Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
  bardzo o Wiadomo, dlaczego niektórym tr…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Prokrastynacja – czy prokrasty…
  Skrót relacji z Sejm… o Minister zdrowia i statys…
  Bogdan o Na Dolnym Śląsku odnaleziono s…
  Kar o Największa pułapka pozytywnego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Zarzuty dla twórcy strony Antykomor.pl. Grozi mu pięć lat więzienia.

Posted by Marucha w dniu 2012-04-13 (Piątek)

Polski leming, gdy już otworzy jadaczkę w kwestiach wolności słowa, to zaczyna paplać o stłasnych pseśladowaniach w Chinach, Korei Północnej, Białorusi (sic!), Rosji (sic!), Iranie etc. Nie dostrzega cenzury Internetu i wolności wypowiedzi w centrum d**kracji, jakim jest Unia Europejska, ani nawet w Polsce. I o to właśnie chodzi mediom: aby leming nic nie widział i nie słyszał, a jakby już coś zobaczył, to żeby tego nie zrozumiał. – admin.

Zarzuty znieważenia prezydenta RP, a wcześniej marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego usłyszał w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim twórca portalu Antykomor.pl, mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego Robert F. – poinformowała prokurator okręgowy Jadwiga Bissinger-Kopania.

Robert F. usłyszał również zarzuty fałszowania dokumentów i posługiwania się nimi oraz zarzut posługiwania się cudzym dowodem osobistym. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Antykomor.pl

O stronie Antykomor.pl głośno było w maju ubiegłego roku. Wtedy do mieszkania autora strony weszli funkcjonariusze ABW, którzy m.in. zabezpieczyli jego laptopa i inne nośniki danych. Czynności zleciła prokuratura w Tomaszowie Mazowieckim, prowadząca śledztwo w sprawie znieważenia głowy państwa. Po kilku miesiącach sprawa trafiła do piotrkowskiej prokuratury.

Na stronie gromadzone były materiały o prezydencie Bronisławie Komorowskim, a także m.in. gry polegające na strzelaniu do jego wizerunku oraz – jak podkreślała ABW – zdjęcia przedstawiające go jako „prostytutkę, homoseksualistę, pijaka, uczestnika czynności seksualnych”.

Autor strony twierdził, że ma ona charakter wyłącznie satyryczny i nie znieważała prezydenta, jednak po tym, jak przeszukano jego mieszkanie zdecydował się na jej zamknięcie; kilka tygodni później reaktywował stronę i umieścił ją na serwerze w USA.

Doniesienie na ABW

Pod koniec maja autor strony złożył w warszawskiej prokuraturze doniesienie o podejrzeniu przestępstwa nadużycia władzy przez Agencję. Zawiadomienie dotyczyło przestępstwa przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy ABW i prokuratora oraz działania na szkodę interesu publicznego lub prywatnego. W jego ocenie ABW nie miała podstaw prawnych do działań, bo Agencja nie ma ustawowych kompetencji do ścigania znieważenia głowy państwa.

Ostatecznie doniesienie trafiło do Prokuratury Rejonowej w Sieradzu, która w lipcu po przeprowadzeniu czynności sprawdzających odmówiła wszczęcia śledztwa w tej sprawie [I słusznie. Prawo jest po to, aby zgnoić osoby niewygodne, a nie po to, żeby wymierzać sprawiedliwość – admin]

Prokuratura uznała, że w tym przypadku nie doszło do przestępstwa przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych i działania na szkodę interesu publicznego lub prywatnego. Akcja Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego przeciw autorowi strony w oczach wielu komentatorów była zamachem na wolność słowa.

„Warto odróżnić żart od zwykłego chamstwa”

Posłowie PiS złożyli w tej sprawie wniosek na Komisji ds. Służb Specjalnych, aby szef ABW i prokuratura przedstawili, dlaczego Agencja została zaangażowana w tej sprawie. Uznali, że ABW przekroczyła swoje uprawnienia, bo w katalogu przestępstw, jakimi – zgodnie z ustawą – się zajmuje, nie ma słowa o publicznym znieważaniu prezydenta RP.

