Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  martino2008 o Wolne tematy (09 – …
  errorous o Pustynia i mnisi. Zagrożenia p…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Szczepan Zbigniewski o Oblicza totalniactwa
  Liwiusz o Materializm polityczny
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Kojak o W Polsce urodziło się o połowi…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Chwila zadumy nad tajemnicą nieprawości

Posted by Marucha w dniu 2012-01-21 (Sobota)

Ujrzawszy w Internecie krótką relację filmową z obrzędów „modlitewnych” na cmentarzu żydowskim w Rzeszowie w ramach obchodów tak zwanych „Dni judaizmu w Kościele Katolickim” (?!!!), choć jestem dobrze obeznany z kwestią przejęcia Kościoła Katolickiego przez „obcych”, to mimo to naszła mnie refleksja nad nędzą ludzkiej egzystencji kiedy ujrzałem wiekowego już mężczyznę, prostytuującego się religijnie i duchowo na tymże cmentarzu żydowskim. Mężczyzna występujący jako biskup Kościoła Katolickiego pod nazwiskiem „Górny”, uczestniczący w modlitwach z żydami i za żydów a mieniący się katolickim kapłanem. Nie przeczę, że ogarnął mnie pewien rodzaj żalu i melancholii nad losem tego człowieka. Nad głębokością jego upadku. Pomyślałem, że jednak wstydu w nim nie ma bo przecież nie uczestniczyłby w takich „obrzędach”.

Mam świadomość, że w całej historii świata srebrniki są najstabilniejszą walutą, kryzys nas ogarnia, a żyć na odpowiedniej stopie jakoś trzeba. Nie wiem czy chodzi tu o srebrniki czy szekle ale z pewnością kwotą symboliczną jest liczba „30”. Natomiast włożenie sutanny, biretu i tytułowanie się biskupem nie zdoła zwieść katolików. Takich katolików, jeszcze niedobitych przez żydomasońską nową religię watykańską, takich ciemnych katolików, średniowiecznych, rzec by można, z głębokiego podziemia, katakumb. Ogromne masy zostały zwiedzione i jeszcze będą, ale garstka pozostanie. Bramy piekielne Kościoła nie przemogą! A malując konia w biało-czarne pręgi nie uzyskamy zebry, pozostanie malowany koń, tyle że w pręgi. Tak i jest z panem „biskupem” Górnym i judeochrześcijańską sektą, która żyje i Biblią i Talmudem.Wystarczy popatrzeć na owoce.

Ale powracając do samych cmentarnianych obrzędów to chciałoby się zapytać: „biskupie”, czy czujesz satysfakcję, że swoim przykładem judaizujesz i ciągniesz za sobą licznych jeszcze, nieświadomych tego faktu, katolików? Modlisz się obłudnie za spokój i odpoczynek dusz żydowskich. Do jakiego Boga (boga?) zanosisz te tak zwane „modły”? Bo chyba nie do Boga Trójjedynego, który w nienawiści jest u żydów? Czy ta modlitwa to kpina czy szyderstwo? Wiesz chyba, „biskupie”, kim są ludzie których świętą księgą jest Talmud? I jakie słowa spoczywają w tymże Talmudzie na temat Naszego Pana Jezusa i Jego Matki? Talmud to ściek najohydniejszych bluźnierstw a jego wyznawcy to sataniści! Wie o tym nawet średnio rozwinięty wiejski czy miejski głupek.

A ty „biskupie”? Czy byłeś „biskupie”, modląc się za „naszych braci żydów”, w pełni władz umysłowych? Bo jeśli tak, to słów odpowiednich na twoją przewrotność znaleźć trudno.
Czy, „biskupie” Górny, zdajesz sobie sprawę z „zasług” położonych dla narodu polskiego i innych narodów chrześcijańskich przez, jak się wyrażasz, „naszych braci żydów”?
Czy to czasem nie tak zwani „nasi bracia żydzi” wprowadzali nam krwawym terrorem komunizm, w potokach krwi i setkach tysięcy zamęczonych moich najlepszych rodaków?
Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” wyzwolili od Boga chrześcijańskie narody Imperium Rosyjskiego a ziemię rosyjską zasłali całunem dziesiątków milionów chrześcijańskich trupów? Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” zorganizowali piekielny głód na Ukrainie chrześcijanom kiedy w męczarniach głodowych zmarło parę milionów niewinnych Rusinów?
Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” masowo mordowali katolickich Węgrów, prawosławnych Rumunów i Serbów? Czy to czasem nie ci „nasi bracia żydzi” walczą zażarcie o legalizację dzieciobójstwa, nazywając je przewrotnie „aborcją”?

Obłudniku! Faryzeuszu !

Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” przy pomocy najnowocześniejszej broni mordują masowo palestyńskie dzieci, kobiety, starców i mężczyzn?

Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” wprowadzają wszędzie gdzie mogą pornografię, rozpustę, prostytucję, pedofilię, sodomię, w imię ich lucyferycznej wolności?

Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” wprowadzają liberalizm ekonomiczny i „wolny rynek” grabieży i rabunku innych narodów?

Obłudniku! Faryzeuszu!

Czy to nie ci „twoi bracia żydzi” zamordowali Zbawiciela? Ależ oczywiście, że nie, według ciebie obłudniku. Bo gdybyś sądził inaczej to byłbyś gdzie indziej w tym czasie.
Ale ty wiesz, że to prawda a plwasz na to! Mówisz o straszliwej okupacji która dotknęła żydów. A zapomniałeś obłudniku, że my Polacy nie mamy wolności od dawna? Mówisz o wierności człowieczeństwu tych, którzy ratowali żydów. A czemu nie wspominasz o „człowieczeństwie” żydów w ratowaniu Polaków? Kim jesteś zwodzicielu, żeby wiernych prowadzić na żydowskie manowce?

Czy wiesz czym jest sumienie? Patrząc na twój upadek, żal mi ciebie, ale pamiętaj, że zdasz sprawę ze swojej perfidii gdyż Bóg jest sprawiedliwy i bardzo prawdopodobne, że poszybujesz z „twoimi braćmi żydami” do „żydowskiego nieba”. Miłej podróży!

Bez wyrazów szacunku, napisał to średniowieczny polski katolik.

 

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

Admin przypomina katolikom, iż modlitwa o nawrócenie żydów jest nie tylko dopuszczalna, ale wręcz nakazem Kościoła. Nie należy takiej modlitwy mylić ani ze wspólnymi „modłami” księży i rabinów, ani z uznawaniem żydów za „starszych braci”, którzy nie potrzebują Zbawiciela, gdyż mają własną drogę do Zbawienia – a to właśnie ma miejsce.

Komentarzy 14 do “Chwila zadumy nad tajemnicą nieprawości”

 1. Kronikarz said

  —A ty „biskupie”? Czy byłeś „biskupie”, modląc się za „naszych braci żydów”, w pełni władz umysłowych? Bo jeśli tak, to słów odpowiednich na twoją przewrotność znaleźć trudno.
  Czy, „biskupie” Górny, zdajesz sobie sprawę z „zasług” położonych dla narodu polskiego i innych narodów chrześcijańskich przez, jak się wyrażasz, „naszych braci żydów”?
  Czy to czasem nie tak zwani „nasi bracia żydzi” wprowadzali nam krwawym terrorem komunizm, w potokach krwi i setkach tysięcy zamęczonych moich najlepszych rodaków?
  Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” wyzwolili od Boga chrześcijańskie narody Imperium Rosyjskiego a ziemię rosyjską zasłali całunem dziesiątków milionów chrześcijańskich trupów? Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” zorganizowali piekielny głód na Ukrainie chrześcijanom kiedy w męczarniach głodowych zmarło parę milionów niewinnych Rusinów?
  Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” masowo mordowali katolickich Węgrów, prawosławnych Rumunów i Serbów? Czy to czasem nie ci „nasi bracia żydzi” walczą zażarcie o legalizację dzieciobójstwa, nazywając je przewrotnie „aborcją”?—

 2. błysk said

  Nie widzę żadnych powodów do „dnia judaizmu”. Bowiem żydzi nie wierzą w Trójce Przenajświętsza czyli mają innego Boga, nie znają pojęcia dialogu , bo z każdej inicjatywy starają się wyprowadzić dla siebie korzyść i to materialna,są winni , jak to stwierdza artykuł, potwornych zbrodni.Zatem „dzień judaizmu” dodajmy połączony z zaparciem się Chrystusa, bo zasłaniane są krzyże w seminariach, jest w istocie dniem szerzenia judaizmu.Dodajmy,że duchowni formalnie katoliccy , w tym biskupi ,biorą udział w żydowskim święcie chanuki ,którego twórcy z pogardą mówią o ‚gojach”.

 3. antka kobity szwagra brat said

  ….””Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla…

 4. alk said

  Kolejna poprawnosc

 5. alk said

  Oświadczenie Metropolity Krakowskiego w związku z wypowiedzią b. prezydenta M. Gorbaczowa
  Kraków, dnia 14 grudnia 2011 roku

  OŚWIADCZENIE METROPOLITY KRAKOWSKIEGO

  W imię prawdy historycznej czuję się w obowiązku sprostować – informacje podawane przez media – że były prezydent Michaił Gorbaczow usłyszał z ust Ojca Świętego Jana Pawła II, że wprowadzenie stanu wojennego było decyzją słuszną.

  Po konsultacjach z osobami uczestniczącymi w spotkaniach Papieża z prezydentem Gorbaczowem – stanowczo stwierdzam, że Ojciec Święty nie rozmawiał o stanie wojennym z Panem Gorbaczowem. Papieska ocena stanu wojennego była zdecydowanie negatywna. W pamięci nosimy słowa Jana Pawła II: „Coście zrobili z tym narodem. Nie zasługiwał na takie potraktowanie”.

  W drugim dniu stanu wojennego Jan Paweł II rozmawiał telefonicznie z prezydentem Ronaldem Reaganem i prezydentem Sandro Pertinim w atmosferze ubolewania i współczucia dla Narodu polskiego.

  Stanisław Kardynał Dziwisz
  Metropolita Krakowski
  http://www.diecezja.pl/pl/dekrety/3049-owiadczenie-metropolity-krakowskiego-w-zwizku-z-wypowiedzi-b-prezydenta-m-gorbaczowa

 6. Marucha said

  Re 5:
  Może mówi prawdę, może kłamie…
  Dziwisz zasłużył sobie na brak zaufania.

 7. Re.2
  „Nie widzę żadnych powodów do „dnia judaizmu”.”
  Nic bardziej mylnego. Powody są – i to bardzo głębokiej natury – a to dla praktycznej realizacji w nowym wydaniu „Rzeczypospolitej Obojga Narodów”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/10/22/buduja-na-polskiej-ziemi-%e2%80%9erzeczypospolita-obojga-narodow%e2%80%9d/

 8. wet3 said

  @ 6
  Wypowiedzi Dziwisza nie sa warte przyslowiowego funta klakow.
  PS – Czekamy kiedy znowu Dziwisz wybierze sie po natepna nagrode do starszych i madrzejszych!

 9. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka jest obuszony na pan Gajowy sze napisal:

  „Admin przypomina katolikom, iż modlitwa o nawrócenie żydów jest nie tylko dopuszczalna, ale wręcz nakazem Kościoła.”

  Ja pan Mordka uwasza, sze pan Gajowy nie rozumie II Sobur i wciaga wszystkie polskie katoliki w straszny gszech.

  Pszeciesz II Sobur wyraznie zakazal aby sie modlic o nawrucenie zydow.

  Moszna sie tylko modlic o pomyslnosc zydow oraz tszeba zydow bardzo pszepraszac, bardzo kochac, oraz oraganizowac dnie juadaizmu w kosciele z bardzo dusza menora.

 10. kazikh said

  Dziwisz,sekretarz i powiernik JP,nie wykonał postanowienia testamentu naszego wielkiego rodaka który nakazał spalenie swoich osobistych notatek swojemu sekretarzowi.
  Jest człowiekiem niewiarygodnym.

 11. RomanK said

 12. mgrabas said

  „(…) Obłudniku! Faryzeuszu !

  Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” przy pomocy najnowocześniejszej broni mordują masowo palestyńskie dzieci, kobiety, starców i mężczyzn? (…)”

  tak, to nie ci, to inni – syjoniści lucyferianie – ci podszywają się pod naszych braci Żydów

  nawet w Izraelu są sprawiedliwi nasi bracia w Chrystusie – jeden z Nich napisał:

  „I’m a Christian and the Jews will always be the chosen people. The Jews wrote the bible. It’s not like every Israeli killed a Palestinian. I support a Palestine but i’ll only support a Palestine if it agrees to be along side with Israel.”

  w komentarzu pod tym filmem

  i dodał:

  „You’re brainwashed by hate and anger.”

  powiedział Chrystus:

  Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim
  sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam
  odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we
  własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu:
  Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku?
  Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz,
  ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. (Mt7,1-5)

  to nie przynależność do takiego czy innego kościoła czyni chrześcijanina, ale osobista relacja z Chrystusem i bliźnimi

 13. aga said

  Pan Jezus mówi: „nastanie jedna owczarnia i jeden pasterz” (J 10, 16).
  W Wielki Piątek Kościół modli się o nawrócenie żydów. Wczoraj katolicy modlili się o nawrócenie żydów.
  A tak oto modliły się pokolenia katolików, tak przez wieki modlili się Święci, tak przez wieki modlili się polscy Święci:

  Oremus et pro perfidis Judaeis: ut Deus et Dominus noster auferat velamen de cordibus eorum; ut et ipsi agnoscant Jesum Christum Dominum nostrum.
  Oremus.
  Omnipotens sempiterne Deus, qui etiam Judaicam perfidiam a tua misericordia non repellis: exaudi preces nostras, quas pro illius populi obcaecatione deferimus; ut, agnita veritatis tuae lucae, quae Christus est, a suis tenebris eruantur. Per eundem Dominum nostrum Jesum Christum, Filium tuum, qui tecum vivit et regnat in unitate Spiritus Sancti, Deus, per omnia saecula saeculorum. Amen.

  Módlmy się za wiarołomnych żydów: niech Bóg i Pan nasz usunie zasłonę z ich serc, aby i oni uznali Jezusa Chrystusa, Pana naszego.
  Módlmy się.
  Wszechmogący, wieczny Boże, który nawet wiarołomnych żydów nie odrzucasz od Swego miłosierdzia, wysłuchaj próśb naszych, jakie zanosimy za ten zaślepiony naród. Niech uznawszy światło Twej prawdy, którym jest Jezus Chrystus, zostanie wybawiony ze swoich ciemności. Przez tegoż Pana naszego Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

 14. aga said

  Realia ewangeliczne a kult nieświętego spokoju

  Dzisiaj będzie nauka dla grzeszników, którzy powołanie do świętości traktują poważnie.
  W realizacji świętości potrzebna jest wierność Prawdzie, odwaga, wytrwałość, determinacja, gotowość na znoszenie przeciwności, bo przecież „wszystkich, którzy chcą żyć zbożnie w Chrystusie Jezusie, spotkają prześladowania” (2 Tm 2, 13).
  Wzmacniającym słowem św. Ignacy Antiocheński pisał do św. Polikarpa ze Smyrny: Sta firmus ut incus, quae percutitur! (Bądź nieugięty jak uderzane młotem kowadło!). Św. Franciszek Salezy bardzo cenił dusze energiczne, autonomiczne, samodzielne w realizacji świętości. Pisał tak sympatycznie: „jakże miłuję te dziarskie dusze!”.
  Proszę wybaczyć siermiężność sformułowania: łopatą do głowy nakłada nam Pan Jezus kolejne porcje Prawdy. Szlachetne remedium na zatrute ziarna modernizmu rozsypywane dzisiaj obficie tu i tam! Oto:
  „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. Kto chce znaleźć swe życie, straci je. A kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je” (Mt 10, 34-39).
  Kult Chrystusa – tak.
  Kult nieświętego spokoju – nie.
  Priorytet Prawdy – tak.
  Priorytet zamazanej i fałszywej ugody – nie.
  Pisze św. Paweł (i tak działał!): „Nie możemy niczego dokonać przeciwko prawdzie, lecz wszystko dla prawdy” (2 Kor 13, 8).
  Są Święci i są nieświęci.
  Zdradził Prawdę dla trzydziestu srebrników nieświętego spokoju.
  Zdradził Krzyż dla trzydziestu srebrników nieświętego spokoju.
  Zdradził Różaniec dla trzydziestu srebrników nieświętego spokoju.
  Zdradził postawę klęczącą przed Bogiem za trzydzieści srebrników nieświętego spokoju.
  Pan Jezus mówi: „Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi” (Mt 5, 13).
  Parafrazując powiedzenie Kard. Hozjusza: „Każdą rzecz zowię, jaką jest: prawdę prawdą, kłamstwo kłamstwem”. „A co nadto jest, od Złego pochodzi” (Mt 5, 37).
  Pisał przed laty Kardynał Ratzinger słowem trzeźwym:
  „By […] uniknąć nieporozumień: Wezwania do pokoju Chrystusowego nie należy mylić z wzywaniem do takiej dobrotliwości, która jest w gruncie rzeczy słabością i chce uniknąć kłopotów wynikających z otwartej i stanowczej obrony własnych przekonań. Żądanie jedności w Kościele nie znaczy, że wszyscy mają zgodzić się na wszystko. Zwykłe przestawanie ze sobą to jeszcze nie jedność, to raczej unik przed nią. Hasłem: «Bądźmy dla siebie uprzejmi» nie należy gardzić, ale nie sięga ono szczytów Ewangelii, ponieważ oszczędza nam wysiłku wejścia na drogę prawdy, a przez to prawdziwego, wzajemnego pojednania” (Kard. J. Ratzinger, Służyć prawdzie, 18 I).
  Nie trzeba się męczyć kultywowaniem powszechnie rozpowszechnianej fałszywej i nieewangelicznej koncepcji świętości rozmytej i głupio potulnej wobec kłamstwa i wobec zdrady Prawdy i zdrady Tradycji. Pan Jezus potrzebuje ewangelicznych bojowników! Precyzyjnie: szlachetnych rycerzy. „Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!” (Mt 10, 16).
  Zaszczytem jest być rycerzem Chrystusa Króla. Nieraz rycerze odniosą rany. Ale nagroda będzie zaszczytna. Niezrównana!
  Jakiż to zaszczyt: walczyć o Prawdę pod sztandarami Chrystusa Króla! Bitwa najszlachetniejsza. A zwycięstwo – pewne!

  http://novushiacynthus.blogspot.com/2012/01/realia-ewangeliczne-kult-nieswietego.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: