Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Nie chcą umierać za pomniki…
  Listwa o Nie chcą umierać za pomniki…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Jabo o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Zamach na fantastykę
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  NyndrO o Wolne tematy (09 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (09 – …
  Crestone o O tych, którzy się na niemieck…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  CBA o Czterech pancernych i Ukr…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o O tych, którzy się na niemieck…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Niewygodne fakty

Posted by Marucha w dniu 2012-04-12 (Czwartek)

http://demotywatory.pl/

Komentarzy 46 do “Niewygodne fakty”

 1. hawo said

  tak juz na pierwszej stronie ? aj waj

 2. Zd Odebrać okupantom legitimizację reprezentowania Narodu i to natychmiast.

 3. JamJestSceptyk said

  Ale jak konkretnie?

 4. human said

  Witaj Panie Gajowy. Ja myślałem, ze będzie jak w ulu, a tu cisza jak makiem zasiał. Ze swej strony jestem za. Żeby to zaczęło hulać, trzeba ułozyć krótki, czytelny program i przedstawić go autentycznym autorytetom, których w naszym kraju nie brakuje. Sam pomysł utworzenia partii internetowej jest znakomity, lecz rodzi się pytanie, kto to zrobi? Przecież to tytaniczna praca, po której się laurów nie otrzyma a jeżeli sie otrzyma, to na samym końcu.

 5. MatkaPolka said

  PETYCJA O ODWOŁANIE RZĄDU DONALDA TUSKA

  http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

 6. MatkaPolka said

  FRONTU AKCJI NARODOWO -SPOŁECZNEJ

  OŚ NOWEGO PORZĄDKU – PRZECIWKO FILOZOFII ZASTOJU
  http://fansnr.blogspot.ca/2011/02/os-nowego-porzadku-przeciwko-filozofii.html

  Klasa medialno-polityczna prowincji polskiej z samej zasady stanu swej pełnej podległości atlantycko-izraelickiemu i germańsko-frankofońskiemu Centrum oraz doboru swych członków pod względem preferowania typów niewolniczych, a nie samodzielnie myślących, jest rodzajem wynajętego przewodnika stada owiec, w które zamienił się tak zwany naród polski. Mentalność niewolniczo-najemnicza klasy medialno-politycznej musiała przeistoczyć na swój obraz i podobieństwo byt zwany narodem, stąd wśród ok. 40-milionowej masy Polaków, 60 procent populacji to wymienione owce bez właściwości narodowych(liberałowie,kosmopolici, lewacy i element obojętny), a mniej więcej 38-39 proc. stanowi mieszankę ideową dobrotliwych niby-patriotów na chadeckim pasku kościoła postkatolickiego i partii mu powolnych.
  (.)
  Punktem skupiającym jak w soczewce przekrój naszego myślenia jest Słowiańszczyzna. To z niej wyrośliśmy jako indoeuropejskie plemię, naród, rasa i wspólnota określonego mistyką ziemi ojczystej etnicznego ducha. Odczuwamy i rozumujemy inaczej od społeczeństw Zachodu, jesteśmy silniej związani z rodzinną glebą(ojcowizną), lepiej odbieramy więź z przyrodą, jej potęgą, z której możemy czerpać swoją moc. Miasta-mrowiska i globalne molochy kapitalizmu nas przytłaczają i nie pozwalają twórczo egzystować. Pojmujemy ich znaczenie dla materialnego rozwoju nacji i państw, ale nie pozwalamy królować materii nad duchem. Europa Środkowa, Wschodnia, Południowa, Rosja jako kontynent sam w sobie – oto płaszczyzna budowania Słowiańskiego Sojuszu ,wbrew atlantycko-syjonistycznemu i germańsko-frankofońskiemu Centrum. To jest szlak tworzenia monolitycznej siły Słowian, którzy muszą odrzucić wrogi Zachód w szczególnie zdegenerowanej formie pod postacią Unii Europejskiej i ukształtować własne CENTRUM słowiańskiego oddziaływania na glob ziemski, do którego przystąpią najbardziej twórcze i świadome grupy innych narodów Eurazji. Naród pod postacią soc-liberalnej formułki w podręczniku do politologii, to żaden naród. Naród jest elitą wśród niby-narodów – społeczeństw owiec. Że jesteśmy w mniejszości? Tym lepiej, łatwiej nawiążemy ze sobą twórczy i mistyczny kontakt.

  ROBERT LARKOWSKI

  Akt Powołania Sądu Obywatelskiego

  http://www.aferyprawa.eu/Prawo/Akt-Powolania-Sadu-Obywatelskiego

  Sądy w Polsce straciły wiarygodność. W wymiarze sprawiedliwości szerzy się korupcja i jest on często postrzegany jako narzędzie niszczenia społeczeństwa. Dlatego zdecydowaliśmy się powołać sądy mające rzeczywisty mandat demokratyczny.
  Akt Powołania Sądu Obywatelskiego.
  27 lutego 2012 r.
  Art. 1. Cel powołania Sądu Obywatelskiego.

 7. p.e.1984 said

  Ten tekst powyżej to dziwna mieszanka propagandowa: trafna w wielu punktach diagnoza sytuacji – i reklama Korwino-UPRo-liberalizmu. Obok celnych uwag są ewidentne bzdury. Omówię krótko każdy punkt.
  1. Nic nowego, warto obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=RvwEGLrATAk&feature=related – czyli – próba zdobycia zaufania.
  2. Prawda. Neokoni z PO poczekają. Ale nie łudźmy się, że neoliberałowie i libertarianie ACTA nie podpiszą. Ochrona „świętej własności”. Intelektualnej.
  3. Globalne ocieplenie to fakt. To, na ile jest wywołane dodatkową działalnością człowieka – To, że UE nie jest w stanie niczego zrobić, bo odpowiada za emisję 20% CO2 to inna sprawa. O ekonomicznych skutkach dla UE: http://www.trystero.pl/archives/11784#more-11784 . Druga strona medalu: http://www.globalwarmingart.com/wiki/Temperature_Gallery
  4. Prawda. GMO w Polsce – strategia pacyfikacji społeczeństwa
  5. Kryzys strefy euro ma inne źródło. Piszę o tym tu: http://www.trystero.pl/archives/11804#com_30167 . Polecam również Druk pieniądza, parytet złota i recesje
  6. Póki podręczniki piszą ludzie pokroju Roszkowskiego i Radziwiłł – może lepiej już uczyć kosmetyki zamiast „historii”. Lepsza ignorancja od fałszywej wiedzy – czyli nieuświadomionej niewiedzy. Problemem nie są wylącznie cięcia – zawartość programów nauczania to problem większego kalibru.
  7. Fakt. Uwiarygadniający?
  8. To raczej dowód na wszechpotęgę Goldman Sachs’a – czyli wiadomo kogo – a nie UE, będącej tylko parawanem.
  9. To pierdoła dodana dla ośmieszenia całości?
  10.Najbardziej szkodliwa bzdura. Składka emerytalna to nie jest forma oszczędzania, tylko finansowania emerytur aktualnie żyjących emerytów. O tym, co ci emeryci z tych składek mają decyduje stosunek wolumenu składek osób zatrudnionych w gospodarce do liczby emerytów. Częściowo omawiam problem emerytur tu: Prawda o ubezpieczeniach społecznych i systemie emerytalnym. Oczywiście nie wszystko. Mimo to – obszerny tekst – i mało kto go da radę przeczytać. Łatwiej pisać bzdury w internecie niż przeczytać coś ze zrozumieniem.
  11. Fakt. Uwiarygadniający?
  12. Fakt. Uwiarygadniający?
  ____________________________
  I teraz mamy recepty
  – „decentralizacja władzy” – może jeszcze – „euroregiony”? Freie Oberschlesien?
  – „dekomunizacja” – super koncepcja, polecam tekst Antykomunistyczna pułapka na wytrzeźwienie
  – „faktyczne zliberalizowanie gospodarki” – oczywiście, ten punkt MUSIAŁ się pojawić, to ja odsyłam do Kontrrewolucja, ale jaka? i dodatkowo – mojego cyklu Wolny rynek NIE działa, jest oszustwem (część III jest szczególnie ważna).

  Komu ma służyć „internetowa partia polityczna”, do której goni nas ten „zwykły człowiek”?
  ________________________________________________
  Przypomnę stary tekst mojego autorstwa, bo ten „manifest” dziwnie mi się z nim skojarzył:
  Całe środowisko Mikko-kolibro-libertarian to inspirowani z zewnątrz dywersanci, mający za zadanie zniszczyć spójność atakowanego narodu, promować egoizm i nieliczenie się z interesem wspólnym – szczególnie – państwem narodowym. Państwo to chcą sprowadzić do roli policjanta pilnującego tylko jednego prawa – prawa bogaczy do własności wszystkiego, łącznie z niewolnikami, dla niepoznaki nazywanymi pracownikami – wyzyskiwany robotnik nie będzie bronił państwa zawłaszczonego przez bandytów-„przedsiębiorców”, którzy go łupią. Tak osłabione państwo nie będzie w stanie bronić interesów narodu – a naród – nie będzie postrzegał własnego państwa inaczej jak pasożyta, broniącego przywilejów garstki posiadaczy.
  Opisywane środowiska pseudowolnościowe to w rzeczywistości albo osoby, które się dały złapać na sprytnie wymyślone niby słuszne hasełka, albo – płatni propagandziści, albo zwykłe socjopatyczne, pozbawione empatii i poczucia więzi z narodem łotry. Ofiarą tej lipy łatwo paść, ponieważ zasada działania tych drani polega na tym, że dokonują w miarę trafnych diagnoz sytuacji (i zaczynamy się z nimi zgadzać – tak np. działa Mikke) – po czym – sprzedają swoje recepty – i tu niestety naiwny odbiorca ich „prawd” staje się nieświadomym bojownikiem o własne zniewolenie – i zniewolenie innych. W jaki sposób? Ponieważ te recepty sprowadzają się do takiego ukształtowania stosunków prawno-społeczno-ekonomicznych, by władza ekonomiczna kapitału nad człowiekiem nie była niczym ograniczona. W efekcie – zamożni bandyci staną się panami wyzutych z własności niewolników. Tych, którzy sponsorują popularyzację tej bandyckiej ideologii i wymyślają kolejne sofizmaty można nazywać różnie – NWO, syjonistami, banksterami, jak się chce. Ważne jest by pamiętać o jednym. Efektem realizacji tych szalonych wizji będzie destrukcja więzi społecznych, spójności społecznej (stratyfikacja), antagonizacja narodów – sprowadzonych do roli niewolników kapitału międzynarodowego (i lokalnych kacyków zwanych elitami kompradorskimi) – z ich państwami narodowymi. Państwa narodowe zostaną pozbawione silnego oparcia we własnych narodach. Obywatele-niewolnicy będą w tychże państwach widzieli już tylko narzędzie represji i bandycką organizację cementującą władzę kacyków i chroniącą wyzysk narodu przez obcy kapitał (niestety coraz więcej Polaków tak patrzy na współczesna Polskę – tylko nie rozumieją, dlaczego Polska trafiła tam, gdzie trafiła). Słabe państwa padną łatwo łupem tych drani – tak jak padły Chile, Argentyna, Boliwia i wiele wiele innych.
  Gorąco zachęcam do obejrzenia filmów, które pokazują forpocztą jakiego zła jest libertariańsko-neoliberalne bredzenie o „wolności”:
  Doktryna szoku,
  Argentina’s economic collapse (Memoria del Saqueo) ,
  The Take (La Toma),
  Współczesne niewolnictwo- lektor (tu – minimum od 35-tej minuty do końca).

 8. AniaK said

  Partie to może nie, bo partia kojarzy mi się z towarzyszami i towarzyszkami, a ja jestem nowoczesną kobietą (nie mylić z feministkami bo to są nawiedzone kobiety). Ale jakiś Internetowy Ruch Społeczny? – czemu nie. To doby pomysł!

 9. Rosomak said

  W tym kraju (zwanym kiedyś Polską) gdyby ktokolwiek wyszedł na ulicę i wypowiedział te „Niewygodne fakty”, to i tak wezmą go za świra lub zwiną do ciupy, ewentualnie (gdyby w swoim działaniu wykazywał upierdliwą skuteczność) ukatrupią, starając się przy tym ośmieszyć, zniesławić albo zrobić z niego czubka.
  Boją się nie tyle jednostek, które potrafią bez skrupułów (Popiełuszko,Ratajczak, Lepper…..) likwidować, co „pospolitego ruszenia”. Dlatego starają się totalnie ogłupić nasze bidne (bidne, bo głupie w swej masie) społeczeństwo, co im się od wieków udaje. To wrogowie człowieka, huba cywilizacyjna i gangrena ludzkości. Kto? Lucyferianie (tu każdy może ich definicję doprecyzować).
  Korzystając z kradzieży mózgów i różnych wynalazków (np. Tesli) przywiedli współczesnych Ammalekitów w dolinę, prawie bez wyjścia. Czy ludzkość zdoła się z niej uwolnić?
  Bez pomocy Boga Prawdziwego lub rewolucji (jedno drugiego nie wyklucza) nie da już rady. Sprawy zaszły zbyt daleko. Na dodatek pozbawieni od lat własnych elit, jesteśmy wystawieni na ich pastwę, jak „pijane dziecko nocą we mgle”. Internet rozjaśnił nieco mroki, lecz ilu zechce z tego skorzystać, ilu wprowadzić w życie?

  P.S.
  Z innej (nieco) beczki.
  Spodobało mi się Łysiakowe: „PO-szło w PiS-du”.

 10. ad. 3 Technicznie jest to możliwe. Zwyrodniałego oprawcy jednak nie można uprzedzać . Proszę mi wybaczyć ten brak wylewności ale oni czytają nie tylko materiały ale i każdy post.

 11. anatom said

  podpisuje sie pod tym w calej rozciaglosci.mieszkamy wraz z mezem w ire i coraz wiecej naszych znajomych czyta gajowke a jak sie spotykamy to tylko dyskusje na tematy w gajowce dwujka znajomych ostatnio dziekowala mi za polecenie im gajowki.

 12. Zbigniew Kozioł said

  Założyć proponowałbym Partię Anonimów.

  To dopiero byłby przebój.

 13. Zbigniew Kozioł said

  @10 Anatom, Pani/e, podpisuję siebie w ściągłości a nie w rozciągliwości. W rozciągliwości to może być guma. Partia Anonimów – czy odpowiada Pani/u? No ja niestety prezesem nie mogę zostać, bo nie jestem ani rozciągły, ani Anonim, ale sekretarzem zgodzę się.

  Partia powinna być całkowicie wirtualna. To znaczy nawet do tego stopnia, że nie będzie istnieć.

  Partia w zasadzie będzie dostępna dla wszystkich. Ale żeby zapisać się do partii – znajdzcie wpierw adres email do mnie i zacznijcie ze mną wirtualną konwersację. To będzie kryterium przyjęcia do Partii Anonimów.

  W Sejmie jak i w Knesecie zrobimy takie spustoszenie, że nawet Lem sobie nie pomarzył pisząc bajkę o maszynie robiącej na „N”.

  Lem był fantastą więc pisał bajki na wielkie litery. My zaś romantyczno-pozytywistycznie zaczniemy od małych liter.

 14. lula said

  Założyć partię? Przecież jeden z postulatów to zlikwidowanie partii politycznych. Poza tym kto by miał oceniać kompetencje kandydatów na posłów i kto stanowiłby NIEZALEŻNY organ rozliczający z obietnic wyborczych?

 15. RomanK said

  TO..to bardzo miszczowski belkocik dla wyksztalciuszkow, ktorzy chcom, zbierajo sie, dyskutujo w :systemie dwujkowym::-))) ale nic nie zrobio bo im nie dajom:-)))
  Dokladnie, jak proponuje -pan Zbigniew:-))) zalozyc dla nich partie internetowych anonimow:-)))) z programem Mikkego pod przewoctfem Miszcza Felietonu…
  Wierzyc sie nie chce..ze mozna byc tak durnym….wymozdzonym,,,i jeszcze sie z tym obnosic:-))))

  Z innej beczki panei Rosomak…to caly ten wrzask o glupocie spoleczenstwa to zwykla gnojowka…medialne srulki robia rajwach zeby takie wrazenie zaszczepic. Czy pokazal ktos kiedys w jakiejkolwiek TiVI normalnego Polaka i zapytal: Niech pan powie jak pan to widzi???
  Noop! I nie zapyta… dlaczego???? Bo uslyszal by prawde…i wielu ogladaczy tez…
  Dlatego za miszczostwo uwaza sie tze duble talk..podwojna mowe… sztuke z PRL podniesiona na wyzyny [politycznej przestrzeni Kabaryny PRLu… przez Kisiela..zresztra mistrza dzisiejszych miszczof:-)))
  Jesli to bylo jakim usprawiedliwieniem w owym czasie, przestalo tym byc jeszcze za zycia Kisiela…gdyz System zauwazyl niezwykle korzysci plynace z tej sztuki..zreszta stanowiacej niedlaczna czesc Ars Rege…tak doskonale uprawiana przez Braci zarowno spod Piecioraminnej jak Szescio.. Uprawiajacy ta sztuke dostali licencje na jej stosowanie, odpowiednie apanaze mozliwosci i przed….pole do ..PO PiSu:-))))..
  UKlad trzeszczy stad lepiej oddac stanowiska swoim liberalom- ktorzy lubia zyc i innym tez dadza pozyc…niz szukac uczciwej pracy!
  Zwlaszcza- jak sie nie umie nic robic:-)))
  TU p[onizej to oficjalne dane….

  http://wybory2011.pkw.gov.pl/att/pl/000000.html#tabs-1

  Nie takie Poloki glupie… jak srulowie by chcieli miec…:-)))
  Potrzebuje dostawcy masci na odrost jaj:-)))))

 16. RomanK said

  NO i klamstwo wierutne w naglowku!
  Zaden nasz rzont..zadnym Amerykanom i zaden wasz gas!…
  TYpowy przyklad podwojnej mowy i podwoijnego kodu.
  Ale jakby napisali Wasz rzond sprzedal nassim wasz gas…. to by zrobilo sie mniej kulturalnie a wiecej sprawiedliwie:-))))

 17. Kar said

  panie Romanie belkot wszedzie obowiazuje. Prosze tylko z laski swojej rzucic okiem na to co na dole. ..(nie mam tutaj zdjecia tego German..)

  Resolved QuestionShow me another »

  Is George Zimmerman just a classic case of the typical German-Jewish-Latin-American racist?
  2 weeks ago Report Abuse

  bugs
  Best Answer – Chosen by Asker

  Yep. Those German-Jewish-Latin-American racists are all the same. Hating blacks and eating their sauerbraten and corned beef tacos…..

 18. Zbigniew Kozioł said

  RomanK daje po mordzie? A niechaj daje. Ja nie umiem.

  Wszyscy my tytaj jesteśmy Polakami. Tutaj pisują tylko Polacy. Oczywiście oprócz mącicieli.

  Wy w zafajdanej Polsce nawet o tym nie wiecie. Nam Polska być może nawet droższa niż wam. Bo wy nie rozumiecie.

  Nigdy nie przestanę być Polakiem.Ale dupki nawet tego nie zrozumieją.

  Ja chciałbym do Polski. Ale nie mam dokąd. Bo tam same dupki. Nie mam dokąd.

 19. RomanK said

  Alez oczywiscie panie Kar…ta sama sztampa, ten sam wlasciciel, tych samych mediow ,ten sam podwojny kod i ta sama podwojna mowa..ten sam oficjalny poprawny- czyli po prawdzie popaprany belkocik:-)))Wszystko tylko i wylacznie po to , zeby tylko nie powiedziec Tak-Tak..a Nie -Nie…czyli zwyczajnej prawdy.
  German jewish latin American…czteropietrowe klamstwo w zbitce calkowicie zaklamanej idiotycznej..nieprawdziwej specjalnie tworzonej do zaklamania rzeczywistosci i podzielenia sie odpowiedzialnoscia:-))) Slowotfurstfoo…domena wyksztalciuchostfa…i im lepszy w tym slowotfurstfie i beltaniu pojac pdobnych przez skojarzenia podobienstw:-))) tym wiekszy autrytet….tfu..moralny:-)))
  Zbitki takich mondorsci tworza fakty prasowe, fakty prasowe podawane juz jako jako fakty tworza prasowa a zatem wirtualna rzeczywistosc, Zupelnie pozornie podobnaa do rzeczywistosci z tym- ze w zwierciadlanym odbiciu…ktora masy biora za Prawde…co prawda in specie…. ale ich prawde:-))) I ta prawda im wystarcza, za ta prawda rzuca sie na pana i pobija tylko dlatego ,ze pan inaczej to widzi, ze mowi pan- ze patrzcie ta prawa reka to w rzeczywistosci lewa….wbija pana w bloto za to..ze pan to widzi..ze pan wogole smie widziec i nie wierzy ich iluzji. Popelnia pan zbrodnie bycia zdolnym do oceny wg wlasnego rozumowania ze zdolnoscia dostrzegania i oceny rzeczywistosci…. bowiem wg ich kodu pan tylko powinien podziwiac..cieszyc sie .. z tego ze pn moze..cieszyc sie……i podziwiac:-))
  Tak ten system dwojkowy..cieszyc to za malo musi pan i cieszyc sie i podziwiac…brak podziwu odbiera im spokoj:-)))
  Tak jest ..panie P,e,184….pisze pan prawde.,,, i jakze za to pana mozna nie……. znienawidziec:-)))))
  Dyskutowac z panem nie mozna, na ten przyklad, no bo jak dyskutowac z prawda…zostaje zawsze ten niezawony sposob..znienawidziec:-)) opluc, oczernic, obrzucic bluzgami z dyzurnym oszolomstwem i ciemnota:-)))) postawic najbardziej absurdalne zarzuty… i szybko zmienic temat:-))))

 20. RomanK said

  Nie panie Zbigniewie nie daje po mordzie… w morde daje sie ludziom, ktorych mozna obrazic:-))
  Po to -zeby ich obrazic- czy ukarac za obraze!
  W tym przypadku my wszyscy poprostu tylko dokonujemy zwyczajnej prezentacji..przedstawienia kim sa nasi tzw interlokutrorzy i jakie maja intencje i zadania. Dokonujemy zwyklego tlumaczenia z nasiego na…. polski normalny jezyk. Oddzielamy rzeczywistosc od jej iluzji….
  Identyfikacja taka jest w tej chwili najwazniejsza….bo iluzji…. jak pan wie- nie da sie poszczuc psami:-))))

 21. Zbigniew Kozioł said

  Panie RomaK,

  Chciałoby się może znaleźćby jakiś język wspólny? Sam nie wiem. Wy starsi, ale mnie sił mniej.

  Albo może bez języka wspólnego. A ch*j z nim.

 22. EKO-LAS said

  O przyszłości decyduje liczba głosów. Obecny system, metodycznie pozbawia uprawnień do decydowania o swojej przyszłości, prawie 7 milionów Obywateli Polskich zamieszkałych w Polsce.

  Wybory 2011

  Oficjalna Statystyka, stan na 09.10.2011

  Liczba mieszkańców: 37 748 288
  Liczba wyborców: 30 762 931
  Liczba kart ważnych: 15 050 027
  frekwencja: 48.92 %
  ___________________________________________

  Liczba mieszkańców: 37 748 288
  Liczba oficjalnych wyborców: 30 762 931

  liczba OSÓB pozbawionych prawa wyborczego, wbrew prawu naturalnemu (generalnie osoby do 18 roku życia) 6 985 357

  Dlaczego żadna partia polityczna nie zabiega o poparcie 18.50 % Obywateli Polskich?

  Nie ma potrzeby błagania o tworzenie jakiejś specjalnej polityki prorodzinnej. Wystarczy jedynie oddać ukradzione pełne prawa młodemu pokoleniu – rodzinnemu pokoleniu.
  ___________________________________________

  Rzeczywista Statystyka, stan na 09.10.2011

  FREKWENCJA NATURALNA
  Liczba wyborców naturalnych: 37 748 288
  Liczba kart ważnych: 15 050 027
  frekwencja 39.87 %

 23. Zbigniew Kozioł said

  @22

  „O przyszłości decyduje liczba głosów.”

  No.

  No to idź pan się posikać.

 24. Zbigniew Kozioł said

  W tak zwanym życiu to wogóle najlepiej nie wychylać się. Ot, bierzy sobie ono życie, i bierzy, a ty bierzesz sobie i bierzesz to co podpowiadają. Słoneczko świeci, motylki latają. Muchy srają już wiosną. Ależ to jest piękne. Wiosną to nawet robaki wyłażą z ziemi.

 25. Zbigniew Kozioł said

  bieży

  te 20 lat nie w Polsce. W zasadzie pamiętam ortografię.

 26. MatkaPolka said

  „RZĄDZĄ” POLSKĄ – AGENTURA ? – JOŁOPY ? – A MOŻE JEDNO DRUGIM W POŁĄCZENIU

  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=3640

  MAREK CHRAPAN – INNE ARTYKUŁY
  Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje…. Marek Chrapan

  BANDYCKA SCHIZOFRENIA „RZĄDZĄCA” POLSKĄ. Marek Chrapan

  SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!

  SZYKOWAĆKAŁACHY !!!

  Medialne „obrzezanie mózgów” społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze- tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy…

 27. MatkaPolka said

  A CZY KTOŚ Z SZANOWNYCH przynajmniej podpisał petycję ???
  1. PETYCJA O ODWOŁANIE RZĄDU DONALDA TUSKA
  http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

 28. EKO-LAS said

  Ad. 27
  „A CZY KTOŚ Z SZANOWNYCH przynajmniej podpisał petycję ???”

  Inicjatywy społeczne wyrażane listami poparcia bądź sprzeciwu mogą stać się niezamierzoną pułapką, w którą wpadną bez swojej wiedzy ale za wyraźną zgodą, – uczestnicy tego poparcia lub sprzeciwu.

  Regulacje prawne, określają szczegółowo formę i tryb społecznej inicjatywy, prawo wyraźnie określa taką drogę – w dążeniu do uzyskania wpływu na decyzje podejmowane w odniesieniu do m.in. pewnych grup zawodowych i społecznych.

  Inna droga inicjatywy społecznej niż ta określona regulacjami prawnymi jest sprzeczna z obowiązującym prawem, a tym samym nie podlega ochronie prawnej.

  Czy jesteś przeciwnikiem demokratycznych struktur władzy, pozbawionym ochrony praw gwarantowanych przez Konstytucję?(„Wyrażam sprzeciw…”; „…stanowczo żądam…itp.”)

  Czy jesteś przeciwko pozostawieniu obecnego stanu zarządzania(?) (…)?

  Czy jesteś przeciwko pozostawieniu obecnego stanu finansowania (…) ?

  Jeżeli wszystkie Twoje odpowiedzi są na „tak” i przekazałeś podpisany kupon do apelu, – to świadomie na własne życzenie dajesz możliwość wpisania się na stosowną listę bazodanową.

  Odpowiedzialność za ten czyn ponosisz osobiście, gdyż nie chronią Ciebie żadne struktury – żadnej organizacji, a twój sprzeciw nie podlega żadnej ochronie prawnej.

  Zauważ, że tzw. kupon do apelu nie zawiera żadnych wskazań co do podstawy prawnej Twojego działania.

  Świadomość prawna to znajomość przepisów i instytucji prawnych jak również ocena prawa przez społeczeństwo i jego zdolność do postulowania zmian prawnych pożądanych przez społeczeństwo. Świadomość prawna sama w sobie nie oznacza przestrzegania prawa przez ogół społeczeństwa.

  Bądźmy świadomi otaczającego nas rzeczywistego, realnego świata.

 29. 166 bojkot TVN said

  27/O Matko Polko!
  Do kogo i kto kieruje tę petycję? Kto kogo ma odwołać? Komorowski Tuska?
  Poważnie?!
  Za co? Po co?
  Przecież po to od początku swoich rządów mordują i kłamią, żeby przez kolejne lata swobodnie kraść i likwidować co się da.
  TRZEBA BYŁO PÓJŚĆ NA WYBORY, GLOSOWAĆ, BYĆ MĘŻEM ZAUFANIA, ZBIERAĆ WYNIKI CZĄSTKOWE Z KOMISJI WYBORCZYCH, OBNAŻAĆ KŁAMSTWA P-OSZUSTÓW, a nie bojkotować.
  Teraz bul-Komorowski i Tusk bojkotują wyborców i co im zrobisz? Petycją tych oszustów nie pokonasz. Albo wojsko może załatwić sprawę, albo może razem „gdzieś polecą”.albo będziemy musieli się męczyć do następnych wyborów, o ile jeszcze jakieś będą.
  Podpisywać takie bzdurne petycje do nie wiadomo kogo mogą tylko ludzie pozbawieni elementarnej wiedzy o systemie wyborczym w Polsce, naiwniacy, lenie intelektualne, albo ludzie lekko lub całkowicie niedorozwinięci umysłowo.

  Już bardziej sensowne są manifestacje uliczne.

 30. Zbigniew Kozioł said

  a już myślałem, że was tu nie ma…

 31. 166 bojkot TVN said

  http://gloria.tv/?media=228698

 32. antka kobity szwagra brat said

  …już sie chyba ruszyło p.Gajowy….z czego osobiscie sie ciesze…:D

 33. Zbigniew Kozioł said

  A co się Antka ruszyło? Ona jezt on czy onz? Jesli on to chuj siem ruszył? A Przedtem siebie nie ruszał?

 34. Rysio said

  re 25. Ja gdy się „zatykam” ortograficznie to robię to co za młodych lat w szkole – ściągam.

  😉

  http://www.sjp.pl
  http://www.sjp.pl/bie%BFy

 35. Zbigniew Kozioł said

  no to ja mam jedneho wincej do kolekcji głópków: Antka od mojej kobity szwagrowego.

 36. RomanK said

  Panie Zbigniewie..wspolny jezyk?? z kim??? Nie mamy juz nawet wspolnego odniesienia,,nie mowiac o jezyku!
  Chaos pojeciowy- jaki wprowadzono w polska mysl, w kulture, religie, cywilizacje powoduje- ze mowi pan po polsku i nie rozumie swego rozmowcy..on mowi niby to samo, uzywa tych samych okreslen ..ale okazuje sie ze obaj mowicie o zupelnie czyms innym,!!!!!
  To jest Tragedia Wiezy Babel…pomieszanie jezyka!
  Albo pan to przyjmuje i cieszy sie i podziwia wynalazcow ..albo pan idzie na margnes..badz jest pan tam odstawiany!
  Z tym wiaze sie zachwianie i utrata calkowita czegos- co zawsze stanowilo rdzen Narodowy…czyli Tozsamosc!
  CO to jest tozsamosc..to jest zdolnosc do samo identyfikacji i samo klasyfikacji z poczuciem przynaleznosci do wiekszej grupy z ktorej czerpiemy swoja tozsamosc i do niej partycypujemy i bronimy w chiwli zagrozenia zarowno naszej wspolnej tozsamosci, jak i naszego wspolnego interesu , ktorym sa wartosci nam wszystkim wspolne, jakie skladaja sie na nasza kulture i cywilizacje zarowno duchowe jak i materialne.
  STad wymysly zaklocajace jasnosc i sprawnosc samoidentyfikacji poprzez wprowadzenie pojec do tej samej swiadomosci wewnetrznie ze soba sprzecznych tworzac intelektualne sztuczne hubrydy pojeciowe..mp polski, rosyjski niemiecki zyd…niech pan zwroci uwage co taka idiotyczne i sprzecna sama w sobie robi dla samoidentyfikacji???? Niech pan wejdzie w skore czlowieka, ktory identyfikuje sie w ten sposob:-)))) czy tez niechciana ciaza, akternatywne malzenstwo.. wierzacy -niepraktykujacy….progressywny katolik…itd emm pstremm bzdremmm.. cos co jako pojecie nigdy nie istnialo, ani w przeszlosci ani w terazniejszosci nawet nie ma szansy zaistniec w przyszlosci w rzeczywistym swiecie…sprzecznych same w sobie i ktore dzieki tej sprzecznosci przesterowuja nasza swiadomosc na iluzje! Trick..zwykly trick! Oszukanie mozgu przez przekrecenie procesu myslowego mozg zaczyna funkcjonowac w wirtyualnej iluzji odbierajc ja jako rzeczywistosc ze wszystkimi tego skutkami. Ludzie tacy zaczynaja zachowywac sie jak lunatycy i zaczynaja poslugiwac sie logika lunatykow..niech pan poczyta tu czy gdziekolwiek, paopatrzy na obrady sejmu, na to co dzieje sie wokol…
  Poczyta ta publicystyke iluzjonistow felietonistow…
  ..w kazdej dziedzinie, na kazdym polu… TO nie przypadek..to doskonaly aparat psychotechniczny, zabiegi psycho socjalne sluzace Ars Rege…do tego pomoc narktykow i dionizjanskich rytmow….i SEX… Metoda – Sex ,drug, rock…..
  To przewraca epistemologie a ta pociaga za soba zmiane i zwyrodnienie ontologii…tresowani w systemach edukacyjnych wg tych zalozen wychodza po nich wyksztaceni czyli wymozdzeni idioci zawieszeni w mazi pojeciowej…pozbawieni jakiegokolwiek punktu odniesienia…przyuczeni do wykonywanych wycinkowych zdan w gospodarce bez zdolnosci i mozloiwosci objecia szerszego zakresu .
  TO hodowla niewolnikow,,do tego jeszcze dieta niewolnikow…a tym po co jezyk…wystrcza bodzce…

 37. Maverick said

  Do czego to doszlo za krytyke Komorowskiego, tworcy stronki http://antykomor.pl

  grozi 5 lat wiezienia.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prokuratorskie-zarzuty-dla-tworcy-strony-Antykomorpl,wid,14406895,wiadomosc.html

  To stawia Polske na rowni z Korea Polnocna i Stanami gdzie nie wolno krytykowac bozkow globalizmu.

 38. MatkaPolka said

  Tak ta petycja istnieje już jakiś czas i zatrzymała się na poziomie 66,000
  Oczywiście ani wybory, ani petycja nic nie zmienia, ale cieszę się ze temat wywołał dyskusje

  Bojkocie. Uczestnictwo w wyborach , w celu ich wygrania to także naiwność

  Bo w Polsce mamy SYSTEM TOTALITARNY i dyktaturę.

  Tym niemniej wokół takich akcji jak petycja, czy wybory może powstać jakaś organizacja lub opozycyjna partia polityczna

  Czy istnieje jakaś inna forma zrzeszania się, jeśli nie ma konkretnej sprawy ? !!!
  Np. żądanie ustąpienia agenta niemieckiego Tuska
  A czy demonstracje uliczne „W obronie Krzyża” lub przeciw ACTA coś dały? ZERO, NIC, NIL…

  Kilka artykułów Marka Chrapana

  Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ?
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=3358

  Mafijny układ z Magdalenki (Grupa Trzymająca Władzę – GTW) nie odda władzy drogą kartki do głosowania” żadnej opcji z po za tego układu, doskonale wiedzą że sami wydaliby wyrok na siebie.
  Zastanawiam się czy ci respondenci nie zdają sobie sprawy z tej zależności, czy też celowo próbują „zneutralizować” ludzi ukazujących konieczność zdecydowanych działań do przywrócenia Państwa Polskiego Narodowi ? – Według mnie jest to ta druga kategoria, nasłani przez staro-nową SBcję prowokatorzy mający zneutralizować przejawy wszelkiego buntu przeciw „rządzącemu” na przemian bandyctwu mafijnego układu z Magdalenki. Nie raz opisywałem handel „głosami” (nawet 50 zł za głos) bezrobotnych, czy też nakazy „przedsiębiorców” do głosowania na określoną klikę w zamian za pracę przy bezrobociu rzeczywistym ok. 40-parę% (poniewierają się za granicą z powodu bezrobocia w Polsce i tak muszą być liczeni).

  To dlatego mamy tak skonstruowaną „ordynację wyborczą” że niezależnie od frekwencji w wyborach – np. 1/stutysięczna promila – gwarantuje ona „legalność” wyborów.

  „GTW” (SBcki „biznes”) doskonale wie że społeczeństwo wytresowane w komunie i przez ostatnie 20 lat zdaje sprawę że wybory te są fikcją i nie idzie do urn po za „krewnymi i znajomymi królika” oraz uczestnikami nakazowymi za pracę i 5o zł.

  To dlatego PiS przekazał „rządy” w 2007 roku dla PO – na polecenie GTW- wiedząc że otrzyma je z powrotem wg znanej zasady „policjanta złego i dobrego” (Pamiętamy tajną rozmowę L. Kaczyńskiego z D. Tuskiem pod koniec 2005 roku z której obaj byli bardzo zadowoleni mimo wcześniejszych bardzo „złych” – dla publiki -relacji). Nie dalej jak przedwczoraj j. Kaczyński oficjalnie przyznał że „elektoraty” PiS i PO niczym się nie różnią to znaczy że tacy jak ja dla PiSu nic nie znaczą.
  Jeżeli ktoś spróbuje mi wmawiać, że jest to tylko zabieg dla pozyskania wyborców – odpowiadam: a co było po takim samym krętackim okłamaniu w roku 2005 ? – kiedy to PiS wręcz odwrócił się od przedwyborczego programu pomimo że LPR i „Samoobrona” żądali jego realizacji.

  Cała „nasza” tzw. „demokracja” jest na pokaz, dla „legitymizacji” w oczach świata, w rzeczywistości typowo mafijny system – wystarczy prześledzić tylko parę programów TV np. E. Jaworowicz, „Uwaga”, „Telewizjer”, „Misja specjalna” – i nie trzeba wyjeżdżać w teren gdzie to widać na każdym kroku.

  Dla utrzymania tego systemu stworzonego bandyckim „prawem” mimo systematycznych deklaracji zmiany „prawa” w przedwyborczych deklaracjach wszystkich klik, tworzy się nowe stanowiska represji dla zwykłych ludzi pod obłudnymi hasłami „odpolitycznienia” jak ostatnio „rozdział prok. generalnego i min. „sprawiedliwości”.

  Czy to znaczy że prokurator nie ma swoich preferencji „politycznych” ustalających jego płacę, zakres obowiązków itd..itp.. ? – A może nie będzie respektował bandyckiego „prawa” ustanowionego i ustanawianego przez mafię z bandyckiego układu Magdalenkowego ? –

  DOŚĆ MYDLENIA OCZU !!!

  WYZWOLIĆ SIĘ Z POD PATOLOGICZNEGO, MAFIJNEGO SYSTEMU STWORZONEGO PRZEZ KOMUSZĄ SBcję DO SPÓŁKI JEJ KAPUSIAMI I ZWERBOWANYMI BEZIDEOWYMI, OGARNIĘTYMI RZĄDZĄ WŁADZY KONIUNKTURALISTAMI, MOŻEMY JEDYNIE ZBROJNYM ZRYWEM

  SzykowaćKałachy !!! Marek Chrapan

  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=3348

 39. Rosomak said

  @ 15. /…/”Z innej beczki panie Rosomak…to caly ten wrzask o glupocie spoleczenstwa to zwykla gnojowka…”

  Gdyby w istocie nią była, nie mielibyśmy dziś takiego rządu i partii jakie mamy – w efekcie oddawania głosów na swoich ciemiężców przez społeczeństwo „mądre inaczej” .

  Proszę Pana, ja identyfikuję się z Narodem Polskim, który w „pochodzie narodów” wykazał się wyjątkowym hartem ducha i niezłomnością z czego jestem dumny, ale nie z obecnym społeczeństwem, któremu ton z góry nadają dywersanci: hucpiarze, złodzieje, hipokryci i kłamcy, zaś przeważają w nim poczciwi ignoranci i głupcy – czyli pospolite „lemingi” będący zalążkiem niewolników.

 40. Zbigniew Kozioł said

  @37

  „To stawia Polske na rowni z Korea Polnocna i Stanami gdzie nie wolno krytykowac bozkow globalizmu.”

  Pieprzy pan.

  I w Korei Płn i w USA można.

 41. Sław. said

  Ad.32.Dziękuję. Apel Dr. Ratha daje nadzieję, że żydowszczyzna się kończy oraz Niemcy mają świadomość, że byli i są wykorzystywani w morderczej ” grze” unych.

 42. 166 bojkot TVN said

  http://kontrowersje.net/tresc/polska_rzadza_dwa_ruskie_cwele_tusk_i_komorowski

 43. anatom said

  @18 ty raczej osiol a nie koziol jestes bo niektore wypociny masz osiolkowate stety niestety i nie rob juz skretow z lisci klonu bo sie sklonujesz i dopiero jaja beda.patryjoto za 3 grosze.!!!

 44. jaszmija said

  Kilkudziesięciu astronautów, naukowców i inżynierów podpisało list w sprawie propagandy klimatycznej

  Coś zaczyna pękać wobec misternie zaplanowanego dogmatu na temat ludzkiej działalności, jako przyczynie wzrostu stężenia CO2 w atmosferze. Plan opodatkowania ludzkości przy okazji obserwacji zmian klimatycznych powodowanych działalnością Słońca, jako żywo przypomina stosowane w starożytności metody ogłupiania ludzi podczas zaćmień.

  Tak jak i wtedy tak i teraz poziom wiedzy społeczeństwa jest dramatycznie niski i naukowcy są odpowiednikami egipskich kapłanów, którzy mogą wcisnąć ciemnemu ludowi dowolną głupotę. Gdy oszukańcze naciąganie danych stosowanych przez IPCC wyszło na jaw kilka lat temu wydawało się, że to już koniec tego globalnego klimatycznego oszustwa. Jednak zwykłą reakcją na kompromitująca wpadkę jest przemilczenie, przeczekanie i ponowne zapuszczenie machiny propagandowej, gdy lud o wszystkim zapomni. To typowy mechanizm psychologiczny zastosowany u nas w Polsce przy okazji kompromitacji ośrodków sondażowych, które „pomyliły się” dramatycznie podczas jednych z ostatnich wyborów. Efekt był taki sam, trzy miesiące ciszy i potem udajemy, że nic się nie stało.

  W tym przypadku udawanie będzie równie łatwe, bo nikt, komu miłe są naukowe granty nie będzie ryzykował infamii społeczności naukowej. A jednak znaleźli się tacy odważni. Oto tekst listu, jaki opublikowali pracownicy Goddard Institute of Space Studies, w skrócie GISS.

  28 marca 2012

  Generalna Dyrekcja NASA

  Dyrektor NASA

  Charles Boldenu

  Drogi Charlie,

  My, niżej podpisani, zachęcamy przedstawicieli NASA Goddard i Instytut Studiów Kosmicznych GISS) do powstrzymania się od bezpodstawnych oskarżeń w prasie i Internecie. Wierzymy, że NASA i oświadczenie GISS, że dwutlenek węgla jest produktem ludzkiej działalności, i ma katastrofalny wpływ na globalne zmiany klimatu, nie mają podstaw, w szczególności biorąc pod uwagę tysiące lat danych empirycznych. Setki wybitnych naukowców, ekspertów w dziedzinie klimatu i tysiące innych naukowców publicznie oświadczyło, ich nieufność wobec katastroficznych prognoz, z których część pochodzi z kierownictwa GISS. Oczywiście, te prognozy nie mogą być naukowo uzasadnione.

  Na dużą skalę prowadzona jest akcja propagandowa wmawiająca ludziom, że CO2 jest podobno głównym powodem zmian klimatycznych, jest to niegodne ze względu na historię NASA – organizacji, która zawsze obiektywnie oceniała wszystkie dostępne dowody naukowe przed podjęciem decyzji lub złożeniem oświadczenia.

  Jako byli pracownicy NASA, znajdujemy poparcie dla skrajnych opinii w tej kwestii, przynajmniej do przeprowadzenia szczegółowych badań potwierdzających lub zaprzeczających decydującemu wpływowi naturalnych czynników klimatycznych.

  Domagamy się, aby przedstawiciele NASA powstrzymali się od nieuzasadnionych i bezpodstawnych stwierdzeń na ten temat w mediach i Internecie. Ryzykujemy wzorową reputacją NASA, reputacją obecnych i byłych pracowników organizacji, a nawet dobrym imieniem samej nauki.

  Dodatkowe dane naukowe odnoszące się do kwestii interesujących nas, możesz uzyskać po skontaktowaniu się z Harrison Schmitt, Walterem Cunningham i innymi profesjonalistami, którzy będą poleceni.

  Dziękuję za uwagę dla tego wniosku.

  Z poważaniem,

  1. / S / Jack Barneburg, Jack – JSC, struktury promu, Inżynieria Dyrekcja, staż pracy 34 lat
  2. / S / Larry Bell – JSC, Mgr. Systemy załogi Div. I Inżynierii Dyrekcja, staż 32 lat
  3. / S / dr Donald Bogard – JSC, główny badacz, Nauka Dyrekcja, staż 41 lat
  4. / S / Jerry C. Bostick – JSC, główny badacz, Nauka Dyrekcja, staż 23 lat
  5. / S / dr Phillip K. Chapman – JSC, naukowiec – astronauta, staż 5 lat
  6. / S / Michael F. Collins, JSC, dyrektor, Lot Projektowanie i Dynamics Division, MOD, staż 41 lat
  7. / S / dr Kenneth Cox – JSC, dyrektor lotu Div Dynamics, Engr.. Dyrekcja, staż 40 lat
  8. / S / Walter Cunningham – JSC, astronauta Apollo 7,staż 8 lat
  9. / S / dr Donald M. Curry – JSC, Mgr. Transfer Leading Edge, Thermal Sys ochrony. I Engr r. Reż., staż 44 lat
  10. / S / Leroy Day – Hdq. Wicedyrektor Program Space Shuttle, staż 19 lat
  11. / S / dr Henryk P. Decell, Jr – Biuro SA, Dyrektor, Teorii i Analiz, staż 5 lat
  12. / S / Charles F. Deiterich -. SA, Mgr, Lot Integracja Operations, MOD, staż 30 lat
  13. / S / dr Harold Doiron – JSC, przewodniczący Pogo panel transfer Zapobieganie, staż 16 lat
  14. / S / Charles Duke – JSC, astronauta Apollo 16, staż 10 lat
  15. / S / Anita Gale
  16. / S / Grace Niemcy – JSC, analityk programów, staż 35 lat
  17. / S / Ed Gibson – JSC, Astronaut Skylab 4, staż 14 lat
  18. / S / Richard Gordon – JSC, astronauta, Gemini Xi, Apollo 12, staż 9 lat
  19. / S / Gerald C. Griffin – JSC, Apollo Flight dyrektor i dyrektor Johnson Space Center, staż 22 lat
  20. / S / Thomas M. Grubbsa – JSC, dyrektor, obsługi technicznej statku powietrznego i Oddział Engineering, staż 31 lat
  21. / S / Thomas J. Harmon
  22. / S / David W. Heath – JSC, specjalista reentry, MOD, staż 30 lat
  23. / S / Miguel A. Hernandez, Jr – JSC, szkolenia załóg lotniczych i operacje, staż 3 lata
  24. / S / James R. Roundtree – Główny Oddział JSC, 26 lat
  25. / S / Henoch Jones – JSC, Mgr. SE & I, Biuro Programu transfer, 26 lat
  26. / S / dr Joseph Kerwin – JSC, astronauta, Skylab 2, Dyrektor przestrzeni i Nauki, 22 lat
  27. / S / Jack Knight – JSC, szef, zaawansowane operacje i dział rozwoju, MOD, 40 lat
  28. / S / dr Christopher C. Kraft – JSC, dyrektor lotu Apollo i dyrektor Johnson Space Center, 24 lat
  29. / S / Paul C. Kramer – JSC, Ass.t Planowania Aeroscience i Flight Mechanics div, EGR.. Reż., 34 lat
  30. / S / Alex (Skip) Larsen
  31. / S / dr Lubert Leger – JSC, Ass’t. Główny Dział Materiały, Engr. Dyrekcja, 30 lat
  32. / S / dr Humbolt C. Mandell – JSC, Mgr. Transfer programy kontroli i Advance Program, 40 lat
  33. / S / Donald K. McCutchen – JSC, inżynier projektu – Space Shuttle oraz ISS Biura Programu, 33 lat
  34. / S / Thomas L. (Tom) Moser – Hdq. Dep. Dr hab. Admin. I Dyrektor, Program Stacja Kosmiczna, 28 lat
  35. / S / dr George Mueller – Hdq, dr hab.. Adm, Urząd lotów kosmicznych, 6 lat
  36. / S / Tom Ohesorge
  37. / S / James Peacock – JSC, Apollo i Biuro Programu transfer, 21 lat
  38. / S / Richard McFarland – JSC, Mgr. Symulatory ruchu, 28 lata
  39. / S / Joseph E. Rogers – JSC, szef, Struktury i Oddział Dynamics, Engr. Dyrekcja, 40 lat
  40. / S / Bernard J. Rosenbaum – JSC, Główny Wydział Inżyniera, Propulsion and Power, Engr. Reż., 48 lat
  41. / S / dr Harrison (Jack) Schmitt – JSC, astronauta Apollo 17, 10 lat
  42. / S / Gerard C. Pokazy – JSC, doc. Manager, Quality Assurance, 30 lat
  43. / S / Kenneth garnitur – JSC, Ass’t Mgr, integracja systemów, Space Shuttle, 37 lat.
  44. / S / Robert F. Thompson – SA, Program Manager, Space Shuttle, 44 lat
  45. / S / Frank Van Renesselaer – Hdq, Mgr.. Transfer stałe Boostery rakiet, 15 lat
  46. / S / dr James Visentine – JSC Materiały Oddział, Inżynieria Dyrekcja, 30 lat
  47. / S / Manfred (holenderski) von Ehrenfried – JSC, Flight Controller, Mercury, Gemini i Apollo, MOD, 10 lat
  48. / S / George Weisskopf – JSC, Avionics Systems Division, Inżynieria Dir, 40 lat.
  49. / S / Al Worden – JSC, astronauta Apollo 15, 9 lat
  50. / S / Thomas (Tom) Wysmuller – JSC, meteorolog, 5 lat

  Źródło: http://mixednews.ru/archives/16826

  Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kilkudziesieciu-astronautow-naukowcow-inzynierow-podpisalo-list-w-sprawie-propagandy-klima

 45. EKO-LAS said

  Ad.44

  „(…) list w sprawie propagandy klimatycznej”

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20081212&id=sw21.txt

  Piątek, 12 grudnia 2008, Nr 290 (3307)

  Polski profesor dowodzi, że dwutlenek węgla powstający na skutek działalności człowieka nie powoduje ocieplenia i zmiany klimatu

  To propaganda klimatyczna

  Do Kongresu USA wpłynęła ekspertyza prof. Zbigniewa Jaworowskiego, z której wynika, że przedindustrialne poziomy dwutlenku węgla były mniej więcej na takim samym poziomie, jaki obserwujemy dzisiaj. Oznacza to, że ocieplenie klimatu nie jest wywołane wzrostem zawartości dwutlenku węgla w powietrzu.
  (…)

  http://srodowisko.ekologia.pl/ochrona-srodowiska/Globalne-ocieplenie-to-mit,6925.html
  (…)
  Profesor Jaworowski tłumaczy, że człowiek nie jest w stanie w znaczącym stopniu wpływać na klimat. Wahania temperatury tłumaczy on zmieniającą się aktywnością Słońca, przez co do Ziemi dociera raz mniej, innym razem więcej ciepła. Astronomiczne obserwacje Słońca każą uznać, że w ciągu najbliższych lat czeka nas ochłodzenie klimatu, w związku z nadchodzącym spadkiem aktywności słonecznej.

  Tymczasem, jak twierdzi profesor, współczesne ocieplenie jak i poprzednie ciepłe fazy, mają korzystny wpływ na biosferę, produkcję żywności i przyrost populacji. Z zebranych przez niego danych statystycznych wynika, że na przestrzeni od 1939 do 2000 roku liczba ludności w skali globu wzrosła 2,9 razy, a światowa produkcja żywności od 3,5 do 6,3 razy, co w dużym stopniu wpłynęło na wzrost przeciętnego trwania życia na świecie.

  Jego zdaniem CO2 nie jest wcale przekleństwem świata, tylko jego błogosławieństwem. Dziwi go powszechna fobia na punkcie dwutlenku węgla, gdyż jest to drobny gaz cieplarniany, stanowiący zaledwie ułamek wszystkich gazów tworzących atmosferę. Największym zaś gazem cieplarnianym jest zwyczajna para wodna, która składa się na 97 proc. gazów cieplarnianych.
  (…)

 46. EKO-LAS said

  Ad. 45
  “(…) list w sprawie propagandy klimatycznej”

  http://wiadomosci.ekologia.pl/srodowisko/Lasy-chlona-CO2,8486.html

  (…)
  Od kwietnia 2007 roku kilka polskich instytucji naukowych realizuje projekt badawczy „Bilans węgla w biomasie drzew głównych gatunków lasotwórczych Polski”. Naukowcy chcą m.in. zbadać, jak różne gatunki drzew występujące w polskich lasach pochłaniają dwutlenek węgla.
  (…)
  „Skoncentrowano się na określeniu biomasy nadziemnej i podziemnej oraz zmianach i zawartości w nich węgla w zależności od typu zbiorowiska – informuje Artur Sawicki. – Bardzo istotnym elementem tych kompleksowych analiz był wybór ośmiu gatunków drzew modelowych, które na potrzeby badań wyrywano z korzeniami”.
  (…)
  W drzewostanach sosnowych stwierdzono, że rocznie 1 hektar pochłania 30 ton CO2, co w przeliczeniu daje 8 ton węgla na 1 ha. W raporcie Lasów Państwowych globalna retencja węgla polskich lasów w biomasie drzew to 690 mln ton w częściach nadziemnych i 206 mln ton w częściach podziemnych oraz 7 mln ton w martwym drewnie, to łącznie aż 900 mln ton węgla. „W trakcie badań weryfikowane są te szacunkowe dane (zwłaszcza biomasy korzeni), a jednocześnie uwzględnia się również kumulację węgla w warstwie runa – co stanowi ok. 5 proc. węgla zawartego w ekosystemie leśnym – oraz ściółki, które do tej pory nie były analizowane”

  http://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-o-klimacie.html

  NIK o klimacie
  22 grudnia 2009 16:53

  Polska produkuje 10 ton CO2 na jednego mieszkańca rocznie i redukuje go pięciokrotnie więcej niż wymaga Protokół z Kioto.
  (…)

  _________________________________________________________

  Oficjalna Statystyka, stan na 09.10.2011
  Liczba mieszkańców: 37 748 288

  37,748mln x 10 ton CO2 = 377,48 mln ton CO2 rocznie
  Wg raportu Lasów Państwowych globalna retencja węgla polskich lasów w biomasie drzew łącznie aż 900 mln ton węgla

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: