Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Policja oskarżona o morderstwo

Posted by Marucha w dniu 2012-04-05 (Czwartek)

Adwokat ojca Mohameda Meraha oświadczyła w Algierze, że ma dowody na świadome „uśmiercenie” zabójcy z Tuluzy i Montauban.

– Posiadamy dwa identyczne, 20-minutowe nagrania, na których widać, jak Mohamed Merah mówi do policjantów: „Dlaczego mnie zabijacie? (…) Jestem niewinny” – powiedziała na konferencji prasowej adwokat.

Zahia Mokhtari ma przyjechać do Francji w najbliższych dniach, by wnieść sprawę do sądu. Poinformowała, że otrzymała te nagrania od osób, które chcą, by „prawda wyszła na jaw”, a pokazanie filmów rezerwuje dla francuskiego wymiaru sprawiedliwości, zapewniając o ich autentyczności.

Zdaniem adwokat, Mohamed Merah był manipulowany i użyty w tych operacjach przez służby francuskie, a następnie uśmiercony, by prawda nie wyszła na jaw. Stwierdziła, że przekaże francuskiemu wymiarowi sprawiedliwości pierwsze trzy nazwiska, w tym odpowiedzialnego za służby francuskie i dwóch innych osób, które „pracowały” w tej aferze.

Jak powiedziała, krążące filmy pokazujące śmierć Mohameda są „nieuczciwym montażem”. Według niej, Mohamed prosił o rozmowę z prasą, ale nie dostał na to zgody. Mokhtari dodała, że przed sądem w Paryżu policję będzie oskarżać dziesięciu adwokatów, w tym trzech francuskich.

Franciszek L. Ćwik
http://naszdziennik.pl

Na Białorusi też zabija się zamachowców. Po procesie sądowym i wydaniu prawomocnego wyroku. – admin.

Komentarzy 5 to “Policja oskarżona o morderstwo”

 1. Kronikarz said

  I wali sie wszystko.

 2. Joe said

  Metoda „hodowanych winowajcow” jest znana jak dlugo dziala policja na swiecie.Ta metode rozpropagowal Mosad,FBI ,CIA i nie tylko.Znamy ja tez z naszej komunistycznej historii.Ostatnimi laty kiedy gospodarki krajow znalazly sie nad przepascia,metoda ta nabiera rozpedu.W samych tylko Stanach ,na 100-tu wiezniow skazanych za morderstwo …jeden jest niewinny….podstawiony…,szczegolnie dzieje sie to wowczs gdy w gre wchodzi polityka….lub?…ogromny nacisk opinii publicznej.
  poprostu kanalie ratuja swoje stanowiska.

 3. Ewidentny uśmiercenie.

 4. Aśka said

  Marucha nie porównuj zamachowców z Białorusi z przypadkiem w Tuluzie.

 5. Kar said

  Francji shitty problem, sciagnela sobie na kark arabow, to niech sie bawia w Koran

Sorry, the comment form is closed at this time.