Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  cep o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  jerzyjj o Morawiecki: Koronawirus może w…
  piwowar o Wolne tematy (38 – …
  Emilian58 o Zapomniany Dzień Zwycięstwa
  Emilian58 o Putin: Rosja nie ma problemów…
  lewarek.pl o Uroki „bergolianizmu”
  Emilian58 o Morawiecki: Koronawirus może w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (38 – …
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Emilian58 o USA dały Ukrainie jasno do zro…
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Maya o Morawiecki: Koronawirus może w…
  Emilian58 o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  JW o Polska wzywa do demilitaryzacj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 614 obserwujących.

Czy Tusk jest satanistą?

Posted by Marucha w dniu 2012-02-28 (Wtorek)

Zacznę od tego, że kopanie leżącego ma sens wtedy jedynie kiedy ofiara rzeczywiście leży i nie ma widoków na to, by się podniosła.

Ponieważ wszyscy lub prawie wszyscy (wielu nie czytam) komentatorzy naszego dnia codziennego piszą o premierze w słowach lekceważących i w gruncie rzeczy podłych, nie mogę się powstrzymać by nie napisać czegoś bardziej nasyconego treścią. Ja już doprawdy nie mogę czytać o tym, że Tusk to rudy Niemiec, że ma bruzdy na czole i niedługo skończy się jego czas. Po pierwsze guzik mnie obchodzi kim on jest, a o tym czy czas jego się skończy czy nie nie decyduje nikt z nas, ale ktoś zgoła inny i nie mam tu w tej chwili na myśli Pana Boga.

Zacznę od tego, że kopanie leżącego ma sens wtedy jedynie kiedy ofiara rzeczywiście leży i nie ma widoków na to, by się podniosła. Do kopania leżącego przyjmujemy pozycję specyficzną, znaną wielu z nas i uczyniwszy potężny zamach nogą, kopiemy, kopiemy i kopiemy. Trudno kopać kogoś, kto nie leży, a jedynie przez krótką chwilę wyraził chęć położenia się i to bynajmniej nie na trotuarze, ale na sofce w saloniku. Trudno kopać kogoś, kto ma w kieszeni twarde narzędzia i od czasu do czasu wymachuje szpadryną. Na kogoś takiego but, nawet ze stalowym noskiem, nawet zdjęty z nogi i dzierżony bohatersko nad głową nie wystarczy. Potrzebne jest coś cięższego. Poza tym kopanie leżącego jest wyrazem bezsilności, a nieraz perfidii, albowiem nie zawsze i nie każdego leżącego należy kopać. Może się bowiem okazać, że przedsięwzięcie to odbywa się w dobrze pojętym, choć ukrytym interesie tegoż leżącego. Może się nawet okazać, że to co leży na chodniku to nie on, tylko jakiś zastępca, albo wręcz manekin.

Ponieważ rozpisywałem się tutaj ostatnio o edukacji, o reformach i pieniądzach na nie przeznaczonych, pojawić się musiała kwestia ograbienia Towarzystwa Jezusowego i przeznaczenia jego aktywów, po uprzednim rozkradzeniu ich i pomniejszeniu o prawie 80 procent przez hierarchów kościelnych, na Komisję Edukacji Narodowej. Przedsięwzięcie owo dało nam podobno niesamowitą przewagę nad krajami ościennymi, przewagę tak wielką, że kraje ościenne postanowiły nas zlikwidować, przez co nie mogliśmy należycie naszej przewagi wykorzystać. Mamy za to dziś do dyspozycji znakomitą retoryczną figurę, która usprawiedliwia rabunek w majestacie prawa i dla tak zwanych wyższych celów. Rabunek mienia kościelnego i zakonnego w dodatku. To ważne rozróżnienie, jeśli przypomnimy sobie, że najważniejszy podział świata to podział na sferę sacrum i profanum. Nie wiem dlaczego ale okrada się zwykle tę pierwszą sferę w spokoju pozostawiając drugą. Jeśli ktoś chce mi teraz powiedzieć, że nie tylko, bo przecież my też płacimy podatki, niech sobie wpierw przypomni frazę: Res sacra miser i niech lepiej da spokój.

Złodziejstwo zorganizowane i systemowe dotyczy jedynie świętości, nigdy profanów. A skoro tak jest, jego prawdziwa natura nie została – że się tak oględnie wyrażę – dokładnie zbadana i ciągle czeka na swojego odkrywcę.

Nie wiem dlaczego szanowni krytycy rządu i premiera, którzy widzą każdą zmarszczkę na jego czole i przerzedzone włosy nie odnieśli się jeszcze do tego dziwnego aspektu jego rządów. Oto bowiem nasz premier wpadł na ten sam pomysł, na który wpadli przez 300 laty reformatorzy edukacji i państwa całego – żeby było dobrze, trzeba ograbić Kościół, a najlepiej tę jego część, która jest słabsza i nie może się bronić. Inaczej mówiąc trzeba zlikwidować Fundusz Kościelny i obłożyć ZUS-em zgromadzenia zakonne.

Co jest w tym istotne – mamy oto podwyżki dla mundurowych, mamy supermarkety nie płacące podatku i wykorzystujące swoich pracowników, mamy mundurowych emerytów i przyszłych emerytów na których ZUS pracuję autorzy książek tacy jak ja. Premier zaś chce uzyskać oszczędności kosztem klasztorów. Więcej – chce jeszcze pozbyć się z wojska kapelanów. Pozostaje pytanie, których wyznań i w jakich proporcjach. Czy Tusk będzie wywalał z wojska tylko kapelanów katolickich czy także luteran i prawosławnych. Nie wiadomo co stanie się z kościołami garnizonowymi. Nie wiadomo także dlaczego jedną ręką daje się podwyżki, a drugą likwiduje etaty duchownych. No i nie wiadomo kto wejdzie na miejsce tych kapelanów, bo że ktoś wejdzie to pewne. Przyroda nie znosi bowiem próżni. Kiedyś miast kapelanów w wojsku byli oficerowie polityczni, a dziś? Myślę, że pomysł Tuska koresponduje w jakiś sposób z pomysłem profesora Zybertowicza dotyczącym coachingu patriotycznego i wspierania inicjatyw oddolnych. Miast księży i Pana Boga, będzie nasze biedne wojsko słuchać pogadanek patriotycznych coachów i nasycać się treściami budującymi jego morale, bez Pana Boga jednak. To jest czysty satanizm i trzeba to powiedzieć wprost. To jest nawet gorzej niż satanizm bo to jest jego karykatura. To jest taki komunizm bez Lenina i luteranizm bez Lutra. To jest satanizm dla ubogich i w dodatku ubogich pozbawionych zadatków na świętość.

Premier Tusk chce za wszelką cenę usatysfakcjonować tych, którzy i tak żyją z naszej krwawicy pobieranej nie dobrowolnie, a pod przymusem. Ja wcale nie mam ochoty utrzymywać ze swoich pieniędzy jakichś patriotycznych coachów w mundurach, a jeśli zaś chciałbym dać na tacę to moja wola czy daję czy nie. Mam wybór. I tu jest różnica. Premier zaś znany z dość luźnego stosunku do Polski i jej tradycji objawia nam się w kolejnej odsłonie jako ktoś kto przerobi emanację siły państwa, czyli armię na jakiś świecki teatrzyk. Bo to mu akurat pasuje wizerunkowo. Teatrzyk będzie trochę patriotyczny, ale może tylko przez chwilę, bo potem zamieni się tych coachów na kogoś innego. I zaczną oni sączyć żołnierzom do uszu treści inne. Jakie? Przypuszczam, że elitarne, takie które przekonają tych żołnierzy, że oni właśnie są elitą, a ci za bramą koszar, którzy domagają się chleba, pracy i godnego życia to motłoch, być może nawet wcale nie ludzie, tylko jakieś istoty niższe. Nie od dziś wiadomo przecież, że cywil stoi dużo, dużo niżej od wojskowego.

Nie lekceważcie więc Tuska moi mili i nie traktujcie go jak rozwiewającej się mgiełki, bo ulegacie niebezpiecznym złudzeniom. I w dodatku eksportujecie je wprost do serc i głów ludzi, którzy przyjmą je jak swoje i uśpią swoją czujność. Tego zaś akurat teraz robić nie wolno. Na Dzikim Zachodzie był pewien specjalny rodzaj ludzi, zajmowali się oni sprowadzaniem karawan osadników na tereny bezludne wprost pod lufy rewolwerów uzbrojonych band. Ludzie, którzy im uwierzyli nie mieli szans na przeżycie. Nie wchodźcie kochani komentatorzy i publicyści w takie buty.

Coryllus

Przypominam, że moje książki można już kupić w Warszawie w księgarni Tarabuk przy ulicy Browarnej 6, a także w sklepie Foto-Mag przy Alei KEN 83 lok.U-03, tuż przy wyjściu z metra Stokłosy, naprzeciwko drogerii Rossman. Można je też kupić w księgarni „U Iwony” w Błoniu oraz w księgarniach w Milanówku po obydwu stronach torów kolejowych, a także w tymże Milanówku w galerii „U artystek”. Aha i jeszcze w galerii „Dziupla” w Błoniu przy Jana Pawła II 1B czyli w budynku centrum kultury. No i już od dawna, o czym zapomniałem, znajdują się w księgarni Polskiego Ośrodka Społeczno Kulturalnego w Londynie. Cały czas oczywiście są one dostępne na stronie http://www.coryllus.pl oraz na stronie http://www.ksiazkiprzyherbacie.otwarte24.pl/Zapraszam. Uwaga! Atrapia i Toyah dostępne są jedynie w sklepie Foto-Mag, bo tak i już. Może kiedyś będą także gdzie indziej, ale na razie ich tam nie ma. Książkę Toyaha o liściu można kupić jeszcze w Katowicach w księgarni „Wolne słowo” przy ul. 3 maja. Od dziś książki – w tym Toyah – dostępne są także w księgarni Ojców Karmelitów w Poznaniu przy ul. Działowej 25. Trzeba wejść do tak zwanej furty i tam jest ta księgarnia. O każdym następnym punkcie dystrybucji będę informował na blogu.

http://coryllus.nowyekran.pl/

Komentarzy 21 do “Czy Tusk jest satanistą?”

 1. pilarz said

  może służy Szatanowi „bez swojej wiedzy i zgody”?

 2. Kapsel said

  Re 1
  Tak samo jak i ten tutaj:

  SIKORSKI O POSTAWIE SŁOWENII WS. SANKCJI WOBEC BIAŁORUSI
  „To smutny dzień dla UE”
  – To smutny dzień dla UE, interesy ekonomiczne jednego kraju okazały się ważniejsze niż presja, by reżim Białorusi zwolnił więźniów politycznych – tak szef polskiego MSZ Radosław Sikorski skomentował zablokowanie przez Słowenię sankcji wobec białoruskiego oligarchy Jurija Czyża.
  – Mimo najlepszych wysiłków wielu krajów to jest smutny dzień dla UE, bo okazało się, że interesy ekonomiczne jednego z członków okazały się ważniejsze niż potrzeba wpłynięcia na władze prezydenta Łukaszenki na rzecz zwolnienia więźniów politycznych – powiedział minister.
  Całość
  http://www.tvn24.pl/1,1736390,druk.html

 3. dziadek said

  Znowu jednego sie tylko czepiacie z tym kopaniem ,nie lezacych ale twardo na nogach stojacych.
  Tusk jak Tusk ,robi to co mu nakazano – reforma za reforma,nasiadowa w gmachu co sie Sejmem nazywa na okraglo jak na okraglak przystalo.
  Jak nie wiek emerytalny, to disiaj szum wokol GMO,jakby to goje nie wiedzialy co w trawie piszczy i co jedza z talerza lub na stojaco pod buda,popijajac beltem czy innym mamrotem ponad dwadziescia lat !

  Taaa wezcie sie mieszczuchy za kopanie ziemi w ogrodku,chlopy orki w polu a nie przed telewizorem ,podniescie czlowieka lezacego, bo glod go zabija lub omam medialny go zmozyl, wiosna za pasem a noz w kieszeni sie otwiera.
  Limit chemi na niebie zostal wyczerpany i wiatry nie chca wiac,rzeki brzegow sie trzymaja,plany podtopien leza,grypa ludzi nie bierze, wirusy i bakterie wziely odwrot z Polski, czasem tylko kogos szlag trafia ale pojedynczo !!!

  Jak nie zrobicie wiosennej „przepierki”,biorac sie przy tym i za gacie Tuska, to zryc nie bedziecie mieli co ,jak szmul ze szwabem tira wam wstrzyma i nie dowiezie zachodniego smrodu , co wtedy,bedziecie mieli sile kopac ?
  Do Lukaszenki pojdziecie na garkuchnie ?
  On ma dosc swoich problemow,piniedzy bialym Rusinom zaczyna brakowac,Zyd kreche wstrzymal i na dodatek jeszcze „palaki zwiazkowe” mu bruzdza ,do jewrokolchoza chca isc,zachod zgnilizna im pachnie,a w Rosji mieszanej Putina chca ubic.
  A wypusc ich Lukaszenka do ichnego kibucu,nawet daj bilet az do Telawi-raju,tam na takich czekaja,tam jest ich czysciec ,ich dusze (w miesie armatnim) sa tam potrzebne niczym piaski pustyni nie zawiruja na horyzoncie,bo iranska ropa cisnie .

  Nie o satanistach dzis dumac jak i modlow zanosic do nieba nam trzeba,dzis chlop z baba jak rano wstanie musi podumac jak dalej zyc .
  Dzis czas sie zbrojic chocby w bijaki od cepow po dziadkach i ruszyc na ta warszawska cholote,sprawic im ogromna mlocke,bo kto to widzial aby tak i tyle lat rzadzic ,ze ludek nie ma piniedzy zyjac w nedzy,a wojaki misjonarzami sie stali,wlocza sie gdzies po obcych kraajch.
  Ja wiem,ze zniwo wielkie ale misjonarzy w Polsce malo,co to „wojsko” ks.Natanka ma nas obronic ?
  On gorol „biedny”, sil juz tyz nimo,kazania trwaja tylko 9 minut,pisma swiete sie nawet wyczerpuja.
  Czym dzis diabla z ludzi wygonicie wygonicie , ta lone nie chca wory pokutne ubrac glow popiolem w Popielec tego roku nie posypaly,hulaja zamiast pasc na kolana i co bedzie dobrze ?

  Post przecie widac,dziecki jesc wolaja ,Madzie z rak slabych matek wypadaja,mlode ojce przepraszaja,ze robily skok w bok, a babcie i dziadki z tygo wszystkiego ida nogami do przodu z hospicjow powstalych jak grzyby po deszczu,wystarczy tam pobyt dwa tygodnie i juz masz niebo.
  Wiosna idzie i cza cosik z tym zrobic,bo kolejka do nieba sie ustawia jak kiedysik do banku.
  Zreszta robta co chceta ,to wasza przyszlosc ,miejsc na cmentarzach nie brakuje,gmina i proboszcz ,jak trza to poszerza.

 4. Maciej said

 5. navajo88 said

  a tam panowie z pana tuska jest taki satanista jak z koziej dupy puzon !!!!! i tyle ! hahahahahahahahahahaha
  J.M.H

 6. maran said

  My juz jestesmy wszyscy pod okupacja satanistow.
  Czas by sobie w koncu zdac z tego sprawe, a nie medzic bez sensu.

 7. Boryna said

  Hans Tusk jest guernatorem Generalnej Guberni z nominacji Merkel , wykona wszystko co mu każe. Ostatni etap to GMO i komory gazowe.

 8. maniek said

  E tam komory.Aborcja,eutanazja i konserwanty plus rozpieprzenie służby zdrowia w zupełności wystarczą.

 9. lake of fire said

  Świat zaprzedał się ciału, pieniądzowi, władzy i szatanowi. Współczesna ludzkość buntownicza, niewierzącą i ateistyczna, kuszona przez piekło w niewytłumaczalny sposób powstaje przeciw Bogu; nienawidzi Go wbrew wszelkiej logice, bez sensu. Ciemne moce zła doprowadziły ludzkość do tak niedorzecznej postawy, że zło zostało przyjęte, słucha się go i kocha przekraczając wszelkie granice wyobraźni.

 10. lake of fire said

  Im prawdziwsi się stajemy, tym bardziej nieprawdziwe staje się wszystko wokół nas.
  Kiedy opierasz całe życie na borykaniu się z rozpaczliwym kłamstwem i próbujesz wdrożyć to kłamstwo, szykujesz własną zgubę.
  Nie potrzeba Big Brothera, żeby pozbawić ludzi samodzielności, dojrzałości i historii. Ludzie pokochają swoją opresję i będą podziwiać technologię pozbawiającą ich umiejętności myślenia.
  Orwell obawiał się tych, którzy zakażą książki, zaś Huxley uważał, że nie było powodu zakazywania książek, gdyż nie będzie nikogo kto chciałby je czytać.

 11. lake of fire said

  Do wykształciuchów POpierających pinokia i folksdojczów – to jest wasz opis.

  Jesteście jak Beavisa i Buttheada z kreskówki opowiadającej o przygodach dwóch przygłupów jednej z flagowych programów najpopularniejszej stacji muzycznej świata MTV. W Polsce nie zdobyła wielkiej popularności, lecz w USA była hitem. Czemu o tym wspominam? Otóż tych dwóch dżentelmenów rechoczących jak debile z byle bzdury, a w szczególności z czynności fizjologicznych własnych organizmów, nieodparcie przychodzi mi na myśl, gdy słyszę bądź widzę kwiat polskiej młodzieży, o którym ostatnimi laty głośno, o tytułowych młodych, wykształconych, z dużych miast. Te wszystkie przymiotniki mają oczywiście mieć pozytywny wydźwięk. Szczególnie, jeśli postawi się je w opozycji do tzw moherów. Wtedy przebojowa młodość ma wygrywać z nieporadną starością, wykształcenie z zapatrzeniem w zacofany Kościół, a duże miasta będące symbolem prestiżu z zaściankowością mniejszych ośrodków, w szczególności wsi. Tyle tylko, że to wszystko, uporczywie lansowane nam przez media, to za przeproszeniem, gówno prawda. Młodzi to i owszem się zgadza. Tylko czy to jest atut i dlaczego miałby nim być jeśli chodzi o postrzeganie spraw? Od zawsze we wszystkich społecznościach starsi ludzie byli raczej cenieni, a starszyzna miała wiele lub wszystko do powiedzenia w nich, podczas gdy szczyle nie miały nawet prawa głosu. Dziś jednak wystarczy być podstarzałym dziennikarzyną udającym nastolatka by być idolem, wystarczy zamieszczać w internecie zabawne filmiki nawiązujące do kloaki, genitaliów czy innych tego typu tematów by wzbudzić zachwyt, jakim się jest otwartym i zabawnym. Starsi i owszem zdarzają się w rodzaju obrońców Krzyża – głosu nie mają, choć taki jeden głos więcej wart jest niż setka takich pryszczatych. Wykształceni – to dopiero dobre. Pomijam już sam fakt setek Wyższych Szkół Tego i Owego prezentujący żenujący poziom nauczania. Państwowe uczelnie, co ostatnio pokazał ranking plasujący najlepszą naszą uczelnię w trzeciej czy czwartej setce uczelni świata, również nie wzbudzają szacunku w świecie. To więc ma być powód do wyższości? Już nawet pomijam fakt, że jest w tym założenie, że tylko młodzi zdobywają wykształcenie, co jest oczywistą bzdurą. To raz. Dwa, jak zdobywają to wykształcenie. Rafał Ziemkiewicz trafnie nazwał to inteligencją wytnij wklej. Bo tak to właśnie fukcjonuje. Ściąganie, zrzynanie z internetu prac zaliczeniowych, w najlepszym przypadku zakuwanie, zaliczanie i zapominanie. Tak właśnie kuje się ruda naszych elit.

 12. Błysk said

  Tusk chce zlikwidować kapelanów wojskowych i Fundusz kościelny. Być może .Zastanówmy się jednak jaki Polska ma pożytek z kapelanów wojskowych? Wszak są oni obecni wśród żołdaków naszych w Afganistanie , a co robią użytecznego w wojsku ,tego nie wiem. Nie wiem również co dobrego czyni Fundusz kościelny . Nie znaczy to, oczywiście ,że popieram poczynania Tuska ,który jest diabeł wie kim,ale z drugiej strony warto by wiedzieć co robią w/w instytucje kościelne?

 13. JO said

  ad.13. Tacy z nich Kapelanie….Normalny Kapelan odmowil by wyjazdu …

 14. Marucha said

  Re 13:
  Otóż nie wiem, jacy są z nich kapelanie prywatnie – ale wiem jedno: kapelan ma być przy żołnierzach nawet wtedy, gdy walczą w złej sprawie, gdy są zagubieni i oszukani.
  Jego rolą jest walczyć o ich dusze, a nie zostawiać samym sobie.

 15. JO said

  ad14. Kapelan ma byc przy zolnierzach – dobrze Pan Napisal. Otuz, ludzie , ktorzy sa w Afganistanie NIE SA ZOLNIERZAMI a Mordercami i Kapelan powinien odmowic udzialu w Morderstwie i Bycia wsrod Mordujacych Mordercow a jezeli Jedzie na „taka misje” to nie jako Kapelan Wojskowy a jako Zwykly Ksiadz modlacy sie o Nawrocenie „rzeznikow”

  Kazdy Ksiadz jest w Obowiazku Znac Realia , wiedziec co sie dzieje…jezeli tak nie jest, to cos jest nie tak z Ksiedzem…lub to nie Ksiadz….

 16. JO said

  re.15. Relatywizm Prawdy wprowadzony Przez Sobor i Pontyfikat JPII powoduje, ze Nawet Pan Gajowy sie Gubi a coz zwykli Ludzie?

  Tylko odciecie sie od Raka-zmutowanego ciala Posoborowego i prywatnego Nauczania JPII moze przywrocic spoleczenstwom WOLNOSC

  „A co to Prawda”? Prawda dzis to to co mowi majacy sile , wladze…jak za czasow Boga Jezusa Chrystusa…

  My Kupujacy w Tesco. Mac Donaldzie, My zolnierze PRL Bis, My Ogladajacy Telewizje Publiczna, My -Kobiety noszace dzinsy – szpilki i rozpuszczine wlosy-bluzke z dekoltem i szminka na ustach – nosimy tylko Ubrania….

  Panie Gajowy – takich Prawd jak Pan Napisal i ja wymienilem w kolo nas jest Ogrom, CO PRAWDA NIE SA!!!!!!!!!!!!

  To Rzeznicy, niepokacy, niewojsko jest w Afganistanie, Jugoslawi, Iraku etc, etc, etc i Tam Kapelana Wojsla Polskiego Prawa BYC NIE MA!!!!!!

  To my noszacy ubrania … jestesmy bluzniercami Praw Bozych, Kopulantami, Egocentrykami, Onanistami, Erotomanami, Gejami, Lizbijkami a nie NOSZACYMI UBRANIA a pokazujacymi Cialo, Eksponujacymi Cialo

  My Chodzacy do Tesco, Mc Donalda – jestesmy sponsorami KATOW i SAMOUBIJCAMI UBIJCAMI Naszych Rolnikow, Naszej Wlasnej Ziemi i jej Wlasnosci

  My Ogladajacy TV i sluchajacy Radio – jestesmy Wyznawcami Szatana Na szatanskiej Mszy……..

 17. Marucha said

  Re 16:
  Powiem tyle, że w swej gorliwości przesadza Pan.

 18. JO said

  ad.17. a ile przesadzam, niech Pani napisze 🙂

  Jak mozna byc bardzo gorliwym a jak mniej gorliwym w Ujawnianiu Falszu i Gloszeniu Prawdy?

  Gdzie wg Pana przesadzilem w Tesco? w Ubiorze? w Bankach? w „wojsku” w Iraku-Afganistanie?

  No gdzie?
  Niech Pan mi wskaze, to przestane…

 19. Marucha said

  Re 18:
  Nie, nie przestanie Pan, Panie JO…
  Niech Pan spojrzy, ile osób Pana mityguje – i z jakim skutkiem? Zerowym.
  Można być gorliwym – i można być nadgorliwym, osiągając skutki odwrotne do zamierzonych.
  Pan nie mówi rzeczy błędnych – Pan je mówi w taki sposób, że osoby niezorientowane będą odstraszone od ich czytania.
  I czy naprawdę osoba, która nie śmierdzi groszem, więc kupuje w Tesco, pójdzie do piekła?

 20. JO said

  ad.19. Rozumiem. Postaram sie stonowac…choc ciezko jest stonowac patrzac w kolo i co sie dzieje widzac. Ja tylko opisuje to co widze. A , ze to co widze jest ochydne, to i wypowiedz jest w tonie niemilym – jak tu byc milym?

  Co do Tesco, tu nie chodzi wylacznie o to czy kupujacy w Tesco pojdzie do piekla czy nie ale o uswiadomienie sobie tego, ze Prawda na kazdym kroku w judeoswiecie jest relatywizowana i nalezy isc jezeli juz to do Tesco ze Swiadomoscia AKTU wsparcia Unych pieniedzmi, ktore obracane sa przeciw nam i naszej Rodzinie…

  Wierze, ze swiadomy czynu czlowiek – Katolik, w ktoryms momencie znajdzie sposob by Tesco i jak Tesco Ominac, do czego jest zobowiazany dazyc, nawet ten biedny…

  Ja zdaje sobie sprawe, ze nie tylko kupujacy ponosi „wine” ale i sprzedajacy, ktory te srodki kieruje przeciw Kupujacemu – w biznesie Katolika z Katolikiem – odpowiedzialnosc jest po obu stronach za SUKCES obu stron! W judeoswiecie odpowiedzialnosc po obu stronach jest taka by okrasc kazdego…zgubic kazdego…

  Sam mieszkajac w swiecie judaistycznym czasem zmuszony jestem kupic w Hipermarkecie . Jezeli tam jestem, to choc staram sie nie ulec psychologicznej presji kupowania tego czego nie potrzebuje……

  Zawsze zdaje sobie sprawe z tego, ze wspieram Unych i wowczas moja determinacja jest wiekrza, motywacja jest wiekrza i szukam, i szukam wyjscia

  Co do osob, ktore na mnie tu nieco psiocza, to przede wszystkim jest to Pana znajoma , ktorej „wjechalem” za bardzo na ambicje i zamiast przyjac uwage, powiedziana nieprzyjemnie ale slusznie, to Pani J „msci sie”..ot taka ludzka reakcja , bezwarunkowa, w sytuacji okresow bezmyslnosci a inni jak to w odruchu stadnym czasem mi przy tej Pani doloza….

  Nie komenuje w tym momencie juz, za bardzo, stanowiska Osob psioczacych na mnie, ze dla „dobra Polakow, co wierza w dobre imie JPII” nalezy JPII imie wbrew faktom ochraniac, poprzez Klamstwo- Wybielanie – przemilczanie.

  Tak, robie moze komentaz nachalnie, ale to jest reakcja na nachalnosc Judaistow bym zyl wg ich praw , w ich swiecie choc Zyje na ziemi Katolikow, Chrzescijanskiej Europy. Czemu?retorycznie, zadaje sobie pytanie, oni mi kaza Zyc jak oni chca. Niech sobie oni urzadzaja swoj judaistyczny swiat – Tam Zydom w Izraelu, ale nie tu w Europie, albo choc dadza ludziom jakis kawalek, by rzadzic sie po Katolicku….NIE oni sila forsuja, wiec dlatego Pan widzi NACHALNOSC, moze, w moich wypowiedziach…

 21. aga said

  ad.JO
  Niech Pan sobie posłucha od 26 minuty.

  bo – z cały szacunkiem- ale przykro mi stwierdzić,że Pan niewiele rozumie ze skomplikowanej sytuacji i historii KK po II Soborze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: