Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Amerykańskie żydostwo to rząd globalny

Posted by Marucha w dniu 2012-01-19 (Czwartek)

AMERICAN JEWRY IS A GLOBAL REGIME
http://www.realzionistnews.com/?p=691
Brat Nathanael Kapner – 17.01.2012, tłumaczenie Ola Gordon

Całe chrześcijaństwo i zachodni świat są w rękach ponadnarodowego amerykańskiego żydostwa.

Po zakończeniu II wojny światowej amerykańskiemu żydostwu nie tylko udało się zniewolić Niemcy, ale również W Brytanię i cały kontynent europejski.

Teraz, kiedy amerykańskie NATO (w gruncie rzeczy żydowska machina wojenna) przejęło Libię, a reszta Afryki wkrótce znajdzie się pod żydowskim przywództwem kontrolującym cały światowy handel, zasoby naturalne, rynki wschodzące i ceny złota, można śmiało powiedzieć, że amerykańskie żydostwo jest rzeczywiście „rządem globalnym”.

Gdy Napoleon otworzył drzwi żydowskim wpływom, przyznając prawa obywatelskie Żydom na początku XIX wieku, a reszta Europy poszła jego śladem, oznaczało to dla nich umożliwienie wytłoczenia swego stempla na całej infrastrukturze zachodniego świata.

Rozszerzono przechwałkę Mayera Rotszylda: „Dajcie mi kontrolę pieniądza państwa, i nie obchodzi mnie kto ustanawia prawa” na cały świat. Ta ”kontrola” ma siedzibę w Waszyngtonie i Nowym Jorku, a dokonuje się poprzez należący do Żydów Bank Rezerw Federalnych i jego służalcze żydowskie banki inwestycyjne.

Jej sieć łączy Londyn, Paryż, Frankfurt i Szanghaj, poprzez dynastię Rotszyldów. Amerykańskie żydostwo, dzięki duszącemu uściskowi na amerykańskim życiu politycznym i finansowym, stanowi rzeczywiście rząd globalny.

Sieć amerykańskiego żydostwa

Siła amerykańskiego żydostwa leży w jego solidarności rasowej. Jej skoligacenie wychodzi poza granice Ameryki. A zatem lojalność wobec własnej grupy rasowej wypiera wierność „krajowi Jankesów”, gdzie amerykańskie żydostwo mieszka i działa.

Tę wszechobejmującą solidarność, która spaja żydostwo, pokazuje obserwacja „międzynarodowych” koneksji jednoczących żydowskie organizacje amerykańskie z tymi za granicą:
1. Amerykański Kongres Żydowski
1a. Światowy Kongres Żydowski
2. Amerykański Ruch Syjonistyczny
2a. Światowy Ruch Syjonistyczny
3. Amerykańsko-Izraelski Komitet Spraw Publicznych (AIPAC)
3a. Żydowska Agencja Izraela (prezesem jest James Tisch z NJ Fed)
4. Amerykańskie Stowarzyszenie Żydowskich Prawników i Jurystów
4a. Międzynarodowe Stowarzyszenie Żydowskich Prawników i Jurystów
5. Amerykańska Liga Przeciwko Zniesławieni (ADL)
5a. B’nai Brith International (rodzic ADL)
6. Amerykański Memoriał Holokaustu
6a. Berliński Memoriał Holokaustu
7. Amerykański Bank Rezerw Federalnych (BRF)
7a. Rothschild Group International (główny udziałowiec BRF)

Jeden rząd światowy

Twierdzi się, że historia udowodniła, że wszystkie „niepożądane rządy” w końcu „obalono”, a zatem amerykańskie żydostwo upadnie jak wszyscy inni.
Ale obalenie niepożądanych rządów zaszło tylko w tych krajach, które miały określone i wyznaczone granice, wewnątrz których panowały te podmioty rządzące. To z pewnością nie odnosi się do niewidzialnego rządu amerykańskiego żydostwa (nie tak bardzo „niewidzialnego” dla wnikliwych obserwatorów), którego władza rozciąga się na wszystkie ponadnarodowe elementy globalizacji i międzynarodowe organy rządzące, takie jak kierowane przez Żydów Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy.

Rzeczywiście, amerykańskie żydostwo to rząd światowy, i wszelkie próby „obalenia” tej imperialistycznej dynastii byłyby niemożliwe … czy przez głosowanie, czy powstania, czy rewolucje (historia to potwierdziła, kiedy Żydzi zwerbowali cały świat, by uniemożliwić Niemcom posiadanie własnego państwa).

