Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W służbie żydowskich interesów

Posted by Marucha w dniu 2012-01-14 (Sobota)

Nieubłaganie zbliża się kolejny Dzień Judaizmu. Obok Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy staje się on najbardziej widocznym znakiem III Rzeczpospolitej – tej kolejnej okupacyjnej formy polskiej państwowości – więc już choćby z tego powodu powinniśmy mu poświęcić chwilę uwagi – tym bardziej, że „Gazeta Wyborcza”, na którą w takich sprawach zawsze można liczyć, w ramach medialnej padgatowki do Dnia Judaizmu już dzisiaj bije na alarm, publikując rewelacje o pani ginekolog z Rzeszowa, – gdzie właśnie mają się odbywać centralne uroczystości i imprezy – która nie dość, że ujawniała dane swoich pacjentek, to – co, jak wiadomo, gorsze jest od śmierci – ujawniała również ich żydowskie pochodzenie. To oczywiście zbrodnia niesłychana, bo pochodzenie, a już specjalnie żydowskie, najwidoczniej w środowisku „Gazety Wyborczej” musi być uważane za coś szalenie nieprzyzwoitego – coś w rodzaju wstydliwej choroby.

W przeciwnym razie nikt by żydowskiego pochodzenia ani się nie wypierał, ani tak starannie nie ukrywał, nieprawdaż? Wprawdzie czasami te wstydliwe zakątki wychodzą na światło dzienne, bo taki dla przykładu pan red. Michnik, który akurat wtedy lansował pogląd, jakoby Żydów w Polsce „nie było”, jak na złość został uhonorowany przez jakąś nowojorską żydowską organizację tytułem „Żyda Roku” – bodaj 1990. No i masz babo placek – jakże tu lansować pogląd, że Żydów w Polsce „nie ma”, kiedy sam pan red. Michnik wystarczy za cały batalion? Inna rzecz, że co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie! Niedawno zeznawałem przed niezawisłym sądem w Lublinie, jako świadek w procesie Grzegorza Wysoka. Jak mogłem się zorientować, jednym ze stawianych mu zarzutów karnych była właśnie informacja o tym, że pan red. Michnik został uhonorowany tytułem „Żyda Roku któregoś tam”. Informacja wprawdzie jest niedokładna, ale poza tym całkowicie prawdziwa – a jednak niezależna prokuratura, podkręcona przez pana prokuratora Seremeta, by „traktowała poważnie” doniesienia o antysemickich motywacjach, najwyraźniej uznała to za straszliwą zbrodnię. Czyżby w lubelskiej prokuraturze panował pogląd, iż bycie Żydem jest okolicznością nieprzyzwoitą? Ładny interes!

Ale nie ma dymu bez ognia. Cóż właściwie ma myśleć niezależna prokuratura, skoro sam pan red. Michnik zanegował istnienie Żydów w Polsce? Zdania co prawda są, to znaczy – były illo tempore podzielone, bo taki na przykład pan Konstanty Gebert uważał przeciwnie – że Żydzi w Polsce nie tylko „są”, ale – że będą „walczyć z antysemityzmem”. A czyż może być gorszy przejaw antysemityzmu, niż negowanie istnienia Żydów – przynajmniej w Polsce? Skoro tedy Żydzi w Polsce „są” i pragną „walczyć z antysemityzmem”, to chyba powinni rozpocząć batalię od przetrzepania skóry „Gazecie Wyborczej”, bo wygląda na to, że zaraza umiejscowiła się akurat w Grenadzie! W tej sytuacji lepiej rozumiemy przyczyny, dla których „GW” kieruje zainteresowanie opinii publicznej na rzeszowską lekarkę. Wprawdzie na miejscu „GW” każdy by tak robił – ale – po pierwsze – czy to ładnie? – a po drugie – czy rzeczywiście wszystkie organy demokratycznego państwa prawnego w naszym nieszczęśliwym kraju od razu muszą posłusznie skakać z gałęzi na gałąź, kiedy tylko pan red. Michnik im każe? Inna rzecz, że rzeszowska lekarka oprócz pochodzenia, najwyraźniej przez michnikowszczynę uważanego za wstydliwy zakątek, ujawnia również inne tajemnice. Na przykład podobno twierdzi, że „wszystkie” organy państwowe zostały opanowane przez Żydów. To z całą pewnością przesada – bo „wszystkie” organy, to zostały opanowane przez bezpiekę, która być może wśród Żydów ma większy odsetek konfidentów, niż dajmy na to – wśród Eskimosów – ale przesada – swoją drogą, a ujawnienie tajemnicy państwowej – swoją. Tak czy owak, padgatowka do tegorocznego Dnia Judaizmu już się rozpoczęła, zatem – warto przypomnieć, jak w ogóle do tego doszło i zastanowić się, jak to naprawdę wygląda i do czego doprowadzi.

Dzień Judaizmu w naszym nieszczęśliwym kraju został ustanowiony w 1997 roku – tym samym, w którym delegacja Episkopatu Polski odbyła słynną piegrzymkę do Brukseli, skąd wróciła nawrócona na Unię Europejską. Co tam Ich Ekscelencjom komisarze naopowiadali – tego już się chyba nie dowiemy – ale cokolwiek to było, musiały to być kłamstwa – o czym świadczą forsowane obecnie zarówno poprzez dyrektywy Komisji Europejskiej, jak i orzeczenia niezawisłych sądów, promocję oczywiście destruktywnej dla pozycji prawnej naturalnej rodziny ekspansję sodomitów i gomorytek, spychanie do podziemia „homofobii”, czyli wszelkiego sprzeciwu wobec sodomickiej propagandy, bezkarnie uprawianej nie tylko w miejscach publicznych, ale również – w publicznych szkołach, a nawet przedszkołach przez perwersyjnych „edukatorów seksualnych” wobec cudzych dzieci, których rodzice zmuszeni są do poddawania się tego rodzaju operacjom na zasadzie prawnego przymusu edukacyjnego – i tak dalej.

Mówiąc krótko – Ich Ekscelencje, przynajmniej pod tym względem, zostały zrobione w bambuko. Za jaką cenę? Tego już chyba nigdy się nie dowiemy – tym bardziej, że jeśli nawet jakaś cena gdzieś tam w trakcie „dialogu” się przewinęła, to uczestnicy delegacji mogli przyjąć ją do wiadomości „bez swojej wiedzy i zgody” – jak rozmaite inne rzeczy. Jak powiadali starożytni Rzymianie, „nie ma takiej bramy, której nie przeszedłby osioł obładowany złotem”, więc – jak to Rzymianie – mogli mieć na myśli również Bramę Spiżową.

Jak tam było, tak tam było – zawsze jakoś było – bo takie gwałtowne nawrócenia nie dokonują się przecież z przyczyn błahych. Spójrzmy zatem na Dzień Judaizmu od strony teologicznej. Dla współczesnego judaizmu – a chyba tylko o nim możemy mówić – miarodajny jest Talmud, zawierający komentarze objaśniające Stary Testament. Niestety z jakichś zagadkowych przyczyn podczas kolejnych Dni Judaizmu Talmud nie jest wśród chrześcijan popularyzowany. Czegóż zatem mogą dowiedzieć się o judaizmie, nie znając podstawowego dokumentu, który go konstytuuje? W ogóle bardzo trudno jest dzisiaj w naszym nieszczęśliwym kraju natrafić na egzemplarz Talmudu – być może wśród prohibitów w bibliotekach uniwersytetów, które kształcą przyszłych tłumaczy i pośredników w kontaktach z przyszłymi helotami Judeopolonii – podczas gdy przed II wojną światową w drukarni Wdowy i Braci Romm w prowincjonalnym Wilnie, było – jak wspomina Stanisław Cat-Mackiewicz – aż 60 linotypów drukujących na cały świat Talmudy – podczas gdy redakcja „Słowa” dysponowała zaledwie jednym.

Wygląda zatem na to, że podczas kolejnych Dnia Judaizmu biedni tubylczy chrześcijanie nie tyle poznają „judaizm”, co raczej – jakieś bajki, przedstawiane im jako sam cymes judaizmu. Nietrudno zrozumieć taką dyskrecję – bo – jak to wynika z fachowych opracowań ks. Justyna Bonawentury Pranajtisa – Talmud o chrześcijanach wyraża się raczej bezceremonialnie, nazywając ich m.in. „zwierzętami w postaci ludzkiej”. Nic zatem dziwnego, że zapoznawanie chrześcijan z różnymi szczegółami judaizmu mogłoby być nie tylko dla nich, ale i dla zaangażowanych w to przedsięwzięcie Ekscelencji trochę kłopotliwe, a nawet – ryzykowne, bo narażające na konieczność odpowiedzi na pytanie, od kiedy mają te objawy?

Warto zresztą wyjaśnić, co konkretnie znaczy słowo: „chrześcijanin”. Chrześcijanin to nic innego, jak „chrystusowiec” – w takim samym znaczeniu, jak – excuses le mot – stalinowiec lub hitlerowiec. Jest oczywiste, że nie można być dobrym chrystusowcem, pozwalając na szkalowanie Chrystusa, podobnie jak dobry stalinowiec lub dobry hitlerowiec nie puściłby płazem szkalowania Stalina czy Hitlera, nie „dialogowałby” z takimi szydercami, ani nie praktykowałby wzajemnego picia z dzióbków. A co w Talmudzie przedstawiciele judaizmu wykoncypowali na temat Jezusa Chrystusa, to najlepiej wyraża sławny cytat z parodii przedwojennej piosenki „Rebeka”: „bo ty masz serce tam, gdzie wstydzę się powiedzieć sam”.

Wreszcie nie mogę powstrzymać się przed podzieleniem się refleksją nad opinią niektórych propagatorów judaizmu, jakoby żydzi, to znaczy – wyznawcy judaizmu, mieli własną „szybką ścieżkę” zbawienia. Taka opinia z pewnością musi przyjemnie łechtać poczucie wyższości wyznawców judaizmu – ale nie da się ukryć, iż pozostaje w oczywistej i chyba nieusuwalnej sprzeczności z ewangelicznym stwierdzeniem przypisywanym samemu Jezusowi Chrystusowi, że „Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie” (J.14.6.) „Nikt” i „inaczej, jak”. To są stwierdzenia kategoryczne, więc albo Jezus Chrystus nie wiedział, co mówi, albo autorzy opinii o „szybkiej ścieżce” są najzwyklejszymi heretykami, jeśli nie gorzej.

I wreszcie ostatnia kwestia. Z początkiem ubiegłego roku Izrael wespół z żydowskimi organizacjami przemysłu holokaustu utworzył zespół którego zadaniem jest przeprowadzenie „operacji odzyskiwania mienia żydowskiego w Europie Środkowej”. Ponieważ tegoroczny Dzień Judaizmu został programowo połączony z przypadającym 27 stycznia Międzynarodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Shoah, to jest rzeczą oczywistą, że siłą rzeczy impreza ta wkomponowuje się w sekwencję przedsięwzięć składających się na tę „operację”, której celem jest wywarcie na konstytucyjne władze naszego nieszczęśliwego kraju nacisku, by wreszcie stworzyły pozory legalności dla tego haraczu, którego – dawniej tylko żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, a dzisiaj również oficjalnie i bezwstydnie Izrael – domaga się od Polski, jako od zastępczego winowajcy zbrodni II wojny światowej, na jakiego Polska została wytypowana po deklaracji niemieckiego kanclerza Gerarda Schroedera, który w roku 2000 oświadczył, iż „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.nowyekran.pl

Komentarzy 56 to “W służbie żydowskich interesów”

 1. Kronikarz said

  „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca” – pora rzucić polskich goim na kolana

 2. Agnieszka said

  A jaka to była pokuta?
  Powojenne futrowanie w niemiecką gospodarkę, że dziś są panami Europy, to pokuta?
  Niech mi kto wymieni cokolwiek, co byłoby świadectwem, że Niemcy po wojnie byli jakoś karani za zrujnowanie całego niemal świata.

 3. Droga gajówko żydzi czy nie też ludzie, i mają prawo do swoich przekonań, czy religii, tak więc moi drodzy nie napadajmy na inne opcje reliigi to naprawdę ten sam Bóg prowadzi nasz i ich lód, i to my musimy tu na ziemi razem w zgodzie i przyjażni żyć,musimy nauczyć się tolerancji wzajemnego wyzbycia się EGOIZMU, i wspólnego dobra dla wszystkich ludzi na świecie,popatrzcie kochani nie macie pod tym artykulem ani jednego komentarza, czy to nie daje wam do myślenia, wiem że wasze zdanie jest inne, ale jak ono się ma do 10 przykazań bożych,pomyślcie,,,,,,,,,,,,,pozdrawiam anna

 4. Agnieszka said

  Bardzo dużo było już komentarzy na ten temat bardzo uczciwych.
  Za żydowski – jak pisze pani Anna – lód modli się nieustannie na przestrzeni wieków nasz lud. A skutki są takie, jak chce sam Pan Bóg Wszechmogący.

 5. Re. 3
  „to naprawdę ten sam Bóg prowadzi nasz i ich lód”
  „lód” to może i tak, ale jeśli chodzi o lud to już trzeba spytać zainteresowanych w jakiego Boga wierzą – bo może się okazać, że nie w tego samego Boga wierzą.
  Np. twierdzenie: chrześcijanie i żydzi wierzą w tego samego Boga jest najzwyklejszą herezją:
  „Nie można mówić, że chrześcijanie i żydzi wierzą w tego samego BOGA a kto tak twierdzi jest z punktu widzenia wiary katolickiej ignorantem albo heretykiem.” – Ks. Prof. MICHAŁ PORADOWSKI – TALMUD czy BIBLIA ?

  Click to access Ks.%20prof.%20Michal%20Poradowski%20Talmud%20czy%20Biblia.pdf

  „musimy tu na ziemi razem w zgodzie i przyjażni żyć”
  – no to na początek żydzi powinni wyrzec się wybraństwa, bo w Jezusie Chrystusie wybrany jest każdy z narodów. Nie ma Pana ni niewolnika.
  Obrona nie jest napaścią.
  A gdzie pani zgubiła naczelne przykazanie ustanowione przez Jezusa Chrystusa – PRZYKAZANIE MIŁOŚCI?
  A co do reszty swych słuszności – to Pani pomyliła adresata swoich uwag.

 6. „Mówiąc krótko – Ich Ekscelencje, przynajmniej pod tym względem, zostały zrobione w bambuko.”
  To raczej odwrotnie.
  Ich Ekscelencje, przynajmniej pod tym względem, grają z Narodem Polskim w bambuko. Trudno bowiem zakładać, że Ich Ekscelencje nie wiedziały i nie wiedzą co czynią – no chyba, że się mylę, ale wówczas zachodzi pytanie: jak to dzieje, że tacy zostają Ich Ekscelencjami?

 7. aga said

  Jak to ci frankiści i marrani lubią się prezentowac z imienia i nazwiska….

 8. maran said

  a to co LOD (wybrany) mysli o Mesjaszu. Warto obejrzec

 9. aga said

  Imię Boga ,kolejne żydowskie oszustwo:

 10. Krzysztof M said

  Ad. 2

  „Niech mi kto wymieni cokolwiek, co byłoby świadectwem, że Niemcy po wojnie byli jakoś karani za zrujnowanie całego niemal świata.”

  – Niemcy dawali się łatwo wykorzystywać dla międzynarodowych interesów. (patrz Bismarck). Do dziś jest bez zmian. Niemcy to raczej nie katolicy i dają się na katolików poszczuć.

  Wiele z tego, co się dzieje w światowej polityce daje się łatwo wytłumaczyć walką z Kościołem. Choćby się realizatorzy tegoż nie wiem jak zawzięcie w głowę pukali. 🙂

 11. ZeE said

 12. z monitorapolskiego said

  Cały ten nasz krajowy-bajzel,
  te wszystkie sztucznie ustalone ugrupowania partyjniaków z PiS-u, PO, PSL, SLD czy Palikota , te fundacje do spraw *niczego*, te zusy, krusy, pzu, ofe i inne takie złodziejskie *byty* są zaplanowane na naszą zgubę.
  Cel – oczyścić nas z ostatków grosza a nawet wywalić na pysk z mieszkań!
  Otruć szczepionkami, lekarstwami i skażoną lub zmodyfikowaną żywnością.
  Więc siedzą sobie parchy na ciepłych posadkach i myślą czym tu jeszcze zając tę *hołotę* aby się nie nudziła,
  żeby pokorna była,
  żeby debilała coraz bardziej
  i żeby miała o czym gadać przy piwie z Tesco
  i o co się skłócać nawet w rodzinie!
  Starym jak świat rozwiązaniem jest podzielenie narodu wzdłuż i wszerz, i tu kwestia religii się bardzo przyczyniła…/udało się/
  Galopująca bieda oraz praca ponad siły w nienormowanym czasie, a dla tych co siedza w chałupie ogłupiająca telAwizja i kolorowa prasa z golizną! /też sie udało/
  Wypaczona historia dla młodzieży oraz całkowite oduczenie myślenia samodzielnie- *naŁka* to testy i texty-regułki na pamięć i też wyszło…

  Co jeszcze mozna chcieć i wymagać od tak zaczadziałych mas?

  Ludzie uwielbiają wręcz chwalić się swoimi chorobami, oni tym żyją, a czym więcej płaci za receptę tym czuje się lepiej. Ludzie są zaczadzeni – na inne terapie niz farmaceutyczne wcale nie reaguja, nie oczekują tego.
  Sama pisałam do rodziców dziewczynki z białaczką, pisałam do babci chłopca chorego” na autyzm” i nie doczekałam się odpowiedzi.
  Informuję zawsze wolontariuszy zbierających na jakieś wyszukane farmaceutyczne drogie leczenia dzieci gdzie i jak szukać pomocy.
  Spotykam się z niesmakiem, bo to za proste metody.
  W rodzinie proszę od lat cukrzyka aby spróbował diety surowej, ależ po co? Lepiej do apteki i konowała słuchać, marnować zdrowie i zasilać IG FARBEN.
  Więc myślę, że ludzie niereformowalni, ślepi na real muszą odejść by zaistniał początek czegoś lepszego…. 🙂

 13. RomanK said

  Prawidlowos historyczna..Robieni permamentnie w bambuko anonimowi Polacy..
  . i robiacy ich w bambuko peramentnie przedstawiciele prlninazwiskowi innej opcji religijnej- czyli Frankisci i Marani:-)_)))
  To wynik roznicy opcji religijnych ,czy roznicy genetycznych???

 14. Rysio said

  re 9. Eeee tam Krzysztofie M. głupoty piszesz „…..Niemcy to raczej nie katolicy i dają się na katolików poszczuć…..”

  A Benedykt XVI to pryszcz?

  Nie tylko katolik ale także i były członek Die Hitlerjugend.

 15. aga said

  Wołyń krzyżami znaczony

  „Na fotografii starej

  z czterdziestego
  czwartego

  rośnie skrwawione
  drzewo

  Tu dzieci
  ukrzyżowano….

  Druty jak róże
  wplecione w nadgarstki

  Anioła nie ma nad nimi

  rok jest

  czterdziesty czwarty

  na fotografii wśród
  zimy……”

  ( Lusia Ogińska
  „Fotografia” )

  Historia ludobójstwa
  dokonana na Polakach na Wołyniu wciąż czeka na swój pełny,
  prawdziwy opis historyczny. Świadectwo tamtej tragicznej karty
  historii Narodu Polskiego, żyje w zbiorowej pamięci Polaków dotąd,
  dopóty twa pamięć

  Potrzebuje jednak ona
  rzetelnego świadectwa, wolnego od doraznej koniunktury politycznej
  lub historii pisanej przez politycznie poprawnych historyków. Film
  „Szlakiem Wołyńskich Krzyży” zrealizowany przez Marka Czaplę
  ( TV internetowa Program 7) – ukazuje szerokie spektrum prawdy o
  wołyńskim tragizmie Narodu Polskiego. Autor zajmujący się od
  wielu lat dokumentacją ukraińskiego mordu na Polakach dokonanego
  prze ukraińskich nacjonalistów, ukazuje rzetelny obraz tamtego
  czasu, zapisany we wspomnieniach żywych świadków historii. Z pełną
  pasją filmowego historyka-dokumentalisty odsłania przed widzem
  nieznane i poruszające fakty opowiedziane przez świadków
  wydarzeń. Film „Szlakiem Wołyńskich Krzyży” jest nie tylko
  dynamicznie zrealizowanym dokumentem, ale nade wszystko filmem który
  spełnia wszelkie walory filmu edukacyjnego z bogatą wszechstronna
  narracją, ukazującą nieznane fakty, ale także konkretne miejsca
  męczeństwa Polaków. Poznajemy w nim także dzisiejszą Ukrainę,
  stosunek do Polaków ludności tam zamieszkałej. Autor filmu
  oprowadza nas po dzisiejszym Wołyniu i Podolu ukazując barwną
  mozaikę życia na tle wciąż żyjącej tam pamięci o Polsce.

  Szczególną okazją dla
  powstania filmu stały się pielgrzymki Polaków dla upamiętnienia
  tych tragicznych miejsc. Polacy stawiają w tych miejscach Krzyże.
  Fotografia krzyży zarejestrowana przez Maka Czaplę podczas wielu
  wołyńskich uroczystości tworzy szczególny obraz przybliżający
  Polakom własne dzieje. Dostarcza też historykom i badaczom wiedzy
  niezbędnej dla wciąż jeszcze nieodkrytych miejsc kazni Polaków.
  Film uczy nie tylko zdrowego patriotyzmu, ale także spojrzenia
  pogłębionego przez ukazanie realistycznej historii, bez retuszów
  charakterystycznych dla dzisiejszej historiografii.

  Za swoje liczne walory
  poznawcze film Marka Czapli „Wołyńska Historia opowiedziana Krzyżami”
  zdobył II nagrodę podczas Miedzynarodowego Festiwalu Filmów i
  Multimediów w Niepokalanowie w 2011 r.

  Film „Szlakiem Wołyńskich Krzyży” jest kontynuacją wołyńskiej historii Polaków

  S.Papież

  ——————————

  Stowarzyszenie Fides et Ratio w Krakowie zaprasza na projekcję nagrodzonego na Festiwalu w Niepokalanowie filmu: „Szlakiem Wołyńskich Krzyży” a po projekcji na spotkanie z autorem Markiem Czaplą.

  Początek o godz.18.00 dnia 14 stycznia 2012 w chińskiej restauracji przy placu Sikorskiego 1 w Krakowie.

  http://fides-et-ratio.pl/index.php/2012/01/wolyn-krzyzami-znaczony/

 16. RomanK said

  A kto zmusza czystych Polakow Katolikow do chodzenia do synagosciolkow z menorami..rabinosiedzami i sageskupami????
  No powiedz kotku kto????Dawania na tace czy korzystania z servisu???
  aaa chcacemu nie dzieje sie krzywda????? stara prawda/

 17. aga said

 18. AQQ said

  @ 15pkt. z monitorapolskiego powiedział/a
  2012-01-14 (sobota) @ 16:31:46

  Cały ten nasz krajowy-bajzel, itd..to mój wpis…

  Jak już kopiujesz bo się podobało 🙂 to napisz kto to napisał.
  . AQQ

 19. AQQ said

  @ 14 RomanK.

  Kto tych bidnych Polaków ma uświadomić, tak wygląda robota* na blogu?
  Tam jeden nick Pokręć” dostaje 31+, pisze o milionach zamordowanych żydów i nikt nie pomyśli tego zweryfikować. dogmat!? jak dla mnie to zwykły sabotaż i policzek dla Polaków.

  6pkt. 15wpis.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/12/najwieksza-okropnosc-od-czasu-holokaustu-knuta-jest-przeciwko-zydom/

 20. szperacz said

  Bardzo przepraszam pania AQQ, ze z pierwszej linii umknal mi jej nick.
  Komentarz byl fajny wiec dlatego tu skopiowalem z nakierowaniem na Monitorpolski a nie pod moim wlasnym nickiem 🙂

 21. AQQ said

  Ok szperacz. 🙂
  Pociłam ten text długie godziny. ^^

 22. Odezwa Holenderskich obywateli do narodow Europejskich .
  Flandria i Europa nie są własnością klanu. Musimy pozbyc sie wszelkich form dyktatury,oraz próby zatrzymania.
  Europy ktora sklada sie z niezależnych i autonomicznych państw i narodów. Nie pozwólmy dyktaturze bolszewizmu, marksizmu, leninizmu, gieremkoizme, putinizmie ,sarkoizmie i stalinizmie czy nawet judaizmie i liberalizmie szalec w całej Europie,lecz aby ich sie pozbyc Europa musi pozostać kontynentem, która bedzie chronic przed obcymi wpływami a szczegolnie w dziedzinie polityki. Nasz kontynent bedzie również musiał przeciwstawić sie rozszerzeniu obcych kultur i religii. Flandria i inne państwa europejskie musza przestrzegac jedynie Boskie prawa dotyczące ich własnego narodu. Nikt poza władza nie ma prawa do wprowadzania zmian w regulaminie naszej suwerenności, naszej kultury, religii oraz wartości moralnych. Flandria i wszystkie narodowosci Europejskie mają tę właściwość, odziedziczone po przodkach. Europa nie jest Międzynarodówka Socjalistyczna,ani Azjatycka Unia, Islamska czy Związku Radzieckiego. Umiejmy więc odrzucać wszelkie formy DYKTATURY. Europa jest najstarszą czescia kontynentu.Stad pochodzi cywilizacja . Nie mozemy porównywac sie ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki lub Australii. Z Nami nie ma miejsca na eksperymenty!. Nasz kontynent europejski ma tradycje chrześcijańskiej kultury i religii. Nie możemy pozwolić aby nasza chrześcijańska kultura wtym religia, tradycja oraz nasze uczucia patriotyczne byly niszczone przez Unię Europejską i NATO. Organizacje te zostały wymuszone na nas. Europa,w tym wszystkie wcielone narodowosci i ich obywatele nie posiadaja pelnych praw jakie mieli przed II wojna swiatowa. Tak jak Rewolucja Październikowa w Rosji była dziełem masonerii,tak tez i obecny twor EU jest forma sztuczna i narzucona .
  Dlatego wypowiadamy votum nieufnosci wszystkim tym ktorzy sa przy wladzy gdyz nie reprezentuja nasze wartosci chrzescijanskie ani patriotyczne .

 23. RomanK said

  AQQ…chcacemu nei dzieje sie krzywda…. mowie to z perspektywy 30 lat ciaglej proby uswiadamiania, podsuwania prawdziwych informacji wspolrodakom…z marnym skutkiem…
  Znajdz ksiazke pt Dissolution of Eastern-European Jewry,, napisana przez Sanning i Butz… zapluto obydwoch na smierc:-)))a oni doskonale udokumentowali straty holokostu///
  To najlepsza praca na temat
  Mozna nawet kupic:
  http://www.amazon.com/Dissolution-Eastern-European-Jewry/dp/0939484110

 24. KaRabin said

  „Garbaty anioł zszedł na ziemię
  Powiedział nigdzie stąd nie pójdziecie to więzienie
  Choć wierzeń tu macie zatrzęsienie jesteście sami
  Jak swoi na antenie
  Od dwóch tysięcy lat porządkujecie świat według zasad
  W trybie których jest topór i tasak
  Przez kraj długi i szeroki
  Płyną marzeń potoki Jak przeżyć życie bez większych obrażeń
  Powiedzcie mi ile jeszcze dni minie zanim zobaczycie
  Że świat i Wy ginie
  Może zobaczycie, a może nie przecież jesteście
  Zamknięci jak kupa w klozecie

  Jak to? za dużo rzeczy tu przechodzi gładko
  Coś mi się wydaje, że się rozbrykało stadko
  Zrobię tu porządki i rozwieje wasze mrzonki
  Jesteście tak potrzebni jak ziemniaczane stonki”

  K44

 25. wet3 said

  Mozna smialo powiedziec, ze od 1989 roku tak „polskie” rzady jak i „polski” episkopat robia Polakow w bambuko jak trzeba !!!

 26. Janik said

  Chrystus, gdzieś na boku, zepchnięty przez kupców w świątyni.Całość zaczyna przypominać alawizm.(Alawici stanowią ok. 7-17 procent ludności Syrii i praktycznie sprawują w tym kraju władzę od czasu objęcia rządów przez prezydenta Hafiza al-Assada 12 marca 1971 roku ,kariera wojskowa była jedyną możliwością awansu społecznego dla alawitów, co ułatwiło im później przejęcie władzy w kraju i utrzymanie jej. Szyici uznają ich za muzułmanów, ale wśród sunnitów zdania są podzielone – wielu uważa ich za niewiernych).Jak długo !. Alawici u bram, czas bić na alarm = wielkie zamieszanie w głowach ludności tubylczej.

 27. wet3 said

  @ Anna Kwietniewska (3)
  Niezle ma pani pod deklem poprzestawiane! Skladam wyrazy wspolczucia.

 28. Kapsel said

  Antypolskość upamiętniona
  Tablica pamięci syjonistycznej organizacji „Hanoar Hacijoni”
  Jan Lucjan Wyciślak, 12.08.2004 (wersja poprawiona 19.12.2004)

  W mieście Rzeszowie nie w zamierzchłej rozbiorowej przeszłości ale 21 czerwca 2004r w otoczeniu wszystkich władz, a byli tam: eurodeputowany, II wicewojewoda podkarpacki , z-ca prezydenta miasta Rzeszowa, ksiądz katolicki, ambasador Izraela w Polsce, goście z Izraela, z USA – przedstawiciele organizacji „HANOAR HACIJONI”,widoczni wyraźnie w otoczeniu przedstawiciele MOSAD jako ochrona wymienionych gości, przedstawiciele Wojewódzkiego Komitetu Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, Rady Młodzieży Rzeszowa, Tablica Hanoar Hacijoni niektórzy rzeszowscy historycy, osobistości życia społecznego, naukowego i kulturalnego, a nawet dwóch działaczy jak to się mówi niepodległościowych, w holu budynku Wojewódzkiego Domu Kultury mistrz ceremonii odsłonił uroczyście tablicę, której treść brzmi: „ W tym budynku „Domu Ludowym” tętniło życie młodzieży żydowskiej „Hanoar Hacijoni” której celem była odbudowa państwa Izrael.” Dla dodania splendoru uroczystości, odsłonięcie tablicy poprzedziły zorganizowane w Rzeszowie Dni Kultury Żydowskiej, a włączony do obchodów Uniwersytet Rzeszowski przygotował dyskusję panelowa poświęcona dziejom i kulturze Żydów Rzeszowa . Na marginesie zdarzeń jako architekt muszę stwierdzić, że wymieniona tablica zwykłym blaszanym brzydactwem na której by chyba ubliżyć otoczeniu doklejono tandetnie na osobnej blaszce, klejem, tekst w języku polskim /co widać na zdjęciu /. Tablica jest oczywiście w trzech językach by liczni turyści zrozumieli sławę wydarzenia, które ona wieści. Gdyby ktoś w przyszłości chciał ubliżać nadal architekturze wnętrz, a tym samym przebywającym w nich ludziom winien tylko powielać przykłady zaklejanych tablic . No ale ten dziwny obyczaj jest drobiazgiem w całym zdarzeniu.

  Judeo-Polonia czy może Lublinland.
  Judeopolonia
  Lublinland
  „Lublinensis – Riserva ebraica”
  Königsreich Polen- Polen stark mit Juden vermengt
  czy wreszcie: Pufferstaat lub Saisonstaat

  Takie nazwy były oficjalnie używane przynajmniej od połowy XIX wieku, w celu określenia zamierzeń wielu nacji tego świata jakimi było stworzenia na terenie porozbiorowego terytorium Polski państwa żydowskiego. Myśl dojrzewała stopniowo, aż stała się popularna,a jej realizacja stała się niemal faktem. Opracowano nie tylko koncepcje, ale zaczęto wydawać mapy, gromadzić ogromne środki finansowe i tak sterować migracjami ludności by gros ludności pochodzenia żydowskiego znalazło się na osi Bugu,Dniepru,Krymu, przewidując wytworzenie tej nowej europejskiej państwowości pomiędzy morzami Bałtyckim i Czarnym.

  Wszak na terenach dorzeczy rzek: Bugu i Dniestru zaczęła tworzyć się zbiorowość narodowościowa w składzie: 8 milionów Polaków, 1,8 miliona Niemców i 8 milionów Żydów mówiących w jidysz, trudne do określenia ilości ludności pochodzenia żydowskiego mówiącej językiem rosyjskim czy niemieckim, 5-6 milionów Ukraińców, 4 milionów Białorusinów, 3,5 miliona Litwinów i Łotyszy. Sytuacja zmierzała w kierunku znacznego powiększenia zasobów ludzkich pochodzenia żydowskiego na tych terenach wskutek traktatów i zobowiązań, które nowo powstające państwo polskie zmuszone było podpisać.

  I tak chociażby: podpisując z Rosją Sowiecką Traktat Ryski (18 III 1921 r.) Polacy zgodzili się przyjąć w swe granice 330.000 Żydów; prawie drugie tyle przyjęli nielegalnych uciekinierów co w rzeczywistości sprawiło, że II Rzeczypospolita Polska w okresie międzywojennym przyjęła i dała obywatelstwo 615.000 żydowskim imigrantom oprócz tego w okresie międzywojennym przyjęliśmy dodatkowo ok. 200.000 Żydów z innych krajów Europy, a w 1938r. przyjęliśmy też 15 tys. Żydów z hitlerowskich Niemiec.

  Gdzie osiąść na stałe.

  Droga którą podążała idea odtworzenia państwa Izrael rozpoczęła się jeszcze w 70 roku naszej ery, kiedy to legiony Rzymu rozproszyły ludność prowincji żydowskiej po całej Europie. Odtwarzały się potem środowiska żydowskie w Hiszpanii / Żydzi sefardyjscy od Sefarde – Hiszpania/ rozproszeni w latach 1492-1497 przez działania władców Hiszpanii

  Od ok. VI do X wieku , utworzone między Morzem Czarnym a Morzem Kaspijskim państwo, którego pomieszany lud pochodzenia żydowskiego i tureckiego (Chazarowie), przyjął religię judaistyczną, czy wreszcie Żydzi aszkenazyjscy zamieszkujący Europę środkową, wschodnią i częściowo zachodnią, a od XVII wieku również Amerykę. Ci ostatni wytworzyli wkrótce własny nowy język: Jidysz (od określenia w tym języku jidisch daitsch = ‚żydowski (język) niemiecki’), powstały w X-XII wieku w Europie na bazie dialektów zachodnio-środkowo niemieckich z dodatkiem elementów hebrajskich, romańskich i słowiańskich. I on to właśnie zaczął wiązać mnogie rzesze dawnych izraelitów z nowo zasiedlonymi terenami Europy środkowo-wschodniej,podsuwając myśl o konieczności odbudowania tam państwa. Początek wieku XIX zaczął konkretyzować pomysł, bo w nim to właśnie powstawać zaczęły związki i ugrupowania polityczno-społeczne ludności żydowskiej i wtedy nastąpił wewnątrz niej rozłam celów, co do terytorium nowej własnej państwowości…….

  ….Współcześnie w Rzeszowie w obecności lokalnych władz i przedstawicieli społecznych upamiętniono działania na terenie Polski, organizacji, która chętnie dokonała by całkowitej likwidacji tejże, a przynajmniej ograniczenia polskiej suwerenności i niepodległości terytorialnej. Trudno znaleźć przykład podobnego upamiętniania antypolskości nawet w czasach PRL.Należy przypomnieć, że organizacja tego rodzaju, propagująca ideologię syjonistyczną w której homofobia była i jest zjawiskiem programowym oraz ideologia syjonizmu zostały potępione uchwałą ONZ / THE GENERAL ASSEMBLY Resolution 3379 (XXX) of 10 November 1975/ uchyloną jedynie w warunkach konieczności pogłębienia działań pokojowych na bliskim wschodzie: w obliczu kampanii militarnej w Zatoce Perskiej prowadzonych w obronie Kuwejtu i w celu odebrania pretekstu dla dalszego rozwijania rozpoczynanej właśnie palestyńskiej Intifady, wymierzonej głównie przeciw syjonistycznym poczynaniom państwa Izrael. Uchylenie nastąpiło dopiero 16 grudnia 1991r.

  Czy w Rzeszowie uczyniono to upamiętnienie świadomie czy ktoś zmylił lokalne władze . Przygotowania do tego faktu trwały w Rzeszowie od kilku lat. Skutecznie były one odpierane przez gremia Wojewódzkiego Komitetu Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Ale wystarczyło kilku stypendiów, powyborcza zmiana ekipy politycznej lokalnych władz i w związku z tym składu Komitetu, by pomysł został hucznie zrealizowany. A przecież pomysł ten stał się też pretekstem by można było zrealizować inne upamiętnienia bardzo w swojej treści podobne, a mianowicie: np. działania UPA w celu realizacji powstania „kraju zakierzońskiego” w linii Sanu czy pobyt rodziców obecnego Prezydenta Niemiec Pana Horsta Koehlera na Zamojszczyżnie w latach 1942- 1944 gdzie przecież młody Horst przyszedł na świat w nowopowstałej swojej ojczyźnie. Być może pomysł na kolejną tablicę podpowie miejscowej społeczności Erika Steinbach wszak z Rzeszowa musiała uciekać liczni zamieszkujący tam przedstawiciele niemieckiej administracji okupacyjnej. W kolejce czeka jeszcze parę innych równie konkretnych upamiętnień, których teraz nie wymienię.

  Wymienię jednak parę paragrafów, które winna zastosować Prokuratura w stosunku do uczestników i pomysłodawców wmontowania powyższej tablicy. Może jednak kogoś w Polsce obchodzi choć trochę niepodległość i suwerenność kraju,obrona jego terytorium lub przynajmniej obrona jego godności, którą to takie tablice znieważają..

  A wiec:

  Kodeks Karny Art. 5. Ustawę karną polską stosuje się do sprawcy, który popełnił czyn zabroniony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

  Art. 127 § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3

  Art. 133 [Znieważenie] Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Prawo zwalczające terror międzynarodowy jest znacznie surowsze.

  Art. 129. Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  Art. 130. § 1. Kto bierze udział w działalności obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  Art. 132. Kto,…., wprowadza w błąd polski organ państwowy przez dostarczanie podrobionych lub przerobionych dokumentów lub innych przedmiotów albo przez ukrywanie prawdziwych lub udzielanie fałszywych wiadomości mających istotne znaczenie dla Rzeczypospolitej Polskiej,
  podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  § 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1 lub 2, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

  No i może:

  Art. 119. § 1§ 2. Tej samej karze podlega, kto publicznie nawołuje do popełnienia przestępstwa określonego w § 1.

  Grono organizatorów przygotowujących incydent wmurowania jest znane, znane są również osoby publiczne biorące w nim udział, nie trzeba prowadzić długiego i uciążliwego śledztwa.

  Wystarczy tylko wybrać stosowny paragraf by podobne incydenty nie miały więcej miejsca.

  Fakt że tablica musi być zdjęta z polskiej przestrzeni publicznej.

  Jan Lucjan Wyciślak, Nadesłane, 2004-08-12

  Całość tutaj
  http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_1074.html

 29. j said

  Ad.24 – KaRabin

  Hehehe! Co tez to autor mial na mysli, Panie KaRabin, piszac ten utwor pelen goryczy? No co taki spryciula mogl miec na mysli wysylajac tego pokracznego aniola na pomoc Panu KaRabinowi? 🙂
  Ano na moj babski rozum to niechybnie mial ci on na mysli, ze te slepawe, gluchawe i glupawe czyli calkiem niedorobione goje od tych 2000 tysiecy i 11-tu lat cos tam majstruja i majstruja a wymajstrowac nie moga. Jako ten dziadek z rzepka :)….co to ciagnie i ciagnie i wyciagnac nie moze.
  Ano majstrujom, majstrujom z pomoca boska i pewno wyszloby im to majstrowanie gdyby nie… te przebierance, ktore wszystko psujom…. 😦
  Zgaduj zgadula gdzie zlota kula? 🙂

 30. Kapsel said

  Portal Diecezji Rzeszowskiej

  XV Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce

  Rzeszów, 17 stycznia 2012 r.

  W obchodach wezmą udział hierarchowie Kościoła oraz Żydzi, z naczelnym rabinem Polski. W tym roku program Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce połączono z przypadającym 27 stycznia Międzynarodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Shoah.

  Centralne obchody rozpoczną się 17 stycznia o godz. 9.30 w rzeszowskim Ratuszu gdzie nastąpi wręczenie medali „Sprawiedliwy wśród narodów świata” przyznanych pośmiertnie przez jerozolimski Instytut Yad Vashem mieszkańcom Podkarpacia: Katarzynie Sikorze, Stanisławowi Grocholskiemu i Józefowi Kulpie.

  Oficjalna inauguracja Dnia Judaizmu nastąpi w tym samym miejscu o godz. 11.00. Podczas uroczystej sesji głos zabiorą: biskup rzeszowski Kazimierz Górny, przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce – Piotr Kadlčik, prezydent Rzeszowa – Tadeusz Ferenc oraz prof. Wacław Wierzbieniec, który wygłosi referat pt. „Dziedzictwo kulturowe i religijne Żydów w Rzeszowie”.

  http://www.rzeszow.pl/kultura-i-sport/aktualnosci-kulturowe/xv-dzien-judaizmu-w-kosciele-katolickim-w-polsce

  „Odtąd nie będziesz się zwał Jakub, lecz Izrael (…)” Rdz 32, 29
  Rzeszów, 17 stycznia 2012 r. Program:
  9.30 – Wręczenie medali „Sprawiedliwy wśród narodów świata” (uroczystość zamknięta, obowiązują zaproszenia z Ambasady Izraela w RP)
  11.00 – Ratusz – Inauguracja Dnia Judaizmu

  Przemawiają: J.E. Ks. Bp. Kazimierz Górny – Ordynariusz Diecezji Rzeszowskiej • Piotr Kadlčik – Przewodniczący
  Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, Przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie • Tadeusz Ferenc – Prezydent Miasta Rzeszowa
  Prowadzący: Prof. UR, Rektor PWST-E w Jarosławiu Wacław Wierzbieniec. Referat „Dziedzictwo kulturowe i religijne Żydów w Rzeszowie” – prof. UR Wacław Wierzbieniec.

  WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Kazania okolicznościowe dotyczące Judaizmu. Katechezy w szkołach gimnazjalnych i średnich poruszające problematykę Judaizmu. Wystawy okolicznościowe w miejscowościach Diecezji Rzeszowskiej: Rzeszów, Biecz, Brzostek, Czudec, Gorlice, Jasło, Kolbuszowa, Nowy Żmigród, Ropczyce, Sędziszów Młp., Sokołów Młp., Strzyżów, Tyczyn.

  http://www.diecezja.rzeszow.pl/?q=node/7386

 31. KaRabin said

  Ad 29
  „…A co to kur…a? powiedział ktoś z tłumu.
  Czy ty przypadkiem nie zgubiłeś rozumu?
  Gdzieś po drodze lecąc tu na jednej nodze by pleść
  Bzdury robić miny jak kosze z wikliny
  My wszyscy jesteśmy z tej samej gliny
  Popełniamy błędy bo życie ma zakręty to jest
  Logiczne długie jak drzewo genealogiczne
  Naszej rasy Ty trafiłeś w takie czasy.
  Życie to twardy orzech każdy orze jak może
  A ty dup pierdut o mój B-że! i masz pretensje
  I wyrzuty Ty durny łbie zakuty
  Jesteś tak potrzebny jak kotu buty.

  Garbaty anioł na to skończ pierdo..ić tato
  To ty jesteś matoł jak nie to udowodnij

  Powiedz mi tak, i żeby wszyscy byli zgodni

  Co wy tu robicie odkąd powstało życie?”…

  K44

  ps.KaRabin nie dzieli ludzi na gojów i nie gojów tylko na DOBRYCH I ZŁYCH.

 32. j said

  Ad.39 KaRabin

  A czy to ja Panu KaRabinowi zarzucilam, ze dzieli ludzi na gojow i niegojow? 🙂
  Ja nie mam najmniejszych watpliwosci, ze Pan KaRabin dzieli ludzi na dobrych i zlych a nie na gojow i niegojow.

  Ja napisalam tylko, ze to ten garbaty aniol to zrobil, znaczy sie wskazal na niedorobionych gojow a o innych slowkiem nie wspomnial skubany ale…jak to aniolowi, choc garbaty, przeciez wolno wszystko, prawda? 🙂
  No, prawie wszystko 🙂

  Dobranoc

 33. RomanK said

 34. maran said

  a tu kolejna afera na 3 fajerwerki.

 35. TECHNIKI jakimi posługują się żydoscy Zoniści szowiniści zoorganizowani w Szwecji i krajach skandynawskich sprowadzający egzotycznych emigrantów do Szwecji czy Norwegii, aby wprowadzić na siłę MULTI-kulturowość do tamtych krajów said

  To już nie jest dla nikogo tajemnicą, dlaczego ZOORGANIZOWANI żydzi w JEDEN zamknięty NIE-tolerancyjny mocny zwarty network mieszkając gdzieś w innym kraju poza Izraelem wspierają jak tylko potrafią „żydoskie państwo Izrael” NIE pozwalając się osiedlać nie-żydom w Izraelu, propagują JEDNO-nardowe ŻYDOSKIE państwo, a tym samym zwarty pod każdym względem „naród żydoski” tworzacych przez to bardzo SILNE wewnętrznie państwo.

  Jednocześnie w tych obcych państwach, gdzie mieszkają żydzi jak na przykład w Polsce, Rosji, Wielkej Brytani …itd ci żydzi przy władzy zarządzają tak, aby sprowadzać do Polski, Niemiec … itd. obcych przybyszów emigrantów najlepiej z EGZOTYCZNYCH odległych krajów tak, aby SKONFLIKTOWAĆ kulturowo-byczajowo i ROZWODNIĆ narodowo taką Polskę czy Anglę lub USA.
  Właśnie dlatego to nie kto inny jak właśnie żydzi sprowadzili murzynów do USA, a do Anglii Hindusów, aby spowodować NIE spujność społeczną tych w tych państwach, aby je wewnętrznie skonfliktować przez co OSŁABIĆ i zarządzać tymi osłabionymi tubylczymi narodami jako jedna żydoska zwarta grupa tworząca „elitę rządzącą” miedzy skonfliktowanymi tubylcami.

  Nieomal WSZYSTKIE organizacje żydoskie, żydów mieszkających poza Izraelem mają wybitnie Zonistyczny czyli SZOWINISTYCZNY zamkniety charakter, do których ZABRONIONE jest przyjmowanie nie-żydów, czyli w nich się NIE-akceptuje, NIE-toleruje nie-żydów.

  Natomiast, ci sami aktywiści żydzi z tych szowinistycznych organizacji żydoskich w Polsce czy innych krajach, już na zewnątrz jako aktywiści polityczni między miejscowymi tubylcami WMAWIAJĄ, oraz żydzi ZMUSZAJĄ tubylców do akceptowania multi-kultur z egzotycznych przybyszów oraz to właśnie ci żydzi zamieszkali w Polsce organizuja tubylcom różne organizacje ZMUSZAJĄCE tubylców do TOLERANCJI dla obcych przybyszów do Polski niszczących polską kulturę czy też wiekszość religijną w Polsce.

  Organizowana multi-kulturowaść „obywateli polskich” przez żydów zamieszkałych rzących w Polsce, po sprowadzeniu egzotycznych emigrantów powoduje brak spujności społecznej w Polsce oraz stwarza konflikty wewnętrzne co jest porządanym NARZĘDZIEM władzy zwartych żydów jako „elita rządzaca” zoorganizowanych w jednym ZAMKNIETYM networku osłasbiajacym spujność tubylczych Polaków.

  Nie wolno zapominać o tym, że żydzi zamieszkali w Polsce zajadle SEPEREJUJĄ się od miejscowych tubylców i gardzą polską kulturą, a Żydostwo zamieszkałe w Polsce, Rosji, USA …. itd. programowo SEPERUJE od reszty tubylców w myśł ideologi religii judaistycznej ale w tym samym czasie to żydostwo jest ZJEDNOCZONYM zamknietem networkiem do którego NIE wpuszcza się tubylców, a tym bardziej tych sprowadzonych przez żydów egzotycznych emigrantów do Polski.

  Poniższe wideo „How Zionists Divide and Conquer” wyjaśnia techniki jakimi posługują się żydoscy Zoniści szowiniści zoorganizowani w Szwecji i krajach skandynawskich sprowadzający egzotycznych emigrantów do Szwecji czy Norwegii aby wprowadzić na siłę multi-kulturowość do tamtych krajów, a jednocześnie umocnić ZWARTYCH zjedoczonych żydów jako DOMINUJĄCA elita w tamtych krach oraz innych wymieszanych krajach:

 36. Piotrx said

  Tak na marginesie to o czym wspomniałem już w innym wątku, „Dzień J.” urósł w zeszłym roku do dwóch dni a obecnie to tygodnia , moze doczekamy się całego roku… ? Niektórzy ironicznie okreslają ów „Dzień J.” – wspomnieniem „św.” Annasza i Kajfasza…

 37. Wosiu said

  „jak na złość został uhonorowany przez jakąś nowojorską żydowską organizację tytułem „Żyda Roku” – bodaj 1990.”

  Ludzie, nauczcie się w końcu i zapamiętajcie:

  Michnik został nagrodzony tytułem „Żyd Europy” za rok 1993.

 38. Krzysztof M said

  Ad. 14

  „Nie tylko katolik ale także i były członek Die Hitlerjugend.”

  – Więc ty Rysiu go nie słuchaj. My to za ciebie uczynimy.

 39. Krzysztof M said

  Ad. 35

  „JEDNO-nardowe ŻYDOSKIE państwo, a tym samym zwarty pod każdym względem „naród żydoski” tworzacych przez to bardzo SILNE wewnętrznie państwo”

  – Silne? To dlaczego to państwo jest utrzymywane w jedności jedynie przy pomocy wojny? 🙂

  Nie ma wojny = Nie ma jedności.
  To wojna ich scala, trzyma w jedności.

  Powiedział mi to kiedyś pewien Palestyńczyk dobrze znający zagadnienie.

  Oni muszą mieć realnego wroga! I tym wrogiem są Palestyńczycy.

 40. Marucha said

  Re 37:
  Nie chcemy się uczyć błędnych informacji.

  Michnik odebrał m.in. następujące nagrody:
  1. 1989 – Europejczyk Roku, nagroda przyznana przez czasopismo „La Vie”
  2. 1991 – „Jew of the Year” (Żyd Roku), nagroda Centralnej Synagogi w Nowym Jorku
  3. 1991 – Shofar Award, nagroda przyznana przez National Jewish Committee on Scouting

 41. 166 bojkot TVN said

  Ciekawe, czy Jaruzel też dostał jakiś tytuł Żyda roku, albo Żyda Europy, albo Żyda świata? Bo po ostatnim wyroku sądu, że stworzył organizację zbrojną tytuł człowieka honoru, który nadal mu oberredaktor Adam Michnik-Szechter, a od którego to generała Polacy mają się odpi.rdolić, już żadna organizacja żadnego tytułu generałowi nie przyzna. No chyba,ze redakcja „Nie” albo „Faktów i Mitów”, w których pracują czołowi zbrodniarze z Mossadu. Ciekawe jakie ma tytuły nadane przez wschodnie mocarstwo i jakie od niego ordery?
  http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-marka-markiewicza/21513-fotoplastikon-markiewicza-mielizna-slomke-sie-wsadzi-na-dluzej-ipn-rozwiaze-kopalnie-wujek-przemianuje-na-ciotka

 42. T said

  Pan Stasio postanowił uchylić nowego rąbka tajemnicy lokalnym, jak ich nazywa, Irokezom.
  Tym razem rzecz ma się o Talmudzie.
  Zamiast cytować dokładnie że nie żydzi to goje, czyli bydło z ludzką twarzą autor zmiękcza i zaokrągla.
  Następnie zamiast napisać że w obecnej dobie internetu wystarczy wbić to słowo na Google by móc przeczytać oryginał, autor delikatnie sugeruje że Talmud jest niedostępny cytując bajeczkę o przedwojennych czasach.
  I takie to prawdy pojawiają siȩ stale w jego felietonach. Zamiast Żydow są Judejczycy, zamiast zachodnich wywiadów mamy razwiedkę (oczywiście ruską), itd.

  Może jakiś rzetelny dziennikarz przyszłego stulecia, wspominając „najlepszego warsiawskiego felietonistę” zacytuje wersy innego poety: „Bo ponoć w owym mieście lat temu chyba ze dwieście żyła pani z długim stażem. Nie łatwo jest być dziennikarzem”.

  A swoją drogą, dlaczego autor obraża Irokezów nazywając polskich durni Irokezami ?

 43. maran said

  a o co tu chodzi??
  Dlaczego franciszkane sie w to angazuja?? Aby nawracac Zydow??
  http://wsfh.edu.pl/index.php?content/preview_news/sub/1/link/1/
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ukarany_za_wywiad_dla_frondy._teraz_pozbawiony_funkcji_18242

 44. Matis said

  ,,(…) która nie dość, że ujawniała dane swoich pacjentek, to – co, jak wiadomo, gorsze jest od śmierci – ujawniała również ich żydowskie pochodzenie”.
  A moja żona to dopiero z publikacji Pani Ginekolog (po wielu latach leczenia się u Niej),dowiedziała się, że ma takie pochodzenie. Wcześniej myślała – o naiwna! 🙂 – że jej dziadkowie i pradziadkowie (rolnicy z pokolenia na pokolenie) byli Polakami, a tu taka ,,sensacja”.
  Ze sprawy poważnej, jaką jest narodowość każdego z nas – Pani Halina W. (którą znam osobiście) – zrobiła sobie (za przeproszeniem) jaja.

 45. Rysio said

  re 38. „….My to za ciebie uczynimy….”

  My tzn kto? Ty Krzysztofie M. i ……….?

 46. Rysio said

  re 41. „….Ciekawe, czy Jaruzel też dostał jakiś tytuł Żyda roku, albo Żyda Europy, albo Żyda świata?….”

  Jeżeli jeszcze nie dostał to już niedługo dostanie.
  Dostanie dzięki takim jak ty Bojkot, którzy głosowali na parchate partie.

 47. Przestroga dla naiwnych.

  Ks. prof. dr Stanisław Trzeciak na str. 333 książki pt. „TALMUD O GOJACH a kwestia żydow-ska w Polsce” podaje:
  „W mowie „Na cmentarzu w Pradze” i w „Protokołach Mędrców Syjonu”, a nadto w myśl wska-zówek rządu żydowskiego „Alliance Israelite Universele” w Paryżu, gdzie powiedziano”
  …”Bracia i współwiercy!
  W całym świecie żaden zakątek ziemi nie nadaje się tak do naszego nim zawład-nięcia i wyłącznego opanowania, jak Galicja!
  Kraj ten musi być naszym. Wszystko temu sprzyja.
  A więc wszelkie siły wytężywszy, starajcie się bracia, wyprzeć ostatecznie chrześcijan ze wszystkich sfer ich działalności i stać się niepodzielnymi panami.
  Co tylko do nas jeszcze nie należy, starajcie się zagarnąć i ująć w swe ręce.
  W danym razie potrzebnych środków dostarczy nam nasz potężny związek.
  Ofiary na ten cel płyną już obficie od bogaczów całego świata; daje Hirsch, Bleichrődor, Mendelsohn i Rothschild.
  Do dzieła zatem bracia, aby zamiary nasze spełniły się jak najrychlej.”

  Dedykuję to ks. bp. Kazimierzowi Górnemu z okazji Jego starań i czytanych Jego zachęt [15.01.2012] we wszystkich kościołach Diecezji rzeszowskiej do jak najlepszego i uroczystego obchodzenia 17.01.2012 przez niego wraz z rabinami Dnia Judaizmu w Rzeszowie.

 48. Ooops! said

  Re:31 czy ci co odcieli organiscie palce to byli dobrzy czy zli ludzie prosze pana?

  „….. Czerwona zajmuje nasze tereny. Zaraz na drugi dzień Żydzi poszli do milicji i do NKWD. Zaczęły się aresztowania i wywózki na Wschód. Ci nasi koledzy Żydzi, którzy chodzili z nami do polskiej szkoły, teraz nas Polaków nie znają, nie można już im mówić po imieniu, teraz oni są tu władzą. Każdej nocy podjeżdżali pod domy i zabierali ludzi, i to całymi rodzinami, z dziećmi i starcami.

  Ja spałem na plebanii, więc na razie omijali proboszcza, ale zakazali odprawiania mszy w kościele. „Musicie mieć pozwolenie na piśmie, żeby zbierać tych ludzi w kościele” – mówili. Mimo to ksiądz w niedzielę mówi do mnie, że idziemy i msza się odbędzie normalnie. Tak też było, ale na wieczór przyjechali i pobili księdza dotkliwie, a mnie zabrali z sobą na wieś.

  W czasie wiezienia mnie furmanką widzę, że wszyscy milicjanci to moi koledzy Żydzi ze szkoły. Zaczynam więc prosić jednego i mówić: „Czego wy chcecie ode mnie? Żadna polityka mnie nie interesuje. Nie należę też do żadnej grupy czy partyzantki”. „Tak, to prawda – odpowiada mi jeden – ale grasz w kościele i to twoja wina. Więcej grać już nie będziesz”. No, to wiozą mnie, żeby zabić – pomyślałem. Ale stało się inaczej.

  Wjechali na podwórko do znajomego rolnika i pytają się: „Masz siekierę?” Chłop, przerażony, oczywiście daje im siekierę, a ja już jestem przekonany, że zabiją mnie właśnie tą siekierą. Tym bardziej, że po wioskach było tak zamordowanych dużo Polaków. „A gdzie masz pień do rąbania drewna?” – pytał chłopa milicjant. „O, stoi na środku drewutni” – pokazywał przestraszony chłop. Zwalili mnie z wozu i kazali iść do tej drewutni. No to już moje ostatnie chwile – myślałem i modlę się po cichu.

  Przy pieńku kazali mi położyć prawą rękę na pniu. „Co, do cholery, chcecie mnie po kawałku rąbać” – spytałem Jakuba, tego co chodził ze mną do szkoły. „Kładź” -krzyknął, „bo przybiję gwoździami jak nie położysz”. Dwóch złapało za moją rękę w okolicy łokcia i położyli na pieńku. Jakub rąbnął siekierą i poczułem straszliwy ból. Puścili moją rękę, z której przez parę sekund krew nawet nie leciała. Patrzę, a na pieńku leżą moje trzy palce…..”

  (”Bez strachu” – Albin Siwak, s. 108, tom 1)

 49. Re.44
  Jak ks. biskup tu może, to i Halina W. też tu może.
  No i głównym zapleczem politycznym biskupa jest tu PiS
  – więc i PiS tu może. A Bojkot pomoże.

 50. 166 bojkot TVN said

  49/JB
  Niech się JB sam weźmie do roboty, a nie wysługuje 166.

 51. 166 bojkot TVN said

  48/Oooops
  To pytanie jest za trudne dla KaRabina. On jeszcze nie osiągnął rozwoju osobniczego, który pozwalałby na sformułowanie odpowiedzi.

 52. Re. # 35 „Dymać Orła Białego” - ŻYDOSKA działaczka polityczna Kazia Szczuka zaprasza na Kolorową Niepodległą ! said

  Obchodzenie tzw. „Dnia Judaizmu” w polskim kościele katolickim wprowadzonym przez heretyczny ZJUDAIZOWANY episkopat Polski od 1997 roku jest właśnie jednym z wielu elementów SŁUŻĄCYM pazernym INTERESOM ŻYDOSKIM prubującym wymusić na polskim podatniku do płacenia HARACZY rozwydżonym klubom żydoskim i bezkarnej międzynarodowej mafii żydoskiej, która zbankrutowała USA.

  DLACZEGO w synagogach żydoskich w Polsce czy gdzie kolwiek, żydzi jakoś NIE mają najmniejszego zamiaru wprowadzać obchodów „Dni Chrześcijaństwa” ?

  DLACZEGO ?

  DLACZEGO żydzi wymusili tak POTĘŻNĄ DYSPRPORCJE w traktowaniu się na wzajem ?

  Od momentu wprowadzenia tego ZWARIOWANEGO głupiego pomysłu ochodzenia tzw. „Dni Judaizmu” w polskim kościele katolickim przez ZJUDAIZOWANY Episkopat Polski, katolicka młodzież polska w dużej części ODWRÓCIŁA się od kościła !!!

  Czy to o to chodziło i dalej chodzi temu obecnemu „episkopatowi Polski” aby NISZCZYĆ kościół katolicki w tej gangsterskiej III RP ????

  W obecnej III RP ten nurt zmuszania Poloków do „budowania” tej tzw. MULTI-kulturowości organizują na siłę właśnie ŻYDZI z obywatelstwem polskim zamieszkali w Polsce.

  Taka agresywna ŻYDOSKA działaczka polityczna Kzimiera Szczuka z Żydowskej Ogólnopolskej Organizacji Młodzieżowej, Centrum Fundacji Schorra, Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita” i rasistwowskiej organizacji „Kolorowa Polska” oraz inni żydzi z zamknietego networku organizacji żydowskich w Polsce działajacy na rzecz „JEDNOLITOŚCI żydowskiego państwa Izrael” NIE jadą do Izraela aby budować „otwarty kolorowy Izrael” lecz uparli się i usiłują zrobic KOLOROWĄ OTWARTĄ Rzeczpospolitą.

  Zobaczcie jak ŻYDÓWKA Kazimiera Szczuka indaguje sprowadzonych murzynów, azjatów do Polski aby wspierali żydoski nurt „Kolorowa Niepodległa” zoorganizowany przez ŻYDÓW zamieszkałych w Polsce:

  To ŻYDÓWKA Kazia Szczuka oraz inni żydzi zamieszkali w III RP byli głownymi inicjatorami NIEdopuszczenia Marszu Niepodległosci w Warszawie 11 listopada 2011 roku oraz sparaliżowania tej inicjatywy, gdyż to rządzący żydzi w Warszawie i Polsce ZABRANIAJĄ obchodzić konstytucyjne Święt Niepodległości w Polsce.

  To organizacje żydoskie działajace na rzecz „Jedności żydoskiego Izraela” zoorganizowali ANTmarsz w Warszawie pod nazwą „Kolorowa Niepodległa” oraz trybunę na której śpiewali pieśni o nazwie:

  „Dymać Orła Białego w świeto Niepodległości”

  To żydzi z lewackiego nurtu „Krytyka Polityczna” gdzie aktywnymi działaczami są Kazia Szczuka, Mikołaj Lizut i Krzychu Krauze, zoorganizowali PROWOKACJE sprowadzajac zespół który zagrał piosenke „Dymać Orła Białego“ .
  Po zagraniu tej piosenki żydówka Kazimera Szczuka komentowała z trybuny 11 listopada 2011 roku w Warszawie, że po tej piosence –  „od razu zrobiło mi się cieplej”
  Ryszard „Tymon” Tymański ŻYDOSKI muzyk z Trójmiasta, nie widząc niczego niestosownego w takim repertuarem jak „„Dymać Orła Białego w świeto Niepodległości”
  przy okazji 11 listopada 2011 roku w Warszawie z trybiny żydoskiej „Kolorowej Niepodległej” wyraził z ZADOWOLENIEM opinię skierowaną do tłumu:

  „Oglądałem kolorowy tłum i zamieszki, dumając nad tym, że Polska jest głęboko PODZIELONA. Po 22 latach wolności widać to coraz wyraźniej – dzielimy się na element postępowy i wsteczny.”

  Żyd Tymański z lewackiej „Krytyki Politycznej” nazwał „elementem wstecznym” etnicznych uczciwych Polaków, którzy świetowali Święto Odzyskania Niepodległości.

  Całość tego NEGOWANIA obchodów polskiego Święta Odzyskania Niepodległosci przez żydów zamieszkałych w Polsce jest częściowio opisna tutaj:

  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/dymac_orla_bialego_w_swieto_niepodleglosci_16970

 53. KaRabin said

  re51

  W przeciwieństwie do pana ja mam co robić w niedzielę. Proszę poszukać sobie znajomych zamiast siedzieć z wybałuszonymi gałami w monitor w oczekiwaniu na kogoś kto się zlituje i odpowie na banialuki które pan systematycznie popełnia.

  User Ooops zadał retoryczne pytanie .Jednak z powodu pańskiej zawansowanej dysleksji wyjaśniam : robienie krzywdy innym to zło.

 54. Mordka Rosenzweig said

  re 31

  „pan KaRabin nie dzieli ludzi na gojów i nie gojów tylko na DOBRE I ZŁE czlowieki.”

  Ja pan Mordka jest w zgoda z panem rabin, ale pan Mordka sie dowiedzial od okrutnego antysemitnika sze dobre zydy nie istnieja. Ja pan Mordka sie bardzo zdenerwowal ale potem zdecydowal sze pszeciesz to mosze byc prawda.

  Pszeciesz my nie jestesmy zwykle czlowieki dobre czy zle, ale my jestesmy rasa wybrana ktura nie mosze byc dyskutowana.

  re 51

  „robienie krzywdy innym to zło.”

  Ja pan Mordka sie zgadza z panem Rabin sze robienie kszywdy dla inny zyd to dusze zlo.

 55. KaRabin said

  re54
  http://tomax86.wrzuta.pl/obraz/aqrEmkGcC4M/

 56. Mordka Rosenzweig said

  re 55

  Ja pan Mordka jest obuszony na pan rabin sze tak sie wyrasza o nasz pan Komorowski,

Sorry, the comment form is closed at this time.