Prezydent mówił wówczas, że z akcją ABW nie miał nic wspólnego. Zaznaczył, że potrafi z dystansem i autoironią podchodzić do satyrycznych materiałów, również na swój temat, jednak – jak powiedział – warto odróżnić żart od tego, co jest przejawem nienawiści, bądź zwykłego chamstwa.
(jpo)

http://wiadomosci.wp.pl/

Czyli, proszę Państwa, cała ta żałosna i kompromitująca Polskę akcja obrony czci i chonoru  prezydenta chrabiego Komorowskiego odbywa się  według uznanej formułki: bez  jego wiedzy i zgody. Oczywiście, jeśli już mowa o chamstwie, to warto by zasięgnąć opinii u takich ekspertów, jak przykładowo prof. muchołapstwa Niesiołowski albo człowiek grupujący zboczeńców, dziwaków i pojebusów w „partii” swego imienia. – admin.

Komentarzy 69 do “Zarzuty dla twórcy strony Antykomor.pl. Grozi mu pięć lat więzienia.”

 1. centurion said

  I jak tutaj myśleć o pokojowym odsunięciu od władzy tego aparatu. Zakładając rózne scenariusze nie ma możliwości realizacji planu uzdrowienia Polski bez rozlewu krwi. Niestety.

 2. JamJestSceptyk said

  Chamstwo? Nienawiść? Wykluczone! Naród ma się odnosić do prezydęta z szacunkiem i czcią, jak każda dziwka do swojego alfonsa.

 3. anatom said

  juha bedzie sie lala albo jasir na zawsze

 4. bluke said

  Coś na temat:

 5. Szacunek dla matrioszki wart 5 lat paki.Niesamowite, kryminalista Niesiołowski nawet w stan oskarżenia nie popadł a to ci dopiero checa. W ten sposób chcą zastraszyć Społeczeństwo przed jakąkolwiek popzycyjną działalnością. Pamiętacie Państwo ten słynny teatr z nababem polskim za czasów panowania (……….) i filmowania przez TVN akcji, cytat leżącegona podłodze: „czy mogę się odwrócić?” Na to antyterror. ” Rusz się tylko to ci Ku..a łeb odstrzelę” Póżniej odgrażał się sądem w studio TVN-u i podawał nawet # tel. przenośnego i cisza jak makiem. Cel to myśl „Kowalskiego” jeżeli takiemu grożą to mnie zwykłego….. Wiecie Państwo co mam na myśli, zapewne wiecie. Cel zastraszania w społeczeństwie osiągnięty, mam nadzieję, że nie całkowicie, ponieważ szkoła niezbyt renomowana acz zachodnia, indiańska zapewne.

 6. MatkaPolka said

  Der Furher’s Face 1944

 7. Zbigniew Kozioł said

  Witamy w naziźmie! Którego nie wybieraliśmy! Uh, ug, ha ha ha! Heil Hitler!

  Z tym, że to nie jest nazizm. Ten byl ideologią narodową.

  Heil Hitler!
  Heil Hitler!
  Heil Hitler!
  Heil Hitler!
  Heil Hitler!
  Heil Hitler!
  Heil Hitler!

  Heil!!!

  Dupki blade.

 8. KaRabin said

  Znalezione w necie:

  „Pytanie: kto z Was zrobiłby Tuska prezesem albo dyrektorem w swojej firmie ??? Gostek notorycznie Wam ją zadłuża, łże na każdy temat i otacza się takimi samymi łgarzami, podejmuje działania fasadowe, bo dba bardziej o „pojednanie” z konkurencyjnymi firmami, niż o własną, wypełnia polecenia właścicieli innych firm, a w konsekwencji widząc, że towar sprzedaje się coraz gorzej – radykalnie podnosi ceny. Ma ktoś odwagę ???”

 9. Zbigniew Kozioł said

  Idź pan, ch*ju karabin anonimowy, spytać swoich. Nie wiem za czym pan tu miejsce zajmuje i uwagę. Albo przyłącz się do Partii.

  Do Partii! Won!!!

 10. konstanty said

  Niema w tym nic dziwnego Wiadomo ze Polska rzadza sluzby specjalne PRL (Gromoslaw Czempinski – wywiad w ,,Reczpospolitej ,, pomyslodawca i tworca PO ) Pan Komorowski- wielki sympatyk i obronca WSI. Gen.Marek Dukaczewski – byly szef WSI powiedzial : ze upije sie szampanem jak pan Komorowski zostanie prezydentem. Takie sily nie moga wiec dopuscic aby choc najmniejsza ujma powstala na krysztalowej postaci pana prezydenta Komorowskiego

 11. Zbigniew Kozioł said

  @10
  Bananowy kraj w środku jewropy.
  I białe murzyny w nim.

  Dupki które sie sprzedały. Durne dupki.

 12. Zbigniew Kozioł said

  Sprzedały się za świecidełka.

  Trudno mieć poważanie dla podobnych ludzi.

 13. Zbigniew Kozioł said

  Ktoś tu napisał wokół, jak to Polska potrzebuje naukowców.

  No to dlaczego ja nie mam dokąd wrócić? A ja bym chciał. Być może zrobiłbym jeszcze coś poważnego, wręcz na skale światową. Nawet i mam ideę. Na miarę prawie że Nobla. Ale nie.. jeśli mi się uda, to Rosja będzie się chwalić.

  Zapyziałe durne dupki.

 14. EKO-LAS said

  Ad. 13
  „Zapyziałe durne dupki.”

  Chcieć, to móc.

 15. Zbigniew Kozioł said

  No.. posra* się pan może przecie. Albo pisać po internecie.

 16. EKO-LAS said

  „No.. posra* się pan może przecie. Albo pisać po internecie.”

  No.. pos**ł się pan już przecie. I pisze po internecie.

 17. Zbigniew Kozioł said

  No i po co To tutaj? Jest w tym sens?

  Eko-las.. Cóż za durna ksywa.

  Mieszkałem w Pickering obok Toronto z pięcioma facetami. Cały dom do naszej dyspozycji. Jeden z nich byl Chińczykiem z pochodzenia, ale Kanadyjczyk. Uczył w szkole. No w szkołach w Kanadzie zatrudniają idiotów, pod warunkiem, że naprawdę jest się idiotą. Ja to wiem. Ja akurat nie jestem dostatecznym idiotą, więc nie mogłem dostać pracy w szkole. Ale znam innych, lepszych idiotów od siebie, którzy dostali.

  Ten Kitajec miał mi za złe, że nie zawsze zmywam naczynia prawidłowo. Ja do niego: ale przecież korzystanie ze środków czyszczących.. one wszystkie idą do jeziora (Ontario). A potem my tę wodę pijemy.

  Kitajec, poniewaz był głupi, mnie poniał.

  A Pan mnie i tak nie pojmiosz. Bo pan nawet głupi nie jest.

 18. OK said

  „(Leming) Nie dostrzega cenzury Internetu i wolności wypowiedzi w centrum d**kracji, jakim jest UE, ani nawet w Polsce.”

  Nalezy uzywac okreslenia „polski rejon jewrounii”, bo Polska zostala zlikwidowana przez Kaczynskich i PiS. Taka jest rzeczywistosc, pomimo ze sa lemingi ktorzy tej rzeczywistosci nie dostrzegaja lub nir chca zaakceptowac.

  A poeta 40 lat temu pisal:
  „… bo zydy chca zrobic nam finis Polonie i kraj nasz zamienic w judejska kolonie”

  co sie stalo.

  # 8″“Pytanie: kto z Was zrobiłby Tuska prezesem albo dyrektorem w swojej firmie ???”

  Czy on sie rozni od reszty zydokomuny we wszystkich innych partiach?
  Czyzby agitacja PiS-dzielcow, SLD i reszty pejsatych?

 19. Zbigniew Kozioł said

  OK, jak długo będziecie sie lemingi ukrywac, tak długo ch*j wam w d*pe.

  Nie rozumiecie samego najważniejszego przesłania Pisma? Tu nic nie zmieniło sie przez te 2000 lat. Prawda jest wprawda, ta sama, jaka i była.

  Jeśli was nie stać na pisanie otwarcie, to jesteście takimi samymi jak i ci, których potępiacie.

 20. Rysio said

  „..Czyli, proszę Państwa, cała ta żałosna i kompromitująca Polskę akcja obrony czci i chonoru prezydenta chrabiego Komorowskiego odbywa się według uznanej formułki: bez jego wiedzy i zgody…”

  Przecież od zawsze tak było – czyżby Gajowy dopiero teraz to zauważył?

 21. Zbigniew Kozioł said

  A idż pan panie Rysio ch*** w diabły i nie zajmuj uwagi, głupcze.

 22. KaRabin said

  Zbigniew Kozioł :

  Przestań pić od rana, człowieku.

 23. Rysio said

  re 19. Zbigniewie Kozioł,

  Dlaczego namawiasz blogowiczów do „dekonspiracji” ?

  😦

  Czyżbyś był parchatym agentem?
  A może puściły Ci nerwy?

 24. Kar said

  A może puściły Ci nerwy?

  to pielucha..strukturalne mozliwosci nie wytrzymaly (too much psi)

 25. Zbigniew Kozioł said

  @22

  Panie Głupi Rysio,

  W istocie to jakby mnie bez różnicy. Ale.. jest duże Ale.

  Ja agentem? Toż o mnie jest tysiące stron w internecie. Tam jest moje życie. Każdy może przeczytać, squrwielu, idioto.

  Sam qurva parchata jesteś agentem, Qutasie.

 26. Carlos said

  Jak na ” prawie nobliste” jezyk wyszukany …hm…a ile logiki w tym?..

 27. Brat Dioskur said

  No, moze nie bedzie potrzeba sie ujawniac bo wlasciwe sluzby rozpoczely juz „szufladkowanie” elementu mniej wartosciowego a szczegoly operacji przekazala jedna z zach.TV , w godzinach ,ktore ja nazywam”: „terentiew”.Polega wiec to szufladkowanie na tym ,ze do zwyklych danych osobowych dolacza sie zachownia klienta w internecie.Z tego wszystkiego komponuje sie Profil,ktory zostaje zaszeregowany do pewnej kategorii.Jezeli wiec dobrze wszystko pojalem to ja sam juz

  tylko ze wzgledu na wizyty na niepoprawnych portalach wyladowalbym w kategorii „Enemy of State” lub nawet jeszcze gorszej,ktorej nazwy nawet boje sie cytowac….No ,ale jak sie powiedzialo A to trzeba powiedziec B wiec jadziem dalej panie Zielonka….Na razie na ustach wszystkich rozglosni sa Turki,niezwykle aktywne w podgryzaniu Assada.Wlasnie Erdogan reagujac na ostrzal terytorium Turcji z terenu Syrii pyta domyslnie czy aby NATO nie ma obowiazku wesprzec Turcji gdyby ta zareagowala zbrojnie na syryjska agresje?Skoro nie udalo sie przepchnac bombardowan na forum R.Bezpiecz. to trzeba znalezc inna droge.Tak wiec nie kijem go to pala,”Syria musi zginac” powiedzialby Katon Starszy gdyby jakims cudem wrocil z zaswiatow.A czas najwyzszy bo juz drugi lotniskowiec wplynal na wody Zatoki Perskiej a Izrael niedawno zakupil lotnisko w ..Azerbejdzanie,ktory porywa sie na projekt budowy najwyzszej budowli swiata (1050m) w miejscu nazwanym… „Khazar Islands”(?)Nawiasem tupet Grassa nie ma granic ,nie dosc ,ze szkaluje pokojowo nastawione panstwo ,ktore tylko broni sie przed starciem z powierchni ziemi to jeszcze dolewa oliwy do ognia oswiadczajac,ze tylko w NRD i Korei Pn. byl persona non grata.Tak wiec sluszna jest propozycja Izraela sugerujaca Grassowi oddanie Nobla i dziwie sie jeszcze ,ze noblowski Komitet jeszcze nie wystapil ze stosowna decyzja!Moze by im tak GazWyb objasnil obowiazujaca „madrosc etapu”,co?
  NA koniec troche satyrycznie .Mianowicie pewien Niemeic wychodzac z zalozenia ,ze rodzine zaklada sie z kobieta postanowil zrobic to ze swoja rodzona siostra.Ja pomysla tak zrobil i w niedlugim czasie stuknal jej 4 dzieci. Niestety sady w aNiemczech jeszcze nie sa na tyle postepowe jakby to ow ojciec i go na kilka lat zapuszkowaly.Oburzony tatus oskarzyl panstwo niemieckie w Starsburgu o lamanie praw czlowieka ,czyli rozbicie jego rodziny.Jednak serdziowie w Strasburgu tez jeszce nie osiagneli tej doskonalosci i utrzymali wyrok niemiecki w mocy.Cala ta historia pokazuje ,ze jeszcze wszystko przed nami i pewnie w postepowych kregach juz zakielkowala nowa idea…byc moze nasz Ruch jakiegos tam P ubiegl by wszystkich w tym wyscigu do postepu i nowoczesnosci?Ale by sie swiat dziwl i pial z zachwytu!

 28. Isreal said

  ale jazda

  z p. Kozłem

  trochę jakby dużo tego ….

 29. P.W. said

  Ad 24,
  Panie Zbigniewie,
  Wiemy, że Pan ma cięty język, ale… na miłość boską niechże Pan wyhamuje swoje nerwy.

  Proszę o nie używanie wulgaryzmów, nawet tych zakamuflowanych, które w pisowni wyglądają inaczej, brzmią jednak tak samo, jak najgorsze przekleństwa!

  Takie pisanie, to bardzo niski poziom, przecież Pana stać na więcej! Czyli niechże Pan nie będzie „low class”, przecież ma Pan tyle ciekawego do powiedzenia!

  Najlepiej nie wdawać się w dyskusje z ludźmi, którzy Pana prowokują.

  Musi Pan mieć tyle siły, żeby takie zaczepki ignorować!

  Zrazi Pan do siebie wielu czytelników, którzy nie będą widzieć Pańskiej logicznej argumentacji, tylko wulgarne odpowiedzi.

  Kawę zrobić, otworzyć okno i drzwi na balkon, może wyjść na spacer, odprężyć się?

  Co do ujawniania nickow: nie każdy jest tak odważny jak Pan. Może jesteśmy naiwni, ale niektórzy wciąż myślą, ze nie ujawniając swojego nazwiska, jesteśmy anonimowi?

 30. EKO-LAS said

  Ad. 28 @ P.W.

  To nie odwaga, to PYCHA.

 31. Rysio said

  re 24. „…Sam qurva parchata jesteś agentem, Qutasie..”.

  Oto przykład prawdziwie chrześcijańskiej pokory w wykonaniu Zbigniewa Kozła.

  😦

  Kochany Zbysiu, zrób se przerwę, zapal papieroska, napij się piwka – z pewnością pomoże ci to ukoić Twoje zszargane nerwy.

  PS. Zbysiu – nie bierz wszystkiego na swoje barki.

 32. Rysio said

  re 24. „…Ja agentem? Toż o mnie jest tysiące stron w internecie. Tam jest moje życie. Każdy może przeczytać, squrwielu, idioto…”

  Prawdziwy Zbigniew Kozioł to zapewne prosty chłop, który mieszka gdzieś na zadupiu w Polsce.
  Całkiem możliwe, że jeszcze ciągle chodzi załatwiać się za stodołę, nie ma komputera a być może także i prądu elektrycznego.

  A ty koźle najprawdobodobnie jesteś zwykłym parchatym agentem – pod tego prostego chłopa się podszywającym.

  Panie Rysiu, niech Pan do k**wy nędzy nie przeciąga struny. Ja mam w zwyczaju być lojalny wobec przyjaciół, także internetowych. Niech się Pan odstosunkuje od Zbyszka Kozioła, bo mu Pan wiedzą do pięt nie dorasta – admin

 33. JO said

  ad.28. Tak reaguja ludzie o grupie krwi A i nie ma to nic wspolnego z lower clas or up a class – ludzi. Grupa A krwi ludzi wybucha i tak po prostu jest. Oczywiscie mozna nad soba pracowac, ale tylko wowczas, gdy czlowiek zdaje sobie sprawe z tego, ze dzialaja geny a nie problem , na ktory nalezy tak czy inaczej reagowac.

 34. Rysio said

  Moje zdjęcie też jest na internecie – koźli baranie…

  Buuuuuuuuuuuhahahhahahaaa

  PS. Wydrukuj w kolorze, opraw w ramki i powieś je sobie na ścianie w pokoju.
  Zobaczysz jak będzie cię uspakajało.

 35. Rysio said

  re 19. „……..OK, jak długo będziecie sie lemingi ukrywac, tak długo ch*j wam w d*pe……..”.

  Kozioł głowa do góry – nie jesteś sam – razem z tobą na tym blogu są córki syjonu – Maranka i Bojkotka.

  Bracie Kozioł!
  Na barykady!!!

  PS. Zakładam że nie zamierzasz walczyć gołymi rękami – masz jakąś fuzję schowaną w burakach – buraczany Koźle?

 36. Zbigniew Kozioł said

  I z kim mi tu rozsmawiać? Z chamami którzy nawet nie potrafią odmienić prawidłowo mojego nazwiska?

 37. Rysio said

  re 35. “……..OK, jak długo będziecie sie lemingi ukrywac, tak długo ch*j wam w d*pe……..”.

  🙂

  Jak to było z tą belką w oku?

 38. Zbigniew Kozioł said

  @28

  Pan mnie łaskawie nie poucza. Ja mam dosyć. Liczę na to, że nasz gospodarz też powstrzyma sie od pouczeń mnie a zamiast tego pomyśli.

  Ja ma dosyć. Bardzo dosyć.

  Trochę inaczej funkcjonuję niż sobie wyobrażacie. Wogóle, to nawet i nie możecie sobie wyobrazić mego życia wewnętrznego. Ja nie jestem taki czy inny. Ja wogóle wedle standartów wszelkich – po prostu nie jestem. Ja nie pasuję do rubryki. Mnie nie ma. A że nieco myślę? Mój Boże Ty.

  Coraz bardziej mnie dziwi, w miarę starzenia się, głupota.

 39. 166 bojkot TVN said

  36/Rysia
  Przestań zasr.wać gajówkę swoimi kapłonami

 40. EKO-LAS said

  Ad. 37
  „Ja ma dosyć. Bardzo dosyć.”

  Cóż za durna wypowiedź.

 41. Rysio said

  re 38. Bojkotka, kochanie ty moje, moja córo judy – szabas się zbliża to i cię na dzień lub dwa zaknebluje.

 42. Zbigniew Kozioł said

  EKO, pocałuj mnie, wątpliwy koleżko, w cztery litery.

 43. Zbigniew Kozioł said

  No i jakże pięknie uzupełniacie się, Rysio z Bojkotką. Jedno i to samo ziarno kłamstwa.

 44. Rysio said

  re 39. Za mało czytałeś.

  🙂

  “Ja ma dosyć. Bardzo dosyć.” to wypowiedź geniusza-noblisty z najwyższej półki literackej .

  Haaaaaahahahaha !

  PS. Podobnie mówił też Kali z Pustyni i Puszczy Henryka Sienkiewicza.

  Czepianie się zwykłej literówki to istotnie argument na miarę Rysia – admin

 45. Rysio said

  re 42. Kozioł no jakżesz tak traktować niewiastę?
  Przecież Bojkotka stanęła w twojej obronie.

  Nie wstyd ci?

 46. KaRabin said

  Jak wy się traktujecie,niby sami „prawdziwi”Polacy… ?Wstyd.A potem za swoją głupotę obwiniacie Żydów.Żenada

 47. Rysio said

  re 45. Co ja zrobię że Koziołowi coś pi.rdyknęło w instalacji?

  Apropo – skąd KaRabin masz pewność, że Kozioł nie jest parchaty?

 48. EKO-LAS said

  Ad. 45
  (Jak wy się traktujecie …)

  Moje wypowiedzi, wbrew pozorom, mają tylko i wyłącznie podtekst „terapeutyczny”.

 49. Sław. said

  Panowie Sławianie PROSZĘ. Nie naśladujcie żmijowych koczowników.

 50. Isreal said

  ad38

  nie pouczam (uczył Marcin….), tylko niech Pan sobie przeczyta swoje komentarze pod tym artykułem, proszę

  kurczę, jednak pouczam

  I skąd teza, że isreal to nie baba?

 51. veri said

  W kwe­stii porząd­ko­wej , bo tutaj widzę różne łatki jakie sobie Państwo wzajemnie przypinacie –

  … kie­dyś na lot­ni­sku we Frankfurcie/M (Ffm) do pocze­kalni wszedł Murzyn i nie bacząc na publikę zapy­tał naj­czyst­szą pol­sz­czy­zną : czy są tu jacyś Polacy ? Zgod­nie z prawdą mu odpo­wie­dzia­łem: tak, ja jestem.

  Pozwolę sobie spa­ra­fra­zo­wać tu słowa tego Murzyna : czy na tej, Szefa witrynie są Polacy ?

 52. 166 bojkot TVN said

  51/Veri
  tak!
  Dla nich – o cwelach: http://kontrowersje.net/tresc/polska_rzadza_dwa_ruskie_cwele_tusk_i_komorowski

 53. Rysio said

  re 51. „…Pozwolę sobie spa­ra­fra­zo­wać tu słowa tego Murzyna : czy na tej, Szefa witrynie są Polacy ?..”

  Oczywiście że są, ale dużo więcej parchów np. Bojkotka, Maranka i inni.

  A jak z Rysiem, jak już mamy sobie insynuować? – admin

 54. 166 bojkot TVN said

  rysia
  ty idx do swojego rabina i z nim dyskutuj, a od 166 się od…ol

 55. Marucha said

  Re 23:
  A może dlatego, że sam pisuje pod własnym nazwiskiem?
  (Swoją drogą, jemu w tej dyktaturze Putina chyba łatwiej)

 56. Rysio said

  re 54. Ależ Bojkotka – tylko totalny dureń albo osobnik żydowskiego pochodzenia mógł namawiać do głosowania w ostatnich wyborach.

  Czym jesteś? cwaną żydówką czy durną babą?

  🙂

 57. Halina said

  Jak pomóc twórcy strony Antykomor.pl? Wiadoma hołota chce jak zwykle – „przykładnie” -ukarać człowieka za odwagę mówienia prawdy – tym razem o człowieku, który na szacunek Narodu Polskiego – nie zasłużył, bo jako „prezydent” ma gdzieś Polskę i Polaków.

  Pamiętajcie, że nie wolno wierzyć w każde słowo wroga wypowiedziane o napadniętym przez nich internaucie.Hołota urabia Waszą opinię w taki sposób, żeby to dla nich było wygodne. Z Prawdą – ich paplanina – nie ma nic wspólnego.

  Jak pomóc twórcy strony Antykomor.pl?
  Kto ma wiedzę – co dzieje się z internautą? Co już Mu wrogowie zrobili i co jeszcze zamierzają zrobić?
  Polacy! Bądzmy solidarni bo wrogowie to bezpaństwowa, globalna hołota – wszędzie ze sobą solidarna, zwłaszcza w czynieniu zła tym,którzy hołocie stwrzają problemy.

 58. Isreal said

  „(Swoją drogą, jemu w tej dyktaturze Putina chyba łatwiej)”

  po tej jeździe na tym forum pokazuje raczej P. Koziol, że żyje w strasznym stresie i odreagowuje właśnie

  a jeżeli mu łatwiej to może mieć problem ze zrozumieniem nas, żyjących w Polsce,
  co i tak nie zmienia faktu, że dysputa jest na fatalnym poziomie i nie tylko ze strony Pana Kozła

 59. troska said

  Już wiem, dlaczego Jezus wolał się narodzić w stajni wśród doskonale dobrych zwierząt – aniżeli wśród demonów o ludzkich kształtach, nawet zasiedlających kościoły i pałace.
  Takiej demonologiczno-lucyferycznej degradacjii prawie każdej niby-ludzkiej duszy – jeszcze nigdy nie było w dziejach świata realnego.

  Ciekawe – jak Bóg sobie z tym dramatycznym zadaniem – poradzi?
  Bo – że On coś na to poradzi – nie mam co do tego – żadnych wątpliwości.

 60. marek said

  Panie Marucha, czy ja wszedłem do knajpy ?
  *- jeśli ktoś ma problemy, to niech nie mieli klawiatury – tylko zajmie się
  czymś pożyteczniejszym -/ tak będzie lepiej 😉
  Żyjemy w kraju *bezprawia* – * notorycznie łamana jest konstytucja RP !

 61. Polo said

  ale gorąco na tych komentarzach;). Psy szczekają, a karawana idzie dalej.

 62. — P. Troska z 59 — Ciekawe jak Bog sobie poradzi z tym dramatycznym zadaniem ?

  A no poradzi to pewne , chociaz chwasty przerosly zalozona przez Pana Boga uprawe , to plonu z nich nie bedzie . Pan Bog zaorze to pole dokladnie by do nowego zasiewu sie przysposobic . Swiat sie na nas nie zakonczy .

  No ale Pan Jasiek z Toronto na stronie— Zyczenia Alleluja 2012 — deklarowal ze na kolanach plewic bedziemy , zle zielsko wyrwiemy i w ogien wrzucimy . Szlachetne roslinki tylko zostawimy ku Chwale Pana by rosly .
  Troszke nie tak pisal Pan Jasiek z Toronto . Gdyby chcial sie gniewac , to najmocniej przepraszam .

 63. Rysio said

  re 53.

  „…. A jak z Rysiem, jak już mamy sobie insynuować? – admin..”

  A jak z admin, jak już mamy sobie insynuować? – Rysio..

 64. veri said

  53.@Rysio
  „Oczywiście że są, ale dużo więcej parchów” …

  W okolicach 1975 roku na tanecznych turniejach w Polsce dominowała rodzina Mierzwów z Wrocławia. Na jednym z takich turniejów w P-niu prowadzący wymienienił i zaprosił do pokazu swoich umiejętnosci kilka par z nazwiskiem Mierzwa … do moich uszu dobiegł komentarz jednego z uczestników : o kurcze, zamierzwili* mi parkiet !

  … jak sparafazować to co jest w cytacie ? 🙂

  * mierzwa = gnój

 65. Marucha said

  Re 63:
  Panie Rysiu, proszę nie niszczyć tych resztek – dla mnie samego niezrozumiałej – sympatii, jaką do Pana jeszcze żywię (może z powodu poczucia humoru, jakim Pan dysponuje?).

  Nie lubię insynuacji wobec ludzi, których się na oczy nie widziało.

  Nie lubię obrzucania się nawzajem hasbarą, agenturą, żydami, esbecją itd. Nie lubię i już – dlatego, że jest ono pozbawione wszelkiej odpowiedzialności za słowo i bodaj śladowych dowodów na słuszność zarzutów.

  Można zwalczać czyjeś poglądy bez – iście gazetowowyborczego – imputowania mu odrażających cech charakterologicznych lub pełnienia niegodziwych funkcji.

 66. Marucha said

  Addendum 65:
  Powyższe dotyczy wszystkich, którym lekko przychodzi przypisywanie agenturalności swym oponentom w dyskusji.
  Pomijam przypadki, gdy agenturalność po prostu sama się rzuca w oczy, choć i wtedy może być to zwykła głupota.

 67. Marucha said

  Re 58, 60:
  Po prostu za (względną) wolność słowa trzeba płacić tolerancją dla wypowiedzi, które oceniamy jako głupie czy nawet mało eleganckie.
  Tolerancją – we właściwym tego słowa znaczeniu: znoszenie, ścierpienie.
  Admin toleruje, lecz niekoniecznie akceptuje.

 68. Rysio said

  re 65. Panie Gajowy – obiecuję się zastosować do Pańskich rad.
  Czasami w ferworze dyskusji, po prostu ponoszą mnie nerwy i się zapominam.

  Jak każdy mam lepsze i gorsze dni.
  Bardzo czesto wkurzają mnie moje samice.

  All of them: acutely, awfully, drastically, exceedingly,exceptionally, excessively, exorbitantly, extraordinarily, highly, hugely, immensely, intensely, quite radically, severely, terrifically, utterly and extremaly vicious.

  PS. Najbardziej towarzyszka małżonka, chociaż kotce też niewiele do niej brakuje – codzinnie mruczy, ślini się i ostrzy sobie na mojej skórze swoje pazury.

 69. Ocenzurowano pod pretekstem ochrony praw autorskich felieton Olbratowskiego na temat działań ABW wobec autorów strony antykomor.pl:

  Tym czasem inne jego felietony są dostępne w sieci jak np:

Sorry, the comment form is closed at this time.