Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Jak wygląda koniec świata?

Posted by Marucha w dniu 2011-12-19 (Poniedziałek)

14 oznak na to, że nasz współczesny świat chyli się ku upadkowi

Wielu ludzi wierzy, że z grudniem 2012 będzie koniec świata – to nonsens… Bardziej uczciwą odpowiedzią jest to, że koniec świata jaki znamy… już się rozpoczął.

Koniec świata – to zamknięcie jednej ery i narodzenie nowej. To jest przemiana, przejście między erami. Aczkolwiek to przejście może być najtrudniejszym i najkosztowniejszym przejściem, którego kiedykolwiek ludzkość doświadczała.

Jednakże nie czekaj na znaki w pobliżu grudnia 2012. Rozejrzyj się już teraz…

1.Tornada, huragany, trzęsienia ziemi, tsunami, powodzie, susze, pożary…

Najpierw wydawało się, że to przypadek, ale teraz widać, że zmiany pogody układają się w pewien wzorzec. Pogoda staje się coraz bardziej ekstremalna. Tam gdzie nie ma pożarów i susz, są powodzie.

2. Wymieranie pszczół na całym świecie

Zespół masowego ginięcia rodzin pszczelich spowodowany jest najprawdopodobniej przez przemysł agrochemiczny (pestycydy), a GMO jeszcze pogarsza sytuację roślin. Przemysł ten wypiera się odpowiedzialności.

Czym grozi wymarcie pszczół czy innych zapylaczy? Zacytujmy Einsteina:

„Kiedy pszczoła zniknie z powierzchni ziemi, to człowiekowi pozostaną już najwyżej cztery lata życia. Nie będzie pszczół, to nie będzie zapylania, nie będzie zapylania, nie będzie roślin, nie będzie roślin, to nie będzie zwierząt…”

3. Klęska nauki: fizyka jądrowa

Katastrofa w Fukushimie dowodzi jednego: naukowcy są niebezpiecznie aroganccy w swoim planowaniu ogromnych projektów i nie biorą pod uwagę niesamowitej potęgi Matki Natury. Fizyka jądrowa obiecała nam czystą, zieloną energię, a otrzymujemy w zamian cichą, niewidoczną truciznę, która infekuje naszą planetę. [Stanowczo protestujemy przeciwko używaniu takich określeń, jak „klęska nauki”. Tyle bowiem w nich sensu, co w stwierdzeniu, że zatrucie się przez kogoś grzybami to „klęska jedzenia” – admin]

4. Złośliwe prześladowanie WikiLeaks

W dobie takiego szerzenia kłamstwa, nie ma miejsca dla prawdy. Tak więc ci, którzy mówią prawdę (Wikileaks) są zaciekle prześladowani tak, jakby byli przestępcami. [Hmmm…. – admin]

5. Powstanie medycznego państwa policyjnego

Atak uzbrojonych komandosów policyjnych (SWAT) na Maryanne Godboldo w Detroit (za odmówienie podawania córce leków psychotropowych) są tylko początkiem. Prawda jest taka, że system medyczny zaczyna używać broni do wymuszania szczepień czy chemioterapii na dzieciach czy nastolatkach w całym USA.

Medyczny system stał się tak… bezużyteczny, skorumpowany i niebezpieczny, że musi użyć broni palnej, aby „przekonać” ludzi do wzięcia swoich lekarstw. Uzbrojony monopol medyczny jest zagrożeniem dla naszego zdrowia i naszej wolności.

6. Nasilająca się częstotliwość niedoborów żywności i klęsk plonów

Zauważyliście wzrost cen żywności? To jest dopiero początek. Ceny żywności będą osiągać astronomiczne ceny w najbliższych latach z powodu zmian klimatycznych, utraty zapylaczy (m.in. pszczół, trzmieli), globalnego skażenia plonów przez GMO, wzrostu cen ropy. Prawdziwa żywność staje się rzadkością w naszym świecie.

A nam się wciska, że technologia GMO jest głównie po to, by nie było głodu i „niedoborów żywności”, by żywność była tańsza. Ciemne masy, ogłupiane przez media, uwierzą we wszystko co im się wciśnie?
Przypominam: produkcja żywności GMO w Polsce dzieje się w przerażającej skali – zapraszam do posta: http://zdrowobycie.blogspot.com/2010/11/gmo-zywnosc-ktora-gosci-na-naszych.html

Warto chyba pomyśleć o swoim ogrodzie przydomowym…

7. Opanowująca destrukcja świata przez korporacje paliwowe

Skażenie radioaktywne z Fukushimy nie jest jedną metodą niszczenia naszej planety. Przypomnijcie sobie o Zatoce Meksykańskiej, o największym wycieku ropy w historii, który się nie zakończył….

Do tej pory rozpyla się toksyczny Corexit – ponad rok od awarii.

8. Skażenie genetyczne naszej planety

To może być jeden z gorszych scenariuszy nadchodzącej klęski: masowe skażenie planety przez Genetycznie Modyfikowane Organizmy. To jest czyn kryminalny przeciw naturze i przeciw ludzkości. Jeżeli „gen terminator” wprowadzi się i rozprzestrzeni oraz skazi on swoim śmiercionośnym DNA rośliny uprawowe, spowoduje klęskę urodzaju i głód. Cel za tym stojący jest czystym złem…

9. Tyrania i represja dotykająca prawdziwą żywność

Jeżeli nie możesz sprzedać prawdziwej, wiejskiej żywności swoim sąsiadom, bo zostaniesz namierzony i zaaresztowany przez policję – to jest straszne, ale to dzieje się obecnie w USA. Inspektorzy FDA namierzają również Amiszów. Znamiennym przykładem jest walka FDA z producentami ekologicznego niepasteryzowanego mleka.

10. Eskalacja fałszowania podaży pieniądza

Upadającemu systemowi ekonomicznemu grozi całkowita klęska. Nierozsądni liderzy myślą tylko o „rozwiązaniach”, które tak naprawdę przyspieszają upadek. Zabieg fałszowania podaży pieniądza przez Federal Reserve (ze swoim „ilościowym poluzowaniem” i innymi metodami fałszowania) jest klasyczną oznaką, że koniec naszego obecnego systemu zbliża się bardzo szybko. Ekonomiczne niedorzeczności są oczywiste dla tych, którzy znają matematykę.

11. Gwałtowny spadek inteligencji mas

Jednym z niepokojących objawów upadku jest wielkie ogłupianie społeczeństwa. Oglądający tylko telewizję, zahipnotyzowani zombie, którzy dominują w naszym społeczeństwie, nie oferują absolutnie niczego wartościowego naszemu światu. Są „bezmyślnymi konsumentami”, którzy się szczepią, oglądają telewizję, jedzą przetworzone śmieciowe jedzenie, nadużywają leków i wierzą we wszystko, co im powie rząd. Większość tych ludzi, oczywiście nie przeżyje upadku cywilizacji.

12. Bezwzględna manipulacja wiadomości w mass mediach

Większość ważnych wiadomości jest sfabrykowana w dzisiejszych czasach: informacje o akcie urodzenia Obamy; wiadomości o wojnie w Libii; o ekonomi i zadłużeniu USA czy Polski.

Jest to znak, że źródła informacji, na których polegają masy ludzi nie są w stanie głosić prawdy i muszą uciekać się do politycznego modyfikowania wiadomości. Podają fikcję począwszy od informacji o służbie zdrowia i medycynie, po „wiarę” w ekonomię.

13. Bieżące farmaceutyczne zanieczyszczenie naszego świata

Poza skażeniem GMO i radioaktywnym naszego świata, doświadczamy również masowego farmaceutycznego zanieczyszczenia naszej planety. Nie chodzi tylko o to, że fabryki farmaceutyczne zanieczyszczają swoimi produktami czy odpadami rzeki, ale również to, że ponad połowa ludzkości bierze lekarstwa prawie codziennie.

Leki te przechodzą przez ciała, wydalone dostają się do źródeł wody skażając wodę i wszelkie w niej życie m.in. ryby. Problem dotyczy również … cmentarzy z ciałami współczesnego człowieka, które skażają glebę i wody gruntowe.

14. Radioaktywne skażenie światowych zasobów żywności

To co jest naprawdę podstępne to, że światowe zasoby żywnościowe są skażone radioaktywnym wyciekiem z Fukushimy. Poinformowano nas, że poziomy promieniowania są niskie, ale nie powiedziano nam prawdy o tym, jak radioaktywny cez pozostaje w żywności przez wieki.

Jak ludzkość przetrwa ekspozycję na:

 • tomografię
 • radioaktywną żywność
 • prześwietlenia rentgenowskie
 • skanery ciała na lotniskach
 • kuchenki mikrofalowe
 • telefonię komórkową
 • WiFi
 • linie wysokiego napięcia

Całkowite obciążenie różnym promieniowaniem osiąga poziom masowej bezpłodności.

A może o to chodzi?

A to wszystko przyśpiesza...

Grudzień 2012 r. może być przydatną datą jakiegoś środkowego punktu w czasie kryzysu, a może jako data wzmagająca dalsze przyspieszenie i tak już szybkiego upadku społeczeństwa.
Ale nie mylcie się: żyjemy już w czasach upadku naszego nowoczesnego świata. I mamy miejscówki w pierwszym rzędzie! Ekscytujące, prawda?

Zastanów się, co dzieje się wokół Ciebie w tych dniach.

Są to oznaki ostatnich porywów zdesperowanych cywilizacji, opierających się na całkowicie niezrównoważonych praktykach, które nie wnoszą żadnej wartości do życia w naszym świecie.

Są to Czasy Końca korporacyjnej oligarchii; monopolistycznej, nastawionej na zysk maszyny, która zniszczyła wszystko w naszym świecie w zamian za nieco wyższe wskaźniki w raportach kwartalnego zysku.

W poszukiwaniu większej ilości pieniędzy, ludzkość poświęciła dostawy żywności, pszczoły, oceany, lasy i gleby. Napędzani chciwością ludzie używają innych ludzi do medycznych eksperymentów i jako  mięso armatnie. Stworzono wojny, aby sprzedać więcej bomb i wymyślono choroby psychiczne, aby sprzedać więcej leków. [Z tym chorobami psychicznymi – to bynajmniej nie są one wymyślone. Wystarczy spojrzeć na przywódców Unii Europejskiej, większość rządów itd. – admin]

To są praktyki cywilizacji, która upadła … i której dni są policzone.

Patrzenie, jak to wszystko się rozsypuje, jest o wiele bardziej interesujące, niż gdyby aktualny, destrukcyjny stan rzeczy, miał się dalej ciągnąć. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że musi powstać nowa cywilizacja w miejsce tej upadającej.

Pożegnaj się z fałszywymi instytucjami władzy

Oczywiście byłoby miło, gdyby nasi przyszli liderzy przypomnieli sobie znaczenie wolności i osobistej odpowiedzialności.

Odpowiedzią na wszystkie problemy świata, jak się okazuje, jest wolność – wolność w medycynie, wolność w dziedzinie ekonomii i wolność od tyranii rządu.

Bo, nie oszukujmy się: przyczyną większości tych problemów, które prowadzą w dół nasz obecny świat jest zły rząd. To jest zły rząd, który zatwierdził GMO. Zły rząd wzmocnił medyczny monopol i zezwolił na pestycydy, które zabijają pszczoły. Zły rząd doprowadził nas do nieuniknionego zadłużenia i kosztownych zagranicznych wojen. Zły rząd ogranicza wolność zdrowia i chroni monopolistyczne praktyki producentów żywności, firm farmaceutycznych i firm chemicznych. [A skąd się biorą złe rządy? Czy przypadkiem nie z zażydzenia wszystkich niemal krajów? Czy to rząd jest wrogiem społeczeństwa – czy raczej ludzie w nim zasiadający? – admin]

Upadek nowoczesnej cywilizacji jest, jak się zapewne domyśliłeś, także upadkiem samej idei, że rząd tworzy lepsze społeczeństwo.

Jest jedna myśl, która musi umrzeć po klęsce: że My, naród, w jakikolwiek sposób potrzebujemy pewnej grupy osób – pracowników administracji rządowej – by żyli z naszej ciężkiej pracy, podczas gdy obecnie mamią swoją fałszywą władzą i kierują najdrobniejszymi szczegółami naszego życia.

To, czego potrzebujemy w naszym świecie to nie więcej rządu, ale więcej wolności. Gdybyśmy mieli wolność, uczciwość i odpowiedzialność, nie znaleźlibyśmy się w obliczu globalnego załamania, które już się rozpoczęło.

[To, czego potrzebujemy w naszym  świecie, to przede wszystkim powrót wszystkich Żydów do swej biblijnej (czy niebiblijnej) ojczyzny i pozbawienie ich wpływów polityczno-gospodarczych.  – admin]

Ale niestety, rodzaj ludzki jest gatunkiem „raczkującym” i musi uczyć się lekcji w przykry sposób. Ta lekcja powinna pozostać długo w pamięci.

Jeśli pozwolicie korporacjom, bankom i rządom uruchomić gospodarkę, wasze domy i wasze życie – zniewolą was i skradną waszą przyszłość podczas snu. Będą po cichu wstrzykiwać trucizny do świata wokół ciebie, dopóki nie obudzisz się pewnego dnia i okaże się, że wszystko, co stworzyłeś, zostało zniszczone. Obiecują raj, a dostarczają tylko śmierć.

Strzeż się każdej organizacji, która nie jest żywym człowiekiem – żaden rząd, żadna instytucja, ani korporacja nie ma duszy, ani serca, ani sumienia. Są one zorganizowanymi siłami rażenia, aby zdziesiątkować te wartości, które cenimy, dostarczając nam jednocześnie rzeczy, które tylko nas zniewalają lub nam szkodzą.

Uważaj na korporacje, rządy, organizacje non-profit, które działają jako grupy frontowe dla przemysłu prywatnego. Nigdy nie daj się zarządzać przez żadną instytucję, która istnieje tylko jako fikcyjna struktura zorganizowana z ludzkiej chciwości.

Bądź gotowy, bo upadek przyśpiesza.

Jeśli to czytasz, jesteś przyszłością rodzaju ludzkiego. Masz obowiązek pozostać przy życiu, zachować swoje geny w stanie nienaruszonym do utworzenia Następnego Społeczeństwa po tym, które rozpada się w chwili obecnej

Autor: Mike Adams
http://www.naturalnews.com/032258_economic_collapse_2012.html
Wersja polska: Zespół StopCodex (z niewielkimi ingerencjami stylistycznymi gajowego)

Przypisy:
1 http://www.naturalnews.com/033295_parental_neglect_psychiatric_drugs.html
2  http://vaccineawakening.blogspot.com/2008/01/vaccine-police-at-work-in-new-york.html
3  FDA- Federal Drug Administration odpowiednik polskiej Inspekcji Sanitarnej
4 System Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych – którego, właścicielami są prywatne banki

Za http://zdrowobycie.blogspot.com

Od gajowego:
Autor, choć poprawnie wymienia obserwowalne przejawy obecnego upadku świata, jaki znamy, nie doszukuje się przyczyn głębiej, niż złe rządy, chciwe korporacje, nieuczciwe firmy farmaceutyczne, wprowadzanie GMO, arogancja naukowców, pazerność banków, najróżniejsze organizacje „non-profit, kłamliwe media itd.

Nie ma w tekście ani jednej wzmianki, kto stoi za wszystkimi wyżej wymienionymi czynnikami destrukcji – kto ma wpływy w rządach lub wręcz rządzi, w czyich rękach jest olbrzymia większość chciwych korporacji i banków, kto jest głównym dostawcą GMO (Monsanto), kto tworzy i wspiera najróżniejsze organizacjami „non-profit” i pozarządowe, kto jest właścicielem wszystkich niemal liczących się mediów… czy wreszcie skąd bierze się większości zbrojnych zawieruch i wojen na świecie.

Czytelnicy gajówki wiedza doskonale, kogo gajowy ma na myśli.

Komentarzy 31 do “Jak wygląda koniec świata?”

 1. Kronikarz said

  Troche smierdzi mi ten tekst kukurydzianym hamburgerem, powtarza sie lopatologicznie jak dla jankesowkich polglowkow.

 2. navajo88 said

  Spokojnie panie Gajowy doczekasz się pan tego swego umilowanego końca świata ,tylko że to nie beńdzie ten fizyczny koniec świata na to musimy jeszcze troszkę poczekac około 7 mil lat ,ponoc tak gadają uczeni ludzie ,a to są bardzo mądrzy ludzie ! hahahahahaha ,,,,, al etak na serio powoli acz nie ubłagalnie zbliżamy się do końca świata ,ale tego naszego w kturym my wszyscy żyjemy na codzień i to jest po prostu nie uniknione jak zapewnie pan wiesz każda cywilizacja na ziemi jaka do tej pory istniała to miała i swój początek ,a także miała swój koniec ,,,więc dlaczego mialo by być innaczej co ? .Nasz świat powoli dobiega końca i nikt nie ma pojęcia jaki to beńdzie koniec czy to beńdzie wojna obojętnie jak albo wydaży się jakaś gigantyczna katastrofa naturalna ktura wymarze 95 % ludzkości z powierzchni ziemi a ci co przertwają bendą żyli w koszmarnych warunkach !!! nikt tego nie wie ,ponieważ za każdym razem to my ludzie tworzymy sobie przyszłość i nie ważne jaką ale ważne ze wtym wszystkim wielkim współczynninkiem jest tak zwany efekt motyla !!!!! . Wiem że pan pomyślisz oho !!!!!! navajo88 dostal chyba lekkiego pierdolca i gada od rzeczy ,ale powiem panu nie warzne co pan myślisz bo efekt motyla zawsze jest obecny w naszym życiu ,czy nam się to podoba czy nie , ponieważ jesteśny cząstką wszechświata i nasze organizmy tak samo reagują na impulsy kture otrzymują z głębin wszechświata ,,,,, takie jest po prostu życie panie gajowy ,pozdrawiam J.M.H

 3. Piotrx said

  Mironow i Iwaszow odsunięci od kandydowania w wyborach prezydenckich

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/19/mironow-i-iwaszow-odsunieci-od-kandydowania-w-wyborach-prezydenckich/

  Centralna Komisja Wyborcza Federacji Rosyjskiej odmówiła możliwości udziału w prezydenckiej kampanii wyborczej publicyście Borisowi Mironowowi i generał-pułkownikowi Lieonidowi Iwaszowowi. Odmowę Borisowi Mironowowi uzasadniono tym, że organy sądowe ustaliły fakty rozpowszechniania przez kandydata „materiałów ekstremistycznych”. Jak zauważono na posiedzeniu Komisji, jeden z wydanych materiałów Borisa Mironowa, książka zatytułowana „Prigowor ubiwajuszczim Rossiju” (Wyrok dla zabójców Rosji), został uznany za „literaturę ekstremistyczną” decyzją z dnia 10 kwietnia 2010 roku przez Pietropawłowsko-Kamczacki Sąd Miejski Kraju Kamczackiego.

  W związku z tym Centralna Komisja Wyborcza ogłosiła, że nie ma prawa być wybraną na stanowisko prezydenta Federacji Rosyjskiej osoba w odniesieniu do której ustalono „rozpowszechnianie materiałów mających na celu podżeganie do społecznych, rasowych, narodowych albo religijnych waśni”.

  Również Centralna Komisja Wyborcza odmówiła rejestracji generał-pułkownikowi Leonidowi Iwaszowowi.

  W celu wysunięcia jego kandydatury utworzona była grupa złożona z jego zwolenników, której także odmówiono rejestracji w Centralnej Komisji Wyborczej. Zaraz po otwarciu przez Czurowa (przewodniczący CKW- tłum.) posiedzenia Centralnej Komisji Wyborczej, Iwaszow oświadczył: „Panowie z Centralnej Komisji Wyborczej. Wasz werdykt jest nam znany. Nie mam zamiaru go słuchać. Wychodzimy z Sali! Niech żyje „rossijańska” demokracja, najbardziej zbójecka demokracja w świecie. Z uszanowaniem.”

  Następnie generał-pułkownik opuścił salę przy rzęsistych owacjach zgromadzonych.

  Za podstawę do odmowy rejestracji Centralna Komisja Wyborcza uznała przekroczenie terminu przeprowadzenia zgromadzenia przez grupę wyborców, pomimo tego, że w tym zebraniu 10 grudnia brało udział pięciu przedstawicieli Centralnej Komisji Wyborczej z których jeden był nawet zastępcą (przewodniczącego-tłum.) Czurowa. Jednak wtenczas nie zgłaszali oni żadnych zastrzeżeń. Ponadto prawo przewiduje, że jeśli takie naruszenia w czasie zgromadzenia miały miejsce to przedstawiciele Centralnej Komisji Wyborczej nie powinni w ogóle brać w nim udziału a następnie zobowiązani byli do odmowy przyjęcia dokumentów rejestracyjnych.

 4. Piotrx said

  Putinowski reżim na skraju upadku. Słowo za narodem

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/19/putinowski-rezim-na-skraju-upadku-slowo-za-narodem/

 5. Rysio said

  Oto jak zwiększało się zaludnienie ziemi.

  Zaludnienie błyskawicznie zaczęło wzrostać po 1750 roku wraz z powstaniem systemu kapitalistycznego i jego masowej produkcja dóbr dla mas ludzkich.

  Kapitalizm niesamowicie polepszył byt ludzi a efektem tego był olbrzymi przyrost naturalny.

 6. Tomek-Kolejarz said

  Świat się po prostu zmieni. Mam nadzieję, że wróci do chociaż względnej normalności.

 7. Rysio said

  The world in the last 200 years!

 8. A ja myślę, że po prostu wszystkie brudy wyjdą na wierzch, bo już coraz więcej ich wychodzi i winni tych wszystkich kłamstw, kradzieży i morderstw zostaną ukarani i będą u wszystkich w pogardzie. Fajny filmik znalazłam na you tube. Oczywiście moich przypuszczeń, nie oparłam jedynie na tym filmie, ale fajnie zrobiony.
  Polecam też dwa ostatnie artykuły na Monitorze Polskim są świetne, a materiał szokujący.
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-2/

 9. maran said

  Koniec swiata to Koscioly , miejsca kultu, oficjalnie jeszcze katolickie, budowane wedlug zalozen i z symbolika masonka/lucyferianska, ( jak slynna bazylika poswiecona Ojcu Pio w San Giovanni Rotondo, czy nasza Golgota Beskidzka).
  Teraz nowy ,wyswiecony juz, koscielno-masonki wytwor w Radomiu.

  http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20111219&Category=galeria12&ArtNo=218914231&Ref=PH&Params=Itemnr=15
  http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20111219&Category=galeria12&ArtNo=218914231&Ref=PH&Params=Itemnr=11

 10. Jasiek said

  Ponieważ ci co po cichu planują i wdrażają bezwzględnie swoje plany, po trupach….realizują swoje plany to mają efekty. Zmieniają świat wg swoich planów. Plany te są znane od 200 lat ale są ukrywane przed bezrozumnymi , ogłupianymi tłumami. Wymordowano w Europie inteligencję po to by zabić autorytety, media w ich rękach…Wiedza na ten temat jest zawarta w kilku książkach / kiedyś trzeba było przeczytać kilkadziesiąt książek by cośkolwiek wiedzieć/. Jedną z nich jest „Ukryta strona dziejów”, druga to IOTA UNUM, Obie wydane przez Wydawnictwo Antyk.To na początek. Na naszych oczach realizuje się zaplanowane przez Weisshaupta i A. Pike zamordowanie ludów Europy przy pomocy islamu. To nie przypadek, że Europa zalewana jest muzułmanami, ale to nie oni są winni…kto inny używa ich jako narzędzie. A wszystko z nienawiści do Jezusa Chrystusa i do Jego wyznawców.

 11. Marucha said

  Re 9:
  Zdjęcia masońskiego zboru, o których pisze p. Maran, warto zamieścić…


  Katolickie lemingi w pseudokościele. Wszystko jest ok, byle tylko była miłość.

 12. — Do Pan Rysio w wpisie 5 i pozniej —
  Czy masowa produkcja dobr to domy , mieszkania , wyposazenia tych mieszkan , ubiory , produkcja uzbrojenia ? Tylko od tego , przyrostu nie bylo . Niemozliwosc techniczna i praktyczna wyprodukowania duzej ilosci zywnosci byla hamulcem przyrostu naturanego ludnosci , i to nie tylko w Europie . Nastepstwem glodu byly choroby i zarazy , po , ktorych znowu starczalo papu . Przywiezienie do Europy kartofla , ktorego nawet niska wydajnosc , wedlug obecnego plonowania , zabezpieczala z jednego zagonu , wyzywienie duzej rodziny i jeszcze na sprzedaz .
  A jak byl najedzony i w ziemiance kartofle na jutro , to wtedy ……. itd.

 13. maran said

  ad 11 Ktos napisal o tym „kosciele” ,ze jest to „piekna ,uniwersalna bryla”.
  Inna osoba dodala: „No tak, te bryle mozna szybko przerobic na cokolwiek innego: galerie, teatr”.
  Pare malych krzyzy sie usunie ,oltarz nowoczesny podstawi pod sciane, troche mini przerobek i voila mamy sale konferencyjna na zjazdy masoneri polskiej w budyneczku z piramid.

 14. Nikt nie zna z zyjacych daty konca swiata, ale zapowiedziany jest koniec czasow….
  Koniec obludy i klamstwa. Koniec oszustwa i szachrajstwa. Koniec manipulacji i eksterminacji.
  Koniec panowania zla…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. maran said

  Tu ciekawe zdjecie wnetrza tego „Kosciola”.
  http://www.filipini.radom.pl/kosciol/kosciol1.htm
  Punktem centralnym, wokol ktorego skupia sie uwaga, jest wielkie okno/sciana w ksztacie piramidy ,( trudno policzyc, ale wygladaa na to ze dol ma 13 kratek), gora okalajca przestrzen (biale balustrad)tworzy cos w rodzaju oka zwienczajcego centrum z prawa i lewa.
  Calosc bardziej przypomina jakies duze audytorium,wielka sale konferencyjna, niz swiatynie katolicka.

 16. GW said

  ad 7
  Czego i ja zycze Panu Risio’wi.
  200 !
  Pan Marucha z Panem nie uciagnie (az) tyle.

 17. Rysio said

  re 12. Ok – niech tak bedzie.

  Czyli głównym motorem rozwoju ludzkosci nie był i nie jest kapitalizm tylko kartofel przywieziony z Ameryki.

  🙂

 18. Krzysztof M said

  Ad. 2

  Pan się po prostu gupot* naczytał. Radzę obejrzeć np. „Pszczółkę Maję”. I świat znowu stanie się radosny i przyjazny.

  * – pisownia oryginalna

 19. Krzysztof M said

  Ad. 4

  :-))) Ten link to taka ściema, że aż słów brak. 🙂 Talmudyczne, kazuistyczne pomieszanie z poplątaniem. :-))) A wszystko to po to, by przejąć władzę w Rosji…

 20. Ola Gordon said

  warto przeczytać / obejrzeć re. nowy UE Traktat http://niezalezna.pl/20633-eu-zaczyna-dyktature-pod-przykrywka-nowego-ciala-%E2%80%93-esm-czyli-mechanizmu-europejskiej-finansowe

 21. Kazik Staszewski 20lat temu o tym śpiwał//to począek końca aha!aha!-kto ma uszy niech słucha itd…..

 22. Wojtek said

  UWAGA – film reklamowany we wpisie 8 to odnowa satanistyczna, proszę się na to nie dać nabierać.

  Zawsze tak jest, najpierw przychodzi ten co burzy i niszczy, potem ten co naprawia. Oczywiście oboje mają inspiracje z tego samego źródła.

  Pamiętajmy, schemat jest następujący – zamęt – sprzątanie, Zły glina, dobry glina.
  Teraz po haosie wyłoni się „zbawca”. Tylko że tym „zbawcą” będzie antychryst.

 23. 166 bojkot TVN said

  Bul-Komorowski zaprasza chińskich studentów do studiowania w Polsce!
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/komorowski-zacheca-do-polsko-chinskiej-wspolpracy-,1,4977448,wiadomosc.html
  Przez 20 lat prowadzenia polityki „prorodzinnej” przez Jaruzela, Wałese, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego i teraz Komorowskiego, w Polsce BRAKUJE DZIECI I MŁODZIEŻY w szkołach i na uczelniach!
  A ten jedzie do Chin sprowadzić nam skośnookich. Co im proponuje? Studiowanie historii na tym samym wydziale co sam Bul? Czy aby Bul-Ko. widział przez okna jak rozwijają się Chiny? On myśli (?) że historycy budują te szybkie koleje, mosty, statki, budynki? Czego on chce uczyć Chińczyków? Może kultury wg ziomków jego żony?

 24. Marucha said

  Re 23:
  Chrabia Bul Komorowski nie jest od tego, żeby reprezentować Polskę. On jest od tego, żeby ją ośmieszać. Zadanie swoje wykonuje dobrze i ponadto cieszy się popularnością i zaufaniem mądrego, katolickiego, kochającego wolność Narodu Polskiego.

 25. navajo88 said

  Ad 18 wypchaj się pan trocinami oki ,tylko ciekawe co pan zrobisz jak to wszystk się zawali !!! hahahaha beńdziesz pan latał jak kot z pieprzem i wołał co się dzieje hahahahahahahah życzę tego panu hahahahaha miłośniku pszczułki mai hahahahahahahaha
  J.M.H

 26. GM said

  Re 11: Dzień dobry, niestety muszę stwierdzić,że to nie pierwsza radomska świątynia nosząca masońskie znamiona. Warto przyjrzeć się bliżej jezuickiemu kościołowi Św. Trójcy. Ta XVII- wieczna świątynia podczas kolejnych „rewitalizacji” dziwnym trafem wypełniła się symbolami cyrkli, węgielnic i piramid. W przyszłości postaram się o zdjęcia.

 27. Wen said

  Ale gniot.

 28. Wen said

  #2
  „zbliżamy się do końca świata ,ale tego naszego w kturym my wszyscy żyjemy na codzień….”

  Pojawil sie nastepca koszernego Nostradamusa z proroctwami co do naszego swiata ” w KTURYM my wszyscy żyjemy na codzień”.
  Pisownia oryginalna.

  Ja na tym swiecie zyje na co drugi dzien, bo co na pierwszy to mam wychodne : -)))

 29. navajo88 said

  Wen i więcej nie wracaj hahahahahahahahahaha

 30. Krzysztof M said

  Ad. 25

  „ciekawe co pan zrobisz jak to wszystk się zawali”

  – Zmartwychwstanę.

 31. Rysio said

  re 23. Jeżeli dobrze zrozumiałem to 166 Bojkot uważa że Komorowski powinien w Chinach do Chińczyków powiedzieć:

  „Nie przyjeżdżajcie do Polski studiować – niczego się w Polsce nie nauczycie – nic to po was”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: