Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Instrumentalizacja

Posted by Marucha w dniu 2012-01-17 (Wtorek)

Muzeum Gross-Rosen oferowało bezpłatne zwiedzanie obozu koncentracyjnego w Rogoźnicy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Muzeum zaprosiło 21 i 22 stycznia dziadków oraz babcie z rodzinami na bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem Miejsca Pamięci w Rogoźnicy na Dolnym Śląsku. W ofercie znalazło się także miejsce parkingowe. Niefortunna oferta wywołała burzę.

„Zaproszenie do wspólnego zwiedzania Miejsca Pamięci przez wnuki oraz Babcie i Dziadków w dniu ich Święta spotkało się z negatywnym odbiorem społecznym. Przyznajemy, propozycja nie została przemyślana. Dlatego wszystkich, którzy poczuli się urażeni, w tym szczególnie Babcie i Dziadków, szczerze, serdecznie i gorąco przepraszamy” – napisał Janusz Barszcz, dyrektor Muzeum Gross-Rosen.

Grupa ortodoksyjnych, żydowskich demonstrantów wywołała falę oburzenia przebierając młodych chłopców jak ofiary Holokaustu. Był to protest przeciwko prześladowaniu pobożnych Żydów dążących do separacji płci w Izraelu. Na demonstracji pojawiły się dzieci z przyczepioną żółtą gwiazdą i odgrywające scenę z warszawskiego getta. Podnosiły ręce w geście kapitulacji, a na żółtych gwiazdach miały napis „Jude”. Inne dzieci, a także młodzi mężczyźni ubrani byli w pasiastą odzież upodabniając się w ten sposób do ofiar obozów koncentracyjnych.

Grupa warszawskich aktorów i statystów przebrana w obozowe pasiaki podczas nielegalnej kontrmanifestacji zorganizowanej przez antifę, anarchistów, feministki i środowisko Gazety Wyborczej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w Dniu Święta Niepodległości 11 Listopada 2010 r. Rok później te same lewicowe środowiska oraz Krytyka Polityczna zaprosiły „na pomoc” niemieckich bojówkarzy, którzy na ulicach stolicy, uzbrojeni w pałki i kastety, wszczynali burdy podczas Święta Narodowego, atakując m.in. uczestników grup rekonstrukcyjnych przebranych w polskie mundury wojskowe w czasie oficjalnej parady.

*                      *                      *

Komentarz pozostawiam Czytelnikom. Dokumentację fotograficzną zebrałem z prasy krajowej i zagranicznej oraz ze strony internetowej „Warszawskie Getto” (opracowanie własne). Cytaty za PAP, onet.pl., Reuters.

KatoN
http://katonisliwka.wordpress.com/

Komentarzy 27 do “Instrumentalizacja”

 1. Zenon K. said

  Dyrektor Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy, Janusz Barszcz zapewne otrzymał zapewne polecenie odgrzania nieco tematu Holo. Ma się o tym mówic- najlepsza reklama to ta, która wywołuje dyskusję. Nie sądzę, aby dyrektor takiego muzeum był wyznaczony spośród gojów – taka funkcja w Judeopolonii może przypaśc jedynie człowiekowi, który jest nosicielem talmudycznego „pierwiastka boskości”.

 2. Maturzysta 2012 said

  U nas w szkole powiedzieli że nie puszczą nas na wycieczkę jeżeli nie będzie to wycieczka naukowa. Warunkiem żeby była to wycieczka naukowa jest odwiedzenie Fabryki Schindlera (gdzie już byliśmy rok temu) lub wyjazd do Oświęcimia. Czyli nie możemy iść do samego kina na film. W ogóle babka powiedziała że teraz na J. Polskim wchodzimy w tematykę Holocaustu i o tym będziemy rozmawiać.

 3. Brat Dioskur said

  A pod pasiakami mundury NKWD….

 4. 166 bojkot TVN said

  2/Maturzysto!
  Poszukajcie przodków nauczycielki od j.polskiego, Skąd sie wzięła w waszej szkole. Poszukajcie przodków dyrekcji. Okazać się może, że to Żydzi ukrywający swoją prawdziwą narodowość.
  Niby rodzice mają prawo wyboru szkoły i nauczycieli, ale powinni też wiedzieć jakiej narodowości są nauczyciele ich dzieci i jaki jest program nauczania.

  Problemem może być matura. Bo jesli ministerstwo oświaty uważa, że holokaust Żydów jest najważniejszym tematem życiowym dla młodych Polaków, to to już zaczyna przypominać Koreę Północną, w której młodzież uczy się kiedy co zrobił „ukochany przywódca”. Po śmierci poprzedniego młodzi będą musieli znać życiorys obecnego. Kiedyś moje pokolenie musiało się uczyć co kiedy zrobił i gdzie był Lenin. Stalina już nie było, a Breżniew coraz bardziej przypomniał rybę wyciągniętą z wody i łapiącą powietrze.
  Lenina polscy Żydzi zastąpili holokaustem.
  Od wojny Polacy nie uczą się polskiej historii.

  Zdradą stanu może być uzależnianie zdania matury od znajomości holokaustu. Bo to znaczy, że przepustkę do dalszej darmowej edukacji uzyskają Żydzi, a Polacy w Polsce na samym wstępie zostaną znowu zepchnięci na margines życia, będą mieli tylko obowiązek płacić podatki na bezpłatną naukę ich żydowskich rówieśników.
  Ten numer działa od dawna. Drugi darmowy fakultet, to patologia jakiej nie ma nigdzie w cywilizowanym świecie. W tym samym czasie na tych samych uczelniach płaci za studia i otrzymuje ersatz tysiące młodych ludzi, którzy nie mieli tylu punktów na maturze, bo przecież dużo bardziej demokratyczne egzaminy wstępne na studia zostały zlikwidowane.

  Bardzo wyraźny jest trend ograniczania dostępu do wiedzy, szczególnie tej prawdziwej czyli technicznej, medycznej, chemicznej, nowych technologii.
  Bul chce uczyć w Polsce Chińczyków. Tu przypomina mi się stary dowcip z Ucztą Baltazara. – nie uczta Baltazara, same sie uczta.

 5. maran said

  Tak na marginesie. Ostatnio wyczytalam w CFN (catholic family news) ciekawy artykul o tzw. Dzieciatku Jezusie z Pragi ( zwanym tez Malym Krolem, z ang. Infant of Prague). Autorka artykulu, zona redaktora gazety bardzo zalecala modlitwy do Dzieciatka Jezusa z Pragi. Mowi, ze od wielu lat modli sie, wraz z cala rodzina, do Niego i wiele z modlitw zostalo wysluchanych. Zaleca zwlaszcza uczyc dzieci, aby skladaly swe prosby, radosci, ofiary i modlitwy do Dzieciatka Jezus.
  Mozna tez zamowic figurke Dzieciatka przez interent( lub w skelpei) i ustawic w domu (po uprzednim poswieceniu przez ksiedza.)
  http://www.marypages.com/InfantJesusPraguePolish.htm
  http://www.laudate.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1998&Itemid=53

 6. Rysio said

  „..Muzeum Gross-Rosen oferowało bezpłatne zwiedzanie obozu koncentracyjnego w Rogoźnicy z okazji Dnia Babci i Dziadka..”

  Co za pojebusy – już to widzę – dziadek z babcią i z wnuczkiem idą na spacer do obozu Gorss-Rosen.

  Dziadek mówi „… wnusiu musisz skończyć to co myśmy nie dokończyli….” tyle że po niemiecku.

 7. Rysio said

  re 4. i przy okazji zapytajcie się 166 Bojkota dlaczego głosował na żydów?

 8. tomaszkot said

  re2
  Maturzysto, zaproponuj nauczycielce rozmowę o polskim holokauście

 9. Rysio said

  re 2. Maturzysto 2012 – zapytaj się pani profesor – może się zgodzi abyś zamiast isć na wycieczkę do obozu koncentracyjnego przeczytał tę książkę?

  🙂

 10. 166 bojkot TVN said

  Rysio
  Ty durniu! 166 wybrało jedynego propolskiego ministra oświaty po II wś, czyli Giertycha. A Rysio kogo wybrał?

 11. Marucha said

  Re 10:
  Niech 166 nie mówi, na kogo głosowało w poprzednich wyborach (kiedy jeszcze było na kogo głosować) – tylko niech powie, na kogo oddało głos teraz: SLD, PO czy PSL?

 12. Rysio said

  re 11. Ale się parch miota.

  A może 166 Bojkot dostał pomroczności jasnej?

  🙂

 13. Zenek said

  Ladnie wam to idzie ,wyglada na to ,ze sie znacie.

 14. 166 bojkot TVN said

  11/Marucha
  166 nie powie na kogo głosowało. Koniec oświadczenia

  12/Rysio – odklej sie od gumofilca Inkwizytora

 15. Inkwizytor said

  Streczycielko PiSowska, parchata manipulatorko na korego zyda glosowalas ? 🙂

 16. 166 bojkot TVN said

  Inkwizytor spadłeś z ł-Onetu? Ty stręczycielko PO-wska

 17. Joanna said

  Inkwizytor zaciąłeś się jak stara płyta. Z Rysiem pospołu. A chamstwo wyłazi z ciebie jak przysłowiowa słoma z butów. Nieładnie-:(

 18. Rysio said

  Mamy nowego indianina o imieniu – „Bojkot – ten który głosował ale nie na PIS”.

  🙂

 19. Rysio said

  re 16. Bojkot twoje wyzwiska ci nic nie pomogą – miej choć trochę uczciwości – nigdy nie słyszałem aby Inkwizytor stręczył PO czy jakąkolwiek inną obecną partię.

  Natomiast dokładnie pamiętam, że ty jak opętany żyd – darłeś mordę – Do Urn!!! Do Urn!!!

 20. 166 bojkot TVN said

  18/Rysio
  ot zdurniał od tego Misesa zupełnie.

 21. TomUSAA+ said

  Zenek: piękne! Reszta: znowuscie zwekslowali na warcholstwo!!!! A fe, a taki powazny temat.

 22. 166 bojkot TVN said

  21/Tom
  Temat główny jest tu na miejscu już nudny, bo ta sama banda przebierańców urządza w Warszawie co raz podobne widowiska. W 2011 roku doprowadziły one do wielkich strat 11.11. na placu Konstytucji w Warszawie. Wtedy kiedy banda nazwała się „Antifa” i z kretynką Kazią Szczuką na czele protestowała przeciwko nacjonalistom. Żeby nacjonaliści jednak byli, sprowadzili takich samych durniów z Niemiec, chociaż media na siłę kreowały na nacjonalistów spokojnie idących i świętujących Polaków.
  To bardzo niebezpieczna banda, pod osłoną medialną i niezrozumiałą osłoną sądów, policji i polityków takich jak Kalisz, Palikot, i wielu podobnych postępowych zboczeńców. Osłona może być niezrozumiała jedynie dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą kto to Szechter, i że żydowska mniejszość w Polsce wciąż ma niewspółmiernie wyższe prawa i większą bezkarność niż my, Autochtoni.

  Dziwnym trafem dziś nikt nie mówi o stratach w Warszawie. O tym co podrożeje przekonają się prawie 2 mln. takich jak 166 ofiar HGW w rachunkach za czynsz, podatek gruntowy, opłaty parkingowe, za wodę i ścieki. A wszyscy w Polsce – zapłacą ponad 6 zł za litr benzyny

 23. Rysio said

  166 Bojkot – ten który głosował ale nie na PIS.

 24. TomUSAA+ said

  re:22 Kazia Szczuka to nie kretynka, a wyjątkowo szczwana sztuka! A ojciec był taki porządny!
  „…że żydowska mniejszość w Polsce wciąż ma niewspółmiernie wyższe prawa i większą bezkarność niż my, Autochtoni.”
  Porównaj jak to brzmi: „ty Polaku!” z „ty Żydzie!” I kto tu górą?

 25. 166 bojkot TVN said

  24/Tom
  Nie wiem jak to brzmi w USA
  W Polsce nikt tak nie woła!

 26. 166 bojkot TVN said

  13/Zenek
  Ja nie znam nikogo z gajówki. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo czy jakiś mój znajomy na nicek Inkwizytor, tego nie umiem sprawdzić.

 27. Inkwizytor said

  Re : 17

  Joasiu najmilejsza, przestane byc „chamski” jak bezplciowe Belkot powie na ktorego zyda glosowal. Streczyla kilka tygodni PiS a teraz sie tego wypiera parchata ladacznica 🙂

  Re : 26

  Ty nawet nie umiesz sprawdzic co masz w spodnich czy sukience pisowska Belkotko a co dopiero mowic o innych ludziach 🙂 Chyba, ze nasz prawdziwych polskich patriotow JarKacza i Toska Macierewitza ale oni pogladow Inkwizytora z pewnoscia nie podzielaja 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: