Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Wolne tematy (45 – …
  revers o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  gorej o Rozbić system samowładzy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Marek o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Odnośne refleksje po pierwszej…
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Godzimir o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (45 – …
  Jabo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
  lewarek.pl o Muzyka klasyczna może być…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Obama zapowiada nasilenie walki z „negacjonizmem” holocaustu

Posted by Marucha w dniu 2012-01-30 (Poniedziałek)

Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Holocauście prezydent USA Barack Obama zobowiązał się do zintensyfikowania walki z tzw. negacjonizmem holocaustu, co oznacza zwiększenie wysiłków w celu ograniczenia swobodnych badań nad tym historycznym zagadnieniem i może oznaczać surowe kary za wypowiadanie opinii różniących się od oficjalnej wersji dotyczącej liczby ofiar, czy sposobów ich uśmiercania.

W swoim przesłaniu Obama mówił o „zobowiązaniu Stanów Zjednoczonych do mówienia prawdy tym, którzy negują holocaust”. Zapowiedział również bezkompromisową walkę ze wszelkimi objawami „antysemityzmu i nienawiści we wszystkich formach”.

W piątek odbyły się siódme obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Holocauście, który został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ – data obchodzenia tego dnia ma przypominać wyzwolenie nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz przez Armię Czerwoną. Podczas obchodów czci się „sześć milionów żydowskich kobiet mężczyzn i dzieci zamordowanych przez hitlerowców”. Liczba sześciu milionów od lat budzi spory wśród badaczy holocaustu, przez wielu rewizjonistów uznawana jest za liczbę znaczne zawyżoną. Za wypowiadanie podobnych opinii wielu badaczy było skazywanych na kary pozbawienia wolności.

Przewodnicząca Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów Ileana Ros-Lehtinen powiedziała, że „USA muszą zachować czujność i wdrożyć system nauczania o holocauście”, którego zadaniem ma być promowanie tolerancji, a który przez sceptyków postrzegany jest jako propagandowe szkolenie przyszłych pokoleń.

Dzień Pamięci o Holocauście uczcił również rząd argentyński wraz z żydowską organizacją DAIA (hiszp. Delegación de Asociaciones Israelitas Argentinas). Jest to bliźniacza organizacja Ligi Przeciwko Zniesławieniu (ADL) znanej z promocji syjonizmu i wspierania izraelskiego terroryzmu w Palestynie, oraz „walki z rasizmem i antysemityzmem” na całym świecie. Argentyna jest obecne krajem przewodniczącym grupy roboczej ds. międzynarodowej współpracy na rzecz edukacji o holocauście, pamięci i badań naukowych. Grupa ta został powołana dziesięć lat temu z inicjatywy rządu Szwecji i skupia 27 państw, głównie europejskich. W ramach obserwatorów działa przy niej sześć organizacji międzynarodowych m.in. ONZ i Unia Europejska.

Dzień Pamięci o Holocauście został uczczony w wielu krajach przez najwyższych przedstawicieli państwowych, był również okazją do przeprosin przywódców tych krajów wobec Żydów. Premier Norwegii, Jens Stoltenberg, przemawiając w Oslo przeprosił Żydów za „rolę, którą odegrali Norwegowie w deportacji Żydów do niemieckich obozów koncentracyjnych”.

http://autonom.pl/

Im dalej od czasów II Wojny Światowej, tym więcej ofiar Holocaustu, a walka z negacjonizmem coraz bardziej się zaostrza. Co to będzie z 50 lat? – admin

Komentarzy 20 to “Obama zapowiada nasilenie walki z „negacjonizmem” holocaustu”

 1. Dorota said

  Za 50 lat będziemy liczba się podwoi. Będziemy odpowiadać za 12 milionów. Kłamstw.

 2. Ola Gordon said

  coś na ten temat. Poniżej zamieszczam dwa listy mojego śp. Wujka, jedynego brata mojej śp. Mamy, leśniczego, z obozu w Dachau. Zobaczmy co go gryzło: jakieś grosze pożyczone od swojej szwagierki, Marty [siostry żony] wychowanie dwóch synów, trzeciego nigdy nie wdział, i los jego żony śp. Agnieszki.

  +
  Kochana moja Rodzinko!

  Piszę do Was, boście mi najdrożsi na tej Bożej ziemi. Wobec czego wydobywam z siebie to ażeby napisać do Was bo więcej w tej chwili nie jestem w stanie. Czuję się tak dobrze jak Jagusia w trzydziestym szóstym roku i myśli moje są różne tak, że się trudno wypowiedzieć, lecz wyroki Boże są niezbadane i nie wiadomo co komu pisane.
  Kochana Jagódko i kochani chłopcy, martwi mnie to, żeście stracili Ty Jagódko męża, a wy chłopcy ojca, lecz Chrystus powiedział nie jest sierota żadne z Was choć nie ma ojca czy matki, bo ojcem mu jest z niebios Pan, a matką ziemia miła, co go sokami swoich zbóż jak mlekiem wykarmiła.
  Wobec tego zgódźcie się z wolą Bożą, a pod opieką taką nic Wam się stać nie może złego, jeżeli i myśli i uczynki będą w myśl przykazań Bożych. A ojciec Wasz, kochani chłopcy, a Twój mąż Jagódko, czekał tam będzie aż się kiedyś roztworzą podwoje i radości, nastąpi spotkanie gdzie się juz nie rozejdziecie, i żadna siła zła, ani szatańska moc, nie rozłączy, to się będzie nazywało życie.
  Kochani moi, odjeżdżając od Was zostawiłem Wam co tylko było w mej mocy, a i mnie kochane istoty przychodzą różne myśli, a jak wiecie jestem winien cioci Marcie pieniądze, co mnie bardzo trapi.
  Otóż Jagódko, Ty wiesz, że to jest moją największą udręką i nie chcę, ażeby się o mnie źle wyrażano, albo być może przeklinano, otóż proszę Cię, jeżeli Bóg tak zarządzi, że nie będę mógł oddać sam w zamian za wszystko, staraj się zwrócić co do jednego grosza, jeżeli byś nie mogła to wpajaj to w chłopców, ażeby tego dokonali.
  Kochani moi, niech Was to nie dziwi, że tak piszę, to dlatego, że czuję się stary już i słaby, siły moje sa na wykończeniu, nogi mi popuchły tak, że ledwie chodzę, a głowa również boli tak, że oczy mi na wierzch wychodzą, i w ogóle sił coraz mniej, lecz nadzieja w miłosierdziu Bożem, może Bóg da, że przyjdę jeszcze do sił i wrócę do Was, kochani jak młody chłopak.
  Kochani moi, kończę już to pisanie i polecam Was opiece Bożej i życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku, aby Bóg najwyższy dał jak najlepiej, a słonko patrzyło inaczej jak dotychczas, a twarze ludzkie żeby przypomniały sobie jak się śmiać należy, a przede wszystkim żeby Bóg i Matka Dzieciątka Jezus odmieniły charaktery i dusze ludzkie, aż do tego poziomu, żeby ludzie stali się pokornemi, a nie krwiożerczemi wilkami, i niech Bóg Najwyższy ma Was w swojej opiece, o to go proszę codziennie i Wy też pamiętajcie również o tym.
  Ściskam Was całą rodzinę, a przede wszystkim tych małych niewinnych.

  Dachau, zima 1943

  +
  Kochana Jagusiu oraz droga Marto!

  Donoszę Wam że jestem zdrów z łaski Pana Boga czego i Wam jak również Waszym dzieciom i całej rodzinie życzę z całego serca, list oraz kartę pocztową otrzymałem za którą Wam serdecznie dziękuję, a raczej składam serdeczne Bóg zapłać, oraz za chlebek jaki żeście mi przesłały, z czego jestem bardzo zadowolony.
  Kochane moje, nie mogłem do Was trafić, pisałem do Władka i Alfonsa, lecz nie wiem czy otrzymali te listy bo im jest bardzo trudno odpisać, albo te listy nie doszły, prosiłem ich lecz prośbie mojej nie uczyniono zadość co mi sprawia bardzo wielką przykrość, lecz niech się dzieje Wola Boża. Bóg tak chciał i tak się stało, jak jest niech będzie, Imię Jego Błogosławione.
  A do Was się zwracam moje kochane oraz do dzieci, bo myślę że one dużo mogą u Pana Boga wyjednać i uprosić u Matki Bożej o zakończenie tego strasznego huraganu który zabiera całe setki ofiar ludzkich, oraz odrywa ojca czy tez matkę od dzieci itd.
  Kochane moje Matki, proście Pana Boga, ażeby Wam dodał sił do wychowania tych maleństw na pożytek ludziom a na chwałę Bożą.
  Rozumiem jak Wam musi być ciężko, lecz z chęcią bym się z Wami zamienił na losy, bo mnie wszystko męczy tak niezmiernie, że nie możecie sobie wyobrazić, a ja nie mogę się wypowiedzieć.
  Kochana Jaguniu do Ciebie się zwracam ze szczególną prośbą i zwróć uwagę na dzieci, bo wiem dobrze w jakim położeniu i otoczeniu się znajdujecie i wiem jak się to zło do dzieci się przylepia, otóż zaprzyj się sama wydaj wszystkie siły bo od tego zależy Twoja przyszłość, ażeby Cię traktowały jak powinny traktować dzieci Matkę.
  A teraz kochane moje dzieci, wiem ja dobrze że nie macie ojca, a Mamusia Wasza jest słaba która potrzebuje abyście byli posłuszni, od czego zależy jej zdrowie i zadowolenie. Otóż pamiętajcie o tym żebyście tak postępowały jak ona tego wymaga, bo jak się stracicie tak jak straciliście waszego tatusia, wtedy nie daj Boże co Was może spotkać, otóż proszę Was dzieci nie utrudniajcie życia Waszej Mamusi, a bądźcie posłuszni, grzeczni, uczcie się dobrze ile sił macie, a z tego będzie się Pan Bóg cieszył i będzie Wam błogosławił w życiu Waszym, a Mamusia Wasza, w ogóle cała rodzina nie będą się nigdy na Was gniewać, co Daj Wam Boże, abyście mieli siły do dobrego, o co ja proszę codzień i Wy proście Pana Boga, a Bóg Miłosierny i Matka Boża zawsze Was wysłucha i dopomoże lecz tylko w dobrym, bądźcie chłopcy pewni że tak Wam zaręcza Wasz tata.
  Tadziu mi się śni w każdy niemal dzień, a dwa trzy razy tygodniowo to już napewno nie wiem ale przypuszczam, że jest niegrzeczny i nie daj Boże aby tak było.
  Kochane moje, bądźcie zdrowe i proście Pana Boga o siły i wytrwałość w dobrym. Pozdrawiam Was mile i serdecznie z całego serca i życzę Wam wszystkiego najlepszego co daj Wam Boże. Uściski przesyłam dla Zbyszka i pozdrowienia dla Małgosi i jej dzieci.
  Władek
  a rady moje i życzenia są tak prawdziwe jak te krople. [ślady łez na papierze]
  * * *
  chciałam dowiedzieć się więcej, wpisanie tylko nazwiska, imienia, miejsca zamieszkania wtedy, nic nie daje, nawet na stronach obozowych archiwów. Musiałabym znać datę i miejsce urodzenia poszukiwanego. Ciekawe czy każdy naród ma takie kłopoty z odnalezieniem danych swoich bliskich? A może szukam dziury w całym?
  To samo odnosi się do Sybiraków.

  Na krasnoludkowych stronach genealogicznych maja program, czekaja na ochotników do przepisywania danych z odręcznie pisanych dokumentów, np. rejestracja przybyłych emigrantów itd. Po zgłoszeniu się mozna sciągnac go i pracowac, za darmo, w wolnej chwili. Dlatego wszystko mają skomputeryzowane. A u nas?
  Nawet po metrykę urodzenia, co zdarzyło mi sie w przypadku b bliskiej osoby, trzeba pisac listy, a przedtem znaleźć odpowiedni USC. Nie ma nic w internecie, czy to taka tajemnica? Loguję sie np peselem, szukam i znajduje, drukuje i gotowe. Wysylam sms z oplatą i tyle. XXI wiek…

 3. Zbyszko said

  Pieniądz lepszy wypiera tego gorszego, czyzby to odnosiło sie także do narodów?

 4. Bach Zelewski – Polak
  Bronisław Kamiński – Polak pacyfikacja powstania warszawskiego

  Werner Kampe – vel Kaminski – Polak – Krwawa niedziela w Bydgoszczy
  Werner Vanitzki – getto w Łodzi – Polak
  Arthur Liebehenschel ( KL Oświęcim ) – Polak
  Edmund Zdrojewski ( Kl Płaszów) – Polak
  Paul Radomski ( KL Kijów) – Polak
  Ditrich Wisilcny – zastępca Eichmana – Polak
  Kurt Liszka – zastepca Eichmana – Polak

  Fritz Fraitag – dowódca SS Galicja – ur w Olsztynie z matki Grabowska też Polak

  I co mam wierzyć w to, ze to byli Polacy? A może to byli Żydzi

  Tego jest mnóstwo… nawet dziadek pani Engelking był hitlerowcem w Sosnowcu

 5. mocniejszy said

  Jeden naród narzuca całemu światu rolę strażników jego tradycji. Narzucają wielu narodom i państwom nauczanie o ich losie w czasie II wojny światowej. Polsce też.

  My zaś pamiętajmy nasze tradycje, nasze dzieje i nasze straty z II wojny światowej.

  Z tych 6 milionów „Żydów”, o których mowa zazwyczaj przy sprawie „holokaustu” (ofiara całopalna? kto i komu ją złożył? skąd ta nazwa mordu na Żydach?), połowa to chyba obywatele polscy… Ilu z nich miało tylko częściowe żydowskie pochodzenie? Ilu z nich uważało się za Żydów, a ilu za Polaków? Czy jest podważaniem twierdzeń ideologii holokaustu stwierdzenie, że z tych 6 milionów „Żydów” 3 miliony to Polacy?

  Proszę poczytać (i rozpowszechniać) wiedzę o stratach ludnościowych Polski w wyniku II wojny światowej w tekście:

  „Polska miałaby 80 milionów ludności gdyby nie wojna!!!”

  https://mocniejszy.wordpress.com/2012/01/29/polska-mialaby-80-milionow-ludnosci-gdyby-nie-wojna/

  Pilnujmy naszej, polskiej pamięci.

 6. mocniejszy said

  Co do „antysemityzmu” we wszystkich formach:

  1. Na serio:

  Czy przebaczanie jest antysemityzmem?
  https://mocniejszy.wordpress.com/2011/03/31/czy-przebaczanie-jest-antysemityzmem/

  2. Pół żartem:

  Czy będą ścigane wypowiedzi antyarabskie?

 7. Zbyszko said

  może najwyższy czas by przy IPN powstał Wydział Dokumentacji Antypolonizmu?

 8. Zbyszko said

  Polecam pięknie opracowany wykres deficytu budżetowego Polski w skali lat:
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/29/deficyt-budzetowy-i-inne-klamstwa-tuska/

 9. Zbyszko said

  @7 myślę że rozmiar antyplonizmu jest już tak wielki, że pewnie trzeba będzie dobudowac nowy budynek a może i potworzyc oddziały trenenowe

 10. Kar said

  ..Several sources have confirmed that Stoltenberg’s code name within the KGB was „Steklov”, a name Jens Stoltenberg used as his online alias when playing computer games such as Age of Empires.[2][3][4]

  http://en.wikipedia.org/wiki/Jens_Stoltenberg

  kazdy kulturowy tulow ma swoj dumny Stolenberg leb, i basta!…

 11. Niedaleko said

  „Jest 250 milionerów w Kongresie. Ich srednia zamorznosc netto jest 891.506 dolarów, dziewięć razy typowej rodziny w USA. Około 11% są w krajowej top 1% najbogatrzych, w tym 34 republikanów i 23 demokratów.”

  http://www.guardian.co.uk/commentisfree/cifamerica/2012/jan/29/us-politics-vote-money-wins

  Obama ma mieć miliard dolarów na fundusz kampanii wyborczej. Tego rodzaju gotówki nie zarobisz na spotkaniach i kolacjach.!

  Tak ze tematy zainteresowania jego muszą być dobrze wybrane. Wiza dla Polaków nie jest na jego liście mimo ze Polaków w USA jest około 10 milionów a Żydów 5 milionów .

 12. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka znowu ma duszy zal do pan Gajowy za jego komentasz.

  Pszeciesz, podczas I wojna swiatowa zginelo ruwniesz 6 milionuw z nasza wybrana rasa, a pszciesz my teraz muwimy tylko o holocaust z II wojna swiatowa, bo nie chcemy aby nas za bardzo pszepraszac.

  To jest pszeciesz prawo rasy wyzszej, ktura decyduje jaka ma byc zaloba na calym swiecie.

 13. Niedaleko said

  Panie Mordka, z tych Pana „6 milionuw” połowa dojechała do USA, przysięgam. Pan po prostu nie był poinformowany w tej sprawie przez Pana Wiesenthala który tak charowal by załatwić tych złych gojów 😦

 14. antka kobity szwagra brat said

  …Wielce Szanowny Panie Mordka!…z gęby mi to Pan wyjołes…

  …Panie Gajowy!…za 50 lat bedą….same ofiary…

 15. Mordka Rosenzweig said

  re 14

  Szanowny Pan,

  Ja pan Mordka musi powiedziec, sze bardzo nie lubi pan bishop Richard Williamson i pisal na niego wiele donosuw i oczerstw do najszanowniejszy pan Abraham Foxmann z ADL.

  Jak pan Mordka sie w koncu serdecznie zapszyjaznil z pan Foxmann to wtedy mnie powiedzial sze jak zostanie cywilny papiesz to zrobi z panem Williamson poszadek, bo pszeciesz pan Williamson to nie jest prawdziwy katolik bo nie kocha nasza rasa wybrana.

  Ruwniesz powiedzial, sze chociasz nasz pan Benedykt z Watykan prubuje aby go wyszucic z Kosciola to w obecnej sytuacji mosze tylko to prubowac pszez dialog z SSPX co nie bardzo wychodzi w obecnej sytuacji.

 16. Ano said

  Holokaust to wielka tragedia śmierć i cierpienie milionów ludzi dokonanych przez zbrodnicza , nazistowska Trzecią Rzesze niemiecką

  Temat olbrzymi zakłamany i wciąż nie zbadany

  Dla pani prof. Barbara Engelking – Boni z Centrum Badań nad Zagładą Żydów oraz dla organizatorow Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu.

  Przesyłam materiały zawarte w poniższych linkach z prośbą o upowszechnienie . Na pewno potrzebne będą

  Ofiarom holokaustu należy się cześć i pamięć
  Polska w wyniku II wojny światowej wywołanej przez zbrodniczą, nazistowską Trzecia Rzeszę niemiecka straciła ok. 12 milionów obywateli w tym ponad 7 milionów 322 tysiace bezpośrednio zamordowanych
  i ok. 2 miliony 700 tysięcy polskich Żydów .

  Nasza Polska – 18 Lipiec 2006
  Temat dla Grossa: JAK ŻYDOWSCY PRETORIANIE HITLERA ZAINICJOWALI HOLOKAUST
  https://marucha.wordpress.com/2011/02/14/temat-dla-grossa-jak-zydowscy-pretorianie-hitlera-zainicjowali-holokaust%E2%80%A6

  – Polskę i Polaków obciąża się wina i oskarżeniami po to właśnie, aby wywołać to POCZUCIE WINY. To broń psychologiczna mająca na celu stłumienie jakiegokolwiek sprzeciwu.
  I wszystko jedno jak kłamliwe są oskarżenia Grossa i innych, czy jak bezczelne i bezpodstawne są roszczenia
  – musimy się tłumaczyć i wpadamy w te tak bardzo pożądane POCZUCIE WINY ABY OSIĄGNĄĆ OKREŚLONE CELE

  Tymczasem prawdziwa platforma dyskusji jest udział ZYDÓW W NAZISTOWSKIM APARACIE TERRORU

  Począwszy od finansowania i uzbrajania Niemiec Hitlerowskich poprzez współprace Judenratow w sporządzaniu list proskrypcyjnych Żydów dla Niemców jak również kolaboracja i donosicielstwo Żydów

  Należy sądzić państwo Izrael i korporacje żydowskie – syjonistyczne. Syjonista Rockefeller i jego sztandarowa firma Standard Oil –( wybudowała piece w Oświęcimiu i utrzymywała swoich pracowników aż do 1942 roku); Syjonista Schiffa właściciel IG Farben -produkował dla Hitlera środki wybuchowe i cyclone B, wynalazcą cyclone B był rdzenny Żyd Fritz Faber, niegdysiejszy laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii; Wojnę finansowały banki Żyda Rotszylda; Magnat Stalowy niemiecki Żyd Krupp produkował uzbrojenie i miał swoje obozy koncentracyjne pracy

  Zagrabione złoto z Europy ( z żydowskich zębów) przetapiane było w Szwecji w Bankach Żyda Wallenberga.

  Hanna Arendt żydówka z Nowego Yorku twierdzi – „Eichman w Jerozolimie”,- ze gdyby nie współpraca elit żydowskich – Judenratów – które sporządzały szczegółowe listy proskrypcyjne dla Niemców Niemcy nigdy nie byliby w stanie tak skutecznie przeprowadzić akcji zagłady Żydów

  To tyle o judenratach. Inne pole współpracy to dwie osobne instytucje Policja Żydowska i Żydowskie Gestapo – słynna trzynastka Warto wspomnieć również o brutalności policji żydowskiej w Gettach i przy wyłapywaniu Żydów ( jeśli policjant Żydowski nie wypełnił dziennej normy odstawiania żydów do transportu potrafił zaprowadzić własna matkę lub siostrę ) – żydowska autorka Hannah Arendt – „Eichman w Jerozolimie” uciekinierów z Getta szukało najbardziej skutecznie Żydowskie Gestapo ( Polskiego Gestapo nigdy nie było)
  Ginęła wtedy cala polska rodzina – matka, ojciec, dzieci, i kuzyni wraz z jednym ukrywającym się Żydem

  ŻYDOWSCY GESTAPOWCY I KOLABORANCI GESTAPO W WARSZAWIE
  http://warszawa.getto.pl/index.php
  Wyszukaj w bazie danych po angielsku Gestapo agent (People) po polsku Kolaboranci (Ludzie) Szukaj (trzynastka) (wydarzenia)

  „The hopes of Europe’s six million Jews are centered on emigration. I was asked, ‚Can you bring six million Jews to Palestine?’I replied, ‚No’…From the depths of the tragedy I want to save two million young people…The old ones will pass. They will bear their fate or they will not. They were dust, economic and moral dust in a cruel world…Only the branch of the young shall survive…They have to accept it.”

  http://www.jewsagainstzionism.com
  ŻYDZI PRZECIWKO SYJONIZMOWI

  Holocaust Victims Accuse, pp 25. – FREE BOOK – 18 MB
  OFIARY HOLOKAUSTU OSKARŻAJĄ

  Na Kongresie Syjonistycznym w Londynie Chaim Weizman przewodniczący Światowego Kongresu Żydów nakreślił główne cele polityki syjonistycznej w taki sposób

  Nadzieje sześciu milionów europejskich Żydów sa skoncentrowane wokół Emigracji. Zapytano mnie czy potrafię osiedlić 6 milionów Żydów w Palestynie?

  Odpowiedziałem NIE. Rozumiejąc całą głębie tragedii Ja chce uratować tylko 2 miliony młodych ludzi.
  Starzy musza umrzeć. Będą pyłem historii ekonomicznym i moralnym w tym okrutnym świecie . Tylko młodzi przeżyją. Starzy muszą to zaakceptować.

  WYMOWA TEGO CYTATU JEST SZOKUJACA

  Tak naprawdę wywraca do góry nogami cała historie nowożytną
  OZNACZA TO NI MNIEJ NI WIĘCEJ ZE LIDERZY SYJONISTYCZNI WIEDZIELI WCZESNIEJ W 1937 ROKU – JESZCZE PRZED WYBUCHEM DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ I O HOLOKAUSCIE !!!!!!!

  !! Skąd Weizman wiedział o holokauście i wojnie JUŻ w 1937 !!
  Wniosek może być tylko jeden – Syjonizm -Żydzi – Holocaust planowali i sami go finansowali

  Jak żydowscy bankierzy zaplanowali finansowali Hitlera. Syjonizm zaplanował „6 milionów ofiar Holokaustu
  W wyniku II wś zginęło 60,000,000 To żydzi odpowiadają za 60 milionowy GOJO KAUST

  Procesy sadowe i postępowanie dowodowe powinno udowodnić sprawę, odpowiedzialności Syjonizmu za zbrodnie przeciw ludzkości

  TO ŻYDÓW trzeba oskarżać o współdziałanie z Niemcami -mordowanie Polaków… i Żydów

  Jak zydzi planowali 6 milionów ofiar holokaustu już w 1919 r. kartka z American Hebrew
  http://morris108.files.wordpress.com/2009/02/6mil.gif?w=700&h=934

  Simon Wiesenthal: Fraudulent ‚Nazi Hunter’ http://www.ihr.org/leaflets/wiesenthal.shtml
  Jednym z konfidentów gestapowskich był Simon Wisenthal – słynny tropiciel nazistów – tak rwał do przodu w poszukiwaniu nazistów, ze zapomniał złapać samego siebie !!!!! IHR – Mark Weber

  http://www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html
  Ideologiczne i finansowe źródła nazizmu
  Międzynarodowe kartele warunkujące rozwój III Rzeszy.

  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_57.html
  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW

  100,000 RADIATIONS – A REVIEW August 17, 2004 –
  http://www.barrychamish.com/article_archive/2004/jul_04.html#August17

  HOLOCAUST BYŁ PIERWSZYM PROGRAMEM EUGENICZNYM TWORZENIE NOWEJ RASY – Barry Chamish
  ( 100, 000 napromieniowanych – masowy mord na Żydach sefardyjskich przez syjonistów –Chazarów)
  Transkrypt programu Telewizyjnego emitowanego w Izraelu ( na stronie Izraelczyka Chamisha (szukać trzeba w archiwach)
  Najwstrętniejszy i najbrudniejszy sekret Izraelskiej syjonistycznej Partii Pracy.
  CELOWY MORD MŁODYCH DZIECI ZYDOW sefardyjskich przez napromieniowanie
  W celu stworzenia NOWEJ RASY SuperŻyda Frankensteina

  On August 14, at 9 PM, Israeli television station, Channel Ten, broke all convention and exposed the ugliest secret of Israel’s Labor Zionist founders; the deliberate mass radiation poisoning of nearly all Sephardi youths.

  Polskie tlumaczenie
  http://homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/Zwierzeta.html

  100 000 NAPROMIENIOWANYCH
  Film pokazuje historyka, dającego skróconą lekcję historii RUCHU EUGENIKI – programu mającego na celu usunięcie słabych stron społeczeństwa. Historyk podaje, że operacja „grzybica strzygąca”, była programem eugenicznym, wymierzonym w usunięcie słabych szczepów ze społeczeństwa.

  Film cytuje dwóch znanych, anty-sefardyjskich, rasistowskich przywódców Izraela: Nahuma Goldmanna i Levi Eszkola. Goldmann spędził czas Holocaustu w Szwajcarii, gdzie dopilnował, by jedynie niewielu uchodźców znalazło schronienia. Następnie poleciał do Nowego Jorku, gdzie stanął na czele Światowego Kongresu Żydów, kierowanego wtedy przez Samuela Bronfmana. Według kanadyjskiego pisarza Mordekaja Richlera, Bronfman zawarł z kanadyjskim ministrem Mackenzie King’iem umowę, uniemożliwiającą przybywanie żydowskim emigrantom do Kanady.

  Rola Levi Eszkola podczas Holokaustu nie ograniczała się do zaniechania ratowania życia. Był wręcz zajęty odbieraniem życia.

  Oto fragment biografii Eszkola z witryny rządu Izraela: W 1937 roku, Eszkol odgrywał kluczową rolę w ustanowieniu Kompani Wodnej Mekorot, będąc tym, który przekonywał rząd niemiecki, aby zezwalał na emigracje Żydów do Palestyny, pozwalając im zabrać ze sobą część majątków, głównie w formie wyposażenia zbudowanego w Niemczech.

  WALL STREET AND THE RISE OF HITLER – Atony Sutton
  http://reformed-theology.org/html/books/wall_street/index.html
  In brief, Schacht was a member of the international financial elite that wields its power behind the scenes through the political apparatus of a nation. He is a key link between the Wall Street elite and Hitler’s inner circle. This book is divided into two major parts. Part One records the buildup of German cartels through the Dawes and Young Plans in the 1920s. These cartels were the major supporters of Hitler and Naziism and were directly responsible for bringing the Nazis to power in 1933. The roles of American I. G. Farben, General Electric, Standard Oil of New Jersey, Ford, and other U.S. firms is outlined. Part Two presents the known documentary evidence on the financing of Hitler, complete with photographic reproduction of the bank transfer slips used to transfer funds from Farben, General Electric, and other firms to Hitler, through Hjalmar Horace Greeley Schacht.

  Przywódcami bolszewickimi byli tzw Żydzi. PRZYWODCAMI HITLEROWSKIMI BYLI ZYDZ i Hitler był finansowany przez międzynarodową finansjerę żydowską – amerykańską i niemiecką

  51 DOCUMENTS: ZIONIST COLLABORATION WITH THE NAZIS
  Lenni Brenner has authored three critically acclaimed books on Jewish history: Zionism in the Age of Dictators, The Iron Wall: Zionist Revisionism from Jabotinsky to Shamir and Jews in America Today. He currently resides in New York City.

  Product Description:
  This book brings to light, through the use of actual historic documnets, the desservice that the Zionist did to Jews before and during the Holocaust.

  http://www.jewsagainstzionism.com/antisemitism/nazisupport.cfm

  The Transfer Agreement (which promoted the emigration of German Jews to Palestine) implemented in 1933 and abandoned at the beginning of WWII is an important example of the cooperation between Hitler’s Germany and international Zionism

  JAK ŻYDOWSKI SYJONISTYCZNY LEADERSHIP SABOTOWAŁ RATOWANIE ŻYDÓW Z HOLOKAUSTU
  http://www.hirhome.com/israel/leaders1.htm Historical and Investigative Research
  How the mainstream Jewish leadership failed the Jewish people in World War II
  The British Foreign Office, like the US State Department, did its very best to sabotage the rescue of Jews,

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html obszerne fragmenty po polsku. Ksiazke mozna kupic na e-Bay

  Elektroniczna angielska wersja książki – FREE !!

  Click to access founder_of_Israel.pdf

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól żydami –
  • Eichman 100% żydem był – ten od ostatecznego rozwiązania .
  • Goebbels – syn rabina – ten od propagandy.
  • Hans Frank był Żydem – ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów
  Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 42r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG
  Reinhard Heydrich, -żyd -szef policji i służby bezpieczeństwa
  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi nie mających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…) Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”. Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.
  ŻYDOWSCY ŻOŁNIERZE HITLERA

  Kongresy Rabiniczne USA i Kanady są przeciwko Syjonizmowi

  Ortodoksyjni Żydzi uważają, że Izrael jest tworem szatana i jest sprzeczne z podstawowymi dogmatami Judaizmu. Oskarżają Syjonizm o współprace z Niemcami Hitlerowskimi i o współudział w Holokauście.

  http://www.jewsagainstzionism.com/ http://www.jewsagainstzionism.com/rabbinicalcourts/crc/statements/011186.cfm
  Central Rabbinical Congress of the U.S.A. and Canada AGINST ZIONISM
  The Talmud explains that two of the oaths are directed at the Jews, the exiled daughters of Jerusalem, not to unit to take the Holy Land and not to rebel against the nations. The third oath is directed to the nations of the world no to oppress the Jews. Throughout the seventy years of the Babylonian exile, throughout the 200 years of the Hellenic exile and throughout the 1917 since the destruction of G-d’s Holy House, we have steadfastly maintained our loyalty to G-d and have not transgressed His oaths. And we have prayed for the welfare of the cities and the countries of our host nations that did not oppress us, and in their welfare we indeed always found ours.

  Przedsiębiorstwo holocaust Norman Finkelstein
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_12.html

  Wywiad z prof. Normanem G. Finkelsteinem, autorem głośnej książki The Holocaust Industry, rozmawia Jan M. Fijor

  http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_356.html

  NORMAN FINKELSTEIN – PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST 4/6

 17. wet3 said

  Najbardziej wkurza mnie popieranie religii holokaustu przez Watykan z posoborowym KK wlacznie! W glowie nie moze sie pomiescic jak mozna zmuszac do uznania klamstw zwiazanych z ta tematyka.

 18. 166 bojkot TVN said

  Może Barack Obama, prezydent of USA też sobie poczyta?
  O wykładach antyludzkich prof. M.Giertych http://www.bibula.com/?p=51016
  Przeczytać całość obowiązkowo

 19. Niedaleko said

  Ad. 16 – Bardzo ciekawa informacja w Pana komentarzu co do Pana Fritz Haber ( nie Faber). Podziwiam to że tam gdzie dla ludzkości jest piekło znajduje się często Żyd. Resztę Religi też tam jest ale liczność Żydów w kluczowych miejscach jest zdumiewająca.

  Dobra informacja dla Pana Mordka i Barona.

  Ze Pan Haber wynalazł gazy trujące które niszczyły Żydów i innych jest niespodziankom. Ale większą niespodziankom (dla mnie) jest to co można wyczytać w Wiki na jego temat. No tu będzie problem bo wersja Polska tej informacji nie podaje, co często spotyka się z Wiki.

  Oto ona,


  He married Clara Immerwahr during 1901. Clara was also a chemist and an opponent of Haber’s work in chemical warfare. Following an argument with Haber over the subject, she committed suicide.[2] Their son, Hermann, born in 1902, would later also commit suicide because of his shame over his father’s chemical warfare work.[3] Before starting his own academic career, he worked at his father’s chemical business and in the Swiss Federal Institute of Technology in Zürich with Georg Lunge.

  Ożenił Clara Immerwahr w roku 1901. Clara była chemikiem, i przeciwnikem pracy Habera z bronia chemiczna. Po kłótni z Haberem na ten temat popełniła samobójstwo. [2] Ich syn, Hermann, urodzony w 1902, później również popełni samobójstwo, z powodu jego wstydu do pracy ojca z bronią chemiczna. [3] Przed założeniem własnej kariery naukowej, pracował w jego ojca biznesie chemicznym w Szwajcarskim Federalnym Instytucie Technologii w Zurychu z Lunge Georg.

  Potwierdza to ze tam gdzie zło nigdy nie będzie szczęścia !!!! NIGDY.

  Proszę zauważyć że tu znów mamy ten Nexsus historyczny, Szwajcaria. Lenin tu bywał i reszta jego kumplów !!!

 20. aga said

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/operacja-falszywej-flagi-czy-mozliwe-ze-amerykanie-chca-zatopic-swoj-lotniskowiec

Sorry, the comment form is closed at this time.