Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Domniemana próba samobójstwa prokuratora – no i mamy namierzoną razwiedkę…

Posted by Marucha w dniu 2012-01-10 (Wtorek)

Wydarzenia w prokuraturze poznańskiej wywołały burzę domysłów, oraz całą gamę celowo rozpuszczanych dezinformacji. Przy okazji nagonka na prokuraturę wojskową nie tylko nie cichnie, ale się nasila.

Aby zrozumieć, o co w tej historii naprawdę się rozchodzi, należy przesłuchać całą konferencję prasową pułkownika Przybyła.

W poniższym linku (trzeci film od góry w podanym linku)

http://www.sadistic.pl/rss/poczekalnia/proba-samobojcza-polskiego-prokuratora-wojskowego-poznan-vt98596.htm

polecam uważne wysłuchanie 14 minut z jego konferencji prasowej. Film ten jest dostępny (nie wiadomo jak długo) i tutaj:

http://www.dailymotion.com/embed/video/xnk7ko


Film zaczyna się istotnymi uwagami dotyczączymi śledztwa smoleńskiego. Ok. 1 min. prokurator mówi o udziale obcych służb specjalnych zainteresowanych zdaniem prokuratora podgrzewaniem atmosfery wokół katastrofy smoleńskiej i wzajemnego konfliktowania Polaków (w związku z ówczesnymi wyborami). Ok. 7 minuty nagrania prokurator Przybył stwierdza znane mu fakty, że agenci CIA i FBI mieszali się w śledztwo smoleńskie potajemnie spotykając się z prokuratorem prowadzącym owo śledztwo.

A Michalkiewicz i inni bredzą o razwiedce mataczącej śledztwo.

No więc wiemy już teraz – jaka to razwiedka nadzoruje śledztwo smoleńskie, ale wiemy także, że wykorzystuje je ona do podgrzewania atmosfery wokół śledztwa (czytaj – do szczucia na Rosję i na Putina) i do skłócania Polaków. O czym zresztą pisałem już wielokrotnie.

Prokurator Przybył opowiada też o tym, jak żydo-agenturalna mafia przestępcza szabruje i niszczy majątek niedobitków polskiej armii. Jest to robione metodycznie, na gigantyczną skalę metodą zorganizowanej przestępczości przy pełnej wiedzy i poparciu tego kryminalnego procederu ze strony żydo-agenturalnej ekipy Tuska.

Równie istotnym i skandalicznym faktem ujawnionym przez prokuratora Przybyła jest prowadzony przez żydo-agenturalną ekipę Tuska zamach na wojskową prokuraturę – z tego tylko względu, że nie chce ona biernie przyglądać się szabrowaniu niedobitków polskiej armii.

Podejrzewam, że prokurator zainscenizował próbę samobójstwa. Wiedział, że w ten sposób jego konferencja prasowa nabierze rozgłosu. W przeciwnym wypadku zostałaby przez żydo-media kompletnie przemilczana. Pułkownik zranił się niezbyt ciężko, zrobił to przy lecących kamerach, wiedząc że są one włączone.

Już dzisiaj żydo-media kompletnie przeinaczają wypowiedzi pułkownika Przybyła.
Tym bardziej istotne są informacje, jakich udzielił on podczas konferencji. A więc mieszanie się CIA i FBI w śledztwo smoleńskie, niszczenie i szabrowanie wojska pod nadzorem politycznych marionetek na wysokich stołkach i niszczenie prokuratury wojskowej stojącej przynajmniej częściowo na straży interesów Polski.

O tym do jakiego stopnia żydo-media manipulują informacjami pokazuje relacja w niemieckiej TV.

http://www.youtube.com/embed/dqiDVjTqbV0

 

W niemieckim komentarzu mowa jest jedynie o „wątku smoleńskim” i łączy zainscenizowaną próbę samobójstwa z katastrofą Tupulewa i śledztwem w tej sprawie (o kryminalnym szabrowaniu wojska i o równie kryminalnym niszczeniu wojskowej prokuratury żydo-niemiecka szczekaczka nie wspomniała ani słowem).

W tym miejscu należy pamiętać o słowach pułkownika dotyczących ingerowania w śledztwo agentów CIA i FBI (co ma do jasnej cholery CIA i FBI do szukania w Polsce?). Tak więc nagłaśnianie sprawy pułkownika Przybyła w powiązaniu jedynie z katastrofą i śledztwem smoleńskim jest dalszym ciągiem stawiania pod pręgierzem Rosji – na polecenie obcych wywiadów. A przy okazji odwraca uwagę od innych niezwykle ważnych informacjach udzielonych przez pułkownika Przybyła.

W polskiej blogosferze PiS-owcy i domorośli „śledczy smoleńscy” dostali ponownie wiatru w plecy. Teraz tym bardziej będą ryczeć, że za katastrofą i za rzekomo „mataczonym” pod naciskami ruskich  śledztwem stoi Putin. Zapominają przy tym, że gdyby prezydęt Kalkstein uroczystości zorganizował tak, aby samolot miałby 3-4 godzinyluzu do rozpoczęcia mszy, gdyby posłuchano wieży w Smoleńsku i lądowano gdzieś indziej – śledztwa po prostu by nie było.
Ale dla nich winni są tylko ruscy. Nawet o szwendających się w kabinie pilotów Kazanie i Błasiku zapominają.

Obawiam się, że nagłaśnianie wątku smoleńskiego w związku z wydarzeniami w prokuraturze wojskowej w Poznaniu służyć ma jedynie spychaniu na margines zarówno kryminalnego rozkradania majątku polskiej armii jak  i kryminalnego niszczenia prokuratury, która te przestępcze praktyki chciała ścigać.

opolczyk

http://wiernipolsce.wordpress.com

Komentarzy 37 do “Domniemana próba samobójstwa prokuratora – no i mamy namierzoną razwiedkę…”

 1. Zbyszko said

  Chyba nikt nie ma wątpliwości że Prokurator Mikołaj Przybył jest Patriotą. Oby jak najszybciej wrócił na swoje miejsce

 2. Kronikarz said

  Kto i po Co puscil kamere w ruch na przerwe w kierunku poddlogi i dlaczego to wideo juz zdjete ?

 3. Zbyszko said

  Chocby się dziesięciu takich Polaków- Patriotów poświęciło po kolei, to lemingi i tak przegryzą to chipsami popiją colą i przełączą na jakiś taniec z gwiazdami

 4. Zbyszko said

  @2 Kronikarz, nie ogladasz Jamesa Bonda?!.. zostawianie załączonej kamery to jest juz stary wyswiechtany knif

 5. No i mamy rozwiedkę. Ja również od początku czułam, że to całe zamieszanie wokół sprawy smoleńska służy podzieleniu Polaków, ale tez skierowaniu nienawiści w kierunku Rosji. A tu szydło zaczyna z wora wychodzić. Ciekawe jak się zachowa Jarkacz po tych słowach Przybyła i jak zareaguje Pisowska banda na to wszystko. Trzeba by wydrukować jak najszybciej całe przemówienie Przybyła i rozdawać Polakom, bo z mediów się tego nie dowiedzą, a jego słowa będą poddawane dowolnej interpretacji przez rozgrywających te szachy.

 6. Zbyszko said

  Tylko w takim razie jakie siły w Rosji tuszowały ślady zamachu?

 7. anna said

  Pisowska banda juz zareagowała.Chcą odwołania Parulskiego i bronią pokrzywdzonego Pasionka.Po tym mozna poznac kto nasz a kto unych.
  Wszystko to zmierza do likwidacji prokuratury wojskowej, wynika to równiez z oświadczenia Komorowskiego,który mówi o dążeniu do jednego modelu prokuratury..
  .

 8. brzózka said

  Świat jest monitorowany 24 h na dobę. Gdyby CIA i FBI wmieszało się w to śledztwo to każdy widziałby w monitorach, jaki był przebieg zdarzenia.

 9. brzózka said

  Więc logiczne jest że to nie był wypadek, inaczej byśmy widzieli czarno na białym lub w kolorze, w monitorach. Bez symulacji.

 10. brzózka said

  # 6
  Nasze. Znaczy ostjuden.

 11. Zagrypiona said

  Madrze czlowiek prawi. Powiedzial glosno cos czego inni oficjele boja sie mowic (to o sluzbach macacych smolenskiem przed wyborami – ciekawe teraz jak sie do tego tusku z komora ustosunkuja?) Niestety jednak przez ta akcje ‚samobojcza’ owszem zyskal rozglos, ale o tym co mowil to w mediach ni chu chu. Rozglos jest o tym ze sie postrzelil… Zrobia teraz z niego wariata (juz skierowany na obserwcje w psychiatryku) i na kiego mu to bylo? Podobno tez w stanie fizycznym jest niezlym, kosci nie uszkodzone itd. Wylize sie – wiec moze jak to w artykule powiedziano, rzeczywiscie ‚inscenizowal’. Ale efekt tego wlasnie bedzie taki ze okrzykna go wariatem. A potem reszte tych co mysla podobnie zepchnie sie na jeszcze glebszy margines. Obym sie mylila.

  PS. Redakcja pismakow wysmienita. Wyscig po kamery i hejze filmowac konajacego. 😉 Pismaki (te z telewizji zwlaszcza) to chyba gorzej niz prostytutki. 0 moralnosci i ludzkich odruchow. Tylko odruch pawlowa, na widok cudzej krzywdy w lape kamere.

 12. jowram said

  Podobno prokurator Seremet powiedział Komorowskiemu, że nie widzi możliwości współpracy z Parulskim. Podobno nie można odwołać Parulskiego, bo nie ma niezbędnej w procedurze zgody ministra od wojska.

  Podobno Komorowski będzie się konsultował z prokuratorem Zalewskim.

  Jutro Seremet leci do Moskwy.

  Dukaczewski popiera Parulskiego, Kwaśniewski też.

  Wiecie, jaki jest scenariusz?

  Seremet poda się do dymisji, nie mogąc odwołać Parulskiego. Zalewski zostanie powołany na stanowisko prokuratora generalnego. Wtedy odejdzie Parulski – na z góry upatrzone stanowisko w biznesie.

  Ale jest problem – Miller popiera Seremeta. A Seremeta nie będzie przez co najmniej dwa dni.

  Zagadka – kto i gdzie będzie miał wypadek? Wbrew pozorom odpowiedź wcale nie jest łatwa ani prosta.

 13. Zagrypiona said

  oczywiscie w @11 mialam na mysli „Reakcja pismakow” … przepraszam za nieskladne pisanie… :/

 14. Biscoter said

  Opolczyk w przedostatnim akapicie daje pokaz wyjątkowej niewiedzy co do katastrofy smoleńskiej. Przemyca tutaj argumenty rodem z TVNów i ekspertów opłacanych przez tą telewizję, że to wszystko wina Kaczyńskiego i pijanego Błasika z Kazaniem.

  Zwracam uwagę, że to jest wersja onegdaj lansowana przez media, a więc z góry można założyć, że nieprawdziwa. Pojawia się tu więc prymitywna próba przemycenia nam durnej propagandy przez Opolczyka, propagowanie informacji zanegowanych już nawet przez komisję Millera.

 15. Infonurt2 (na domenie http://www.infonurt3.com):Infonurt2 : Opinia Gen. Polko „To nie by impuls” potwierdza moje przypuszczenie.: płk. Przybył został do tego czyny zmuszony szntażem : -„albo ty popełnisz samobójstwo , albo twoja rodzina zginie.” I tu ich przechytrzył : postrzelił się dla ucieczki pod ochronę opinii światowej bo na krajową nie ma co liczyć.Dobicie go w szpitalu moze być wyrokiem na agenturę okupanta. Rodzina powinna dyżurować przy jego łóżku non stop!!Nagłe umierania w polskich szpitalach nawet w drodze do wyzdrowienia jest masowe..
  nfonurt2: CHOŁOTA MEDIALNA ZASZCZUŁA CZŁOWIEKA- i to nie pierwszy raz: to samo się stało z płk. Kukliński , to samo z dr hab.Dariuszem Ratajczakiem. Aktualnie w Polsce posiadacz zawodu dziennikarza ma w istocie „wariackie papiery” : może robić co chce i to bezkarnie.

  Wojskowy Prokurator Okręgowy w Poznaniu powinien wytoczyć :

  a) proces cywilny proces sądowy przeciwko wszystkim cywilnym osobom manipulującym proces prokuratury wojskowej i ataków osobistych i kłamliwych zniekształceń informacji w prasie dla zaciemniania prawdy o zamachu smoleńskim z oskarżeniem o próbę zabójstwa Płk. Mikołaja Przybyła. Dziennikarze zniekształcający informacje powinni być pozbawieni wykonywania swego zawodu na zawsze.

  b) Sądowy proces wojskowy przeciwko wszystkim osobom w wojsku bez względu na ich stopnie wojskowe i stanowiska zajmowane w wojsku którzy ingerowali w dochodzenie na zleceni mafii i innych państw.. Wszyscy oskarżenie powinni mieć swe stanowiska i stopnie wojskowe zawieszone na czas procesu z możliwością ich odzyskania po pozytywnej obronie trakcie procesu. W przypadku skazania w/w osób powinny równocześnie tracić stanowiska, stopnie wojskowe zredukowane do szeregowca oraz emerytury lub renty jak przeciętni Polacy.

  c) Sejm i Senat powinny powołać wspólna komisję do pilotowania , pomocy i ochrony w/w procesów

  Przypuszczalnie płk. Mikołaj Przybył był zmuszony do samobójstwa gdyż mafia zaangażowana w ten proceder prawdopodobnie zagroziła mu zabójstwem członków rodziny. Innymi słowy otrzymał „propozycje nie do odrzucenia”- jak to sie popularnie mówi w mafii..

  -d/w i wykonania Polski Sejm i Senat

  Przedstawiciel Prasowy

  Bohdan Szewczyk

  Emigracja Polska

  Z staniej chwili:

  Grażyna Stando

  9 stycznia 16:20

  Stanisław Krzyżowski
  Irena Szafrańska
  Marek Król- ojciec dwójki udanych dzieci i dziennikarstwa śledczego III RP , dotarł do intrygującego zapisu pewnej rozmowy. Oto ona”
  Dotarł do mnie nieautryzowany zapis rozmowy w prokuraturze wojskowej sprzed tygodnia. Mikołaj, chcą nas rozpierdolic, a ciebie wpieprzyc w te smsy pismakow, co je bez zgody sadu odczytales-drzacym głosem oznajmił prok. Prulski. Ten chuczyboj Pasionek, co go chcieliśmy wpierdolic w szpiegowanie na rzecz Jankesow, zostanie na moje miejsce twoim szefem. To wiesz, co cię czeka. Masz przechlapane, bo to ty wrobiles go w to śledztwo. Ty zrób w Poznaniu konferencje pras. Nawrzucaj Seremetowi, ze sledztwem w sprawie smsow pismakow uderzył w jądra Twojego honoru. Co on pieprzy, ze nie miałeś zgody sadu. My w wojskowce żadnej zgody, k..wa, nie potrzebujemy. Po wygloszeniu oświadczenia, ogłos przerwę. W gabinecie zostanie włączona tylko kamera WSI-24. Z nimi mamy to dogadane. Polozysz sie pod biurkiem i strzelisz sobie ze slepaka w ucho. Wszystko będzie załatwione: dobra renta wojskowa no i jakiś etat doradcy u mnie za uratowanie nam dupy. A i jeszcze coś, zaltwimy ci inplanta w to ucho, ktore poswieciles dla uratowania wojskowej prokuratury….. Tu taśma sie urywa, bo Prulski nie rozmawia przy sikaniu. Nawyk z okopów PRL.

  Infonurt2 : od czasu smierci dr.Darisza Ratajczaka uważam że nie ma jednego uczciwego dziennikarza w Polsce – żaden z nich nie wyciągnął ręki z pomocą –włacznie ze swiętymi RM o.Rydzyka!! Jak mi powiedział kiedyś Dariusz : „Ludzie przechodzili na drugą stronę ulicy aby uniknąć spotkania ze mną!!”

 16. Infonurt2 : Opinia Gen. Polko „To nie by impuls” potwierdza moje przypuszczenie.: płk. Przybył został do tego czyny zmuszony szntażem : -„albo ty popełnisz samobójstwo , albo twoja rodzina zginie.” I tu ich przechytrzył : postrzelił się dla ucieczki pod ochronę opinii światowej bo na krajową nie ma co liczyć.Dobicie go w szpitalu moze być wyrokiem na agenturę okupanta. Rodzina powinna dyżurować przy jego łóżku non stop!!Nagłe umierania w polskich szpitalach nawet w drodze do wyzdrowienia jest masowe.

 17. nfonurt2 : w dawnych rzymskich czasach ludzi – chrześcijan pożerały lwy- dziś to robią medialne potwory. To nie są ludzie – to są aparaty elektroniczne reprodukujące rzeczywistość którą manipulująW tym konkretnym przypadku stan płk. Przybyła został spreparowany przez media – jako czynnik na usługach politycznych i mafijnych morderców. Praktycznie na oczach kamer tv prezentowano absolutną władzę dyktatury Sspecjalnych z PRL w wykonaniu ekipy PO Tuska.

 18. Fidos said

  to jakis żart ?
  czy fakt
  czy mistyfikacja
  bo dla mnie jest cos nie ok
  jesli miałby sie zabic juz by nieżył
  czy miał tak sie postrzelic zeby przeżyc?
  bo kto jak kto ale żołnierz wie jak sie postrzelic zeby przezyc
  z drugiej strony mocne słowa

  hmmm nie wiem co o tym mysleć

 19. Infonurt2: CHOŁOTA MEDIALNA ZASZCZUŁA CZŁOWIEKA- i to nie pierwszy raz: to samo się stało z płk. Kukliński , to samo z dr hab.Dariuszem Ratajczakiem. Aktualnie w Polsce posiadacz zawodu dziennikarza ma w istocie „wariackie papiery” : może robić co chce i to bezkarnie.
  Wojskowy Prokurator Okręgowy w Poznaniu powinien wytoczyć :
  a) proces cywilny proces sądowy przeciwko wszystkim cywilnym osobom manipulującym proces prokuratury wojskowej i ataków osobistych i kłamliwych zniekształceń informacji w prasie dla zaciemniania prawdy o zamachu smoleńskim z oskarżeniem o próbę zabójstwa Płk. Mikołaja Przybyła. Dziennikarze zniekształcający informacje powinni być pozbawieni wykonywania swego zawodu na zawsze.
  b) Sądowy proces wojskowy przeciwko wszystkim osobom w wojsku bez względu na ich stopnie wojskowe i stanowiska zajmowane w wojsku którzy ingerowali w dochodzenie na zleceni mafii i innych państw.. Wszyscy oskarżenie powinni mieć swe stanowiska i stopnie wojskowe zawieszone na czas procesu z możliwością ich odzyskania po pozytywnej obronie trakcie procesu. W przypadku skazania w/w osób powinny równocześnie tracić stanowiska, stopnie wojskowe zredukowane do szeregowca oraz emerytury lub renty jak przeciętni Polacy.
  c) Sejm i Senat powinny powołać wspólna komisję do pilotowania , pomocy i ochrony w/w procesów
  Przypuszczalnie płk. Mikołaj Przybył był zmuszony do samobójstwa gdyż mafia zaangażowana w ten proceder prawdopodobnie zagroziła mu zabójstwem członków rodziny. Innymi słowy otrzymał „propozycje nie do odrzucenia”- jak to sie popularnie mówi w mafii..
  -d/w i wykonania Polski Sejm i Senat

  Przedstawiciel Prasowy
  Bohdan Szewczyk
  Emigracja Polska
  Z staniej chwili:
  Grażyna Stando
  9 stycznia 16:20
  Stanisław Krzyżowski
  Irena Szafrańska
  Marek Król- ojciec dwójki udanych dzieci i dziennikarstwa śledczego III RP , dotarł do intrygującego zapisu pewnej rozmowy. Oto ona”
  Dotarł do mnie nieautryzowany zapis rozmowy w prokuraturze wojskowej sprzed tygodnia. Mikołaj, chcą nas rozpierdolic, a ciebie wpieprzyc w te smsy pismakow, co je bez zgody sadu odczytales-drzacym głosem oznajmił prok. Prulski. Ten chuczyboj Pasionek, co go chcieliśmy wpierdolic w szpiegowanie na rzecz Jankesow, zostanie na moje miejsce twoim szefem. To wiesz, co cię czeka. Masz przechlapane, bo to ty wrobiles go w to śledztwo. Ty zrób w Poznaniu konferencje pras. Nawrzucaj Seremetowi, ze sledztwem w sprawie smsow pismakow uderzył w jądra Twojego honoru. Co on pieprzy, ze nie miałeś zgody sadu. My w wojskowce żadnej zgody, k..wa, nie potrzebujemy. Po wygloszeniu oświadczenia, ogłos przerwę. W gabinecie zostanie włączona tylko kamera WSI-24. Z nimi mamy to dogadane. Polozysz sie pod biurkiem i strzelisz sobie ze slepaka w ucho. Wszystko będzie załatwione: dobra renta wojskowa no i jakiś etat doradcy u mnie za uratowanie nam dupy. A i jeszcze coś, zaltwimy ci inplanta w to ucho, ktore poswieciles dla uratowania wojskowej prokuratury….. Tu taśma sie urywa, bo Prulski nie rozmawia przy sikaniu. Nawyk z okopów PRL.
  Infonurt2 : od czasu smierci dr.Darisza Ratajczaka uważam że nie ma jednego uczciwego dziennikarza w Polsce – żaden z nich nie wyciągnął ręki z pomocą –włacznie ze swiętymi RM o.Rydzyka!! Jak mi powiedział kiedyś Dariusz : „Ludzie przechodzili na drugą stronę ulicy aby uniknąć spotkania ze mną!!”

 20. Niedaleko said

  Pułk. Przybyła też mówił o śledztwach dotyczących grube pieniądze. Na pewno jest to biznes w Iraku i Afganistanie. A te pieniądze powinni wydawać w Polsce a nie marnować na wojenki prowadzone przez Amerik-nazi.

  Teraz ciekawe jak to naprawdę było z wieloma dziwnymi wypadkami, samobójstwami które ciągną się bez końca w Polsce. Prokuratora cywilna już nam wszystko pokazała co umie i jak pracuje. Jak zniknie prokuratora wojskowa (który niby cywilizowany kraj jej nie ma?) to pieniądze na zachód popłyną jak Wisła do Bałtyku.

  Dno okrągłego stołu się pokazuje i łatwo ich odróżnić po wypowiedziach w mediach. Jak widać jest to SLD, PO i Palikot na pewno. Problem tylko ze ludzie tego nie będą wiedziały bo media im głowy tak kręcą ze nie dadzą rady.

  Rzad to zgniły trup

 21. Ad 6 „Tylko w takim razie jakie siły w Rosji tuszowały ślady zamachu?”

  A czy tylko w Polsce działają te niecne siły? W Rosji też niestety i to były te same siły co w Polsce z jednego pieca.

 22. bezpartyjny said

  Nie bardzo wierzę w sfingowanie próby samobójstwa. Trochę prawdy o kręceniu lodów jednak dowiedzieliśmy się a i o przypadkach grożenia prokuratorowi P. z usiłowaniem uśmiercenia go też. Wydaje się, że ludzie nawet na tak wysokich stanowiskach po powiedzeniu prawdy czegoś strasznie się boją. Jestem przeciwko samobójstwom więc dobrze, że się skończyło jak się skończyło ale nie jestem wcale pewien czy w szpitalu ktoś mu nie pomoże.

 23. Niedaleko said

  Ten kto dobrze obserwuje powinien odróżnić pro-Polskie media od zdrajców.

  Tu mamy TVN24

  „W 2010 roku poznańska, cywilna prokuratura prowadziła dwa postępowania związane z Mikołajem Przybyłem. Sprawy były związane z kradzieżą roweru i uszkodzeniem kołpaków należących do pułkownika.”

  http://www.tvn24.pl/-1,1730911,0,1,poszkodowany-przybyl-dwa-postepowania-ws-kradziezy-roweru–i-kolpakow,wiadomosc.html

 24. Maciej said

  Intuicyjnie, oceniając po dostępnych informacjach:

  – ufam prokuratorowi Przybyłowi, to co zwerbalizował oraz przemycił między wierszami wydaje się być stanem faktycznym imitacji struktur państwa polskiego.

  – nie wierze w jego chęć odebrania sobie życia, w mojej opinii to była akcja która wymuszała zwrócenia uwagi na problem katastrofalnego stanu państwa polskiego wynikającego z braku takich ludzi jak prokurator Przybył oraz jemu podobni w najwyższych kręgach administracyjnych w Polsce.

  – reżimowe media uruchomiły już machinę która dezinformacji pozbawiają prawdę możliwości dotarcia do opinii publicznej, skupiając się na samej próbie samobójczej oraz roli dziennikarzy w tym zdarzeniu, które nie ulega wątpliwości było kurestwem.

  Co do autora tekstu to opolczyk dziwnie wplutł w swoją analizę wątek smoleński … Piloci nie chcieli lądować w Smoleńsku, to pewne chcieli odejść, więc po co ta magia liter ??

 25. […] zamieszczone na innych stronach internetowych: 09.01.2012–14.01.2012 ==>VIDEO+tekst Domniemana próba samobójstwa prokuratora – no i mamy namierzoną razwiedkę… ==> Czy polskojęzyczny premier wiedzie „swój” kraj ku nowemu niewolnictwu? ==> Saif […]

 26. Maciej said

  Prokurator przestrzelił sobie policzek… Nie uszkodził sobie nawet kości … 🙂

 27. Untez said

  „no i mamy namierzoną razwiedkę…”

  A gdzie jest dymiacy nagan Putina? Chyba trzeba czekac na nastepny felienton pana stasia : – )))

 28. Maciej said

  odp: 27/ Untez

  Nie trzeba, nasuwa się prosta nic nie wnosząca odpowiedź jak i kolegi pytanie … Mgła spowiła dym, nagan został profesjonalnie zakamuflowany …

 29. Miet said

  Robi sie coraz ciekawiej z tym prokuratorem.
  Prosze sobie poczytac:

  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/9005318/Polish-military-prosecutor-who-attempted-suicide-had-200000-bounty-on-his-head.html

  Ciekawe, czy to moze Putin wyznaczyl te nagrode za glowe prokuratora i dla niepoznaki w angielskich funtach???:-)))

 30. wi42 said

  Znieksztalca wydarzenia nie tylko niemiecka TV (jak pisze artykul i ilustruje to linkiem). Gazeta Michnika przedstawia wydarzenia i filmiki wg. wlasnego scenariusza, unika nawet wzmiaki o CIA, FBI czy tez o mafii okradajacej wojsko. Chodzi przeciez glownie o nielegalne podsluchy….
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10931764,Prokurator_wojskowy_zastrzelil_sie_podczas_konferencji.html

 31. mocniejszy said

  Czy to była próba samobójcza czy nie, to wie Mikołaj Przybył. Istotniejsze dla społeczeństwa jest to, co było w jego oświadczeniu i jak na to reaguje grupa trzymająca władzę…

  Pułkownik Mikołaj Przybył w obronie wojskowego wymiaru sprawiedliwości
  (pełny tekst oświadczenia)

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/01/09/pulkownik-mikolaj-przybyl-w-obronie-wojskowego-wymiaru-sprawiedliwosci/

 32. dtzkyyy said

  Poszukałem, jak reagują tu, w Rosji. Dziwny jest ten świat, ale rosyjskomowne media nie piszą.nic o penetracjii organow śledstwa smolenskiego obcymi służbami (o słowach pułkownika dotyczących ingerowania w śledztwo agentów CIA i FBI). Tylko o stresie, wywołanym u pułkownika reformą armii polskiej i imitacji samobojstwa.

 33. aga said

  No i kolejna wspólna sprawa Pisuaru i PO;zniszczc a przynajmniej zażydzić prokuraturę wojskową!

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Konflikt-prokuratur-to-walka-na-smierc-i-zycie,wid,14155496,wiadomosc.html

 34. opolczyk said

  Biscoter:

  Zarzucasz opolczykowi niewiedzę o katastrofie smoleńskiej.
  Czy wiesz że:
  – MSZ Rosji proponowało kancelarii prezydęta Kalksteina już miesiąc przed katastrofą inne lotnisko. Kalkstein uparł się na Smoleńsk.
  – MSZ Rosji zaproponowało wobec tego kancelarii prezydęta Kalksteina wzięcie na pokład rosyjskiego nawigatora. Kancelaria Kalksteina nie raczyła nawet na tę propozycję odpowiedzieć.
  – Dlaczego Naczelny Zwierzchnik Sił Zbrojnych Kalkstein dwa lata po katastrofie w Mirosławcu (zginęło tam dowództwo lotnictwa) na pokład jednego samolotu zaprosił tylu ważnych generałów? Czyż nie powinien za to iść pod sąd polowy?
  – Dlaczego leciano na ostatnią sekundę? Przecież msza mogła być zaplanowana na 14:00 a nie na 10:00 rano.
  – Dlaczego Kalkstein spóźnił się na odlot o pół godziny – czyżby po to, aby pilot stał pod presją braku czasu?
  – Dlaczego wylatując nie sprawdzono prognozy pogody w Smoleńsku?
  – Dlaczego ignorowano ostrzeżenia wieży w Smoleńsku, jak i ostrzeżenia załogi Jaka?
  – Dlaczego nie posłuchano sugestii wieży w Smoleńsku, aby lądowano gdzieś indziej?
  – Dlaczego leciano w sobotę 10 kwietnia, a nie w dniu państwowego święta ofiar Katynia 13 kwietnia – czyżby po to, aby oszczędzić polskich żydów z Schudrichem na czele? Delegacja „polskich” żydów miała lecieć z Kalksteinem, ale ze względu na lot w sobotę odmówiła wykręcając się szabatem.
  – Kto i z jakiego powodu podsunął prezydętowi Kalksteinowi datę 10 kwietnia – sobotę (czyżby po to właśnie aby oszczędzić delegację żydów) ?
  – Co szukali w kabinie pilotów szef kancelarii Kalksteina Kazana i szef lotnictwa – Błasik (to było ewidentne łamanie przepisów bezpieczeństwa) ?
  – Jeden z członków załogi krótko przed katastrofą powiedział (nagrane jest to na taśmach), że jak nie wylądujemy, to „on” będzie zły? Kogo miał ten członek załogi na myśli?
  – Lotnisko w Smoleńsku było wyposażone w przestarzałą aparaturą naprowadzającą. O tym wiedziano w kancelarii prezydęta Kalkstaina. Dlaczego mimo to w warunkach zerowej widoczności Tupulew – łamiąc procedury bezpieczeństwa – zszedł poniżej dopuszczalnego pułapu 100 metrów?
  – Dlaczego przy zerowej widoczności schodził do lądowania na pilocie automatycznym?
  – Dlaczego wyłączone były w kabinie urządzenia sygnalizujące za niski pułap lotu?
  – Dlaczego katastrofalne zaniedbania kancelarii prezydęta Kalsteina zwalane są przez PiS-dzielców na stronę rosyjską?
  – Dlaczego już w dniu katastrofy w Iraelu bez śledztwa obwieszczono, że był to zamach za którym stoi Putin? I od tego dnia hasbara i użyteczni idioci szczują na Putina.

  A co do tvn – nawet najbardziej załgana żydo-szczekaczka od czasu do czasu podaje, choćby niechcąco, prawdę.
  W tym wypadku tvn-ny mają rację – wina za Smoleńsk leży w 100 % po stronie Kalksteina.
  Przy czym tvn-ny po to tylko o tym mówią, aby PiS-dzielcy natychmiast ruszali do kontrataku. No i wtedy ponownie nagłaśniane jest śledztwo, PiS-dzielcy idą na barykady, zaczyna się mordobicie – a żydostwo może spokojnie dalej szabrować Polskę. Bo PiS-owscy „patryjoci” walczą w tym czasie o dobre imię ich idola Kalksteina. A odmóżdzeni wyznawcy żydo-agentury PO szabrowania i tak nie widzi.

  Na koniec przypomnę list otwarty posła Wrzodaka do posła Macierewicza w tyj samej sprawie:
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/09/20/zygmunt-wrzodak-do-a-macierewicza/

 35. dakowski said

  Czy z tego, że ostatnie „samobójstwo” było w oczywisty sposób, jawnie sfingowane, można wyciągać wnioski, że jego autor przekazuje dramatycznie ważne prawdy? O infiltracji CIA i Mossadu w Polsce i w Rosji..

  Zabawny brak logiki, ale konsekwencja w dezinformacji.

  Z pewnym zdziwieniem widzę, że kolejne wcielenie osoby mącącej od prawie dwóch lat Czytelnikom w głowach jest znów w akcji.

  Pisywał swe anty-logiczne notki jako Andrzej 101, potem Poliszynel. Teraz tenże brak logiki i brak argumentacji prezentuje Opolczyk. Ponieważ również nieporadność pisarska i styl są identyczne, można sądzić, że te teksty produkuje ten sam człowiek. Z upartego kierunku niezbornej propagandy sądząc – jest to wynajęty troll Putina.
  Możliwe, że trudne czy niemiłe jest przeżycie jedynie z zasiłku dla bezrobotnych w Niemczech, gdzie od lat mieszka ten VolkswagenDeutche.
  Ale, aby liczyć na dalsze wsparcie od FSB, trzeba by samodzielnie znaleźć poważniejsze argumenty na „rządzenie się” Mossadu i CIA we władzach Rosji i okolicy Putina.
  Dziwię się jednak Adminowi, że takie brechty promuje (lub toleruje). Pamiętaj o obietnicy zjedzenia Kapelusza, gdy ujawni się ta narzucająca się od początku Prawda o Zbrodni Smoleńskiej!
  Dowodów tej prawdy szukamy – a trolle usiłują przeszkodzić, spychając analizy i dyskusje na manowce.
  Powyższe tezy zostały już w kwietniu i maju ZESZŁEGO roku uznane (zasadnie0za dezinformację SFB i jej agentów w Polsce.

 36. opolczyk said

  Panie profesorze Dakowski…

  Były czasy, że moje teksty, bądź moje komentarze do cudzych tekstów umieszczał pan na swojej stronie. Gorąco je polecając. Od czasu Smoleńska jednak palma odbiła panu do tego stopnia, że stał się pan jedną z wielu „czołowych” sierot po żydowskim sayanie Kalksteinie. Wtedy też nasze drogi się rozeszły. Pisałem już panu kiedyś… Ja wiem, że pan w czasach PRL był w Dubnej, pracując tam na rzecz potęgi atomowej ZSRR. Obecną gorliwością w walce z Rosją chce pan zapewne się zrehabilitować i uspokoić własne sumienie…

  Zaiste to pan jest miszczem logiki. Wierzy pan, fizyk jądrowy, w nawrócenie Rosji po odklepaniu iluś tam milionów różańców… Wierzy pan w bzdury, że to miliony różańców, a nie geopolityka, spowodowały wycofanie się wojsk ZSRR z Austrii.

  Brawo! Brawo profesorze, „miszczu” logiki.
  Niech mi pan wskaże, gdzie piszę o „rządzeniu się” Mossadu i CIA we władzach Rosji i okolicy Putina?
  Zapewniam pana, że nie jestem „wynajętym trollem Putina”. Dodam w tym miejscu, że gdybym miał do wyboru, to wolałbym być nim, niż – jak pan – użytecznym idiotą żydo-propagandy, zaślepionym kaczystą i odmóżdżonym miłośnikiem zbrodniczej USA.

  No i widzi pan, ja do pańskiego dezinformacyjno-propagandowego grajdoła nie zaglądam od dawna. Może pan sobie te swoje bzdety i bajki pisać. Jak są idioci, co to czytają – ich sprawa.

  Zastanawiam się jedynie – cóż takiego niebezpiecznego napisałem, że hasbara wydelegowała pana do mnie?

  Kapelusza jeść nie będę musiał. Wyjdzie na moje. Smoleńsk to robota CIA i Mossadu, a jej celem było wywołanie u odmóżdżonych idiotów i kaczystów jak pan nagonki na Putina.

  Niech mi pan odpowie na jedno pytanie – jaka była szansa, że żydo-media (łącznie z mediami kaczysty rebe Rydzyka) wspomną choć słówkiem o konferencji prasowej w poznańskiej prokuraturze, gdyby pułkownik Przybył w jego determinacji nie zainscenizował „próby samobójstwa”?
  No – profesorze, miszczu logiki – czekam na odpowiedź?

  A zaprzeczanie faktom, że:
  – CIA miała w Polsce tajne więzienia ukrywane przed tzw. „parlamentem” i społeczeństwem (a sqrwione żydo-media tym jakoś dziwnie się nie interesowały),
  – prokurator prowadzący „śledztwo” spotykał się potajemnie i agentami CIA i FBI – a odmóżdżeni kaczyści i hasbara straszy nas razwiedką zimnego czekisty,
  – a wcześniej, w 2008 roku żydowska marionetka Lechkacz przed wylotem do Gruzji w Telawiwie konferował w cztery oczy z szefem Mossadu (i nie oskarżono go o zdradą czy szpiegostwo)

  dokładnie pokazują, że Polska rządzona jest przez żydo-wywiady i kontrolowaną przez nie żydo-agenturę – bliźniacze kibuce PO/PiS – kolesie z fundacji filantropa Sorosa.

 37. Mix said

  #35
  Pan juz pisywal wielokrotnie na temat Smolenska i wiemy gdzie leza jego „sympatie”, a teraz, po historii z proba samobojstwa, zlapal 2-gi dech?

  Cytat: „……….trzeba by samodzielnie znaleźć poważniejsze argumenty na „rządzenie się” Mossadu i CIA we władzach Rosji i okolicy Putina…..”
  Co to za brednie? Chyba pomerdali sie autorzy artykulow, bo takich tez z artykulow Oploczyka/Andrzeja/Poliszynela nie pamietam.

  Profesorze Dakowski – glupota i chamstwo zawsze objawia sie bezpodstawnymi pomowieniami i osobistymi obelgami gdy zbraknie kontrargumentow.
  Znam wielu z naukowymi tytulami ktorzy mogliby sluzyc za wzorzec glupoty i chamstwa. Prof. Dakowski bedzie kolejnym przykladem, o ile jest to autentyczny jego wpis.

  Panie Opolczyk prosze pisac dalej. To co pan pisze ma sens, a roznych Biscoterow, „dochturuf” i „profesuruf” ignoruje. Szkoda dzasu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: