Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
  Novy o Jak zostałam sąsiadką „M…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Z Libijczyków czyni się terrorystów. Plemiona libijskie wypierają NATO.

Posted by Marucha w dniu 2011-12-07 (Środa)

Źródło: www.3rm.info/18263-iz-livijcev-delayut-terroristov-livijskie-plemena.html
Data publikacji: 7.12.2011
Tłum. RX

Jak przypuszczali rozsądni ludzie w całym świecie, NATO nie miało zamiaru opuszczenia Libii, ponieważ od samego początku wiedziało, że terrorystyczni bojówkarze będą bezsilni wobec zjednoczonego narodu Libii. NATO było w Libii obecne od samego początku, to ono przerzucało terrorystycznych bojówkarzy przez granicę Egiptu i Tunisu, gdzie „rządziły” już marionetkowe „rządy”. To NATO dostarczało broń, informację, instruktorów szkoleniowych służb specjalnych ze swoich krajów i szkoliło terrorystów.

Linczowanie czarnoskórych mieszkańców Libii i robotników pochodzących z innych krajów, linczowanie żołnierzy i oficerów Armii Libijskiej i członków ich rodzin było przemyślaną strategią szokowania i terroryzowania ludności w celu zmniejszenia oporu wobec agresorów.

Taka sama sytuacja ma miejsce w Afganistanie, Iraku i kosowskiej części Serbii. Od 19 marca te działania były wspierane bombardowaniem miast, które wzniosły zielone flagi w odpowiedzi na groźby i propozycje kapitulacji. Były one poddane barbarzyńskim bombardowaniom. Precyzyjnym uderzeniom lotniczym poddano domy w których mieszkały rodziny przywódców i wybitnych ludzi Libii. Bombardowano wszystko co mogło co mogło dać Libijczykom pożywienie, wodę i światło, ludzi zablokowanych od morza celowo skazywano na powolną śmierć z głodu i odwodnienia. NATO stosowało wszystkie, zakazane przez Konwencje, rodzaje broni: bomby kasetonowe, bomby fosforowe, bomby ze zubożonym uranem (radioaktywne odpady elektrowni jądrowych) oraz bomby i pociski z iperytem. Ale zdobyć kilka libijskich miast po licznych nalotach bombowych zdołali tylko po przeprowadzeniu natowskiego desantu z morza ze wsparciem lotnictwa. Ilość ofiar NATO w Libii można rozpatrywać w setkach tysięcy, tych którzy zginęli i zostali ranni a jeśli uwzględnić skażenie radioaktywne gleby w Libii to ilość ofiar wynosi 6 milionów ludzi.

Ponieważ terrorystyczni bojówkarze, którzy zaczęli mordować i linczować od 17 września, byli wyszkoleni przez NATO, to ich zbrodnie są częścią zbrodni przeciwko ludzkości dokonanych przez NATO. Sojusz ogłaszając swoje zwycięstwo nie zamierzał wycofywać się z Libii, ponieważ pomimo gróźb i tortur, pomimo stworzenia przez natowców koncentracyjnych obozów zagłady na wzór Guantanamo i Abu Ghraib, gdzie poddaje się torturom Libijczyków każdego wieku i płci, Armia Wyzwolenia Libii i pospolite ruszenie libijskie prowadzą walkę przeciwko okupacyjnemu reżimowi.

Teraz w Libii zachodzi jednoczenie się plemion wokół idei wyzwolenia kraju od najeźdźców; plemiona, których wodzowie byli przekupieni przez kraje napastnicze, odmawiają teraz podporządkowania się reżimowi okupacyjnemu i NATO, wojując przeciwko nim.

Libijczycy jednoczą się, przechodzą szkolenie wojskowe i walczą z wrogiem, pomimo technicznej przewagi tymczasowego okupanta, a to dlatego, że oni bronią swojej Ojczyzny!

Globalne media trwają w swoich łajdackich łgarstwach, wybrały one taktykę milczenia i totalnej obłudy, co nie dziwi, ponieważ stały się one już od dawna propagandową tubą NATO.

Przedstawiają one walkę Armii Libijskiej przeciwko okupantom jako starcia różnorodnych band i nawet przygotowują grunt dla powrotu NATO w charakterze sił pokojowych, które będą pacyfikować wymyślone przez nie starcia. Jeśli piszą o operacjach Armii Libijskiej, to opisują Libijczyków jako terrorystów, tak jak Goebbels przedstawiał partyzantów jako bandytów. Oddziały karne okupantów z NATO nie opuściły Libii i dlatego stworzono łgarstwa o przenośnych bateriach przeciwlotniczych, o chemicznej i jądrowej broni w Libii.

Teraz, kiedy już jest oczywiste, że wszystkie plemiona Libii gotują się do wspólnego wystąpienia przeciwko okupantom, to Tymczasowa Rada Narodowa i jego marionetkowi bojówkarze, za zgodą i z błogosławieństwem NATO, puścili plotkę o tym, że marionetki z Misraty grożą swoim gospodarzom z Tymczasowej Rady Narodowej nową rewolucją.

TRN w odpowiedzi grozi, że zawezwie siły lotnicze NATO aby zbombardować miasta Libii a w rzeczywistości bombardowane będą oddziały Armii Wyzwolenia Libii i libijskie pospolite ruszenie. NATO planuje wznowienie bombardowań miast libijskich.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 13 do “Z Libijczyków czyni się terrorystów. Plemiona libijskie wypierają NATO.”

 1. navajo88 said

  Panie Gajowy ,a pan jak zawsze się dziwisz hahahahahahahaha , ostatnio jest wręcz wysyp filmików pokazujących bestialstwo tak zwanych wojowników libijskich i nie próbuj pan bronić tych pozal się (tfu !!) boże wojowników .Przecież Libijczycy okazali się narodem głupców i tyle ,za czasów Kadafiego to tam panował jai taki ład ,ludzie mieli co jeść i mieli mieszkania ,a także opiekę lekarską ,a dzisiaj orócz tak zwanej wolności to okazało się że nie mają już nic . Przecież Libia to jest państwo muzułmańskie i czy to się podoba panu czy nie ,ale to jest fakt !!!! i dzisiaj zaklinanie rzeczywistości na nic się zda ,bo to dzieje się w całym świecie muzułmańskim !!!! . A teraz przejdę do kwestji tak zwanych najemników , panie Gajowy kiedyś to byli prawdziwi najemnicy !!!!! i wiem co piszę ,czy to w Vietnamie czy też w Afryce ,owszem zabijali ale zabijali kiedy była taka potrzeba ,,,ale nie zabijali w tak bestialski sposób jak w Libi !!!!! ,bo czym jest zabicie bezbronnego czlowieka podżynając mu gardło ,albo wręcz ucinając mu głowę na zywca jak nie zwykłym bestialstwem !!! co ????? /Rozumię wojna jest wojna i taką zawsze pozostanie ,,,ale jeżeli zabija się więżnów ot tak sobie dla zabawy i żeby byl materiał na filmik ktury potem umieszczamy na YuTubie to sam pan przyznasz że to jet nic innego ja nazwyklejsze skurwysyństwo !!!!! . Tak że teraz użalanie się nad tym jak to przedstawiają tych powstańców w mediach jest conajmniej nie na miejscu . Ale panie Gajowy świat jest jai jest i inny nigdy bie beńdzie ,a wręcz beńdzie jeszcze gorszy ,tylko jak dla mnie to mam pociechę że nie dozyję jeszcze gorszych czasów i naprzykłd nie bendę musiał zakładać partyzantki w polsce ,bo powiem panu tu nawet nie ma przeciw komu zakładać partyzantki !!!!!! hahahahahaha ,no dobra kończę bo się rozpisałem jak jakiś Majakowski hahahaha.
  J.M.H

 2. RomanK said

  W WOlnej i Niepodleglej Libii dzis sa ludzie wolni!!!! Wonosciom siem rozkoszujacy! Dzis w Libii w Trypolisie idoobkola mozna
  – kupic gorzole na wolnym rynku wg uznania i pragnoenia
  \-kupic i sprzdac narkotykow wg pragnienia i uznania
  – sklepikarze moga reklamowac i nazywac sklepy po angelsku..no bodyparts:-))
  = wl;asciciele samochodow moga zaciemniac szyby… i wiele innych atrakcji wlacznie z rabowaniem , gwaltami i ,,,inwazja Johnow Wenczeroff….
  Czy cos wamprzypomina widok znajomy ten???
  a teraz uwaga uwaga!!!! Wnimanie !! Wnimanie~~~ Kolorowa Rewolucja w Rosji///czyli w co pan Sikorski sie wzenil???nie pytajac po co???
  Kto moze niech dokladnei przestudiuje ponizszy text..jaki podeslal niezastapiony PAPUREC….szczegolnie kazdy ;link na wage zlota///

  Just read the Wikipedia entries on Sikorski and his wife…re: Sikorski EU Speech

  Talk about gate-keepers and being in the right place at the right time for all their lives.

  In whose service is Sikorski functioning as a diplomat anyway?

  Sikorski
  http://en.wikipedia.org/wiki/Rados%C5%82aw_Sikorski

  wife- Anne Applebaum, see her jurnalistic activities

  http://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum

  See her website
  http://www.anneapplebaum.com/

  note her mother’s involvement with the Corcoran Gallery
  http://en.wikipedia.org/wiki/Corcoran_Gallery_of_Art

  Her father, Harvey M. Applebaum,is a partner in the law firm of Covington and Burling, the Attorneys for Xe Services (formerly known as Blackwater Worldwide)
  http://en.wikipedia.org/wiki/Covington_and_Burling

  Notes on other contrroversial clients of Covington and Burling

  Clients……what a huge repository of all kinds of information
  [edit] Major Companies
  Major companies that have been represented by attorneys of the firm include: Bank of America, Bunge, Deere & Company, Eastman Kodak Company, Eli Lilly, General Electric Company, Giorgio Armani, IBM Corporation, Harley-Davidson, match.com, Microsoft Corporation, Morgan Stanley, NASCAR, National Basketball Association, National Football League, Procter & Gamble, and Verizon.[5]
  [edit] Controversial Clients
  Controversial clients of the firm include: Office Chérifien des Phosphates,[6] Creekstone Farms Quality Beef,[6] Southern Peru Copper Corporation, Philip Morris, Halliburton, and Xe Services.[7]
  [edit] Creekstone Farms Quality Beef
  In April 2004, the Washington DC newspaper The Hill reported: „Creekstone Farms Quality Beef, which has been battling the U.S. Department of Agriculture to get permission to test its cattle for mad cow disease, has hired Covington & Burling to help it make its case.”[6]
  At the time, Creekstone was one of two U.S. beef producers who were seeking to resume exports to Japan, South Korea and other countries by testing every head of cattle they processed for mad cow disease.
  [edit] Halliburton
  In 2003 Halliburton hired the firm to lobby Washington on behalf of its KBR Government Operations division, the same division being pummeled by the media, the Pentagon and Congress for its handling of Iraq contracts. Covington & Burling was paid $520,000 to handle „inquiries concerning company’s construction and service contracts in Iraq,” the firm said in a filing.
  According to the filing, Covington & Burling listed the following people as lobbyists for Halliburton/KBR: Roderick A. DeArment, who was chief of staff to now-retired Sen. Bob Dole (R-KS); Martin B. Gold, former counsel to Senate Majority Leader Bill Frist (R-TN); Stuart E. Eizenstat, U.S. ambassador to the European Union during the Clinton administration; Alan A. Pemberton, coordinator of the firm’s government contracts practice; David M. Marchick, who served in various posts in the Clinton administration; Jack L. Schenendorf; Peter Flanagan; Jennifer Plitsch; Benjamin J. Razi; and Allegra Lane.
  Halliburton’s lobbying expenses are disclosed in documents submitted under the Lobbying Disclosure Act of 1995, which requires congressional and executive branch lobbyists to disclose their lobbying activities twice per year. Each year the information is disclosed at the Senate Office of Public Records.
  [edit] Phillip Morris
  Covington & Burling also served as corporate affairs consultants to the Philip Morris group of companies, according to a 1993 internal budget review document which indicated the firm was paid $280,000 to „serve as general counsel to the Consumer Products Company Tort Coalition, agree the legal objectives with member company litigators, draft legislation and amendments, prepare lobby papers and testimony for legislative committees and administer the coalition’s budget”.[8]
  During the $280 billion U.S. federal lawsuit against big tobacco, Covington & Burling partner John Rupp, a former lawyer with the industry-funded Tobacco Institute, testified that „the industry sought out scientists and paid them to make an ‚objective appraisal’ of whether secondhand smoke was harmful to non-smokers, a move they hoped would dispel the ‚extreme views’ of some anti-smoking activists.” He „said the scientists, who came from prestigious institutions such as Georgetown University and the University of Massachusetts, did not consider themselves to be working ‚on behalf’ of cigarette makers even though they were being paid by the industry.” Rupp said, „We were paying them to share their views in forums where they would be usefully presented,” according to Reuters.[9]
  [edit] Southern Peru Copper Corporation
  According to a September 2003 press release from the firm, Covington & Burling successfully argued on behalf of the Southern Peru Copper Corporation to drop a lawsuit brought against it under the Alien Tort Claims Act (ATCA) by Peruvian citizens charging the copper company with polluting communities and causing health problems. ATCA has been used to address serious human rights violations in places like Burma and East Timor. In their release, Covington & Burling decried the „aggressive, expansionist plaintiffs’ litigation” under ATCA.[10]
  [edit] Chiquita International Brands
  Partner Eric Holder in 2007 defended Chiquita International Brands against lawsuits brought by relatives of people slain by terrorists and paramilitia belonging to the United Self-Defense Forces of Colombia, which Chiquita paid for protection.[11][12] Holder had previously helped Chiquita negotiate a felony plea bargain, accepted by U.S. District Judge Royce Lamberth, in a criminal prosecution by the federal government for one count of supporting a designated terrorist organization. The plea involved a fine of $25 million USD, also entailing 5 years probation. Chiquita became the first major U.S. corporation to be convicted of financing terrorism. After the settlement, U.S. Assistant Attorney Jonathan Malis said the $1.7 million in payments „fueled violence” and „paid for weapons and ammunition to kill innocent people.” Holder stressed that Chiquita had asked the Department of Justice in 2003 if the payments should be stopped.[13]
  [edit] Xe Services (formerly Blackwater Worldwide)
  In April 2010, The Hill newspaper reported that Xe Services, formerly known as Blackwater Worldwide, hired Covington & Burling to lobby on “government contracts,” according to a lobbying disclosure filing. According to the Hill, „[t]his is the first lobbying contract Blackwater has had since early 2009, when it terminated contracts with several different firms.” The lobbying report listed the following Covington personnel engaged by Xe: Stuart Eizenstat,[14] a former Treasury deputy secretary during the Clinton administration; Brian Smith,[15] an ex-Clinton White House aide; former Congressman Michael Barnes[16] (D-Md.); Martin Gold,[17] a former floor adviser to ex-Senate Majority Leader Bill Frist (R-Tenn.); and William Wichterman,[18] a former White House aide in the George W. Bush administration.

  never missing an opportunity to put everything in some context involving the ”H”word….especially for the purposes of putting the requisite spin on the text….especially in her book ”Gulag…”
  http://www.mtexpress.com/index2.php?issue_date=03-23-2005&ID=2005102224

  She is also a staunch defender of Roman Polanski regarding the charges brought against him
  http://voices.washingtonpost.com/postpartisan/2009/09/the_outrageous_arrest_of_roman.html

  The recent infamous and outrageously embarrassing speech that Sikorski delivered regarding the EU, the text of which was didscovered to have been authored by Charles Crawford, a MI6 functionary, with the presumed knowledge and cooperation of Charles Crawford and John Sawers….Poland and the Future of Europe, whick was primarily cheer leading for the continued existence of teh EU.

  Click to access radoslaw_sikorski_poland_and_the_future_of_the_eu.pdf

 3. navajo88 said

  Panie Gajowy czy się to podoba Libijczykom czy tez nie to po wysypie najnowszych filmikow na YuTubie doskonale widać że to ma jak najmniej z demokracją ich postępowanie z jeńcami ,zażynanie i obcinanie głów nazywca i nie myl pan tych gości z prawdziwymi najemnikami , bo w libi to jest zwykly bandytyzm i nie ma nic wspólnego z prwdziwymi najemnikami !!!!!!!!,a wiem co piszę .
  J.M.H

 4. Brat Dioskur said

  No wiec na razie zachodnie TV farby nie puszczaja.Pozornie w Libii jest spokoj tylko…jakby od niechcenia dodano ,ze aktualnie rzadzaca Libia TRN oglosila apel do narodu o zdawanie broni.

 5. Rysio said

  Przypomina mi się wycieczka z Niemiec która szukała Ulicy Partyzantów.

  Niemcy pytali: „Wo ist Banditen Straße?”

  🙂

 6. RomanK said

  JMH…. rzeczywiscie..sprawa semantyki.
  Najemnicy szkola dowodcow zwyklych zbojow….

  http://www.ustraining.com/new/index.asp
  ponadto najemnicy sluza dla pieniedzy..nie dla zaspokojenia krwaych instynktow…

 7. monitorpolski said

  Uwaga, o godzinie 19:10 bezpośrednia transmisja z Warszawy na MonitorPolski Live: http://www.livestream.wordpress.com
  W programie rozmowa z red. Rafałem Gawrońskim i dr Eugeniuszem Sendeckim

 8. Tom said

  …”NATO stosowało wszystkie, zakazane przez Konwencje, rodzaje broni: bomby kasetonowe itp „…

  Kasetony są na suficie w zamku na Wawelu. Bomba jest KASETOWA.

 9. Ola Gordon said

  THE U.S. AND ISRAEL’S ‘OBSESSION’ WITH IRAN – THE REAL REASONS

  Irańska ‚obsesja’ USA i Izraela – prawdziwe przyczyny

  http://lataan.blogspot.com/2011/11/us-and-israels-obsession-with-iran.html
  Damian Lataan – 6.11.2011 tłumaczenie Ola Gordon

  Faktycznie nie chodzi tu o to, że Ameryka i Izrael mają ponoć ‚obsesję’ na punkcie Iranu, ale bardziej o to, że mają ją amerykańscy neokoni i izraelscy prawicowi syjoniści. Ale ta pozorna obsesja jest tylko celowo stworzoną iluzją. Prawdziwą obsesją Izraela jest stworzenie Wielkiego Izraela i zniszczenie tych, którzy uniemożliwiają Izraelowi spełnić ekspansjonistyczne marzenia; Hamas w Strefie Gazy i Hezbollah w Libanie, obie wspierane przez Iran.

  Przedstawiany casus belli dla izraelskiego / amerykańskiego ataku na Iran jest taki, że Iran buduje broń jądrową, którą zamierza „wymazać Izrael z mapy”. ‚Iran ma program broni nuklearnej’ i ‚wymazanie Izraela z mapy’ to dwa tematy, które od lat szły w parze z propagandą i retoryką izraelskich syjonistów i ich neokonserwatywnych sojuszników w Ameryce, a nawet na całym świecie.

  Istnieje jednak szereg problemów związanych z tymi zarzutami. Po pierwsze, nie ma, mimo stałego ostrzału twierdzeniami przeciwnymi, żadnych faktycznych dowodów, że Iran rzeczywiście ma „program nuklearny”. Raz po raz, Izrael i jego sojusznicy oskarżali, ale nigdy nie byli w stanie podtrzymać swoich zarzutów żadnymi twardymi dowodami. Wszystkie ‚dowody’. jak dotąd, albo były niejasnymi poszlakami, pogłoskami na podstawie zeznań dysydentów i uciekinierów, zwykłymi kłamstwami, lub wnioskami opartymi na pobożnych życzeniach i bujnej wyobraźni.

  Po drugie, temat ‚wymazanie Izraela z mapy’ jest umyślnym błędem w tłumaczeniu oświadczenia irańskiego prezydenta Mahmouda Ahmadineżada, który nie powiedział nic takiego. To neokońska organizacja MEMRI odpowiadała za umyślne tłumaczenie zwrotu ‚wymazanie Izraela z mapy’, który od tej pory szeroko wykorzystywali neokoni i Izraelczycy, w celu wzniecenia nienawiści do Iranu i wydedukowania zagrożenia egzystencjalnego ze strony Iranu przeciwko Izraelowi. Jednak nadal Izrael i Ameryka nalegają, że Iran zamierza produkować broń nuklearną, którą chce użyć przeciwko Izraelowi, i być może nawet przeciwko Ameryce.

  To prowadzi nas do trzeciego problemu zarzutów wobec Iranu; dlaczego Iran, nawet gdyby miał broń nuklearną, chciałby ryzykować ostateczne i błyskawiczne zniszczenie przez amerykańskie i izraelskie ataki odwetowe, gdyby kiedyś zaatakował Izrael bronią nuklearną? Odpowiedź, oczywiście, jest taka; nie zrobiłby tego, i dobrze wiedzą o tym i Amerykanie, i Izraelczycy. Również dobrze wiedzą, że faktycznie Iran nie ma żadnego programu broni nuklearnej.

  Więc skąd to całe zamieszanie? Jest nadzieja, że z pomocą ugodowych zachodnich mediów głównego nurtu, propaganda mówi o „irańskim programie nuklearnym” i chce „wymazania Izraela z mapy”, powtarzana na okrągło bez końca, i w końcu tak wpłynie na opinię publiczną, że ta poprze atak na Iran.

  ‚Problem irański’ przedstawiają światu media swoją najprostszą metodą. Wygląda to tak: ‚Iran ma program broni nuklearnej, którym chce wymazać Izrael z mapy, czyli odpowiedzią jest zniszczenie jego potencjału produkcji broni metodą militarną’.

  Taka jest retoryka i propaganda.

  Rzeczywistość jest następująca: Izrael i Ameryka nie mają żadnego interesu w irańskim programie nuklearnym; ich prawdziwym celem, jeśli chodzi o Iran, jest zniszczenie islamskiego reżimu, i ustanowienie nowego, przyjaznego wobec Ameryki i Izraela.

  Atak na Iran i wpływanie na zmianę reżimu to jak dwie pieczenie na jednym ogniu. Kończy to, co Izrael i Ameryka uważają za wpływ Iranu na region, ale, najważniejsze dla Izraelczyków i ich zwolenników jest to, że atak na Iran, mają nadzieję że tak będzie to widział świat, da słuszny pretekst dokonania ataku na Hamas w Strefie Gazy i Hezbollah w Libanie, a izraelski wyprzedzający atak uniemożliwi atak Hamasu i Hezbollah na Izrael, w odwecie za atak Izraela na Iran.

  Skoro jedynym sposobem na to, żeby Ameryka i Izrael mogły ‚zmienić reżim’ w Iranie bez inwazji i okupacji, nie do pomyślenia, gdyż Iran jest ponad 3,5 razy większy od Iraku i ma 2,5 razy liczniejszą populację, jest zbombardowanie go do kapitulacji i poddania się, można spodziewać się kampanii, która będzie dużo większa niż z użyciem bomb burzących wycelowanych w irański ośrodek nuklearny. Bardziej prawdopodobna jest kampania ataków na instytucje rządowe i obronne, jak również ośrodki nuklearne; ataki będą umyślnie powodować ważne ‚straty uboczne’ wśród cywilów, kiedy władze irańskie zostaną oskarżone o używanie ludzi jako ‚żywych tarczy’. Należy zawsze mieć nadzieję, że dzięki tej strategii ludność cywilna będzie naciskać na rząd, by zakończył wojnę poprzez zgodę na żądania wrogów.

  Jedyny problem w tej strategii jest taki, że rzadko się sprawdza. Zwykle kiedy takie bombardowanie jest dokonywane w celu zmuszenia wroga do błagania o pokój, a nie wzywania do pokoju, powstaje zjawisko zwane pod nazwą ‘Kriegssozialismus’ [socjalizm wojenny], kiedy wszyscy cywile spontanicznie ignorują przynależność klasową i pomagają sobie wzajemnie w warunkach, gdzie wszyscy cierpią jednakowo z powodu wojny, i co ważne, wspólnie postanawiają sprzeciwiać się wrogowi, a nie poddawać się. Beż użycia broni nuklearnej, Ameryka i Izrael nie mogą spodziewać się pokonania irańskiego narodu.

  W ataku na Iran jest również problem logistyczny. W ciągu lat, kiedy zwyciężyła groźba ataku, pojawiły się doniesienia, które sugerują, że Izrael ‚dokona tego sam’, jeśli poczuje się zagrożony przez irański ‚program broni nuklearnej’. Jeden z raportów ostatnio sugerował nawet, że Ameryka jest „zaniepokojona faktem, że Izrael nie ostrzeże jej przed podjęciem działań przeciwko irańskim ośrodkom atomowym”. To wszystko jest retorycznym nonsensem przeznaczonym do użytku publicznego. W rzeczywistości byłoby to absolutnie niemożliwe, żeby Izrael uruchomił całkowicie jednostronny atak na Iran bez amerykańskiego przyzwolenia.

  W każdym ataku Izrael wykorzysta amerykańskie samoloty, które ciągle potrzebują części zamiennych, głównie z Ameryki. Będzie również potrzebował amunicji, również z Ameryki; ogromnych ilości paliwa do samolotów, i, jeśli Izrael planuje zaatakować Hamas i Hezbollah równocześnie, będzie potrzebował ogromnej ilości ropy dla sił lądowych. To wszystko pochodzi z Ameryki, i jak odnotowano w sierpniu 2010 roku, Izrael już zamówił paliwo, i do tej pory jest ono już dostarczone i zgromadzone.

  Inna ważna logistyczna przeszkoda do pokonania to pokonanie drogi do i od miejsca celu. Izrael jest oddzielony od Iranu przez co najmniej dwa kraje; Syrię i Irak, lub Jordan i Irak. W każdym przypadku jest to dystans w obie strony około 3.000 km żeby zbombardować Bushehr i / lub Qoom, dwa irańskie ośrodki nuklearne. Najbardziej prawdopodobna trasa będzie przez Syrię, która raczej nie będzie stawiać sprzeciwu wobec izraelskich przelotów, zwłaszcza, jeśli sama zostanie zaatakowana. Pozostaje problem przelotów nad Irakiem. Rząd iracki, sam prawdopodobnie nie zezwoli na przeloty izraelskich samolotów nad swoim terytorium. Izrael będzie potrzebował mieć kohortę w Ameryce, gdyby chciał by ta przekonała rząd iracki do wpuszczenia izraelskich samolotów w swoją przestrzeń powietrzną, będzie potrzebował wykorzystać iracką przestrzeń do tankowania w locie, co Izraelczycy muszą załatwić, gdyż ich samoloty nie mogą przelecieć w obie strony bez tankowania.

  Pozostaje pytanie; jaką dokładnie Izrael planuje grę finałową w przypadku ataku na Iran, Hamas i Hezbollah?

  Taki ogromny atak przeciwko wszystkim swoim wrogom jednocześnie, to wielkie zadanie dla izraelskich zasobów i bardzo wysokie ryzyko. Dlatego będzie musiał zadecydować czy da radę zrealizować wszystkie swoje cele wojenne.

  Izrael wyciągnie wnioski z błędów przeszłości. Po latach ataków na Liban i Strefę Gazy, Izrael nie był w stanie zniszczyć Hezbollah i Hamasu, pomimo wysiłków przeciwko Hezbollah w 2006 r. i Hamasowi w latach 2008-2009. W przypadku ataku na Iran, Izrael może jednocześnie zorganizować dotychczas niespotykane ataki na Hamas i Hezbollah. Taki atak prawdopodobnie zostanie rozpoczęty masowym atakiem z powietrza i ostrzałem artyleryjskim, a następnie, ponieważ Izrael nie musi angażować sił lądowych w ataku na Iran, będzie mógł podbić i zająć Strefę Gazy i południowy Liban aż do rzeki Latani. Jednocześnie Izrael prawdopodobnie zajmie cały Zachodni Brzeg, żeby uniknąć powstania zorganizowanego przez palestyńskich bojowników oporu, i re-militaryzacji Wzgórz Golan, aby zapobiec każdej możliwej akcji oporu.

  Krótko mówiąc, dla Izraela, atak na Iran i innych jego wrogów pod pretekstem wyprzedzenia bezpośredniego zagrożenia wobec siebie, będzie działaniem typu ‚zrobisz albo zginiesz’ jakie podejmie, w celu zrealizowania końcowej gry syjonizmu – stworzenie Wielkiego Izraela.
  Nadchodząca konfrontacja to nie sprawa zagrożenia ze strony Iranu; to sprawa Izraela pozbywającego się wszystkich wrogów na obszarach, które chciałby przejąć, jako częściowej realizacji utworzenia stałego państwa Wielki Izrael, bogatego w urodzajne ziemie, własne zasoby wody i przestrzeń życiową. Wojna to pretekst.
  * * *
  żydowski festiwal Chanuka 21- 28 grudnia
  http://www.chabad.org/calendar/view/month.htm
  W okresie przesilenia zimowego obchodzimy trwające osiem dni Święto Świateł Chanuka. Upamiętnia wydarzenia jakie nastąpiły po zbezczeszczeniu Świątyni Jerozolimskiej , kiedy to jeden dzbanuszek oliwy płonął przez wszystkie osiem dni uroczystości ponownego wyświęcenia Świątyni.
  http://www.chabad.org.pl/templates/articlecco_cdo/aid/622721/jewish/wita.htm

  polecam http://cirilla.nowyekran.pl/post/43213,kolejna-zagadkowa-smierc-w-kregu-tragedii-smolenskiej

 10. Zbyszko said

  Dla Kateriny 404 podaję link do bardzo waznego wykładu Ks dr Jaworowskiego – egzorcysty o okultyźmie: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=7233
  Polecam kązdemu wysłuchanie do konca, jest to bardzo ciekawy wykład

 11. Piotrx said

  Re 9:

  Dziekuje za link Pani Olu

  http://cirilla.nowyekran.pl/post/43213,kolejna-zagadkowa-smierc-w-kregu-tragedii-smolenskiej

  Bardzo ciekawe – następny się „powiesił”?

  W sprawie s.p. .Leppera cisza – sledztwo pewnie „nic nie wykazało” jak zwykle w takich wypadkach.

  „Dariusza Szpinetę znaleziono powieszonego w łazience. Osierocił dwoje dzieci. Znajomi z 13-osobowej grupy, która pojechała do Indii, mówią, że przed śmiercią był w dobrym nastroju…. Dariusz Szpineta, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, wskazując, że lot Tu-154M był lotem wojskowym.”

 12. […] Read more… […]

 13. Rysio said

  Zbodnie NATO popełnione w Libii przez najemników z Tymczasowej Rady Narodowej

  *** Rysio ostrzega!!! Tylko dla ludzi o stalowych nerwach!!!***

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: