Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tokioo481 o „Fantazja polityczna”: MSZ Ros…
  Katolik przedsoborow… o Wolne tematy (68 – …
  Anucha o Na trupie Polski wejdziemy do…
  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o AfD dostała wiatru w żagl…
  Peryskop o Iwan Iljin jako wyznacznik now…
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Polska zablokowała raport UE krytykujący Izrael

Posted by Marucha w dniu 2011-12-18 (Niedziela)

Unijni ambasadorzy w Tel Awiwie uznali, że Izrael dyskryminuje arabskich obywateli. I domagali się ostrej reakcji Brukseli

Jak dowiedziała się „Rz”, inicjatorem raportu był ambasador Wielkiej Brytanii – co ciekawe, sam będący pochodzenia żydowskiego – Matthew Gould. Uzyskał on poparcie tradycyjnie propalestyńskich państw skandynawskich. W pierwotnej wersji dokumentu znalazło się stwierdzenie, że Izrael prześladuje 1,5 miliona mieszkających na jego terytorium Arabów, oraz wiele związanych z tym faktem rekomendacji dla Brukseli.

Autorzy postulowali, by sprawa sekowania izraelskich Arabów stała się priorytetem wspólnej unijnej polityki wobec państwa żydowskiego. Przedstawiciele krajów Wspólnoty mieliby obowiązek poruszać ją podczas wszystkich oficjalnych spotkań z Izraelczykami. Ostro reagować na każde wymierzone w Arabów działania władz oraz zachęcać swoje firmy do inwestowania w arabskich częściach Izraela.

Jeżeli państwa Unii prowadzą wspólne projekty edukacyjne z Izraelem, to priorytetem powinno być nawiązywanie kontaktów ze szkołami arabskimi. Każda unijna ambasada powinna również „adoptować” jedną arabską wioskę lub miasto, aby mieć nad nią pieczę. Dokument planowano w tej formie wysłać do Brukseli, gdzie miał zostać skierowany do akceptacji przez radę szefów dyplomacji państw UE.

Plany te pokrzyżowały Polska oraz wspierające ją Czechy i Holandia. Na ich wyraźne żądanie część raportu, zawierająca rekomendacje, została z niego usunięta.
– Dyskusja na temat tego dokumentu miała rzeczywiście miejsce. Niektóre zawarte w nim sugestie uznaliśmy za zbyt daleko idące – powiedziała „Rz” ambasador RP w Tel Awiwie Agnieszka Magdziak-Miszewska.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się „Rz”, Polska uznała, że brytyjskie pomysły są zbyt dużą ingerencją w wewnętrzne sprawy Izraela. – Wyobraźmy sobie, że w latach 90. ambasadorzy Unii w Warszawie opracowaliby taki raport o naszej mniejszości litewskiej. I każda ambasada „adoptowałaby” jakąś litewską wioskę na terenie RP. To byłoby niedopuszczalne – powiedział „Rz” chcący zachować anonimowość polski dyplomata.

Postawą Polaków zawiedzeni są izraelscy Arabowie.
– Jesteśmy traktowani jak obywatele drugiej kategorii. Trudniej nam dostać pracę, jesteśmy dyskryminowani przez policję, nasze instytucje nie dostają publicznych środków. We własnym kraju nie możemy się czuć jak u siebie – powiedział „Rz” szef Arabskiego Centrum Prawa i Polityki w Nazarecie Jusef Dżabarin. – Izraelska prawica próbuje nas zmusić do podpisywania lojalek, a ostatnio wpadła na pomysł, aby zabronić śpiewów muezinom. Niestety, Izrael jest państwem „tylko dla Żydów”.

Innego zdania jest znany izraelski politolog Mordechaj Kedar.
– Sytuacja Arabów w Izraelu nie jest idealna. Ale jest nadal o niebo lepsza niż sytuacja ich braci w krajach arabskich. Jakoś nasi Arabowie nie wychodzą na ulice tak jak Arabowie w Syrii, Libii, Jemenie czy Egipcie – powiedział „Rz”. – Jesteśmy zamożnym, demokratycznym i tolerancyjnym krajem. Każdy Arab woli być w Izraelu obywatelem drugiej kategorii niż obywatelem pierwszej kategorii w jakimkolwiek państwie arabskim.

Według niego Polska podjęła słuszną decyzję, blokując raport. – Pokazaliście nie tylko, że jesteście najlepszym sojusznikiem Izraela w Europie, ale także, że kierujecie się zdrowym rozsądkiem – podkreślił Kedar.

Rzeczpospolita
http://www.rp.pl/

No i tym razem przedstawiciele RP jakoś nie bali się, ze ich weto doprowadzi do „osamotnienia Polski na arenie międzynarodowej”, ani że „cała Europa będzie się z nas śmiała”. Szkoda, że podobnej odwagi nigdy nie wykazują, gdy chodzi o obronę polskich interesów… to był żart. Tylko idiota może domagać się od Żydów z polskim obywatelstwem (a także szabesgojów)  jakiejkolwiek lojalności wobec państwa innego, niż Żydolandia. – admin

Komentarze 32 do “Polska zablokowała raport UE krytykujący Izrael”

 1. Boryna said

  Jakże może inaczej postąpić kolonia Izraela?

 2. Kapsel said

  Z oficjalnej strony ambasady w Izraelu.

  Użyteczne linki:
  http://www.telavivpl.org/index.php?m=270
  niestety nie ma linku do jakiegoś egzorcysty,

  UWAGA: Z dniem 26 stycznia 2010 r. (wtorek) zniesione zostały zapisy na złożenie wniosków paszportowych. Wcześniejsze uzgadnianie z Wydziałem Konsularny terminu zgłoszenia się w Ambasadzie w celu złożenia podania o wydanie paszportu nie jest potrzebne. We wszystkich sprawach paszportowych należy zgłaszać w podanych powyżej godzianach, bez wcześniejszego umawiania się.
  http://www.telavivpl.org/index.php?m=272

 3. Kapsel said

  Idąc zalecaną przez ambasadę drogą o użytecznych linkach można sobie poczytać:

  POLIN – Dziedzictwo Polskich Żydów

  Zapraszamy do zapoznania się z listami aktów antysemityzmu, zgłoszonych przez Fundację policji lub prokuraturze w latach 2003-2007:
  http://polin.org.pl/projects/9/

 4. mirek said

  takiego linka dostałem o Bartoszewskim
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1495&Itemid=201

 5. Kapsel said

  Ad. do 3

  POLIN – Dziedzictwo Polskich Żydów
  http://polin.org.pl/

 6. ZeE said

 7. ZeE said

  Zezwalamy poniższemu komentarzowi na ukazanie się na forum – w celach humorystycznych.
  Choć przyznać trzeba, że zawiera pewne rewelacje, jak np. że Jezus był Żydem, o czym zupełnie nie wiedzieliśmy, wierząc iż był Polakiem.
  Autor komentarza słusznie opuścił pewne fragmenty Ewangelii, w których Jezus określa żydów niezbyt pochlebnymi słowami i wręcz zrywa słynne przymierze.
  Admin.

  W Polsce są ludzie którzy kochają Żydów, i sprzeciwiają się wściekłemu ślepemu atakowaniu Izraela. Przypominam wszystkim wierzącym w Jezusa (głównie katolikom) że nasza Biblia mówi: „Kto was dotyka, dotyka źrenicy mojego oka” (Zach.2:12). Przypominam że Jezus (Jeszua) – Król Izraela był żydem który był obrzezany i przestrzegał wszystkiego co jest zapisane w Torze (nie Taludzie).

  „ZBAWIENIE POCHODZI OD ŻYDÓW” – to są słowa Jezusa – (Ew.Jana 4:22). Czy my wierzymy w te słowa, czy one już się zdezaktualizowały? Przypominam też że to dzięki żydowskim Rabinom misjonarzom (Pawłowi, Piotrowi) my, poganie mamy łaskę poznać Tego który jest Światłością świata.

  „Nieodwołalne są bowiem dary i powołanie Boże” (Rzym. 11:29, BW).

  Te słowa napisał Apostoł Paweł w odniesieniu do Izraela, wcześniej zaznaczając: „co do wybrania, są umiłowanymi ze względu na praojców” (w. 28).

  Plan Zbawienia Świata, przyjście powtórne Mesjasza Jezusa jest powiązane z Państwem Izrael.

  „I ustanowię przymierze moje między mną a tobą i potomkami twoimi po tobie według pokoleń ich jako przymierze WIECZNE, abym był Bogiem twoim i potomstwa twego po tobie. Ziemię, na której przebywasz jako przychodzień, całą ziemię kanaanejską dam tobie i potomstwu twemu po tobie na wieczne posiadanie i będę Bogiem ich.” Rodz. 17:4-8

  Autor Nowo Testamentowego Listu do Hebrajczyków tak ujmuje powagę tej przysięgi, jaką złożył przed Abrahamem sam Bóg:

  „Gdy bowiem Bóg dał Abrahamowi obietnicę, a nie miał nikogo większego, na kogo by przysiąc, przysiągł na siebie samego,…” (List do Hebr. 6:13)

  Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do przypieczętowanego tak solidnymi argumentami przymierza twierdząc, że w pewnym momencie zostało ono przez Boga zerwane, to jaką może mieć pewność co do własnego zbawienia?

 8. maran said

  jeszcze raz ten plakat:)

 9. ON said

  „Przypominam wszystkim wierzącym w Jezusa (głównie katolikom) że nasza Biblia mówi:….”

  On cytuje wybiorcze fragmenty wersji zydowskiej – „naszej” biblii.
  Zydowski „rzad” polskiego rejonu nie mogl nie zablokowac.
  Szkoda ze V. Havel zmarl. To byl porzadny gosc.

 10. Zagrypiona said

  Zaiste ten komentarz @7 niewiarygodny.

  ZeE nieswiadomie udowodnil do o czym my tu ciagle piszemy i walkujemy, do talmudystow ‚bez kija nie podchodz’. Dziekujemy. I niech doczyta dalej co bracia zydzi dokonali z bratem swym Jezusem i pomysli czy zyd Jezus by pochwalal tego typu chaniebne zachowania jak i pozniejsze kolejne az po dzis dzien ktore sa ich dzielem.

 11. Ość said

  http://blogmedia24.pl/node/54316

  Zobaczcie tutaj. Chcą żydki usunąć Pomnik Ofiar Katyńskich z Warszawskiej Starówki. Ludzie protestujcie bo te zbrodniarze żydowskie niedługo nas powietrza pozbawią. To atak na naszą historię. Tam żydzi mordowali polaków i w ślepia ich to kuje. Nie dajmy się zgnoić we własnym kraju nieudanej mniejszości dzikusów chazarskich..
  Dla tych oszustów i złodziei 4 metry kwadratowe więcej są warte niż nasza Polska zakrwawiona historia. I Hajka Grunbaum to popiera.

 12. maran said

  super artykul JKM o „intelektualistach”.
  Jest jednak szczególny rodzaj nieudaczników, który kocha socjalizm.

  To są tzw. „intelektualiści”.

  Należy starannie odróżnić „intelektualistę” od „człowieka mądrego”. Intelektualista na ogół w ogóle nie jest inteligentny, choć i tacy się zdarzają.

  Intelektualista to facet, który nauczył się dużo trudnych słów. Nauczył się też parudziesięciu sloganów, które powtarza jak katarynka. Bredzi – ale te trudne słowa znają tylko inni „intelektualiści”. I udają, że tamten mówi BARDZO MĄDRZE.

  I ludzie dają się na to nabierać.

  „Intelektualista” to nie np. matematyk: to, co mówi matematyk, można sprawdzić. To nie fizyk, którego teorie można sprawdzić. To nie inżynier – którego maszyna działa, albo nie. To nie lekarz – którego pacjenci zdrowieją – lub umierają. Nie: „intelektualista” wygaduje bzdury, których nikt nie ośmiela się sprawdzić.

  Mówi np. „Życie ludzkie jest najwyższą wartością”. Zaraz – przecież to bzdura! Na leczenie ciężko chorego dziecka potrzeba 10 milionów – i NFOZ ich nie daje.

  To znaczy, że NFOZ uważa, że jego życie jest warte mniej, niż 10 milionów. 10 milionów jest wyższą wartością, niż życie tego dziecka.

  Ktoś powie: NFOZ powinien te pieniądze dać!

  Dobrze: a 10 miliardów? Damy 10 miliardów?

  Tu już każdy powie: „Nie, oczywiście, że nie”. A więc widzimy, że życie NIE jest „najwyższą wartością”. Intelektualista bredził.

  40 lat temu tzw. „Klub Rzymski” głosił, że za 25 lat nastąpi kompletna klęska – zabraknie żywności, surowców i w ogóle wszystkiego. Ci intelektualiści otrzymali ogromne pieniądze (państwowe) za swoje wyssane z palca wypociny – i nawet dziś, kiedy WSZYSTKIE ich przepowiednie się nie sprawdziły, otrzymują nagrody i honory. Wręczane przez innych intelektualistów.

  Dziś dokładnie tacy sami intelektualiści grożą nam „Globalnym Ociepleniem”. I to już nie są żarty. Tym złodziejom – politykom i biurokratom – to w graj! Wydają na walkę z ociepleniem 200 mld €uro rocznie – i są bardzo ważni. I trochę tych pieniędzy kierują do własnych kieszeni.

  A to, że ocieplenia nie ma? Ci „intelektualiści” i tak będą odbierali nagrody i dyplomy.

  A ja Państwu mówię: to wszystko bzdury.
  Macie własny rozum – nie dajcie się ogłupić tej bandzie nieudacznych intelektualistów, durnych dziennikarzy, sprzedajnych polityków, skorumpowanych urzędników!

  Uruchomcie Państwo własny rozum! Obedrzyjcie te Wielkie Idee Humanistów z szaty Trudnych Słów…

  .. i Rozum Wam podpowie: Król jest nagi!

  Janusz Korwin-Mikke
  http://korwin-mikke.pl/super_express/zobacz/krol_jest_nagi/47536

 13. Marucha said

  Re 12:
  JKM ma rację.
  Ale, niestety, sam też stanowi ośrodek dla pewnej kategorii intelektualistów, zdolnych jedynie do powtarzania mantr o tym, że prywatne zawsze jest lepsze niż państwowe, że wszystko jedno kto jest właścicielem ziemi, gospodarki i mediów itd.

 14. Marucha said

  Re 10:
  Ukrzyżowanie Jezusa – tak zakończył się pierwszy w historii dialog międzyreligijny z żydami.

 15. ZeE said

  Cytuję Admina: „Autor komentarza słusznie opuścił pewne fragmenty Ewangelii, w których Jezus określa żydów niezbyt pochlebnymi słowami i wręcz zrywa słynne przymierze.”

  Szanowny Adminie, jeśli jest takia potrzeba to zobaczmy taki cytat w którym są niezbyt pochlebne słowa i do kogo one się odnoszą. Zobaczmy zatem:

  1Tes. 2:14-16. Posłużę się przekładem z Biblii Poznańskiej:
  „Wy zaś, bracia, staliście się naśladowcami Kościołów w Bogu na terenie Judei, złączonych z Jezusem Chrystusem, ponieważ cierpieliście to samo ze strony współmieszkańców, co one ze strony Żydów, którzy zabili Pana Jezusa i proroków, a nas prześladowali. Są oni i Bogu niemili, i wszystkim ludziom przeciwni. Zabraniają nam głosić naukę o zbawieniu, w ten sposób nieustannie dopełniają miary swoich grzechów.”

  Paweł nie pisze o Żydach ogólnie, całościowo ale o tych –>KTÓRZY ZABILI Jezusa! A kto zabił? Cały naród? Wszyscy? NIE! TO establishment Izraela, kapłani, faryzeusze (choć nie wszyscy np. Nikodem czy Józef z Arymatei – członkowie Sanhedrynu). To zła władza, wąska grupa ślepych, żadnych władzy ludzi doprowadziła do Jego śmierci. Spójrz co było kilka dni wcześniej – tuż przed Świętem Pesach:

  „Nazajutrz WIELKIE TŁUMY, które przyszły na święta [Pesach], usłyszawszy, że Jezus przychodzi do Jerozolimy, wzięły gałęzie palmowe, wyszły Mu naprzeciw i wołały: – ‘Hosanna, błogosławiony, który przychodzi w imię Pana’ i: KRÓL IZRAELA. A Jezus znalazłszy osiołka wsiadł na niego zgodnie z tym, co napisano” Ew. Jana 12:12-14

  Ten wielki tłum to WYŁĄCZNIE Żydzi (bo po co poganie mieliby w Pesach uczestniczyć?). A więc biorąc pod uwagę cały kontekst widzimy że Paweł nie ma na myśli winy zbiorowej. Bo idąc tym tropem można oskarżyć że Polacy to prześladowcy i mordercy bo prześladowali Solidarność i Wałęsę. Czy oskarżmy zatem nas Polaków jako cały naród, skoro to zrobiła pewna grupa tych [Polaków] —> którzy prześladowali Wałęsę? Złych zaprzedanych choremu systemowi. My jako naród nie zabiliśmy Janka Wiśniewskiego choć jego kaci byli Polakami.

  Co więcej. Po wniebowstąpieniu Jezusa dziesiątki tysięcy Żydów (szacuje się że w I wieku w Jerozolimie mieszkało CO NAJMNIEJ 20000 Żydów wierzących w Jezusa) uwierzyło w Niego. Spójrz:

  „Słysząc to, poczęli wielbić Boga, a do niego powiedzieli: Bracie, widzisz, ile TYSIĘCY ŻYDÓW uwierzyło już, a jednak wszyscy nadal trzymają się gorliwie Tory.” Dz. 21:20-21

  Spójrz na Jakuba. Adresuje On swój list do Żydów (jakżeż mogli być oni prześladowcami):
  „Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa, pozdrawia DWANAŚCIE POKOLEŃ, które żyją w rozproszeniu.” Jk 1:1

  Przykładów jest wiele w NT który zresztą w całości został napisany przez Żydów.

 16. maran said

  niby tak ,ale w tym arykuliku ma racje mowiac ,ze ludzie powinni sie bacznie przygladac wszelim ekspertom/intelektuaniby tak ,ale w tym arykuliku ma racje mowiacz ,ze ludzie powinni sie bacznie przygladac wszelim ekspertom/intelektualistom/autorytetom, ktorzy tak naprawde to czesto sprzedaja medialna/ideologiczna propagande z ktorej zreszta czerpia krociowe zyski.
  Ci prawdziwi intelektualisci sa przez MSMedia ignorowani.
  Powinien zostac zorganizowany na skale masowa, globalna wrecz, masowy BOJKOT mainstreammeadia ,ktore sa niczym wicej jak tuba lucyferianow ,przez ktora promuja swe klamstwa, demoralizacje, zgorszenie polprawdy i reklamuja swych dwuznacznych idoli i „autorytety”.
  „I am not a child, I think for myself. No man can think for me.”
  Chief Joseph – Nez Perce
  „Nie jestem dzieckiem. Jestem w stanie sam myslec. Zaden czlowiek nie moze myslec za mnie”.
  Wodz indianski Jozek Nez Perce.
  BOJKOTUEJMY MainStreamMedia (MSM).
  PS prosze skasowac ten poprzedni zdublowany

 17. „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni” – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

  Prezydent Kaczyński porównał siebie do izraelskiego premiera Ariela Szarona
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/prezydent-kaczynski-porownal-siebie-do-izraelskiego-premiera-ariela-szarona/

  „Polska stać będzie u boku Izraela!”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/13/polska-stac-bedzie-u-boku-izraela/

  PO z Tuskiem realizuje te zapewnienia L. Kaczyńskiego.

 18. ZeE said

  „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni”

  Amen Amen Amen

  Niech Święty Bóg prowadzi naszych polityków, aby nie odstąpili od tych „którzy są źrenicą w oku Boga najwyższego” Zach.2:12

  Kiedy Jezus powróci i postawi swoje stopy w Jeruzalem na Górze Oliwnej (Dz 1:11-12) dokona On sądu nad narodami:

  Bo zgromadzę wszystkie narody przeciwko Jeruzalemowi na wojnę, a miasto wzięte będzie, i domy rozchwycone będą, i niewiasty pogwałcone będą; a gdy pójdzie część miasta w pojmanie, ostatek ludu nie będzie wygładzony z miasta. Bo wyjdzie Pan, i będzie walczył przeciwko onym narodom, jako zwykł wojować w dzień potykania. I staną nogi (nogi Jezusa – por. Dz.Apost. 1:11-12) jego w on dzień na górze Oliwnej, która jest przeciwko Jeruzalemowi na wschód słońca, a góra Oliwna się na poły rozszczepi, na wschód i na zachód słońca rozpadliną bardzo wielką, i odwali się połowa onej góry na północ, a połowa jej na południe. Za 14:2-4

 19. wet3 said

  Postawa zydowskiego rzadu Polski nie zdziwilem sie wcale. Zdziwienie wywolala we mnie postawa Czech!

 20. Marucha said

  Re 15:
  Dowiedzieliśmy się, że ogromna większość Żydów kochała Jezusa i szła za nim. Ciekawe, skąd się wziął ten tłum, ryczący pod domem Piłata „Ukrzyżuj Go! Krew Jego na nas i dzieci nasze”. Ciekawe, skąd się biorą ci Żydzi, którzy nienawidzą Kościoła Katolickiego. I ciekawe, kogo Chrystus nazwał „plemieniem żmijowym”… aha, pewnie tę nieliczną mniejszość…

  Re 18:
  Szkoda Pańskiej energii na propagowanie filosemityzmu i syjonizmu, zwłaszcza tutaj.

 21. Zenek said

  Jak to skad sie wzial tlum ?
  Normalnie,zorganizowali jak marsze w Polsce .
  Jezusa krzyzowali Rzymianie ,a ktoz by inny.

  Palikotowi krzyz w Sejmie przeszkadza,bo kto to widzial aby czlowiek byl wieszany na krzyzu a krzyz na gwozdziu i to w takim miejscu jak Sejm RP.
  Co innego jak kogos powiesi sie na sznurze od worka treningowego albo na krawacie.
  Slusznie,ze wielu obawia sie chodzic w krawacie i garniturze,to juz lepiej rozpiac koszule i jest pewnosc,ze cie nikt na krawacie nie powiesi tym bardziej w tak niebezpiecznych czasach i przy kryzysie swiatowym.

 22. Chutor said

  Palestyna w posiadaniu broni nuklearnej

  Za dwadziescia kilka lat z powodu znacznego przyrostu naturalnego Arabow Izraelskich w Izraelu bedzie wiecej Arabow niz Zydow. Arabowie obejma wladze polityczna, nim sie to stanie wielu zydowskich nacjonalistow opusci Izrael gdyz nie beda mogli pogodzic sie z takim figlem w ich historii.

  Arabska sypialnia moze okazac sie silniejsza niz izraelska bron nuklearna.

  Lekcja nie tylko dla Zydow, jezeli Rosjanie natychmiast nie odzyskaja wladzy we wlasnym kraju to muzulmanie rosyjscy beda nimi rzadzic. Nie mowiac juz o tym, ze Iwan wodki nie poluczy.

 23. Isreal said

  ad9 „Szkoda ze V. Havel zmarl. To byl porzadny gosc.”

  ” Dobre, cycu” – koniec cytatu

 24. c said

  Havel byl taki porzadny jak porzadny jest A.Michnik.

 25. Carlos said

  pomylka..to nie C tylko Carlos

 26. wet3 said

  @ Isreal (23)
  Szkoda, ze komus na umysl padlo …

 27. maran said

 28. RomanK said

 29. Isreal said

  ad24 dokładnie
  ad19 co tak dziwi? na tych łamach już było o klausowych dziełach przeciwko narodowi czeskiemu (np niedawno o bezkarności „sinti”)

 30. TrueNews said

  Żyd twierdzi, iż Syjonizm powoduje cały problem

 31. TrueNews said

  NIE dla wojny z Syrią!

  http://www.nacjonalista.pl/2011/12/18/nie-dla-wojny-z-syria/

 32. Ad.28
  Panie Romanie dla jasności
  Po naszemu 700 miliardów.
  Bo mamy: tysiące, miliony, miliardy, biliony;
  a anglosasi mają:
  tysiące, miliony, biliony; [nie ma miliarda].

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: