Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Do obrzezania 20 mln Afrykańczyków

Posted by Marucha w dniu 2011-12-09 (Piątek)

Niezastąpiona pani Ola Gordon nadesłała poniższą ciekawą informację – admin.

20 million African men to be circumcised
http://jn1.tv/breaking-news/20-million-african-men-to-be-circumcised.html
Tłumaczenie Ola Gordon

Jak podaje nowa globalna stacja TV, Jewish News One, 20 milionów Afrykanów zostanie obrzezanych w celu walki z AIDS. ONZ-owska Fundacja AIDS ogłosiła tę inicjatywę w Genewie ogłaszając iż  5-letni program ochroni ponad 3,4 mln ludzi przed zainfekowaniem wirusem HIV. Udowodniono, że obrzezanie w 60% redukuje możliwość zakażenia HIVem podczas stosunku.

Delegacja izraelskich obrzezaczy ostatnio powróciła z tygodniowego pobytu w Afryce, gdzie pomagała ONZ-owi sporządzać protokoły medyczne. Izrael już obrzezał około 100.000 imigrantów z byłego Związku Radzieckiego i Etiopii, którzy przeszli na judaizm, lub których statusu religijnego nie można było uznać bez tego zabiegu.

Obecnie izraelscy medycy asystują w zakładaniu klinik i dokonywaniu zabiegu obrzezania.

Admin, jako Polak, ma nadzieję, że planami masowego obrzezania zostanie objęta również Polska, najwierniejsza służka Izraela, której nie omija plaga AIDS, jaką zawdzięczamy postępowym homoseksualistom. Na tym nie koniec: jak udowodnili uczeni z Izraela również noszenie mycki, pejsów oraz odbywanie stosunków z 3-letnimi dziewczynkami znacznie redukuje możliwość zarażenia wirusem HIV. Oczekujemy zatem na następne kroki w tym kierunku.

Komentarzy 11 to “Do obrzezania 20 mln Afrykańczyków”

 1. Kronikarz said

  A moze obcinac kawelek lewego podupka zamiast rzezac ?

 2. Rysio said

  Od 18 lat..

  😦

 3. Przeclaw said

  Marucha

  Ale Pan chyba wie, ze to co dopiero ma Pan nadzieje aby spotkalo Polske, juz zostalo zrealizowane w Najwiekszej Demokracji Swiata i to dobrze ponad sto lat temu z okladem. A wiadomo, ze w tamtym kraju o zadnym przymusie nie moze byc nawet mowy.

 4. Chutor said

  AIDS statystyki, kraje

  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_HIV/AIDS_adult_prevalence_rate

 5. Kapsel said

  Udowodniono, że obrzezanie w 60% redukuje możliwość zakażenia HIVem podczas stosunku.

  A ile procent uratuje zwykła katolicka wstrzemięźliwość i miłość w małżeństwie ?

  Putin o obrzezaniu (przekład Renata Miłosz)

  To jest fragment dłuższej wypowiedzi, którą już mam u siebie. W przyszłości przetłumaczę całość. i umieszczę pod tym filmem.

  Jeśli pan chce w pełni już się stać islamskim radykałem i gotów jest pójść na to, żeby zrobić sobie obrzezanie, to ja pana zapraszam do Moskwy. Nasz kraj jest wielowyznaniowym krajem. U nas są specjaliści również z tego zagadnienia. I ja zalecę jemu zrobić tą operację w taki sposób, żeby u pana już więcej nic nie urosło.

 6. Rysio said

  re 5. Haaaaaaaaaaaahahahahaaa !!!!

  „….I ja zalecę jemu zrobić tą operację w taki sposób, żeby u pana już więcej nic nie urosło….”

  PS. Kapsel – niecierpliwie czekam na resztę wypowiedzi Putina.

 7. Rysio said

  „….Jeśli pan chce w pełni już się stać islamskim radykałem i gotów jest pójść na to, żeby zrobić sobie obrzezanie…”

  Czyżby Putin sugerował, że najwięcej terrorystów jest i Izraelu?!

  🙂

 8. Kapsel said

  Re 7
  ….też chciałbym dowiedzieć się całości wypowiedzi….do kogo to powiedział ,gdzie i kiedy.A może ktoś w gajówce wie o tym ?

 9. Ola Gordon said

  a to dla polskich rodziców 13-letnich i starszych córek:

  HPV vaccine cocktail targets not only HPV MP 6.11.2011

  Koktajl w szczepionce HPV działa nie tylko na HPV (rak szyjki macicy)

  http://www.renewamerica.com/columns/janak/111007
  Cynthia Janak – 7.10.2011 tłumaczenie Ola Gordon

  Od ponad czterech lat zajmuję się badaniem działania tej szczepionki. Zastanawiałam się dlaczego są w niej pewne składniki, i jak wpływają one na organizm. Innym powodem jest to, że chciałam dowiedzieć się dlaczego ta szczepionka wywołuje tak wiele szkód. Odkryłam również, że zawarty w niej VLP [Virus-Like-Particles – cząsteczki wirusa] zmieniający DNA, niekoniecznie jest tu sprawcą, ponieważ różnica między roztworem [carrier solution] a szczepionką jest tylko ok.. 3,0%. Jestem teraz bardziej skłonna wierzyć, że to ten roztwór zawierający adiuwant (środek wspomagający) jest prawdziwym sprawcą szkód, powodowanych tym koktajlem szczepionkowym.

  Składniki tego koktajlu powodują zwiększoną reakcję immunologiczną. Jest to typowe dla każdej szczepionki. Czego nie rozumiałam ponad cztery lata temu było to, dlaczego zgłasza się tak wiele niepożądanych skutków z powodu szczepionek przeciw HPV. Teraz lepiej rozumiem ten proces i co ten koktajl szczepionkowy może zrobić.

  W szczepionce Gardasil ® są składniki AAHS (MAA – amorficzny hydroksyfosforanosiarczan aluminium [1] jako adjuwant, a w roztworze 9,56 mg chlorku sodu, 0,78 mg L-histydyny, 50 mcg polysorbatu 80, oraz 35 mcg boranu sodu. [1,2]
  AAHS (amorficzny hydroksyfosforanosiarczan aluminium), lub MAA (Merck Aluminium Adiuwant) wywołuje silną reakcję Th2 [3,4]. W tym adjuwancie mamy aluminium, które, jak wiemy, jest neurotoksyną. Journal of Inorganic Biochemistry [10] twierdzi, że zastrzyki z wodorotlenku aluminium/glinu prowadzą do zaburzeń ruchowych i degeneracji neuronów ruchowych [11].
  Adiuwant zawiera również hydroksy. Merck nie ujawnia czy jest to hydroksyl czy rodnik hydroksylowy. Jeżeli jest to rzeczywiście rodnik hydroksylowy, to jest to problem, ponieważ wolne rodniki mogą powodować uszkodzenia oksydacyjne komórek, zwłaszcza czerwonych krwinek [5, 6]. To mówi mi, że istnieje możliwość, że raporty, które otrzymałem od matek o anemii, mogą być z tego powodu.

  Ostatnim składnikiem tego koktajlu jest siarczan. Na ulotce nie ujawniono, że osoby z alergią na siarkę nie powinny otrzymywać tej szczepionki [7]. Powszechnie wiadomo, że osoby z alergią na wszelkiego rodzaju siarczany mogą być narażone na ryzyko działań niepożądanych, które mogą spowodować reakcję anafilaktyczną, co może wywołać zagrożenie dla życia [8].
  Istnieją różne rodzaje adiuwantów aluminium. „Dwie najczęstsze sole aluminium stosowane jako adiuwanty to fosforany i wodorotlenki. Same sole zostały dobrze scharakteryzowane z wodorotlenkiem aluminium (Alhydrogel ®) zwykle znajduje się w stanie krystalicznym [4, 5], natomiast fosforan glinu występuje w formie amorficznej [5, 6]”. [9]

  Jedną z rzeczy, nad którą zawsze się zastanawiałam, jest to, czy ten koktajl szczepionkowy może spowodować burzę cytokinową. Oto cytat: „zaproponowanym mechanizmem działania jest bezpośrednia stymulacja układu odpornościowego, poprzez zwiększenie produkcji cytokin. Adiuwanty z soli aluminium są znane przede wszystkim z tego, że stymulują reakcję humoralną. W szczególności uważa się, że ta klasa adiuwantów czyni to poprzez stymulację produkcji cytokin Th2”. [9]
  Przyjrzyjmy się fosforanowi aluminium i wodorotlenkowi aluminium. Oto co znalazłam:
  Opracowanie ze stanu New Jersey: Reaktywność: fosforan aluminium reaguje gwałtownie z silnymi zasadami (np. wodorotlenek sodu i wodorotlenek potasu) i silnymi kwasami (np. solny, siarkowy i azotowy). Pierwsza pomoc i odkażanie: Usunąć osobę z zasięgu działania środka. Przemywać oczy dużą ilością wody przez co najmniej 15 minut. Usunąć szkła kontaktowe, jeżeli stosowane. Konieczna jest natychmiastowa pomoc lekarska. Zdjąć zanieczyszczoną odzież i umyć zanieczyszczoną skórę wodą z mydłem. Rozpocząć sztuczne oddychanie, jeżeli poszkodowany nie oddycha i CPR w razie potrzeby. Przewieźć do placówki medycznej. [16]
  Laboratorium Naukowe [17]: Fosforan aluminium: synonim: kwas fosforowy, sól aluminiowa; ortofosforan aluminium, nazwa chemiczna: fosforan aluminium.
  Sekcja 11: Informacja toksykologiczna: Uwagi specjalne na inne toksyczne działanie na ludzi: możliwy ostry wpływ na zdrowie: skóra: może powodować podrażnienie skóry. Brak działania drażniącego. Oczy: może powodować podrażnienie oczu

  Wdychanie: powoduje podrażnienie dróg oddechowych i błon śluzowych. Spożycie: powoduje podrażnienie przewodu pokarmowego. Może wpływać na zachowanie. Przewlekłe potencjalne skutki zdrowotne: brak informacji. Nie zbadano w pełni toksykologicznych właściwości tej substancji.

  Znalazłam tak wiele informacji na ten temat, że musiałem dodać jeszcze jedną z SPI Pharma Inc [18]. To jest wybór. Wiem, że to wam się spodoba. Skutki powtarzanej dawki: przewlekła, nadmierna ekspozycja na aluminium może doprowadzić do uszkodzenia płuc i wiązano ją z objawami podobnymi do astmy. Nagromadzenie aluminium w organizmie może powodować uszkodzenie układu nerwowego, niedokrwistość i rozmiękczenie kości.

  Powiedziane jasno: Nagromadzenie aluminium w organizmie może powodować uszkodzenie układu nerwowego.
  Wodorotlenek glinu jest kolejnym składnikiem koktajlu, któremu chcę się przyjrzeć. To pochodzi z The Free Dictionary, sekcja medyczna. [19] Działania niepożądane: główny system nerwowy: złe samopoczucie (długotrwałe użytkowanie), neurotoksyczność, encefalopatia, system trawienny: zaparcia, jadłowstręt – anoreksja (długotrwałe użytkowanie), niedrożność jelit, system metaboliczny: hipofosfatemia (długotrwałe użytkowanie) [hipofosfatemia – niski poziom fosforu we krwi], system mięśniowo-szkieletowy: osteomalacja [rozmiękanie kości ze względu na brak witaminy D, lub problem ze zdolnością organizmu do jej przyswajania i wykorzystania], albo przewlekły niedobór fosforanów objawiający się bólem kości, złym samopoczuciem, osłabieniem mięśni. (długotrwałe użytkowanie), Inne: toksyczność aluminium.

  Zaczynam być prawdziwym fanem Laboratorium Naukowego. [20] Oto co mówi na temat wodorotlenku aluminium: Uwagi specjalne o innym toksycznym działaniu na człowieka: ostre potencjalne skutki zdrowotne: może powodować łagodne podrażnienie skóry, oczu i górnych dróg oddechowych. Spożycie: może spowodować podrażnienie przewodu pokarmowego: ma wpływ na kości (rozmiękanie kości), metabolizm, krew, zachowanie (skurcz mięśni, spastyczność, zmiany w aktywności ruchowej) i wątroba.

  Nie spodobał wam się ten wyraz ‚potencjalny’ (ostre potencjalne skutki zdrowotne)? Wystarczy na ten temat. Macie pojęcie o adiuwancie z aluminium. Ten AAHS / MAA ma prawdziwy potencjał, by stać się koktajlem chemicznym, i według mnie, firma Merck powinna ujawnić to co tu zamieściłam.

  Wracając do reakcji Th2, jak mówi Instrukcja Mercka, reakcja Th2 promuje „produkcję IgE i rozwój chorób alergicznych”. [12] Osoby alergiczne lub z historią rodziną mogą mieć podwyższony poziom IgE [13] i receptorów histaminy [4, 14].

  Ten koktajl szczepionkowy zawiera L-histydynę, prekursora histaminy w organizmie. Ten cytat z badań bardzo potwierdza moje obawy, czy histamina może być mechanizmem spustowym tego koktajlu. „Histamina jest jedną z cząsteczek biorących udział w patogenezie chorób autoimmunologicznych. Regulacja i tłumienie przy pomocy komórek T autoreaktywnych [limfocytów], wydają się być nieskuteczne w kontrolowaniu zwiększonej reakcji immunologicznej u pacjentów, gdzie dyskryminacja między sobą i nie-sobą to zmienia”. [14] Co mają na myśli pod ‚sobą i nie-sobą’, uważam, że chodzi tu o swoje normalne komórki i toksyny, patogeny, wirusy itp., i których nie ma w organizmie.

  O nowych szczepionkach takich jak HPV, mówi się, że mają promować zwiększoną reakcję immunologiczną, w celu produkowania wysokich poziomów antyciał. To byłoby bardzo prawdopodobne wtedy, gdyby u wszystkich młodych ludzi zdiagnozowano nowe choroby autoimmunologiczne.

  W tym koktajlu jest również polisorbat 80. Wielu uważa, że może on wywoływać bezpłodność. Z tego co się dowiedziałam, nie przeprowadzono wielu badań w odniesieniu do zastrzyków. Widziałam kilka badań, mówiono w nich o spożyciu, i nie stanowiło to dużego problemu. Zauważyłam w nich mały przyrost wagi i wzrostu u myszy. Ale nie to jest prawdziwym odkryciem w przypadku polisorbatu 80.
  Polisorbat 80 równie dobrze może być przyczyną spadku ciśnienia krwi, zauważanego wśród młodych. Krajowy Program Toksykologii Departamentu Zdrowia ma informację na temat badania skutków toksyczności. [CAS Registry Number: 9005-65-6 Toxicity Effects] Oto niektóre wyniki badań polisorbatu 80 (Tween 80):
  Zwierzęta laboratoryjne: Silne dawki: Handlowy dożylny amiodaron i polisorbat 80 spowodowały 60% spadek ciśnienia tętniczego i lewej komory maksymalnie dp / dt przez co najmniej 30 minut u psów … polisorbat 80 nie jest substancją obojętną, ale silnie zaburza pracę serca.

  Zwierzęta laboratoryjne: Silne dawki: Tween 80 (2,4 ug / ml płynu perfuzji) wykazuje działanie rozszerzające naczynia wieńcowe i zwiększenie pojemności minutowej serca u izolowanych świnek morskich i królików.

  Zwierzęta laboratoryjne: Ciągłe dawki lub działanie rakotwórcze: Podczas gdy tylko u 10% szczurów, którym podawano iv zastrzyki na 106 komórek guza Walkera, powstały przerzuty nowotworowe, zwierzęta, którym podawano 1 ml zawiesiny komórek, Tween 80 (1%) wykazał 40% występowania przerzutów.
  Zwierzęta laboratoryjne: Ciągłe dawki lub działanie rakotwórcze: W dwuletnich badaniach, jednoznaczne dowody na rakotwórczość / polisorbat 80 wśród męskich szczurów F344 / N.

  To zmusza mnie do zastanowienia nad tymi wszystkimi młodymi ludźmi, którzy zmarli z nieznanych powodów. Teraz myślę o tym, jak Merck mogłaby nie napisać w swoich raportach do FDA o działaniu rakotwórczym tego koktajlu szczepionkowego. Chciałabym myśleć, że to wymagałoby umieszczenia, a nie pominięcia.
  Na podstawie wszystkiego, co zgromadziłam do tej pory, chcę wrócić i ponownie zająć się IgE. To wzięłam z instrukcji Merck i opisałam we wcześniejszym artykule:
  „Typ I: reakcje typu I (natychmiastowa nadwrażliwość) są wywołane przez IgE. Antygen wiąże się z IgE (który jest związany z tkankami mastocytów i bazofilów tkanki krwi), który wywołuje preformowane mediatory (np. histaminy, proteazy, czynniki chemotaktyczne) i syntezę innych mediatorów (np. prostaglandyn, leukotrieny, czynniki aktywujące płytki, cytokiny). Te mediatory powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększoną przepuszczalność naczyń włosowatych, nadmierne wydzielanie śluzu, skurcz mięśni gładkich i infiltrację tkanek przez eozynofile, komórkami T typu 2 pomocnika (Th2), oraz innymi komórkami zapalnymi. Reakcje typu I leżą u podstaw zaburzeń atopowych (np. astma alergiczna, nieżyt nosa, zapalenie spojówek), oraz lateks i niektóre alergie pokarmowe”.

  Patofizjologia
  Gdy alergen wiąże się z uczulonymi na IgE mastocytami i bazofilami, z ich wewnątrzkomórkowych granulek uwalnia się histamina. Mastocyty są szeroko rozpowszechnione, ale najbardziej koncentrują się w skórze, płucach i błonie śluzowej przewodu pokarmowego; histamina ułatwia zapalenie i jest głównym powodem atopii klinicznej. Fizyczne zaburzenie tkanki i różne substancje (np. irytanty tkanki, opioidy, środki powierzchniowo czynne, uzupełniające elementy C3a i C5a) mogą wywołać uwolnienie histaminy bezpośrednio, niezależnie od IgE”.

  Histamina wywołuje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych (co powoduje rumień).
  Zaskoczyło mnie to, że znalazłam w badaniach na temat płodności, były one jednak o spożyciu, nie i iniekcji. Oto interesujące studium na temat chlorku sodu i kurzych jaj. „Płodność jaj obniżyła się znacznie o 0,48% i liczbowo zmniejszyła się o 0,36%. … a dzienne spożycie sodu w ilości 320 – 420 mg może zmniejszyć płodność u hodowców brojlerów”. [15] Jest kilka uwag o tym, że rafinowany chlorek sodu jest toksyczny, ale nie mogłam znaleźć żadnych badań naukowych to potwierdzających, ale jest warte zastanowienia, co będzie, jeśli to jest prawdą.
  Zajmijmy się ostatnim składnikiem, boranem sodu. Tutaj CDC zaskoczyło mnie, że umieścili je w ‚Przewodniku po zagrożeniach chemicznych’ NIOSH Pocket Guide to Chemical Hazards. Opis fizyczny: biały, bez zapachu, krystaliczne ciało stałe. [herbicydy] i ‚Niezgodności i reaktywności: cyrkon, silne kwasy, sole metali’. Czy to nie sole aluminium wchodzą w reakcję z boranem sodu? A jeszcze zamierzamy wprowadzić oba razem w szczepionce. Co jest w tym złego?
  Wiemy, że boran sodu ma również inne nazwy, takie jak boraks, czteroboran sodu (i disodium tetraborate). Wiem, że ludzie nie lubią Wikipedii, ale są chwile, kiedy może się przydać. „Boran sodu stosowany jest w laboratoriach biochemicznych i chemicznych do tworzenia buforów. Wystarczające narażenie na działanie pyłu boraksu może spowodować podrażnienie dróg oddechowych i skóry. Połknięcie może spowodować zaburzenia żołądkowo-jelitowe, łącznie z nudnościami, uporczywymi wymiotami, bólem brzucha i biegunką. Wpływ na układ krążenia i mózg to bóle głowy i senność, ale są mniej częste”.
  Jak mówi European Chemicals Agency o czteroboranie sodu: „Stosownie do Załącznika V Rozporządzenia Komisji (UE) nr 790/20095 z dnia 01 grudnia 2010, czteroboran sodu, bezwodny (i dwa hydraty, pentahydrat i dekahydrat) zostaną wymienione w Tabeli 3.2 (wykaz zharmonizowanej klasyfikacji i oznakowanie substancji niebezpiecznych z Załącznika I do Dyrektywy 67/548/EWG) Załącznika VI, część 3, Rozporządzenia (UE) nr 1272/20086, jako działający szkodliwie na rozrodczość kategorii 27, R60-61 (może uszkadzać płodność. Może działać szkodliwie na dziecko w łonie matki).
  Dlatego klasyfikacja substancji w Rozporządzeniu Komisji (UE) nr 790/2009 pokazuje, że substancja ta odpowiada kryteriom klasyfikacji jako działająca szkodliwie, zgodnie z art. 57 (c) REACH”. (To odpowiada klasyfikacji Repr. 1B; H360-FD (Może uszkadzać płodność. Może działać szkodliwie na dziecko w łonie matki) w Załączniku VI, część 3, Tabela 3.1 Rozporządzenia (UE) nr 1272/2008 (wykaz zharmonizowanej klasyfikacji i oznakowania substancji niebezpiecznych).
  Może dlatego tak wiele młodych kobiet ma nieregularne miesiączki, brak miesiączki i / lub są zdiagnozowane z przedwczesną niewydolnością jajników. Zastanawiam się, czy ten koktajl chemiczny szczepionki może spowodować PCOS (zespół policystycznych jajników). Również o tym wielokrotnie donoszono moim grupom.
  Wyjaśnijmy to. Mamy koktajl chemiczny, który ma bardzo, bardzo realną możliwość wywoływania rozszerzenia naczyń, hipotonii ortostatycznej (obniżenie ciśnienia krwi, a dokładniej skurczowego ciśnienia krwi, podczas zmiany z pozycji leżącej do pozycji pionowej), psychicznych nieprawidłowości, chorób autoimmunologicznych, niedokrwistość, wzrost przypaqdków niedorozwinięć umysłowych, bezpłodność u mężczyzn i kobiet, itp. Może także uszkodzić nienarodzone dziecko. Uważam, że ten koktajl szczepionkowy powinien być uznany za toksyczny, ponieważ składniki w adiuwancie i roztworze, mogą potencjalnie szkodzić. Wymieszajmy wszystkie te toksyczne związki chemiczne ze sobą i teraz mamy prawdziwą toksyczną mieszankę szczepionkową, która może spowodować problemy z sercem i niepłodnością, oprócz wszystkich innych działań niepożądanych jakie może spowodować.
  Nie mogę zrobić z tego czegoś, co się ludziom serwuje. Kiedy znalazłam to wszystko i złożyłam razem z artykułami, które napisałam w ostatnim miesiącu, wszystko, co mogłam zrobić, to pokręcić głową i zastanowić się. Jak do cholery mogą powiedzieć, że szczepionka jest bezpieczna?

  Dla mnie ta szczepionka wygląda jak jakaś zupa chemiczna, której nie stworzono po to, by immunizować, ale sterylizować młodych tego świata.
  Przestańcie wysyłać szczepionki do Afryki. Wyślijcie im żywność i czystą wodę. Uważam, że to wywołałoby trwalsze wrażenie, kiedy nie głodują.

 10. AQQ said

  Putin wprost cudnie wypowiedział się o parchach na Ziemi.
  Pani Oli Gordon jak zawsze wielkie dzięki!!!

 11. Wosiu said

  1. Co do obrzezania:

  a czy wiecie drodzy Państwo, że w USA, o ile rodzice nie zastrzegą, każdy – powtarzam, każdy – noworodek płci męskiej jest obrzezywany? Rzekomo ze względów prozdrowotnych i prohigienicznych (co jest bzdurą, bo ukrywane przed opinia publiczną badania wykazują że obrzezanie jest potencjalną przyczyną wielu dolegliwości) !!!
  To już trwa dość dawno, chyba od lat 80-tych. Efektem tego jest, że w pornolach młodzi faceci są głównie obrzezani a jak jakiś nie jest, to specjalnie się to podkreśla, jak jakąś rewelację, że jest „uncut”…

  Chyba chodziło o to, żeby żydków nie można było odróżnić…

  2. Co do powstałej tu kwestii szczepionek przeciwko brodawczakowi, głównie Gardasilowi firmy Merck:

  szczepionka nie działa na brodawczaka a strasznie szkodzi, poza tym wirus brodawczaka nie jest w ogóle przyczyną raka szyjki macicy, facet który dostał Nobla za wykazanie związku brodawczaka z rakiem szyjki macicy, okazał się być opłacany przez Mercka. Wbijcie sobie Gardasil w Google, jest dużo na ten temat.

  Kilka lat temu temu Rada Miasta Gdyni przeprowadziła nachalną kampanię szczepienia wszystkich 13-letnich dziewczynek bardzo drogim Gardasilem fundowanym przez miasto, kiedy na inne rzeczy nie było pieniędzy. Zaśmierdziało aż pod niebo korupcją, promował to szczególnie jeden członek rady, z zawodu lekarz, i miał poparcie prezydenta Gdyni i wiceprezydentów.
  Sumienie nie pozwoliło mi nie zareagować, więc zrobiłem donos do CBA. Było to za czasów rządów PiSu, więc CBA, zamiast zrobić śledztwo wokół warszawskiego przedstawicielstwa koncernu Merck, zlało sprawę i przekazało do zbadania policji w Gdyni!!! Pewnie myśleli, że władze Gdyni są propisowskie i lepiej im nie szkodzić. Tymczasem władze Gdyni (ta sama ekipa od początku samorządów) nie są PiSowskie ani inne, tylko własne, żydowskie. Oczywiście nie muszę tłumaczyć, że policja w Gdyni nic nie mogła ani nie chciała w tej sprawie, tak jak i prokuratura, to wszystko jedna sitwa lokalna.
  Skończyło się przesłuchaniem mnie przez policję a potem umorzeniem sprawy przez prokuraturę.
  W tym czasie i później, już za PO, w sprawie Gardasilu wysyłałem też listy do Ministerstwa Zdrowia i Rzecznika Praw Obywatelskich, wiadomo z jakim skutkiem…

Sorry, the comment form is closed at this time.