Może jedynie wojsko mogłoby przynieść to oczekiwane zdarzenie. Ale nawet przewrót wojskowy w celu powstrzymania globalnego żydostwa jest mało prawdopodobny, gdyż armia USA zależy od żydowskiego kapitału finansowego (kontrakty i wpływ przemysłu zbrojeniowego, a także posiadanie Rezerwy Federalnej) w jej finansowaniu, wynagrodzeniach i bonusach. A poza tym, wszyscy prawdziwi patrioci w armii USA albo zostali zabici, albo zastąpieni, albo zmuszeni do rezygnacji.

Czy można powstrzymać amerykańskie żydostwo wraz z jego siecią globalną?
Jak można je powstrzymać, skoro jeden światowy rząd (wraz z planowaną nową walutą rezerw światowych) w którym amerykańskie żydostwo łączy się z nadzorem żydowskich bankierów, już funkcjonuje?

Tylko działanie Boga, lub prezydencja Rona Paula, lub kombinacja tych dwóch, może powstrzymać tyranię sprawowaną przez globalny system amerykańskiego żydostwa.

W oryginalnym tekście artykułu znajduje się wiele linków – admin.

Komentarzy 40 to “Amerykańskie żydostwo to rząd globalny”

 1. aga said

  http://tv.wolnemedia.net/filmy-dokumentalne/dekonspirator-z-fbi/

 2. https://www.facebook.com/note.php?note_id=152682358175320

 3. ZeE said

  Polecam aby dobrze posłuchać tego nauczania porównując je z Biblią i zastanowić się, gdyż Jezus powiedział że z każdego słowa będziemy rozliczeni:

  cz1:

  cz2:

  itd, pozostałe części po prawej stronie w panelu youTube

 4. lake of fire said

  „prezydencja Rona Paula”
  – jeśli autor wierzy w to to jest głupi albo jest jednym z żydowskich przebiegłych antychrystów.
  Izrael to oblicze zbiorowego antychrysta. Ufundowany przez rodzinę Rotszyld. Liczba 666 to zbiorowy antychryst. to górny fragment piramidy z okiem na jednodolarówce. 6 rodzin na szczycie i 66 pomniejszych rodzin na dole. W apokalipsie św. Jana stoi że nikt nie będzie mógł sprzedać ani kupić (robić interesów) bez zgody antychrysta. Czy to tak trudno skojarzyć. Żydowstwo w talmudzie złorzeczy w każdej modlitwie Chrystusowi i Maryii, to jest antychryst.
  Jeśli komuś się wydaje iż może sobie poradzić z tymi wszami diabelskimi jakimiś rewolucjami, sądami itp.. to jest głupi teletubiś. Jedyne co może to żmijowe plemię wytępić, te chwasty to miecz ognisty Chrystusa Króla. Paruzja.

 5. dtzkyyy said

  Wczoraj na jednym z najpomysłowiiejszych rosyjskich blogów (http://oper.ru) czytałem o wizycie miejscowej żydooppozycji do nowomianowanego ambasadora USA Michaela McFAULA za pensją, niespodyiewanie spotkanych u wejścia reporterami z kamerani filmowymi i silnie skompromitowanych tym spotkaniem (http://www.youtube.com/watch?v=yf3LjntNX20); śmiałem się nad jednym z komentarzy, w autor którego „przypuścił”, że Ambasadora przysłano po telefonie PUTINA CLINTONOWEJ, żeby ten amerykanin obsrał jego opozycjonerów najmocniej pod wideokamerę. W innym zaś komentarzu pod tym wideo pomysłowo było napisano, że „zmowa antyrosyjska nabyła końcową szescioramienną formę” („антироссийский заговор приобрел окончательную шестиконечную форму”). Za żywiołowym rosyjskim humorem trzeba chodić dotąd, chociaż tam jest „swoista specyfika, dłatego nie zaszkodzi dobra wiedza rosyjskiego.

  Mam przeczucie Panowie, może się jednak mylę, że następnym prezydentem Rosji będzie nie PUTIN, a ktoś niekandydujący, ale systemowy proputinowski polityk z „narowo-demokratycznym backgroundem” (może po krótkiej prezydenturze PUTINA), Ponieważ to jest tylko przeczucie, nie będę tego komentować, bo argumentów nie mam.

 6. syzyf said

  TEN ROZKAZ WCALE NIE STRACIL NA CZASIE!!!!!!!! http://pl.wikisource.org/wiki/Ostatni_rozkaz_dzienny_dow%C3%B3dcy_Armii_Krajowej_(1945)

 7. dtzkyyy said

  Coś jeszcze: http://dtzkyyy.livejournal.com/119522.html

 8. Przeclaw said

  #6 Syzyf

  Nie bardzo wiem po co Syzyf zamieszcza ten rozkaz. Ale nie zaszkodzi przypomnienie.

  Ten rozkaz jest autorstwa czlowieka skompromitowanego wywolaniem samobojczego powstania w Warszawie i taki czlowiek powinien jeszcze w trakcie jego trwania stanac przed sadem wojennym i przed plutonem egzekucyjnym , a nie nadal zatruwac Polakow wytworami swojego chorego umyslu.

  Pierwszy blad merytoryczny to niedopuszczalne nierozroznianie okreslen „rosyjski” i „sowiecki”, prowadzace do zametu semantycznego o fatalnych konsekwencjach dla Polski, a pokutujace do dzis dnia nie tylko w Polsce.

  Drugi, to deponowanie calej przyszlosci w rekach „rzadu” londynskiego, grupki ludzi z wlasnego nadania, dzalajacej jako towarzystwo wzajemnej adoracji, uleglych obcym agenturom,
  bez powaznego znaczenia.

 9. DD said

  # 8
  „Pierwszy blad merytoryczny to niedopuszczalne nierozroznianie okreslen „rosyjski” i „sowiecki”, prowadzace do zametu semantycznego o fatalnych konsekwencjach dla Polski, a pokutujace do dzis dnia nie tylko w Polsce.”

  Zgadza sie.
  Zydostwo i masoneria pracowaly od wiekow by zrobic z polakow patologicznych rusofobow.
  Obecnie RM, kulinski, szaniawski i michalkiewicz kontynuuja to wazne zadanie.

 10. Marucha said

  Re 9:
  Ostatnio prof. Szaniawski znów błysnął:

  Prawie dwadzieścia lat temu, 1 września 1983 roku, nastąpił sowiecki zamach na samolot południowokoreańskich cywilnych linii lotniczych. Z całą bezwzględnością i okrucieństwem Rosjanie zamordowali 269 pasażerów samolotu, który został trafiony sowiecką rakietą i spadł do morza. Wszyscy zginęli! Rozkaz zestrzelenia wydał marszałek Nikołaj Ogarkow, szef sowieckiego sztabu generalnego.
  Wiadomo dzisiaj wystarczająco dużo o tej zbrodni. To była prowokacja! Sowieckie stacje radiolokacyjne drogą satelitarną celowo zakłóciły system nawigacji koreańskiego boeinga, tak że zboczył z kursu, mylnie wszedł na styk sowieckiej strefy powietrznej i wtedy Rosjanie strącili go do morza….

  http://naszdziennik.pl/index.php?dat=20120118&typ=dd&id=dd04.txt

 11. Ja z niechęcią obserwuję ponowny atak na nasza biedna i prześladowywana rasa. Ja nie rozumiem o jakie rządy wszechświatowe chodzi.
  Weźmy pod uwaga na przykład Polska.
  Rządy sprawują tu legalnie i demokratycznie wybrane ludzie, na które świadomie oddały głosy inne ludzie, jak dla przykładu Pan 166 Bojkot TVN.
  Gdzie tu miejsce na jakieś biedne Żydy, co koniec z końcem nie mogą związać?

 12. […] Źródło polskie: https://marucha.wordpress.com […]

 13. Niedaleko said

  „Gdy Napoleon otworzył drzwi żydowskim wpływom, przyznając prawa obywatelskie Żydom na początku XIX wieku, a reszta Europy poszła jego śladem, oznaczało to dla nich umożliwienie wytłoczenia swego stempla na całej infrastrukturze zachodniego świata.”

  Ciekawy czy to z powody miłości do równości, sprawiedliwości etd. , czy raczej potrzebował kasę na swoje wojny. Myślę ze to drugie jest bardziej logiczne.

 14. Jasiek said

  Co ten biedny człowiek wygaduje….Niby mówi prawdę ale dziś kontekst tej PRAWDY jest inny.
  Czy naród wybrany uznał przekaz Boga
  Czy stosuje prawo i nauki Jezusa Chrystusa..
  Czy kocha bliźniego jak siebie samego….
  Jest tysiące pytań na które jest jedna odpowiedź….NIE NIE NIE a wręcz przeciwnie ten lud jest przyczyną i źródłem walki z wiarą i nauką Jezusa Chrystusa Apostołów i Proroków. Jest źródłem i przyczyną upadku dzisiejszego świata. Straszno i grozą wieje .

 15. Mordka Rosenzweig said

  Szanowny pan Baron,

  Ja pan Mordka patszy z podziwem na szanowny pan komentasz.

  Polaki to jest taki dziwny narud sze cos zrobi, a potem te cos bardzo nie lubi. Na pszyklad pan Tusk co go najpierw wybrali, a teraz go bardzo nie lubia i muwia sze dziala pszeciwko interesom narodowym, a pszeciesz interes narodowy to jest dla kaszdy rozumny czlowiek interesu.

  Czy nam sie zle zyje pod panem Tusk? Nie!

  Nawet my biedna i pszesladowana rasa potrafi wiazac koniec do koniec pod rzadami pan Tusk.

  Ja pan Mordka jusz ma dosyc tych naszekan pszez antysemiczne Polaki.

 16. z monitorapolskiego said

  Przykladowa definicja antysemityzmu 🙂 :

  jakzawsze 19 Styczeń 2012

  Definicja antysemityzmu:

  Izrael ma prawo zatakować dowolny
  suwerenny kraj jak Iran a Iran nie ma prawa się
  bronić bo obrona przed USraelem jest
  antysemityzmem !

 17. Wandaluzja said

  Wszystko zaczęło się od deklaracji doradcy Sztabu Cesarskiego, Parvusa-Helphanda-Frankla, że INTELIGENCJA ROSYJSKA CZUSZIMY CAROWI NIE WYBACZY- więc możemy zaczynać wojnę. Tą inteligencję rosyjską uosabiał Lenin, który chciał utrzymać Imperium przy pomocy kapitału politycznego MARKSIZMU. Lenin panował intelektualnie nad Rosją, toteż kupienie mu władzy przez Cesarski Sztab Generalny było REFORMOWANIEM ROSJI.
  Wg zeznań Szpicbródki w więzieniu Mokotowskim to Synowie Zegarmistrzów zamierzali uruchomić w Rosji Przemysłową Eksploatację Złota, żeby WYKUPIĆ USA. To się udało w II wojnie światowej przez wysłanie do Rosji 10 czy 12 milionów ogierków żydowskich dla atakowania Amerykanek, co powołało kapitał stalinowsko-holokaustyczny.
  O ile komintern był na tajnych kontach szwajcarskich to kapitał stalinowsko-holokaustyczny jest na tajnych kontach izraelskich, założonych przez Wallenberga i Eichmanna, którego giermkiem był Szymon Wiesenthal – komisarz tajnych kont szwajcarskich Stalina.
  Gdy na odchodnym z polityki zapytano Churchilla, co mu się nie udało to odpowiedział TRANSPORT. Nie chciał tego wyjaśnić i sprawa ta jest zagadką do dziś, ale ja jednak powiem, że KLĘSKĄ WCh było nie anektowanie silnika Łowczego Siedmiogrodu, czym zlikwidował Imperium i oddał świat kapitałowi żydoarabskiemu.

 18. wet3 said

  Ale mordy ma tych 7 osobnikow na podanych zdjeciach. Tylko prac i patrzec czy rowno puchnie.

 19. wet3 said

  @ Wandaluzja (17)
  Co za naiwne pytanie !!! A niby komu to Churchill – zyd mial oddac swiat?

 20. kawador said

  „Rozszerzono przechwałkę Mayera Rotszylda: „Dajcie mi kontrolę pieniądza państwa, i nie obchodzi mnie kto ustanawia prawa””

  Niestety, ale baron Rotszyld nie powiedział czegoś takiego. Nie ma przynajmniej na to żadnych dowodów. W ogóle 99% cytatów o bankierach, które krążą po necie, to fejki – są zmyślone.

  http://libertarianizm.net/thread-2275.html

 21. Mordka Rosenzweig said

  re 20,

  Ja pan Mordka bardzo lubi pan Kwador i bardzo sie znim z gadza.

  Ja pan Mordka musi dodac, sze Talmud byl napisany pszez antysemitniki i sze protokoly medrcuw syjonu byly napisane pszez nazistuw aby wzbudzic nienawisc do nasza rasa wybrana.

 22. Rysio said

  re 11. „…Rządy sprawują tu legalnie i demokratycznie wybrane ludzie, na które świadomie oddały głosy inne ludzie, jak dla przykładu Pan 166 Bojkot TVN….?

  Baronie:

  Po pierwsze – nie Pan tylko Pani 166 Bojkot TVN.
  Po drugie – a czego oczekiwać od głupiej baby.

 23. re 21 protokoły syjonu były napisane przez nazistów? O.o! koleś przesadziłeś ostro dowiedz się a potem dementuj, Protokoły zostały napisane przez Matwieja Gołowinskiego, rosyjskiego współpracownika cara Mikołaja II, na zamówienie Ochrany więc gdzie masz na początku XX wieku nazistów krecie

 24. aga said

  ad.23
  to ten „gołowiński” musiał byc wysoko w tajnym sanhedrynie….

 25. 166 bojkot TVN said

  22/Rysio
  Ty …. gajówkowy s.aczu
  Na Węgrzech takich jak 166 było ponad 3/4 wybierających posłów do parlamentu.

 26. Marucha said

  Re 23, 24:
  Nie jest ważne, kto napisał „Protokoły” – ważna jest ich niezwykła zgodność z prawdą, jaką każdy może zaobserwować wokół siebie, jeśli nie ma klapek na oczach.

  Re 25:
  Niestety, 166 Bojkot nie chciał nam powiedzieć, na kogo można było zagłosować. A szkoda. Bo nie po to jest światło, by pod korcem stało.

 27. antyK said

  Joseph Nitchthauser – Brazylijski Żyd broni Polaków przed oszczercza kampania nienawiści…

  Polska, proszę Pana…
  Chodzi o to, ze myśmy im (nazistom) pomagali. Ja to powiedziałem dla telewizji brazylijskiej. Ja się nie boję nikogo. Szczególnie nie boję się Żydów. Jestem Żydem, umrę Żydem. Polska była jedynym z siedemnastu krajów, które naziści zajęli, republik, monarchii, który nie dostarczył ani jednego essesmana, ani dobrowolnie, choćby jednego żołnierza do Wehrmachtu. Wszystkie inne kraje dostarczyły.

  Ukraińcy, Litwini – byli gorsi jak essesmani niemieccy. SS holenderskie – było jeszcze gorsze. Dania – ten piękny kraj, który uratował prawie wszystkich swoich Żydów, dostarczał kontyngenty SS. Francja – była jedynym krajem z krajów okupowanych, w którym Żydów francuskich NIE wyaresztowali Niemcy. Zrobiła to policja francuska bez żadnego ponaglania i rozkazu niemieckiego. A nie mówi sie o tym jak myśmy, Żydzi pomogli nazistom nas zniszczyć.

  W Oświęcimiu prawie wszyscy znajdujący się tam essesmani byli ranni i przysyłani z różnych frontów. Aby zagazować, a potem spalić, czasem 10 tysięcy, czasem 20 tysięcy ludzi dziennie, potrzeba było paręset osób aby przy tym strasznym procederze pracowali.

  SS-mani prawie co dwa tygodnie wybierali spośród więźniów żydowskich mocnych, zdrowych mężczyzn, grupę trzystu do pięciuset ludzi, którzy byli przydzielani do pracy w krematoriach i komorach gazowych. Po trzech tygodniach taka grupa szła do komory gazowej, a esesmani wybierali nową.

  Nigdy według mojej wiedzy i badań, ja do dnia dzisiejszego jeszcze badam problem Holokaustu, nie znalazłem żadnego przypadku, aby ktokolwiek, chociaż jeden Żyd powiedział – nie – ja nie będę pracował przy tym! Co ryzykował? – tylko tyle, że by go od razu zastrzelili. Ci wszyscy, co pracowali w tych komandach, wiedzieli że umrą, że nie będą do końca wojny pracować w krematorium, ładować trupy do pieców, czy wyrywać złote zęby z zagazowanych ludzkich zwłok i ładować je na wózki, aby dowieźć do krematorium.

  Na polach pracowali Polacy, w fabrykach więcej pracowało Ukraińców, bo Polacy nie chcieli pracować solidnie i Niemcy nigdy nie wiedzieli, co oni wymyślą i zrobią im na złość. Żydów zmuszono oczywiście, aby pracowali w krematoriach i komorach gazowych! Ale można było nie chcieć! Chciało się uratować życie, tylko na jakieś dwa tygodnie?

  Tak samo w gettach! Przecież Gettami administrowali Żydzi. Byli tam żydowskie władze, żydowska policja wykonująca polecenia niemieckie. To nie Polacy pomagali Niemcom wyznaczać Żydów do transportów – to robili Żydzi. To nie Polacy pilnowali niemieckiego porządku w gettach, ale Żydzi. Nie znam przypadku, aby Żydzi administrujący gettem, odmówili wykonania niemieckiego polecenia. Przecież za to groziło tylko zabicie i to tylko jednej osoby, a nie całej rodziny, jak groziło to Polakom za pomoc Żydowi, a Polacy to robili. Ja jak coś robię, to robię aż do końca i nic nie mówię, na co nie mam 100% dowodów. Ja mam tutaj dokument, który został opublikowany w prasie żydowskiej, tutaj, w Brazylii. W „Redzenia Judaika” – Żydzi amerykańscy nie zrobili prawie nic, aby ratować Żydów europejskich przed zagładą.

  Ten, co to napisał, to nie był idiota – to był Żyd, który doskonale wiedział co i dlaczego pisze. Nazywał się Oskar Minc. On jeszcze żyje, jest na emeryturze. A co zrobiły inne rządy jeszcze przed 1939 rokiem? Anglicy zamknęli bramy. Delegacji żydowskiej, która udała się do Australii z prośbą o wpuszczenie tam Żydów europejskich, powiedziano, ze nie mają tam żadnych problemów rasowych i nie chcą ich też importować z Europy. Zamknęli drzwi dla Żydów.

  A wie pan, który kraj otworzył swoje granice wtedy dla Żydów? Nie wie pan?

  POLSKA, proszę pana.

  Francja wpuściła nieliczną grupę uchodźców. Polska otworzyła zupełnie granice. Ja nie wiem, dlaczego dyplomacja Polska o tym zupełnie nie mówi. Jak nie wiedzą – to mogą mnie zawołać jako świadka.
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7389&Itemid=115

 28. Joe said

  Szanowny Pan Baron i bliski przyjaciel nas wszystkich Pan Mordka…jakby zapomnieli albo nie chcieli wiedziec ze Wasze ludzie sa zawsze tam gdzie sie glosy liczy….A tylko te nasze biedne Polaki sa z domu wyciagane pod roznymi pretekstami…zeby tylko byc masa wizualna…dla oczywiscie Waszych…. meridiow.
  Czy to sie nazywa demokracje ludowa?

 29. Joe said

  Re 23…Pan Zbylu Kolacz…Opowieda nam dyrdymaly o autorstwie protokulow…jakby byl wczorajszy.
  Pewnie Pan nigdy nie sluszal o dyskusji na amerykanskim uniwersytecie prez.B. Clintona ze studentami.
  Kiedy jeden ze studentow zadal mu pytanie…jakie jest jego zdanie na prawdziwosc protokulow,odpowiedzial tak.
  „Nie wiem kto je napisal ale pewny jestem ze sie sprawdzaja w zyciu”…A ja to spotkanie i ogladalem i na wlasne uszy slyszalem,
  bo brawa otrzymal na stojaco.

 30. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka chce jesze raz powiedziec z cala prawda sze protukuly medrcuw syjonu byly napisane pszez bardzo zlych nazistuw.

  Ja osobiscie wiem od muj pan rabin sze pan Adolf Hitler jako mlody Hitler Jugend sam je napisal zanim napisal Mein Kampf.

  Pan Adolf Hitler to byl bardzo zly czlowiek i w dodatku okrutny antysemita.

  re 28

  Szanowny pan Joe,

  Demokracja Ludowa to jest demokracja luduw, czyli nasze czlowieki z rasa wybrana musza dawac kierunek dla prostego i ciemnego ludu i dlatego tam jestesmy.

  Czy pan mosze sobie wyobrazic jaka to by byla tragedia jakby nasze utalentowane czlowieki nie przejely Solidarnosc?

  W Polszy by teraz nie byla wolnosc i demokracja i by nie bylo pan Walesa, ani pan Kwasniewski, ani pan Kaczynski, ani pan Komorowski.

 31. Kronikarz said

  Panie Mordka,

  Pan ma niewygojona pępowinę, a może nawet coś więcej…, bo ciągle Pan sprowadza wszystkie sprawy do ludu przebranego.

 32. Panie Kronikarzu Szanowny (nr 31),
  Ja muszę wziąć mój przyjaciel Pan Mordka pod obronę. Dlaczego on miałby nie sprowadzać wszystkie sprawy do Lud Wybrany? Lud Wybrany jest najważniejszy i stworzony na wyższe zadania, jak kierowanie światowa gospodarka i polityka, jak dostarczanie rozmaite wiadomości i rozrywka, czy ustanawianie normy moralne i etyczne. Dlatego jest bardzo naturalne, że my chcemy mieć pełna kontrola.

 33. Rysio said

  re 26. Jestem więcej jak pewny, że 166 Bojkot to PISiura.

 34. 166 bojkot TVN said

  Czy ktos może tę informację przełożyć na język Polaków? http://vabanque.nowyekran.pl/post/48937,nbp-pozyczymy-pieniadze-strefie-euro
  Konkretnie co z tej wiadomości wynika: czy polski rząd pozbawi skarb państwa wielkich aktywów i przekaże jakieś nieokreślone pieniądze w formie „pozyczki bliateralnej”?

  Co to jest pożyczka bilateralna? Dlaczego Polska ma udzielać tej pożyczki do MFW, skoro to prywatny fundusz amerykański, a strefa euro jest euroPejska? Jaki cel ma ta pozyczka, na jaki czas jest udzielana? Jak pożyczana kwota ma się do długu publicznego? Tzn, czy jest większa czy mniejsza niż dług publiczny? Skoro jest mniejsza to dlaczego nie są te nasze środki wykorzystane na spłatę długu i zmniejszenie strat na obsługę długów?

  Czy może ta „pożyczka bilateralna” jest po prostu kolejnym kredytem jaki zaciąga „nasz rząd” na konto Polaków, żeby ją przekazać do kasy,UE, i ratować Angele, Sarkozego, strefę euro i cały świat. Co za to cymbał wymyślił?
  Nie wiedzieliśmy do tej pory, że mamy zbawiać świat zaciąganiem niespłacalnych długów i jeszcze płacić za to lichwiarzom lichwiarskie procenty, Oj długo ta zabawa w ciuciubabkę już nie potrwa
  To rypnie lada moment, Tusk może nie zdążyć wrócić do pracy.

 35. 166 bojkot TVN said

  33/Rysio
  Tyj swoim drzyzganiem dowodzisz, że jedyne czego możesz być pewien, to tego co przed chwilą zjadłeś, i to niedługo, bo zaraz zapomnisz.

 36. re 29. ale kiedy mówiłem że są nieprawdziwe lub nie tylko napisałem kto je zrobił !po drugie jeśli nawet je obalono to wiem jednak że strasznie się sprawdzają w rzeczywistości i to jest ich paradoks niestety a może stety bo ukazują żydów z Kongresu którzy mają za zadanie wyłudzać pieniądze od rządów w swoim holoprzemyśle i tego mi nikt nie powie bo żydzi są chciwi i kochają pieniądze ! i to nie tylko moje zdanie! pozdro

 37. http://www.youtube.com/watch?v=qEQw6wFAAlM polecam do tematu

 38. Guła said

  #10
  Panie Marucha, nad Sowiecją czy nad Rosją?
  Dyć to nie to samo przecież.

  Mniej istotne jest to, czy zostali zestrzeleni czy też zahaczyli o brzozę.

 39. Marucha said

  Re 38:
  W tym przypadku nie gra roli, czy nad ZSRR, czy nad Rosją.
  Prof. Szaniawski przedstawia jako pewnik całkowicie fałszywą wersję zestrzelenia samolotu, w której tyleż prawdy, co w zawaleniu wież WTC przez muzułmanów pilotujących samoloty.

 40. 166 bojkot TVN said

  Rysio, taki mundry we wszystkich koncepcjach szkoły austriackich ekonomów pominął milczeniem wpis 34 o pożyczce bilateralnej, jaką Polska ma przekazać na ratowanie Grecji i strefy EURO.

  To pewnie wykracza poza mózg Rysia, bo przecież Mises nic o euro nie mógł napisać. No i Rysio milczy.
  Ale ze milczą inne mądrale ekonomiczne? Dziw nad dziwami.

Sorry, the comment form is closed at this time.