Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o Próby pisania historii Holokau…
  I*** o Palma odbija
  Sarmatus Rex o Próby pisania historii Holokau…
  errorous o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Próby pisania historii Holokau…
  Boydar o Wstydliwe zakątki niezwyciężon…
  Boydar o Pomoc, jaką PiS udzielił Ukrai…
  decentr o Masakra na Placu Tiananmen – f…
  Liwiusz o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  bez loginu o Nikt nie obalał rządu Ols…
  MatkaPolka o Próby pisania historii Holokau…
  tom o Nikt nie obalał rządu Ols…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Staruch” zwolniony z aresztu. Wyrok w zawieszeniu

Posted by Marucha w dniu 2011-12-22 (Czwartek)

Po ponad pięciu miesiącach spędzonych w areszcie kibic Legii Piotr Staruchowicz, znany niegdyś wśród przyjaciół a dziś już w całej Polsce jako „Staruch”, został wypuszczony na wolność.

Prokuratura oskarżyła „Starucha” o dokonanie rozboju, którego ofiarą miał paść człowiek o pseudonimie „Koziołek” – związany ze środowiskiem kibiców warszawskiej Polonii, a także lokalną grupą tzw. „antyfaszystów”. Ci pierwsi, według wydawanych przez nich oświadczeń m.in. na forach kibicowskich, wykluczyli „Koziołka” ze swojego środowiska, gdyż ten doniósł służbom nie tylko na skonfliktowanego z nim Piotra Staruchowicza, lecz także na swoich ówczesnych kolegów z trybun. Tym drugim konfidencka działalność „Koziołka” najwidoczniej nie zawadziła, bowiem w dalszym ciągu utrzymują z nim kontakty.

„Koziołek” oskarżył Staruchowicza o pobicie oraz o kradzież torby, którą wycenił na 460 zł. Znajdowały się w niej… klapki i ręcznik.

Policjanci postanowili zatrzymać znanego kibica Legii w trakcie uroczystości 67. rocznicy Powstania Warszawskiego, licząc zapewne na sprowokowanie awantury. Nie trudno się domyślić, że media oraz „wojująca” z polskim środowiskiem kibicowskim władza tylko czekały na sytuację, podczas której zaangażowani od wielu lat w patriotyczne inicjatywy kibice „wywołaliby zamieszki z policją”. To właśnie rząd i podległe mu media miały największy wpływ na rozwój sprawy „Starucha”.

Przypomnijmy. Po sprowokowanych przez policję zamieszkach po finałowym meczu o Puchar Polski pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa, premier Donald Tusk zapowiedział wojnę z – jak to określił – „stadionowym bandytyzmem”, której momentalnie przyklasnęły reżimowe media, z TVNem i Gazetą Wyborczą na czele. Sami kibice nie pozostawili tej sytuacji bez odpowiedzi, rozszerzając rozpoczętą wcześniej ogólnopolską antyrządową akcję pod nazwą Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy – kibice. Powoli zaczęła się ona pokrywać z nadchodzącą kampanią do tegorocznych wyborów parlamentarnych, a Piotr Staruchowicz chcąc nie chcąc stał się jedną z jej głównych twarzy. Komu więc mogło najbardziej zależeć, aby akurat przed wyborami znalazł się on w areszcie? Odpowiedź pozostawiamy czytelnikom.

„Staruch” stanął dzisiaj (20.12) przed Sądem Okręgowym w Warszawie, gdzie usłyszał karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat, a także grzywnę w wysokości 5200 zł i nadzór kuratora.

Prowadząca sprawę Staruchowicza sędzia widząc sporą grupę wspierających go przyjaciół oraz niezależnych publicystów, postanowiła wyłączyć jej jawność i nie wpuszczać nikogo na salę rozpraw. Uzbrojeni policjanci, którzy cała drogę „eskortowali” oskarżonego nie chcieli nawet dopuścić matki Staruchowicza, która zamierzała przekazać mu kanapki. Pomimo absurdalnego wyroku oraz zachowania sądu, sprawa ma poniekąd szczęśliwy finał, gdyż „Staruch” spędzi zbliżające się święta w gronie rodziny i przyjaciół.

Wspominając o wątku tej sprawy warto nadmienić, że w trakcie pobytu Piotra Staruchowicza w areszcie, kilka osób ze świata polityki i mediów bezskutecznie starało się o jego zwolnienie. Prokuratura zdecydowanie odrzucała wszelkie poręczenia oraz wnioski o zwolnienie za kaucją. Zupełnie odwrotna sytuacja miała miejsce przed miesiącem w sprawie pięciu wysoko postawionych w państwie osób (na czele z byłym szefem UOP gen. Gromosławem Cz.) oskarżonych o korupcję przy prywatyzacji spółek PLL LOT i STOEN. Ci zostali zwolneni z aresztu już na następny dzień. Wniosek? Domniemana kradzież klapek i ręcznika jest poważniejszym przestępstwem niż korupcja przy wyprzedaży największych polskich spółek.

http://autonom.pl

Obecność tzw. „antyfaszystów” w sprawie „Starucha” jednoznacznie mówi nam, co o tym wszystkim sądzić. – admin.

Komentarzy 36 do “„Staruch” zwolniony z aresztu. Wyrok w zawieszeniu”

 1. Boomcha said

  >Tym drugim konfidencka działalność „Koziołka” najwidoczniej nie zawadziła, bowiem w dalszym ciągu utrzymują z nim kontakty.

  Skąd autor tekstu to wie, kto z kim utrzymywał/utrzymuje kontakty?

  >Po sprowokowanych przez policję zamieszkach…

  Śmiała teza, na czym oparta? http://youtu.be/BvhDmOSveaY?t=4s W Staruch mógł wejść na ten mecz na wniosek Komendanta Policji ds Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców – autora tekstu to nie interesuje? „Cygan” – ponoć sektor rodzinny, Pepsi Areny, skazany za rozróby w Bydgoszczy : http://youtu.be/tWCXBoodFTk?t=4s

  http://ekstraklasa.net/staruch-mimo-zakazu-stadionowego-dostal-bilet-na-final-na-prosbe-policji,artykul.html?material_id=4dc1393616f1dac363010000

  >Ci zostali zwolneni z aresztu już na następny dzień. Wniosek?

  Nie, prawidłowy wniosek jest taki, że to są dwie różne sprawy, w których sądy dostały inne polecenia.

  >Obecność tzw. „antyfaszystów” w sprawie „Starucha” jednoznacznie mówi nam, co o tym wszystkim sądzić. – admin.

  Sprawa oskarżenia o rozbój nie jest jedyną, w której pojawia się „Staruch”.
  http://www.rp.pl/artykul/639352,776035-Sad–wyrok-w-zawieszeniu-dla-Starucha.html

  ps
  Tekst na poziomie propagandowych odezw ze stron antfy

 2. Miroslaw Berbard D said

  ad 1) Sprawa Starucha nie jest pierwsza. W Lublnie jest Pan ktory prowadzi narodowy blog i wloczy sie po sadach od kilku lat za antysemityzm, katolickosc itd.
  Sprubuj Pan wystpowac publicznie a paragraf sie znajdzie i udupia Pana raz dwa trzy.

  Artykul jak najbardziej miarodajny do sytuacji.

  Sa kluby gdzie konfidenci sa wykluczani a sa i takie jak Polonia gdzie maja sie calkiem dobrze. Pozatym na zadnym znanym mi stadionie w Polsce antifa nie ma wstepu a Polonia jest takim wyjatkiem.

 3. Boomcha said

  @ Miroslaw Berbard D

  >Pozatym na zadnym znanym mi stadionie w Polsce antifa nie ma wstepu a Polonia jest takim wyjatkiem.

  Dowód?

 4. Boomcha said

  Kult Starucha i stosowane przy jego tworzeniu sposoby przypominają mi legendę Bolka co to przez płot przeskoczył. Oceniam tak (staram się ) nie przez pryzmat osobistych sympatii czy antypatii, a poprzez metody jakie są wykorzystywane. Było polityczne zapotrzebowanie rządzącej sitwy i było realizowane. Dzięki Tóskobusowi (A tak przy okazji gdzie on teraz jest? Strzelam, że stoi zaparkowane w czeluściach Łazienkowskiej) i „kibolom” Donald może ciszyć się kolejną kadencję, całkowita bezkarnością itd , każdy kto chce to widzi. (V Komenda WiN)

  Poza tym W Warszawie trzeba zapełnić stadion Pepsi Arena i żadna konkurencja dla tego ubeckiego geszeftu nie będzie tolerowana, co z reszta jest prostą kontynuacją Żydobolszewii z czasów I PRL. Wynaleźli jednego jakiegoś parcha Koziołka, który ma być archetypem kibica Polonii i będą pier*olić o nim w kółko jak Żydzi o holokauście a każdy z czarno-biało-czerwonym szalikiem będzie – w imię Ojczyzny, a jakże – (co najmniej) bity.

  Autonom! Portal niezależnych nacjonalistów! Dupa ze śmiechu odpada. Więcej takich, aszeregi antify będą rosły.

 5. Areszt Śledczy Warszawa – Białołęka
  by Jerzy Ulicki-Rek » 02 Dec 2011 10:14 am

  Rozmawialem przed chwila z aresztem sledczym w Bialolece.
  Zapytalem sympatyczna pania z biura w jaki sposob moglibysmy przeprowadzic wywiad z Piotrem Staruchowiczem.
  Pytanie wprowadzilo moja rozmowczynie w male zaklopotowanie co zamknelo sie w slowach:”Jestem w kropce”
  Doradzila mi abym zwrocil sie pisemnie do dyrektora aresztu z prosba na wyrazenie zgody na przerpwadzenie takowego wywiadu.
  W takim razie..

  Do Dyrektora Aresztu Sledczego w Bialolece.
  Warszawa -Bialoleka

  Szanowny Panie

  Zwracam sie do Pana z prosba byc moze nietypowa ale szalenie wazna dla tysiecy polakow,ktorzy z niepokojem sledza to sie dzieje sie w naszym i z naszym krajem.
  Jestesmy swiadkami hanbienia naszych narodowych symboli poprzez bandy niemieckich bandytow importowanych na te okazje zza pobliskiej granicy.
  Jestesmy swiadkami bicia przechodniow przez psychopatow,ktorzy powinni byc Panskimi podopiecznymi , a ktorzy sa pracownikami policji.
  Mowie tutaj o „tajniaku” ,ktory kopie idacego po chodniku czlowieka w czasie Marszu Niepodleglosci.

  Jesli nie zna Pan szczegolow tego bandyckiego napadu sluze filmami nagranymi przez swiadkow w czasie napadu:

  Policyjni bandyci na Marszu Niepodległości – FULL HD
  http://www.youtube.com/watch?v=5lPAqfY2 … ture=share

  Biorac pod uwage „zbrodnie’ popelniona przez Piotra Staruchowicza przebywajacego obecnie w areszcie,ktorego jest Pan dyrektorem a zbrodnie popelnione przez kilku pracownikow policji ,ktorzy sa nadal na wolnosci chcielibysmy przeprowadzic telefoniczny wywiad z Piotrem Staruchowiczem i poprosic go o komentarz do tych wydarzen.

  Bede Panu bardzo wdzieczny za udzielnie mi informacji o tym jak moglibysmy taka „konferencje telefoniczna” zorganizowac.
  Jestem pewien ,ze tysiace naszych czytelnikow w 29 krajach potraktuja taka inicjatywe z aplauzem.

  Kresle sie z powazaniem

  Jerzy Ulicki-Rek
  http://www.polskawalczaca.com

  Areszt Śledczy Warszawa – Białołęka

  Areszt Śledczy Warszawa-Białołęka
  Kod pocztowy: 03-016
  Miasto: Warszawa
  Ulica: Ciupagi 1
  Tel./Fax: 022 321 76 50/fax: 022 811 15 37
  E-mail: as_warszawa_bialoleka@sw.gov.pl

  Areszt Śledczy Warszawa – Białołęka nie ma wiekowych dziejów, nie pamięta rozbiorów i czasów świetności. Ma za to niepowtarzalny atut – jest największym aresztem w Europie.

  Projekt więzienia powstał w 1951 roku i został przedstawiony do zaopiniowania dla Bolesława Bieruta. Podobno Komisja Bezpieczeństwa Publicznego KC PZPR zwróciła szczególną uwagę na jeden pawilon mieszkalny, w którym projektant przewidział cele jednoosobowe, a niektóre nawet dwupokojowe z łazienkami. Gdy ktoś zapytał, po co w więzieniu taki luksus, referujący sprawę wyższy oficer MBP odpowiedział, że cele te przewidziano dla „członków kierownictwa partii i rządu”. Po ogłoszeniu stanu wojennego więzienie zyskało ponurą sławę z racji przetrzymywania w nim więźniów politycznych. Był to jeden z największych ośrodków internowania w kraju, ale istnienia cel-apartamentów nie stwierdzono. W ośrodku dla Internowanych przebywało w latach 1981-82 około 600 działaczy „Solidarności”. Najważniejsi i najbardziej znani z zatrzymanych to: Jacek Kuroń, Adam Michnik, Andrzej Gwiazda, Karol Modzelewski, Janusz Onyszkiewicz, Jan Rulewski, Anatol Lawina, Jan Lityński, Henryk Wujec, Władysław Bartoszewski, Andrzej Drawicz, Piotr Ikonowicz, Jan Dworak, Marek Nowicki i Gabriel Janowski. Bronisław Geremek prowadził w pralni uniwersytet więzienny czyli – jak to określił „lekcje historii przy dźwięku ballad”. Natomiast nieżyjący już opozycjonista Anatol Lawina wspominał, że na Białołęce internowanych nie traktowano źle. Marek Nowicki, nieżyjący już Prezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, mówił na spotkaniu internowanych zorganizowanym na Białołęce – „My nie walczyliśmy o zwycięstwo, my walczyliśmy, bo to było naszym obowiązkiem a okres, który spędziłem w tym więzieniu, był dla mnie okresem dużego poczucia godności osobistej”.

  Białołęka leży na peryferiach Warszawy. Tyły aresztu półkolem otacza sosnowy las. Z bramy frontowej wychodzi się na niewielkie osiedle, zamieszkałych w większości przez emerytowanych i czynnych funkcjonariuszy. Siedem bloków, dwa sklepy spożywcze i jeden warzywniczy, kiosk, poczta, świetlica oraz poczekalnia z barem dla oczekujących na widzenie – to wszystko. Z miasta dojeżdża tu jeden autobus – 152. Nominalna pojemność aresztu to 1385 miejsc. Pierwsze co rzuca się w oczy wchodzącemu na teren to czystość, a dalej wyludnienie, jakby przed chwilą zarządzono ewakuację. Dookoła panuje niezmącona niczym cisza i spokój. To oczywiście pozory, życie toczy się w celach i… pod ziemią. Tak, bowiem wszystkie pawilony mieszkalne oraz pawilon szkolny z pokojami widzeń adwokackich i przesłuchań połączone są podziemnymi korytarzami. To bardzo bezpieczne rozwiązanie. Przejścia są jednokierunkowe, a każdy „pas ruchu” oddziela od drugiego gruby mur. Co kilkadziesiąt metrów są kraty ograniczające ruch w zasięgu jednego pawilonu, monitorowane przez kamery. Szacuje się, że długość wszystkich podziemnych korytarzy wynosi ponad 500 metrów. Pawilony są czteropiętrowe, nie licząc tzw. pięter zerowych, czyli piwnic, gdzie znajdują się magazyny, łaźnie, depozyty, biblioteka, kaplica, warsztaty remontowe, oraz pomieszczenia medyczne z pracownią RTG i gabinetem stomatologicznym. Od niedawna uruchomiono łaźnie w każdym oddziale, osadzeni nie muszą więc schodzić na dół pod prysznice ogólne. Nowa i nowoczesna jest też kuchnia. Gotuje się tutaj około 1000 litrów zupy, 1400 kilogramów ziemniaków, smaży ok. 1800 kotletów. Unowocześniono i zmodernizowano także przywięzienną kotłownię, która obecnie spełnia najnowsze normy ochrony środowiska, jest wydajna i łatwa w obsłudze.
  W 2003 roku powstał Oddział Zewnętrzny „Warszawa-Bemowo”, który pełni rolę jednostki penitencjarnej typu półotwartego i otwartego dla mężczyzn odbywajacych karę pozbawienia wolności po raz pierwszy i młodocianych. Osoby w nim osadzone w 100% mają zapewnione zatrudnienie, także na terenie przyległego sądu grodzkiego. 26 kwietnia 2010 roku nastąpiło uroczyste otwarcie nowego pawilonu mieszkalnego na terenie Oddziału Zewnętrznego Warszawa Bemowo, wśród zaproszonych gości byli: Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski wraz z przedstawicielami ministerstwa, dyrektor generalny Służby Więziennej płk Kajetan Dubiel wraz z kierownictwem Centralnego Zarządu Służby Więziennej, dyrektorzy okręgowych inspektoratów Służby Więziennej, dyrektorzy jednostek warszawskiego inspektoratu, specjaliści oraz zaproszeni goście. Nowy pawilon posiada 182 miejsca (całkowita pojemność OZ wynosi 234 miejsca) co uzyskano poprzez powiększenie standardowego pawilonu typu „Ustka” o dodatkowe 29 miejsc, które uzyskano poprzez wybudowanie trzeciej kondygnacji. Przeniesiono tam wszystkie pomieszczenia administracyjno-gospodarcze, tj.: pomieszczenie do wydawania posiłków i stołówkę, salę widzeń, kaplicę salę szkoleń, magazyn depozytowy, szatnię funkcjonariuszy wraz z całym kompleksem sanitarnym, serwerownię, bibliotekę, gabinet lekarski, pomieszczenie socjalne i pomieszczenie techniczne. W nowym obiekcie znajduje się 48 cel mieszkalnych – w tym cela dwuosobowa dla niepełnosprawnych, spełniająca obowiązujące standardy w tym zakresie. Pawilon powstał zgodnie z „Programem pozyskiwania 17 000 miejsc zakwaterowania w jednostkach organizacyjnych więziennictwa w latach 2006-2009”.
  Od dnia 01 września 2005 funkcjonuje Centrum Kształcenia Ustawicznego w Areszcie Śledczym Warszawie – Białołęce, które kontynuuje tradycje nauczania skazanych w więzieniach warszawskich. Przy A.Ś. Warszawie Białołęce działa Gospodarstwo Pomocnicze tj. GP Warszawa Bemowo, którego Dyrektorem jest Andrzej Bieżuński. Jeśli dodać, że w 1999 roku otwarty został w areszcie śledczym nowoczesny ośrodek diagnostyczny dla 50 osadzonych, wyposażony w dwa gabinety dla psychologów i gabinet dla psychiatry, punkt biblioteczny, czytelnię i dwie świetlice, Warszawa – Białołęka okaże się jednym z najważniejszych ośrodków penitencjarnych w Polsce.

  http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … index.html

  Jerzy Ulicki-Rek
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

  …………

  Re: Areszt Śledczy Warszawa – Białołęka
  by Jerzy Ulicki-Rek » 02 Dec 2011 01:31 pm

  Dopisek polecam sympatycznemu i uprzejmemu”klawiszowi” ,z ktorym udalo mi sie porozmawiac kilka minut temu:

  Szanowny Panie
  W ciagu kilku minut naszej rozmowy zapytal mnie Pan(wtedy gdy zaprosilem Go do odwiedzenia naszego forum) :”A czy ABW nie bedzie mnie nekac?”a w kilka minut pozniej przekonywal mnie Pan ,”ze Polska to taki kraj,w ktorym ludziom niezle sie zyje..”.
  Pozostawiam Panu wyciagniecie wnioskow …
  Uklony

  Jerzy Ulicki-Rek
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

 6. Carlos said

  Wyrok w zawieszeniu nie jest sukcesem-jest wyrokiem skazujacym! Przez 5 lat bedzie musial uwazac zeby nie pierdnac przy policjancie bo mu wyrok odwiesza i doloza nastepne „zarzuty”. To jest skandal ! Pejsate sady !

 7. Rysio said

  re 4. Dooooookładnie. Boomcha – tak samo było w byłym NRD.
  Niemcy mieli jakiegos tam pokazowego robotnika, kóry sie stawiał władzom niemieckim np. na przejsciach granicznych.

  Później po otwarciu archiwów okazało się że był agentem STASI.

  Czyli opozycja przez nich kontrolowana – całkowicie na pokaz.

 8. Boomcha said

  @ Rysio

  Jakim cudem antykomor.pl był zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa a taki autonom.pl, blood&honor czy antifa nie są? Czy możliwe, żeby mogli bezkarnie bluźnić umiłowanym przywódcom?

  A jaki jest najlepszy sposób na utrzymanie się u żłoba? Oczywiście samemu zorganizować opozycję, a najlepiej kilka wzajemnie się zwalczających frakcji, bo to uwiarygodnia teatrzyk. ITI rozdało ponoć ponad 100tys kart kibica w okolicach Warszawy i Warszawie. Jeśli to prawda, to zostało z własnej zakolczykowanych ponad 100tys ludzi, o których od tej chwili wiadomo wszystko. Stado baranów prowadzone na rzeź.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Cezary

 9. Boomcha said

  Sparszywiał ten blog

 10. Marucha said

  Re 9:
  No cóż, siłą tu nikogo nie trzymamy.

 11. Boomcha said

  Nie dali byście rady.

 12. Marucha said

  Re 11:
  Natomiast możemy dać radę w utrudnianiu wpisywania komentarzy…

 13. Boomcha said

  To w końcu macie trzymać tu siłą czy blokować?

 14. Boomcha said

  Na odcinku jedynie słusznej propagandy jest duża konkurencja. Kłamstwo jest kłamstwo, manipulacja to manipulacja. Do GW jest tu bliżej niż się Panu i kiwającym się pod tą ściemniaczu ultramontaniakom wydaje i to jest argument przeciw a nie za, więc co tu blokować jak nie tylko nie ma powody zaglądać, ale i komentować?

  Hokus pokus, cary mary, Jaruzelski to was stary.

 15. Rysio said

  Boomcha – odbija ci pod kopułą czy co ?

  😦

 16. Boomcha said

  @ 14

  zamiast „ściemniaczu” powinno być „ścianą płaczu” – wszystko przez poprawianie błędów w Firefoxie 😉

  @ Rysio

  W jakim sensie?

 17. Marucha said

  Re 14:
  …co tu blokować jak nie tylko nie ma powody zaglądać, ale i komentować?

  Ok, już nie tylko nie będzie miał Pan powodu komentować, ale i nawet możliwości komentowania.
  Nie wiem, co Panu nagle odbiło, ale to nie mój cyrk i nie moje małpy.

 18. Rysio said

  Może ktos sie pod Boomchę podszywa?

 19. Marucha said

  Re 18:
  Niestety, nie wygląda na to.
  Nie wiem, o co Boomchy poszło. Nie zgodził się z artykułem – i bez przeszkód wpisał swoje zdanie. Czego można więcej wymagać?

 20. Boomcha said

  Poszło o łgarstwa które Pan promuje (kolejny raz, nie chce mi się liczyć), dobrze pan wie, więc po co to pajacowanie skoro wiemy o co chodzi? A blokowanie e-maila żałosne (i tak więcej bym tu nie zajrzał), ale to klasyka gatunku. Mam bloga na WP wiec wiem co można i co nie itd. i jak to obchodzić, ale zakładam ze chciał Pan pozostawić wrażenie, że zostałem zablokowany a nie sam przestałem tu zaglądać.

  Żadnego wrażenia nie miałem zamiaru stwarzać, a został Pan zablokowany za to, za co blokują inni administratorzy stron, i to dużo szybciej. – admin

 21. Boomcha said

  Дозволено Цензурою – admin

  Zdarzyło mi się być zablokowanym wcześniej w dwóch miejscach u Eli Barbura i na Forum Żydów Polskich (oba w salonie24). Omne trinum perfectum.

 22. Warszawiak said

  @Boomcha, daj sobie spokój z Polonią. Zacznij się angażować w ważniejsze cele, ważniejsze idee, zacznij głosić to co masz w swojej głowie młodemu pokoleniu.
  Ty i ja wiemy jak jest na Polonii. Kibicowanie obecnemu klubowi to już nie jest sprawa honoru.
  Polonia i honor naszego miasta jest w sercach prawdziwych Polaków, prawdziwych Warszawiaków.

  Cały kibicowski światek to jest jedno bagno…

  Tak czy siak.
  Polonia zawsze była, jest i będzie Wielka.

  „Nie ma Polonii w Warszawie bo…
  Warszawa to Polonia !”

  http://www.wolnelektury.pl/katalog/lektura/do-mlodych/

 23. Warszawiak said

  A co do S. i to są to pachołki PO…
  Papier o którym wspominał Kaczyński podczas debaty z Lisem…

 24. król złoty said

  Spytałem znajomego, co się orientuje w klimatach kibicowskich i twierdzi on, że Konwiktorska to jedyny stadion w Polsce, gdzie na legalu panoszą się brudasy i że jest to zjawisko nienowe, ale było tak już w latach 90 i ziny kibolskie ten temat czasem poruszały. Tak więc Boomcha nie ma się co obrażać, tylko czas zakasać rękawy i wyczyścić z hołoty własne środowisko, zamiast oburzać się na rzeczywistość.

 25. król złoty said

  Ów znajomy stwierdził, że podobne zjawisko co na Polonii, pojawiło się kiedyś na stadionie Zagłębia Sosnowiec, gdzie wywieszali nawet przez jakiś czas flagę z napisem „Czerwone Zagłębie”, ale reszta kibiców tego nie wytrzymała i zrobili z tym porządek i obecnie jest już normalnie

 26. Boomcha said

  Дозволено Цензурою – admin

  @ Warszawiak

  Mów za siebie. Wiem jak jest na Polonii i dlatego pisze to co piszę i nie mam ambicji, żeby z czymkolwiek gdziekolwiek docierać. Kto chce szukać, ten znajdzie a reszta to bydło które idzie pod nóż i ma do tego prawo.

  @ Królu Złoty

  To pokaż taką fotkę z Konwiktorskiej? Nie ma? To może „znajomy” ma? Nie ma? To może kombatant Staruch? Tez nie? To może autonomiczny nacjonalista co wie kto z kim na Polonii kontakty utrzymuje? Tez nie? To choć w Photoshop?

  Pier*olisz ja ten pajac spod 2. Pokaż jedną lewacką flagę/transparent… cokolwiek co zawisło na Konwiktorskiej kiedykolwiek. A jak nie masz to kontroluj bajere narodowy patrioto z Zielonki czy Legionowa.

  A jednak przychodzi Pan na ten sparszywiały blog, który – właśnie w kwestii kibiców – budzi u Pana emocje wręcz niezwykłe… – admin

 27. Boomcha said

  Zajrzałem, bo dostałem powiadomienie e-mail, że pojawiły się nowe komentarze, a że zostały otwarte nowe wątki to je zamknąłem i cały temat też uznaje za zamknięty.

  Nie „temat kibiców” a temat łgarstwa i nie emocjonuje a interesuje.

  Shalom!

 28. Kuku na muniu said

  Przepraszam, ze nie na temat ale tu wlasnie jest pewne potwierdzenie naszych starych podejrzen w Gajowce co do rzetelnosci i wiarygodnosci swiatowej bigfarmy.

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/21/wolna-dyskusja-21-grudnia-2011r/#comments

 29. król złoty said

  @Boomcha

  To pokaż taką fotkę z Konwiktorskiej? Nie ma? To może „znajomy” ma? Nie ma? To może kombatant Staruch? Tez nie? To może autonomiczny nacjonalista co wie kto z kim na Polonii kontakty utrzymuje? Tez nie? To choć w Photoshop?

  Pier*olisz ja ten pajac spod 2. Pokaż jedną lewacką flagę/transparent… cokolwiek co zawisło na Konwiktorskiej kiedykolwiek. A jak nie masz to kontroluj bajere narodowy patrioto z Zielonki czy Legionowa.

  Prawda w oczy kole. „Antyfaszyści” wśród kibiców Polonii Warszawa zostawili po sobie trochę śladów w postaci flag i szalików.
  Flaga Polonii z lat 90 „Kibice Polonii przeciw faszyzmowi” (urojonemu, warto dodać; pokaż mi kibiców drugiego klubu w Polsce, którzy by coś takiego wywiesili?)

  Szalik „Kibice Polonii przeciw rasizmowi” (z przekreślonym krzyżem celtyckim, ostatnio zalegalizowanym przez sąd na wniosek NOP)

  Kolejny szalik: „Kibice Polonii przeciwko rasizmowi – love football hate racism”

  Szalik łączony Polonii – St. Pauli Hamburg i Celticu Glasgow z napisem:
  „United european supporters against racism”


  (warto wspomnieć, że klub St. Pauli Hamburg ma najbardziej komuszych kibiców chyba w całej Europie, z czego jest słynny, a na jego trybunach zasiada tylko lewactwo i pedalstwo; dzielnica Hamburga, w której się znajduje – wbrew nazwie – to znana na całe Niemcy dzielnica rozpusty: burdele i klubu dla homoseksualistów i transwestytów)

  Warto też przeczytać reakcje niektórych kibiców Polonii na zamieszczone na ich forum ogłoszenie Marszu Niepodległości 2008. Wiele postów w stylu: „ONR naziole itp.”
  http://www.wielkapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=10279&start=0

  Tak więc Boomcha, walka z „faszyzmem”, „rasizmem”, „naziolami z ONR” itp. trwa na Polonii w najlepsze od lat 90.

 30. król złoty said

  Wie to nawet wojewoda mazowiecki:

  Kibice Polonii są znani z antyrasistowskich i antyfaszystowskich poglądów. Na ich szalikach widnieje hasło „Kibice Polonii przeciwko rasizmowi”. Jest to swoisty ewenement wśród polskich kibiców.

  http://www.kurier365.pl/warszawa-kurier-365/item/3879-kibice-polonii-pochwaleni

 31. król złoty said

  @27 Boomcha

  Shalom!

  Z tym pozdrowieniem to powinieneś się zwrócić do zaprzyjaźnionych z kibicami Polonii kibiców Cracovii Kraków. Wszak nie mają oni nic przeciwko utożsamianiu ich z Żydami, o czym piszą sami na encyklopedii internetowej swojego klubu:
  http://www.wikipasy.pl/%C5%BBydzi

  Noszą choćby takie szaliki”

  a na ich stadionie można nawet spotkać flagę Izraela

 32. Boomcha said

  @ Złoty K.

  Nic nie trwa, ani nic nigdy się nie zaczynało. Takie szaliki znaczą tylko tyle, że ktoś kiedyś sobie taki utkał, a kto i po co to już jego tajemnica. Niedawno kibice Cracovii i Polonii mieli wystosować list otwarty zapraszający jakąś wyimaginowaną pedalską organizacje na swoje trybuny.

  „Cytat: „M.S.: No właśnie. Oczywiście okazało się, że list od Polonii napisali kibice Legii, list od Cracovii – Wisła.””

  m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105406,9195201,Byl_sobie_Polak__Andrzej__czterej_pancerni_i_gej.html

  Nie wiem co jest na Cracovii, ale jak zwykle to tzw kibice Legii wiedzą wszystko najlepiej. Gdzie kto z kim utrzymuje kontakty itd. Żeby nazywać Polonię milicyjnym klubem wystarczy wam (propagandzistom), rozwinięcie skrótu KSP, żeby nazywać konfidentami wystarczy jakiś Koziołek, a tego że kombatant Staruch wszedł na PP z polecenia Komendanta policji jakoś nikt nie zauważa i nikt się tym nie emocjonuje. Ciekawe, prawda? Nie chce mi się po raz kolejny wyliczać tego wszystkiego.

  Z jednej strony to Polonii nie ma bo jest Groclin, ale jak jest mecz na ITI pedalskiej Pepsi Arenie ku*wy lecą na Polonię, to w końcu jest ta Polonia czy nie? Że klub przeniesiony do Warszawy z Grodziska? A niby skąd w Warszawie wzięła się drużyna ITI (wcześniej Dewoo, CWKS…)? Różnica jest taka, że Polonia w momencie przeniesienie drużyny z Grodziska istniała nieprzerwanie od 1911 roku potem kilka lat grały dwie drużyny (stara i nowa) i potem stara została rozwiązana a została nowa, która te tradycje kontynuuje.

  Tzw. Legia to była grupa piłkarzy w szeregach Legionów (głównie Cracovia) kopiąca dla przyjemności, która z Galicji przeszła akurat do Warszawy i tu stacjonowała, więc tu grała. Formalnie zarejestrowano drużynę zgłaszając ja do rozgrywek ligowych czyli gdzieś koło 1927 roku i po około 10 latach rozwiązano.

  W 1945 utworzono CWKS, nowotwór z przedwojenną drużyna nie mający NIC wspólnego. To jest drużyna warszawska, która stulecie będzie obchodzić w 2035-36 roku (zaliczając na siłę 10 lat sprzed wojny).

  Czy komuś kto kibicuje ITI to przeszkadza? Nie znalazłem nigdzie choćby pół słowa oburzenia.

  Wracając do początku komentarza. To pod czym się podpisują kibice Polonii masz tu w tym filmie i przestań się kompromitować z jakimiś zdjęciami szalików utkanych nie wiadomo przez kogo i po co i w ogóle zanim znowu coś tu napiszesz to się dokształć i ogarnij, bo klaunów ci u nas dostatek.

  Prawda jest taka, że trzeba zapełnić stadion wybudowany za pól miliarda oraz stworzyć pozory moralnego usprawiedliwienia dla postawienia za 2 miliardy i utrzymywania z budżetowych dotacji tzw. stadionu narodowego. Tam ma być wyrzucona Polonia. To jest polityka realizowana przez wydawcę „waszej legii” w porozumienia z rządzącym układem.

  Jihad Legia!

 33. król złoty said

  Nic nie trwa, ani nic nigdy się nie zaczynało. Takie szaliki znaczą tylko tyle, że ktoś kiedyś sobie taki utkał, a kto i po co to już jego tajemnica.

  Ale jakoś tak się składa, że w całej Polsce tylko kibice Polonii tkają takie szaliki.
  Faktem jest też, że na relaksie paradują w nich po stadionie Polonii i nikt im problemów nie robi.
  I nie chodzi tu tylko o szaliki, ale też o flagę, do której zdjęcia wkleiłem wyżej link. Ktoś ją uszył, ktoś ją na Polonii wieszał i kibice KSP to akceptowali.
  Po prostu uczciwie przyznałbyś wprost, że od lat 90. po dziś dzień w szeregach kibiców Polonii są przedstawiciele lewactwa i się ze swoimi poglądami afiszują, zaś reszta polonistów ten stan rzeczy akceptuje.
  Zamiast tego, uciekłeś od tematu i wylewasz tu jakieś żale o Pepsi Arenie, Groclinie, ITI itp. Co mnie to wszystko obchodzi?

 34. król złoty said

  No i jeszcze ten stosunek do ONR na forum kibiców Polonii przy okazji Marszu Niepodległości 2008.

 35. Boomcha said

  @ KZ

  >Faktem jest też, że na relaksie paradują w nich po stadionie Polonii i nikt im problemów nie robi.
  1. Skąd wiesz?
  2. Dlaczego nie ma żadnych aktualnych zdjęć tych szalików?

  >I nie chodzi tu tylko o szaliki, ale też o flagę, do której zdjęcia wkleiłem wyżej link
  3. Mogę wkleić taką z krzyżem celtyckim i co to zmienia? Tak poważnie traktujecie flagi? Zielony sztandar antychrysta też? Nie rozśmieszaj mnie.

  >Po prostu uczciwie przyznałbyś wprost, że od lat 90. po dziś dzień w szeregach kibiców Polonii są przedstawiciele lewactwa
  4. Uczciwie przyznaje, ze o tym co rzekomo jest norma na Polonii wiem tylko z sieci a chodzę na mecze około 10 lat. Widziałem różnych ludzi na trybunach (Oleksy, Tusk, Olejniczak, Macierewicz, Jurek) a jakie poglądy mają tzw zwykli kibice nie mam pojęcia,bo nikt mi się nie zwierza. Jak był „strajk” przeciw ITI to na meczy spotkałem kolegów chodzących na Ł3 i ni z gruchy ni z pietruchy jeden zaczął wychwalać jakieś opinie Seweryna Blumsztajna.

  >reszta polonistów ten stan rzeczy akceptuje
  patrzy punkt 1

  >Zamiast tego, uciekłeś od tematu
  5. Ty uciekasz od tematu, czepiając się tylko tych obrazków, które tę twoja żałosną haggadę ilustrują a jednocześnie ignorujesz to wszystko codo bajki nie pasuje.

  6. Spytałem wyżej i powtarzam pytanie: skąd ten rzekomy znajomy (komentarz 24) tak dobrze wie co i jak wygląda na Polonii, jakie kto ma poglądy itd?

  ODPOWIEDZ!

  >Co mnie to wszystko obchodzi?
  7. To po ch*j zabierasz głos na temat który cie nie obchodzi i ozdabiasz internet jak mucha szybę?

 36. król złoty said

  Miało być tak pięknie:

  To pokaż taką fotkę z Konwiktorskiej? Nie ma? To może „znajomy” ma? Nie ma? To może kombatant Staruch? Tez nie? To może autonomiczny nacjonalista co wie kto z kim na Polonii kontakty utrzymuje? Tez nie? To choć w Photoshop?

  Pier*olisz ja ten pajac spod 2. Pokaż jedną lewacką flagę/transparent… cokolwiek co zawisło na Konwiktorskiej kiedykolwiek. A jak nie masz to kontroluj bajere narodowy patrioto z Zielonki czy Legionowa.

  Fotka lewackiej flagi (i szalików) się znalazła, więc śpiewka jest już z innego klucza:

  Tak poważnie traktujecie flagi?

  Takie szaliki znaczą tylko tyle, że ktoś kiedyś sobie taki utkał

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: