Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  UZA o Linia podziału
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  CBA o O paranoi giedroyciowych i bar…
  CBA o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Irmina Blad o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  rafalryszkiewicz o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

O psie Łajce i samolocie bez pilota

Posted by Marucha w dniu 2011-12-19 (Poniedziałek)

Dobiega końca polska prezydencja w Unii Europejskiej. Została ona podsumowana przez ekipę Donalda Tuska jako sukces. W rzeczywistości była to prezydencja nijaka, pełna eurokratycznego żargonu, pustosłowia i frazesów, ale, co najgorsze, działań na rzecz oddania Unii Europejskiej pod protektorat niemiecki.

Rząd Donalda Tuska nie poruszał tak fundamentalnych tematów, jak zapaść demograficzna oraz w jaki sposób wspierać rodziny i wdrażać politykę pronatalistyczną, bez której nie ma przyszłości Europy. Szczyt w sprawie partnerstwa wschodniego zakończył się klapą, nie załatwiono wyrównania dopłat dla polskich rolników, nie podjęto renegocjacji pakietu klimatycznego, który jeśli zostanie utrzymany na dotychczasowych zasadach, oznacza trwałe okaleczenie polskiej gospodarki.

Rodzi się pytanie, co dla Polski wynika z tej prezydencji. Można odpowiedzieć jednym zdaniem: Polacy mają z niej tyle, ile psy miały z lotu Łajki, psa wystrzelonego w kosmos w sowieckiej rakiecie orbitalnej 3 listopada 1957 roku. Jak wiadomo, psy nic nie miały z lotu Łajki, a jej lot, w którym notabene zginęła, wykorzystano do uprawiania Himalajów sowieckiej propagandy. Podobnie PO wykorzystuje prezydencję przede wszystkim do uprawiania hiperpropagandy i fałszowania obrazu Unii Europejskiej, w której wbrew temu, co twierdzą rządzący Polską, interesami narodowymi kierują się wszyscy europejscy gracze. Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Węgry, Czechy dbają o swoje. Natomiast przedstawiciele Polski są tak “europejscy”, bardzo martwią się o interesy Niemiec i ustanowienie stolicy Unii Europejskiej w Berlinie, o euro, o dobre samopoczucie eurokratów, natomiast nie dbają o interesy naszego kraju.


Polscy podatnicy mają finansować bogatsze kraje. Polska ma płacić za utopijne pomysły eurokratów, jak na przykład euro, o którym jego twórca – czołowy euroideolog Jacques Delors – powiedział, że od początku było naznaczone konstrukcyjnymi wadami. Polscy przywódcy w ciemno popierają irracjonalne pomysły euronacjonalistów, którzy chcą ratować euro przy pomocy lekarstwa gorszego od choroby. Przy czym nie moderują dyskusji o tych sprawach najpierw w Polsce odwołując się do woli Narodu, a swoje skompilowane złote myśli z programu niemieckiej partii rządzącej lizusosko ogłaszają, jak Radosław Sikorski w Berlinie, a Donald Tusk również za granicą, na forum Europejskiej Partii Ludowej.

Polityka Donalda Tuska jest szkodliwa dla Polski i żałośnie nieporadna. Na zeszłotygodniowym szczycie UE “ostatniej szansy” do końca nie wiadomo, co ustalono. Rzecznik rządu Paweł Graś pytany w jednej z komercyjnych stacji radiowych o tryb zatwierdzenia przez Polskę postanowień szczytu, odparł z naiwną szczerością, że tak naprawdę dopiero za kilka tygodni, jak przyjdzie z Brukseli tekst uzgodnień, będzie wiadomo, co ostatecznie ustalono i w jakiej formule prawnej poszczególne państwa będą to ratyfikowały. Nawet nie wiadomo, czy te postanowienia przyjmą formę prawną umowy międzyrządowej, paktu, a może jednak traktatu i jaką większością parlamentarną, zwykłą czy w trybie art. 90 wymagającą większości dwóch trzecich w Sejmie i Senacie będą zatwierdzane.

Czy w tym locie leci z nami pilot? Pocieszające w tej historii jest to, że – jak się wydaje – Niemcy na razie jeszcze nie zażądali od ekipy Donalda Tuska całkowitej rezygnacji z suwerenności, na co zapewne liderzy PO ochoczo by przystali w imię ratowania “projektu europejskiego”.

Jan Maria Jackowski
Nasz Dziennik, 17. – 18.12. 2011

Komentarze 3 do “O psie Łajce i samolocie bez pilota”

 1. Peryskop said

  Jak wygląda projekt mechanizmu stabilności:

  THE SHOCKING TRUTH OF THE PENDING EU COLLAPSE!

 2. logika said

  Czlowiek ,ktory chwali sie swoim sukcesem nie godzien jest zaufania !
  Sukces jest wtedy gdy widza go wszyscy .
  Malo tego, wszyscy z tego sukcesu bez wyjatku odnosza korzysci.

  Pan Tusk jest zapatrzony w siebie,ktos go tak wychowal,odniosl sukces dla siebie przy pomocy tych,ktorym na tym zalezalo i to wlasnie oni mieli/maja z tego korzysci.

 3. Zbyszko said

  To poczytajmy co m.in nas czeka w niemieckiej unii:
  http://dosc.nowyekran.pl/post/44823,krwawe-euro-berlin-polski-robotnik-bestialsko-skatowany-przez-niemiecka-policje
  Nasz policja to przynajmniej nie kopie nieprzytomnych. Jeszcze, bo potem przejdą przeszkolenie Nieczech

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: