Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dzieci na marszu pederastów. Deprawacja młodego pokolenia trwa.

Posted by Marucha w dniu 2012-04-16 (Poniedziałek)

9 czerwca w włoskim mieście Bolonia odbędzie się marsz środowisk homoseksualnych. Sodomitom nie wystarczy prowokowanie swoim obscenicznym zachowaniem mieszkańców tego miasta, w tym roku na paradę mają zostać zaproszone dzieci, mają one otwierać marsz.

Obrazoburcza nazwa pochodu sugeruje wspieranie przez homoseksualistów rodziny. Zestawianie tych dwu pojęć stanowi kolejny przejaw zamieszania pojęciowego lansowanego przez pederastów.

Fot. DESMOND BOYLAN / FORUM

Jeden z organizatorów otwarcie zapowiada, że celem jego środowiska jest zdobycie nowych przestrzeni dla propagandy homoseksualnej. Na celowniku sodomitów znalazły się biblioteki i szkoły. Staną się centrum ,z którego ideologia antyrodzinna i homoseksualna będzie szturmem zdobywać umysły młodych ludzi.

Przez jakiś czas lobby homoseksualne powstrzymywało się przed otwartym przyznaniem się, iż kolejnym celem będą takie zmiany w prawie, które umożliwiały by adoptowanie przez pederastów dzieci. Teraz widać, że ten czas minął. Nie dość zdecydowanie sprzeciwiono się kolejnym żądaniom tego środowiska.

Bolońska parada ma według organizatorów zmienić społeczne postrzeganie homoseksualistów, efekt ten chcą osiągnąć dzięki zgromadzaniu dzieci na platformie otwierającej marsz. „Fachowej” wiedzy o różnorodności najmłodszym mają dostarczyć liczne wykłady i odczyty. Widać, że akcja ta jest doskonale przygotowana, a jej dalekosiężnym celem jest takie ukształtowanie opinii publicznej, by ta zaakceptowała adopcję dzieci przez te środowiska oraz jeszcze większy wpływ sodomitów na młodzież, choćby przez edukację szkolną.

Bezprzykładnie prowokacyjny charakter parady, jej antyreligijność, zwłaszcza antykatolickość, podkreśla fakt, że Porta Saragozza, jedna z bram miejskich, z której startuje parada, to także miejsce, którym do miasta wchodzi i wychodzi coroczna procesja z Madonną. Ataki na Kościół, bluźniercze hasła, prowokacyjne zachowania i wszechobecna demoralizacja już wkrótce rozleje się po ulicach Bolonii.

Źródło: repubblica.it
luk

http://www.pch24.pl/

Jak się robactwa nie rozdepcze, to się rozmnaża i w końcu zawładnie domostwem. – admin.

Komentarze 22 do “Dzieci na marszu pederastów. Deprawacja młodego pokolenia trwa.”

 1. monitorpolski said

  Wiem, że w was krew aż wrze. Konsolidować się, uświadamiać czym jest NWO, przygotować do walki na śmierć i życie. To nie są żarty, faszyzm to był mały pikuś. Oni teraz chcą nas wszystkich wymordować. AGENDA 21 ONZ.

 2. olagordon said

  AN URGENT LETTER TO ALL PEOPLE OF GOOD WILL FROM BISHOP JUAN ABELARDO MATA GUEVARA, BISHOP OF ESTELI, NICARAGUA

  List do wszystkich ludzi dobrej woli od biskupa Juana Abelardo Mata Guevara, biskupa Esteli, Nikaragua

  Kochani

  Zwracam się do Was tak samo jak św. Paweł pisał do wczesnych chrześcijan – carissimi – bo jesteście bardzo drodzy dla naszego Pana, naszej Pani i dla mnie.
  I tak jak wcześni chrześcijanie, jesteśmy otoczeni przez świat wrogi wierze, a zwłaszcza wobec Orędzia Fatimskiego. Bo Orędzie naszej Pani mówi, jak powiedział św. Paweł, że mądrość tego świata jest głupstwem w oczach Boga. Ale nasza Pani daje nam mądrość Niebios. I teraz jest czas by ją ogłosić!

  W maju w Rzymie odbędzie się konferencja pod nazwą „Fatima: Your Last Chance!” [Fatima: wasza ostatnia szansa!] Uczestniczyłem i zabierałem głos na ubiegłoroczniej konferencji Fatimskiej w Rzymie – Consecration Now! [Konsekracja teraz!] – i to doświadczenie przekonało mnie o pilności Orędzia Fatimskiego.

  Nasza Pani powiedziała, że tylko Ona może nam teraz pomóc. Ta pomoc nadejdzie tylko wtedy, jeśli papież i biskupi poświęcą Rosję Jej Niepokalanemu Sercu. Ale Kościół opóźnia to poświęcenie. Dlaczego?

  Uważam, że jest tylko jedna odpowiedź. Wojowały z nią wszystkie siły piekła i ciemne siły tego świata. Jest kampania mająca na celu utrzymania ludzi w nieznajomości planu Niebios. I dlatego ważne jest wasze poparcie dla „Fatima: Wasza ostatnia szansa!” W Rzymie musimy umieścić sztandar naszej Pani, i zgromadzić wszystkich ludzi dobrej woli w Jej sprawie.
  Widziałem na własne oczy, słyszałem na własne uszy, potęgę Orędzia naszej Pani, o której mówili przemawiający, jeden po drugim, podczas ubiegłorocznej konferencji. Widziałem jak zmieniały się serca i umysły. Wiem, że to może wydarzyć się ponownie – i to musi się wydarzyć – i tak będzie się działo, aż do chwili, kiedy okażemy posłuszeństwo naszej Pani!

  Podczas „Konsekracji teraz!” biskupi pracowali w grupach, w których badaliśmy pilność znaczenia Orędzia Fatimskiego i sposoby ujawnienia go i realizacji. Na „Fatima: Wasza ostatnia szansa!” zobaczymy nawet więcej biskupów i będziemy kontynuować pracę w grupach.

  Specjalny biuletyn z tej konferencji dotrze do nauczycieli w naszych seminariach, którzy formułują młodych księży. To ci nauczyciele tworzą istotne ogniwo w ujawnieniu Orędzia Fatimskiego.

  Dlatego proszę was – carissimi – proszę, módlcie się za sukces tej konferencji. Poprzyjcie jak możecie Apostolat Naszej Pani, żeby biskupi i nauczyciele mogli przybyć do Rzymu, żeby usłyszeć to ważne Orędzie. Przyjedźcie, jeżeli możecie.

  I to jest najważniejsze: Poznajcie Orędzie Fatimskie. Żyjcie Orędziem Fatimskim. Odmawiajcie codziennie Różaniec. Kocham was i błogosławię.
  .

  + Biskup Juan Abelardo Mata Guevara S.D.B.
  Biskup diecezji Estelí

  Click to access cr101pg10.pdf


  tłumaczenie Ola Gordon

 3. Brat Dioskur said

  Nic nowego.W Rotterdamie conajmniej juz od 3lat mlodzi adepci pedalstwa towarzysza w paradach swoim starszym kolegom!Z poczatku byly jakies obiekcje ,ale szybko je uciszono.Teraz tylko czekac jaki u nas 12-14 latki pomaszeruja pod teczowa flaga.Nie nalezy sie tez dziwic jak wkrotce uczestnicy takich imprez pojada w …wozkach dziecinnych.

 4. aga said

  To jest tylko rezultat największej zbrodni cywilizacyjnej jaka przeprowadzonej w 1905 r. a mianowicie „rozdział Kościola od państwa”

  http://pl.gloria.tv/?media=279358

 5. KaRabin said

  Ukłony dla Admina za fotkę.Bez odruchów wymiotnych,mogłem przeczytać co napisano 🙂

  6 lipca 1980 roku Krystyna Kofta zapisała w swoim dzienniku:

  „Na Starym Mieście, na wątróbkach, w knajpie pedalskiej. Oficjalnie zwykła knajpa, ale rzeczywiście sporo przystojniaków kręcących tyłkami, że nasza Wiercidupka może się schować. Odpoczywam, a tym razem Taylor i Dru są na linii strzału, oni są obiektem, spojrzenia, machania ręką, stawiania kolejek”. 😉

 6. Kar said

  uaktualnic paragraf 175

  http://frank.mtsu.edu/~baustin/homobg.html

  Paragraph 175: A male who commits a sex offense with another male or allows himself to be used by another male for a sex offense shall be punished with imprisonment.
  Where a party was not yet twenty-one years of age at the time of the act, the court may in especially minor cases refrain from punishment.

  Paragraph 175a: Penal servitude up to 10 years or, where there are mitigating circumstances, imprisonment of not less than three months shall apply to: (1) a male who, with violence or the threat of violence to body and soul or life, compels another male to commit a sex offense with him or to allow himself to be abused for a sex offense; (2) a male who, by abusing a relationship of dependence based upon service, employment or subordination, induces another male to commit a sex offense with him or to allow himself to be abused for a sex offense; (3) a male over 21 years of age who seduces a male person under twenty-one years to commit a sex offense with him or to allow himself to be abused for a sex offense; (4) a male who publicly commits a sex offense with males or allows
  himself to be abused by males for a sex offense or offers himself for the same.

  Paragraph 175b: An unnatural sex act committed by humans with animals is punishable by imprisonment; the loss of civil rights might also be imposed.

 7. piotrek said

  STOP dewiacji! Dobre wieście ze wschodu: http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,14413101,wiadomosc.html

 8. Joanna said

  Panie Gajowy! Ja mam dużo ciekawych materiałów, bo jestem zachłanna na wiedzę. Tylko nawet jak nauczę sie wklejaać- czy ktos będzie to czytał? Sama omijam szerokim łukiem dłużyżny. Pan zna mój e-mail, chetnie pANu powysyłam ciekawe -według mojej oceny-zgromadzone materiały. Na pewno będę się streszczała.Bardzo Pana lubię-:))

 9. Rysio said

  Pani Joanno zawsze może Pani umieścić link – tak jak mój poniżej.

 10. JoziuRadyjko said

  Do Gajowki trafilem jak zapewne nie jedna osoba poszukujac informacji za posrednictwem google.com .. Do dzisiaj spedzalem tutaj czas z przyjemnoscia czytajac pojawiajace sie artykuly jak rowniez prowadzace dyskusje z nimi zwiazanymi, ale dzis zaskoczyl mnie pierwszy przejaw homofobii… Jestem zaskoczony bo na tak slaby poziom nie bylem przygotowany.

 11. Brat Dioskur said

  JozioTOKRadyjko ,mimo dluzszej na tym forum obecnosci jednak w koncu uruchomil rezerwowe zwoje skonfigurowane przez WybGaz i pochodne ,staczajac sie niestety do poziomu przewroconego mikrofonu… A mogli byc z niego ludzie.

 12. Joanna said

  Rysiu! Daj sobie pokój z jakąś nieszczęsną fotografią. Jest Pan zresztą przyznajmy to obiektywnie-dość nudny ze zwoimi teoriami. Sobie a muzom można gadać, tylko jak to nie przynosi efektów, to nie ma co z siebie błazna robić. Niech zatem przestanie Pan teoretyzować n/t żyda MisesA, bo staje się to już obrzydliwe.

 13. marika said

  Coś okropnego, krew się w zyłach gotuje jak to widzę!!!!! Stop deprawowaniu mlodego pokolenia!! „Nie o taką Polskę walczyliśmy” – chcialo by się żec.

 14. P.W. said

  Może ktoś znajdzie gdzieś w necie śmieszny, może nawet tragiczny opis (ja to słyszałem w amerykańskim radio KFI – via net):

  Prez. Obamba tydzień temu miał lecieć do Kolumbii, Cartagena. Wcześniej wysalali tam jedenastu agentów „secred service” i czterech żołnierzy, którzy mieli „przygotować teren” dla oficjalnej wizyty prezydenckiej. Zaraz po wylądowaniu zaczęli wiec, od… „party time” w hotelu, włącznie z prostytutkami, które to zajęcie w Kolumbii jest zalegalizowane.

  Rano, co najmniej jeden agent pokłócił się z panienką, wygonił ja precz i nie zapłacił za usługę. Wynosiła ona 47 USD, co nie wydaje się zbyt wygórowaną ceną jak na warunki amerykańskie?

  Powstał wielki skandal, całą ekipę wysłano do kraju ojczystego i… nie wiemy, co będzie dalej.

  Czyżby amerykańska potęgą militarna rozbiła się o panienkę lekkich obyczajów?

 15. Marucha said

  Re 8:
  Pani Joanno, może Pani wkleić artykuły w komentarzach na gajówce – jeśli będą interesujące, to mogą „awansować” na główną stronę.
  A jeśli woli Pani wysyłać emailem, to adres jest do znalezienia tu:
  > https://marucha.wordpress.com/about/
  z tym, że jestem fatalnym mailowiczem…

 16. Realista said

  A tu ciekawe:

  Prezydent Obama wydal nowe prawo: kara wiezienia za wyrazanie opinii albo za protestowanie.

  Free Speech & Protesting might get you jailed.

  President Obama Signs „Anti-Protest” Bill H.R. 347

 17. TomUSAA+ said

  re:@16 jesli Obama wygra nastepne 4 lata, nie widze tego rozowo. To jest koniec Ameryki, ajko wolnego kraju i spoleczenstwa.

 18. nipies said

  Panie TOM USAA. Koniec Ameryki rozpoczal sie juz dawno. To, o czym Pan pisze to bedzie koniec Amerykanow.

 19. Pokręć said

  Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby Pan przyszedł? Bóg patrzy i nie grzmi. Może ma w tym On jakiś Swój własny, wyższy cel? Na pewno. Pocieszmy się, że pedalstwo nie wejdzie do Królestwa Bożego. Chyba, że jeszcze za zycia zrobi sobie dokłądna lewatywe i wypłucze spermę z odbytu oraz raz na zawsze porzuci te wstrętne praktyki. Ale każdy ma czas tylko dopóki żyje i ani chwili dłużej. Jak już zobaczy, co zrobił ze swoim życiem – będzie za późno.

 20. Brat Dioskur said

  Pokrec, pyta Pan co musi sie jeszcze wydarzyc?A tak na przyklad splodzenie przez ojca dziecka 11 letniej corce wystarczy?Oczywiscie rzecz dzieje sie w Holandii.Facet byl juz wczesniej sadzony za molestowanie nieletnich ale sad przyznal mu opieke nad corka.Ponoc sedzia nie wiedzial nic o przeszlosci tatusia.Wyglada to na ordynarne krycie zboczenca!Drugi podobny przyklad ,tez z Holandii.Wlasnie toczy sie proces arcyped.of.ila,ktory pracujac w przedszkolu zgwalcil ponad 80 dzieci w wieku od 2 miesiecy do 5 lat! Wydaje sie ,ze nawet kara smierci nie odda sprawiedliwosci ,ale adwokat bezczelnie zada uniewinnienia,bo policja dokonujaca przeszukan w mieszkaniu zboczenca nie upewnila sie ,ze ten ma przyznanego adwokata.Bez takiego detalu caly material dowodowy w swietle prawa jest ..niewazny!Wynika wiec z tego ,ze dysponujacy specjalnymi dyplomami policjanci przeprowadzajac rewizje nie wiedzieli o tak waznym warunku ,albo w gre wchodzi zimna kalkulacja majaca ochronic zboczenca!Po aferze z belgijskim Doutrux wiadomo,ze pedalskie i pe.dof.ilskie patologie maja wysoko postawionych mecenasow!
  Teraz z innej beczki.Wiadomo ,ze powiedzenie „wandale na trybunach stadionu” nie oznacza doslownie obecnosci tego germanskiego plemienia.Podobnie powstalo nowe powiedzonko w Holandii a brzmi ono :”Polacy sie zjezdzaja” a oznacza to wlasnie narastajaca inwazje mlodych Grekow,Hiszpanow i Portugalczykow na Holandie.Stajemy sie slawni ,ale lepsze to niz „polskire obozy koncentracyjne”

 21. jaszmija said

  Odwołano zakaz parady gejów w Budapeszcie

  Parada gejów i lesbijek w Budapeszcie będzie mogła się odbyć – orzekł sąd metropolitalny w stolicy Węgier. Sąd zdecydował o anulowaniu zakazu marszu mniejszości seksualnych. Pierwotnie marsz został zakazany z powodu utrudnień w ruchu ulicznym w Budapeszcie.

  Źródło: http://www.neurope.eu/article/court-allows-budapest-pride

 22. Does your website have a contact page? I’m having problems locating it but, I’d like to send you an e-mail.
  I’ve got some suggestions for your blog you might be interested in hearing. Either way, great site and I look forward to seeing it grow over time.

Sorry, the comment form is closed at this time.