Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Jak koncerny chcą ukryć epidemię autyzmu spowodowaną szczepieniami

Posted by Marucha w dniu 2012-03-28 (Środa)

Prof. Anna Dorota Majewska (nadesłane mailem)

Ostatnie doniesienia z USA i UK pokazują, że obecnie już 1 dziecko na 80/100 cierpi na autyzm, a wśród chłopców 1 na 40. Nie ma dziś wątpliwości, że etiologia autyzmu oraz wielu innych chorób neurorozwojowych ma głównie podłoże środowiskowe i jatrogenne, choć naturalnie establiszment szczepionkowy i medyczny nadal temu zaprzecza, bo musiałby wziąć odpowiedzialność za okaleczenie i zabicie szczepionkami milionów dzieci. (Warto się zapoznać w tymi dokumentami:
http://childhealthsafety.wordpress.com/
http://www.ecomed.org.uk/wp-content/uploads/2011/09/3-tomljenovic.pdf

Wywołuje to coraz większe wzburzenie wśród rodziców na całym świecie, którzy coraz częściej odmawiają szczepienia swych dzieci. Równocześnie amerykańska koteria psychiatrów (American Psychiatric Association) dostała rozkaz, żeby coś zrobić z epidemią autyzmu. Członkowie tej koterii postanowili więc radykalnie zmienić kryteria diagnostyczne autyzmu i usunąć z tej kategorii wszystkie lżejsze przypadki, zespół Aspergera, autyzm nietypowy etc. Dotychczasowe kryteria autyzmu obejmowały spektrum zaburzeń autystycznych. Te nowe kryteria mają być opublikowane w nowym podręczniku diagnostycznym, zwanym DSM-V i staną się biblią diagnostyczną.

Spowoduje to, że wg. nowych kryteriów diagnostycznych liczba dzieci autystycznych spadnie co najmniej o połowę. Pozostałe dzieci nadal będą miały zaburzenia ze spektrum autyzmu, ale włoży się je do innej szufladki, więc nie będzie im przysługiwała specjalna terapia ani edukacja. I o to chodzi w tych manipulacjach, o radykalne zmniejszenie dostępu dzieci do terapii, refundowanej częściowo przez ubezpieczenia medyczne.

Równocześnie UE wchodzi we współpracę z kartelami farmaceutycznymi, żeby za publiczne pieniądze wyprodukować „leki” rzekomo do leczenia autyzmu. Nie ma mowy o rzetelnym zbadaniu etiologii i biologii autyzmu, bez czego każde leczenie farmakologiczne będzie tylko groźnym eksperymentem medycznym na chorych dzieciach, który najprawdopodobniej zakończy się dla nich jeszcze bardziej tragicznie.

Wśród firm farmaceutycznych, które mają produkować preparaty do leczenia autyzmu znajdują się główni producenci szczepionek oraz producent thimerosalu (związku rtęci dodawanego do szczepionek). A więc te same koncerny, których toksyczne szczepionki okaleczyły neurologicznie miliony dzieci będą teraz produkować chemikalia, żeby „leczyć” kalectwo wynikłe ze stosowani tych szczepionek. Ci sami ludzie agresywnie zaprzeczają, że ok. 20% przypadków autyzmu daje się naprawdę wyleczyć dietą odtruwającą, witaminami, chelatacją oraz terapiami behawioralnymi, co jest potwierdzone przez wielu lekarzy i rodziców.

Wygląda więc, że mamy tu do czynienia z celowym okaleczaniem dzieci, żeby generować chronicznie chorych, którzy przez całe życie będą potem zmuszani do brania innych toksycznych medykamentów dla zysków karteli farmaceutycznych. Zabierze się chorym dzieciom dostęp do bezpiecznych terapii behawioralnych, lecz będzie przymuszać do brania niebezpiecznych psychotropów. Dotychczasowe doświadczenia z takimi lekami pokazują, że wywołują one u dzieci groźne reakcje (m.in. samobójstwa, ataki agresji) i jeszcze bardziej uszkadzają ich mózgi.
http://gaia-health.com/gaia-blog/2012-03-23/new-autism-research-program-big-pharma-profit-center-with-taxpayers-help/

Kilka dni temu w Rzeczpospolitej ukazał się artykuł, w którym podano, że MZ zdjęło z Sanepidu obowiązek monitorowania powikłań poszczepiennych, co znaczy, że w kwestii szczepień mamy już pełną wolną amerykankę (czyli wszystkie chwyty dozwolone).

http://monitorpolski.wordpress.com

Czyż nie jest to prawdziwy raj dla zwolenników braku wszelkiej kontroli państwa nad przedsiębiorstwami? Niewidzialna ręka wolnego rynku na pewno wcześniej, czy później, wyeliminuje nieuczciwe koncerny farmaceutyczne, co najwyżej kosztem życia i zdrowia milionów ludzi. – admin.

Komentarzy 16 to “Jak koncerny chcą ukryć epidemię autyzmu spowodowaną szczepieniami”

 1. Stunna said

  Czyż nie jest to prawdziwy raj dla zwolenników wszelkiej kontroli państwa nad przedsiębiorstwami? Widzialna ręka urzędników na pewno wcześniej, czy później, wyeliminuje nieuczciwe koncerny farmaceutyczne, co najwyżej kosztem milionów.

  Komentarz godny idioty, czyli zwolennika korwinizmu. Zadaniem państwa nie jest eliminowanie po fakcie, ale pewna kontrola przed faktem. – admin

 2. Walerian Dąbrowski said

  Dwa znane mi przypadki z tym związane to jeden wspaniały chłopiec dotknięty autyzmem a drugi przypadek skrajny to znajoma odmówiła szczepienia synka, zaznaczając wzięcie skutków na swoją odpowiedzialność i została poddana szantażowi „swojego” pediatry, który odmówił opieki nad Jej dzieciątkiem, wyrejestrowaniem z przychodni.

 3. Cham Wiejski said

  Panie gajowy, ten Stunna [nr 1] ma nieźle pojeb… we łbie.
  Co on by chciał?
  Wpuszczanie na rynek lekarstw i szczepionek, które nie są wypróbowane i zatwierdzone? Oczywiście kontrola nie gwarantuje ich nieszkodliwości, ale definitywnie zmniejsza ryzyko pojawiania się niepożądanych efektów.

  Czy ten arcydebil chciałby oddać swe zdrowie i zycie w łapy koncernów farmaceutycznych, które najchętniej chciałyby braku jakiejkolwiek kontroli? Czy mało jeszcze dowodów na ich bandycką działalność?

  Skąd takie umysłowe gówna biorą się na tym świecie?

  Myślę, że to są skutki brania niesprawdzonych szczepionek. U jednych – autyzm. U innych – zapaść IQ. – admin

 4. Jack Ravenno said

  Okropne jest to, że prześladują w dalszym ciągu ludzi niechcących szczepić a jednocześnie uciekają od monitorowania skutków. Normalnie to się nazywa czarowaniem rzeczywistości, a po ichniemu – prowadzeniem statystyki.

  ŻENUA

 5. Marucha said

  Re 4:
  Koncerny farmaceutyczne są na tyle bogate, iż mogą wpływać zarówno na formowanie odpowiednich praw i przepisów, jak i na postępowanie rządów. W jaki sposób to robią – nie będę pisał, bo tu nie przedszkole.
  W ten sposób:
  – można zmienić definicję choroby (albo czym jest pandemia) w zależności od potrzeb chwili
  – obejść przepisy
  – wcisnąć rtęć w szczepionkach
  – nie dokonywać odpowiednich badań klinicznych lub je fałszować
  – prowadzić absolutnie zakłamane kampanie w „niezależnych” mediach.
  Trzeba być skończonym imbecylem, aby bodaj przez chwilę dopuszczać możliwość, iż koncerny farmaceutyczne z własnej i nieprzymuszonej woli podniosą swój poziom etyczny, zaostrzą kryteria dopuszczania leków do obrotu i zrezygnują z wciskania drogiego kitu nabywcom.

 6. wet3 said

  Nie przecze, ze w Polsce nalezy obciazac szczepionki. Obok tego nalezy tez obciazac (przede wszystkim w USraelu a moze i w Polsce tez) niezdrowe, genetycznie modyfikowane zarcie wyhodowane na nawozach sztucznych. My starzy, niezbyt wysocy, wyzywieni „na oborniku”, mamy 100 razy wieksza odpornosc na choroby od pokolen tych wysokich i wybujalych, wyroslych na nawozach sztucznych i leczonych od dziecka antybiotykami.

 7. Ad. 2

  znajoma odmówiła szczepienia synka, zaznaczając wzięcie skutków na swoją odpowiedzialność i została poddana szantażowi “swojego” pediatry, który odmówił opieki nad Jej dzieciątkiem, wyrejestrowaniem z przychodni.

  Się daje w łapkę pielęgniarce, a ta pisze, że dziecko szczepione, a szczepionkę do kibla! Żeby wyglądało cacy, to zastrzyk z witaminek jeszcze… 🙂

 8. Wojwit said

  Tu trzeba widzieć przyczyny a nie rozpatrywać decyzji urzędniczych („nadurzędniczych”) San-Epidu w kategoriach: „błąd”, „umywanie rąk” no w przypadku najgłębszego myślenia „zysk” karteli farmaceutycznych… Szczepionki to jeden ze sposobów „unych” na nas – kilka pieczeni naraz szykowanych na jednym ogniu.

 9. AQQ said

  PrOponowałam 50zł weterynarzowi za zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę i nie udało się….

 10. grypa666 said

  Panie Gajowy

  Na lewym marginesie pod „Różne”, reklamujecie Infonurt2, ukradziony prawdziwemu Info nurtowi (http://grypa666.wordpress.com/info-nurt-i-wir/ ) przez Bohdana Szewczyka, drania-agenciurę, karanego w Kanadzie.
  Czyżby gęste puszcze odzizolowały od informacji:
  http://piotrbein.wordpress.com/2010/01/05/przyszedl-kupiec-do-szewczyka/

  Darz Bór!

  Piotr Bein
  z-ca Redaktora Naczelnego, Krzysztofa Dzikowskiego w b. Info nurcie i Wirze, które publikowały Pana teksty

  Zaraz to poprawię. – admin

 11. Stunna said

  Kultura osobista, jak również miłość do bliźniego nie pozwala mi zniżać się do poziomu niektórych komentujących, więc wycieczki osobiste pozostawię bez komentarza.

  Co do meritum – gospodarz jak również komentujący zdają się poruszać od ściany do ściany. Oczywistym jest, że koncerny same z siebie (rządząc się prawami wolnorynkowymi) nie zawsze będą działać moralnie, wszak chciwość istnieć będzie do końca świata.
  Z drugiej jednak strony pokładanie wiary w to, że urzędnicy będą przed faktem kontrolować i nie dopuszczać na rynek wadliwych środków farmaceutycznych jest taką samą naiwnością, jak ta w samoregulację bez udziału państwa (pozwolę sobie na odcięcie się od imputowanego mi korwinizmu). Znamy przecież wiele przypadków, gdzie do sprzedaży dopuszczono wiele szkodliwych leków – ktoś przecież musiał wyrazić na to zgodę. Czy aby nie był to skorumpowany urzędnik kierujący się tą samą chciwością, która przyświeca koncernom farmaceutycznym?

  Przykład idzie z góry, a ryba psuje się od głowy. Przyglądając się politykom i wyższym urzędnikom państwowym widzimy niemal codziennie działania NIEMORALNE dokonywane w świetle prawa! Kluczem do naparawy tego zła jest powrót do tradycyjnej, katolickiej morlaności. A wiarę w to, że człowiek zatrudniony na etacie państwowym będzie bardziej rzetelny i uczciwy w swej kontroli niż np. zrzeszenie pacjentów mające swą reprezentację w postacji naukowców (jak chociażby wzmiankowana prof. Majewska) pozostawiam rozwadze Szanownym Czytelnikom.

  Jest niezbitym faktem, iż osoba niezainteresowana materialnie przepchnięciem jakiejś ustawy, dopuszczeniem leku itd. z reguły wykazuje więcej obiektywizmu.
  Oczywiście po to koncerny dają łapówki, aby daną osobę, czy osoby, „zainteresować materialnie” w rozstrzyganiu spraw na swoją korzyść.

  Zgadzam się, że kluczem do naprawy jest powrót do etyki katolickiej, co jednak wydaje się na dziś niemożliwe. W międzyczasie ostre przepisy antykorupcyjne i skuteczność w ich egzekwowaniu mogłyby poprawić sytuację.
  I oczywiście wielka jest rola zrzeszeń pacjentów, czego nikt tu chyba nie negował.
  Admin

 12. PoDi said

  „Czyż nie jest to prawdziwy raj dla zwolenników braku wszelkiej kontroli państwa nad przedsiębiorstwami? Niewidzialna ręka wolnego rynku na pewno wcześniej, czy później, wyeliminuje nieuczciwe koncerny farmaceutyczne, co najwyżej kosztem życia i zdrowia milionów ludzi. – admin.”

  Ale przecież to państwo z budżetu finansuje zakupy szczepionek i wprowadza prawo zmuszające do szczepień, czyż nie?
  BigPharma bez pomocy państwa nie może nikogo zmusić do zaszczepienia się.
  Skąd wiadomo, że BP realizuje własne interesy a nie jest tylko wykonawcą zaleceń państwa (=polityków)?

 13. Stunna said

  @ Gospodarz

  Urzędnik pozostanie urzędnikiem, jest tylko człowiekiem nad którym społeczeństwo ma bardzo ograniczoną kontrolę, nie wspominając o wpływie na jego wybór na dane stanowisko! Wbrew pozorom jego zakorzenieni w strukturach państwowych ma tu niewielkie znaczenie!

  Tu nawet nie chodzi o zainteresowanie materialne czy obiektywizm, chodzi o to aby ciało weryfikujące było uwiązane ZAINTERESOWANIEM PACJENTÓW, ich najlepszym interesem w postaci najwyższej próby medykamentów. Tyle i aż tyle, stąd mój ironiczny komentarz w odpowiedzi na Pańskie podsumowanie artykułu.

  Mogę tylko bez ironii odpowiedzieć, że nawet w niezależnych i pozarządowych stowarzyszeniach mogą się znaleźć (i znajdują) ludzie uzależnieni od pieniędzy Big Pharma i jej agentur. Tak, że gwarancji na nic nigdy nie ma. – admin

 14. nemezis said

  Re 12
  Ma Pan rację, to państwo zmusza do szczepień.

 15. revers said

  co mi po szczepionkach, jak ja szukam kropli Inoziemcewa na zoladek i jelita, na grype zeladkowa. Okazuje sie ze przez dziesiatki lat ten lek wynaleziony przez lekarza Rosyjskiego byl nie zastapiony w leczeniu zaburzen przemiany materii , a teraz jest
  wyparty przez koncernowe shity.

  Co do szczepionek przed dwoma dniami na fali radiowej PRI jedynki, streczaca szczepionki pani doktor opowiadala o nowych generacjach szczepionek, wszechstronnie sprawdzonych na skutecznosc i skutki uboczne.

  Zawod lekarza zanika, zamiast nich konowala, nie lecza, medyczni biurokraci, farmaceutyczni dilerzy.

 16. alaurbanowicz said

  Drogi adminie, toż to raj dla SOCJALISTYCZNEGO państwa, które pod przymusem nam każe szczepić. Wolny rynek = wolny wybór. Przycieraj oczy!

Sorry, the comment form is closed at this time.