Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Zerohero o O tych, którzy się na niemieck…
  corintians o O tych, którzy się na niemieck…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nie przyznaliśmy wam koncesji i co nam zrobicie

Posted by Marucha w dniu 2012-01-21 (Sobota)

1. Byłem wczoraj na nadzwyczajnym posiedzeniu sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu, zwołanej na wniosek posłów Prawa i Sprawiedliwości i poświęconej przedstawieniu wyjaśnień przez KRRiT, dotyczących rozdziału koncesji telewizyjnych na nadawanie na cyfrowym multipleksie.

Do momentu ogłoszenia bezterminowej przerwy przez przewodniczącą komisji posłankę Platformy Iwonę Śledzińską-Katarasińską, głos zabrała przedstawicielka wnioskodawców, a także przedstawiciele fundacji Lux Veritatis i przewodniczący KRRiT Jan Dworak.

Im częściej na komisji padały wnioski o podjęcie uchwały potępiającej działania KRRiT w sprawie rozdziału miejsc na pierwszym multipleksie, tym bardziej widać było mobilizację wśród posłów Platformy aby zapewnić większość w ewentualnym głosowaniu.

Ponieważ na posiedzeniu komisji nie było posłów PSL, rządzący nie byli w stanie zapewnić tej większości i zorientowawszy się, że takie głosowanie mogą przegrać, doprowadzili do bezterminowego przerwania posiedzenia.

2. Z informacji, które na komisji padły można się zorientować, że KRRiT w sprawie rozdziału koncesji na nadawanie na pierwszym cyfrowym multipleksie, ma sporo na sumieniu, bo przewodniczący nie był w stanie wyjaśnić dlaczego koncesję na nadawanie otrzymały podmioty swoiste „wydmuszki finansowe”, a nie otrzymała fundacja, która taką wydmuszką nie jest.

Okazuje się, że dwie spółki otrzymały koncesje tylko dlatego, że mają dysponować pożyczkami, których ma im udzielić inna spółka sama mająca ponad 100 mln zł zobowiązań z tego aż 90 mln to zobowiązania krótkoterminowe.

Ba spółki, które koncesję dostały nie dysponują ani własną bazą produkcyjną i emisyjną, a jedna z nich zaczęła w ogóle nadawać dopiero 1 stycznia 2012 roku, a więc ponad pół roku po zdobyciu koncesji na nadawanie cyfrowe (o koncesje mogły się ubiegać spółki nadające już program).

Tych zastrzeżeń jest zresztą więcej. Jedno z najbardziej poważnych to konflikt interesów dotyczący samego przewodniczącego KRRiT Jana Dworaka. Jedna ze spółek, które koncesję otrzymały ATM Grupa S.A składa się z 9 spółek i jedną z nich zakładał i nią kierował przewodniczący Dworak. Co więcej w jej zarządzie także obecnie zasiada jeden z najbliższych współpracowników Dworaka kiedy ten kierował Telewizją Publiczną.

Jan Dworak zamiast wyłączyć się z procesu koncesyjnego wobec tej spółki nie tylko tego nie zrobił ale to on podpisał decyzję administracyjną przyznającą koncesję ATM Grupa S.A.

3. Wyjaśnienia przedstawione przez przewodniczącego Dworaka miały zresztą charakter, który do złudzenia przypominał słynną scenę z szatni z filmu Miś Bareji. Przypomnę tylko dla niezorientowanych, że chodziło tam o wydanie płaszcza z szatni bohaterowi filmu, który nie miał numerka. Kierownik szatni oburzony, że właściciel płaszcza, krzyczy na jego pracownika, rzuca w końcu kultowy tekst „ nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi”.

Tłumaczenia Dworaka były bardziej uprzejme ale puentę miały podobną. Nie przyznaliśmy koncesji fundacji Lux Veritatis na nadawanie cyfrowe dla telewizji Trwam i co nam zrobicie.

Wprawdzie przewodniczący KRRiT mówił, że fundacja może się od tej decyzji administracyjnej odwołać do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie ale przecież doskonale wie, że sąd ten nie będzie badał potencjału finansowego podmiotów starających się o koncesję czy też konfliktu interesów samego przewodniczącego, tylko przebieg procedury administracyjnej.

Ba nawet gdyby ten sąd przyznał rację fundacji Lux Veritatis to i tak nie będzie można przyznać jej koncesji, bo wszystkie zostały rozdzielone, a następny konkurs koncesyjny może się rozpocząć dopiero w 2013 roku i to pod warunkiem, że do tego czasu telewizja publiczna zwolni częstotliwości.

Tak się „bawi” rządząca większość bo przecież w skład KRRiT wchodzą ludzie delegowani tam przez Prezydenta Komorowskiego, a także koalicję PO-PSL.

Zbigniew Kuźmiuk
http://iskry.pl/

Komentarze 143 do “Nie przyznaliśmy wam koncesji i co nam zrobicie”

 1. król złoty said

  Michalkiewicz w Radiu Maryja o nieprzyznaniu koncesji dla TV Trwam w kontekście odwiedzin ambasadora Izraela u premiera Marcinkiewicza w 2005 r. oraz deklaracji programowej B’nai B’rith z 2006 r.
  [audio src="http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2012/01/2012.01.16.akt03.mp3" /]

 2. Mary said

  Polecam wszystkim kazania ks.Natanka np. Gloria Tv lub Christus Vincint – jutrzejsze, niedzielne kazanie bedzie bardzo ciekawe – ks.Piotr udzieli odpowiedzi biskupom. Co by tu nie gadac, kto jest czlowiekiem prawym i odwaznym tego ograniczenia wolnosci slowa nie dotycza. A Tv Trwam i Radia Maryja szkoda chocby ze wzgledu na zasieg oddzialywania. JAKBY NA TO NIE PATRZEC JEST TO POLICZEK DLA NARODU POLSKIEGO. CHAZARY TESTUJA NASZA CIERPLIWOC, A TEJ JUZ CORAZ MNIEJ.

 3. 166 bojkot TVN said

  A’propos odmowy miejsca na multipleksie cyfrowym dla Tv Trwam, to w czasie przesłuchań w sejmie strona rządowa w osobach szczególnie pana Dworaka wykazała się taką butą, takim chamstwem, takim zadęciem jakiego dawno nie widzieliśmy.
  To taki Urban z Rakowskim i Cyrankiewiczem w jednym. Urban, kiedy mówił, że rząd sam się wyżywi, Rakowski, kiedy piał w stoczni do robotników z oburzenia, że podskakują, Cyrankiewicz kiedy obiecywał, że jak kto podniesie rękę na władzę to władza mu tę rękę odetnie.

  To stare jakoś szybko chce wrócić. Ale to se ne vrati pane Donek, Bronek i inne palikoty i dworaki-pokraki moralne.
  Nie z nami te numery.

  Trzeba dodać, że w tej chwili nadawane są cyfrowo w Warszawie programy
  – TVP-1, TVP-2, INFO (W-wa), HISTORIA, KULTURA, INFO (Łódź) i POLONIA
  – POLSAT, POLSAT HD, TV4, TV-6, POLSAT SPORT NEWS
  – TVN; TVN-7, TVN HD
  – TV PULS, PULS 2 (TYLKO SYGNAŁ PISZCZĄCY)

  RAZEM 17 KANAŁÓW. Choć było przez chwile więcej, Może być więcej w innych rejonach W-wy w zasięgu innych multiplexów.

  Jest nieprawdopodobnym qrestwem zabranianie nadawania telewizji katolickiej redemptorystów.
  Prawda jest taka, że w powyższym zestawieniu mamy 100% telewizji żydowskich i ani 0,1% katolickich,

 4. Marucha said

  Re 3:
  Ano jest to qrestwo – i co im zrobimy?
  Może Unia Europejska pomoże?

 5. 166 bojkot TVN said

  4/Marucha
  Był czas wyborów!
  Wówczas trzeba było myśleć, kazać iść do wyborów, wybrać jak najwięcej innej opcji.
  Teraz to niech Marucha wymyśli co im zrobić. Z dwóch złych okupantów, ten mniej zły PiS dałby koncesje TV Trwam bez problemu. Może nawet zastopował pojawienie się na cyfrze programów pornograficznych, bo i takie są wśród nadających.
  W tym towarzystwie faktycznie TV Trwam jest nie na temat, może odwracać uwagę od p…lenia ..

 6. Marucha said

  Re 5:
  Szkoda wielka, że 166 Bojkot TVN – mimo tysiąc pięćset powtarzanych pytań „Na kogo oddać głos?” – nie chciał nam tego powiedzieć. Nie powiedział też tego po fakcie – na kogo głosował. Bo przecież nie na PiS, tyle wiemy.
  Należy zatem rozumieć, że „obywatelskim obowiązkiem” było pójście do wyborów i oddanie głosu na byle kogo.

 7. 166 bojkot TVN said

  6/Marucha
  Znowu pan przegina.
  Tymczasem wybojkociliście to to teraz mamy: Dworaka i całą sforę bezczelnych aroganckich chamów płci obojga, przedstawicieli partii rządzącej Platformy Obywatelskiej, którą wybraliście organizując bojkot wyborów. Takie są FAKTY. A teraz tylko mamy konsekwencje tych faktów.
  TO BYŁO PROSTE DO PRZEWIDZENIA, SKORO NAWET 166 TO PRZEWIDZIAŁO I NAMAWIAŁO DO GŁOSOWANIA.

  Do głosowania – na kogo? – admin</b

 8. Rysio said

  No właśnie – Bojkotak tak zapalczywie namawiała do głosowania – tylko wygodnie zapomniała napisać na którego żyda.

  Panie Gajowy – jestem wiecej jak pewien że Bojkotka to zwykła PISiura.

  PISura która łgała, nadal łże i brak jej cywilnej odwagi przyznać się że popierała i nadal popiera żydowski PIS.

 9. Re.5
  Ta inna opcja to taka sama opcja.
  A w czasie wyborów trzeba było siedzieć w domu i nie dawać legitymizacji jakiejkolwiek władzy wywodzącej się kanciastego stołu, KOR-u, Fundacji Batorego Georgea Sorosa.

  RM, TV TRWAM, ND – stały się polityczną tubą PiS-u realizującego politykę blokady polskich sił politycznych
  czytaj: „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/ ]

  z jednoczesną realizacją polityki Izraela na terytorium Polski

  „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
  jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni„
  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
  http://jozefbizon.wordpress.com/

  Ta polityka „Polskiego trójkata bermudzkiego” w którym ginie na naszych oczach Polska byłaby niemożliwa do realizacji bez PiS skrywającego się za parawanem katolicyzmu przy współudziale RM. ND, TV TRWAM.
  W tym kontekście wymienione media nie służą polskiej sprawie [ale za to za Polaków pieniądze], a zawirowania wokół wszelkich koncesji [wcześniej, a i teraz] służą jedynie uwiarygadnianiu PiS i blokadzie polskich sił politycznych – po czym koncesja zostanie udzielona. PiS wspomagany przez te media jest najbardziej skutecznym mamidłem a zarazam przez to najbardziej niebezpiecznym mamidłem dla części Narodu Polskiego.

 10. 166 bojkot TVN said

  9?JB
  Pan jest inżynierm?
  Nie sadzę. Albo nie potrafi pan zrozumieć mechanizmów społecznych. Bojkot zjawisk fizycznych, tak jak i społecznych, nie ma żadnego wpływu na działanie urządzenia/społeczeństwa.
  Ktoś kto nie rozumie takiej podstawowej rzeczy, może zajmować się tylko opisywaniem rzeczywistości, bo do zmiany, ani tworzenia po prostu się nie nadaje, Jest jak rdza albo piasek w trybach.

 11. Sara said

  #10
  Tysze Belkot nie domyszlaj czy ten szanofny pan jeszt inszynier, bo tysze na tym nie znasz.
  Tysze lepiej pobaf tym malym oprzesanym prezesa kalkensztajna.

 12. re.10
  Pewnie w myśl tej „Bojkota” zasady w czasie II wś. niektórzy zostawali folksdojczami.

 13. 166 bojkot TVN said

  13/JB
  Nie zauważa Pan różnicy między Polską a Niemcami i niemiecką okupacja. 166 w czasie wojny najprawdopodobniej walczyłoby w lesie. Teraz też dopasowuje metody walki do możliwości.
  To kiedy panie Józefie Bizoniu Hitler urządzał Polakom wybory?! Ot chociażby z takim poziomem demokracji jak te obecne? Zanim pan odpowie na to proste pytanie, niech pan walnie się dobrze w makówkę w celu uruchomienia szarej masy, która tam nieruchawo tkwi.

 14. Marucha said

  RE 13:
  No to na kogo powinniśmy byli głosować?

 15. Re.14. Zdaje się, że na palącego koty i bojkoty – Panie Marucha.

 16. Re.13
  Bojokt siedziałby pewnie w lesie, żeby potem donosić tam gdzie trzeba – a to w ramach dopasowania metody walki do możliwości.

 17. feliks said

  @3 166 Bojkot….
  Czym się Pan podnieca, co takiego „dobrego ” zrobiła TV TRWAM, zmieniła mentalność, wspierała ugrupowania patriotyczne ,wolne żarty, wspierała grabiący nas „Układ” wśród użytecznych idiotów.Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść .
  Co do udziału w wyborach to ma Pan rację – należało usłuchać Giertycha(jak i przy plebiscyście dot. UE) i głosować na PSL , przynajmniej nie byłoby dyskusji o „zwiazkach partnerskich”.Trzeba robic co jest możliwe w danej sytuacji.

 18. Rysio said

  re 13. A Rysio nie zauważa żadnej różnicy między:

  żydowskim PIS
  żydowskim PO
  żydowskim SLD
  i żydowską Palikociarnią

  PISiura czy mogłabyś łaskawie te różnice, jeżeli takowe istnieją, wypunktować?

  „…. 166 w czasie wojny najprawdopodobniej walczyłoby w lesie….”

  G. prawda! – nie walczyłabyś w lesie tylko ( jako baba SS) trzymała honorową wartę przy grobie Piłsuda na Wawelu .

 19. 166 bojkot TVN said

  17/Feliks
  166 nie rozpatruje zasług żadnej telewizji, bo pytanie jest tendencyjne i dotyczy tylko jednej. Równie celowe, a może nawet bardziej byłoby pytanie co złego zrobiła, że nie chcą jej dać zasięgu ogólnopolskiego na platformach cyfrowych?

  Aby w przyrodzie, życiu politycznym, istniała harmonia musi istnieć równowaga. Czy to się komuś podoba czy nie TV trwam może się okazać jedynym medium, za pośrednictwem którego możemy dowiedzieć się o sprawach i zjawiskach zakazanych do publikacji w mediach żydowskich publicznych i prywatnych. TO JEST JEDYNY I GŁÓWNY POWÓD DLA KTÓREGO W INTERESIE KAŻDEGO POLAKA JEST ISTNIENIE TELEWIZJI TRWAM NA PLATFORMACH CYFROWYCH, nawet jeśli ktoś nie potrzebuje takiej telewizji.
  Bez telewizji Trwam mamy jeden posłuszny nurt informacyjno-propagandowy poza którym nie ma nic.

 20. 166 bojkot TVN said

  18Rysio
  166 wie od dawna, że Rysio bardzo wielu rzeczy nie widzi,i dlatego przyprowadza do gajówki te swoje genialne myślo-kapłony, które stanowią bezwartościowe intelektualnie guano.

 21. Ad.17
  Co do PSL – to oni jak to mówią wchodzą bez mydła [i to z przebitką] – i na nich głosować?
  Proszę poczytać [w oparciu o fakty, a nie w oparciu o wydaje mi się]:
  „Czas na Chanukę z PSL-em”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/09/25/czas-na-chanuke-z-psl-em/

  i wysłuchać mądrości głoszone przez Kalinowskiego z PSL – o tu:
  http://pardon.wrzuta.pl/film/2gNWsZHLPQb/pardon_tv_happy_chanuka
  [po przejściu reklamy].

 22. Re.19
  Co z tego dowiadywania się skoro ostatecznie zaprzęgnięta jest w ten sam układ – co widać w decydujących momentach. Jako wentyl bezpieczeństwa – to i owszem. A ile osób [przez tyle lat] wykreowano z poza KOR-owskiego układu?

 23. Inkwizytor said

  Bojkotka, na którego żyda głosowałaś ?

 24. 166 bojkot TVN said

  22/JB
  Dzięki RM – w 2001 i 2005 roku do sejmu weszła nowa partia LPR …..
  Na Węgrzech w 2010 roku – antykomuniści zdobyli 75% konstytucyjną większość NA PEWNO NIE BOJKOTEM WYBORÓW. Nie wspmnę o referendach na Śląsku i w Wielkopolsce po I wś.

  Jeśli nie macie z kim dyskutować w domu, to mi przykro, – ja te jałowe dyskusje z kapłonami KOŃCZĘ!

  Dyskutujcie sobie panowie ze sobą jakie to dobro stworzyliście swoim wyrafinowanym bojkotem wyborów 9.10.20111 roku Polsce. Powodzenia …

 25. Marucha said

  Re 24
  No to na kogo trzeba było głosować? LPR już nie startowała…
  Powie nam Pan, czy nie?

 26. 166 bojkot TVN said

  Dlaczego LPR nie startowała, bo w 2007 roku ktoś – taki sam ktoś – ogłosił bojkot wyborów ……

  Bredzi Pan. LPR straciła elektorat – admin

 27. Re.24
  A potem skoro LPR okazała się nieposłuszna PiS Kaczyńscy doprowadzili w 2007 r. do rozwiązania parlamentu i oddali władzę PO – wykończywszy po drodze LPR i Samoobronę.
  Trzeba mieć nierówno pod sufitem lub być super cynikiem, aby współwinowajców obecnej tragedii Narodu Polskiego wspierać, promować i jeszcze do tego powoływać się teraz na Węgrów.
  Toż to demoralizacja intelektualna najwyższych lotów!

 28. veri said

  19. @166 bojkot TVN

  Ja raz po raz czytam, iz RM i TVTrwam tez sa zydowskie.

  Chcialoby sie zapytac : a jaka jest Prawda ?

 29. 166 bojkot TVN said

  Zaraz! zaraz! przecież dopiero Marucha, JB, Rysio i inni kazali się modlić za nawróceniem Żydów? Kazali!
  Jak już się kilku nawróciło i siedzi teraz w PiS-ie, czy RM, albo TV Trwam to nie chcecie na nich głosować, zostawiając przestrzeń polityczną Żydom nienawróconym. Panowie! Może trochę konsekwencji!
  Albo rybka, albo …

 30. veri said

  ” Nie przyznaliśmy wam koncesji … ” – hmmm … komu i doczego potrzebna jest ta KRRiT. Zasadnicze pytanie, prawda ?

 31. 166 bojkot TVN said

  26-Admin – bredzi Pan – LPR straciła elektorat, bo elektorat został niemalże zmuszony do bojkotu wyborów.

  Kto niby go zmuszał? Marucha? Rysio? Czy Pan się dobrze czuje? – admin

 32. Re.29
  A może nam Bojkot wskazać imiennie którzy to się nawrócili i na co się nawrócili?

 33. Guła said

  Bredzi Pan. LPR straciła elektorat – admin

  Rzecz jasna z powodu PiS

 34. Sara said

  Belkot tys wypil za duszo pejsachufka w szabas.

 35. Sara said

  #32
  Onisze moga nafrocic na kaszda religia ktora dopsze placi.

 36. Guła said

  LPR zrezygnował z udziału w wyborach i poparł podwyżkę gazu, znaczy PSL.

 37. 166 bojkot TVN said

  A teraz nastapiła ogolna szczesliwosc dokladnie taka jaka chcieli wielokrotni bojkotnicy

 38. 166 bojkot TVN said

  34/Guła
  Na przeszkodzi kontraktu stał L.Kaczyński ….

 39. 166 bojkot TVN said

  Hakerzy w rzadzie i sejmie
  http://nt.interia.pl/internet/bezpieczenstwo/news/strona-polskiego-sejmu-zaatakowana-przez-anonymous,1749608,1276

 40. p.e.1984 said

  166 bojkot TVN: Dzięki RM – w 2001 i 2005 roku do sejmu weszła nowa partia LPR …..
  Na Węgrzech w 2010 roku – antykomuniści zdobyli 75% konstytucyjną większość NA PEWNO NIE BOJKOTEM WYBORÓW.

  Z punktu widzenia polskiego narodowca opieranie ideologii politycznej o „antykomunizm” w 2012 (z czego się w Polsce próbuje robić oś sporu? PiSarnia walczy z „komunom, ale jeszcze bardziej postkomunom” – i wali ideologicznie w próżnię, bo przeciw sobie (teoretycznie, bo praktycznie reszta sceny jest skrzydłem tego samego obozu) ma libertynów z SLD i neoliberałów aferalnych z PO-PSL-u – oraz libertynów w wersji absurdalnej – w Ruchu PO-parcia Paliknota. To nie jest „postkomuna” (ok, technicznie to potomkowie i spadkobiercy grupy „puławskiej”, ale z „komuną” nie mają nic wspólnego). Proszę mi powiedzieć, w jakiego wroga Polski godzi dziś postawa „antykomunistyczna”?

  W mojej opinii – to jest postawa wygenerowana sztucznie, żeby czymś zidiociałe do reszty społeczeństwo zająć. Jesteś bezrobotny? „Komuna, ale jeszcze bardziej postkomuna”. Nie masz na czynsz? Na wykupienie leków? Na zapłacenie za prąd, gaz, węgiel? To sprawka „komuchów”. Tako rzecze polski „prawak”. Polskie rodziny żyją w ubóstwie ( http://img267.imageshack.us/img267/6145/childpoverty.png ) ? „Komuna”. To wszystko wina PRL!
  W 1993r bezrobocie w III RP wynosiło 2,5 mln. Do 2010 polska gospodarka wytworzyła netto około 1,7 mln miejsc pracy. Wina „komuny”. 17 lat poza rynkiem pracy dla 800 tys Polaków (nie liczę mlodych, którzy weszli na rynek pracy)? „Komuna”!

  Dlaczego w debacie publicznej (i polskich głowach) funkcjonuje nonsensowna konfrontacja „antykomuchy” – wiatraki don Quichota, dlaczego nie są adresowane rzeczywiste problemy?!? Niech mnie któryś „antykomuch” oświeci z kim on dziś wojuje. Z gen Jaruzelskim w noc rocznicową 13 XII? Oskarża go o ofiary stanu wojennego (ile byłoby ofiar, gdyby nie stan wojenny?)? A potem – modli się do Pinocheta? Sprawdził, ilu ludzi zabił Pinochet?

 41. Guła said

  Nie oddali władzę PO tylko rozpisali nowe wybory. Chyba liczyli na większość w parlamencie, zresztą słusznie, bo wcale tych wyborów nie przegrali pomimo przedłożenia o kilka godzin wyborów i akcji sms skaptowanej w TVN przez panią Pochanke.
  To właściwie kapitał nie wytrzymał bo do tej większości PiS w parlamencie dopuścić nie mógł.

  Później zajęli się dożynaniem watahy. Taki skrót retrospektywny.

  Czy ktoś może wie po co cały rząd w ubiegłym roku został wezwany do tel awiwu i to przed wyborami?

 42. Guła said

  jakby tak liczyli głosy. no nie?

 43. 166 bojkot TVN said

  38/PE
  Przepisujesz to co ci powiedzieli w TVN
  Sluchaj tylko transmisji z konferencji prasowych i innych na żywo. Zobaczysz inny świat partyjny

 44. Guła said

  skoro prowadzą cała ewidencję mieszkańców III RP to dlaczego nie mieliby liczyć głosów w wyborach. żaden elektorat im nie umknie.

 45. Guła said

  A właśnie p.e.1984 z jakiego to powodu LPR zrezygnowało z mikrofonów RM.

  Od dawna mnie to intryguje.

 46. Marucha said

  Re 45:
  To nie LPR zrezygnowało z mikrofonów Radia Maryja, ale odwrotnie: Radio Maryja zrezygnowało ze współpracy LPR.
  Zresztą nie tylko z LPR. Także z wieloma innymi ludźmi, którzy głosili niewygodne dla RM fakty: Henryk Pająk, Lusia Ogińska, Ryszard Filipski i in.

 47. Ad.39
  Guła – a po co było doprowadzać do rozpisania przedterminowych wyborów w 2007 r. W czym to LPR i Samoobrona przeszkadzali PiS?
  A czy PiS miało coś za złe PO w związku z Tel Avivem 2011 r.?

  Czy Tusk [z PO i PSL] realizuje niewzruszalny kierunek polityczny wyartykułowany w Izraelu w 2006 r. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego?
  – „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni„
  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

  A jak się mają do tego Dni Judaizmu z uczestnictwem polskich biskupów [w tym wspierających PiS]?

  Czy Guła nie widzi [a może nie chce widzieć], że to całe sejmowe towarzystwo to wsio ryba? – jak to mawiają.

 48. 166 bojkot TVN said

  47JB
  po prostu – po 2000 latach modlitw o nawrócenie – nawrócili się! A że lubią latać do rodziny do ciepłego kraju to co nie mogą, szczególnie na nasz koszt?!
  Chcieliście nawrócenia Żydów – to macie!

 49. Bojkot – czy ty dziś pił jakiś koszer?

 50. Romir said

  Ad 46 Warto wysłuchać o czym mówił H. Pająk w RM
  http://www.koreywo.com/Sound%20-%20Pajak/Pajak%20-%20Rozmowy%20Niedokonczone.htm

 51. Marucha said

  Re 29:
  No właśnie, Panie Bojkot – którzy to żydzi z PiS szczerze nawrócili się na katolicyzm? Dlaczego nam Pan nie podał ich nazwisk, gdy wielokrotnie o nie pytaliśmy przed wyborami, nie wiedząc na kogo głosować?

  Re 33:
  A któż inny, jak nie PiS, oddał władzę platfusom, żeby tylko LPR i Samoobrona nie miały za dużo do powiedzenia? Rżnie Pan głupa?

 52. Marucha said

  Re 40:
  Ma Pan 100% racji z tym „antykomunizmem”, który jest tak samo aktualny, jak potępianie niewolnictwa w starożytnym Egipcie.

  Natomiast byłbym ostrożniejszy odnośnie Pinocheta. Nie dokonał on zamachu stanu, ale wykonał polecenie parlamentu. Ponieważ w Chile nie istniała instytucja impeachmentu, jedyną metodą usunięcia lewaka Allende była akcja zbrojna.
  Przypominam, że za czasów Allende Chile stało się poligonem dla wszelkiego rodzaju bandyckich ugrupowań komunistycznych, które zamieniły ten kraj w obszar bezprawia i przemocy.

 53. Marucha said

  Re 49:
  Nie chce się wierzyć, że jeden człowiek – Bojkot – może wypisywać tyle bzdur.
  I nie chce się wierzyć, iż nie dostrzega on, jak beznadziejnie skompromitował się owym nawoływaniem do głosowania – nie wiadomo, na kogo!

 54. 166 bojkot TVN said

  49/JB
  Jak widzę poszedł pan w ślady Rysia i przy braku sensownych argumentów przyczepił się pan jak Rysio do drugiego gumofilca Inkwizytora

 55. 166 bojkot TVN said

  51/Marucha
  A skąd ja mam wiedzieć którzy się nawrócili?! Przecież ja się o ich nawrócenie nie modlę!

 56. Re.55
  To skąd Bojkot wie, że się ktokolwiek nawrócił i na co?
  No i pytałem o wypity koszer nie ze złośliwości, ale z ciekawości skąd ta mądrość Bojkota pochodzi.

 57. Marucha said

  Re 55:
  Najpierw zarzuca Pan nam, żeśmy nie głosowali na tych żydów z PiS, którzy się nawrócili.
  Teraz okazuje się, że sam Pan nie wie, którzy się nawrócili.
  Czyli sam Pan nie wie, na kogo glosował.
  Ale głosował.

  Drodzy goście, czy można powyższe nazwać inaczej, niż bełkotem?

 58. p.e.1984 said

  Ad 52.
  Ciesze się, że się zgadzamy co do absurdu polowania na „komuchów ale jeszcze bardziej na postkomuchów” – występuje zwykle w połączeniu z łowieniem wszechpotężnej rzekomo w III RP „razwiedki” (jest, jest tu razwiedka, ale z innych regionów świata – co z resztą jest zrozumiałe – „bankiersko”-USAńskie wywiady działające tu „legalnie” przecież by nie dopuściły do wpływu na sytuację wywiadu działającego „nielegalnie”).

  Marucha: Natomiast byłbym ostrożniejszy odnośnie Pinocheta. Nie dokonał on zamachu stanu, ale wykonał polecenie parlamentu. Ponieważ w Chile nie istniała instytucja impeachmentu, jedyną metodą usunięcia lewaka Allende była akcja zbrojna.
  Przypominam, że za czasów Allende Chile stało się poligonem dla wszelkiego rodzaju bandyckich ugrupowań komunistycznych, które zamieniły ten kraj w obszar bezprawia i przemocy.

  Panie Gajowy, a za Kadaffiego Libia stała się poligonem dla wszelakiego rodzaju ugrupowań bandyckich, które cośtam innego głosiły – i zamieniły kraj w obszar bezprawia i przemocy (taki, że aż trzeba było ingerować i pokojowo bombardować). I Syria Assada jest krajem, który bandyckie ugrupowania głoszące jakąś tam ideologię zamieniły w obszar bezprawia i przemocy.
  Pamięta Pan sprawę Nikaragui? Iranu Mossadegh’a? We wszystkich tych krajach działy się bardzo dziwne rzeczy – ale jakże podobne…

  Proszę sięgnąć po

  To tylko 1:18. Ja kończę czytać książkę „Doktryna Szoku”. Przedtem czytałem „Rozbita Mozaika: Ekonomia Poza Równaniami” W. Dowbora (eks-więźnia reżimu Pinocheta, doktora nauk ekonomicznych). Można mieć inną opinię, niż ta z „Doktryny szoku”, ale warto przynajmniej sprawdzić, czy przedstawiony tam obraz nie jest przypadkiem bliższy prawdzie.

 59. 166 bojkot TVN said

  Toż przecież chodzą do kościoła, biorą udział we mszach, latają z biskupami wszelkich odłamów kościoła powszechnego. Np Ludwik Dorn, trzeci bliźniak.
  A taki np. D. Tusk! Przecież tuż przed wyborami się nawrócił i nawet wziął ślub kościelny po (25-30?) latach życia w grzechu! Wiec o co panu chodzi? Wasze modlitwy zostały wysłuchane, nie wiem czy opatrznie, ale sie q nawrócili!

 60. Marucha said

  Re 58:
  Dokonał Pan niedopuszczalnego porównania.
  W Chile przejęcie władzy przez Pinocheta dokonało się BEZ interwencji zewnętrznej – w Libii wyłącznie DZIĘKI interwencji zewnętrznej. A więc na skutek agresji obcych mocarstw.
  Czy widzi Pan „drobną” różnicę?

 61. Marucha said

  Re 59:
  Niech Pan powie szczerze: czy Pan naprawdę jest taki głupi, czy tylko chce Pan mącić wodę?

 62. p.e.1984 said

  Marucha: W Chile przejęcie władzy przez Pinocheta dokonało się BEZ interwencji zewnętrznej – w Libii wyłącznie DZIĘKI interwencji zewnętrznej. A więc na skutek agresji obcych mocarstw.

  Zapomniał Pan zauważyć, że w Chile wojskowa junta przejmowała władzę (inspirowana z zewnątrz – i wspomagana z zewnątrz!), ludzie nie mieli broni. Mieli dać się pozabijać? I tak ich zabijano. W Iranie szach przejął władzę bez „formalnej” pomocy z zewnątrz. Zachęcam do zapoznania się z tym filmem dokumentalnym powyżej. Książkę Dowbora też polecam. Warto zrozumieć, skąd się wzięły represje Pinocheta – i czemu służyły. Dla mnie Brazylia, Chile, Nikaragua, Indonezja, Iran (Mossadegh’a), Libia, Syria to tylko różne przejawy działania tej samej „bestii”. „Doktryna strachu” to jedna z ważniejszych książek, jakie można w życiu przeczytać. Obejrzenie filmu zalecam każdemu dla jego własnego dobra. To minimum.

 63. Re.62
  No i dlatego ta bestia gnębiła Pinocheta pod koniec jego życia.

 64. p.e.1984 said

  Ad 63.
  Pod koniec życia to ta bestia gnębiła Kadaffiego i Husseina. Można to wywnioskować z okoliczności śmierci każdego z tych trzech panów. Proszę obejrzeć film, albo poczytać jakieś książki „drugiej strony konfliktu”.

 65. 166 bojkot TVN said

  61/Marucha
  Ani jedno ani drugie!
  Po prostu bawię się niekonsekwencjami tu głoszonymi ….

  No trudno, sam Pan o to prosi… Dureń nazywa innych głupcami – admin

 66. Guła said

  Oj, Bizoń ja się tylko zapytałem: Czy ktoś może wie po co cały rząd w ubiegłym roku został wezwany do tel awiwu i to przed wyborami?

 67. Panie Guła
  – odpowiedź na Pana pytanie jest tu
  http://jozefbizon.wordpress.com
  wystarczy przeczytać

 68. Panie Bojkot – do zabawy jest takie coś jak piaskownica.
  Z pewnością się pan w niej odnajdzie zdobywając w niej licznych wiernych słuchaczy rozdziawiających swe buzie na głoszone przez pana mądrości.

 69. Ad.64
  Znowu przegiął Pan mocno pałę z tym porównaniem. No ale skoro Pan tak musi …

 70. 166 bojkot TVN said

  68/JB
  To nie 166 głosi niekonsekwentne mądrości. to raczej Pan tu się produkuje z poczuciem misji, czasami zupełnie oderwanej od realiów, bez pomysłu na wyjście z tego co jest. Zapewniam, ze bojkotem jeszcze nikt nie zmienił ustroju. Bojkotem można by zlikwidować Agorę, i inne obce koncerny medialne, ale nie system polityczny. BO TEN SYSTEM NIE BOJKOTUJE NASZYCH PIENIĘDZY.
  Pan jako emeryt mógłby zbojkotować system np przez niepobieranie emerytury – ma Pan pole do popisu. To taki sam mądry pomysł jak bojkotowanie wyborów.
  Nie podał mi pan przykładu, kiedy to hitlerowcy zarządzili wybory w okupowanej Polsce, a przecież to pan porównał moje głosowanie do postawy folksdojcza. Uważnie czekam na tę interesującą informację historyczną. I więcej równie niedorzecznych porównań, które obnażają pańską indolencję i jakąś nieuspokojoną wyobraźnię.

 71. wet3 said

  Nie pamietam gdzie to wyczytalem. Ponoc Komitet Helsinski prosil Dworaka o wyjasnienie w sprawie odmowy koncesji dla RM.

 72. 166 bojkot TVN said

  Tak wyglądją Węgry, państwo, w którym uczciwi ludzie nie zbojkotowali wyborów
  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/49151,jan-pospieszalski-klamstwo-budapesztanskie

 73. Rysio said

  re 63. „………No i dlatego ta bestia gnębiła Pinocheta pod koniec jego życia…….”

  Tak samo ta bestia gnębi Sharona.

 74. Rysio said

  re 70 PISiura – aka 166 Bojkot TVN – nie głosi niekonsekwentnych mądrości – PISiura uważa, że każdy bez wyjątku powinnien głosować na PIS (albo jakąkolwiek inną żydowską partię ) bez zadawania głupich pytań.

 75. 166 bojkot TVN said

  Rysio przestań walić tyle guana w gajówce! I zajmij się swoim PiS-iurem

 76. Re.71
  Chodzi o Helsinską Fundację Praw Człowieka.
  Informację podawano na onecie i wirtualnejpolsce.
  Re.70
  Emerytem nie jestem. A reszta twierdzeń Bojkota to tak jak z tym emerytem. No i na kogo Bojkot głosował?
  A co do pieniędzy. System finansowania partii politycznych jest tak skonstruowany, że każdy kto poszedł do wyborów dał ze swych podatków stałą daninę przez cztery lata na finansowanie tych partii, aby były one bardziej skuteczne w ogłupianiu [oszukiwaniu] Polaków.
  Im więcej poszło do wyborów tym więcej kasy na ogłupianie za własne pieniądze. No i odwrotnie – kłopoty finansowe partii i brak środków na dodatkowych wspomagających darmozjadów.

 77. Rysio said

  re 75. Ależ PISiura – zapomniałaś już?!

  Przecież to ty głosowałaś i naganiałaś do głosowania na żydowski PIS.

 78. Ryvan said

  Dyskusja zatacza dziwne kregi. Panie 166 rozumiem panska sytuacje(sila zlego na jednego + 1 hi hi Gula) ale nawet w tych opalach powinien Pan zachowac zimna krew i starac sie bronic przy uzyciu argumentow,Przeciwstawianie polskiego bojkotu wyborow dobremu wyborowi Wegrow bylo bez sensu bo Wegrzy utworzyli partie, ktorej zawierzyli w wyborach i ktora ich jak widzimy nie zawodzi. Nie powinien Pan tego robic zwlaszcza nie dajac odpowiedzi Gajowemu. Gdyby Pan to mowil w roku 2005 kiedy Plakow (i mnie) nafaszerowano obietnicami – jak to sie zawsze robi, to nie dziwilbym sie Panu bo i ja dalem sie zwiesc ale tylko na 3 miesiace. Niech Pan bedzie uczciwy i powie bylem w tym czasie jeszcze dzieckiem albo powie te rzady PIS byly glupkowata farsa (nie bede juz przypominal znanych faktow walki z koalicjantami o gowniane sprawy). Dla przypomnienia: B’naiB’rith, precz z wyborami jenomandatowymi, manory, Wielgus, Traktat bez przeczytania, stosunek do Bialorysi, Fundacja Batorego……To jest zlo porownywalne do zla PO, SLD, Palikota i innych. Nie jestem za likwidacja TV Trwam i uwazam obecna dzialalnosc Dworaka za bandycka jednak milosny zwiazek TV Trwam z J Kaczynskim uznaje jako szkodliwy. TV TRWAM rekrutuje zolnierzy niewlasciwemu dowodcy; ci zolnierze to dobrzy i ufni ludzie, ktozy w swej wierze ida na ztracenie. Nie sa to drogi Panie goloslowia bo mamy fakty pokazujace gdzie zmierza Polska.
  Napisal Pan „Bez telewizji Trwam mamy jeden posłuszny nurt informacyjno-propagandowy poza którym nie ma nic.” oczywiscie zgoda ale rodzi sie pytanie jaki jest zysk z takiego funkcjonowania TV TRWAM ? Czy w jakikolwiek sposob zatrzymany zostal proces upadku Polski? Trzymam kciuki za TV Trwam z uwagi na dzialalnosc ewangelizacyjna a jednoczesnie potepiam za sprzezenie z
  J Kaczynskim. Byc moze ten czlowiek bylby przydatny jako doradca w walce z wskazanym przeciwnikiem jednak nie powinien byc pozostawiony na pozycji obecnej jako czlowiek spalony dla wielu wyborcow, dzieki ktorym wygral pirwszy raz i ostatni. Gdyby RM do moherowych beretow dodalo „narodowych oszolomow” wybory potoczylyby sie prawdopodobnie inaczej bo powstalaby alternatywa dla tych, ktorzy przyparci do muru zadaja ostatnie pytanie na ktore i ja nie moglem dotychczas odpowiedziec – no to na kogo?
  Pojawia sie alternatywa jaka jest inicjatywa Blekitna Polska , ktora za ok. dwa miesiace powinna zaczac mowic to co ma do powiedzenia. Wiemy, ze beda klody pod nogami pojawi sie wysmiewanie mysle jednak, ze rzeczywisci patrioci zainteresuja sie tym ruchem. Jest jeszcze chwila czasu by do nastepnych wyborow wszystkie sprawy domowic i rozwiac watpliwosci ad. tego ruchu i podloza na jakim wyrasta. Z polskiego obowiazku ci wszyscy, ktorzy dostrzegaja gdzie lezy zlo powinni pswiecic swoj intelekt dla rozwiniecia tej inicjatywy zamiast wytracac go na nieproduktywne dyskusje.
  Kontakt Panowie macie i nie pozostawiajcie tych co chca dla nas wszystkich cos zrobic w osamotnieniu.
  Ryszard S

 79. Inkwizytor said

  Bojkot na którego żyda głosowałaś 🙂 ?

 80. Marucha said

  Re 72:
  Chyba po raz pierwszy wywalę kogoś z gajówki nie za nic innego, jak za bezdenną głupotę i nachalny upór.

  Tak wyglądją Węgry, państwo, w którym uczciwi ludzie nie zbojkotowali wyborów

  Jeśli 166 nie odpowie na pytanie: NA KOGO NALEŻAŁO W POLSCE GŁOSOWAĆ, aby było tak, jak na Węgrzech – zostanie zbanowane.
  Mam już serdecznie dosyć pieprzenia w bambus bez brania żadnej odpowiedzialności za słowa.

 81. Baron Srul Radziwiłł said

  My dziękujemy na takie ludzie, jak Pan Szanowny Bojkot 166, które spełnili swój obywatelski obowiązek i poszli do głosować.
  Dzięki takie ludzie Polska dostała legalne rządy, które są dobre dla nasz naród.

 82. 166 bojkot TVN said

  Bojkot wyborów zaczął być wciskany już w 2001 roku. Dzięki tym, co nie dali sobie go wmówić w sejmie pojawiły się LPR i Samoobrona. Największą skuteczność osiągnął w 2007 roku, kiedy pomógł PiS-owi i PO wyeliminować LPR i Samoobronę zgodnie z żydowskimi nakazami.
  Więc sami panowie sobie odpowiedzcie komu służy i przez kogo są sterowane wasze bojkoty wyborów w Polsce.
  Dyskutujcie sobie sami. I sami, mam nadzieje, ustalicie sposób jak to zmienić
  Powodzenia.

  Przypominam, że Bojkot nadal nie udzielił odpowiedzi na pytanie, na kogo należało głosować w wyborach 2011.
  Rok 2007 i poprzednie nie mają tu nic do rzeczy. Wtedy było na kogo głosować, więc proszę nie mydlić oczu. – admin

 83. We wczesnych latach komuny w Polsce były kołchoźniki [to takie pudła głośnikowe wiszęce na ścianach domów zamiast radia], a teraz ich miejsce zajęły bredzące szczekaczki typu 166 Bojkot TVN.

 84. 166 bojkot TVN said

  82/Marucha
  Zawsze jest na kogo głosować… 166 się nie pytało, tylko samo się dowiedziało, bo używa swojego, nie cudzego mózgu do podejmowania codziennych decyzji, nie mózgu księdza, papieża, Tuska, Bula. Nie używa w tym celu telewizora, ani radia, ani internetu, ani nawet gajówki. 166 ma mózg, więc korzysta. Jak widzę, wielu w gajówce ma problemy ze skorzystaniem z tego boskiego wynalazku.

  Najlepiej dla Żydów jest kiedy oszołomy nie pójdą i nie głosują. Wielu ludzi z LPR startowało do senatu, było wielu ludzi bezpartyjnych – chociażby na nich.
  Pitolenie JB, że tylko ci płacą na posłów, którzy głosowali to jednocześnie kłamstwo, oszustwo i dowód, że JB nie ma świadomości jak działa państwo, które utrzymujemy. Więc z czym do ludzi? Nie ma JB świadomości jak to teraz działa, ani koncepcji jak działać powinno. Żałosne. Żałosne walenie w ten sam bęben.

 85. Marucha said

  Re 84:
  Pański niekoherentny bełkot działa mi na nerwy.
  Na kogo Pan głosował, skoro „było na kogo”?

 86. 166 bojkot TVN said

  85/Marucha
  Moje głosowanie jest nieistotne. To jeden głoś.
  Pańskie namawianie do bojkotu setek, albo tysięcy ludzi jest bardzo niebezpieczne.
  Skupianie się nad zeszłorocznym śniegu, czyli moim głosowaniu, zaciemnia to co istotne teraz: likwidowanie państwa, przez tych, którzy doszli do władzy przy bojkocie 52% wyborców, a którzy mimo to sprawują „LEGALNĄ WŁADZĘ”!

 87. Marucha said

  Re 86:
  To Panu i Panu podobnym zawdzięczamy legitymizację obecnych rządów. Głosował Pan na PiS, PO, SLD, PSL lub PJN. Która z tych partii była dobra dla Polski?

 88. p.e.1984 said

  Ad. 59
  166 bojkot TVN: Toż przecież chodzą do kościoła, biorą udział we mszach, latają z biskupami wszelkich odłamów kościoła powszechnego. Np Ludwik Dorn, trzeci bliźniak.
  A taki np. D. Tusk! Przecież tuż przed wyborami się nawrócił i nawet wziął ślub kościelny po (25-30?) latach życia w grzechu! Wiec o co panu chodzi? Wasze modlitwy zostały wysłuchane, nie wiem czy opacznie, ale się q*** nawrócili!

  Tak, z tym „nawróceniem”, czego uczy przykład frankistów i ich niecna rola w powstaniu listopadowym (sprowokowali je w kooperacji z wywiadem pruskim, austriackim i masonerią), to jednak trzeba bardzo uważać.

  Zastanawiam się również (po doświadczeniu z frankistami), jak nawrócenie Żyda ma się do jego lojalności wewnątrzetnicznej … i relacji z Polakami, kiedy pojawia się konflikt – „przechrzty” (lub cała diaspora) kontra Polacy. Mam – zupełnie nie wiem czemu – złe przeczucia … ( http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/21/judeopolonia-zydowskie-panstwo-w-panstwie-polskim/ )

 89. 166 bojkot TVN said

  87/Marucha
  Co byłoby bez mojego głosowania? Jaka legitymizacja?!! Człowieku!
  Byłoby to samo, bo kilkanaście milionów dało sobie wmówić, że ich kilkanaście milionów głosów nic nie znaczy. W 2005 roku LPR mogła uzyskać 50% głosów, ale na pewno nie bojkotem, który był przedłużeniem akcji, kampanii oszczerstw i manipulacji.

  Najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku

  Nie pieprz Pan o 2005 roku, bo gdy istniała LPR, to NIKT nie nawoływał do bojkotowania wyborów.
  Dzięki takim lemingom, jak Pan, polskojęzyczny rząd uzyskał legitymizację, a to dzięki frekwencji. – admin

 90. Rysio said

  re 84. „…..Zawsze jest na kogo głosować……”

  Aleś PISiura walnęła jak Amroży jajami o sosnę – taką bzdurą to tylko parch może rzygnąć.

 91. 166 bojkot TVN said

  90/Rysio
  Najgorsze są te z Ameryki, wyznawcy Misesa

 92. Rysio said

  re 89. „….bo kilkanaście milionów dało sobie wmówić, że ich kilkanaście milionów głosów nic nie znaczy…”.

  Ależ PISiura – oczywiście że kilkanaście milionów głosów nic ale to nie znaczy. Udowodnił to już wiele, wiele lat temu towarzysz Stalin mówiąc, że „nieważne kto głosuje i jak, ważne kto liczy głosy”.

  PS. PISiura – a wierzenie w uczciwe nie sfałszowane głosowanie to tak samo jak wierzenie w http://c.wrzuta.pl/wi2313/da3cc04c001707b547caf3ae/bocian_dzieci_przynosi

 93. 166 bojkot TVN said

  89/Marucha
  Przypominam, że w polskim systemie wyborczym ważność wyborów ZUPEŁNIE NIE ZALEŻY OD FREKWENCJI! Gdyby poszła tylko gmina żydowska i wybrała swoich, wybory ogłoszone byłyby jako ważne! Ile razy to jeszcze trzeba powtarzać!?!?

  No i co za różnica? Przynajmniej poszła by w świat informacja o pięcioprocentowej frekwencji w wyborach. – admin

 94. Rysio said

  A jeszcze lepjej gdyby w świat poszła informacja, że wszystkie, co do jednego, lokale wyborcze w Polsce zostały w dniu wyborów puszczone z dymem.

  🙂

  PS. Rysio jest wielkim wrogiem niszczenia budynków – wyjątkiem są lokale wyborcze.

 95. 166 bojkot TVN said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2012-01-22 (niedziela) @ 16:27:34

 96. Marucha said

  Re 95:
  Widocznie nawet Akismet nie może znieść Pańskich wypowiedzi 😉

 97. Marucha said

  Re 94:
  Nie byłoby to takie złe.

 98. p.e.1984 said

  Rysio: A jeszcze lepjej gdyby w świat poszła informacja, że wszystkie, co do jednego, lokale wyborcze w Polsce zostały w dniu wyborów puszczone z dymem.
  PS. Rysio jest wielkim wrogiem niszczenia budynków – wyjątkiem są lokale wyborcze.

  Te budynki, Panie Rysio, to są najczęściej przedszkola i szkoły. Chcesz Pan palić polskie przedszkola i szkoły?!?
  Ja mam lepszy pomysł – trzeba opracować taką doktrynę narodową, która będzie służyła każdemu Polakowi (a nie – garstce majętnych łotrów bez sumienia), nie pozwoli na upadlanie słabszych przez silniejszych, zwróci pracującym Polakom ich godność (i przypadającą na nich cześć wartości dodanej). Doktrynę narodową skierowaną do mas, a nie – do wybranej części narodu – czy to ze względu na religię, czy – pozycję społeczną (sugerowałbym jednak mocno zlekceważyć interes najbogatszych 20% Polaków). A potem – przeprowadzić akcję propagowania poglądów nowej partii pracowniczo-narodowej. Wygrać wybory – i odzyskać kraj (zasoby naturalne, zakłady pracy) dla jego prawowitego właściciela – narodu polskiego. Nie będzie Włoch pluł nam w twarz:
  http://www.rp.pl/artykul/327445,632481-Karaoke-i-Jas-Maszyna-w-fabryce-Fiata.html
  http://www.polskatimes.pl/pieniadze/367932,sabotaz-w-tyskim-fiacie-aktualizacja,id,t.html?cookie=1
  http://www.forum.swidnik.net/viewtopic.php?p=62717&sid=1a02d4504ed42bf2516407b5d5449d7c#p62717
  http://www.forum.swidnik.net/viewtopic.php?p=62721&sid=1a02d4504ed42bf2516407b5d5449d7c#p62721

 99. Joe said

  Re 94..Rysiu….W latach 50-tych pomalowalem tylko klamki smola w lokalu wyborczym….to Zydy z UB o maly wlos nie wystrzelali mi calej rodziny….Myslisz Rysiu ze sie wiele zmienio i ze skutek bylby inny?

 100. 166 bojkot TVN said

  99/Joe
  Rysio jest bochaterem z Teksasu. Ciekawe, czy odważyłby się podpalić lokale wyborcze w Teksasie, albo chociaż pomalować smołą? Można się w ciemno założyć, że nic lokalom wyborczym w Teksasie nie grozi ze strony Rysia-Misia.
  Jego rady i wpisy są tyle samo warte co jego bochaterstwo.

 101. Re. 84 – zanim Bojkot zarzuci komuś kłamstwo, to wpierw proszę uważnie przeczytać napisany tekst [bez stosowania do niego manipulacji] a następnie przeczytać przepisy ustawy

  Finansowanie partii politycznych mamy w rozdziale 4 [od art. 23a] w: Ustawa z 27 czerwca 1997 roku o partiach politycznych
  [Dziennik Ustaw nr 155 z 2011 roku]

  Click to access DU20111550924.pdf

  Subwencje z budżetu państwa dla partii politycznych.
  Jawność i kontrola
  http://antykorupcja.edu.pl/index.php?mnu=12&app=docs&action=get&iid=2128
  Otrzymuje je partia która przekroczyła próg 3%.

  Odrębną sprawą jest zwrot kosztów dla partii za poniesione koszty na kampanię wyborczą. Są to dodatkowe jednorazowe pieniądze.
  Regulacje prawne mamy w art. 150 i 151 Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy
  http://pkw.gov.pl/ustawy-wyborcze/ustawa-z-dnia-5-stycznia-2011-r-kodeks-wyborczy-wraz-z-przepisami-wprowadzajacymi-te-ustawe.html

  Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie wyżej wymienione środki finansowe otrzymują zarejestrowane partie polituyczne startujące w wyborach – nigdy zaś kmitety wyborcze które nie są partiami!!!!!

 102. Zasady finansowania partii politycznych [z odwołaniem się do aktów prawnych] oczekują w moderacji.
  Zaś dywersyjna robota „166 Bojkota” powinna ulec zakończeniu.

 103. Na temat finansowania partii politycznych warto przeczytać też artykuł na
  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Placimy-setki-milionow-zlotych-na-utrzymanie-partii-2270913.html
  Daje on ogólny ogląd całej sprawie.

 104. 166 bojkot TVN said

  JB
  Ale panu odbija! Moja dywersyjna robota? Niby na czym ona ma polegać? Na mówieniu prawdy? Na pokazywaniu prawdziwych skutków bojkotu?!

  Do wszystkich w Polsce, którzy jeszcze o tym nie wiedzą: TVP LIKWIDUJE SERIAL „PLEBANIA”, jedyny popołudniowo-wieczony serial o prawdziwym polskim życiu i problemach, jedyny mądry serial dla wszystkich grup wiekowych i społecznych.
  Ten serial o wielkiej oglądalności, o czym świadczą długie bloki reklamowe bezpośrednio przed i bezpośrednio po emisji.
  Tu dyskusja z dziś na temat http://www.besta.pl/forum/
  Tu wyniki sondy z pytaniem jak długo chcesz oglądać „Plebanię” http://www.plebania.pl/component/poll/7-jak-dugo-chciabychciaaby-oglda-plebani

  PO ma całą władzę, i rząd i urząd prezydenta. Może zrobić wszystko. I robi. katolicyzm w Polsce będzie teraz szybciej likwidowany, zastępowany coraz jawniej judaizmem. To po to biskupi chodzą na schadzki z rabinami, jak dziś w Rzeszowie, to dlatego TV Trwam nie ma prawa nadawać cyfrowo z ogólnopolskich multipleksów, to dlatego likwidowany jest serial „Plebania”.
  abyśmy nie podskakiwali za bardzo, likwidowana jest armia czyli Wojsko Polskie.
  Dzieje się to przy milczeniu Kościoła, który zaczadziały przez rabinów nawet nie piśnie, że coś mu się nie podoba.

 105. Rysio said

  re 98. „….Te budynki, Panie Rysio, to są najczęściej przedszkola i szkoły. Chcesz Pan palić polskie przedszkola i szkoły?!?……..”

  Ach, nie pomyślałem o tym, dziękuję za zwrócenie mi na to uwagi.

  No super, wynika z tego że paląc lokale wyborcze, mielibyśmy nie jeden ale dwa pozytywne rezultaty
  tzn. jednocześnie spalone by zostały rządowe budynki w których pierze się młodym polakom mózgi.

 106. Rysio said

  re 99. Myślę, że nic się nie zmieniło – nadal żyjesz w zniewolonym państwie – gdzie dostęp do nowoczesnego sprzętu jest totalnie ograniczony. http://www.maximumpc.com/files/u69/computer_guns.jpg

 107. Rysio said

  re 100. Widzisz PISiura – gdyby same Rysie mieszkały w Polsce to frekwencja w obecnych żydowskich wyborach była by zerowa.

  Ale za to w następnych, nie żydowskich, była by 100%.
  A do głosowania by byli dopuszczeni tylko ci obywatele, którzy by przyszli do urn z własnym, załadowanym ostrą amunicją, kałachem na ramieniu.

  PS. Oczywiscie wszelkiej maści socjalistom i zamordystom coś takiego po prostu nie mieści się w głowie – prawda?

 108. Joe said

  105…Jezeli jest to pokoj Twoch medytacji…to poprostu jestes inny….Ja wole nocne medytacje na oceanie patrzac na Droge Mleczna…Jestem wowczas w kosmosie…tam gdzie sie wszyscy kiedys spotkamy Rysiu.

 109. Pana dywersyjna robota polega na manipulacji, na odwracaniu kota ogonem – jest to styl typowy dla gazety wyborczej.
  Od 2005 r. PiS miał pełnię władzy i oddał ją PO w 2007 r.

  To nie kto inny tylko PiS w osobie prezydenta Lecha Kaczyńskiego wprowadził w 2006 r. [przy współudziale żony Marii Kaczyńskiej] żydowskie święto Chanuka do Pałacu Prezydenckiego celebrowane w 2007 r. w tym pałacu przy współudziale abp. K. Nycza po rozprawieniu się Kaczyńskich z abp. Wielgusem w styczniu tegoż roku.
  Udokumentowane jest to tu
  http://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni/

  Za te „zasługi” Maria i Lech Kaczyński zostali pochowani na Wawelu
  „Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/na-wawel-za-kladzenie-podwalin-pod-budowe-panstwa-zydowskiego-na-ziemiach-polskich/

  PO kontynuuje jedynie testament polityczny Lecha Kaczyńskiego w tym zakresie.

 110. 166 bojkot TVN said

  108/JB
  To nawet nie daje się komentować, Ręce i nogi opadają.
  To już każdy wie, to już było! Teraz mamy zupełnie innych wrogów! Czy pan tego nie widzi?

 111. Re.110
  Gdyby to każdy wiedział, to „Bojkocie” zostałbyś bezrobotnym tu i na innych portalach. Frekwencja wyborcza w 2011 r. byłaby poniżej 10%, a takich „166 Bojkotów” Naród Polski wywaliłby na zbity pysk do ciepłych krajów. Od 1989 r. nic się nie zmieniło – a takie „Bojkoty” stoją na straży aby tak nadal pozostało.

 112. Rysio said

  re 107. „….105…Jezeli jest to pokoj Twoch medytacji……….”

  Ten złom?!

  Chyba żartujesz – co jak co ale Rysio ma dużo lepszy sprzęt.

  „….Ja wole nocne medytacje na oceanie patrzac na Droge Mleczna…Jestem wowczas w kosmosie…”

  Acho to tak samo jak ten gość… http://cdn.chud.com/9/91/912d4b13_head-up-ass.jpg

 113. Rysio said

  re 109. PISiura zgłupiałaś – jakich innych wrogów?

  Od wielu, wielu lat ciągle są ci sami.

 114. 166 bojkot TVN said

  111/JB
  A oprocz wirtualnych i dennych ataków na 166 ma p. Józef Bizoń jakieś konkretne pomysły odzyskania władzy w Polsce przez Polaków? Bo szkalować kogoś anonimowego w gajówce łatwo. Czy stworzył pan cos pozyteczego?

 115. Marucha said

  Bojkocie – dziękujemy tobie i takim jak ty „świadomym wyborcom” za obecne rządy.

 116. 166 bojkot TVN said

  115/M Gdyby nie tacy jak ja, mogło być jeszcze gorzej, ale tego już Marucha pod uwagę nie bierze jak mniemam?
  Mogło być 80%PO z Palikotem i SLD

 117. Rysio said

  re 114. Ja mam.

  1. całkowity BOJKOT wyborów.
  2. w czasie wyborów spalenie wszystkich lokali wyborczych (szkół też).
  3. całkowity luz (żadnych papierów) w sprzedarzy i kupnie broni i amunicji wojskowej.
  4. Pełna lustracja – przeprowadzona przez zwykłych obywateli.
  5. W następnych głosowaniach dopuszczeni do urn tylko obywatele którzy przyszli uzbrojenie po zęby.

  🙂

 118. Joe said

  112…Podziwiam Cie Rysiu za takie fiku miku…A tego zlomu, zeby byl najlepszy i tak nie uzyjesz….no chyba ze z tlumnikami na uszach w piekle na ziemi jak ja nazywam strzelnice.

 119. Inkwizytor said

  Stręczycielko Bojkocie na ktorego żyda głosowałaś 🙂 ?

 120. Re.114
  Rozumiem oburzenie „166 Bojkot TVN” bo przecież wszyscy w gajówce wiedzą, że jego prawdziwe nazwisko brzmi: Osioł. Jak mogłem tego nie zauważyć i szkalować Osła anonimowo.

 121. 166 bojkot TVN said

  120/JB
  Osiąga pan jak widzę coraz wyższe poziomy chamstwa. Szkoda, że nie wyższe poziomy logicznego myślenia i wyciągania praktycznych wniosków. No cóż, nie każdemu jest dane

 122. Re.121
  Nie Osioł? To może Ośliczka? A tak wogóle to jak się Pan/Pani nazywa, żeby nie popełnić następnej niezręczności?

 123. Marucha said

  Re 121:
  Wie Pan co?
  Jak Pan zrobi jedną setną tego, co p. Bizoń na swym portalu – to wtedy może Pan porozmawiać.

 124. 166 bojkot TVN said

  123/Marucha
  Strona JB jest bardzo wartościowa, o czym kilka razy 166 pisało.
  Tylko jest jta strona jak obraz, np „Bitwa pod Grunwaldem” – wisi i można sobie popatrzeć. Nie wynika z tego nic praktycznego. Co 166 chyba dość jasno pisze, dla każdego komu PiS nie zasłania horyzontów myślowych.

  Tam nie ma żadnej koncepcji nowego państwa, nie ma drogi dojścia, sposobów realizacji, nie ma żadnej konstruktywnej wizji.

  Kolejny ogłaszany przez JB bojkot wyborów to działanie przeciwskuteczne, jak to mówią w telewizorach. Można z przekąsem stwierdzić, że jego i innych bojkot wyborów przyniósł realne, wymierne skutki. Co widać słychać i czuć.

 125. Re.124
  No cóż – jak ktoś jest osioł to nic dla niego praktycznego z tej strony http://jozefbizon.wordpress.com
  i jej podstron nie wynika. Taka już jest natura osła i nic na to już nikt nie poradzi.
  A tak co do mojego bojkotu kolejnych wyborów, to może anonim wymieni konkretnie które wybory ma na myśli.

 126. 166 bojkot TVN said

  125/JB
  Co uważa Pan z tej strony za praktyczne? Może to Jan Kochanowski – „NA LIPĘ”?
  Kogo pan widzi we władzach prawdziwej Polski?
  Wiem, wiem, to są pytania dla Pana za trudne.

 127. Re.124
  „Tam nie ma żadnej koncepcji nowego państwa, nie ma drogi dojścia, sposobów realizacji, nie ma żadnej konstruktywnej wizji.”
  – bo nie taka rola, póki co, jest tej strony.
  Rozumiem też, że to wszystko ma gotowe PiS [i pozostałe partie też] których „osiągnięcia” są udokumentowane na mojej stronie.
  Dlatego też należało iść w 2011 r. do wyborów wg wskazań anonima i wybierać po uważaniu.
  Rozumiem też, że anonim też ma to wszystko [te wizje] gotowe, a jeśli tak to po co wali tutaj androny zamiast te swe wizje tu prezentować?

 128. 166 bojkot TVN said

  127JB
  przecież ogłosił pan bojkot na takie anonimy, nawet, żeby bojkotować samego Kazimierza Świtonia, nie pamięta Pan już?

 129. Re.126
  Wściekłego Bojkota widzę, który nie chce podać prawdziwego swego imienia i nazwiska [i oburza się, że on nie jest pan Osioł], który nie chce podać na jaką partię należało głosować w 2011 r. a wzywał do brania udziału w wyborach. Czy może być?

 130. 166 bojkot TVN said

  JB
  Rzucanie osłami, które do pana dziś przyszły, nie zmieni niczego co do tej pory pan napisał i zrobił.

 131. Re.128
  Łajdaku!
  A co do Pana Świtonia, to masz tu:
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/02/kazimierz-switon-na-senatora-polacy-przebudzcie-sie/

  Józef Bizoń 4 Październik 2011 o 8:53 pm
  Ad. Artur
  Tu w tym przypadku [co do Pana Świtonia] przegiął Pan pałę na całego.

  Poczytaj Pan to

  http://jozefbizon.wordpress.com

  to może coś do Pana dotrze w związku z dotychczasową działalnością Pana Świtonia – szczególnie w obronie Krzyża na Żwirowisku w Oświęcimiu.
  Ja doskonale rozumiem, że takich Świtoniów trzeba tępić zaraz w zarodku … bo to bardzo niebezpieczna polska nieugięta zaraza [coś o tym wie ten – jak mu ta – chyba Gross mu jest].
  No a gdyby jeszcze otrzymał jakieś pieniądze … o tylko nie to … bo mógłby jeszcze bardziej i bardziej szerzyć tę zarazę … a to być nie może … oj nie może! Trza na niego pluć i pluć i jeszcze raz pluć … przecie to zawsze działało i skutecznie eliminowało.
  No to trza się skrzykną i pluć!

 132. Marucha said

  Panie 166 Bojkot TVN,
  Jak Pan taki praktyczny, to niech Pan zorganizuje Ruch Pospolitego Ruszenia p.w. Świętego Lecha Kaczyńskiego i zrobi coś konkretnego – skoro Pana zdaniem informowanie i wyjaśnianie to żadna działalność.
  Jak na razie to Pan tylko namawia do głosowania – na byle kogo, byle by zagłosować i spełnić obywatelski obowiązek leminga.

 133. 166 bojkot TVN said

  132 – Nie namawiam, bo wybory już były – w październiku 2011….

  Coraz bardziej obciachowe wykręty… – admin

 134. Kapsel said

  Siekiera,motyka…dwa kaczory
  Chodzi Bojkot….na wybory !

  Siekiera,motyka…..PiS czy z boku ?
  On sam nie wie…co ma w kroku !

 135. 166 bojkot TVN said

  131/JB
  Skąd wiesz człowieku ilu takim Świtoniom pomogłeś przegrać ostatnie wybory.

 136. 166 bojkot TVN said

  134/Kapsel
  Ty też jak Rysio masz problemy w kroku?

 137. Kapsel said

  Re 136
  Zawsze wypowiadam się jednakowo a raz podpisałem się imieniem,nazwiskiem i miejscem zamieszkania,chociaż mam świadomość że takie same też istnieją.A Pan już dwa razy przejęzyczył się …jak się dużo kłapie to wcześniej czy później wyjdzie szydło z worka.Jakie to ma dla mnie znaczenie?
  Dla kobiet jestem bardzo wyrozumiały ale facet który mając scyzoryk(miecza nie ma na pewno) a chce mieć kądziel lub nic nie mieć…. działa mi na nerwy.Bo czy może Pan tutaj gadać i ile i jak ….to nie moja sprawa…sam jestem tutaj tylko gościem.

 138. Re.135.
  A czy dociera, że w pojedynkę i bez pieniędzy nie ma żadnych sznas na wygranie? Liczą się tylko dobrze zorganizowane partie, które wystawiają swych kandydatów do Sejmu i Senatu. Tam zaś kandydatury w jesiennych wyborach 2011 były bardzo dobrze przefiltrowane [20 lat czasu na to było].

 139. Marucha said

  Bojkocie, dzięki takim lemingom, jak Ty – mamy rządy łobuzerii.
  Ja przynajmniej nie przyłożyłem do tego ręki.

 140. 166 bojkot TVN said

  139Marucha
  Trochę ten wpis przypomina filozofię Cyganów. Otóż oni nie pozwalają swoim podejmować takiej pracy jak salowa w szpitalu, jak konserwator kanalizacji, jako zajęć brudnych. Ale korzystają z kanalizacji i szpitali.

 141. Marucha said

  Re 141:
  To na kogo głosowało 166 Bojkot TVN – i na kogo powinni głosować bojkotujący?

  Ja na Pana miejscu dawno spaliłbym się ze wstydu, nie potrafiąc odpowiedzieć na takie pytanie, a zarazem namawiając do głosowania.

 142. 166 bojkot TVN said

  141/Marucha
  166 potrafi odpowiedzieć, ale nie chce i nie odpowie!
  Ze wstydu się nie pali, bo nie czuje żadnego wstydu, choć, prawda, dumne też nie ma być z czego. Co mogło zrobić, żeby łajdaki nie osiągnęły pełni władzy, zrobiło.

  A to dopiero „patriotyczna” postawa. Wie na kogo trzeba było głosować, ale nie powie.
  Czy trzeba jeszcze komentarza? – admin

 143. Inkwizytor said

  Bojkotko, stręczycielko na którego żyda głosowałaś 🙂 ? No laluniu powiedz, pleaseeee

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: