Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Adolf Hitler przeżył wojnę?

Posted by Marucha w dniu 2012-01-17 (Wtorek)

Gajowy, jako entuzjasta teorii spiskowych, nie mógłby sobie podarować takiej tematyki.

Po uciecze do Argentyny Adolf Hilter i Eva Braun mieli wieść spokojne życie (fot. Getty Images/FPM)

Samobójstwo Hitlera to dla jednych historyczna oczywistość, dla innych największa propaganda XX wieku. Faktem jest, że z roku na rok przybywa zwolenników teorii, wedle której führer miał dożyć spokojnej starości w Ameryce Południowej.

„Grey Wolf: The Escape of Adolf Hitler” („Szary Wilk: Ucieczka Adolfa Hitlera”) to najnowsza książka brytyjskich historyków: Gerrarda Williamsa i Simona Dunstana, która próbuje zmienić postrzeganie historii. Zdaniem autorów, jeden z największych zbrodniarzy w dziejach ludzkości, nie dość, że nie zginął w czasie II wojny światowej, to żył jeszcze wiele lat, mając u boku Ewę Braun i pokaźny majątek wywieziony z III Rzeszy. Miejscem jego spokojnej starości miała być Argentyna.

Ucieczka pod osłoną nocy

Zanim dojdziemy do tego, na jakiej podstawie wyciągnięto owe wnioski, warto przytoczyć wersję historii, która zdaniem Brytyjczyków jest bardziej prawdopodobna niż ta zapisana od lat w podręcznikach.

Otóż, kiedy żołnierze Armii Czerwonej byli już bliscy zdobycia Berlina, na rozkaz Hitlera zamordowano parę sobowtórów przebywających w słynnym bunkrze. Mieli oni udawać wodza nazistowskich Niemiec i jego partnerkę Ewę Braun. Aby fortel nie wyszedł na jaw zwłoki spalono. W tym czasie Hitler wraz ze świeżo poślubioną Ewą Braun (już panią Hitler), leciał do Hiszpanii, gdzie generał Franco zorganizował dla niego pomoc. Stamtąd udali się na Wyspy Kanaryjskie, gdzie czekała na nich łódź podwodna, mająca przewieźć uciekinierów do Argentyny.

Tamtejsze władze nie kryły sympatii dla nazistów i przyjęły Hitlera z otwartymi ramionami. Nieoficjalnie oczywiście, o czym ma świadczyć fakt, że cała misja objęta była największą tajemnicą. Mało tego, o tym, że Hitler ucieka z Europy mieli wiedzieć nawet Amerykanie, którzy przymknęli oko w zamian za dostęp do technologii wojennych III Rzeszy.

Hitler zgolił charakterystyczne wąsy, zapuścił brodę i resztę życia spędził na farmie kilkaset kilometrów od Buenos Aires. Utrzymywał się z kosztowności zrabowanych przez III Rzeszę w czasie wojny. Doczekał się nawet dwóch córek (ich potomstwo ma żyć gdzieś w Argentynie do dzisiaj). Zmarł dopiero 13 lutego 1962 r. w wieku 73 lat, zaś Ewa Braun wiele lat później.

Autorzy książki twierdzą, że przeprowadzili drobiazgowe śledztwo po obu stronach Atlantyku. Są także w posiadaniu dokumentów i zeznań naocznych świadków. Twierdzą, że ich rozmówcom grożono śmiercią. Niemal pewne jest, że na podstawie książki powstanie film. Pytanie tylko czy teoria, która doskonale sprawdzi się w realiach kinowego scenariusza, ma szansę na poważne traktowanie w sferach naukowych?

Tajne akta FBI

Co ciekawe, teorię Brytyjczyków potwierdzają dokumenty FBI, które odtajniono w kwietniu zeszłego roku. Przynajmniej większą ich część. Ponad dwieście stron materiałów operacyjnych to rzekomy dowód na to, że Hitler nie zginął w berlińskim bunkrze, lecz uciekł do Argentyny.

– Ucieczka Hitlera to mit powtarzany od lat. Dzisiaj doszliśmy do wniosku, że to prawda – komentował Andrew Schumacher, rzecznik Federalnego Biura Śledczego. Jak wynika z ujawnionych dokumentów, szef FBI, John Edgar Hoover, osobiście nadzorował postępowanie w tej sprawie.

W porównaniu z przypuszczeniami Brytyjczyków możemy jednak odnotować kilka różnic. Zdaniem amerykańskich śledczych Hitler opuścił Berlin, ale dopiero dwa i pół tygodnia po zajęciu go przez Rosjan. Do Ameryki Południowej popłynął zaś nie jednym, lecz dwoma podwodnymi okrętami, ponieważ zabrał ze sobą około 50 osób. Reszta wygląda podobnie. Zmienił wygląd zewnętrzny i zaczął wieść życie farmera u podnóża Andów.

Historią domniemanej ucieczki Hitlera interesowali się też inni. Pisał o tym m.in. Igor Witkowski („Hitler w Argentynie i Czwarta Rzesza”), który podjął się analizy organizowanych przez Niemców transportów ewakuacyjnych do Japonii i Ameryki Południowej. W swojej książce zebrał zeznania ludzi, którzy twierdzą, że byli świadkami przeżycia Hitlera.

Nazistowska szycha?

Kilka lat temu tematem zajął się także Abel Basti, argentyński żurnalista i autor książek „Hitler In Argentina”, „Bariloche Nazi-Guía Turística”. Jego zdaniem Hitler co prawda uciekł z oblężonego Berlina, ale w Argentynie poczynał sobie nieco śmielej, niż się wszystkim wydaje. Zrezygnował rzecz jasna z funkcji publicznych, od czasu do czasu spotykał się jednak z byłymi oficerami NSDAP, a na co dzień jeśli musiał wychodzić, poruszał się w towarzystwie postawnych goryli.

Pewność siebie miała wynikać z dobrych kontaktów, jakie posiadał z ówczesną elitą władzy. Basti na dowód prezentuje zdjęcia domu, w którym miał mieszkać Hitler. Znajdował się nad jeziorem, w środku gęstej puszczy i można było do niego dotrzeć tylko łodzią bądź hydroplanem. Cały kompleks należał zaś do biznesmena, który był jednym z najbardziej zaufanych przyjaciół ówczesnego prezydenta Argentyny, Juana Peróna.

Basti twierdzi, że informacje pozyskał dzięki dotarciu do dokumentów brytyjskiego wywiadu oraz dzięki zeznaniom byłego oficera SS, Ericha Priebkego, który po wojnie także ukrywał się w Argentynie. W jego wersji wydarzeń większa była także rola Amerykanów w ucieczce dyktatora. Okręt, którym płynął Hitler, miał cały czas utrzymywać łączność radiową z Amerykanami, którzy zapewnili mu bezpieczne przepłynięcie.

Wylęgarnia teorii spiskowych

Co sprawia, że coraz częściej podważane są fakty na temat śmierci Hitlera? Przede wszystkim niejasne okoliczności całego zdarzenia. Do dziś nie ma bowiem żadnych medycznych dowodów na to, że Hitler z kochanką zginęli w berlińskim bunkrze. Na polecenie führera po zaplanowanym samobójstwie jego zwłoki miały zostać spalone. Tak też się stało. Kiedy na miejsce przybyli czerwonoarmiści, zastali nadpalone resztki zwłok. Po wstępnych oględzinach uznali je za „pozostałości” Hitlera. Pamiętajmy, że nie było wówczas możliwości identyfikacji ludzkiego DNA.

Generał Żukow dowodzący armią radziecką, która okupowała Berlin, nie był jednak do końca przekonany. Powiedział Stalinowi, że jest duże prawdopodobieństwo, iż Hitler wraz z kompanami zbiegł do Hiszpanii lub którejś z Ameryk. Stalina podobno nigdy nie opuściły wątpliwości. Miał się nimi podzielić z Amerykanami na konferencji poczdamskiej (dzień wcześniej „Chicago Times” podał informację, że Hitler zbiegł do Ameryki Południowej).

Inna kwestia to fakt, że władze Republiki Federalnej Niemiec oficjalnie uznały śmierć Hitlera dopiero w październiku 1956 roku (potrzebne to było m.in. do postępowania sądowego). Wokół tego zdarzenia także nie brakuje teorii spiskowych. Z kolei argument o ucieczce łodzią podwodną wziął się stąd, że na przełomie lipca i sierpnia 1945 roku u wybrzeży Argentyny (dokładnie na Mar del Plata) zatrzymano tajemniczy konwój U-Bootów (U-530 i U-977).

Rosyjska czaszka Hitlera

Kluczowym dowodem, na który powołują się brytyjscy historycy, są jednak badania czaszki Hitlera, do której posiadania przyznali się Rosjanie (do dziś znajduje się w Archiwum Państwowym w Moskwie). Badania DNA wykonane przez specjalistów w 2009 roku okazały się sensacyjne. Wykazały, że nie należy ona do führera. Tym samym jeśli przyjąć, że zabrali ją z miejsca zdarzenia żołnierze Armii Czerwonej, można się zastanawiać kto w takim razie zginął w berlińskim bunkrze? Ale po kolei…

W 1993 roku Rosjanie oświadczyli, że człowiek, którego nadpalone zwłoki odnaleziono przy bunkrze, to Adolf Hitler. Na wystawie zorganizowanej w Moskwie z okazji 55. rocznicy zdobycia Berlina pokazano fotografie żuchwy przywódcy Niemiec. Rosjanie przyznali światu, że są posiadaczami czaszki dyktatora.

Skąd pewność, że należy akurat do Hitlera? Dowodem miały być oględziny złapanego dentysty führera, który po uzębieniu potwierdził przynależność czaszki (z oględzin pozostałości wynikało, że jedynym dobrze zachowanym fragmentem ciała jest właśnie dolna część twarzoczaszki).

Jednak zaprzecza temu ekspertyza dokonana przez amerykańskich naukowców z Uniwersytetu w Connecticut (Nicka Bellantoni’ego i Lindę Strasbaugh). Przed dwoma laty udowodnili oni, że czaszka, którą „szczycą” się Rosjanie, nie może należeć do Hitlera, ponieważ należy do… kobiety. Właścicielka czaszki miała od 20 do 40 lat. Nie była nią jednak Ewa Braun, gdyż według zapisów otruła się kapsułką z cyjankiem, a w „rosyjskiej” czaszce znajdowała się dziura po kuli (Hitler miał się zastrzelić – przyp.).

Tajemnicze ekshumacje

Według innej teorii resztki zwłok Hitlera miały zostać ponownie spalone i wrzucone do rzeki dopiero w latach 70. Taką wersję wydarzeń przedstawia gen. Wasilij Christoforow, archiwista Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji (następczyni KGB).

Zdaniem Christoforowa, gdy Sowietom udało się potwierdzić autentyczność zwłok Hitlera, Ewy Braun i rodziny Goebbelsów, na rozkaz dowódcy zakopano je w lesie w pobliżu Rathenau (miejsce pochówku miało być nigdy nieujawnione, by nie stało się obiektem kultu dla neonazistów). Jednak już w 1946 roku szczątki wykopano i przeniesiono w okolice bazy Armii Czerwonej w Magdeburgu, gdzie przeleżały do 1970 roku.

Bolszewicy zobowiązali się zwrócić NRD zajmowaną przez nich bazę wojskową, a nie chcieli tego robić z pochowanymi na jej terenie szczątkami dyktatora. Akcja o kryptonimie „Archiwa” miała polegać na ostatecznym załatwieniu kwestii zwłok. Ówczesny szef KGB, Jurij Andropow, zdecydował, że trzeba je spalić, a prochy wrzucić do rzeki. Tak też uczyniono.

O całej akcji wiedzieli podobno przedstawiciele partii komunistycznej. Christoforow twierdzi, że dowody na jego tezę (tajne protokoły z ekshumacji, przenoszenia i kremacji zwłok) znajdują się w archiwach Służb Bezpieczeństwa, opatrzone klauzulą „ściśle tajne”.

Okiem historyków…

Jak na te rewelacje reagują historycy zajmujący się tematyką II wojny światowej? Zdecydowana większość puka się w czoło. Są jednak tacy, którzy twierdzą, że zbyt wiele zeznań świadków dowodzi prawdziwości tej tezy. Również fakt posiadania przez Rosjan fałszywej czaszki nie oznacza od razu, że Hitler nie popełnił samobójstwa tylko uciekł do Ameryki Południowej.

Umówmy się, że trudno podejść do tego tematu inaczej.

Pytanie, które nasuwa się w pierwszej kolejności, brzmi: czy w ogóle możliwe byłoby to, aby jeden z największych zbrodniarzy w dziejach świata uciekł bezkarnie przez nikogo nie zauważony? Czy wywiady całego świata nie wiedziałyby o tym? Wiemy przecież doskonale z jaką bezwzględnością choćby Mosad ścigał zbrodniarzy wojennych (patrz porwanie Adolfa Eichmanna).

Jednak jeśli udowodniono by, że Hitler przeżył wojnę, z pewnością byłaby to największa mistyfikacja w dziejach świata. Czy da się jednak tego dowieść w stu procentach? Nie. Problem w tym, że wszelkie wątpliwości, a tym bardziej w tak dyskusyjnej sprawie, zawsze będą szufladkowane jako próba zrobienia „taniej sensacji”. Zastanawiające jest także to, że głos w sprawie zabrało samo FBI. A jednak nie poruszyło to nieba i ziemi. Było co prawa trochę szumu, ale sprawa ucichła tak szybko, jak szybko zagościła na łamach gazet.

Na osąd podobnych „odkryć” z pewnością wpływają liczne teorie spiskowe, które z coraz większą dozą wyobraźni „kreują” alternatywne zakończenia tej historii. Wśród nich jest teoria, jakoby Hitler uciekł z Europy, ale na… Antarktydę. Tam miał wieść spokojny żywot w wybudowanej przed wojną tajnej bazie wojskowej. W latach 50. amerykańskie służby dostały nawet informację, jakoby państwo Hitlerowie mieszkali w apartamencie na nowojorskim Manhattanie.

Autor: Kamil Nadolski

Komentarzy 29 do “Adolf Hitler przeżył wojnę?”

 1. Zbigniew Kozioł said

  To wojska Żukowa zajęły Berlin, więc Sowieci powinni dysponować najbardziej prawdopodobną wersją tego. co zdarzyło się. Rzeczywiście, ta wersja o samobójczej śmierci była jak dotąd wersją oficjalną, niepodważalną. A jednak coś mnie tknęło gdy w ciągu paru ostatnich lat oglądałem filmy rosyjskie na te tematy. Nie było w nich jednoznacznych dowodów, raczej wręcz pojawiły się sugestie, że oficjalna wersja mogła nie być prawdziwa. Nie podam szczegółów, nie pamiętam, jednak to właśnie odczucie we mnie pozostało. Tego rodzaju sugestii raczej nie robi się bez przyczyny we w miarę poważnych programach.

 2. lopek said

  Wystarczy kierować się logiką, więc UNE stworzyły i Hitlera I Lenina a potem Stalina. Następnie przystąpiono do mordowania gojów na całym swiecie pod przykrywką II WŚ (Japonię une podpuściły a potem zdradziły). Hitler był wybitną osobistością dla unych i to UNE zapewniły Hitlerowi miękkie lądowanie, może w USA a może w Argentynie. Ktoś powie, no przecież mordowano też unych! Owszem ale mordowano tylko biedotę w ramach eugeniki społecznej oraz dla niepoznaki, bo przecież ginęło grube miliony gojów. Kto wie, czy Hitler nie radził z unymi po wojnie nad taktyką uczynienia z gojów zwierzat, wyłączając oczywiście wojnę – co obserwujemy dzisiaj – obserwując dzisiejsze poczynania unych.

 3. „Rządy psychopatów” do rozważenia prze Gajowoego.
  http://bgoczynski.wordpress.com/2012/01/16/rzady-psychopatow/
  Pozdrawiam
  Bogdan Goczyński

 4. Nie nie jestem tym artykułem zachwycona ,pozwólcie że zmilczę i ……………………..anna

 5. Zbigniew Kozioł said

  Pani Anno,

  A cóż tu zachwycać się artykułem. U mnie są, generalizując, ze trzy obiekty do zachwycania się: przyroda, skomplikowana ale przepiękna dusza mojej żony oraz prawa fizyki. Artykuł ten zaś przedstawia tylko pewne informacje i opinie.

  Rozumiem, że mój komentarz też pani nie zachwycił, ale czy przynajmniej zaciekawił?

 6. czytelnik said

  Mnie zaciekawilo – dlaczego „ten hitlerowski kotlet teraz wlasnie sie odgrzewa ” ?
  Wyglada na to ,ze cos zlego miedzy szmulami a szwabami (ponownie) sie dzieje.

  Tylko nie mowcie,ze niemiecki faszyzm sie odradza ,choc jego „druzyna” ( na zamowienie) brala udzial w ostanie listopadowe swieto w Polsce i ponoc sobie niezle poczynala.
  Mnie zamajaczyl faszyzm szmulowy.

  Postawiono na jedna karte – „kareta czy poker ” ???

  Powiadaja,ze w w obu Amerykasch jest wiecej obywateli niemieckiego pochodzenia niz pochodzenia zydowskiego – prawda to ?

  Nic złego między Żydami a Niemcami się nie dzieje, przyjaźń całą gębą, a hitlerowski kotlet po to się odgrzewa, aby wprowadzić w błąd polskich patriotów i zająć ich mało ważnymi sprawami – admin

 7. aga said

  Amerykańska finansjera żydowska sfinansowala Hitlera aby ten wybił biedotę aszkanzyjską ,więc potem w nagrodę dożył swoich dni pod inna tożsamością. U tych półgłowków od lat jedzących zmodyfikowaną kukurydzę i żarcie Z mcDonalda wszystko możlwe.Masońskie od podstaw czyli bandyckie państwo a zatem wszystko to być może ….
  Szkoda ,że takich gości jak ten w filmiku jest w Cham -eryce jak na lekarstwo:

 8. WW said

  Za ich pieniądze doszedł do władzy absolutnej i na ich warunkach które spełnił. Pozwolono więc mu przezyć ale jeszcze nie ma jego pomnika w Palestynie co oczekiwał Emil Ludwig.

 9. Zbigniew Kozioł said

  @6

  „Powiadaja,ze w w obu Amerykasch jest wiecej obywateli niemieckiego pochodzenia niz pochodzenia zydowskiego – prawda to ?”

  Raczej prawda. Prawie na pewno prawda.

  Kiedyś na rogu ulicy Roncesvalles Ave i Dundas Street w Toronto spotykam facecia: daj mi 2 dolary, abym mógł przejechać tramwajem do domu. Raczej jestem wyrozumiały w podobnych przypadkach. Dałem 2 dolary. Ten oczywiście poszedł kupić piwo w pobliskim sklepie.

 10. Zbigniew Kozioł said

  @9

  Ten facecio mówił, że jest Niemcem. Chciał zjednać swoją sympatię.

 11. Piotr Marek said

  Jest to możliwe. Byłoby to dla mnie dziwne, gdyby Adolf Hitler nie zrobił tego, i nie uciekł do Argentyny. Byłoby to dla mnie jeszcze dziwniejsze, gdyby nie próbował tam budować nowego zaplecza politycznego. Jednak gdyby przyjąć moją hipotezę o jego związkach z angielskim wywiadem, ucieczka i zaakceptowanie wersji o samobójstwie stają się bardzo realne.

 12. Marucha said

  Re 4:
  Artykuły nie mają zachwycać, lecz prowokować do myślenia, dyskusji i do zdobywania wiedzy.
  Moim zdaniem Hitler mógł przeżyć wojnę. Wywiady „całego świata” mogły o tym świetnie wiedzieć i z oczywistych powodów udawały, że nic nie wiedzą.

 13. Przeclaw said

  #10

  Panie Zbyszku,
  Ja, na wschodnim wybrzezu, zaraz naprzeciwko gdzie pracowalem, na srodku skrzyzowania ruchliwych ulic stale przychodzil facet, ktory zebral lub sprzedawal gazety do zatrzymujacych sie na swiatlach samochodow. Byl chyba jedynym bialym wsrod bandy murzynow, dotyczy to jednak tylko dziennej zmiany, gdyz na nocna przychodzili murzyni, a wsrod nich alfonsi i podlegle im prostytuki uliczne, zarowno czarne jaki biale, one zaczepialy tak przechodniow jak i samochody, ale mialy stalych klientow wsrod kierowcow ciezarowek z pobliskiej bazy oczyszczania miasta /DPW/.
  Raz zagadalem do tego bialego i jeszcze pare razy rozmawialem z nim pozniej . Mial 44 lata i mowil ze jest Niemcem, jego matka przyjechala z Prus wschodnich, zalowal ale ze wzgledow finansowych nie mogl sobie pozwolic na podroz do Europy.

 14. Józef Piotr said

  # 12
  Szczegolnie że ,jak większość się zgadza, Wojna była wyreżyserowana przez tych co rzadzą pieniądzem i światem. A loże masońskie /? I ich internacjonalistyczne władanie ?
  A Hitler czy sStalin byli na ICH usługach. Czyli w jakimś znaczeniu „kukiełkami”.
  A jak się dobrze wywiązali z powierzonych rol to OCALENI żyli dalej.
  To nie ma związku z tym że miliony goi zostało uśmierconych . O to wlaśnie szło !

 15. Zenek said

  Miedzy Zydami a Niemcami dzieje sie ,dzieje i to duzo !
  Mozna by o tym napisac ale cennzury na zadnym portalu nie przejdzie.
  Jest nawet taki portal niby „wiernych Polsce” ale tam szwab moderatorem zostal,poczytajcie jak sprytnie nadaje i klosownictwo uprawia prosto z Niemiec.
  Rosyjska rozwietka „nie jest w stanie go pokonac” choc w Rosji kolejna rewolucja sie szykuje i Putina strasza .
  Narazie Putin sie ich nie obawia ,co najwyzej poleca uspic grozacych gdzies tam na londyjskiej ziemi.
  Ponoc Bierezowski ma zalatwic Putina,bedzie ciekawie i to zaniedlugi czas.
  Wtedy to i wiecej dowiemy sie o zyciu Hitlera po zyciu,o Garbaczowie toze.

 16. wet3 said

  Wszystko jest mozliwe. Skoro przezyl Mengele, to czemu Adolfowi nie mialoby sie to udac? Bardziej wiarygodnym jest tu wzmianka, ze Hameryka miala o tym wiedziec i za przejecie szwabskich odkryc naukowych postanowila przymknac na to oczy.

 17. vendaval said

  O Adolfie, wypoczywajacym po wojnie w argentynskich Andach pisze od lat tamtejszy dziennikarz Abel Basti:

  http://www.barilochenazi.com.ar

 18. WW said

  Ameryka wraz z GB nie mówiąc o starszych i mądrzejszych nie tylko wiedzieli. Oni byli wykonawcami planu. Najpierw budowali siłę tego co znamy pod mianem Hitlerowców w celu wykonania przez nich jak nawększego zniszczenia i jak najdlej na wschód i po drodze i nie tylko w tym kierunku. Następnie ale dopiero od pewnego momentu i nie wcześniej, budowali, wyposażali i organizowali militarnie Stalina za wszelką cenę mimo odległości i trudnych warunków transportu.
  Faktyczny ogrom transportów morskich i technologii oficjalnie jest dalej nieznany.
  ZSRR mimo prymitywizmu i poczatkowych zniszczeń dokonanych przez Niemców był jedyną siłą która mogła stawić czoło Niemcom ale bez tak ogromnego dostarczenia środków i otwarcia frontu zachodniego nie byłby w stanie. Zdawano sobie z tego sprawę i z tąd tak wielkie transporty.
  Reszta to planowe kolosalne unicestwianie życia i wartości materialnej z jednej i drugiej strony z równoczesnym przechwyceniem dorobku technicznego i naukowego Niemców głównie przez Amerykanów.
  Od początku do końca wszystko postępowało dokładnie wg. planu ustalonego daleko przed zaatakowaniem przez Niemców Polski czyli wybuchem II W.Ś.
  Duzo nie brakowało żeby zakończyło sie tak z cesarzem Hirohito któremu nie spadł nawet przysłowiowy włos z głowy wśród własnej rodziny i rodów. Ogólne warunki w Europie sprawily że Hitler najprawdopodobniej też przeżył ale poza własnym domem.

 19. błysk said

  Czytałem wspomnienia adiutanta Hitlera ,bodajże Bulowa/jakiś już czas temu/. Pisze,że rozstał się z Hitlerem ,jeśli pamiętam , 30 kwietnia 1945r. Oczywiście ,jeśli pisze prawdę. Tu chciałbym zauważyć,że Sowieci nie ujęli nikogo ,kto był świadkiem samobójczego strzału Hitlera ,jak również spalenia jego ciała i Ewy Braun .Jedyny dowód, to spalone dwa ciała i zeznanie dentysty niemieckiego, który zeznał,że to był Hitler. Zatem podejrzenia o ucieczce Hitlera i Ewy Braun trzeba wziąć pod uwagę.Natomiast nie podzielam opinii,ze to wszystko było zaplanowane przez żydów /ani Franco ani władca Argentyny nie byli żydami/; nie wpadajmy w przesadę : świat nie kręci się tylko wokół żydów. Sam Hitler , jak mi się wydaje autentycznie nienawidził żydów i dążył do ich likwidacji /mimo,że był mieszańcem żydo -austriackim/ szczególnie po odparciu jego wojsk spod Moskwy w roku 1941 wówczas już wiedział,że przegrał wojnę, ale miał pogląd ,że im więcej żydów zginie tym słabsza będzie okupacja żydowska nad Niemcami .

 20. Biscoter said

  Nie wydaje mi sie prawdopodobne, by general Franco mial uratowac Hitlera. Obaj panowie nie przepadali za soba, proba wcisniecia nam, ze rezim Franco lubil nazistow jest zwyklym lewackim przeklamaniem.

 21. osoba prywatna said

  Kim w koncu byl Adolf? Zydem, pol-Zydem, czytalem rowniez , ze zostal poczety z kazirodczego zwiazku , ktora to informacje zatuszowalo gestapo.

 22. wet3 said

  @ 21
  Adolf byl w 1/4 zydem.

 23. osoba prywatna said

  Re22
  W 1/4 zydem. Jakie geny skladaly sie na pozostale czesci tego osobnika?
  A jak Pan odniesie sie do zdania tych, ktorzy mowia o jego kazirodczym pochodzeniu?

 24. MatkaPolka said

  DLACZEGO ŻYDZI SADZA ZE ŻYDOSTWO LICZY SIE PO MATCE ?? !!!

  Jest to twierdzenie BEZDENNIE GŁUPIE, PROSTE i SKUTECZNE w tej wiekowej HUCPIE.

  TZW ŻYDOSTWO OD MATKI to NAJDZIWNIEJSZY KONCEPT RELIGIJNO RASOWY !!! w tej pokręconej, niespójnej religii.

  To najbardziej przewrotny i zakłamany koncept w Judaizmie tak dobrze ilustrujący te fałszywą religie i system kompletnego fałszu i zakłamania.

  Żydzi twierdzą, że zawsze wiadomo, kto jest matka dziecka natomiast nie zawsze wiadomo, kto jest ojcem, – dlatego tez liczą żydostwo po matce. To bardzo stary koncept wywodzący się jeszcze z czasów, kiedy kobiety kananejskie zmuszane były do prostytucji; miały oddawać posługi każdemu przejeżdżającemu na wielbłądzie, a pieniądze oddawać na ŚWIĄTYNIĘ JEROZOLIMSKĄ.

  Stąd tez koncept – „Żydostwa po matce” – bo jak twierdza Rabini wiadomo kto jest matka, ale nie zawsze wiadomo kto jest ojcem.

  Takie tłumaczenie zakłada, że każda kobieta jest prostytutką– super dziwna koncepcja religijna.
  Pokutuje to do dzisiaj – kobiety w ortodoksyjnych domach żydowskich są golone na łyso
  ( Aby nie nęcić innych mężczyzn) i noszą peruki

  Jak to możliwe, ze w tej patriarchalnej religii jaka jest Judaizm kobieta ważniejsza była od PATRIARCHATU ??? Ważniejsza od proroków, od pism , od Talmudu i mesjasza ? Kobieta w Żydostwie ma drugorzędne znaczenie..

  Skąd się wzięła ta pierwsza CHIŃSKA ŻYDÓWKA – od Abrahama czy od Mao Tse Tunga, która urodziła pierwszego100% czystego „prawdziwego” chińskiego Żyda ???

  Jeśli nawet potomek Abrahama miał żonę Chinkę to przecież Chinka nie urodziła Żydówki tylko Chinkę – to wg koncepcji żydostwa po matce. A ta Chinka również nie mogła urodzić Żydówki tylko Chinkę

  TO SAMO DOTYCZY OCZYWIŚCIE – POLKI, UKRAINKI, ROSJANKI , NIEMNKI ….
  A co z tymi żydowskimi dziećmi z nieprawego loża, z nierządu w świątyni jerozolimskiej lub burdelu w Telaviwje, lub z ofiarami przemarszu wojsk radzieckich? Czy to tez 100% Żydzi?

  Super dziwne jest rozważanie o Procentowym Żydzie
  FRACTIONAL JEW CONCEPT

  Czy to Żyd czy Nie-Żyd ???
  Czy Żyd po ojcu to 1/2, 1/3, 1/4, 1/10, Żyda – czy tez cały Żyd, Czy to gorszy, czy lepszy Żyd ??
  Czy to biały czy czarny Żyd ????

  A co jeśli bogobojny Żyd ma trzy żony Żydówki – Chinkę, murzynkę z Etiopii, Ukrainke – które dziecko jest najbardziej Żydem i w ilu procentach – 50%, 90%, 100%, 200% ???

  Od ilu procent żydostwa zaczyna się żydostwo – od 10% od 25% …

  Czy 10% Żyd musi przez 10 pokoleń dochodzić do 100%-owego żydostwa?

  200% procentowego Żyda może zapewne spłodzić jedynie Motherfucker.

 25. vendaval said

  Ad 19 :
  Hello Blysk – autorem wspomnianych wspomnien o Hitlerze byl jego adiutant z ramienia Luftwaffe, pulkownik … Georg Ludwig Heinrich Nicolaus Freiherr von BELOW (Uff!):
  http://es.wikipedia.org/wiki/Nicolaus_von_Below

 26. WW said

  Ad 24. Na temat kobiet Żydwek w świetle żydowaskiego prawa Halacha, ktore nie może byc zmienione na wieki także wg. tego prawa, można dowiedzieć się nieco w tym URL czyli w tym adresie
  W początkach internetu ten tekst, teraz zmieniony,, mial bardzo bogatą ilość wewnetrznych odnośnikow do materiału dowodowego z Halacha. teraz to zginęło. Nie mniej można dowiedzieć się jakim „poważaniu” żydzizm łącznie z Torah ma kobiety Żydówki a co dopiero gojki..
  http://www.daatemet.org/daathalacha/en_women.html

 27. wet3 said

  @ Matka Polka
  Racja. Oni jednak maja na to inny przelicznik. Wedlug nich wielu moglo kochac sie z mamele i, co gorsze, nie wiadomo kto to mogl byc. Dlatego to, „co weszlo” nie liczy sie gdyz jest wielka niewiadoma. Natomiast to, co wychodzi nie nasuwa juz najmniejszej watpliwosci skad wychodzi…

 28. Bogdanovic said

  wg mnie Hitler niemogl zginac ze wzgledu na:
  1. Byl synem Rothschilda i jego pokojówki.
  2. Dobrze wypelnil swoje zadanie.

 29. aga said

  ad.19
  Gen. Franco pochodził z rodziny marranow ,nawóconych żydów;jego dziadek był zydem.
  A co do wladców Argentyny to któz to wie,skoro nawet członkowie rodziny królewskiej spokrewnieni sa z chazarstwem od Rotschildow.
  Poza tym wystarczy finansowe uzależnienie od żydowskich lichwiarzy aby stać się ich marionetką.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: