Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jabo o O tych, którzy się na niemieck…
  NyndrO o Wolne tematy (09 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (09 – …
  Crestone o O tych, którzy się na niemieck…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o Wolne tematy (09 – …
  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Makabreski Marii Czubaszek

Posted by Marucha w dniu 2012-01-31 (Wtorek)

Pisarka  Maria Czubaszek kojarzyła się do tej pory z satyrycznymi tekstami piosenek i skeczów kabaretowych. Teraz jednak w programie Uwaga TVN postanowiła ujawnić światu trupy ze swojej szafy. Trupy swoich dzieci.

Zrobiłam to dwa razy. Nigdy z tego powodu nie miałam traumy, tylko mówiłam: Boże, jak to cudownie, że ja to zrobiłam. Gdyby się zdarzyło, że zaszłam w ciążę, i byłby to siódmy czy ósmy miesiąc, to ja bym skoczyła z któregoś piętra, pod pociąg bym się rzuciła, ale na pewno bym tego dziecka nie urodziła.

Prowadzony przez wydawcę „Gazety Wyborczej” portal Pudelek.pl opatruje te wyznania okrzykiem zachwytu:

Dobrze wiedzieć, że to taka mądra kobieta.

Przyznajemy, że wśród pudelków pani Czubaszek mogłaby uchodzić za tytana intelektu.

Tata6
Za: wielodzietni.info (30 styczeń 2012)

http://www.bibula.com/

Komentarzy 60 do “Makabreski Marii Czubaszek”

 1. Novy said

  „Dobrze wiedzieć, że to taka mądra kobieta.” to raczej napisane z ironią. Czubaszek wciągnęli do telewizji, bo jest wystarczająco kontrowersyjna i z łatwością przychodzi jej przekraczanie wszelakich granic. Ja zawsze jak ją słyszę to mam wrażenie że jest niepoczytalna. Istnieje jednak szansa że urodzone dzieci byłyby „normalne”.

 2. Joanna said

  ad/1 Wiek swoje robi, poza tym nie miała lekko.

 3. Rosomak said

  Coraz bardziej wyłania się nie jedno szydło z worka lucyferian. Wg tej wiedźmy lepiej zabić niż urodzić. Doprawdy? A co na to jej mąż – W.Karolak? (cenię go jako muzyka). No chyba, że to nie z nim…

  P.S.
  Prędzej podpalą cały świat niż sobie odpuszczą realizację urojeń chorych mózgownic.zawładniętych przez diabła.
  Nil admirari. (Niczemu się nie dziwić). Horacy

 4. leszek z żyrardowa said

  Mańka ,podziwiam cie i tfoje poczucie piękna i dobrego smaku.Pszecie ten śfiat byłby o wiele bardziej wstrętny z twoimi bachorami na tem les padole.Zresztom może jusz niezadługo będzie jeszcze piękniejszy bes tfojej głupiej i brzydkiej gęby.

 5. Zagrypiona said

  Co za obleśne babsko. ‚Świadome macierzyństwo’. A może by tak świadomość włączyć już na etapie wskakiwania jakiemuś dziadowi do łóżka? Bo w tym właśnie momencie się zaczyna świadome rodzicielstwo – albo w sumie nawet i sporo wcześniej. (no i dotyczy również mężczyzn, nie tylko kobiet).

  A mówi się ze to młodzi są źródłem wszelkiego zła i rozpusty. Ta pani dobitnie dowodzi ze debilizm i brak kręgosłupa moralnego dopada człowieka bez względu na wiek. Wiek czy płeć nie determinuje moralności czy wartości człowieka, ale jego wychowanie i pochodzenie. Jedno z drugim się wiąże.

  Chociaż w sumie, jej dzieci byłyby zapewne taką samą patologią jak i ona. Więc może… 😉

 6. Brat Dioskur said

  Zdaje sie ,ze „in vitro” bylo juz od pewnego czasu potajemnie praktykowane ,bo nie wyobrazam sobie faceta ,ktory nawet po pijanemu chcialby to monstrum „dosiasc”….

 7. Kapsel said

  Obowiązkowa antykoncepcja

  Zgodnie z obowiązującą od marca 2010 roku reformą zdrowia podpisaną przez Baracka Obamę, wszyscy pracodawcy są zobowiązani do tego, aby zapewnić swoim pracownikom dostęp do bezpłatnej antykoncepcji.

  Mimo sprzeciwu przedstawicieli wyznań religijnych Biały Dom w piątek potwierdził stanowisko prezydenta.

  fot. wiki commons/ Kathleen Sebelius, Sekretarz Zdrowia

  Zwana potocznie Obamacare, ustawa Patient Protection and Affordable Care Act obowiązująca w Stanach Zjednoczonych od marca 2010 roku zakłada, że wszyscy pracodawcy obejmujący swoich pracowników świadczeniami zdrowotnymi, muszą zapewnić im dostęp do bezpłatnej antykoncepcji.

  Przepis ten od samego początku był kwestionowany przez przedstawicieli różnych wyznań religijnych. Mimo protestów, administracja Obamy wydała wczoraj oświadczenie, z którego wynika, że grupy religijne walczące o uchylenie drażliwego przepisu mają 1 rok na dostosowanie się do wymogów ustawy.

  Coraz mniej pracodawców ubezpiecza swoich pracowników

  Kathleen Sebelius, Sekretarz Zdrowia w rządzie Baracka Obamy w swoim wczorajszym wystąpieniu podkreśliła, że rozważyła wszystkie wątpliwości zgłaszane przez przedstawicieli różnych grup wyznaniowych. Sebelius dodała jednak, że rozwiązanie zawarte w ustawie jest rozwiązaniem umiarkowanym – z jednej strony szanuje wolność wyznania jednostki, a z drugiej zapewnia jej niezbędny dostęp do podstawowej opieki profilaktycznej.

  Środki antykoncepcyjne będą refundowane.!!

  Podczas debaty w Kongresie Republikanie argumentowali, że podtrzymywanie przepisu o obowiązkowej antykoncepcji dla wszystkich pracowników ogranicza wolność wyznania. Republican Policy Committee uznał, że przepisy zawarte w ustawie zmuszają niektórych wyznawców do pogwałcenia podstawowych założeń ich wiary.

  Kościoły, synagogi i meczety to jedyne miejsca w USA zwolnione z kontrowersyjnego przepisu o obowiązkowej antykoncepcji dla pracowników. Inne placówki, takie jak uniwersytety, szpitale, organizacje charytatywne muszą się podporządkować. Mają na to czas do sierpnia 2013 roku.

  http://www.radiopomost.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3566:obowizkowa-antykoncepcja&catid=39:wiat&Itemid=59

 8. czytelnik said

  To juz „psy i suki zaczynaja sie wzajemnie zagryzac” ?
  Zanosi sie na ZGROZE .

 9. Monstrum Czubaszek żeby zaistnieć zrobi wszystko. Zamiast poczuć chwilę refleksji, że postąpiła źle usuwając ciążę i czuć wyrzuty sumienia, to to monstrum obnosi się z tym przed całym światem i jeszcze obraża Pana Boga, dziekując mu za to co zrobiła. Chyba nie do Pana Boga powinna zrócić się z tymi podziękowaniami, tylko do swojego pryncypała diabła. Coraz niżej schodzi na psy ta telewizja, a z roku na rok ujawnia się coraz bardziej ciemna strona mocy. Wiliam Lindsey miał znowu chyba rację, że rok 2012 będzie apogeum demoralizacji narodów. Jaka ja byłam ciemna, że zachwycałam się błyskotliwością Wojewódzkiego. Zobaczcie kogo on zaprasza do swojego programu i w jakiej tonacji toczy z nimi rozmowy. Pusty jak bęben, parniczek, lowelas. Stary chłop, a zachowuje się jak gnojek i zwykły pajac. Takich mamy celebrytów.: Dody, Nergale, Czybaszki, Cichopki, Liski, Hołdyski i inne ćwierćmózgi.

 10. KaRabin said

  Padlina

 11. navajo88 said

  Świat ztacza się na psy !
  J.M.H

 12. Kapsel said

  Re 9
  akich mamy celebrytów.: Dody, Nergale, Czybaszki, Cichopki, Liski, Hołdyski i inne ćwierćmózgi.

  Tutaj przykład:
  Doda o religii

  A swoja drogą to ta panienka jest też podejrzana……bo niby skąd ma to śmigło od samolotu w kuchni i dlaczego wyrzuciła dobru okap !!!!(żart)

 13. karol szymanski said

  tvn to prawdziwa padlina i te pasimordy ktore tam wystepuja!

 14. Joanna said

  ad/Katerina
  Pani to taka z cicha pęk. Tutaj na portalu obrażała pani Matkę Bożą i widziała prawdę w ewangelii Tomasza i tam jeszcze innych apokryfach. A ja się pofatygowałam i przeczytałam. No i odniosłam odwrotne wrażenie. Przede wszystkim dlatego, że w ewanegii Tomasza już na początku występują nieścisłości (w porównaniu do uznanych przez Kościół Ewangelii) oraz w tym samym tekście na końcu jet kompletnie odwrotne stwierdzenie tj. z Ewangelii uznanych. Czy chciałaby pani abym to przytoczyła? z podaniem konkretnego zapisu? Moge to zrobić, chociaż wymaga czasu ale dla udowodnienia pani krętactw jestem w stanie ten czas poświęcić. Po drugie – czy czytała pani o apokryfach i dlaczego ewangelia Tomasza należy do nich? Pani stwierdziła, że wyczuła prawdę w tych ewangeliach (chyba jeszcze przytaczała Henocha) a to oznacza, że pani poczucie prawdy jest mocno zwichrowane. Bo ja odwrotnie z niechęcią wynikajacą ze świadomości marnowania czasu i wyważania otwartych drzwi, ale z ciekawości prawdy zdołałam przeczytać. Niech pani więcej takich odkryć nie podaje, bo innych naraża na marnowanie czasu-a to grzech. Aha -ostatnio została wydana książka o apokryfach -nie pamiętam jakiego biskupa, ale bardzo dużo informacji moze pani uzyskać np. na stronie ULTRAMONTES. I proszę brać odpowiedzialność za pisanie. Jeśli się nie wie to zapytać, a nie publikować bzdury.

 15. Miroslaw Bernard D said

  A jak jest opinia wiekszosci mlodych kobiet na ten temat. Coz podobna do Pani Czubaszek z ta roznica ze ona wypowiedziala to w TV. Pozostaje tylko modlitwa i wiara. Kazde zlaicyzowane spoleczenstwo upadalo i tak stanie sie i z tym. Oby tylko pustki nie wypelnili muzulmanie.

 16. Cywilizacja śmierci
  Działanie szatana dzisiaj
  o. Andrea D’Ascanio
  Lublin, 2000
  ISBN 83-88162-07-1
  format: 205×293, ss. 92, opr. broszurowa
  Wydawnictwo Instytut Edukacji Narodowej

  Książka ma na celu ukazanie współczesnemu człowiekowi zagrożeń, na jakie jest nieustannie narażony ze strony agentów cywilizacji śmierci.

  Spis treści
  1.Onanizm
  2.Aborcja
  3.Łagodne ludobójstwo
  4.Psy i koty w miejsce dziecka
  5.Zniszczenie podstawowych wartości człowieka
  6.Człowiek czcicielem szatana
  7.Pozostańmy w jedności z papieżem i Kościołem
  Świadectwo lekarza

  http://www.exodus.lublin.pl/pozycja.php?id_poz=2531&id_sesji=1323913024&powrot1=&powrot=pozycje_wydawnictwa.phpyyid_wydawnictwa=36zzpodzial=0zzstrona=1

 17. Miroslaw Bernard D said

  ad 12) Ale ona mowi dokladnie to co slysze na ulicy czy w tramwaju. Coz gdzies 10% wyborcow Palignota i 40% wyborcow PO SLD mieszka. Nie wspomiam o PIS bo mimo ze oszukani to jednak wielka czesc z tych osob to katolicy.

 18. Miroslaw Bernard D said

  Powiedzmy sobie jasno ze cywilizacja lacinska w Europie przegrywa. Pytanie co nastapi po. Chrzescijanstwo bedzie tak jak na zachodzie sprowadzaone do miana: zabobonu, cofniactwa, czarnogrodu itd. Jestes trendy jestes ateo.

 19. Kapsel said

  Re 16
  Ale ona mowi dokladnie to co slysze na ulicy czy w tramwaju.

  Dlatego jest promowana…w telawizji,radio,gazetach oraz w muzyce.aby młodych ludzi otumaniać…co by tych procentów było jeszcze więcej.

 20. Marucha said

  Niektórzy oburzyli się na gajowego, że dokonał niedawno niedopuszczalnych uogólnień w temacie poziomu moralnego i intelektualnego społeczeństwa w Polsce….

 21. Re.12
  Wzorcowy prymitywizm.

 22. Re.20
  Panie Marucha
  W przekaziorach na przeróżnych płaszczyznach ukazuje się takie „dody’ aby powstawało wrażenie tego typu uogólnienia.
  Tego typu uogólnienia są wodą na młyn dodyzmu.
  Należy się tego wystrzegać.

 23. Kapsel said

  Re 20
  Tu nie ma co się oburzać tylko zapłakać a potem walić w te puste łby bo po dobroci nic nie wchodzi….niestety !

  Re 21
  Dlatego z taką łatwością można wymienić jednym tchem tak wiele nazwisk…bo na to jest promocja !

 24. kama said

  Może dobrze bo jak miałoby być więcej takich kreatur jak ona to chroń nas Boże.Obrzydliwa baba i nasze mendia jeszcze takie kreatury dają na pokaz naszej młodzieży.Tfu,ona moglaby straszyć dzieci.

 25. Ad 14 „Pani to taka z cicha pęk”.

  Nie musi mi Pani nic przytaczać, wiem co mówiłam. Wierzę w Boga i w Jezuasa Chrystusa. Czytam biblię. Staram się zyć zgodnie z Bożym zamysłem i zgodnie z sumieniem. jednak w dalszym ciągu nie zgadzam się z pewnymi dogmatami i mam na to swój pogląd, dlatego w sprawach koscioła postanowiłam więcej się nie wypowiadać, gdyż szanuję poglądy tu piszących, a przede wszystkim gospodarza tej strony, a nie chcę być zakłamana i przytakiwać w sprawach, które widzę trochę inaczej.

  Jedynym księdzem, który mnie przekonuje jest Natanek, bo bije z niego głęboka wiara, choć jak sądzę on jeszcze do końca nie rozpoznał, jak daleko sięga królicza nora. Wnioskuję to z tego, że wypowiada się z wielką atencją o obecnym papieżu. Więcej nie piszę, bo się Pan gajowy zdenerwuje.

  Dla mnie nie są najważniejsze dogmaty kościelne, tylko to co człowiek nosi w sercu i to czy jego wiara jest na pokaz, czy rzeczywiście stać go na poświęcenie się dla innych. Znam ludzi, którzy sztywno trzymają się dogmatów, ale jak przyjdzie co do czego, to nie tylko dogmaty idą na bok, ale samo naśladowanie Chrystusa. Na przykład usypiają zwierzęta, które przeszkadzają im w życiu kiedy opieka nad nimi z powodu choroby, staje się zbyt uciążliwa. Wiem coś o tym, bo byłam pod pręgierzem rodziny przez 6 lat, które to lata poświęciłam opiece nad moją kochaną, sunią, chorą na cukrzycę i jak o nią walczyłam do końca, ku przerażeniu całej rodziny, która ciągle mnie nagabywała żeby ją uśpić.

  Dogmaty kościelne nic dla mnie nie znaczą, bo są tworzone przez ludzi dla ludzi. Nie tędy droga do duchowości i życia w prawach Stwórcy. Ale zamknijmy ten temat. Bo jest on i dla Was i dla mnie drażliwy. A kto miał rację przekonamy się w najbliższej przyszłości.

 26. Kapsel said

  Re 24

 27. Kapsel said

  ad.do 25
  Pani do dzieci……..nie bez powodu nazwana królową……

 28. Kapsel said

  A tak to się robi w Ameryce:

 29. Kapsel said

  A tymczasem:

  Gminy będą likwidować gimnazja

  Niż demograficzny i kryzys, który zmusza do oszczędności powodują, że samorządy planujące budżety na 2012 r. decydują o zamykaniu szkół. Placówki zostaną wytypowane do końca lutego – stwierdza „Rzeczpospolita”.

  http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/569093,gminy_beda_likwidowac_gimnazja.html

 30. @ Jak zemrze to Euro-Kardynał Nycz i tak odprawi jej jako babie rozumnej i z towarzystwa nabożne egzekfje

 31. zdrada said

  Czubaszek popaprana kobieta , czerwona zaraza pozwolila jej dojsc do tego co posiada , jak mozna opowiadac taki horror i to podobno jest kobieta – patologia kompletna tpfu !!!

 32. Agnieszka said

  To mały fragm. z b. dobrego art. Macieja Giertycha na „Bibule” – polecam.

  Oto co w 1969 planowali dr Day i jego środowisko:

  Ograniczenie ludności świata przez promocję małodzietności.
  Potrzebne będą zezwolenia na posiadanie dzieci.
  Rozdzielenie seksu od rozrodczości i rozrodczości od seksu.
  Edukacja seksualna od jak najmłodszego wieku z akcentem na antykoncepcję.
  Wprowadzenie powszechnej dopuszczalności aborcji na koszt podatników.
  Promocja wolnej miłości, wszelkich jej wariantów.
  Promocja homoseksualizmu, by stal się akceptowalnym jako coś normalnego.
  Wprowadzenie prowokacyjności w modzie kobiecej, by pokazać więcej ciała.
  Zredukowanie znaczenia rodziny.
  Wprowadzenie eutanazji i utrudnień dla starszych, by szybciej chcieli odejść.
  Eliminacja prywatnego lecznictwa.
  Zapowiedź nowych nieuleczalnych chorób.
  Ukrywanie nowych skutecznych metod leczenia raka i chorób serca by ludzie szybciej umierali.
  Nakierować ewolucję w kierunku, który chcemy i przyśpieszyć ją (uruchomić hodowlę człowieka).
  Obalić Kościół katolicki, potem zespoić wszystkie religie w jedną.
  Zmienić sens Biblii przez zmianę znaczenia niektórych słów.
  Wydłużyć czas na edukację, ale nauczyć mniej.
  Niektóre książki znikną z bibliotek.
  Hazard na skalę państwową będzie promowany (loterie).
  Będzie promocja alkoholizmu i używania narkotyków.
  Będzie więcej więzień i szpitale staną się więzieniami.
  Przestępczość ograniczy się do slumsów – w innych dzielnicach będzie ochrona obiektów.
  Patriotyzm się skończy. Kupujący nie będzie zważał na rodzimość produkcji.
  Ciężki przemysł ewakuuje się z USA w celu ochrony środowiska.
  Deindustrializacja spowoduje ruchy ludności i utratę lokalnych tradycji.
  Będzie specjalizacja na skalę światową, co wszystkich wzajemnie uzależni.
  Tylko sporty międzynarodowe będą promowane, lokalne wygaszane.
  Sporty dla dziewczyn mają ignorować ich kobiecość.
  Będzie zakaz posiadania broni. Myśliwi będą ją wypożyczać na czas polowań.
  W rozrywce mają dominować gwałtowność i seks pokazujący wszystko.
  Muzyka poważna będzie tylko dla starszych. Młodzi dostaną hałas z ideowym przekazem, i to polubią.
  Wszyscy będą poddani identyfikacji (dowody osobiste, chipy).
  Objęte kontrolą będzie jedzenie, podróżowanie, pogoda.
  Politycy myślą, że rządzą, ale robią, co im się podsuwa.
  Wyniki naukowe będą fałszowane, by narzucić określone cele.
  Znaczenie ONZ i światowych organizacji wzrośnie. Jeśli będzie trzeba postraszy się ludzkość kilkoma wybuchami jądrowymi i uzyska posłuszeństwo.
  Wojny mają wartości pozytywne, a terroryzmem można wymusić uległość.
  Inflacja będzie narzędziem kontroli nad społeczeństwami.
  Będzie powszechne szpiegowanie wszystkich.
  Domy prywatne będą tylko dla posłusznych.
  Przypominam – te tezy zostały wygłoszone w roku 1969 a ujawnione w 1988! Ktoś z namiętnością nadal je realizuje.

  Prof. Maciej Giertych

 33. Agnieszka said

  Pardon, nie zauważyłam, że Pan Gajowy już ten b. dobry art. zamieścił.

 34. Joanna said

  ad 25/ Nie ośmieszaj się kobieto. Sama nie wiesz, kim jesteś. Na pewno nie katoliczką.
  Aha poszukaj sobie jeszcze w tym internecie wyników naukowych badań na Harwardzie n/t prawdziwości religii -mnie one nie są potrzebne, dziękuję Bogu, że urodziłam sie w prawdziwej religii. Dla osoby wyrażającej powyższe poglądy to naukowe podparcie będzie może pomocne. Albo i nie. Ale proszę o herezjach nie pisać.
  Panie gajowy-mimo, że mnie z niezrozumiałych względów objął Pan cenzurą-proszę może ustalić pewne priorytety cenzury. Bo obrazoburcze wpisy Kateriny wisiały sobie dość długo .

 35. Marucha said

  Re 25:
  Pani Katerino, lubię Pani wpisy, dopóki nie zaczyna nam Pani głosić własnych przemyśleń na temat Boga i religii.
  Dogmaty Kościelne nie są stworzone przez ludzi, lecz przez Ducha Świętego.
  Ja Panią bardzo proszę….

  Re 34:
  Pani Joanno, nic mi nie wiadomo, aby była Pani pod cenzurą, ale zaraz sprawdzę.

  Dopisek:
  Istotnie, była Pani na cenzurowanym. Czy może mi Pani przypomnieć, dlaczego?

 36. Qqłka said

  Wiadomości podawane przez Gazetę wyborczą dzielą się na:
  prawidziwe (nekrologi)
  prawdopodobne (program TV, prognoza pogody)
  zmyślone (reszta).

 37. Zbyszko said

  Jak tak sie oglada ta pania która to chwali się tymi aborcjami, to wydaje się to aż niemozliwe. To chyba jakieś przechwałki

 38. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka zobaczyl fotografia pani Czubaszek i sie bez pamieci zakochal.

  Czy ktos wie czy ta pani jest mosze z nasza rasa? Bo jesli tak to pan Mordka bedzie ja kochac jesze bardziej.

 39. maran said

  ad 34 Pani Joanno ,jest pani wyjatkow napastliwa , wrecz chamska .
  Prosze sie odczepic od Kateriny.

 40. maran said

  Czunaszkowa ma juz psychiczne odloty, albo jest na dobre opetana i sie juz z tym nie kryje.
  Dobry egzorcysta by sie jej przydal.
  To goowniana juz kreuje jawnie opetanych lub jawnie psychicznie chorych jako swoje hau-torytety??
  To sie zaczyna robic po prostu chore. Chore i zalosne. Wstydu nie maja zeby takie zenujace wypowiedzi na poziomie kretynizmu zamieszczac. A jestem pewna ze zaraz sie znajda potakiwacze i zachwycacze owych stwierdzen na poziome calkowitego debila i idiotki.

 41. maran said

  A tu jeszcze inne, glupie do granic mozliwosci i w dodatku wyjatkowo wredne babsko,
  ktore powinno najwyzej gdzies podlogi zamiatac na dworcu, a zamiast tego ten debilowaty babsztyl zasiada jako wicemarszalkowa w sejmie.
  I tacy ludzie , takie szumowiny z dna bagiennego tworza „Polskie” elity??

  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/nowicka:_dziedziczak_to_transfob__18716

 42. Krzysztof M said

  Jeśli lewactwo nie chce się rozmnażać, to ja uważam, że to jest dobra nowina.

 43. A 42 Dobre to by było jakby oni te „dobre rady” stosowali do siebie, ale sami hołdują innym obyczajom i takie np Rotschildy czy Rockefellery mnożą sie jak kotki. I jeszcze uważają, że ich dzieci są dobrze wykształcone, ubrane, że potrafią patrzeć prosto w oczy i niczego się nie boją. A przy gormadce dzieci, zawsze jedno można poświęcić na ofiarę całopalną dla Molocha. Jedno w tą jedno we w tą, to dla nich żadna róznica. Ważny jest właściwy entourage i dobry szpan.

 44. Igo said

  Patrzac na fotos tej raszpli nie wierze w to co mowi. Ona po prostu sie chciala pochwalic ze „Trafilo sie slepej kurze ziarno”.
  Choc jest powiedzenie za „Kazda potwora znajdzie amatora” to chcialbym go zobaczyc i zapytac po ilu byl litrach.

 45. Igo said

  Wlasnie ktos podal ze jest mezatka !
  Gospodarzu – o fotos prosze, fotos nichze zobacze konesera : – )

 46. Marucha said

  Pani Maria Czubaszek, b. znana humorystka z czasów PRL, jest żoną Wojciecha Karolaka, jazzmana, pianisty, organisty, saksofonisty, kompozytora etc.

 47. maran said

  Ta pani wyglada jakby lubila sobie pociagnac gorzalke w nadmiernych ilosciach.
  Pewnie jakies zmiekczczenia w mozgu od nadmiaru ognistej cieczy powstaly i gada od rzeczy, a GooWniana z radoscia to podchwytuje.

 48. obserwator said

  Zachodzi podejrzenie, ze pani Karolakowa (Czubaszówna) przez pomyłkę 2 razy wyskrobała sobie mózg.

 49. Rysio said

  re 12. Z wypowiedzi Dody o religii:

  „… A jeżeli chodzi o biblię to…super zajebiście…są tam bardzo ważne przykazania, jakieś historie które budują w dzieciach jakieś tam systemy wartości, chęć bycia dobrym człowiekiem…. …………..Gdzie w tej bibli są dinosaury?……Biblię spisali goście pijacy wino i palący jakeś tam zioła……..”

  Jeżeli te „intelektualne” wypowiedzi Dody nie są anytsemityzmem – to Rysio nie wie co nim jest?

  🙂 http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20090205025139/uncyclopedia/images/0/03/Ugly-smile.jpg

  PS. Doda oczywiście ma o jeden zwój mózgu więcej jak kura – bo bez niego to by chodziła i srała po podwórku, gdzie popadnie.

 50. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka tak sie zakochal w pani Marii Czubaszek, sze jej dedykuje ten piekny wiersz z wojska:

  O piękna dziewczyno, na przepustce poznana,

  Wyglądasz jak ta koszula 2 lata nie prana.

  Usta twe namiętne, pulchne i schludne,
  
wyglądają jak moje onuce, wyblakłe i brudne.
  Piersi twe owalne, och brak mi porównania,

  wyglądają tak jak dwa zagłówki do spania.

  Łono twe dziewicze- jeśli o nim mowa,
  
wygląda jak rozkalibrowana komora nabojowa.
  Piękna dziewczyno, kocham cię szalenie,
  
jak wartę i służbę w Boże Narodzenie.

  Będę cię bronił od wszelkiej przemocy,
  
jak śpiący wartownik na posterunku w nocy.

 51. maran said

  ad 49
  pan Mordka to nam swe ukryte talenta ujawnia.
  Brawo, tak tszymac i takie wiersze pisac.
  Co za talent, kto by powiedzial.

 52. Zdaje się, że hymn UE to też „Doda do …” – czy jakoś tak.

 53. Qqłka said

  Ta kobieta jest opętana.

 54. Joanna said

  ad/35 Nie wiem dlaczego, ale domyślam się, że Panu na odcisk nadepnęłam. W takim razie przepraszam. Ja w przeciwieństwie do Kateriny nie umiałabym Pana gdzie indziej oczerniać. A ta Katerina-której wpisy Pan Lubi- na miziaforum oszkalowała Marka Podleckiego -Monitora, a teraz tam również pisze.Nie wiem, może go prywatnie przeprosiła, ale ja mimo wszystko nie umiałabym kogoś szkalować gdzie indziej.

 55. Kobieto moje sprawy z Panem Markiem, to moje sprawy i tego Pana, a nie Pańskie. Poza tym, taka wzorowa katoliczka, a tylko szuka z kim by się tu pokłócić. Okropnie jest Pani drazniąca, chyba mąż Pani nie dogodza i stąd te frustracje.

 56. Niech Pani się lepiej pomodli, zamiast siać niezgodę między ludźmi. Ja z Panem Markiem wszystko sobie wyjaśniłam. Wina była obopólna. Jak się nie zna sprawy od kuchni, to lepiej nie zabierać głosu. A po pierwsze to co nazywa Pani szkalowaniem? Czy to, że sie pożaliłam na niego, nie ja jedna. Jednak nawet w czasiem, gdy bylismy na wojennej ścieżce, na Nowym Ekranie go broniłam wobec naprawdę ciężkich zarzutów. Moje zarzuty wobec niego miały prywatny wydźwięk. Do widzenia Pani. I nie mam więcej przyjemności z Panią rozmawiać. Jak Panią diabeł opuści, proszę mnie wtedy poinformować.

 57. Kapsel said

  Maria Czubaszek: Wolę być zimną suką…

  Maria Czubaszek (73 l.) znana jest z ostrego języka. Mówi to, co myśli. Ostatnio wywołała w Polsce burzę, mówiąc, że dokonała dwóch aborcji i nie widzi w tym nic złego.
  – Nie chwalę się tym. Ale też nie uważam, żeby to było coś tak strasznego, do czego nie można się przyznać. Choć wiem, że komentarze będą okropne – powiedziała w Radiu TOK FM. – Każda moja wypowiedź na ten temat budzi ogromne emocje. Do tego stopnia, że nazywają mnie „zimną suką”. Ale – szczerze mówiąc – wolę być „zimną suką” niż „matką Polką” – podkreśla pisarka.

  http://www.se.pl/rozrywka/plotki/maria-czubaszek-wole-byc-zimna-suka_225396.html

 58. Joanna said

  ad/Katerina- nie chcie mi się z panią dyskutować.

 59. Joanna said

  ad/Kapsel
  Pierwszy mąż tej pani był alkoholikiem. Karolak również. Wcale jej nie usprawiedliwiam, ale nie myśle, że nie zasadnym jest rozstrzasanie się nad tym, co powie albo napisze.

 60. Joanna said

  Ad/39 Maran
  Nie chamska ale pryncypialna. Ale jeżeli tak to pan odebrał to proszę o wybaczenie. Katerinę również, bo nie lubie się kłócić. irytuja mnie jednak ludzie, którzy wygłaszają swoje poglady w sprawach, gdzie prorocy i ojcowie Kościoła zajmowali stanowisko a także Kościół, z mistykami, którzy widzieli więcej- Kościół jest omodlony, a ludzie modlitwy widzą dokładnej. Niech się Pan Maran zacznie częsciej i dłużej modlić, ale nie tak tylko klepać modlitwy, ale kontemplować.Zauważy zdumiewające zmiany w postrzeganiu. Ja mam powody aby bronic Kościoła Katolickiego i niezbyt szanować wolnomyślicieli- oczywiście w głoszeniu ich pogladów, a nie jako ludzi. Ale to zbyt prywatne doświadczenie, z którym nie bede sie publicznie obnosiła. W każdym bądż razie dla mnie religia katolicka -po tym- nie jest tylko wiarą, ale wiedzą.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: