Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
  kokis o Skryte noszenie broni przez zd…
  Liwiusz o Demokracja liberalna, demokrac…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 1 i 2

Posted by Marucha w dniu 2011-12-20 (Wtorek)

Manipulacje obrazami medialnymi to nic nowego. Pamiętamy zdjęcie chorego na gruźlicę Serba, który stał się nagle Bośniakiem internowanym w nieludzkich warunkach przez Serbów. Pamiętamy wybuchy radości wśród Palestyńczyków po ataku na WTC, które były nagrane kilka lat przedtem i w zupełnie innym miejscu kuli ziemskiej.
Jeśli jednak prawdą są odkrycia Eda Chiariniego, to zakres oszustw jest większy, niż nam się wydaje. – admin

Część 1

Jest to chyba najważniejszy artykuł jaki zamieściłem na tym blogu, może nawet pierwszy w tym temacie jaki ukazał się po polsku. Nie sądzę, by ktoś już o tym po polsku cokolwiek napisał… Otóż wczoraj wieczorem otrzymałem link od autora blogu Zenobiusz. Napisał lakonicznie: „zobacz to, 10 części podobno szok”. Jeszcze nie obejrzałem do końca, ale to co zobaczyłem już mi wystarczy w sformułowaniu naprawdę wniosków, które obróciły wszystko do góry nogami.

Czeka cię taki zjazd...

Nie ma żadnej wątpliwości, że wszyscy, cały świat, jesteśmy ofiarami jednej wielkiej manipulacji medialnej. Określając media nazwą „kryminalne” byłem zbyt łagodny – to co się dzieje może być określone tylko jednym słowem: ludobójstwo za pomocą mediów. Analiza dotyczy telewizji amerykańskiej, ale po tym co zobaczymy, można być przekonanym, że to samo dzieje się w wielu innych krajach.

Autor, Ed Chiarini rozpoczyna film tymi słowami: „Ten film wideo nie jest przeznaczony dla każdego. Jeśli jesteś zadowolony z ze swojej wizji świata nie oglądaj go, ponieważ jeśli to zrobisz to, wsiądziesz na emocjonalną kolejkę roller-coaster, jaką jeszcze nigdy nie nie jechałeś”.

Strong, czy raczej A.E.?

To nie jest to przesada. Większość z nas będzie musiała mocno zweryfikować obraz świata jaki nam wpisano, a nie będzie to łatwe. Dzisiaj tylko rozpoczynam temat – jest tak ważny, że będę go kontynuował przez dłuższy czas, przeplatając newsami, choć naprawdę już nie wiem gdzie szukać prawdy. Po tym co zobaczyłem, zaczynam wątpić we wszystko. Ale może to nagranie prawdy, na które w końcu wpadliśmy skieruje nas na właściwą drogę?

Spróbuję podsumować krótko. Otóż wszystkie znaczące tragedie jakie się nam przedstawiało w telewizji, są teatrem obsadzonym niewielką grupą aktorów. Jak dowodzi autor filmu, są to ludzie z rozrośniętego klanu rodzinnego, którą do tej pory nazywaliśmy Illuminati, mafią Rotszyldów itp. Podaje nazwiska, ich powiązania rodzinne – tak, to jest ta grupa, co do której mieliśmy podejrzenia. Tylko, że tym razem mamy czarno na białym – twarze tych oszustów, porównanie charakterystycznych cech i role jakie wykonują. Wielu ulokowało się w Kanadzie, gdzie znajduje się prawdopodobnie kwatera główna zbrodniarzy. W aferę zaangażowana jest cała rodzina Maurice Stronga – rzekomego agenta Rotszyldów, choć teraz to już nie wiadomo kto jest czyim agentem… Strong  obecnie operuje w Chinach i Szwajcarii, podobno musiał uciekać z Kanady. Dlaczego? – o tym później. Kim jest Strong? To będzie dopiero sensacja! Kim jest Chiarini? Ed Chiarini raczej nie działa w pojedynkę. Nie udałoby mu się wsadzić tych materiałów na YouTube i przeżyć kolejny dzień. Co więcej, nie są one usuwane, tak więc musi mieć mocne poparcie w służbach, najprawdopodobniej w FBI.

Przedstawiony obszerny materiał porównawczy wskazuje pracę całego zespołu, który analizował nagrania telewizyjne za pomocą odpowiednich programów i komputerów o sporej mocy obliczeniowej, porównujących twarze i wyłapujących podobieństwo. Podobnie jeśli chodzi o analizę głosu. Jest mała szansa, że zrobił to jeden człowiek, choć niczego nie można wykluczać. Sądzę jednak, że zrobili to ludzie, którzy mają dostęp do tego typu sprzętu, tak więc ujawnienie tego materiału nastąpiło w jakimś określonym celu. Być może przed ludzkością pojawiło się małe światełko, być może wreszcie zaczniemy my na nich polować, a nie oni na nas.

Twarz można zamaskować. Uszy trudniej.

Poznali ich po uszach. 

Analizowano unikalne dla każdego człowieka części ciała. W przypadku nagrań wideo, nie można  sprawdzać odcisków palców, jednak tym wyznacznikiem mogą być uszy – szczególnie ich wewnętrzny układ. I w wielu przypadkach właśnie po uszach rozpoznano oszustów. Innym wyróżnikiem jest układ twarzy, który w wielu przypadkach zmieniony został zmieniony przez maskowanie, postarzenie i ściąganie skóry. Do tego dochodzi oświetlenie, fryzura, okulary, make-up – wszystko to może zmienić wygląd twarzy. W przypadku zdjęć wystarczą odpowiedni retusz na Photoshopie – pewnie dlatego całkowicie znikł z rynku program Anty-Photoshop, który ujawnia retusz.

Podane poniżej przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej, ale każdy z nich nadaje się na czołówkę największych gazet. Oczywiście, w tym momencie nikt tego jeszcze nie zamieści, ale miejmy nadzieję, że zmiany nastąpią już niedługo – są zbyt oczywiste, by patriotyczne służby to zignorowały. Każdy uczciwy sąd musi uznać zasadność tych dowodów i skazać tych konspiratorów za ludobójstwo.

Postarzona latexem Rachel Zoe

Kim są ci ludzie i kogo udają?

Krótko wspomnę o przykładach, które Chiarini podaje na początku filmu.
Oszustami są między nimi znane postaci amerykańskiego show-biznesu, jak Rachel Zoe – występowała ona w postaci zmienionej m.in. w programach „reality show” i sensacyjnych relacjach newsowych ze „strzelaniny” w Phoenix, gdzie rzekomy szalony ojciec strzelał do swojej żony i ich dziecka. Oczywiście chodzi o sztuczną eskalację rzekomego zagrożenia ze strony posiadaczy broni. Jest to socjalna manipulacja i sama w sobie jest przestępstwem. Ale to jeszcze jest niczym w porównaniu z kolejnymi oszustwami, które Chiarini demaskuje.

Laurie Blum Mittman w różnych rolach.

Przejdźmy do tzw. masakry w Virginia Tech, gdzie Seung-Hui Cho w pojedynkę  zabił 32 osoby, a 25 ranił. Ta rzekoma masakra była albo dziełem służb podległych Illuminatom, albo była jedynie wydarzeniem wirtualnym.

To też byli aktorzy (frag. fot. Getty Im.)

Okazuje się bowiem, że jej świadkowie to aktorzy, których zdjęcia były na Facebooku jako znajomi Dave Weissa. Jedna z nich to Laurie Blum Mittman, która w masakrze występowała jako Sara Stevens, kiedy indziej jako ofiara pobita przez ochronę na lotnisku, a kilka lat później jako Robin Kassner w jednym z reality show. Totalna ściema. Inni „świadkowie” masakry, współlokatorzy rzekomego zabójcy,  to także aktorzy z listy Dave Weissa – znani jako Matt Stone i Trey Parker z kreskówki South Park, promowani m.in. przez Michaela Moore’aw „Bowling for Columbine”.

Razem z nimi w wielu różnych epizodach oszustw medialnych występowali też wszyscy „żołnierze” desantu Seal Team Six, tego którzy rzekomo zabili Bin Ladena, a później sami zginęli w katastrofie helikoptera. Wiem, że to co teraz piszę jest niewiarygodną sensacją, ale w filmie macie konkretne dowody, że tak właśnie jest. Wszyscy ci „żołnierze” są na usuniętej już liście przyjaciół Dave Weissa na Facebooku. Na tej liście są też osoby biorące udział w aferze z „postrzeleniem” Gabriele Giffords czy „zaginionymi” osobami na terenie całego kraju. Dave Weiss zagroził Chiariniemu założeniem sprawy sądowej, lecz pewne osoby z „zabitego” komanda Seal Team Six już sypią i Chiarini ma ich zeznania. To zresztą potwierdza, że za Chiarinim stoją pewne służby. W następnym odcinku pójdziemy dalej – zrobi się naprawdę gorąco, gdyż jak się okaże, niektórzy znani politycy i działacze są również aktorami – wszyscy z „rodzinki” Illuminati. Będzie też o UFO i „demaskatorach” NWO. Najlepsze będzie jednak to, co udało mi się odkryć na podstawie materiału Chiariniego. Mocno się zdziwicie… Podaję link tylko do pierwszego odcinka serii Truth Exposed, na jego końcu znajdziecie link do następnych części:

Wszystkich znających język angielski proszę o dokładne obejrzenie tego filmu – konieczne będzie jego przetłumaczenie na język polski. Nie wydaje mi się, żeby znały go polskie służby, politycy i dziennikarze – chyba, że uczestniczą w tej międzynarodowej konspiracji. Nie mam wątpliwości, że takie osoby w Polsce są, i to na wysokich stołkach. Jestem pewien, że po tym, co się dzieje w USA, one też zostaną ujawnione. Film przetłumaczony na polski będzie też mógł posłużyć do zdemaskowania tych samych praktyk w naszych mediach.

Zdj. Texas Liberty Campaign

Kilka słów o autorze serii Truth Exposed,Ed Chiarini:

– Urodzony w Millington, Tennessee, w młodości mieszkał w Pensylwanii.
– Szkoły: University of the Arts – Philadelphia, Chichester HS, The Christian Academy, CLEP U.S. Air Force
Już w wieku 15 lat został zatrudniony jako ilustrator bestsellera High Treason, na podstawie której powstał później film Olivera Stone JFK. Później był ilustratorem kilku znanych książek, też o JFK. W wieku 20 lat przeniósł się do Teksasu, gdzie mieszka i pracuje do dzisiaj.
Współuczestniczył m.in. w tworzeniu portalu Broadcast.com Marka Cubana, który został następnie przejęty przez Yahoo. Było to pierwszy portal ze stałą transmisją wideo w internecie.
Potem pracował na wysokich pozycjach dla wielkich korporacji takich jak Halliburton, LGC, Exxon Mobile, Savage Design, ESXengineering.com i Ashford.com. Chcąc poznać życie żołnierza zapisał się do Lotnictwa USA, gdzie był technikiem dla samolotów F-15 i F-22. Po wyjściu z wojska zajął się edukacją rodziców na temat zagrożeń jakie przynosi internet. Na podstawie tego doświadczenia stworzył WellAwareNet. Obecnie zajmuje się badaniami na temat alternatywnych źródeł energii, szczególnie z wodoru i tlenu uzyskiwanego z elektrolizy. Opatentował swoją własną metodę o nazwie „Holy Grail”. Jak widać z treści filmu, interesuje się też operacjami fałszywej flagi i wszelkimi oszustwami medialnymi. Jego publikacje znalazły się m.in. na InfoWars.com Alexa Jonesa.
Obecnie mieszka w Dallas.
Z uwagi na jego kontakty wojskowe, można przypuszczać, że zainteresował tematem oszustw medialnych odpowiednie patriotyczne służby amerykańskie.

http://monitorpolski.wordpress.com


Część 2

Ed Chiarini, autor serii filmów Truth Exposed (Ujawniona Prawda), rozpoczyna drugą część swojego filmu od operacji fałszywej flagi zwanej „Zamachem na WTC”. Jak się okazuje, była to przygotowana z premedytacją akcja medialnego oszustwa, w której poświęcono życie niemal 3 tysięcy ludzi.

Aktorka zatrudniona do odgrywania roli świadka w 2001 roku i aktywistki w 2011

Chiarini zdemaskował osoby, które zostały zatrudnione jako aktorzy. Ta młoda wyglądająca na Latynoskę dziewczyna, Monica Benarez, rzekomo widziała samolot, który uderzył w pierwszą z wież. 10 lat później można ją było jednak zidentyfikować podczas protestów studenckich, a także tzw. „okupacji ” w Dallas jako aktywistkę MoveOn.org.

Alyssa Greenberg - Blumberg

Drugi świadek, kobieta która widziała samolot wbijający się w Pentagon, to Alyssa Greenberg, która chyba z całej rodziny Greenbergów najrzadziej się udziela, gdyż nie jest zbyt dobrą aktorką.

Chiarini wraca do zamachu na WTC jeszcze w trzeciej i czwartej części filmu, pokazując kolejnego świadka – tego, który wszystkim badaczom wydaje się najbardziej podejrzany, który nie dość że widział samoloty, to wiedział, że wieże się zawaliły na skutek „uszkodzenia konstrukcji”. Było to powiedziane sztucznie i w sposób wyraźnie wyuczony. Nie wiadomo było jednak kim jest ta osoba. Chiarini go zdemaskował – po akcencie poznał, że jest Kanadyjczykiem. Część scen pokazanych przez Fox News i inne telewizje tego dnia była wyraźnie zaaranżowana. Reporter Fox News wspomniał o częściach samolotu, które ekipa widział po drodze – czyż nie jest dziwne, że nie utrwalono ich kamerą?

Ten nos nie miał prawa się wychylić

Obecność aktorów daje wiele do myślenia, chodziło o przekonanie opinii publicznej do tego, że w wieże i Pentagon faktycznie uderzyły samoloty. Materiał prezentowany przez telewizję jest jednak bardzo wątpliwy. Krótko wspomnę o tym, że oszustwo z samolotami zostało udowodnione w filmie „September Clues” z 2008 roku, gdzie autor wykazał, że obrazy samolotów zostały nałożone w sposób sztuczny na materiały prezentowane na żywo. Nie wszystko jednak wyszło perfekcyjnie i np. na emitowanym materiale pokazal się nos samolotu, który musiałby przebić całą konstrukcję budynku. Obraz został na moment wyciemniony, ale jednak do emisji przedostało się kilka klatek. Oczywiście w kryminalnych mediach na ten temat nie było ani słowa.

To tylko niektóre role Tony'ego Greenberga

Chiarini wiele czasu poświęca rodzinie Greenbergów. Szczególnie uzdolniony jest Tony Greenberg, któremu  Chiarini poświęcił osobny film. Tu tylko należy wspomnieć, że grał role m.in. terrorystów Al Quaedy, prezentera irańskiej Press TV, komentatora dla Russia Today, młodego członka rodziny Rotszyldów, Davida, a niedawno szaleńca który oddał strzały w kierunku Białego Domu.

Kanny w akcji

Podobnie Kenny Blumberg, który się wżenił w rodzinę Greenbergów – nie dość, że gra wiele ról, to jeszcze jest prezesem niezależnego związku filmowców w Arizonie. To on właśnie był autorem wielu filmów z „okupacji Wall Street” w Nowym Jorku i nie tylko. Można być pewnym, że celem ich powstania było tylko i wyłącznie dobro rodzin Illuminati. Świadczy to też o tym, że zdjęcia były przygotowane.

Znak do rozpoczęcia bicia

Chiarini przedstawia zmanipulowane nagrania  prezentowane m.in. w Russia Today – gdzie „ominięto” początek nagrania,  a tam wyraźnie było widać jak jeden z „okupujących” daje znak do rozpoczęcia akcji.

Zarówno policjanci jak i protestujący są aktorami. Dokładna analiza pokazuje, że bicie demonstrujących było udawane. W słynnym przypadku nowojorskiego „gazowania” jedna z uczestniczek daje znak policji do rozpoczęcia sprejowania. Okazuje się, że w demonstracjach zarówno w Nowym Jorku jak i w Toronto podczas G20 uczestniczą i brutalnie są „aresztowane”  oczywiście te same osoby z kręgu Illuminati, jak Jennifer Sexton, siostra Kenny’ego, a także ludzie z Moveon.org, którzy są znani także z innych „imprez” jak strzelanina w Virginia Tech.

Znak do gazowania

Niektóre z tych osób grają też role … policjantów. Z kolei „niezależne” media jak Russia Today wykorzystują jako komentatorów właśnie ludzi z tego kręgu, co świadczy o tym, że są całkowicie kontrolowane przez Illuminati.

Raz jako policjant, raz jako pobity

Chiarini zidentyfikował większość tych iluminackich aktorów – porównując materiały z telewizji i YouTube ze zdjęciami rodzinnymi.

Skąd tyle zdjęć tej rodziny Illuminati znalazło się w rękach Chiariniego? Twierdzi, że 5 tysięcy zdjęć było na rodzinnej stronie oraz na personalnych kontach na Facebooku, gdzie były bezceremonialnie umieszczone przez tych ludzi, którzy są tak przekonani o swojej wyższości, że po prostu nie przypuszczali, że ktoś może je wykorzystać w śledztwie przeciwko nim. Na podstawie tych zdjęć autor filmu stworzył drzewo rodziny Greenbergów wraz z powiązaniami z mediami.

Senior rodziny Maurice Greenberg był m.in. szefem słynnej firmy ubezpieczeniowej AIG, American International Group, która nie zbankrutowała tylko dlatego, że dostała „pomoc” z Rezerwy Federalnej w wysokości 85 miliardów dolarów. Można przypuścić, że spora część tej sumy poszła na potrzeby rodzinki… Rodzina Greenbergów jest powiązana ze Strongami, której senior Maurice, odgrywa jeszcze ważniejszą rolę w świecie niż Greenberg. To te właśnie rodziny prawdopodobnie stanowią w części rząd cieni, któremu podlega Prezydent USA, Kongres, a nawet Rezerwa Federalna.

Najciekawsze jednak nadal przed nami. Dowiemy się m.in. kim naprawdę są Maurice Strong i Maurice Greenberg –  Chiarini na podstawie analizy uszu, nosów i rysów twarzy udowodni, że są nazistowskimi zbrodniarzami Adolfem Eichmannem i słynnym „lekarzem” Josephem Mengele!

http://monitorpolski.wordpress.com

Komentarzy 12 do “Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 1 i 2”

 1. Kindzio said

  Wiem, że żyjemy w matrixie, ale ten materiał jest tak nieprawdopodobny, zwłaszcza ostatnie zdanie, że tego po prostu nie kupuję.

 2. „Najciekawsze jednak nadal przed nami. Dowiemy się m.in. kim naprawdę są Maurice Strong i Maurice Greenberg – Chiarini na podstawie analizy uszu, nosów i rysów twarzy udowodni, że są nazistowskimi zbrodniarzami Adolfem Eichmannem i słynnym „lekarzem” Josephem Mengele!”

  Ok.
  Poczekam w takim razie.
  Jerzy Ulicki-Rek

 3. Architektura obecnego wybudowanego "parlamentu europejskiego" w Strasburgu SKOPIOWANA żywcem z wieży Babel - ZOBACZCIE architekturę tych dwóch budowli ! said

  Budynek Euro-Parlamentu w Strasburgu w Alzacji we Francji na pograniczu z Niemcami ma IDENTYCZNY kształt jak wieży Babel zbudowana przez mitycznych globalistów w przeszłości historycznej.
  Zobaczcie koniecznie na poniższej stronie dwa zdięcia obok siebie, czyli PORÓWNANIE wieży Babel i obecnego budynku parlamentu europejskiego w Strasburgu. Podobieństwo wieży Babel i obecnego budynku „parlamentu europejskiego” w Strasburgu jest NIE podważalne, czyli teza o budowaniu JEDNEGO globalnego społeczeństwa przez masonów oraz NISZCZENIA inności narodów przez „unie europejską” jest OCZYWISTA z morderczą tradycją bizantyjską.

  Wybudowanie budynku „parlamentu europejskiego” w Strasburgu na kształt wieży Babel to KONTYNUWANIE masońskich tradycji ROZBIJANIA różnych narodów w Europie, skłucania ich aby w końcu sfabrykować, jakoś sklecić pod przymusem JEDEN globalny naród z „JEDNYM” językiem np. niemieckim zarzadzanym przez zamaskowanych MASONÓW Iluminatii.
  Zobaczcie tutaj na tej stronie internetowej:

  http://www.stopthenorthamericanunion.com/TwoPeas.html

  Według przekazów historycznych wieża Babel była budowlą wznoszoną jako znak dzięki któremu ludzie „nie rozproszą się” na narody, a ludzkość będzie tworzył JEDNO społeczeństwo GLOBALNE, a mieszkańcy całej ziemi będą mieli JEDNĄ mowę, czyli będą urzywali jednakowe słowa, tzn. ten sam JEDEN język , którymi będą rzadzić ZAWSZE tylko JEDNI masoni „iluminaci” i to oni jako JEDNA „partia” po skasowaniu wszystkich religii i będa rządzacą „elitą” oraz będa jako JEDYNI czerpali przywileje z posiadanej wiecznej władzy wraz ze swoimi rodzinami:

  Are you still thinking that the Illuminati are a myth???

  Strasbourg is located in the Alsace Region of France on the German Border, considered to be French/German and is „regarded as the bridge of unity between modern France and Germany . . . It is the first seat of the European Parliament European Parliament and the only place where the whole parliament regularly meets. (MEPs mostly work in Brussels, Belgium, where the other two main institutions of the EU are headquartered.)

  Some have likened the shape and unfinished look of the building to a re-creation of the biblical ‚Tower of Babel’. A rather appropriate comment, considering the number of countries and the languages spoken there.

  Could It Be A Resurrection of the Tower Of Babel? You decide . . .

  This is the European Union’s (EU) first seat of Power — the Parliament Building in Strasbourg, France. It is where the unelected and unaccountable parliament ‚leaders’ regularly meet. The ‚Leaders’ consist of a plutocratic oligarchy (a wealthy few). The faux parliament of elected MEPs primarily meets in Brussels, Belgium where they are required to ‚rubber stamp’ what the ‚leaders’ want.

 4. Kar said

  „Najciekawsze jednak nadal przed nami. Dowiemy się m.in. kim naprawdę są Maurice Strong i Maurice Greenberg – Chiarini na podstawie analizy uszu……

  p. Ulicki: mieszka pan w US wiec nie beda tlumaczyc ponizszego. Mysle sobie, ze analiza uszu i tak panu nie wniesie nic nowego. Trzeba zaczac analizowac glupote bialych: dlaczego wniesli ich tak wysko na piedestal

  The Jewish Belief and Religion
  (The Harold Wallace Rosenthal Interview )

  (The Jews have established five major falsehoods which work to conceal their nature and protect their status and power, to wit:

  1) The Jews are Israelites, and thus God’s chosen people;
  2) Jesus Christ was a Jew;
  3) That 6 million Jews were killed in a holocaust during WW II;
  4) That all races are equal, or that all are brothers; and,
  5) That the Jews are just another religious group.)

  „We are obliged to conceal our own particular character and mode of life so that we will be allowed to continue our existence as a parasite among the nations. Our success in this line has gone so far that many believe that the Jews among them are genuine Frenchmen, or Englishmen, or Italians, or Germans who just happen to belong to a religious denomination which is different from that prevailing in these countries….

 5. tralala said

  ad 4.
  „2) Jesus Christ was a Jew;”

  Kim wg. autora, byl Jezus?

  Był Synem Bożym – admin

 6. tralala said

  Poniewaz nie wiem czy bede miala czas zagladac do gajowki – natlok prac przygotowawczych do Swiat + 5 dzieci do zorganizowania, zrobie to juz teraz:

  Skladam Najlepsze, Najserdeczniejsz, Najcieplejsze Zyczenia Swiateczne dla pana Maruchy i wszystkich gajowkowych Gosci. Oby Syn Bozy zawital do wszystkich serc, rozgoscil sie w duszach.
  Obyscie Panstwo spedzili mile chwile z rodzina i przyjaciolmi, cieszyli sie, jedli, pili i spiewali koledy razem. Pomyslmy o sobie wspolnie podczas lamania sie oplatkiem. Bog z Wami.
  Tralala

 7. Rysio said

  re 3. Ciekaw jestem czy gdyby na sztandarach hitlerowców zamiast swastyki było równanie „2+2=4” to czy było by obecnie tak samo zakazane?

  :-))) – admin

 8. mówiący nienawistnie said

  @3

  Wybudowanie budynku „parlamentu europejskiego” w Strasburgu na kształt wieży Babel to KONTYNUWANIE masońskich tradycji ROZBIJANIA różnych narodów w Europie, skłucania ich aby w końcu sfabrykować, jakoś sklecić pod przymusem JEDEN globalny naród z „JEDNYM” językiem np. niemieckim zarzadzanym przez zamaskowanych MASONÓW Iluminatii.

  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=9&t=20795

 9. Wwn said

  „Analiza dotyczy telewizji amerykańskiej……………..”

  A dziesiatki lat produkcyjniakow z Hollywood autor nie zauwazyl?

 10. Marek S said

  Następujące wideo NIE jest żartem z kabaretu. Było prezentowane na CNN jako autentyczna transmisja z pierwszej wojny w Iraku.

  Przypuszczam że więcej jak 99.999999999999999999% amerykanów wierzyło że jest to fakt, choć gołym okiem widać że jest to robione w studio i kamera nigdy nie zmienia kąta lecz ukazuje ciągle tą samą sceną. To pokazuje jak bardzo amerykanie są ogłupieni. Na nich nie ma co liczyć. Oni już są straceni.

  Jest cała seria tych „reportarzy” z każdego dnia wojny.

 11. Ad.4
  Swietny cytat. tacy sa wlasnie Zydzi-wieczne pasozydy:)
  ps.Mieszkam w Australii

  Jerzy Ulicki-Rek

 12. wojtas said

  Uploaded with ImageShack.us
  aktorzyna iluminatów który grał Osame bin Ladena
  teraz gra Obame
  ten sam człowiek tyle że bez brody
  nikt go nigdy nie widział ,a na podstawie kiepskiej jakości filmików ludzie uwierzyli,
  że to terrorysta
  http://imageshack.us/photo/my-images/17/roznicawieku10latpomidz.jpg/.

  fragment artykułu ;
  Więc, kim jest Barack Hussein Obama? Większość ważnych dokumentów dotyczących jego przeszłości jest utajniona
  To zadziwiające, ale pierwszy czarnoskóry prezydent supermocarstwa Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej jest ciągle nierozszyfrowaną enigmą. Większość dotyczących jego życia ważnych dokumentów jest utajniona i chroniona przez dobrze płatną armię prawników. Próżno nawet szukać aktu małżeństwa jego rodziców, jego własny odpis aktu urodzenia uznawany jest za podróbkę (dochodzenie szeryfa Joe Arpaio), nie ma dostępu do jego świadectw szkolnych (Indonezja, Hawaje), świadectwa chrztu, czy aktu przyjęcia amerykańskiego obywatelstwa po powrocie z Indonezji .
  Utajnione są jego dokumenty szkolne z kalifornijskiego Occidental College, Uniwersytetu Columbia czy prestiżowego Harvardu. Nie wiadomo co pisał jako student, jakie były jego prace końcowe. Nie wiadomo w jakich okolicznościach i za jakie przewinienia utracił prawo wykonywania zawodu prawnika (podobnie jego żona Michelle). Jeśli chcesz coś wiedzieć, to genialnie mówiąc, może jesteś rasistą…

  Kiedy 20 stycznia 2008 r. obejmował urząd Prezydenta, ponad połowa dorosłych Amerykanów w bez mała hipnotycznym transie powtarzała „HOPE & CHANGE”, wyborczy slogan kampanii Obamy, który miał być kamieniem węgielnym nowej, moralnej, sprawiedliwej, zjednoczonej i prosperującej Ameryki.
  wiecej na;
  http://wpolityce.pl/artykuly/38463-wiec … -utajniona

  http://pl.scribd.com/doc/3289775/Famous … ns-Exposed
  Barack Obama (1961) member of the globalist CFR secret society
  Michelle Obama(1964) member of theCouncil on ForeignRelations secretsociety

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: