Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  cep o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  jerzyjj o Morawiecki: Koronawirus może w…
  piwowar o Wolne tematy (38 – …
  Emilian58 o Zapomniany Dzień Zwycięstwa
  Emilian58 o Putin: Rosja nie ma problemów…
  lewarek.pl o Uroki „bergolianizmu”
  Emilian58 o Morawiecki: Koronawirus może w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (38 – …
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Emilian58 o USA dały Ukrainie jasno do zro…
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Maya o Morawiecki: Koronawirus może w…
  Emilian58 o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  JW o Polska wzywa do demilitaryzacj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 614 obserwujących.

Kłamstwo budapesztańskie

Posted by Marucha w dniu 2012-01-22 (Niedziela)

Przecieram znów oczy ze zdumienia że PAP może tak bezkarnie kłamać. A może właśnie powinniśmy się do tego już przyzwyczaić?

Chociaż nie. Nie można tolerować tak jaskrawego mijania się z faktami.

PAP podaje ze na sobotniej manifestacji w Budapeszcie było ponad 100 tysięcy. Owszem to prawda. Niewątpliwie było, no bo przecież pół miliona, a tym bardziej milion, to jest na pewno ponad 100 tysięcy. Dane organizatorów mówią, że było milion osób, Nie wiem. Trudno oszacować na ile to dokładne dane, ale te gigantyczne rzesze ludzi, to wg mnie grubo ponad pół miliona. Wielogodzinny przemarsz na odcinku od placu Hosok do placu Kosuta pod budynek parlamentu był tak olbrzymi, że gdy ludzie jeszcze tłoczyli się w ulicy by wejść na plac to przybyli tam prawie dwie godziny wcześniej, rozchodzili się już do domów.

Autor PAP w tej samej notce nadmienia, że opozycyjna demonstracja zorganizowana 2 stycznia zgromadziła 100 000. To jest właśnie typowy przejaw manipulacji. Wszyscy którzy widzieli tamten przemarsz pamiętają, że owe 100 000 to dane organizatorów, którzy zazwyczaj maja skłonność do zawyżania liczby uczestników. Lewica napompowała te dane – bagatela… 4 krotnie. W istocie na marszu przeciw rządom Viktora Orbana było ponad 20 000 ludzi. PAP nigdzie nie przywołuje źródła skąd są te dane o liczebności lewicowej manifestacji. Jeśli więc poddaje bezkrytycznie liczby deklarowane przez organizatorów, tym razem powinien podać, że w marszu poparcia dla Orbana wyszło na ulice Budapesztu milion.. a podano dziesięciokrotnie mniej. Widziałem te tłumy, widziałem dumne Węgry – wielką rzesze patriotów. A cytowana przez PAP wypowiedź młodego Węgra, „że sprawy idą w złym kierunku” może jest i prawdziwa, ale najbardziej reprezentatywny głos to okrzyk Niech żyją Węgry! Niech żyje Orban!

Nieprawdziwy, nierzetelny tekst powtarza jak za panią matką, większość portali od Gazety Wyborczej do Rzeczpospolitej. Przykre to, tym bardziej, że tyle wyrazów szacunku, sympatii i solidarności jakie wyrażali uczestnicy sobotniego Marszu Pokoju wobec Polski, zobowiązuje przynajmniej do rzetelności. A to jak widać w przypadku PAP, zbyt wygórowane oczekiwania.

Budapeszt – Jan Pospieszalski

Prawda o Budapeszcie w filmowej relacji:
http://visitor.nowyekran.pl/post/49145,b-kemenet-2012-01-21-videorelacja-z-budapesztu

http://dziennikarze.nowyekran.pl/

Komentarzy 37 do “Kłamstwo budapesztańskie”

 1. Kronikarz said

  ; – ) a media zachodnie jak klamia – i na co licza w dobie internetu !?

 2. Marucha said

  Re 1:
  Na co liczą?
  Na to, że eurolemingi wierzą międzynarodowym mediom.

 3. tralala said

  Uwierza eurolemingi, ale jest ich coraz mniej. A zanim zablokuja nam calkiem internet, to bedzie ich jeszcze mniej, a jak poleca im po kieszeniach, to…sami beda na ulicy.

 4. wet3 said

  Komuchopejsy przeciez zawsze tak sie zachowuja. Trudno wiec od nich oczekiwac przestrzegania jakichkowiek zasad moralnosci czy przyzwoitosci. Problem lezy w tym, ze maja oni monopol na me(r)dia i przez ponad 20 lat swoimi klamstwami otumaniaja spoleczenstwo. Przeraza mnie calkowity brak prawdziwie polskiej partii narodowej, ktora majac dostep do mediow moblaby prostowac te klamstwa.

 5. maran said

  bardzo dobre ,krotkie video z manifestacji

 6. maran said

  zdjecia z manifestacji.
  Brawa dla Wegrow za organizacje, madrosc , honor i niezlomnosc. Twardy , dumny narod.
  http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/wielka-manifestacja-poparcia-dla-orbana/zdjecie/duze,1584092,18,268

 7. Maciej said

  Myślicie, że Orban to pacynka ? Mnie się wydaje szczerym politykiem, szczerze pro – narodowym … Gratuluje Węgrom takiego premiera i życzę samostanowienia o sobie wbrew lichwiarsko- lewacko – liberalnym łajdakom !!

 8. maran said

  ad 7 A dlaczego pan tak glupio zaczyna z pytaniem :”Myslicie, ze Orban to pacynka”??
  Kto tak niby mysli??

 9. Krzysztof M said

  Orban był szkolony za pieniądze Sorosa. To raz. A dwa: jaką liczbę uczestników Marszu Niepodległości w Warszawie wymienił Pospieszalski?

  Europa Wschodnia jest dziś poligonem doświadczalnym. Testują na nas nowe metody mącenia w głowach. Efekty są obiecujące. 🙂

 10. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka jest obuszony sze czlowieki mysla sze media klamia.

  Pszeciesz nasze media to nawet muwia czlowieki co maja myslec tak szeby goje nie musieli wysilac swoje muzgi.

  Jak internet bedzie niedlugo pod cenzura to wszystkie czlowieki beda miec te same informacje tak szeby nie bylo dyskuscji co prawda, a co nie.

  Te czlowieki, co sa bardzo religijne to beda mogly ciagle sluchac Radio Maryja od ojciec Rydzyk.

  Tam pan Michalkiewicz albo pan Juzef Szaniawski zawsze zaczyna swoje pszemowy od „Niech Bedzie Pochwalony” i wszystkie religijne goje od razu wiedza sze to co muwia to musi byc prawda.

 11. Kronikarz said

  Panie Mordka,

  Pan to już coraz bardziej cynicznie sobie hasa tu po nas, raz po nas wszystkich – „człowieki” = ludzie, raz po autorytetach naszych.
  To jakby Pan znowu nawoływał do pogromów Polaków. Czy Pan naprawdę ciągle liczy na nasze miłosierdzie chrześcijańskie?
  A co będzie, jak znowu jaki Heydrich zechce się przypodobać swoim szefom i czepi się Was – co pójdziecie do Grossa znowu ?

  A jak się jakie bandziory zbiorą i Pana za chałat chwycą, to co… znowu będzie na nas ?

 12. Tomek-Kolejarz said

  Ależ na tym polega lewacki sposób zdominowania rzeczywistości. Manipuluje się faktami, przedstawiając, kreując rzeczywistość niewiele mającą wspólnego z prawdą. Co gorsza lewactwo w ramach tzw. marksizmu kulturowego zmieniło dotychczasowe znaczenie wielu słów i pojęć. Konfucjusz powiedział, że jeśli zmieni się znaczenie słów cywilizacja upadnie. Właśnie to na naszych oczach się dzieje.

 13. Kronikarz said

  Wiktor Orban – koszmar banksterów

  22 Styczeń 2012 Źródło: http://polacy.eu.org

  Wyciag z SS http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/22/wiktor-orban-koszmar-banksterow/#respond

  J.Ruszkiewicz – SpiritoLibero

  Ten demokratycznie wybrany Premier Węgier (bo już nie Republiki Węgierskiej), z poparciem ponad 60% społeczeństwa, podpadł Mędrcom. Może niekoniecznie tym ze słynnej, carskiej fałszywki ale tym „jewropejskim”. ( Choć kto ich tam wie…). I kto wytoczył przeciwko Niemu najcięższe armaty?Jak zwykle… Lichwokracja.

  Wspomagana gorliwie przez ich pomagierów, tych co to noszą za nimi torby, pasożytów zwanych inaczej „politykami”, dziennikarzy tzw. „wolnych mediów” i innych podobnych „ekspertów” różnych, „pozarządowych” instytucji, których materialna egzystencja zależy od ślepego posłuszeństwa wobec tych, co wyżej.

  Cały ten zgodny chór dąży do zdemonizowania Orbana, Szefa Państwa, demokratycznie wybranego przez Naród w demokratycznych wyborach, którego jedynym grzechem jest obrona interesów własnego Narodu.

  Przed kim?

  No właśnie. Przed tymi samymi co to uczynili Europę (a raczej nowy, bolszewicki twór zwany Unią Europejską) maszynką do produkcji pieniądza i permanentnego zadłużania Narodów.

  Żeby było poważniej i groźniej zarzuca mu się (Orbanowi) wprowadzenie „schematów dyktatorskich”. Ale czy to cała prawda?

  Nowo przyjęte regulacje prawne gwarantują prawo do głosu i uczestniczenia w życiu politycznym Węgier wszystkim mniejszościom etnicznym. To gdzie ten „nacjonalizm” i „dyktatorskie” zapędy?

  Faktem jest, że jakiekolwiek wprowadzone ograniczenia dotyczą Romów. Ale jak inaczej dogadywać się z tymi, którzy nie chcą uznawać żadnych reguł organizacji społeczeństwa? Może właśnie trzeba czasami walnąć ręką w stół…

  Tzw. „wolne media” i ci, co poruszają tymi marionetkami, mają niezłą zagwozdkę. Ci pierwsi wiedzą doskonale, że ten co płaci ma prawo wymagać. Ci ostatni, póki co, muszą ograniczyć swoją niepohamowaną wolę zmieszania z błotem Węgier. W sumie, Węgry to nie Libia…

  Oprócz zdyscyplinowania tzw. „wolnej prasy”, która zamiast służyć informowaniu społeczeństwa zajmuje się indoktynacją banksterską i służy przede wszystki międzynarodowym korporacjom, zabronił (ciągle Orban) wprowadzania na teren Węgier jakichkolwiek roślin modyfikowanych genetycznie. Takie kolsy, typu Frankenstin. jak Usraelska Monsanto z pewnością nie lubią Orbana…

  Ale prawdziwym grzechem śmiertelnym Orbana jest brak akceptacji dyktatu Europejskiego Banku Centralnego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Aha, jeszcze Banku Światowego.

  Żadna z tych instytucji nie ma demokratycznego mandatu do swojej działalności a mimo to kondycjonuje życie i pomyślność całych Narodów. To takie tymczasowo używane twory (potwory?) do zaprowadzenia jedynego, słusznego porządku. Wariaci, co to mówią o jakimś NWO może nie we wszystkim się mylą? ))

  Banki i firmy ubezpieczeniowe na Węgrzech zostały opodatkowane, żeby można było wpuścić trochę tlenu do kulejącej gospodarki. Gdyby Orban sięgnął do kieszeni obywateli, czy to w formie podwyżki VAT czy podniesienia obowiązkowych składek (jak to miało miejsce w Polsce) to mógłby spać spokojnie. Interesy Lichwy, tej świętej krowy naszych czasów, nie zostałyby naruszone.

  A tak?

  Huzia na Józia!

  Teraz Premier Orban ma problem. Skąd wziąć kasę? Stoi niejako okrakiem nad Rubikonem. Cofnąć się – będzie oznaczać porażkę i stracony czas. Iść na drugi brzeg i zacząć wydawać własny pieniądz – może oznaczać poważne kłopoty dla wszystkich Węgrów a dla samego Orbana jakiś przypadkowy „wypadek” (ze skutkiem śmiertelnym). Bandyci nie przebaczają…

  Wiktor Orban został wybrany przez Naród.

  Uzyskał przy urnach taki wynik, o jakim inni politycy mogą jedynie pomarzyć… A co w tym czasie stało się w tych „dorosłych i dojrzałych” „demokracjach”, które zmieniły szefów rządu? (Mam tu na myśli Grecję i Włochy). Ich poprzednicy, Papandreu w Grecji i Berlusconi we Włoszech zostali zastąpieni przez „byłych” funkcjonariuszy Goldman Sachs. Na Papademosa w Grecji i Montiego we Włoszech. A wszystko to z pominięciem ścieżki „demokratycznej”, czyli wyborów. No cóż… Lichwa dba o swoje interesy i potrafi to robić.

  Ci „wybawcy” w zależności od tego jaką funkcję mają aktualnie pełnić, prezentowanii są tak jak trzeba. Jako „fachowcy”. Od uzdrawiania. Tacy znachorzy. Tylko czemu nie startowali nigdy (albo prawie nigdy) w normalnych wyborach, skoro są tacy świetni? Zamiast tego tracą czas w jakichś niszowych, nic nie znaczących organizacjach jak Bilderberg, Komisja Trójstronna, Klub Rzymski i inne takie, nic nie znaczące ciała…

  W kontekście tego co dzieje się wokół Węgier jakoś dziwnie i niespodziewanie pozytywnie brzmią słowa premiera Tuska. Wyraźnie dał do zrozumienia, że Węgrzy mogą liczyć na nasze, Polaków, poparcie w tej nowej wojnie europejskiej. Bo tu już trzeba mówić o wojnie. Może jeszcze nie militarnej ale finansowej na pewno. Czyżby Donald przestraszył się, że to co mu chodzi po głowie może być niebezpieczne? Czy przejrzał, po tych paru latach premierowania, na oczy? Jego wizyta we Włoszech i „misiaczki” z Montim dają dużo do myślenia…

  My, tu w Polsce, powinniśmy życzyć Panu Orbanowi wszelkiej pomyślności i jak tylko to możliwe popierać jego działania. Bo może i tak się zdarzyć, że Wiktor, jak inni, niewygodni dla Lichwokracji przywódcy, pośliźnie się na mydle.

  I tyle będzie z nadziei na Wolność.

 14. Maciej said

  odp: 8/ Maran, 9/ Krzysztof M

  Wpis 9, stąd moje obawy choć nie wydaje mi się, że gdy jakiś polityk był na stypendium lub jakimś szkoleniu u globalistów to musiał podpisać z nimi cyrograf politycznej służalczości. Orban wydaje się być poważnym politykiem i szczerym, zobaczymy z czasem jak się sytuacja rozwinie, zrobił już na prawdę wiele. Odzyskał status niepodległości prawnej w biurokratycznej faszystowskiej dyktaturze co samo w sobie jest wyczynem wskazującym na poważne działania jego rządu. Idzie w stronę samostanowienia narodu co jest pięknym zrywem wolnościowym dla Węgrów. Otwarcie wyraził sprzeciw robienia z własnych obywateli niewolników lichwiarskiej międzynarodówki, co jest demonstracją rozumienia tego niewolniczego systemu finansowego. Ktoś kto mówi tyle o wierze w Boga i poszanowaniu życia nie może być podstawiony, ta kwestia moralna w mojej opinii tak podkreślana przez Orbana jest dla mnie wyznacznikiem jego niezależności … Buduje piękną narodową wspólnotę, możemy tylko po zazdrościć ..

 15. maran said

  ad 15 Jestem pewna, ze gdyby sw Pawel przyszedl do Polski nauczac nauke Chrystusa ,
  to zaraz Polacy by go rozgami popedzili mowic ,ze no w koncu chrzescijan on przesladowal i mordowal,
  wiec jaki z niego tam nauczyciel, niech zwiewa i to szybko.
  Caly swoj zyciorys Szawla mialby na czole wypisany przez bogobojnych Sarmatow, ktorzy na na codzien zyja zgodnie regula:” pana Bogu swieczke a diablu ogarek”.

 16. Zerohero said

  Tomek Kolejarz. Ile masz lat, 16-20? Tak się zachowujesz, jak gimnazjalny antykomunista! Lewactwo. he he, dobre. Goldman Sachs to lewactwo? Czegoś się naczytał, głupot Łysiaka czy innego Ziemkiewicza? Takie chłopaki jak Ty przypomija psa krecacego się za własnym ogonem bez szkody dla światowych macherów.

 17. maran said

  A tu ciekawa wiadomosc.
  Podobno Israel stwierdzil ,ze w razie rozpoczecia wojny z Iranem, dadza oni USA tylko 12- godzinne Notice
  ( zawiadomienie). Podobno boja sie, ze USA bedzie chcialo ich odciagnac od tej wojny, zsabotazowac.
  Swedza im tylki na te wojne. Chca ja wywolac z lub bez poparcia USA.
  Z jednej strony bardzo im zalezy na poparciu USA,i boja sie jej zaczynac bez tego poparcia, z drugiej strony ped do tej wojny jest na tyle mocny ,ze sa w stanie zaczac ja sami (liczac na pewno, ze USA ich poprze i sie przylaczy).
  A moze to tylko taka ustalona taktyka??
  Oni zaczna, a USA powie, ze MUSI przyjaciela wesprzec, i ich wespra wbrew amerykanskiej opinii publicznej, ktora jest zdecydowanie przeciw tej wojnie??? Who knows??
  Ale ta wojna wisi w powietrzu i Israel jest zdeterminowany ja wywolac. Za wszelka, za kazda cene.
  http://mondoweiss.net/2012/01/report-israel-to-give-us-only-12-hour-warning-before-attacking-iran-because-netanyahu-doesnt-trust-obama.html

 18. Joe said

  Najlepsze co Izrael moglby zrobic…to rozpoczac zabawe w wojenke na wlasny rachunek,na co sie zanosi.
  Moze wreszci sie spelni to co nie oficjalnie przywodcy wielu panstw mowili ich premierowi…ze doprowadzi do tego ze IZRAEL
  WYPARUJE.
  .

 19. Centuria said

  Re 17: Inna ciekawa wiadomosc, o ktorej raczej cicho. Zydowska gazeta w Stanach nawolywala do zastrzelenia Obamy przez Mossad. Fox, CNN and MsNBC milcza.

  http://www.presstv.ir/detail/222419.html

 20. Krzysztof M said

  Ad. 18

  „doprowadzi do tego ze IZRAEL WYPARUJE.”

  – Izrael wyparuje – banki pozostaną. 🙂

 21. Joe said

  Wyglada na to ze Obama otrzyma ogromne poparcie Amerykanow nie dlatego ze byl dobrym ….bo wiadomo ze kryzys.Ale dlatego ze sie postawil zydowskim syjonistom….a wiec wspolnie z Clintonem wylamali sie z gorsetu …syjonistycznego, wiec otrzyma rowniez ogromne poparcie Zydow ortodoksyjnych.

 22. Joe said

  20…Na to sie zanosi.

 23. RomanK said

 24. Centuria said

  Re 21: Juz sama nie wiem. Fakt Obama mial pare posuniec, jak np gdy zostawil Natanyahu i kazal mu przemyslec cos tam i udal sie na kolacje. Tyle, ze teraz Zydzi daja po rowno na jego kampanie i Romneya. Wysuwa sie do przodu wyjatkowa kanalia – Gingrich – ten to juz chce zapalic caly swiat. I niewazne, kto bedzie prezydentem, bo i tak sie nic nie zmieni. Ktos kiedys porownal, ze demokrata i republikanin to jak dwoch facetow pilujacych jedno drzewo – niby piluja w odwrotnych stronach, ale cel maja taki sam. Ogladam sobie tych republikanow i kazdy deklaruje bezwarunkowa milosc do Izraela, zupelnie, jakby startowali w wyborach do Knessetu.

 25. Joe said

  Re24…wyjasnial mi sprawe pewien Zyd z Brooklynu…ze ortodoksyjni coraz bardziej nie zgadzaja sie z syjonistami.
  99 % ich rabinow jest przeciwnikami syjonizmu.Ale nistety syjonisci maja silne powiazania z protestantami a konkretnie z republikanami.Sa to powiazania biznesowe,glownie zwiazane z produkcja sprzetu wojennego.Dlatego sa tacy silni…ale
  niestety coraz bardziej uwiklani w afry i coraz slabsi.Era Busha minela bezpowrotnie,jego zastepcy uwiklanego w afery
  po uszy rowniez.A ortodoksyjni nie sa bez wplywow…szczegolnie w finansach,mediach…tak ze zaczyna byc ciekawie
  i byc moze jakis przelom moze juz nastapil.

 26. Centuria said

  Re 25: Ostatnio czytalam, ze powoli zaczynaja sie pozerac nawzajem. Ciekawe tez , ze hollywoodzcy zydzi chca SOPA, a joogle , jewpedia i inne protestuja.

 27. Marucha said

  Ej, Panowie i Panie…
  Żydzi syjoniści, Żydzi antysyjoniści, Żydzi ortodoksyjni i Żydzi nieortodoksyjni, Żydzi prawicowi i lewicowi….
  Pic na wodę i fotomontaż, jak mawiali nasi dziadkowie.

 28. Joe said

  Re327….Jezeli pic na wode…to znaczy ze miedzy nimi jest wspaniala harmonia i swietna wspolpraca.A to dopiero pic na wode…bo dlaczego sie nawzajem atakuja a nawet morduja.?Aaaa?
  Tak ze Panie Marucha…nasi dziadkowie to mieli racje wczoraj…ale juz dzisiaj to troche insza inszosc…a co bedzie jutro?
  To tylko ten Dziadek co nad namima racje.

 29. TO said

  # 25
  „wyjasnial mi sprawe pewien Zyd z Brooklynu…”

  Zyd wyjasnil gojowi i glupi goj uwierzyl. Ale sie usmialem!

 30. Joe said

  Re.29…To twoja pycha sie smieje.Zapamietaj sobie …ze wysluchac nalezy kazdego…bo nawet ignoranci i glupcy czasami maja racje.A nazywajac mnie” glupim gojem ‚sam…sama wystawiasz sobie opinie i dolaczasz do medrcow …w Polsce juz jednego mamy.Narazie nikt go nie chce ale do jego klubu juz dolaczyles…dolaczylas.

 31. Kronikarz said

  30/ jak sie nie ma nic lepszego do roboty.

 32. Tomek-Kolejarz said

  Re 15

  A ile ty masz kolego lat – 50 i tępy mózg wyżarty komuną? Przecież ty nawet nie umiesz komentarza sklecić mającego cokolwiek wspólnego z moją wypowiedzią. Idź najpierw naucz się erystyki (pewnie nawet nie wiesz, co to jest) a potem dopiero uczestnicz w dyskusjach.

 33. Tomek-Kolejarz said

  O pardon podałem zły numer postu w poprzedniej wypowiedzi. Miałem oczywiście na względzie wypowiedź Zerohero z komentarza 16. Przepraszam za zamieszanie!

 34. Ten Mordka to zawsze teki ebnięty jest czy tylko udaje ??

 35. Krzysztof M said

  Ad. 20

  To filozofia roju. Jednostka się nie liczy. Liczy się dobro roju. 🙂

  Chociaż… Można to wykorzystać… Trzeba ich sprowokować, żeby odgryźli sobie nie jedną, a trzy łapy… 🙂 Jak ich zostanie 5%, to już się nie odrodzą. Bo materiału genetycznego zabraknie. 🙂 Potem poczekać 50-100 lat i finito. :-).

 36. Kronikarz said

  34
  Mordka to talmudyczna zaje*istosc, Panie.

 37. Krzysztof M said

  ad. 34

  Zbylu, Zbylu… Poczucia humoru u ciebie tylu… Co brudu za paznokciem. 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: