Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
  prostopopolsku o Schiller na liście Ukraiń…
  Piotr B. o Schiller na liście Ukraiń…
  bryś o Turbina wkracza na scenę
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Piotr Rzymianin: Ostatni papież jest tutaj (2)

Posted by Marucha w dniu 2012-04-16 (Poniedziałek)

Nadesłała p. Ola Gordon.

Poprzednia część: https://marucha.wordpress.com/2012/04/11/piotr-rzymianin-ostatni-papiez-jest-tutaj/

Część 6 – Dziecko Rosemary (Piotr) i księża którzy chcieli je zobaczyć

W filmowym horrorze z 1968 roku Rosemary’s Baby wyreżyserowanym przez Romana Polańskiego, Mia Farrow gra Rosemary Woodhouse, naiwną młodą żonę, która chce zajść w ciążę, ale przez szereg straszliwych wydarzeń zaczyna wierzyć, że jej mąż zawarł pakt z ekscentrycznymi sąsiadami, Minnie i Romanem Castevet (Ruth Gordon i Sidney Blackmer), by wykorzystać nienarodzone dziecko w jakimś tajemnym rytuale.

W nocy kiedy zaplanowali poczęcie dziecka, pani Castevet przynosi osobne pucharki z musem czekoladowym dla Rosemary i jej męża Guya. Rosemary je tylko trochę bo nie podoba jej się ten kredowy posmak, i spokojnie wyrzuca swoją porcję musu. Kilka minut później dostaje zawrotów głowy i traci przytomność. Potem przeżywa, jak myśli, koszmar, w którym Castevets i inni sąsiedzi są w jej sypialni i obserwują, kiedy jest gwałcona przez jakąś demoniczną obecność. Sen jest jednak tak żywy, że nagle krzyczy: “To nie jest sen, to się dzieje naprawdę!” Kiedy się budzi, ma zadrapania na całym ciele, a mąż mówi jej, że by nie przegapić okazji do poczęcia, odbył z nią stosunek kiedy spała.

(Zauważmy, że Polański chciał by jego żona Sharon Tate grała rolę Rosemary, a Tate podobno dała pomysł kluczowej sceny, w której Rosemary została zgwałcona i zapłodniona. W tragicznej ironii, 9 sierpnia 1969 roku, Tate była osiem i pół miesiąca w ciąży, kiedy ona i jej nienarodzone dziecko zostali brutalnie zamordowani przez wyznawców Charlesa Mansona – Susan Atkins i Texa Watsona. Kiedy scenarzysta Wojciech Frykowski, który był w domu Sharon Tate w noc zabójstwa [też zamordowany] zapytał Texa kim jest i co tam robi, Watson odpowiedział: “Jestem diabłem, a jestem tutaj, by zrobić interes diabła”.)

Po przerażającej scenie “koszmaru” doświadczonego przez filmową postać, Rosemary dowiaduje się, że jest w ciąży i że dziecko ma się urodzić 28 czerwca 1966 (666). Castevets polecili położnika o nazwisku dr Abraham Sapirstein (Ralph Bellamy), który przepisuje jej “napój witaminowy”, który, jak zapewnia, jest dobry dla niej i dla nienarodzonego dziecka. Minnie Castevet daje jej do noszenia dziwnie pachnący “Good Luck Charm” [wisiorek na szczęście], który także pachnie głównym składnikiem witaminizowanego napoju – korzeniem tannis (fonetyczna gra określenia satanas; szatan).

Kiedy niedługo potem drogi przyjaciel Rosemary, Hutch (Maurice Evans) zauważa, że staje się ponura i słyszy kiedy narzeka na ostre bóle brzucha, utratę wagi i niezwykły apetyt na surowe mięso i kurze wątróbki (środek na płodność starożytnych czarownic), postanawia zbadać miksturę z “korzenia tannis”. W tajemniczy sposób, zanim będzie mógł podzielić się z nią swoim odkryciem, zapada w śpiączkę i w końcu umiera, ale budzi się na tak długo, by poprosić przyjaciela o dostarczenie książki o czarach, w której zaznaczył fotografie i fragmenty dla Rosemary, wraz z zagadkową wiadomością: “ta nazwa to anagram”. Z tego Rosemary rozszyfrowuje, że nazwisko jej sąsiada, Romana Casteveta, jest anagramem, i że faktycznie nazywa się Steven Marcato, i jest synem Adriana Marcato, byłego lokatora i oddanego satanisty.

Jej podejrzenia wzrastają kiedy staje się przekonana, że jej mąż i sąsiedzi naprawdę praktykują czary, i że w jakiś sposób wiąże się to z jej nienarodzonym dzieckiem. Dr Sapirstein i Guy, mąż Rosemary, dowiadują się, że im nie ufa, i mówią jej, że ani jej, ani dziecku, nie stanie się krzywda, tak długo, jak ona będzie współpracować. Tuż potem, ona ma bóle porodowe i dostaje środek usypiający, a kiedy się budzi, jej dziecka nie ma. Dowiaduje się, że niemowlę zmarło, ale słyszy płacz dziecka w innym pokoju. Kiedy znalazła tajne drzwi łączące jej mieszkanie z mieszkaniem sąsiadów, odkrywa zgromadzenie zebrane wokół jej synka. Oczy chłopca są przerażająco zdeformowane, i dowiaduje się, że jej mąż nie jest jego ojcem, że dziecko jest tworem szatana.

Chociaż Dziecko Rosemary opiera się na powieści, zrytualizowana magia seksualna jest prawdziwa, a plan wykorzystania jej do wcielenia nasienia diabła ma długą i ciekawą historię wśród satanistów, tajnych stowarzyszeń, masonów, a nawet, według niektórych katolickich księży, w Watykanie.

Silnie strzeżone podręczniki wykorzystywane przez tajne organizacje satanistyczne, takie jak The Order of Nine Angels [Zakon 9 aniołów], Church of Satan [Kościół szatana] założony przez Antona LaVeya, a nawet wcześniej przez członków Ordo Templi Orientis, łącznie z dziełami niesławnego 33-go stopnia masona, Aleistera Crowleya, opisywały jak to jest, że poprzez seks, przynoszona jest na świat istota i umieszczona w ciele. Tak więc jest to mistyczne ćwiczenie, które w połączeniu z magicznymi rytuałami, takimi jak śpiewanie określonych sylab wywołujących odpowiednie wibracje (otwierają wewnętrzny umysł i hipnotyzują świadomy umysł), zapraszają mglistego ducha, by wypełnił embrionalnego gospodarza. Kiedy biorąca udział kapłanka leży na ziemi lub na ołtarzu i jest pobudzana przez kapłana, odbywa się kopulacja, a kapłanka wizualizuje otwarcie niebiańskiej bramy i Ciemny Chaos wypływający z niego na nią, zapewniając mistyczne nasienie. Podobnie jak starożytna Pytia Apollina, kapłanka jest w tej chwili bramą do siedziby mrocznych bogów.

Naukowiec i współzałożyciel Jet Propulsion Laboratory, Jack Parsons, i jego kolega L. Ron Hubbard (założyciel Kościoła Scientologii) byli uczniami Aleistera Crowleya i nagrali jedną taką imprezę o nazwie “Babalon Working” [Działanie Babalona], która odbywa się w nadziei wcielenia ladacznicy Babilonu – dziecko demona lub gibborim – przez bramę podczas rytualnego seksu. Parsons później napisał, że uroczystość przebiegła pomyślnie i że “Babalon wcieliła się na ziemi i oczekuje na odpowiedni czas by się ujawnić”. i[i]

Według Magick, Liber ABA, Księga 4 (powszechnie uważany za opus magnum okultysty Aleistera Crowleya), magiczny rytuał seksualny może obejmować (co brzmi jak) kanibalizm i ofiary z ludzi. Crowley mówi: “Byłoby nierozsądne, żeby potępiać jako nieracjonalne praktyki pożerania jeszcze ciepłego serca i wątroby przeciwnika. Do najlepszego działania duchowego należy wybrać ofiarę, która posiada największe i najczystsze siły; najbardziej zadowalające jest dziecko płci męskiej o idealnej niewinności i wysokiej inteligencji”. i[ii]

Już w 200 AD, chrześcijańska praca apologetyczna Octavius autorstwa Marcusa Minuciusa Felixa opisała apostatów chrześcijańskich biorących udział w orgiastycznych rytuałach w ciemnym pomieszczeniu, podczas których czcili głowę osła i składali ofiarę z dziecka dla Hostii na czarnej mszy. Większość ekspertów uważa, że podobne działania potajemnie kontynuowano przez wieki, i że prawdziwe “hostie”, czyli wino chleb i winogrona używano po konsekracji, które, zgodnie z dogmatem, przez przeistoczenie zamieniały się w substancję Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa – dawane przez katolickich księży, którzy zawarli diabelskie pakty z satanistami, uczestnikom czarnego sabatu.

Do wysoko postawionych ekspertów kościelnych, którzy potwierdzają prawdziwość takich działań, a nawet odbywają się wewnątrz wzniesionych przez papieża Leona IV murów Stolicy Apostolskiej, należą: prałat Luigi Marinelli (którego opublikowana w 1999 roku książka Gone with the Wind in the Vatican [Przeminęło z wiatrem w Watykanie] sprzedała się w stu tysiącach egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech tygodni ), egzorcysta i arcybiskup Emmanuel Milingo, który w swoim przemówieniu na [Matki Bożej Fatimskiej 2000] Międzynarodowej Konferencji nt. Pokoju na Świecie, oskarżył wysokich członków hierarchii kościelnej o to, że mają układ z “szatanem”, nieżyjący egzorcysta i niezależny profesor z Papieskiego Instytutu Biblijnego, oraz wybitny teolog katolicki i były jezuita, Malachi Martin. Kiedy czasopismo Manhatten Fatima Crusader zapytało Martina o alarmie publicznym wywołanym przez twierdzenie arcybiskupa Milingo, że wysocy urzędnicy watykańscy byli “wyznawcami szatana”, Martin odpowiedział: “Każdy, kto znał sytuacją w Watykanie w ciągu ostatnich 35 lat dobrze wie, że książę ciemności miał i nadal ma swoich zastępców na dworze św. Piotra w Rzymie”. i[iii]

Choć niektórzy próbowali zdyskredytować Martina, twierdząc, że był wszystkim, od podwójnego agenta dla żydowskich grup lobbingowych w czasie II Soboru Watykańskiego [autora finałowego projektu Nostra aetate, który, między innymi, zwalnia Żydów od śmierci Jezusa), do oczerniania go – „patologiczny kłamca” (przed czym zmarli nie mogą się bronić), Malachi był faktycznie bliskim przyjacielem papieża Pawła VI i pracował w Stolicy Apostolskiej, prowadził badania na temat zwojów znad Morza Martwego, publikował artykuły w czasopismach o semickiej paleografii, i uczył aramejskiego, hebrajskiego i Pisma Świętego.

W 1965 roku Paweł VI udzielił Martinowi dyspensę od obowiązków jezuickich i kapłańskich, i Martin przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie poświęcił się pisaniu na temat – i czasami wypowiadał się – różnych zagadnień wynikających z II Soboru Watykańskiego, do szczegółowej, znanej wtajemniczonym, historii papieskiej, dogmatów katolickich i geopolityki. Jako członek watykańskiej Rady Doradczej i wspaniały poliglota znający 17 języków (nie wspominając o funkcji osobistego sekretarza znanego jezuity kardynała Augustyna Bea), Martin posiadał uprzywilejowane informacje odnoszące się do tajnych spraw kościelnych i światowych, w tym do Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej , co Martin zasugerował pisząc o części planu wcześniej zainstalowanego strasznego Fałszywego Proroka (Petrus Romanus) podczas „końcowego konklawe”.
To, że Martin twierdził, że iluminacko-masońska grupa składająca się z zachodnich plutokratów, o nazwie „The Assembly” [Zgromadzenie] lub “Superforce”, przeniknęła na najwyższy poziom watykańskiej administracji i pracowała nad tym, aby wprowadzić Nowy Porządek Świata, mogło doprowadzić do tego, że agenci z tej samej grupy zaangażowali się w jego przedwczesną (niektórzy mówią “podejrzaną”) śmierć w 1999 roku.

Rodzi to pytania również o Janie Pawle I, którego wybrano na papieża w 1978 roku, a który zmarł zaledwie 33 dni później (33 to okultystyczny masoński symbol). Wkrótce po wyborze na papieża, Jan Paweł I dowiedział się o kardynałach, biskupach i wysokich rangą prałatach, którzy byli masonami. Mógł zostać zamordowany, by powstrzymać go od ujawnienia ich planów i / lub w celu powstrzymania dochodzenia, które rozpoczął w watykańskim banku związanym z Roberto Calvi, masonem z Grand Orient i szefem Banku Ambrosiano, którego głównym akcjonariuszem był Vatican Bank. Kiedy w 1978 roku odkryto, że nielegalnie prano mafijne pieniądze za pośrednictwem tego banku, Calvi uciekł z Włoch i trzy dni później załamały się akcje Banku.

Następnego dnia sekretarka Calviego wygodnie popełniła samobójstwo, a 18 czerwca sam Calvi został znaleziony wiszący pod mostem Blackfriar (związki z masonerią) w Londynie, z masońską liną wokół szyi i masońskimi drobiazgami (pozostawionymi jako symbol?) w kieszeniach. John Daniel mówi o tym w Scarlet and the Beast [Purpura i bestia]: “W masońskich mordach rytualnych, pozostawia się na miejscu masońskie symbole z kilku powodów: (1) żeby pokazać masonom, że to mord masoński; (2) żeby ostrzec masonów by przestrzegali masońskiego kodu, albo czeka ich to samo; i (3) udowodnić masońskim skarbnikom, że “atak” zrealizowano”. i[iv]

Ale czy Jan Paweł I, podobnie jak Calvi, mógł zostać (jak Malachi Martin wnioskuje w Windswept House [Dom smagany wiatrem]) zamordowany przez masońską “Superforce”, zbyt dużą i zbyt potężną by mógł ją powstrzymać; o której Martin później twierdził, że była za kulisami, pracując potajemnie by wykorzystać Watykan do wprowadzenia globalnego systemu antychrysta? “Nagle stało się bezsporne, że teraz. . . w katolickiej organizacji byli stale obecni duchowni, którzy czcili szatana i im się to podobało”, napisał Martin. “Były dwa główne fakty, które wyniosły papieża na nowy poziom cierpienia: systematyczne powiązania organizacyjne – sieć, innymi słowy, która została zorganizowana między pewnymi grupami duchownych homoseksualistów i sabatami satanistów. I nadmierna potęga i wpływy tej sieci”.

Komentarzy 8 do “Piotr Rzymianin: Ostatni papież jest tutaj (2)”

 1. aga said

  Crowley, jego słudzy i nowe kościoły dla szatana…
  Crowley był perfekcjonistą w wykonywaniu magicznych zabiegów, do których używał całego zestawu magicznej broni : „poświęcone” sztylety, puchary, miecze i różdżki…Wierząc, że mag jest wszechpotężny, podczas jednego z rytuałów, zabił pomocnika, który nie usłuchał jego polecenia, uznając że jego energia po jego śmierci, została wyzwolona dla spełnienia magicznego aktu… Do swoich rytualnych aktów, wybierał ofiary o „sile” odpowiednio czystej i niewinnej!W swej„Magick in Theory and Practice” uczy, że : -„ Dzieci płci męskiej o doskonałej niewinności, są najbardziej zadowalającą Ofiarą… Dla wszystkich celów Ofiara z ludzi, jest najlepsza”!!!…
  Odbywa podróż do Chin, gdzie studiuje -„I Ching”, starochińską : -„Księgę Przemian”, magiczno filozoficzny tekst, podający porady i wskazówki dla magów…Wtedy też paląc namiętnie opium, kolekcjonował swe kochanki zwane -„kobietami w szkarłacie”, nawiązując do -„babilońskiej wszetecznicy”, partnerki -„Bestii 666”!!!…
  Bez żadnych emocji przyjął śmierć swoich dzieci i obłęd żony Rose… W ciągu następnych lat, wszyscy najbliżsi popadli w choroby psychiczne, lub kończyli swe życie samobójstwem!!!…Była to swoista Ofiara, złożona Bestii…
  Założył własną sektę kolejny zapowiadany w La Salette-„Srebrna GwiazdaAstrum Argentum”
  W 1912r. został przyjęty do O.T.O. : -„Ordo Templi Orientis – Zakonu Świątyni Wschodu”, w Berlinie, który za źródło swego „Oświecenia”, uznał Słońce, od którego miejsca wschodu, przyjął swa nazwę… Udzielono mu wtajemniczenia i mianowano : -„Najwyższym i Świętym Królem Irlandii, Jony i całej Brytanii, w obrębie Sanktuarium Gnozy”. Został przywódcą brytyjskiej filli O.T.O. , przyjmując Imię -Baphometa!!!… O.T.O. ogłosiło wtedy, że posiada -„Klucz”, otwierający wszystkie tajemnice masońskie i hermetyczne nauki magii seksualnej, wyjaśniający wszystkie bez wyjątku sekrety natury, całą symbolikę wolnomularstwa i wszelkie systemy religijne…Nadal podróżował niezmordowanie, po całym świecie, w swej misji szerzenia kultu szatana… Założył też swój -„Świątynię szatana”, w Lądynie, gdzie ludzi z wysokich sfer towarzyskich, obdarowywał -„wężowym pocałunkiem”, pozostawiając ślad na przegubie dłoni, lub szyi, uczyniony specjalnie spiłowanym kłem Bestii… Podróżując po świecie lubił często zmieniać swoją narodowość, pochodzenie, tytuły i nazwiska… W czasie I-szej wojny światowej przebywał w Ameryce, gdzie urządził publiczny pokaz spalenia swego angielskiego paszportu, a w czasopiśmie -„The Fatherland”, publikował paszkwile na swą Ojczyznę!!!… Po wojnie, w 1918r. by dalej szerzyć kult szatana i wznosić mu kolejne, nowe świątynie…, wraz z parą swych kolejnych kochanek i grupką dzieci, przeniósł się właśnie, do Włoch, czciciela Różańca -Bartolomea Longi… Kupił farmę w Cefalu na Sycylii, gdzie otworzył -„Opactwo Siły Woli”, – „Opactwo Telemy”.
  Zażywając heroinę i kokainę, wraz ze swoimi nowymi adeptami, prowadził w nim medytacje i seanse magii seksualnej, włącznie z aktami sodomii, zoofilii i ofiarami ze zwierząt!!!… Ściany „Opactwa Telemy – Siły Woli” i budynków w których mieszkał, pokrył przerażającymi malowidłami o tematyce seksualnej i demonologicznej…
  Podczas swoich -„czarnych mszy”, rozdawał wyznawcom szatana, -„hostie”, sporządzone m.in. z krwi i ciał dzieci, oraz wrogów sekty, poniżał i upokarzał ofiary perwersyjnych, seksualnych aktów kultu szatana!!!…
  Okres jego pobytu we Włoszech, dobiegł końca, gdy w 1923r., żona jednego z zamordowanych uczniów, wróciła do Anglii i oskarżyła go przed sądem o morderstwo męża, opisując bulwersujące fakty z życia tej wyjątkowo grożnej sekty…Na rozkaz B.Mussoliniego, karabinierzy usunęli A.Crowleya z terenu Włoch… Tak oto jeszcze na trzy lata przed śmiercią, wielki czciciel Maryji i Jej Różańca -Bartolomeo Longo, mógł na własne oczy ujrzeć wielką siłę modlitwy różańcowej, zapoczątkowanej w Pompejach, która wzruszyła Niebo i uratowała Włochy, od tych koszmarnych, ciemnych, szatańskich mocy…Longo przekonał się, że został całkowicie od nich uwolniony…
  Gdy zawarły się drzwi Włoch dla kultu szatana, jego czciciel, wyznawca i wierny sługa-A.Crowley, ruszył ze swą misją dalej w świat, zdobywając kolejnych, nowych wyznawców w Tunisie, w Afryce, w Weidzie w Turyngii, we Francji, gdzie jego czciciele obwołali go -„Zbawicielem świata”, nadając mu imię -Szatana i -Wielkiej Bestii… Po usunięciu w 1929r. z Francji, wrócił do Londynu, gdzie przegrał proces z aktorką Ninie Hamnett, w 1934r.
  Sędzia oświadczył : -„Nigdy nie słyszałem rzeczy równie przerażających, odrażających i bluźnierczych, jak słowa tego człowieka, który usiłował się zaprezentować przed nami, jako największy żyjący poeta!!!…”. A.Crowley „naukowo” odparł, słowami psychoanalizy Z.Froyda : – „Kiedy się dowiodło, że Bóg jest tylko nazwą dla popędu seksualnego, coraz bardziej oczywista staje się myśl, że popęd seksualny jest Bogiem!!!…”.
  W Niemczech nawiązał kontakt z okultystami : -Baronem Sebottendorfem twórcą pangermańskiej-Loży Thule, do której należeć będą wkrótce, wszyscy przywódcy III Rzeszy, z Adolfem Hitlerem włącznie…i z -Friedrichem Hielscherem, twórcą kolejnego , -Instytutu Ahnenberge, animatora polityki Heinricha Himmlera… Tak oto, najwyższy kapłan ciemności, czciciel Szatana, Baphometa i Wielkiej Bestii-666-Alistair Crowley, przyspieszał nadejście królestwa ciemności, które zatriumfuje II wojną światową i Shoah!!!… Swoje doświadczenia magiczne, wydał jeszcze w czasie trwania tej ludobójczej II-ej wojny światowej, w 1944r. -„Księgę Tarota”…, wraz ze znaną już talią kart Tarota, wykonanych przez słynną malarkę Friedę Harris…
  Przed śmiercią podczas wzywania -Chronozona, wyjątkowo złośliwego demona chaosu… podobnie jak niegdyś jego żona Rosa i jego przyjaciele, popadł w wielki obłęd…Tak Chronozon uczynił go -Wielką Bestią Chaosu!!!… Swój „dorobek” pozostawił -„Zakonowi”, mającemu główną siedzibę w Stein k./ Appenzel, w Szwajcarii…

 2. kolo said

  A na Xportalu go promują. Tak się kończy ignorancja względem „teorii spiskowych”
  http://xportal.pl/?p=1951

 3. Brat Dioskur said

  Tymczasem Mia Farrow drogo zaplacila za swoj udzial w tym satanistycznym spektaklu.Mimo ostrzezen Franka Sinatry ,ze sie z nia rozwiedzie ,przyjela role!Na tym jednak nie koniec .Pozniej w zyciu osobistym spotkalo ja tak wiele nieszczesc,ze ogarnelo ja oblakanie i wyladowala w psychiatryku!Nie lepiej wypadl na tym Polanski,ktorego zona Sharon Tate ,przez wielu uznanawana za najpiekniejsza kobiete swiata,zostala w brutalny sposob zamordowana.Ponoc w tej aferze sa i polskie odpryski siegajace nawet corki tego ,ktory pokazal na filmie Polakow szarzujacych na czolgi z szablami…

 4. Olo_kru said

  Polskim odpryskiem jest ze wraz z Tate zamordowano Wojciecha Frykowskiego, scenarzyste, którego córka 20 lat pózniej kopulowala w świetle telewizyjnych kamer w reality show big brother.

 5. Kapsel said

  Niebezpieczne igraszki z szatanem

  Polański jest perfekcjonistą. Aby scena wypadła maksymalnie prawdziwie, reżyser przypomina sobie ze swoją żoną Sharon Tate wszystkie doświadczenia, jakich doznali podczas brania LSD, narkotyku niezwykle popularnego wśród hippisów lat sześćdziesiątych. Polański chce bowiem uzyskać w scenie diabła gwałcącego Rosemary efekt halucynacji i przerażających wizji.
  Guy przygotowuje żonę do tego potwornego aktu na oczach całego sabatu czarownic. Rosemary leży naga i związana, oszołomiona narkotykami, na całym ciele ma wymalowane okultystyczne symbole. Napięcie rośnie – Guy usuwa się dyskretnie, aby dać miejsce diabłu. Wiedźmy skandują swoje „czarne psalmy”, a szatan siada okrakiem na poniżonym ciele Rosemary.
  Polański chciał, aby ta scena była wyjątkowo tajemnicza i zagrana jakby w półśnie, dlatego wszyscy aktorzy mieli obowiązkowo wziąć narkotyki. Ale Mia Farrow nie wzięła i nagle w trakcie kręcenia sceny zaczęła krzyczeć: „To się dzieje naprawdę!” Ta jej reakcja jest najbardziej szokującym i przejmującym momentem filmu.

  „Czarny papież” La Vey nie omieszkał pochwalić się swoim udziałem w tej scenie i zręcznie dostarczył prasie kilku przecieków z planu filmowego wraz ze zdjęciem, które błyskawicznie obiegło cały świat.
  Oto Anton La Vey, namiestnik diabła na ziemi, odprawia w swojej „Świątyni Szatana” czarną mszę na ciele nagiej kobiety. Rozgłos, który dzięki temu zyskał „Kościół Szatana”, przysporzył La Veyowi wyznawców. Z wielu podobnych sekt – jego stała się najsłynniejszą. Liczba wyznawców nagle się potroiła, a ich przywódca umiał z nich wyciągnąć masę pieniędzy, które pozwoliły mu żyć wygodnie przez następnych 25 lat! Wpisowe do dziś – bo „Kościół” wciąż istnieje – wynosi 100 dolarów.
  Tak Roman Polański stał się niechcący promotorem satanizmu i wzmógł zainteresowanie czarną magią. Zaś La Vey zaczął odcinać kupony od swego udziału w „Dziecku Rosemary”. Rozpoczął tournee po Stanach Zjednoczonych ze sceną gwałtu na Rosemary. Pojawiał się na estradzie w czarnej kapie i odgrywał na żywo to, w czym brał udział na filmie. Niektóre kręgi okultystyczne uznały go za błazna i zdrajcę. To sprawiło, że artystyczna wizja Polańskiego miała swój ponury i dramatyczny epilog. Wielu satanistów uważało bowiem, że reżyser wystawił na pokaz ich sekrety, których nie powinno się ujawniać

  http://gwiazdy.com.pl/component/content/article/6020-niebezpieczne-igraszki-z-szatanem

 6. zofia said

  @4
  A Cejrowski zrobil jej reklame w swoim programie nadanym w najwiekszej ogladalnosci

  http://video.google.com/videoplay?docid=-3171915968844167966#

 7. Osafin said

  Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie

  http://www.andrzejstruski.com/articles_192_Nostradamus-%26%238211%3B-o-chrzescijanstwie-i-Watykanie-.html

 8. […] i udostępniła do publicznej wiadomości, niezastąpiona Pani Ola Gordon.Źródlo: https://marucha.wordpress.com/2012/04/16/piotr-rzymianin-ostatni-papiez-jest-tutaj-2/#more-20578   W filmowym horrorze z 1968 roku „Rosemary’s Baby”, wyreżyserowanym […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: