Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Zenon_K o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Lekarz czy zbrodniarz?
  Prowokator o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  podczaszy o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Koktajl w szczepionce HPV działa nie tylko na HPV (rak szyjki macicy)

Posted by Marucha w dniu 2011-12-10 (Sobota)

HPV vaccine cocktail targets not only HPV
http://www.renewamerica.com/columns/janak/111007
Cynthia Janak – 7.10.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Od ponad czterech lat zajmuję się badaniem działania tej szczepionki. Zastanawiałam się dlaczego znajdują się w niej pewne składniki i jak wpływają one na organizm. Innym powodem mego zainteresowania jest to, że chciałam dowiedzieć się, dlaczego ta szczepionka wywołuje tak wiele szkód. Odkryłam również, że zawarty w niej VLP [Virus-Like-Particles – cząsteczki wirusopodobne] zmieniający DNA, niekoniecznie jest tu sprawcą, ponieważ różnica między roztworem [carrier solution] a szczepionką jest tylko ok.. 3,0%. Jestem teraz bardziej skłonna wierzyć, że to ten roztwór zawierający adiuwant (środek wspomagający) jest prawdziwym sprawcą szkód, powodowanych tym koktajlem szczepionkowym.

Składniki tego koktajlu powodują zwiększoną reakcję immunologiczną. Jest to typowe dla każdej szczepionki. Czego nie rozumiałam ponad cztery lata temu, to dlaczego pojawia się tak wiele niepożądanych skutków z powodu szczepionek przeciw HPV. Teraz lepiej rozumiem ten proces i co ten koktajl szczepionkowy może spowodować.

W szczepionce Gardasil ® są składniki AAHS (MAA – amorficzny hydroksyfosforanosiarczan aluminium [1]) jako adiuwant, a w roztworze 9,56 mg chlorku sodu, 0,78 mg L-histydyny, 50 mcg polysorbatu 80, oraz 35 mcg boranu sodu. [1,2]
AAHS (amorficzny hydroksyfosforanosiarczan aluminium), lub MAA (Merck Aluminium Adiuwant) wywołuje silną reakcję Th2 [3,4]. W tym adjuwancie mamy aluminium, które, jak wiemy, jest neurotoksyną. Journal of Inorganic Biochemistry [10] twierdzi, że zastrzyki z wodorotlenku aluminium/glinu prowadzą do zaburzeń ruchowych i degeneracji neuronów ruchowych [11].

Adiuwant zawiera również hydroksyl. Merck nie ujawnia, czy jest to hydroksyl czy rodnik hydroksylowy. Jeżeli jest to rzeczywiście rodnik hydroksylowy, to mamy problem, ponieważ wolne rodniki mogą powodować uszkodzenia oksydacyjne komórek, zwłaszcza czerwonych krwinek [5, 6]. To mówi mi, że istnieje możliwość, że raporty, które otrzymałam od matek o powstawaniu anemii, mogą być przez niego wywołane.

Ostatnim składnikiem tego koktajlu jest siarczan. Na ulotce nie ujawniono, że osoby z alergią na siarkę nie powinny otrzymywać tej szczepionki [7]. Powszechnie wiadomo, że osoby z alergią na wszelkiego rodzaju siarczany są narażone na ryzyko działań niepożądanych, które mogą spowodować reakcję anafilaktyczną, co może być zagrożeniem dla życia [8].

Istnieją różne rodzaje adiuwantów aluminium. „Dwie najczęstsze sole aluminium stosowane jako adiuwanty to fosforany i wodorotlenki. Same sole zostały dobrze scharakteryzowane z wodorotlenkiem aluminium (Alhydrogel ®) zwykle znajdującym się w stanie krystalicznym [4, 5], natomiast fosforan glinu występuje w formie amorficznej” [5, 6]„. [9]

Jedną z rzeczy, nad którą zawsze się zastanawiałam, jest to, czy ten koktajl szczepionkowy może spowodować burzę cytokinową. Oto cytat: „zaproponowanym mechanizmem działania jest bezpośrednia stymulacja układu odpornościowego, poprzez zwiększenie produkcji cytokin. Adiuwanty z soli aluminium są znane przede wszystkim z tego, że stymulują reakcję humoralną. W szczególności uważa się, że ta klasa adiuwantów czyni to poprzez stymulację produkcji cytokin Th2″. [9]

Przyjrzyjmy się fosforanowi aluminium i wodorotlenkowi aluminium. Oto co znalazłam.

Opracowanie ze stanu New Jersey: Reaktywność: fosforan aluminium reaguje gwałtownie z silnymi zasadami (np. wodorotlenek sodu i wodorotlenek potasu) i silnymi kwasami (np. solny, siarkowy i azotowy). Pierwsza pomoc i odkażanie: Usunąć osobę z zasięgu działania środka. Przemywać oczy dużą ilością wody przez co najmniej 15 minut. Usunąć szkła kontaktowe, jeżeli stosowane. Konieczna jest natychmiastowa pomoc lekarska. Zdjąć zanieczyszczoną odzież i umyć zanieczyszczoną skórę wodą z mydłem. Rozpocząć sztuczne oddychanie, jeżeli poszkodowany nie oddycha i CPR w razie potrzeby. Przewieźć do placówki medycznej. [16]

Laboratorium Naukowe [17]: Fosforan aluminium: synonim: kwas fosforowy, sól aluminiowa; ortofosforan aluminium, nazwa chemiczna: fosforan aluminium.
Sekcja 11: Informacja toksykologiczna: Uwagi specjalne na inne toksyczne działanie na ludzi: możliwy ostry wpływ na zdrowie: może powodować podrażnienie skóry. Może powodować podrażnienie oczu

Wdychanie: powoduje podrażnienie dróg oddechowych i błon śluzowych. Spożycie: powoduje podrażnienie przewodu pokarmowego. Może wpływać na zachowanie. Przewlekłe potencjalne skutki zdrowotne: brak informacji. Nie zbadano w pełni toksykologicznych właściwości tej substancji.

Znalazłam tak wiele informacji na ten temat, że musiałem dodać jeszcze jedną z SPI Pharma Inc [18]. To jest wybór. Wiem, że to wam się spodoba. Skutki powtarzanej dawki: przewlekła, nadmierna ekspozycja na aluminium może doprowadzić do uszkodzenia płuc i wiązano ją z objawami podobnymi do astmy. Nagromadzenie aluminium w organizmie może powodować uszkodzenie układu nerwowego, niedokrwistość i rozmiękczenie kości.

Powiedziane jasno: Nagromadzenie aluminium w organizmie może powodować uszkodzenie układu nerwowego.

Wodorotlenek glinu jest kolejnym składnikiem koktajlu, któremu chcę się przyjrzeć. To pochodzi z The Free Dictionary, sekcja medyczna. [19] Działania niepożądane: główny system nerwowy: złe samopoczucie (długotrwałe użytkowanie), neurotoksyczność, encefalopatia, system trawienny: zaparcia, jadłowstręt – anoreksja (długotrwałe użytkowanie), niedrożność jelit, system metaboliczny: hipofosfatemia (długotrwałe użytkowanie) [hipofosfatemia – niski poziom fosforu we krwi], system mięśniowo-szkieletowy: osteomalacja [rozmiękanie kości ze względu na brak witaminy D, lub problem ze zdolnością organizmu do jej przyswajania i wykorzystania], albo przewlekły niedobór fosforanów objawiający się bólem kości, złym samopoczuciem, osłabieniem mięśni. (długotrwałe użytkowanie), Inne: toksyczność aluminium.

Zaczynam być prawdziwym fanem Laboratorium Naukowego. [20] Oto co mówi na temat wodorotlenku aluminium: Uwagi specjalne o innym toksycznym działaniu na człowieka: ostre potencjalne skutki zdrowotne: może powodować łagodne podrażnienie skóry, oczu i górnych dróg oddechowych. Spożycie: może spowodować podrażnienie przewodu pokarmowego: ma wpływ na kości (rozmiękanie kości), metabolizm, krew, zachowanie (skurcz mięśni, spastyczność, zmiany w aktywności ruchowej) i wątroba.

Nie spodobał wam się ten wyraz ‘potencjalny’ (ostre potencjalne skutki zdrowotne)? Wystarczy na ten temat. Macie pojęcie o adiuwancie z aluminium. Ten AAHS / MAA ma prawdziwy potencjał, by stać się koktajlem chemicznym – i według mnie firma Merck powinna ujawnić to, co tu zamieściłam.

Wracając do reakcji Th2, jak mówi Instrukcja Mercka, reakcja Th2 pobudza „produkcję IgE i rozwój chorób alergicznych”. [12] Osoby alergiczne lub z historią rodziną mogą mieć podwyższony poziom IgE [13] i receptorów histaminy [4, 14].

Ten koktajl szczepionkowy zawiera L-histydynę, prekursora histaminy w organizmie. Ten cytat z badań bardzo potwierdza moje obawy, czy histamina może być mechanizmem spustowym tego koktajlu. „Histamina jest jedną z cząsteczek biorących udział w patogenezie chorób autoimmunologicznych. Regulacja i tłumienie przy pomocy komórek T autoreaktywnych [limfocytów], wydają się być nieskuteczne w kontrolowaniu zwiększonej reakcji immunologicznej u pacjentów, gdzie dyskryminacja między sobą i nie-sobą to zmienia”. [14] Co mają na myśli pod ‘sobą i nie-sobą’, uważam, że chodzi tu o swoje normalne komórki i toksyny, patogeny, wirusy itp. i których nie ma w organizmie.

O nowych szczepionkach takich jak HPV, mówi się, że mają pobudzać zwiększoną reakcję immunologiczną, w celu produkowania wysokich poziomów antyciał. To byłoby bardzo prawdopodobne wtedy, gdyby u wszystkich młodych ludzi zdiagnozowano nowe choroby autoimmunologiczne.

W tym koktajlu jest również polisorbat 80. Wielu uważa, że może on wywoływać bezpłodność. Z tego co się dowiedziałam, nie przeprowadzono wielu badań w odniesieniu do zastrzyków. Widziałam kilka badań, mówiono w nich o spożyciu i nie stanowiło to dużego problemu. Zauważyłam w nich mały przyrost wagi i wzrostu u myszy. Ale nie to jest prawdziwym odkryciem w przypadku polisorbatu 80.
Polisorbat 80 równie dobrze może być przyczyną spadku ciśnienia krwi, zauważanego wśród młodych. Krajowy Program Toksykologii Departamentu Zdrowia ma informację na temat badania skutków toksyczności. [CAS Registry Number: 9005-65-6 Toxicity Effects] Oto niektóre wyniki badań polisorbatu 80 (Tween 80):

Zwierzęta laboratoryjne: Silne dawki: Handlowy dożylny amiodaron i polisorbat 80 spowodowały 60% spadek ciśnienia tętniczego i lewej komory maksymalnie dp / dt przez co najmniej 30 minut u psów … polisorbat 80 nie jest substancją obojętną, ale silnie zaburza pracę serca.

Zwierzęta laboratoryjne: Silne dawki: Tween 80 (2,4 ug / ml płynu perfuzji) wykazuje działanie rozszerzające naczynia wieńcowe i zwiększenie pojemności minutowej serca u izolowanych świnek morskich i królików.

Zwierzęta laboratoryjne: Ciągłe dawki lub działanie rakotwórcze: Podczas gdy tylko u 10% szczurów, którym podawano iv zastrzyki na 106 komórek guza Walkera, powstały przerzuty nowotworowe, zwierzęta, którym podawano 1 ml zawiesiny komórek, Tween 80 (1%) wykazał 40% występowania przerzutów.

Zwierzęta laboratoryjne: Ciągłe dawki lub działanie rakotwórcze: W dwuletnich badaniach, jednoznaczne dowody na rakotwórczość / polisorbat 80 wśród męskich szczurów F344 / N.

To zmusza mnie do zastanowienia nad tymi wszystkimi młodymi ludźmi, którzy zmarli z nieznanych powodów. Teraz myślę o tym, jak Merck mogłaby nie napisać w swoich raportach do FDA o działaniu rakotwórczym tego koktajlu szczepionkowego. Chciałabym myśleć, że to wymagałoby umieszczenia, a nie pominięcia.

Na podstawie wszystkiego, co zgromadziłam do tej pory, chcę wrócić i ponownie zająć się IgE. To wzięłam z instrukcji Merck i opisałam we wcześniejszym artykule:

„Typ I: reakcje typu I (natychmiastowa nadwrażliwość) są wywołane przez IgE. Antygen wiąże się z IgE (który jest związany z tkankami mastocytów i bazofilów tkanki krwi), który wywołuje preformowane mediatory (np. histaminy, proteazy, czynniki chemotaktyczne) i syntezę innych mediatorów (np. prostaglandyn, leukotrieny, czynniki aktywujące płytki, cytokiny). Te mediatory powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększoną przepuszczalność naczyń włosowatych, nadmierne wydzielanie śluzu, skurcz mięśni gładkich i infiltrację tkanek przez eozynofile, komórkami T typu 2 pomocnika (Th2), oraz innymi komórkami zapalnymi. Reakcje typu I leżą u podstaw zaburzeń atopowych (np. astma alergiczna, nieżyt nosa, zapalenie spojówek), oraz lateks i niektóre alergie pokarmowe”.

Patofizjologia

Gdy alergen wiąże się z uczulonymi na IgE mastocytami i bazofilami, z ich wewnątrzkomórkowych granulek uwalnia się histamina. Mastocyty są szeroko rozpowszechnione, ale najbardziej koncentrują się w skórze, płucach i błonie śluzowej przewodu pokarmowego; histamina ułatwia zapalenie i jest głównym powodem atopii klinicznej. Fizyczne zaburzenie tkanki i różne substancje (np. irytanty tkanki, opioidy, środki powierzchniowo czynne, uzupełniające elementy C3a i C5a) mogą wywołać uwolnienie histaminy bezpośrednio, niezależnie od IgE”.

Histamina wywołuje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych (co powoduje rumień).
Zaskoczyło mnie to, że znalazłam w badaniach na temat płodności, były one jednak o spożyciu, nie i iniekcji. Oto interesujące studium na temat chlorku sodu i kurzych jaj. „Płodność jaj obniżyła się znacznie o 0,48% i liczbowo zmniejszyła się o 0,36%. … a dzienne spożycie sodu w ilości 320 – 420 mg może zmniejszyć płodność u hodowców brojlerów”. [15] Jest kilka uwag o tym, że rafinowany chlorek sodu jest toksyczny, ale nie mogłam znaleźć żadnych badań naukowych to potwierdzających, ale jest warte zastanowienia, co będzie, jeśli to jest prawdą.

Zajmijmy się ostatnim składnikiem, boranem sodu. Tutaj CDC zaskoczyło mnie, że umieścili je w ‘Przewodniku po zagrożeniach chemicznych’ NIOSH Pocket Guide to Chemical Hazards. Opis fizyczny: biały, bez zapachu, krystaliczne ciało stałe. [herbicydy] i ‘Niezgodności i reaktywności: cyrkon, silne kwasy, sole metali’. Czy to nie sole aluminium wchodzą w reakcję z boranem sodu? A jeszcze zamierzamy wprowadzić oba razem w szczepionce. Co jest w tym złego?

Wiemy, że boran sodu ma również inne nazwy, takie jak boraks, czteroboran sodu (i disodium tetraborate). Wiem, że ludzie nie lubią Wikipedii, ale są chwile, kiedy może się przydać. „Boran sodu stosowany jest w laboratoriach biochemicznych i chemicznych do tworzenia buforów. Wystarczające narażenie na działanie pyłu boraksu może spowodować podrażnienie dróg oddechowych i skóry. Połknięcie może spowodować zaburzenia żołądkowo-jelitowe, łącznie z nudnościami, uporczywymi wymiotami, bólem brzucha i biegunką. Wpływ na układ krążenia i mózg to bóle głowy i senność, ale są mniej częste”.

Jak mówi European Chemicals Agency o czteroboranie sodu: „Stosownie do Załącznika V Rozporządzenia Komisji (UE) nr 790/20095 z dnia 01 grudnia 2010, czteroboran sodu, bezwodny (i dwa hydraty, pentahydrat i dekahydrat) zostaną wymienione w Tabeli 3.2 (wykaz zharmonizowanej klasyfikacji i oznakowanie substancji niebezpiecznych z Załącznika I do Dyrektywy 67/548/EWG) Załącznika VI, część 3, Rozporządzenia (UE) nr 1272/20086, jako działający szkodliwie na rozrodczość kategorii 27, R60-61 (może uszkadzać płodność. Może działać szkodliwie na dziecko w łonie matki).

Dlatego klasyfikacja substancji w Rozporządzeniu Komisji (UE) nr 790/2009 pokazuje, że substancja ta odpowiada kryteriom klasyfikacji jako działająca szkodliwie, zgodnie z art. 57 (c) REACH”. (To odpowiada klasyfikacji Repr. 1B; H360-FD (Może uszkadzać płodność. Może działać szkodliwie na dziecko w łonie matki) w Załączniku VI, część 3, Tabela 3.1 Rozporządzenia (UE) nr 1272/2008 (wykaz zharmonizowanej klasyfikacji i oznakowania substancji niebezpiecznych).

Może dlatego tak wiele młodych kobiet ma nieregularne miesiączki, brak miesiączki i / lub są zdiagnozowane z przedwczesną niewydolnością jajników. Zastanawiam się, czy ten koktajl chemiczny szczepionki może spowodować PCOS (zespół policystycznych jajników). Również o tym wielokrotnie donoszono moim grupom.

Wyjaśnijmy to. Mamy koktajl chemiczny, który ma bardzo, bardzo realną możliwość wywoływania rozszerzenia naczyń, hipotonii ortostatycznej (obniżenie ciśnienia krwi, a dokładniej skurczowego ciśnienia krwi, podczas zmiany z pozycji leżącej do pozycji pionowej), psychicznych nieprawidłowości, chorób autoimmunologicznych, niedokrwistość, wzrost przypaqdków niedorozwinięć umysłowych, bezpłodność u mężczyzn i kobiet, itp. Może także uszkodzić nienarodzone dziecko. Uważam, że ten koktajl szczepionkowy powinien być uznany za toksyczny, ponieważ składniki w adiuwancie i roztworze, mogą potencjalnie szkodzić. Wymieszajmy wszystkie te toksyczne związki chemiczne ze sobą i teraz mamy prawdziwą toksyczną mieszankę szczepionkową, która może spowodować problemy z sercem i niepłodnością, oprócz wszystkich innych działań niepożądanych jakie może spowodować.

Nie mogę zrobić z tego czegoś, co się ludziom serwuje. Kiedy znalazłam to wszystko i złożyłam razem z artykułami, które napisałam w ostatnim miesiącu, wszystko, co mogłam zrobić, to pokręcić głową i zastanowić się. Jak do cholery mogą powiedzieć, że szczepionka jest bezpieczna?

Dla mnie ta szczepionka wygląda jak jakaś zupa chemiczna, której nie stworzono po to, by immunizować, ale sterylizować młodych tego świata.

Przestańcie wysyłać szczepionki do Afryki. Wyślijcie im żywność i czystą wodę. Uważam, że to wywołałoby trwalsze wrażenie, kiedy nie głodują.

Komentarzy 20 do “Koktajl w szczepionce HPV działa nie tylko na HPV (rak szyjki macicy)”

 1. Krzysztof M said

  „Przestańcie wysyłać szczepionki do Afryki. ”

  – Spokojnie! Afryka to tylko poligon, na którym się sprawdza w wielkiej skali metody walki ze społeczeństwem. 🙂 W tym przypadku metody z zastosowaniem chemii.

 2. Wladek said

  Myslacy czlowiek powinien dzisiaj zdala omijac lekarzy,zas w aptekach pytac czy tam jeszcze pracuja ludzie !

 3. Zagrypiona said

  Ach Afryka teraz bedzie miala nowe przyjemnosci – obowiazkowe obrzezanie, a szczepionki od pewnego czasu testuje sie w USA i Europie (swinska grypa, hpv, itd)

  A tak poza tym, to zadna szczepionka, chocby nawet nie zawierala tych adjuwantow, nie uchroni przed zgubnymi skutkami niehigienicznego i rozwiazlego trybu zycia. Jak ja widze te mamuski szukajace dla swych dorastajacych corun gdzie najtaniej mozna kupic ta szczepionke na hpv… To sie zastanawiam nad tym czego one tych coreczek swoich ucza, bo chyba nie szacunku do wlasnego ciala, a raczej oportunistycznego lawirowania miedzy sytuacjami groznymi dla zdrowia. Bo nie oszukujmy sie tego syfa HPV mozna glownie zlapac przez kontakty seksualne….

  Za Hitlera by testowac niewiadome szczepionki i inne, trzeba bylo robic lapanke na ulicach i ich do obozow wysylac, a dzisiaj psychopatom wystarczy zrobic reklame durna a ludziowce same pojda jako szczury doswiadczalne, i jeszcze beda za to placic ceny jak z kosmosu, 1500 w przypadku szczepionki o ktorej mowa w artykule. Sie tak zastanawiam czy rzeczywiscie nalezy zalowac tych ludzi ktorzy sami sobie taka krzywde robia nie uzywajac rozumu.

 4. Wladek said

  Mama zawsze uczy swe corki tego co sama doswiadczala i robila.
  Dlaczego sie wiec dziwic ?

 5. Wladek said

  Przy okazji pytanie:
  Jak dlugo tu sie czeka na „wymoderowanie” postu i od czego/od kogo to zalezy ?

  Moderator chyba zna jezyk polski i potrafi czytac ze zrozumieniem.
  Moje posty sa „trudnoprzelykalne” na tym portalu ???

 6. Niedaleko said

  Ad. 3
  Ja bym nie był tak surowy na tych ludziach. Oni myślą ze Władza/Zachód to dobre ludzie. Przecież tak pięknie wyglądając i ładnie do nich mówią. Zostawili prezenty ZA DARMO. To nie może być Zło, sobie myślą. I tu „mamuśkę” mają w worku i robią co chcą.

 7. Wosiu said

  Co do kwestii szczepionek przeciwko brodawczakowi, głównie Gardasilowi firmy Merck:

  szczepionka nie działa na brodawczaka a strasznie szkodzi, poza tym wirus brodawczaka nie jest w ogóle przyczyną raka szyjki macicy, facet który dostał Nobla za wykazanie związku brodawczaka z rakiem szyjki macicy, okazał się być opłacany przez Mercka. Wbijcie sobie Gardasil w Google, jest dużo na ten temat.

  Kilka lat temu temu Rada Miasta Gdyni przeprowadziła nachalną kampanię szczepienia wszystkich 13-letnich dziewczynek bardzo drogim Gardasilem fundowanym przez miasto, kiedy na inne rzeczy nie było pieniędzy. Zaśmierdziało aż pod niebo korupcją, promował to szczególnie jeden członek rady, z zawodu lekarz, i miał poparcie prezydenta Gdyni i wiceprezydentów.
  Sumienie nie pozwoliło mi nie zareagować, więc zrobiłem donos do CBA. Było to za czasów rządów PiSu, więc CBA, zamiast zrobić śledztwo wokół warszawskiego przedstawicielstwa koncernu Merck, zlało sprawę i przekazało do zbadania policji w Gdyni!!! Pewnie myśleli, że władze Gdyni są propisowskie i lepiej im nie szkodzić. Tymczasem władze Gdyni (ta sama ekipa od początku samorządów) nie są PiSowskie ani inne, tylko własne, żydowskie. Oczywiście nie muszę tłumaczyć, że policja w Gdyni nic nie mogła ani nie chciała w tej sprawie, tak jak i prokuratura, to wszystko jedna sitwa lokalna.
  Skończyło się przesłuchaniem mnie przez policję a potem umorzeniem sprawy przez prokuraturę.
  W tym czasie i później, już za PO, w sprawie Gardasilu wysyłałem też listy do Ministerstwa Zdrowia i Rzecznika Praw Obywatelskich, wiadomo z jakim skutkiem…

 8. rtydsa said

  KURDĘ JUTRO SIE ZASZCZEPIEM .

 9. krysia said

  Chorzy na głowę i rozwieźli mózgowo to wy jesteście męskie szowinistyczne świnie powinno się wam te ptaki poucinać zboczeńcy . Gdybyście nie wsadzali końca w prostytutki a potem przynosili HPV do domu to kobiety nie chorowałyby na Raka szyjki macicy !!!!!! nie słuchajcie kobiety tych oszołomów chrońcie siebie i swoje córki bo to męskie nasienie zawsze będzie przenosiło wszystkie choroby świata . Mądrzy się jeden z drugim donosy robi a sam po cichu do burdeli łazi albo konia wali nad pornosem . Tyle na ten temat

 10. Rysio said

  re 9. Przyznam że chętnie bym Cię wziął na zęba.

 11. Marucha said

  Re 9:
  Pani Krysiu, dawno się tak nie uśmiałem… i ten niezrównany styl lat 70-tych…
  Prosimy o jeszcze!

 12. ALFA said

  @krysia musisz więcej poczytać i uświadomić się nie win mężczyzn ,bo rzęsistkiem możesz się zarazić wszędzie to powoduje raka prostaty i narządów kobiet .A na to jest KRZEM .Myj się korą dębową,kruszyną dębową i piołunem.
  I nie szczep się.Masz wiedzę przedszkolaka. Rak to nie choroba.Więcej wiedzy.

 13. ALFA said

  @krysia to pewnie jest po studiach :()

 14. Zagrypiona said

  @12

  Ah Krysia po prostu zatrollowala i sie smieje ze sie jej udalo. Za tego typu choroby sa odpowiedzialne obie plcie, a zwlaszcza osobniki zezwierzecone, bez wyobrazni i rozumu. I sie niby mozna wszedzie zarazic, ale glownie to chyba jednak przez stosunki… Nie wyobrazam sobie by moglo byc inaczej jesli sie zachowuje higiene i nie smaruje dupskiem tudziez innymi partiami ciala o brudne miejsca no i tzeba uzywac swoich srodkow higieny a nie dzielic sie wszystkim.

  PS. Nie rozumiem dlaczego bycie po studiach mialoby byc obelga. Moze pan Gajowy czy inni szanowani uzytkownicy tego forum tez sa po studiach? I co z tego wynika? Jak dla mnie nic. 🙂 Glupota razi ludzi bez wzgledu na wyksztalcenie i inne takie tam.

  Istotnie, to było chyba trollowanie. Nie wyobrażam sobie zdrowej na umyśle osoby piszącej takie bzdury. – admin

 15. maran said

  szczepionki oraz ich przymus stosowania sa wystarczjacym dowodem, ze mamy do czynienia z planem depopulacji. Innych dowodow juz nie potrzeba. Ale tych innych dowodow jest setki ( chemtrails, haarp, gmo, eutanazja, aborcja, brong biologiczna, chemiczna, etc)
  A niekotrzy wciaz sie jeszcze naiwnie ludza, ze to tylko takie TEORIE KONSPIRACYJNE.

 16. 166 bojkot TVN said

  Tu fajny dokument o truciznach w pożywieniu, szczególnie w tej części, w kórej profesor mówi, że przed wejściem do unii w Polsce były zakazane syntetyczne barwinki w napojach, po wejściu stały się legalne.
  Popieraczom Sojuzu Republik Unijnego lewactwa (SRUL) polecam:

 17. maran said

  A moze sojuz republik globalnego lewactwa?? lub raczej United Demons of Global Lucyferianism?

 18. Inkwizytor said

  Bełkot ale ty przcież stręczysz koszerPiS, który Polskę SRULowi sprzedał 🙂

 19. JO said

  Kiedys Wierzylem, ze Biuro Rejestracji Lekow w Polsce – teraz chyba pod inna nazwa – to „cialo”, ktore ma chronic Polakow przezd srodkami farmaceutycznymi szkodliwymi dla ludzi.

  Okazuje sie, ze to „cialo” chroni interesy Grup Farmaceutycznych a nie naszych.

 20. JO said

  ad.19. Kidys Taka Pani Staniszewska – przekupnica w biurze …..a Profesorowie, uczelnie rowniez sa w to umoczeni. Taki Pan Karlik…..etc,etc

Sorry, the comment form is closed at this time.