Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o Wolne tematy (09 – …
  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Ramirez o O tych, którzy się na niemieck…
  Liwiusz o O tych, którzy się na niemieck…
  revers o Wolne tematy (09 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Albo to wszystko jest zmyślone…

Posted by Marucha w dniu 2011-12-19 (Poniedziałek)

… albo polskie lemingi nie zasługują już chyba nawet na szlachetne miano lemingów. 

Bronisław Komorowski pozostaje liderem rankingu zaufania do polityków – wynika z grudniowego sondażu CBOS. Na drugim miejscu jest premier Donald Tusk, a na trzecim – wicepremier Waldemar Pawlak.

Zaufanie do Komorowskiego zadeklarowało 72 proc. ankietowanych, do Tuska – 52 proc., a do Pawlaka – 51 proc. W porównaniu z listopadem zaufanie do prezydenta spadło o 3 punkty proc., do premiera – o 2 punkty proc., a do prezesa ludowców nie zmieniło się.

Podobnie jak miesiąc temu, co drugi respondent ma zaufanie do Radosława Sikorskiego (50 proc.), a pierwszą piątkę polityków najczęściej darzonych zaufaniem zamyka Ryszard Kalisz (45 proc.).

Dwie piąte badanych ufa marszałek Sejmu Ewie Kopacz (40 proc.). Na kolejnych pozycjach grudniowego rankingu plasują się Grzegorz Schetyna (36 proc.) oraz, ponownie pełniący po wielu latach najbardziej eksponowaną funkcję w SLD, Leszek Miller (35 proc.).

Niemal co trzeci ankietowany ma zaufanie do lidera konstytuującej się Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry (32 proc.), szefa Ruchu Palikota Janusza Palikota (31 proc.), dotychczasowego przewodniczącego SLD Grzegorza Napieralskiego (30 proc.) oraz do lidera Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego (28 proc.).

Prezes PiS budzi jednocześnie najwięcej negatywnych emocji wśród badanych – nie ufa mu ponad połowa Polaków (54 proc.), a więc dokładnie tyle samo, co w ubiegłych miesiącach. Wyraźnie krytycznie odbierani są także Janusz Palikot (43 proc. deklaracji nieufności) i Zbigniew Ziobro (39 proc.).

Częściej niż przeciętnie z nieufnością ankietowanych spotykają się ponadto Leszek Miller oraz premier Donald Tusk. Nie ufa im niespełna co trzeci respondent (odpowiednio: 31 proc. i 29 proc.).

Zaufaniem około jednej czwartej badanych cieszą się: nowa minister sportu Joanna Mucha (27 proc.), minister finansów Jacek Rostowski (27 proc.), szef nowo utworzonego resortu administracji i cyfryzacji Michał Boni (26 proc.), minister rolnictwa Marek Sawicki (25 proc.) oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski (24 proc.).

Nieco ponad jedna piąta respondentów ma zaufanie do nowego szefa resortu zdrowia Bartosza Arłukowicza i marszałka Senatu Bogdana Borusewicza – po 23 proc. oraz ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina (22 proc.).

Badanie przeprowadzono w dniach 1–8 grudnia 2011 roku na liczącej 950 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Komentarze 23 do “Albo to wszystko jest zmyślone…”

 1. Kronikarz said

  Wszystko w Polsce, jak u Kim Dzong Il, bo jak wynika z grudniowego sondażu CBOS, zaufanie do Komorowskiego ma po demokratycznemu 72 % Polakow, do Tuska – 52, do Pawlaka – 51, do Sikorskiego – 50, do Kalisza – 45, itd.

 2. Ość said

  Coś z innej beczki bo nie wiem gdzie to wstawić.

  14 oznak na to, że nasz współczesny świat chyli się ku upadkowi

  Wielu ludzi wierzy, że z grudniem 2012 będzie koniec świata. Ja mówię, że to nonsens.
  Bardziej uczciwą odpowiedzią jest to, że koniec świata jaki znamy… już się rozpoczął.
  A to nie znaczy koniec świata – to znaczy zamknięcie jednej ery i narodzenie nowej. To jest przemiana, przejście między erami. Aczkolwiek to przejście może być najtrudniejszym i najkosztowniejszym przejściem, którego kiedykolwiek ludzkość doświadczała.
  Jednakże nie czekaj na znaki w pobliżu grudnia 2012.
  Poniżej przedstawiamy 14 oznak, które obserwujemy obecnie. Żyjemy przy końcu jednej ery i narodzin nowej ery. Ludzie w przyszłości patrząc wstecz na ten moment powiedzą, że to chwilka w historii, ale tym, którzy przechodzą przez proces wydaje się, że to tempo ślimacze.
  Zapamiętaj – żyjemy w czasie końca świata jakiego znamy, z którego wyłoni się nowy świat, który będzie całkowicie inny niż ten obecny.
  1.Tornada, huragany, trzęsienia ziemi, tsunami, powodzie, susze, pożary…
  Najpierw wydawało się, że to przypadek, ale teraz widać, że zmiany pogody układają się w pewien wzorzec. Pogoda staje się coraz bardziej ekstremalna. Tam gdzie nie ma pożarów i susz są powodzie.
  2. Wymieranie pszczół na całym świecie
  Zespół masowego ginięcia rodzin pszczelich spowodowany najprawdopodobniej przez przemysł agrochemiczny pestycydami, a jeszcze GMO pogarsza sytuację roślin. Przemysł ten wypiera się odpowiedzialności.
  Czym grozi wymarcie pszczół czy innych zapylaczy? Zacytujmy Einsteina:
  „Kiedy pszczoła zniknie z powierzchni ziemi, to człowiekowi pozostaną już najwyżej cztery lata życia. Nie będzie pszczół, to nie będzie zapylania, nie będzie zapylania, nie będzie roślin, nie będzie roślin, to nie będzie zwierząt…….„
  3. Klęska nauki: fizyka jądrowa
  Katastrofa w Fukushimie dowodzi jednego: naukowcy są niebezpiecznie aroganccy w swoim planowaniu ogromnych projektów i nie biorą pod uwagę niesamowitej potęgi Matki Natury. Fizyka jądrowa obiecała nam czystą, zieloną energię, a otrzymujemy w zamian cichą, niewidoczną truciznę, która infekuje naszą planetę.
  4. Złośliwe prześladowanie WikiLeaks
  W dobie takiego szerzenia kłamstwa, nie ma miejsca dla prawdy. Tak więc ci, którzy mówią prawdę (Wikileaks) są zaciekle prześladowani tak, jakby byli przestępcami.
  5. Powstanie medycznego państwa policyjnego
  Atak uzbrojonych komandosów policyjnych (SWAT) na Maryanne Godboldo w Detroit (za odmówienie podawania córce leków psychotropowych) 1 są tylko początkiem. Prawda jest taka, że system medyczny zaczyna używać broni do przymuszenia szczepień czy chemioterapii na dzieciach czy nastolatkach w całym USA.2
  Medyczny system stał się tak … bezużyteczny, skorumpowany i niebezpieczny, że musi użyć broni palnej, aby „przekonać” ludzi do wzięcia swoich lekarstw. Uzbrojony monopol medyczny jest zagrożeniem dla naszego zdrowia i naszej wolności.
  6. Nasilająca się częstotliwość niedoborów żywności i klęsk plonów
  Zauważyliście wzrost cen żywności? To jest dopiero początek. Ceny żywności będą osiągać astronomiczne ceny w najbliższych latach z powodu zmian klimatycznych, utraty zapylaczy (m.in. pszczół, trzmieli), globalnego skażenia plonów przez GMO, wzrostu cen ropy. Prawdziwa żywność staje się rzadkością w naszym świecie.
  Dobrze abyś pomyślał o swoim ogrodzie przydomowym…
  7. Opanowująca destrukcja świata przez korporacje paliwowe
  Skażenie radioaktywne z Fukushimy nie jest jedną metodą niszczenia naszej planety. Przypomnijcie sobie o Zatoce Meksykańskiej, o największym wycieku ropy w historii, który się nie zakończył….
  Do tej pory rozpyla się toksyczny Corexit – ponad rok od awarii.
  8. Skażenie genetyczne naszej planety
  To może być jeden z gorszych scenariuszy nadchodzącej klęski: masowe skażenie planety przez Genetycznie Modyfikowane Organizmy. To jest czyn kryminalny przeciw Naturze i przeciw ludzkości. Jeżeli „gen terminator” wprowadzi się i rozprzestrzeni oraz skazi swoim śmiercionośnym DNA rośliny uprawowe, spowoduje klęskę urodzaju i głód. Cel za tym stojący jest czystym złem…
  9. Tyrania i represja dotykająca prawdziwą żywność
  Jeżeli nie możesz sprzedać prawdziwej, wiejskiej żywności swoim sąsiadom będąc namierzonym i zaaresztowanym przez policję – to jest straszne, ale to dzieje się obecnie w USA. Inspektorzy FDA3 namierzają również Amiszów. Znamiennym przykładem jest walka FDA z producentami ekologicznego niepasteryzowanego mleka.
  10. Eskalacja fałszowania podaży pieniądza
  Upadającemu systemowi ekonomicznemu grozi całkowita klęska. Nierozsądni liderzy myślą tylko o „rozwiązaniach”, które tak naprawdę przyspieszają upadek. Zabieg fałszowania podaży pieniądza przez Federal Reserve4 (ze swoim „ilościowym poluzowaniem” i innymi metodami fałszowania) jest klasyczną oznaką, że koniec naszego obecnego systemu zbliża się bardzo szybko. Ekonomiczne niedorzeczności są oczywiste dla tych, którzy znają matematykę.
  11. Gwałtowny spadek inteligencji mas
  Jednym z niepokojących objawów upadku jest wielkie ogłupianie społeczeństwa. Oglądający tylko telewizję, zahipnotyzowani zombie, którzy dominują w naszym społeczeństwie nie oferują absolutnie niczego wartościowego naszemu światu.
  Oni są „bezmyślnymi konsumentami”, którzy się szczepią, oglądają telewizję, jedzą przetworzone śmieciowe jedzenie, nadużywają leków i wierzą we wszystko, co im powie rząd. Większość tych ludzi, oczywiście nie przeżyje upadku cywilizacji.
  12. Bezwzględna manipulacja wiadomości w mass mediach
  Większość ważnych wiadomości jest sfabrykowana w dzisiejszych czasach: informacje o akcie urodzenia Obamy; wiadomości o wojnie w Libii; o ekonomi i zadłużeniu USA czy Polski.
  Jest to znak, że źródła informacji, na których polegają masy ludzi nie są w stanie głosić prawdy i muszą uciekać się do politycznego modyfikowania wiadomości. Podają fikcję począwszy od informacji o służbie zdrowia i medycynie po „wiarę” w ekonomię.
  13. Bieżące farmaceutyczne zanieczyszczenie naszego świata
  Poza skażeniem GMO i radioaktywnym naszego świata, doświadczamy również masowego farmaceutycznego zanieczyszczenia naszej planety.
  Nie chodzi tylko o to, że fabryki farmaceutyczne zanieczyszczają swoimi produktami czy odpadami rzeki, ale również to, że ponad połowa ludzkości bierze lekarstwa prawie codziennie.
  Leki te przechodzą przez ciała, wydalone dostają się do źródeł wody skażając wodę i wszelkie w niej życie m.in. ryby. Problem dotyczy również … cmentarzy z ciałami współczesnego człowieka, które skażają glebę i wody gruntowe.
  14. Radioaktywne skażenie światowych zasobów żywności
  To co jest naprawdę podstępne to, że światowe zasoby żywnościowe są skażone radioaktywnym wyciekiem z Fukushimy. Poinformowano nas, że poziomy promieniowania są niskie, ale nie powiedziano nam prawdy o tym, jak radioaktywny cez pozostaje w żywności przez wieki.
  Jak ludzkość przetrwa ekspozycję na:
  • tomografię
  • radioaktywną żywność
  • prześwietlenia rentgenowskie
  • skanery ciała na lotniskach
  • kuchenki mikrofalowe
  • telefonię komórkową
  • WiFi
  • linie wysokiego napięcia
  Całkowite obciążenie różnym promieniowaniem osiąga poziom masowej bezpłodności. A może o to chodzi?
  A to wszystko przyspiesza…
  Grudzień 2012 r., może być przydatną datą jakiegoś środkowego punktu w czasie kryzysu, a może jako data wzmagająca dalsze przyspieszenie i tak już szybkiego upadku społeczeństwa.
  Ale nie mylcie się: żyjemy już w czasach upadku naszego nowoczesnego świata. I mamy miejscówki w pierwszym rzędzie! (Ekscytujące, prawda?)
  Zastanów się, co dzieje się wokół Ciebie w tych dniach.
  Są to znaki z ostatnich porywów zdesperowanych cywilizacji, które opierają się na całkowicie niezrównoważonych praktykach, które nie wnoszą żadnej wartości dla życia w naszym świecie.
  Są to Czasy Końca korporacyjnej oligarchii; monopolistycznej dla zysku maszyny korporacji, która zniszczyła wszystko w naszym świecie w zamian za lekko wyższe raporty kwartalnego zysku.
  W poszukiwaniu większej ilości pieniędzy, ludzkość poświęciła jej dostawy żywności, jej pszczoły, jak i oceany, lasy oraz gleby. Napędzani chciwością ludzie, używają innych ludzi jako medycznego eksperymentu i mięso armatnie. Stworzono wojny, aby sprzedać więcej bomb i wymyślono choroby psychiczne do sprzedaży leków.
  To są praktyki cywilizacji, która upadła … i której dni są policzone.
  Oglądając jak to wszystko się rozsypuje, jest o wiele bardziej interesujące, niż oglądanie tego jakby dalej działało w destrukcyjny sposób. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że musi powstać nowa cywilizacja w miejsce tej upadającej.
  Pożegnaj się z fałszywymi instytucjami władzy
  Oczywiście byłoby miło, gdyby nasi przyszli liderzy przypomnieli sobie znaczenie wolności i osobistej odpowiedzialności,.
  Odpowiedzią na wszystkie problemy świata, jak się okazuje jest wolność – wolność w medycynie, wolność w dziedzinie ekonomii i wolność od tyranii rządu.
  Bo, nie oszukujmy się: przyczyną większości tych problemów, które prowadzą w dół nasz obecny świat jest zły rząd. To jest zły rząd, który zatwierdził GMO. Zły rząd wzmocnił medyczny monopol i zezwolił na pestycydy, które zabijają pszczoły. Zły rząd doprowadził nas do nieuniknionego zadłużenia i kosztownych zagranicznych wojen.
  Zły rząd ogranicza wolność zdrowia i chroni monopolistyczne praktyki producentów żywności, firm farmaceutycznych i firm chemicznych.
  Upadek nowoczesnej cywilizacji jest, jak się zapewne domyśliłeś także upadkiem samej idei, że rząd tworzy lepsze społeczeństwo.
  Jest jedna myśl, która musi umrzeć po klęsce, to pomysł, że My, naród w jakikolwiek sposób potrzebujemy pewnej grupy osób – pracowników administracji rządowej, by żyli z naszej ciężkiej pracy, podczas gdy obecnie mamią swoją fałszywą władzą, kierują najdrobniejszymi szczegółami naszego życia.

  To, czego potrzebujemy w naszym świecie to nie więcej rządu, ale więcej wolności. Gdybyśmy mieli wolność, uczciwość i odpowiedzialność, nie bylibyśmy w obliczu globalnego załamania, które już się rozpoczęło.
  Ale niestety, rodzaj ludzki jest gatunkiem „ raczkującym” i musi uczyć się lekcji w przykry sposób. Ta lekcja powinna pozostać długo w pamięci:
  Jeśli pozwolicie korporacjom, bankom i rządom uruchomić gospodarkę, wasze domy i wasze życie – zniewolą was i skradną waszą przyszłość podczas snu. Będą po cichu wstrzykiwać trucizny do świata wokół ciebie, dopóki nie obudzisz się pewnego dnia i okaże się, że wszystko co stworzyłeś zostało zniszczone. Obiecują raj, a dostarczają tylko śmierć.
  Strzeż się każdej organizacji, która nie jest żywym człowiekiem – żaden rząd, żadna instytucja, ani korporacja nie ma duszy, ani serca, ani sumienia. Są one zorganizowanymi siłami rażenia, aby zdziesiątkować te wartości, które cenimy, zapewniając nam jednocześnie rzeczy, które tylko nas zniewalają lub nam szkodzą.
  Uważaj na korporacje, rządy, organizacje non-profit, które działają jako grupy frontowe dla przemysłu prywatnego. Nigdy nie daj się zarządzać przez żadną instytucję, która istnieje tylko jako fikcyjna struktura zorganizowana z ludzkiej chciwości.
  Bądź gotowy, bo upadek przyspiesza.
  Jeśli to czytasz, jesteś przyszłością rodzaju ludzkiego. Masz obowiązek pozostać przy życiu, zachować swoje geny w stanie nienaruszonym do utworzenia Następnego Społeczeństwa po tym, które rozpada się w chwili obecnej .
  Autor: Mike Adams
  http://www.naturalnews.com/032258_economic_collapse_2012.html

  Wersja polska:
  Zespół StopCodex
  Przypisy:
  1 http://www.naturalnews.com/033295_parental_neglect_psychiatric_drugs.html
  2 http://vaccineawakening.blogspot.com/2008/01/vaccine-police-at-work-in-new-york.html
  3 FDA- Federal Drug Administration odpowiednik polskiej Inspekcji Sanitarnej
  4 System Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych – którego, właścicielami są prywatne banki

 3. arpin said

  Myślę, że to nie jest zmyślone. Ludzie, nawet, a może zwłaszcza wykształceni, mówią „Przecież nie jest źle, niedługo będzie lepiej, jesteśmy w UE i tamci dadzą nam kasę na drogi, wodociągi, dla młodych 🙂 i w ogóle lepiej zarządzają, popatrz jaki tam u nich porządek”. Ręce opadają. Aby zaczęli myśleć MUSI nastąpić załamanie, po dobroci się niestety nie da.

 4. Zbyszko said

  Koniecznie polecam wykład sensacyjny Pana Romana Kluski:

 5. podsumowanie said

  Ręka mnie swędzi żeby panu przyp…..dolić.

 6. Brat Dioskur said

  Jezeli cala wiedza o Unii opiera sie na GWzdetach i TVN-ie to nawet potezny krach ,ktory wisi juz na wlosku niczego w tych pustych glowach nie zmieni,bo oni sie o tym w ogole nie dowiedza!Brytyjska Navy patroluje juz wody plws.Iberyjskiego przygotowujac sie do ewakuacji swoich obywateli na wypadek tapniecia w Portugalii i Hiszpanii.Co ciekawe ,ze manometr ,jakim byla zdolnosc wsysania Eurokolchozu polskiej sily roboczej,leci na leb i na szyje a mimo to lemingi wszystko widza w rozowych kolorach. Byc moze ankieta byla przeprowadzona na grupie baranow reprezentatywnych dla sitwy majacej pelne i dobrze platne zatrudnienie ,czyli niezaleznych od …Eurolines!

 7. Zagrypiona said

  Zmyslone nie musi byc, i nie musi byc tez to wina lemingow ze takie wyniki sa. Wstarczy ze te ‚badania’ przeprowadzali w specjalnie wyselekcjonowanej na ta okazje grupie osob.

  Ja w obecnej chwili nie znam nikogo kto by darzyl zaufaniem ww politykow. Wszyscy narzekaja. Choc nie kazdy z tych samych powodow, kazdemu jednak ta wladza jakos za skore zalazla (drozyzna, ciecia, kasa na placenie eurodlugow, wydluzanie wieku emerytalnego, itd itp).

  Nie znam tez nikogo kto by kiedykolwiek bral jakis udzial w podobnych ankietach. Tak wiec nie biore tego sondazu serio. Kolejna propaganda dla ludu. Zenujaca zreszta.

 8. Darek T. said

  A ten CBOS to znaczy „centralne biuro ogłupiania społeczeństwa”?
  Faktycznie – trzeba być idiotą, by ufać ichniejszym tendencjom sondażowym…

 9. gSheeple said

  Ad 5. @podsumowanie: Prawie z krzesła spadłem 🙂 Od razu widać, że dziadek wie co mówi

 10. Boomcha said

  Albo po prostu tacy są tzw. Polacy. Banda frajerów, konformistów i tchórzy. Naród którym nie da się nie gardzić.

 11. Ola Gordon said

  odnośnie prawdy rządowej i medialnej – polecam część 1 i 2 http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-1/

 12. ussus said

  Eee niekoniecznie. Wiele zależy od „metodologii”. Normalny człowiek jak usłyszy w słuchawce, że chcą go pytać o politykę, albo gdy tylko podniesie słuchawkę i zorientuje się o co biega – natychmiast ją odkłada. Instytucje od sondaży NIGDY nie biorą pod uwagę tego! Więc odpowiedają ci… no wiecie „ten nie teges co to Europejczykami i pofilami są” i takie wychodzą wyniki. Poprawne powinny być np. takie:
  99 % badanych odmówiło odpowiedzi
  0,7 % deklaruje zaufanie do prezydenta itd…

 13. Heh! said

  Powiem tyle, wielu się wścieka, wielu mówi że to nieprawda ale te sondaże wg mnie są prawdziwe.

  Sam widzę to po moich znajomych. Ludzi polityka nie interesuje, a jeśli już interesuje to są wciągnięci w wojnę PO vs PiS.
  Ludzie niby się kształcą, niby mają dostęp do informacji a są niewiarygodnie krótkowzroczni.
  Nawet ci rzekomo przebudzeni, nie mają wyobraźni i w ciemno dają sobą manipulować, będąc zachłyśniętymi swoim przebudzeniem. Stąd ten wysyp new age’owców na wszelkich stronach krytykujących globalizację, stąd ponowne pojawienie się międzynarodówek, tym razem już nie typowo czerownych ale kolorowych – tęczowe, różowe, zielone.
  Ludzie jako całokształt są zwykłą bezideową masą i w takim życiu się odnajdują. Co by tu zjeść, co by wypić, co by przelecieć.
  Niestety czy to Polska czy iny kraj na świecie, nie ma możliwości nakierować ludzi na właściwy tor, dopóki sami nie dostaną mocno po d.. i nie odczują na własnej skórze swoich błędów.

 14. Miroslaw Berbard D said

  Niestety obawiam sie ze to jest prawda. A co za znaczenie czy ufaja Tuskowi czy KAczorowi czy Ziobrowi. Kazdy z nich realizuje polityke zniszczenia Polski.Zmiany w spoleczenstwach Eurpy sa nie do odwrocenia i Europa jaka byla nigdy sie nie wroci. Po prostu lecimy na leb na szyje i to jest smutna rzeczywistosc.

 15. Naszym obowiazkiem jest uwolnic zniewolonych…, bez wzgledu na cene!!!
  ====================
  jasiek z toronto

 16. Rysio said

  re 15. Przepraszam bardzo – a kto nałożył na nas ten obowiązek uwolniania zniewolonych?

  I jeszcze jedno – czy nie uważasz Jasiek, że aby uwolnić zniewolonych to najpierw sam musisz być wolny?

  🙂

 17. desperado said

  Niestety,lecz musi zabraknąć ludziom na chleb,aby zrozumieli z kim mają do czynienia.

 18. Błysk said

  Sądzę,ze jest grupa „wybranych” zwolenników UE,wśród których dokonuje się podobnych „badań” .Zwracam też uwagę na roleę CBOS przy wyborach w Polsce : otóż ona najpierw podaje wyniki „sondaży”, które potem potwierdza Państwowa Komisja Wyborcza. Może to dowodzić ew. zagrywki w fałszowaniu wyborów/powtarzam: wyników podanych przez PKW nikt nie kontroluje , bo PKW jest powoływana przez prezydenta RP/.

 19. Apo said

  „… albo polskie lemingi nie zasługują już chyba nawet na szlachetne miano lemingów. ”

  Nazwanie polactwa lemingami to szczyt poprawnosci politycznej : -)

 20. Kac said

  # 16
  A kiedy rysio zlozy wymowienie swemu zydowi?

 21. wet3 said

  @ Ussus (12)
  Ja zawsze odkladam sluchawke gdy mnie sondazami zaczepiaja.

 22. 166 bojkot TVN said

  Zwolennicy Bula-Komorra i Tuska powinni to przeczytać:
  http://demostenes.nowyekran.pl/post/44918,slady-materialow-wybuchowych-na-ciele-zbigniewa-wassermanna
  Ślady materiałów wybuchowych na ciele Zbigniewa Wassermanna
  „Oni nie wiedzą, co robić. Znaleźli na jego ciele ślady materiałów wybuchowych. Jak się Polska o tym dowie, będzie skandal” – dowiedziałem się od mojego informatora, pracownika naukowego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  Nie chciał o tym rozmawiać przez telefon. W wolnej Polsce to tabu. Temat niebezpieczny.

  5 dni temu wpłynęła do Naczelnej Prokuratury Wojskowej ekspertyza w sprawie sekcji zwłok Zbigniewa Wassermanna – jednej z 96 ofiar katastrofy smoleńskiej. Ani wojskowa prokuratura, ani Zakład Medycyny Sądowej we Wrocławiu, gdzie przeprowadzono badania, nie poinformowały opinii publicznej o wynikach sekcji. Tłumaczono to koniecznością zapoznania się z dokumentami najbliższej rodziny Zbigniewa Wassermanna. Według cytowanych przez media wypowiedzi prokuratura Rzepy z Naczelnej Prokuratury Wojskowej, opinia ma być „obszerna i bardzo szczegółowa”.

  http://www.rp.pl/artykul/459542,773965.html

  Córka Zbigniewa Wassermanna do dzisiaj nie otrzymała żadnych dokumentów. Dlaczego od kilku miesięcy milczą w tej sprawie Naczelna Prokuratura Wojskowa i Zakład Medycyny Sądowej we Wrocławiu? Dlaczego nie interesują się tą sprawą media? Kto i co ukrywa w tej sprawie? Postanowiłem to sprawdzić. DLACZEGO WROCŁAW, A NIE KRAKÓW?W Krakowie działa jeden z najbardziej znanych i renomowanych Zakładów Medycyny Sądowej w Polsce. Jeden z najstarszych w Europie; ponad 200 lat tradycji. To w Krakowie, przy ulicy Grzegórzeckiej 16 przeprowadzono między innymi badania szczątków premiera Rządu RP i Naczelnego Wodza – gen. Władysława Sikorskiego – ofiary innej, do dzisiaj nie wyjaśnionej, katastrofy lotniczej, w której zginął podobnie jak pod Smoleńskiem przywódca państwa polskiego. Dodam także, że śp. Zbigniew Wassermann pochowany został na cmentarzu w podkrakowskich Bielanach. Sprawdziłem. To ok. 10 km od budynku Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie. Do Wrocławia jest 250 km dalej.
  Aby się nie ujawniać zwróciłem się e-mailowo (nie wprost i ze zmiennego IP) do Redaktora Naczelnego Nowego Ekranu, by zapytał szefową krakowskiego Zakładu Medycyny Sądowej profesor Małgorzatę Kłys dlaczego odmówiła przyjęcia do badań ciała Zbigniewa Wassermanna? Z tego, co wiem, rodzina posła z trumną w rękach dosłownie „odbiła się od drzwi” zakładu w Krakowie. Ta rozmowa się odbyła i została nagrana, otrzymałem zwrotnie plik audio.

  Nasze władze nie udzieliły – że tak powiem – takiego zezwolenia – odpowiedziała pani profesor. (…) To było poza mną.
  (…)

 23. Rysio said

  re 20. Czekam na wymówienie żyda.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: