Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Austria: młodzi socjaliści podpalili własny lokal, winę zrzucili na „prawicowych ekstremistów”

Posted by Marucha w dniu 2012-04-10 (Wtorek)

Młodzi socjaliści z Jusos, socjaldemokratycznej młodzieżówki, donieśli w ostatnich dniach prasie oraz prokuraturze o podpaleniu ich lokalu w Innsbrucku oraz zdemolowaniu jego wnętrza przez „prawicowych ekstremistów”. Włamywacze mieli się dostać do lokalu przez okno, zniszczyć sprzęty, podpalić wiszące plakaty na ścianach, a także narysować na nich szereg swastyk. Całe zajście miało rzekomo miejsce w nocy, kiedy dwoje członków socjalistycznej młodzieżówki (18 i 17 lat) spało w lokalu.

Winą młodzi socjaliści obarczyli bliżej niesprecyzowanych „prawicowych ekstremistów”, co z miejsca zostało podchwycone przez żądnych sensacji dziennikarzy, a temat pojawił się na pierwszych stronach dzienników oraz portali. Marko Miloradović, kandydat w najbliższych wyborach stwierdził nawet, że cała sytuacja to „usiłowanie zabójstwa”.

Tymczasem jak się okazało, podpalaczem-prowokatorem był wspomniany 17-letni członek socjalistycznej młodzieżówki. Przyznał się do podpalenia i narysowania swastyk podczas przesłuchania na posterunku policji. Jak zeznał, celem prowokacji miało być wywołanie nagonki prasowej na miejscową prawicę.

Ponieważ prawodawstwo austriackie jest bardzo czułe na punkcie promocji nazizmu, kwalifikacja czynu została młodemu prowokatorowi zmieniona na poważniejszą, mianowicie „próbę reaktywacji ustroju narodowo-socjalistycznego”. Wszystko przez swastyki narysowane w bezkresnej głupocie na ścianach lokalu własnej organizacji.

Za: tt.com
http://autonom.pl/

Komentarzy 13 to “Austria: młodzi socjaliści podpalili własny lokal, winę zrzucili na „prawicowych ekstremistów””

 1. Brat Dioskur said

  Cos podobnego mialo miejsce w Syrii.Mianowicie po tym jak drugi US lotniskowiec wplynal na wody Zat.Perskiej to Assad od razu otworzyl ogien artyleryjski na terytorium Turcji….No i jest dowod ,ze trzeba mu przylozyc?

 2. Joanna said

  W Polsce policja za nasze pieniądze wszczynała burdy 11.11 ub.roku….że niby huligani-nacjonaliści.

 3. Kar said

  z nimi trzeba dzialac metodycznie jak z tym rabbi David Kaye pedofilem, ktory wpadl w pulapke-randke z nieletnia..przyklad skrajnie rozny ale tak nalezy traktowac gnoi

 4. Idiotyczne prawo zastosowane w stosunku do idioty. „Co cesarskie – cesarzowi.”

 5. Nauczyli się od naszych starszycz braci w wierze, patrz ostatnia profanacja swojego pomnika w Jedwabnem.

 6. Kapsel said

  rzekomo miejsce w nocy, kiedy dwoje członków socjalistycznej młodzieżówki (18 i 17 lat) spało w
  lokalu.

  Czas mija ale pewne metody nie przemijają.

  i rzekli: „Rozpowiadajcie tak: Jego uczniowie przyszli w nocy i wykradli Go, gdyśmy spali. 14 A gdyby to doszło do uszu namiestnika, my z nim pomówimy i wybawimy was z kłopotu”. 15 Ci więc wzięli pieniądze i uczynili, jak ich pouczono. I tak rozniosła się ta pogłoska między Żydami i trwa aż do dnia dzisiejszego.

  EWANGELIA WG ŚW. MATEUSZA (28,13)

 7. Matix said

 8. Rysio said

  re 2. Ja już dawno temu pisałem, że w Polsce każdy obywatel bez wyjątku powinien mieć niczym nieograniczony dostęp do broni palnej. Wtedy 90% policji było by całkowicie całkowicie zbędnej i niepotrzebnej.

  Pozostała policja powinna być tylko lokalna – powoływana (albo i nie) i opłacana przez mieszkańców wsi, osiedli, miasteczek i gmin.

 9. Rysio said

  „….. prawodawstwo austriackie jest bardzo czułe na punkcie promocji nazizmu,…….”

  Ciekawe dlaczego – przecież w 1938 roku Austryjacy poszli za uwielbianym Hitlerem na koniec świata – aż pod samą syberię.

  🙂

  PS. czy to aby na pewno „prawodawstwo austriackie” ?
  Czy może austryjacko-góralskie?

 10. Rysio said

  Widać wyraźnie, że żydowscy socjaliści międzynarodowi (komuniści) nie mogą żyć bez żydowskich socjalistów narodowych (faszystów).

  Zarówno jedna jak i druga grupa nie może też żyć bez holokastu.

 11. 25godzina said

  „(…)- Brakowało broni, a jedyna propozycja, aby zgromadzić ludność w kilku większych wsiach i zorganizować tam samoobronę nie znalazła zrozumienia wśród zdecydowanej większości Polaków. Zbliżały się żniwa i przede zebraniem plonów nikt nie chciał opuszczać gospodarstwa. Ludzie pokładali nadzieję w ukraińskich sąsiadach licząc, że nie dopuszczą do zbrodni i obronią. (…)”
  http://www.kresy.pl/kresopedia,historia,ii-wojna-swiatowa?zobacz/z-deszczu-pod-rynne

 12. Zbyszko said

  W POlsce zostaliby najpierw zbadani przez psychologa, potem skierowani do ośrodka wypoczynkowego, potem media doszukałyby się jakiegoś mobingu ze strony katolików, potem odszukano by domniemanych sprawców tego mobingu i przykładnie ukarano zachowując oczywiście demokratyczne procedury, zasądzając odszkodowania i renty dla tych poszkodowanych socjalistów i ogłoszono to wszystko, ze stosownym komentarzem w mediach. Oczywiście wywołałoby to słuszną dyskusje w mediach o braku tolerancji, narodowym szowiźmie. Zaś wielcy organizatorzy życia społecznego na różnych orkiestrach i stosownych przystankach przekazywaliby te prawdy młodym ludziom poprzez służace wielkiej sprawie róznej maści zespoły muzyczne ze stosownie przygotowanymi na tą okazję zaangażowanymi piosenkami.

 13. Rysio said

  Wszystkie, bez wyjątku, obecne partie są przciwne posianiu broni przez obywateli polskich.

  Każda jedna partia uważa, że keine Waffen für alle, ohne Ausnahme, polnische Banditen.

  Myślę że Samoobrona i LPR też wyznawały tę zasadę.

  😦

Sorry, the comment form is closed at this time.