Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Wywrotowiec o Wolne tematy (08 – …
  UZA o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szturm perwersji na szkoły

Posted by Marucha w dniu 2011-12-11 (Niedziela)

PACEWICZ Z „GW” SZKOLI WASZE DZIECI

Pełnymi wulgaryzmów opisami związków sadomasochistycznych i innych perwersji seksualnych „edukowano” uczniów Liceum i Gimnazjum im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie. W budynku tej szkoły zorganizowano spotkanie otwarte z Martą Konarzewską, która wspólnie z dziennikarzem „Gazety Wyborczej” napisała książkę „Zakazane miłości…”.
Już sama okładka budzi kontrowersje: widnieje na niej dziennikarz „Gazety Wyborczej” Piotr Pacewicz ubrany w damską kwiecistą tunikę. Obok współautorka Marta Konarzewska, która zadeklarowała publicznie, że jest nauczycielką lesbijką. Książka napisana knajackim, wulgarnym językiem jest rozdawana za darmo uczniom.

Zapytaliśmy przedstawicieli szkoły, czy rodzice byli powiadomieni o spotkaniu.
– Pojęcia nie mam – usłyszeliśmy od przedstawicielki dyrekcji liceum.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach akcji „Szturm na szkoły” prowadzonej przez Krytykę Polityczną. Nieletni uczniowie byli pouczani, że wszystkie rodzaje upodobań seksualnych, od sadomasochistycznych po homo- i biseksualne, są równie dobre. Sama autorka przyznała, że książka to zbiór dziwnych przypadków. Są tam relacje osób mówiących o swojej seksualności. Wśród nich opis randki biseksualisty „Igora”. „Para lesb się jarała sobą, a hetero gadała tylko ze mną, co się w efekcie okazało najlepszym rozwiązaniem, bo koleś był zje…ny maksymalnie na żywo, stękał, popisywał się i miał ch…ową gadkę. Za to heteryczka okazała się zaje…sta. Cycuszki pierwsza klasa. Dupeczka elegancka. Nóżki do wylizania (…)”.

Dyrektor zespołu szkół Joanna Chrapkowska w rozmowie z nami o afirmowaniu perwersji w szkole zaczęła od zarzutu.
– To mylenie pojęć. Nie była to afirmacja, lecz informacja – upierała się dyrektor, której nie było na spotkaniu. – Przez wiele lat ukrywano, że takie rzeczy istnieją. Penalizowano je – mówiła o dewiacjach Chrapkowska. Nie przeszkadzało jej, że książkę rozdawano uczniom na spotkaniu za darmo.
– Deklarowanym przez autorów książki celem jest dążenie do zatarcia pojęcia heteroseksualności. Podczas spotkania z autorką młodzież zebraną w auli szkoły przekonywano, że każde upodobanie seksualne jest dobre, o ile nie wiąże się z przemocą. Najwięcej przemocy jest w heteroseksualnych rodzinach. Dlatego heteroseksualność trzeba znieść – przekonywała Konarzewska.

W dyskusji wychowawca klasy II liceum Ewa Drobek sugerowała, że Polacy mogą nie być gotowi na treści zawarte w książce. Przypomniała śmiech, którym posłowie zareagowali na przemówienie Roberta Biedronia w Sejmie. – To było straszne. Wyłączyłam telewizor. Żałowałam, że poszłam na wybory i wybrałam takich posłów – mówiła Drobek.

W książce Pacewicza i Konarzewskiej znajdują się opisy związków seksualnych z osobami duchownymi. Relacja osoby zakochanej w księdzu, nazywanej przez Pacewicza „żoną księdza”, została nadesłana autorom. Imiona postaci występujących w książce są zmyślone.

Autorzy powołują się na przypadek kobiety, która szuka partnerek heteroseksualnych. Seks z lesbijkami nie daje jej takiej satysfakcji.

Marta Konarzewska organizuje manify, marsze, konferencje oraz współredaguje lesbijsko-feministyczne pismo „Furia”.

Autorka zareklamowała też młodzieży kolejną swoją książkę poświęconą związkom poliamorycznym, związanym z relacjami seksualnymi z wieloma osobami naraz.
Poprosiliśmy Kuratorium Oświaty o komentarz. Poinformowano nas, że zapoznaje się z okolicznościami spotkania w warszawskiej szkole. Natomiast Ministerstwo Edukacji Narodowej uchyliło się od komentarza w tej sprawie, odsyłając do… burmistrza dzielnicy.

Maciej Marosz/GPC
http://autorzygazetypolskiej.salon24.pl

Komentarzy 27 do “Szturm perwersji na szkoły”

 1. Bron nas Boze od tej smierdzacej czosnkiem i sledzia „demokracji” i wybaw od niej Polske!

 2. Niedaleko said

  Ciągłe zmiany matury, programy szkolnego itd. idzie w tym samym kierunku jaki był zaplanowany w USA, daleko od nauki krytycznego myślenia. Masz do wyboru 4 możliwe odpowiedzi i jedna jest poprawna. Nie ma dyskusji krytycznej, myśl jak kalkulator.

  Trivium/Quadrivium
  http://www.classical-homeschooling.org/contents.html

 3. Kapsel said

  Jestem nauczycielką, jestem lesbijką

  Ma 33 lata, skończyła filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim. Do IX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi przyszła z rekomendacją poprzedniego pracodawcy. Ma opinię dobrego nauczyciela i pedagoga, lubianego przez uczniów. Problemy zaczęły się w 2008 roku, kiedy jej klasa jednogłośnie wybrała etykę zamiast lekcji religii. To się nie spodobało.

  – Mówili nam, że jesteśmy nienormalną klasą – mówi Amel Mana, była uczennica IX LO w Łodzi.

  Gorzej zrobiło się wtedy, gdy dyrekcja szkoły postanowiła ukarać dwie uczennice za opublikowanie na blogu zdjęć, zdaniem szkoły, propagujących homoseksualizm, a Marta Konarzewska wstawiła się za nimi i nagłośniła sprawę w mediach. Jak opowiada, koleżanki i koledzy nauczyciele wyraźnie dali jej wtedy odczuć swoją niechęć.

  – Odeszłam ze szkoły, nie wytrzymałabym tego dłużej – mówi Marta Konarzewska. – Pan dyrektor lubi powtarzać, że odeszłam na własną prośbę. Nie mogłabym pracować i wciąż czuć ostracyzmu wobec mnie. Nie mogę chodzić na lekarskie zwolnienia z powodu stresu i zaniedbywać uczniów.
  Marta Konarzewska wyjechała z Łodzi do Warszawy. Zaczęła współpracować z Kampanią Przeciw Homofobii. Z badań przeprowadzanych przez tę organizację wynika, że dyskryminacja wobec osób o innej niż heteroseksualna orientacji jest w polskich szkołach bardzo częsta.

  – Mamy bardzo dużo sygnałów od 14-16-letnich uczniów – mówi Jan Świerszcz, psycholog pracujący dla Kampanii Przeciw Homofonii. – Piszą do nas, że są przezywani, bici w szkole. Zdarza się nawet, że doświadczają przemocy ze strony rodziców.

  Od września Marta Konarzewska prowadzi zajęcia dodatkowe o literaturze homoerotycznej w prywatnym liceum humanistycznym w Warszawie. Napisała z dziennikarzem Gazety Wyborczej Piotrem Pacewiczem książkę, w której zawarli opowieści osób o różnych orientacjach seksualnych o tym, jak żyje się w Polsce nie będąc hetero. Sama wcześniej opublikowała swoja historię w Gazecie Wyborczej pod tytułem „Jestem nauczycielką, jestem lesbijką”.
  Całość tutaj
  http://uwaga.tvn.pl/43667,news,,jestem_nauczycielka__jestem_lesbijka,reportaz.html

 4. Zagrypiona said

  Juz samo stwierdzenie ze najwiecej przemocy jest w heteroseksualnych rodzinach czyni ta babechlopa niewiarygodna. Nie ma innych rodzin niz heteroseksualne w Polsce, wiec z czym ona porownuje? Gdyby odwrocic sytuacje i gdyby Polske zamieszkiwaly jedynie homoseksualne ‚rodziny’ to przemocy tej byloby tyle samo o ile nie wiecej…

  Zreszta o czym tu gadac. Dziwie sie ze ta krytyka polityczna jeszcze stoi…

 5. Zbyszko said

  A co to!? nie ma na to jakiegos paragrafu?! co CI rodzice na to?! dlaczego jeszcze sie nie zorganizaowali, nie wynajeli jakiegoś nieskorumpowanego adwokata i do sadu?!!!!

 6. maran said

  Uczniwie powinni ta ksiazke wywalic do smieci,po uprzednim polaniu jej jakims atramentem.
  Ew. spalic na ognisku. A dyrekcje do sadu za porpagowanie perwersji.

 7. Rysio said

  „…Polacy mogą nie być gotowi na treści zawarte w książce..”.

  Ksiega Rodzaju opisuje jak Pan Bóg rozprawił sie z pedałami w Sodomie i Gomorze. Zawsze tych „gotowych i nowoczesnych” odsyłam do lektury tej księgi.

  „..Zapytaliśmy przedstawicieli szkoły, czy rodzice byli powiadomieni o spotkaniu. – Pojęcia nie mam – usłyszeliśmy od przedstawicielki dyrekcji liceum…”

  Rodzice nigdy nie mieli i nadal nie mają nic do gadania.
  O tym czego uczy się dzieci nie decydują i nigdy nie decydowali rodzice.

  Wszystkie obecne publiczne szkoły są oparte na modelu Pruskim.
  I tak jak w Prusach ich zadaniem jest wychować posłusznych, głupich i niebuntujących się niewolników, ktorzy gdy zajdzie potrzeba będą mogli być użyci jako mięso armatnie.

  John Tylor Gatto w swojej książce pt. „The undeground History of American Education” bardzo dobrze opisuje obecne problemy edukacji.

  http://www.johntaylorgatto.com/underground/toc1.htm

  PS. Niestety nie wiem czy jego książka jest przetłumaczona na j. polski

 8. Heh! said

  Jak dla mnie to jest zapowiedź wizji apokaliptycznych.
  Wiara już w zasadzie nie istnieje, teraz upada moralność budowana na zasadach wiary.
  Propagowana jest rozwiązłość, homoniewiadomo, aborcja, eutanazja, narkotyki, alkohol i imprezy itp. Co więcej powoli widać, że na propagowaniu się nie skończy, gdy tylko do władzy dojdzie jakaś zielono-czerwona frakcja zapewne uzna prawnie, że odmowa wykonania homo stosunku, to nietolerancja i zagrozi więzieniem. Skoro homoseksualizm jest naturalny a wstrzemięźliwość seksualna jest wbrew naturze? To naprawdę jest możliwe.
  Religie w krajach Beneluksu czy krajach skandynawskich oraz w USA i Kanadzie już są tępione jako nietolerancyjne. Tradycyjny katolicyzm jest tu pierwszej pozycji do wymazania a zaraz za nim czeka katolicyzm modernistyczny.
  Czekam na rozruchy na tle religijnym, to raczej spowoduje tylko ostrą reakcję władz – jawne tępienie wierzących jako siedliska zła. Przecież już tak jesteśmy ukazywani w mediach.
  Cały czas liczę tylko na to aby Polska jako kraj w którym wszelkie nowinki i zmiany epoki następowały później o jakieś 20 lat, że ta Polska widząc co się dzieje na zachodzie się opamięta.

  Największym problemem obecnie są mas media, które skutecznie znieczulają dorosłych a młodych po prostu demoralizują i bezpośrednio niszczą.

 9. RomanK said

  Gdzie sa rodzice???????
  Gdzie sa rodzice Polacy???? Katolicy??? Gdzie jest Polski Kosciol Katolicki?? Prawoslawny?? Koscioly Protestanckie????
  jesli Kurwy i zboczency maja odwage glosic swoje plugastwo, bedac bezkarni i bezpiecznu…tzn ze cala rewszta jest warta by ja tak traktowali… jak zbuki do wykorzystania i molestowania….
  Gdzie jest Polksi Epsikopat????… bo dzieki Episkapusiowi mamy to co jest!

 10. revers said

  wiadomo czyja szkola, kto wezmie 3 miliony $ na aktywacje
  Jews as Homosexual Activists

  Considering the wholesale encouragement of homosexuality, especially in Reform Judaism, it isn’t surprising that Jewish activists have spearheaded the gay rights movement. Jewish homosexuals constitute a disproportionately large percentage of leadership and staff of major homosexual organizations. Here are a few of the largest, and the Jewish-sounding names of those who run them:

  The Human Rights Campaign (HRC)
  Joe Solomonese* President
  Board of Directors: Mike Berman, Marty Lieberman, Andy Linsky, Dana Perlman, Scott Weiner
  Lara Schwartz, Senior Counsel
  Human Rights Campaign Foundation Board: Jay Oppenheimer, Hilary Rosen, Marty Lieberman, Andrea Sharrin*
  Board of Governors: Fritz Beesemyer, AJ Bockelman, Cathy Ebert, Don Epstein, Patty Fink, Glen Freedman, Christopher Stenger, Brian Stranghoner, Brian Suber, Michael Lappin, Lisa Zellner, Molli Levin

  Gay and Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD)
  Board of Directors: William Weinberger (Treasurer), Judy Gluckstern (Secretary),
  GLAAD Members: Ilene Chaiken, Tanya Grubich, Mark Reisbaum, Carol Rosenfeld, Steve Seidmon, Jeffrey Sosnick, Jeff Soukup, Steven Rozencraft*
  Jennifer Oritz, Assoc. Director of Special Events
  Jillian Waldman, Major Gifts Officer, LA
  Jennifer Glenhorn,* Communications Director

  Parents and Families of Lesbians and Gays (PFLAG)
  Ron Schlittler, Deputy Executive Director
  Craig Ziskin, Development Director
  Staff Counsel: Lara Schwartz
  Directors: Carole Benowitz, Dody Goldstein, David Horowitz, Rebecca Shiff, Daniel Tepfer

  National Gay and Lesbian Task Force
  Jeff Soref, Chair
  Marsha Botver, Vice Chair
  Roberta Achtenberg, Senior Advisor to CEO
  Loren S. Ostrow, Attorney
  Paula Redd Zenan, Human Resources Commissioner
  Michael Aller, Director of Tourism and Convention
  Allan Horowitz, Coordinator, Out For Equity Progress
  Sandi Greene, Chief Operations Officer
  Roberta Sklara, Director of Communications
  Monique Hoeflinger, Organizing and Training Director
  Becky Levin, Senior Strategist
  S. T. Cohen, Phillipe Leber, Alex Breitman, Development Interns
  Todd Kimmelman, Shavla Sellars, Major Gift Officers
  same koszerne nazwiska,
  wiecej
  http://zionistoutrage.com/judaism-and-homosexuality-a-marriage-made-in-hell/

 11. Cenruria said

  Kilka dni temu na FB krążyka bardzo „ważna” petycja. Zbierano podpisy na wywarcie nacisku na władze St Petersburga, bo owe władze zakazały pod kara mandatu obnoszenie sie z homoseksualizmem w miejscach, gdzie są dzieci. Położyloby to takze stop na parady z oblesniakami w stringach. Podniósł się krzyk w postępowym świecie, zwłaszcza USA.

 12. mag44 said

  Panie Romanie, tak tam jest, albowiem hoplofobia posiada status cnoty najwyzszej, a homofobia wrecz odwrotnie. Gdyby, jak w Teksasie, rodzice pokazali zboczencom rure, na drugi dzien owe istoty znalazlyby sie daleko i to w podskokach.
  Ale poniewaz byle urzedas moze wejsc mi do kuchni i zmierzyc dlugosc wykalaczki, to jest jak jest.

 13. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka uwasza sze te czlowieki co krytykuja zwiazki sadomasochistyczne to sa ciemnogrud, faszysci, antysemity i wszystko inne co bardzo zle.

  Pszeciesz taka nauka w szkolach to jest bardzo dobra bo takim uczniom bedzie potem latwo dostac ruszna prace jako pomoc w domach u nasza rasa.

  Czlowieki powinny brac pszyklad z wojsko USA gdzie jusz teraz moszna miec zwiazek z ten sam sex albo moszna zyc w zwiazek z koza.

  Sodomy (and sex with animals) to be decriminalized in the military with constitutional change

  http://wakeupfromyourslumber.com/news/sodomy-and-sex-animals-be-decriminalised-military-constitutional-change

 14. Piotrx said

  „ILUMINACI” W SZKOLE

  „ILUMINACI”

  Masoneria – Radomir Maly (czeski działacz katolicki)
  http://komandir.wrzuta.pl/audio/94ofhxafZWY/dzieje_masonerii_-_dr_radomir_maly

 15. Piotrx said

  Ryszard Filipski – Ojczyzna woła – krakowskie spotkanie
  http://www.youtube.com/user/FidesEtRatioPOLSKA

  http://www.youtube.com/user/FidesEtRatioPOLSKA#p/a/u/0/RzZn1ZFGzWM

  Krajobraz po Grunwaldzie – film niepoprawny politycznie
  http://www.youtube.com/user/FidesEtRatioPOLSKA#p/a/u/2/hKVsuQWfa1E

 16. Niedaleko said

  https://www.nydailynews.com/news/world/obama-clinton-world-stop-gay-discrimination-article-1.987842

  Jak tacy ludzie popierając coś to trzeba natychmiast myśleć ze to nie dla dobra powszechnego.

 17. król złoty said

  Ta szkoła jest jakaś euro-dwujęzyczna o profilu francuskim (być może dofinansowywana przez żydo-masońskie państwo francuskie).
  http://www.zmichowska.pl/s_info.html
  Oby takie wykłady nie rozprzestrzeniły sie po innych polskich szkołach.

  Zaś patronka to prekursorka feminizmu w Polsce
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Narcyza_%C5%BBmichowska
  Jeśli koło siebie mamy profil francuski szkoły, a zarazem na patrona szkoły wybrano taką, a nie inna osobę, to ta szkoła jest niczym innym, tylko należącą do wielkiego Wschodu Francji kuźnia kadr w Polsce (później absolwentów tej szkoły zobaczymy w mediach, ministerstwach i innych instytucjach państwowych i oni będą niszczyć Polskę; pewnie już wielu absolwentów tej szkoły działa w w wielu newralgicznych instytucjach, tylko my o tym nie wiemy, bo nikt sie tą szkołą nigdy nie interesował). No a do tego potencjalni agenci wywiadu Rep. Francuskiej w Polsce.

 18. król złoty said

  A tu jest ta książka
  http://sklep.krytykapolityczna.pl/sklep/catalog/product_info.php?cPath=33&products_id=226

 19. król złoty said

  Warsztaty z dziećmi – Świetlica Krytyki Politycznej w Cieszynie. Dostają miliony rocznie z budżetowej kasy i zakładają własne świetlice na prowincji do demoralizowania i odmóżdżania dzieci
  (trzeba być nieźle poj… żeby oddać dziecko tym psychopatom)

 20. król złoty said

 21. król złoty said

 22. król złoty said

  Oni mają nawet własne liceum im. (a jakże) trockisty Kuronia
  http://www.krytykapolityczna.pl/Aktualnosci/RekrutacjadoWLHimJackaKuronia/menuid-48.html

 23. król złoty said

  A sponsorujemy to wszystko (niszczenie naszych dzieci) my, pod państwowym przymusem Judeopolonii
  http://www.rp.pl/artykul/616482,757564.html
  http://uwazamrze.pl/2011/11/18864/nowa-wspaniala-dotacja/

 24. Niedaleko said

  V Kolumna buduje się jak zawsze, po cichu i za duże pieniądze. Bo ta reszta to ma

  http://nauka.dziennik.pl/edukacja/artykuly/370589,raport-kuratorow-o-szkolach.html

  Wszystko się ma świetnie na Zielonej Wyspie.

  „Krajobraz po Grunwaldzie” czy jest ten film dostępny do kupna/zobaczenia na DVD?

 25. Niedaleko said

  W normalnym kraju zaprosiciel „ANTIFA” był by zamknięty a nie jak napisano z linku w Ad. 23,

  „Nowa wspaniała dotacja
  20.11.2011r., Temat tygodnia

  Wszyscy mamy udział w propagandowym sukcesie „Krytyki Politycznej”. Pracujemy na niego, płacąc podatki ”

  „Rz” nawet nie ukrywa o co chodzi —> „propagandowym sukcesie” !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nie zapomnijmy ze „Rz” jest w rekach

  http://www.kciuk.pl/Hajdarowicz-dziekuje-za-troske-Moze-zalatwicie-reklamodawcow-a69945

  Robią co chcą bo maja władze w rekach.

 26. revers said

  Dla odmainy, pranie mozgow w Niemczech, czyli polskie obozy koncentacyne, wypadalo by zrobic exterytorialnosc niektornych miejsc kazni o powierzchni 2 m2, dla
  nagrobku w postaci slupa granicznego z barwami Niemiec i tablicy pamiatkowej.

  http://www.gymnasium-kirchheim.de/index.php?id=27&tx_ttnews%5BbackPid%5D=42&tx_ttnews%5Btt_news%5D=341&cHash=1b2e38698a

  http://www.maerkischeallgemeine.de/cms/beitrag/12225064/60709/Geschichte-Schueler-besuchten-polnisches-KZ-Das-Grauen-von.html

 27. aga said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: