Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kłopot znanego naukowca. Pójdzie do więzienia?

Posted by Marucha w dniu 2012-04-20 (Piątek)

KK / Rzeczpospolita
Profesorowi Aleksandrowi Nalaskowskiemu, członkowi PAN, dziekanowi Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika grozi więzienie. Został oskarżony o zniesławienie przez Przemysława Szczepłowskiego, toruńskiego prawnika i ujawnionego geja – informuje dzisiejsza „Rzeczpospolita”.

Aleksander Nalaskowski, fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta

Nalaskowski wypowiedział się we „Frondzie” na temat prowadzenia domów dziecka przez homoseksualistów. „Rodzice homoseksualni (…) nie są w stanie przekazać dziecku w procesie wychowania właściwego wymiaru życia seksualnego – stwierdził. – Ten wymiar będzie zawsze wymiarem spaczonym, chorym. Tak jak homoseksualizm jest chory, choć Światowa Organizacja Zdrowia uznała, że nie jest”.

Zanim sprawa trafiła do sądu, toruńscy homoseksualiści napuszczali na naukowca jego pracodawców.

„To była wypowiedź publicystyczna, nie obraziłem żadnego homoseksualisty, tylko zabrałem głos w ważnej dyskusji” – tłumaczy prof. Nalaskowski.

http://wiadomosci.onet.pl

Kiedyś na „gejów” mówiono „homoseksualista” albo „pederasta”. Dlaczego się wstydzą tych określeń? – admin.

Komentarzy 46 to “Kłopot znanego naukowca. Pójdzie do więzienia?”

 1. KaRabin said

  „Syn do ojca:
  – Muszę Ci coś wyznać.
  – Słucham synu.
  – Jestem gejem
  – Hmm… a nosisz marynarki od Guciego?
  – No nie…
  – A nosisz krawaty od Armaniego?
  – No nie.
  – A nosisz buty od Hugo Bossa?
  – No nie.
  – No to ty zwykły pedał jesteś, a nie żaden gej.”

  🙂 – admin

 2. Pokręć said

  To może ja zacznę przyzwyczajać się do używania sformułowania „gejowac na rowerze”, albo „muszę geja dokręcić bo mi się obluzował”. Albo „w samochodzie mam 3 geje: sprzęgła, gazu i hamulca”.
  Trudno, ale siedzenie w pierdlu za nie jest tym, co lubię. Nie wiem, nie próbowałem, ale jestem uprzedzony jakoś do tej czynności.
  Pytanie, czy geja da sie obrazić? Przeciez on sam już siebie obraża do samego dna… Może tego nie widzi, ale jak nie zawróci, to kiedy zobaczy, jak nisko upadł – będzie juz za późno.

 3. Kazik said

  Osoby z tą dolegliwością są zakompleksione tak w stosunku do kobiet jak i mężczyzn . Jakiś wywrotowiec wykorzystuje ich zboczenie w celu rozbicia zdrowego społeczeństwa . Jeśli już tak bardzo chcą być widoczni to niech zaczną nosić różowe winkle na wierzchniej odzieży . Ja jestem staromodny i oni mnie rażą , nie chciałem napisać , że się zwyczajnie nimi brzydzę .

 4. AlexSailor said

  Nie rozumiem.
  Jak to możliwe, by garstka oszołomów terroryzowała (skutecznie!!) całą Polskę.
  Czy jesteśmy już takimi popłuczynami naszych przodków, że nie potrafimy się bronić?
  Społeczeństwo (rozgarnięte) ma cały arsenał środków do obrony przed swoimi wrogami.
  Proste, absolutnie dozwolone i niewykrywalne (gdyby praktyka wymiaru stałą się bardziej faszystowska) działania z pewnością zatrzymałyby to szaleństwo.
  Polacy jako lud zachowują się podobnie do ciała z obciętą głową.
  Taki kurczak po sobotnio-rosołowej egzekucji wypuszczony z pniaka gospodarza, by nie pochlapał go krwią.
  Biega sobie i rzuca się po pdwórzu jeszcze czasem kilka minut po obcięciu głowy wykonując zadziwiające i bezsensowne ruchy.
  Przecież NAWET jeśli obcięto nam elity w Katyniu, obu wojnach, pierwszych latach komunizmu stalinowskiego, to nie wszystkie.
  Nawet gdyby wszystkie, do tej pory z tego co zostało już powinny się WIELOKROTNIE zdążyć wykształcić nowe.
  W sumie na to wystarczy nawet 30 lat.
  Może nie byłyby jakieś wspaaniałe, ale powinny być wystarczające.
  Tu przyponę, że te starcone też za dobre nie były. Ale były.
  Od 1989r., kiedy to wolność była nieporównywalnie większa niż dziś, mineło 23 lata.
  Od rzezi komunistycznych 50 lat, od końca II WŚ 67 lat, od powstania II RP i końca I WŚ 94 lata.
  Co się z nami dzieje.
  Zakładając np. że po każdej próbie odrodzenia się elit, gdy dojrzały nowe, były z Polski wypędzane, to przecież nie na Księżyc.

 5. Jeżeli za negatywizm do Żyda i nazwanie homoseksualisty jest się w Polsce, moim wolnym kraju poddany sankcjom prokuratorskim to pytam się tu na tym forum, Kto sprawuje władzę w mojej ukochanej Ojczyźnie? Mnie się zdaje, że okupanci a nie polacy i to składający się wyłącznie z Żydów i pederastów. I wżadnym przypadku nie mam zamiaru rekreacyjnie na rowerze gejować tylko będę pedałował.
  Banda szubrawców u władzy.

 6. Marucha said

  Tylko kwestią czasu jest zalegalizowanie pedofilii – wbrew oficjalnemu jej „zwalczaniu”. Zbyt głęboko zagnieździła się już wśród „brukselczyków”.
  Wystarczy, jak to przecież w nauce przyjęte, ustalić prawdę większością głosów, a prawda będzie taka, że pedofilia nie jest groźna, a poza tym wymyśli się dla niej nową nazwę i ustanowi prawo, które karać będzie za opór wobec tego zboczenia.
  A w kolejce czeka już kazirodztwo, zoofilia, nekrofilia itd.

 7. Załóżcie stronę z wykazem prześladowanych w Polsce Polaków wraz z protestem. Wpiszę się pierwszy. Oprócz pana profesora dołączcie Grzegorza Wysoka, za kilka dni go będą skazywać za opublikowanie mapy żydowskiego państwa na terenie Polski.

 8. Pokręć said

  @6: Panie Gajowy – to przepowiedziane w Apokalipsie. Upadek i zezwierzecenie moralne ludzkości + ohyda spustoszenia w Kościele. Znaki końca czasów. Pytanie, czy Pan Bóg jest leseferystą, czy jednak zlituje się nad tymi, co nie chcą się zezwierzęcić i zginąć w piekle?

 9. Obserwator said

  Co do kościoła: „Kościół (poza małymi wyjatkami) to pedał na pedale i lezbijka na lesbijce”. To słowa pewnego pułkownika z IV departamentu. Nie będę podpowiadać czym IV departament się zajmował. Usłyszałem to przypadkiem na własne uszy. Zapraszam też do lektury książki Diderora pt. „Zakonnica” i tp książek. Ukrywane są kulisy życia książy i zakonnic. Niektórzy z nich niewiele mają, tak jak i cały kościół, współnego z Bogiem. Pana Bozię trzeba schować sobie w sercu a na nich się wypiąć. Do mojej wiary w boga pośrednicy mi nie są potrzebni. Zawsze istniało przymierze krzyźa z koroną i służyło do trzymania gawiedzi za mordy. To fakty sprawdzalne a nie fikcja. Poza tym istnieją księża ateiści.

 10. AlexSailor said

  Ad. 7 @Walerian Dąbrowski
  Podpisywanie czegoś tam, jakkolwiek pożyteczne w pewnym zakresie, sprawy nie załatwi.
  Ale pomysł z listą przedni.
  Choćby dlatego, że poszczególni prześladowani zobaczą, że nie są sami.

 11. AlexSailor said

  Ad. 8 @Pokręć
  Witam.
  Człowiek ma wolną wolę.
  Przepowiedziane jest tak ogólnie, że to od nas samych zależy, i nic nie jest przesądzone.
  Przypominam o dwóch domach z podwórkami, które będąc w strefie rażenia bomb atomowych w Japonii pozostały nietknięte.
  Jak się będziemy starać, to i Bóg pomoże.
  Przepowiednie wynikają nie z magii, ale raczej z przewidywania konsekwencji stanu przeszłego i obecnego.
  Ale człowiek ma wolną wolę i może zmieniać przyszłość w dużym zakresie.

 12. AlexSailor said

  @Obserwator
  Długo pan nad tym myślał??
  Podobne idiotyzmy rozpowszechniali (i pewnie rozpowszechniają) etatowi i tajni pracownicy wrogich Polsce SS.
  Pan im pomagasz takimi kłamliwymi tekstami.
  W tym co pan napisał nie ma jednego prawdziwego zdania.

 13. Brat Dioskur said

  re 6,
  „A w kolejce czeka już kazirodztwo, zoofilia, nekrofilia itd.”

  Nic podobnego ,kazirodztwo wyszlo juz z ukrycia i znalazlo sie na wokandzie Strassburga z powodu …rozbijania rodziny!.Mianowicie pewien Niemiec uznal za normalne zalozenie z wlasna rodzona siostra rodziny.Efektem jest 4-ka dzieci jednak niemieckie sady nie okazaly sie na tyle postepowe i skazaly niefortunna glowe rodziny na odsiadke.Bogiem a prawda nie mozna odmowic facetowi logiki no bo skoro dwoch facetow moze tworzyc rodzine, to kobieta z mezczyzna tym bardziej ,a ze sa rodzenstwem…hmmm,na ten problem relatywisci na pewno znajda jakas odpowiedz podparta przez jakiegos „uczonego”….

 14. Marucha said

  Re 13:
  To prawda, ale jeszcze nie obserwujemy ruchów ani partii, które walczą o legalizację kazirodztwa, co oczywiście jest tylko kwestią czasu.

 15. Obserwator said

  Re 12.
  Za głupi jesteś albo zbyt zdogmacony by to pojąć, albo udajesz głupka. Więc zostaw swoje refleksje dla siebie. Mojego punktu widzenia nie zmienisz nigdy. Zbyt dużo mam doświadczeń osobistych o które się otarłem. Księży gejów poznałem też osobiście. Sorry świętych gejów. Oszczędź sobie więc uwag.

  Może Ty jesteś służbowy i kazali Ci twoi mocodawcy z prawdą walczyć. Głupki są mniej niebezpieczne od ludzi rozumnych.

 16. szkielet said

  http://z1.demoty.pl/5f47a0f38400d31ea96343948f05c8228d86c6bd

 17. Z
  „Z PSYCHOPATOLOGII ŻYCIA SEKSUALNEGO” – Antoni Kępiński

  Homoseksualizm, kazirodztwo i homoseksualizm mają wspólne źródło w zahamowaniu ekspansji przestrzennej, koniecznej do znalezienia partnera w miejscu najdalszym od swojej grupy pierwotnej, a więc przede wszystkim rodzinnej, a w dalszym rozwoju – grupy zabawowej jednopłciowej.

  Tam, gdzie atmosfera jest najbezpieczniejsza i najbardziej intymna, nie wolno wszczynać seksualnych poszukiwań. Jako ogólną zasadę można więc przyjąć, że do dewiacji prowadzi u mężczyzn brak ekspansji, czyli kurczowe trzymanie się terenu bezpieczeństwa i intymności, a u kobiet odwrotnie, nadmiar ekspansji w wyniku braku poczucia bezpieczeństwa i sfery intymności; kontakt seksualny staje się celem dla uzyskania większego zbliżenia się do otoczenia (większej intymności), a nie jest tegoż zbliżenia rezultatem.

  Dziewczyna, która oddaje się swemu ojcu,bratu, czy przyjaciółce, staje się dzięki temu silniej z nimi związana-atmosfera intymności zagęszcza się. Chłopiec, który wiąże się seksualnie z matką, siostrą, czy kolegą, unika dzięki temu ryzyka wyjścia w szerszy świat, zaspokaja swój popęd w domu.

  Oba zboczenia mogą być uwarunkowane sytuacyjnie lub rozwojowo. W pierwszym przypadku nie ma po prostu innych możliwości, np. kazirodztwo w domach oddalonych od innych osiedli ludzkich, w których rodzina, ze względu na odległość i trudności komunikacyjne, jest prawie całkiem pozbawiona kontaktu z innymi ludźmi, czy kazirodztwo osób nie mających szans zdobycia partnera seksualnego (bardzo brzydkich, starych, ułomnych itp.), homoseksualizm w internatach, zakonach, wojsku, wśród pasterzy itp.

  Dany stereotyp zachowania się seksualnego może ulec utrwaleniu,hamując tym samym dalszy rozwój życia płciowego.W trakcie rozwoju przechodzi się w formie śladowej przez różne fazy zboczeń – kazirodztwo w wieku niemowlęcym i dziecięcym, homoseksualizm w wieku młodzieńczym, autoerotyzm, sodomia, fetyszyzm itp. w wieku młodzieńczym. Forma ich jest zwiewna, często więcej imaginacyjna niż realna, nie zakłócają więc one normalnego rozwoju popędu seksualnego.

  Problem dziedziczności zboczeń seksualnych, szczególnie homoseksualizmu, był żywo dyskutowany w literaturze psychiatrycznej.

  Fakt, że zboczenia o charakterze rozwojowym, w przeciwieństwie do sytuacyjnych, są silnie utrwalone i możliwość‚ korekcji skrzywionego stereotypu popędowego jest na ogół minimalna, w związku z czym i szanse leczenia są znikome, nasuwa podejrzenie, iż rzeczywiście mogą tu odgrywać rolę bliżej nie określone czynniki konstytucjonalne.
  Polegałyby one prawdopodobnie nie tyle na dziedziczeniu określonego stereotypu zachowania się seksualnego, ile na wrodzonej skłonności do utrwalania stereotypów seksualnych i mniejszej ich chwiejności, co wpływałoby hamująco na normalny rozwój popędu seksualnego.

  W analogiczny sposób można by psychopatię (nie tylko seksualną) określać jako wrodzoną tendencję do utrwalania się struktur czynnościowych, przy ich mniejszej chwiejności.W przeciwieństwie do zboczeń o charakterze sytuacyjnym, które zawsze mają charakter realny, bo są namiastką tego, co w danej sytuacji jest nieosiągalne, zboczenia o charakterze rozwojowym mają nierzadko formę wyłącznie imaginacyjną.

  Można by je nawet dzielić według kryterium, w jakim stopniu patologiczne struktury zachowania się seksualnego są realizowane (czyli według ich współczynnika prawdopodobieństwa). Psychopaci seksualni dzieliliby się więc na dwie grupy: „de ima-ginatione” i „de facto”. Zachowanie seksualne pierwszych mieściłoby się w granicach przyjętych norm społecznych i tym samym nie budziłoby sprzeciwu.

  Ale normalne życie seksualne nie dawałoby im pełni zaspo-kojenia i tym chętniej uciekaliby w krainę swych marzeń kazirodczych,homoseksualnych, sadystyczno-masochistycznych sodomistycznych itd.Im natomiast silniej byłyby te marzenia tłumione, tym głębiej przeni-kałyby treść przeżyć psychicznych i tym silniejszy budziłyby sprzeciw sumienia.

  Tak więc psychopata seksualny – marzyciel – nie potępiony w prawdzie przez swe otoczenie, tym surowiej sam by siebie potępiał.Ta zacięta walka niedozwolonych marzeń i sumienia (sumienia w sensie wewnętrznego odbicia społecznych zakazów i nakazów, odbicia tylko w części świadomego, w większości pokrytego niepamięcią, a więc bliższego freudowskiemu „super-ego” niż sumieniu w pojęciu etyki), walka chaotyczna i nie zorganizowana, a więc tym samym ze względu na niski współczynnik integracji tylko fragmentarycznie docierająca do świadomości, byłaby źródłem nieokreślonego niepokoju, a ujawniałaby się pełniej w marzeniach sennych i przeżyciach psychotycznych, jak np. urojenia grzesznościowe, czy tzw. „acute homosexual panic” psychoanalityków.

  Nie zrealizowany typ zboczenia seksualnego jest tym niebezpieczniejszy,im większe utrwalenie i mniejsze szanse realizacji. W sposób zgoła perfidny prowadzić on może przez całe życie do nieosiągalnego celu, ni-szcząc po drodze zarówno tego, kto jest tym skrzywieniem obarczony, jaki tych, którzy wchodzą w bliski (erotyczny) z nim kontakt(Patrząc na ten problem z punktu widzenia porządku społecznego i seksuologii kryminalnej ten właśnie typ zboczeń może stać się najniebezpieczniejszy w sytuacji „spięcia” między tendencją i zahamowaniami.

  W tym sensie jawne, lecz z socjalizowane realizowanie zboczeń między dorosłymi, zgadzającymi się partnerami w atmosferze”prywatności” minimalnie grozi porządkowi społecznemu. Brak „wentyla bezpieczeństwa” w postaci życia w podobnej subkulturze i realizacji potrzeby może stać się – jak to wiem z praktyki orzecznictwa psychiatrycznego – przyczyną groźnych przestępstw seksualnych. Takie słuszne podejście notowane jest między innymi wśród przedstawicieli polskiej seksuologii kryminalnej. Por. np. J. St. Giza: Wielkomiejskie środowisko homoseksualne – studium kryminologiczne. Służba MO, 1969, nr 6, s. 729 – 744, szczególnie s. 732.).

  Te tendencje kazirodcze z wczesnego dzieciństwa wraz z balastem seksualnych i poza seksualnych struktur czynnościowych tego okresu, jak sadyzm i masochizm, agresja, despotyzm, przy jednoczesnym poczuciu zależności przejawiać się mogą w późniejszych okresach życia w poszukiwaniach kazirodczego ideału lub – gdy hamulce są zbyt silne – jego odwrotności oraz w zachowaniu niektórych tendencji z tego okresu – masochistycznych,sadystycznych, agresywnych, despotycznych i niewolniczych.Tendencje homoseksualne z okresu jednopłciowych grup zabawowych i przyjaźni mają duże znaczenie dla wzmocnienia poczucia własnej płci i jej odrębności.

  Gdy się utrwalą, mogą się stać niejednokrotnie przyczyną – w stosunku do osób płci przeciwnej – lękowo-agresywnej postawy, która może przerodzić się nawet w nastawienie urojeniowe. Mogą też one prowadzić do alkoholizmu, wskutek którego można się znaleźć z powrotem w atmosferze intymnej grupy zabawowej lat chłopięcych.

  Ponadto, gdy własny „urząd sędziowski” w postaci świadomego i podświadomego sumienia staje się zbyt surowy, rodzi się nienawiść do samego siebie, która na skutek projekcji w otaczający świat społeczny przeradza się w lękowo-urojeniowe nastawienie do otoczenia na zasadzie dość typowej metamorfozy wektorów uczuciowych: „ja siebie nienawidzę” = „ja ich nienawidzę” =”oni mnie nienawidzą”.

  Kierunki psychoanalityczne, jak wiadomo, przypisują szczególne znaczenie utajonym skłonnościom homoseksualnym i doszukują się ich zgodnie z klasyczną nauką Freuda – w każdym urojeniu. Jest to przesadne uproszczenie, wynikające może z określonych warunków społecznych, bowiem psychoanaliza przyjęła się najbardziej w tych kręgach kulturowych, w których życie seksualne było obwarowane najsilniejszymi tabu, niemniej jednak w analizie psychiatrycznej nie należy zapominać o możliwości ukrytego homoseksualizmu.Jawne postacie zboczeń seksualnych z reguły nie wywołują tego w zburzenia życia wewnętrznego, co ukryte. Działa tu znana zasada katechizmu, że grzech popełniony w myśli stoi na pierwszym miejscu, bo – na skutek …”

 18. AniaK said

  Z tym więzieniem to chyba lekka przesada. Ja na podstawie cytowanej wypowiedzi, mogę tylko stwierdzić różnicę poglądów pomiędzy oskarżonym a oskarżycielem. Nie do końca się zgadzam z wypowiedzią pana prof.Nalaskowskiego, ale żeby za coś takiego karać to bez przesady. Ja przede wszystkim podzieliłabym homoseksualizm na wrodzony i nabyty (nowy trend w sztuce i nauce). Ten wrodzony da się zauważyć od najmłodszych lat, i tych przypadków jest bardzo niewiele. Większy problem stanowi homoseksualizm nabyty. Z racji braku zasad i „hamulców” może stanowić duże zagrożenie.

 19. Proszę zwrócić uwagę na to, że działalność środowisk homoseksualnych, a raczej ich mocodawców, zwrócona jest w swej istocie w kierunku

  „zahamowania ekspansji przestrzennej, koniecznej do znalezienia partnera w miejscu najdalszym od swojej grupy pierwotnej, a więc przede wszystkim rodzinnej, a w dalszym rozwoju – grupy zabawowej jednopłciowej.”

  Staje się tym samym ukierunkowanym działaniem na walkę z rodziną, z macierzyństwem, rodzicielstwem – staje się jednym z rozlicznych narzędzi depopulacji, co w przeniesieniu na polski grunt [przy już istniejącej zapaści demograficznej] nie może pozostawać bez odporu.

 20. AlexSailor said

  „Księży gejów poznałem też osobiście”.
  To na tą przypadłość też pan cierpi?
  Nie mam zamiaru zmieniać pańskiego punktu widzenia. Niech on sobie dalej będzie zbieżny z prawdami objawionymi, głoszonymi przez „pewnego pułkownika z IV departamentu”.
  Natomiast ohydne kłamstwa uderzające w Polskę i Polaków ktoś musi prostować.
  Czasami od jakichś tam chamów można się nasłuchać, żem głupi. Ale w ich ustach to raczej komplement.
  Niemniej jednak pojmuję na przyzwoitym poziomie próby manipulacji i przemycania do świadomości społecznej śmiercionośnych dla cywilizacji memów-wirusów.

 21. olagordon said

  EUSTACE MULLINS: SIGMUND FREUD: ANTICHRIST DEVIL

  Eustace Mullins: Sigmund Freud: diabeł antychryst
  http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2012/02/eustace-mullins-sigmund-freud.html
  tłumaczenie [fragment] Ola Gordon
  […]Drugi fundament systemu Freuda to jego „teoria tłumionej homoseksualności”.

  We wczesnym okresie hipnotycznego leczenia pacjentów, Freud spotkał wielu zamożnych i rozwiązłych arystokratów, którzy, nużąc się w typowych przywarach uzależnień od narkotyków, hazardu i alkoholizmu, praktykowali seksualną perwersję. Po „wyleczeniu” szeregu tych zboczeńców, których prawdziwym problemem był nie tyle ich „homoseksualizm”, jak nuda i zdolności do wydania tyle pieniędzy, ile chcieli by kupować partnerów do swoich wypaczonych czynów, Freud zdecydował, że wśród mężczyzn powszechne były „homoseksualne impulsy”.

  To dlaczego większość mężczyzn nie angażowała się w akty homoseksualne?
  Freud ma na to gotową odpowiedź: oni „tłumią” swoje impulsy homoseksualne.

  Kiedy już wykreował problem, Freud musiał tylko zbudować dla niego „naukową” podstawę. Było to łatwe zadanie, dzięki jego dwulicowości rasowej i brakowi moralności. W tym celu przywłaszczył sobie największą postać zachodniej kultury, Leonardo da Vinci, by niósł sztandar jego nowej teorii.
  Freud zdecydował, że Leonardo musiał być homoseksualistą, kiedyś postawiono go przed sądem pod zarzutem homoseksualizmu i został uniewinniony. Poza tym nie było na to żadnych dowodów, i upłynęło kilkaset lat i nie żył jakiś świadek, który mógłby złożyć zeznania, że nim był lub nie był. Ale Freud, żydowski hochsztapler, uważał za ważne by oszkalować da Vinci, bo był wielkim nie-żydowskim artystą.

  Po wyraźnym braku sukcesów w wysiłkach na rzecz znalezienia jakichkolwiek podstaw do teorii, że da Vinci był homoseksualistą, Freud w końcu natknął się na dość wątpliwy zapis wspomnienia z dzieciństwa, w którym Leonardo da Vinci napisał, że sęp wylądował w jego kołysce i musnął go ogonem w usta. Eureka! Freud znalazł to czego szukał.
  Natychmiast zinterpretował to wspomnienie z dzieciństwa, czy też sen, jako ilustrację „pasywnego homoseksualizmu” Leonardo. Choć była to słaba podstawa, to stała się kamieniem węgielnym teorii Freuda powszechnego tłumionego homoseksualizmu wśród mężczyzn.

  Niestety, skoro uczniowie Freuda rozpaczliwie starali się ukrywać przez wiele lat, Thomas Szasz pokazuje, że cała teoria Freuda była zła z powodu jego ułomnej wiedzy. On oparł swoją teorię na niemieckim tekście, w którym tłumacz błędnie przetłumaczył słowo Leonarda dla „latawca” jako „sęp”. Ogon latawca przeszedł przez kołyskę Leonarda i go musnął. Freud, opierając się na tym błędnym tłumaczeniu latawca jako sępa, wymyślił skomplikowaną teorię seksualną, przez co wspomnienie Leonarda o ogonie ptaka dotykającego jego usta było już świadomym spełnieniem jego podświadomych homoseksualnych pragnień!

  W wyniku złego zrozumienia, Freud zbudował ogromną nadbudowę całej sztuki Leonarda, a przez to sztuki zachodnich narodów jako stworzonej na jego homoseksualnej naturze.

  W ten sposób Freud rozpętał straszną broń przeciwko zachodniej cywilizacji.

  W pojedynkę stworzył ogromny problem „gejowskich” wspólnot, które nawiedzają dzisiaj Amerykę. Identyfikując największego artystę zachodniej kultury jako homoseksualistę, Freud dał seksualnej dewiacji aurę przyzwoitości.
  Twierdząc, że wszyscy mężczyźni mają „tłumione” żądze homoseksualne, rozpętał potok aktów seksualnych i zadał wielki cios ustanowionemu ładowi życia rodzinnego.

  Młodzi mężczyźni, którzy nie tylko szukają kariery, a także mają wątpliwości co do swojej tożsamości seksualnej, mają tylko zanurzyć się w teorii Freuda, i uwolnić wszystkie swoje „represje seksualne”, unikając w ten sposób niebezpieczeństwa strasznych nerwic, a jeszcze mogą stać się wielkimi artystami.

  Tylko Żyd mógł rozpętać taką trującą teorię wśród gojowskiej społeczności, żeby ją bardziej zmylić i zniszczyć. Pomimo teorii freudowskich, współcześni naukowcy zaczęli wątpić w to, że naprawdę istnieje taka rzecz jak „impuls homoseksualny”.

  Zamiast tego skłonni są zauważyć, że są impulsy seksualne, które na skutek nieobecności członka przeciwnej płci, mają skłonności do członka tej samej płci, np. w więzieniu, wojsku czy prywatnych szkołach. Oczywiście takie odkrycie niszczy społeczność „gejowską”, która perwersyjne impulsy chce przekształcić w nowoczesną religię.
  Można by nas oskarżać o zbytnie upraszczanie, gdybyśmy chcieli potępiać całą „naukę” psychoterapii, gdyż jej dwie główne podstawy, teoria Freuda o tłumionym homoseksualizmie i kompleksie Edypa, przedstawiano jako nic ponad wytwory wywołanej kokainą wyobraźni.

  Rozumiejąc od początku, że teorie Freuda mogą być przedmiotem poważnego wyzwania, późniejsi psychoterapeuci starali się wznieść jeszcze bardziej złożoną nadbudowę teorii psychologicznych, żeby wzmocnić swoją podstawową technikę „rozmowy”. W tej kampanii wyprodukowali miliony słów, ale nie stworzył nawet jedną prawdziwej teorii.[…]

 22. Do. ad. 20.
  Polskie organy państwowe, sądy i prokurtatury niech zajmą się zwalczaniem zgrożeń bytu Narodu Polskiego, społeczeństwa polskiego – w myśl zasady stanu wyższej konieczności – skoro twierdzą, że działają w interesie społeczeństwa polskiego i Narodu Polskiego.

 23. Re.21
  A przecież wystarczy wsłuchać się i stosować to co od wieków głosi KK [w swej zdrowej nieskażonej formie] w zaresie etyki i moralności. Stąd i takie zajadłe zwalczanie KK na przeróżne sposoby.

 24. Obserwator said

  Re 20

  Przestań fermentować stary obłudniku. Ja nie mam przyjemności z Tobą polemizować. Nie ta grupa krwi !

  Więc pa koteczku, za wizytę przyjmij dzięki i pamiętaj całe życie, żeby nie pchać we drzwi ręki.

 25. RomanK said

  Panie Walerianie..haloo!!! Obudz ie pan!~!!! Jak pan nie zdazyl zauwazyc ten kraj juz nie jest ani pana ,,ani wolny!!!!! Inaczej by nie bylo takich spraw….
  Panie Jozefie po doswiadczeniach z polskimi sadami jestem pewny ze pan Prof zostanie skazany! W zaleznosci od wielkosci i skutecznosci lobby pedalow zalezec bedzie jego wyrok..moze to byc kara pieniezna badz w zawieszeniu…ale moga ho i wsadzic sady wszystko moga:-))) Ma szczecie ze w Polsce zniesiono kare smierci.

  Pani Olu..Freud..owszem..ale wsrod Zydow jest tyle samo zboczencow co i wsrod innych nacji…
  Za swoje zboczenia i grzechy trudno spowiadac Zyda:-)))
  Czy za stan moralnosci spoleczenstwa w Polsce winic kogokowliek oprocz samych siebie!!!!!!!!
  To wsrod Polakow funkcjonowalo przyslowie..ze dobrego karczma nie zepsuje, a zlego Kosciol nie naprawi… rzeczywistosc jest jaka jest i nie wyglada rozowo…
  Pani nie nalezy do gejowskiej wspolnoty..ja tez nie….czyli majac wolny wybor….. mozna samemu dokonac wolnego wyboru????
  Toodnosi sie do kazdego przejawu aktywnosci zycia spolecznego….poprostu mozna powiedziec NIE! W tym pedalom, lesbijom, pdofilom i calej zaraqzie zwyrodnilych zboczencow…Czlowiek ma prawo do samoobrony i do obrony swych wartosci!

 26. RomanK said

  AniaK…od jakiego wieku dziecka rozpoznaje pani w nim ….homoseksualizm wrodzony????

 27. Marucha said

  Re 18:
  Pani Aniu, pisze Pani, że „nie do końca” zgadza się z wypowiedzią prof. Nalaskowskiego.
  Ciekawi mnie, z czym konkretnie się Pani nie zgadza.

 28. Kris said

  Napisal to podobno Amerykanin i odnosi sie do spoleczenstwa amerykanskiego.
  Nie wiem czy to juz bylo publikowane w Gajowce, ale warto przypomniec.

  [b]Kod kulturowy nowożytnego judaizmu[b]

  1. Wpoić poczucie winy za kulturę przenikniętą antysemityzmem, która umożliwiła Holocaust.
  2. Ośmieszać i zwalczać kościół katolicki jako najpotężniejszą instytucję chrześcijaństwa winną wpojenia masom antysemityzmu i wykluczania Żydów.
  3. Całkowicie oczyścić z chrześcijaństwa przestrzeń publiczną.
  4. Podważać spoistość społeczeństwa chrześcijańskiego przez szerzenie indywidualizmu i relatywizację wartości, gdyż tylko w takim społeczeństwie mniejszość żydowska czuje się bezpiecznie.
  5. Propagować wielokulturowość i masową imigrację z powodu jak wyżej.
  6. Kwestionować dumę narodową kraju gospodarza jako przejaw patologicznego nacjonalizmu, też z powodu jak wyżej.
  7. Propagować swobodę obyczajową, zwłaszcza seksualną i podążanie za przyjemnościami, bo taki jest popyt mas, a można na tym skorzystać powiększając swą przewagę.

  Czy mi się wydaje, czy to wygląda na linię redakcyjną Gazety Wyborczej?
  Ten program jest realizowany pod szlachetnymi hasłami uniwersalnego humanizmu.

 29. AniaK said

  Re 26:
  Myślę, że to się da zauważyć już w okresie przedszkolnym. Dziecko jest spontaniczne, udawanie zaczyna się później. Np. w wieku przedszkolnym chłopczyk chce chodzić w sukienkach i bawić się lalkami. W szkole podstawowej, dopóki hormony się jeszcze nie uaktywniły lepiej czuje się w towarzystwie dziewczynek itd.

  Re 27:
  “Rodzice homoseksualni (…) nie są w stanie przekazać dziecku w procesie wychowania właściwego wymiaru życia seksualnego – stwierdził. – Ten wymiar będzie zawsze wymiarem spaczonym, chorym.”

  Żeby była jasność. Jestem przeciwna adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Nie uważam jednak, że w każdym przypadku powyższe zdania są prawdziwe. To dużo zależy od kultury tych osób i od świadomości swojej inności. Nie każdy homoseksualista jest pedofilem.

 30. Kris said

  re: 9
  W KK sa homoseksualisci i lesbiji, ale nie sadze aby bylo ich duzo. Poprostu za papieza PawlaVI dostali sie na bardziej wyeksponowane i decyzyjne stanowiska w KK. JPII w tym niewiele zmienil, akceptowal stan zastany po swoim poprzedniu i pozwolil aby ten stan trwal i sie rozszerzal.
  Wsrod homoseksualistow w KK sa rozni, sa tacy ktorzy cierpia z tego powodu, walcza ze swoimi sklonnosciami, ale sa tacy ktorzy nie wierza w Boga i hulaja na calego.

  re: 29
  Moj znajomy ktory jest homoseksualista i pracuje jako pedagog w szkole z dziecmi, a dobrze zna srodowisko homoseksualistow, twierdzi ze nigdy nie powinno sie pozwolic na adopcje dzieci przez pary homoseksualne i ja sie z nim zgadzam.
  Poza tym, taka para mysli tylko o zaspokojeniu swoich wlasnych zachcianek, ale czy mysli jak dziecko bedzie sie czulo w takiej rodzinie? Jesli to mozna nazwac rodzina.
  Czy dziecko bedzie cierpialo ze jest w innej rodzinie niz pozostale?
  Przypomina mi sie historia pewnej dziewczyny 16 letniej z Detroit w USA. Matka Polka a ojciec murzyn. Ona urodzila sie z jasna skora o dziwo. Kiedy poszla do szkoly sredniej to zakochala sie w bialym chlopaku, a on w niej. Kiedy zaprosila go do domu to zobaczyl ze ma ojca murzyna i z nia zerwal. Ona cierpiala i zaczela poszukiwac swojej tozsamosci. W szkole byly rozne grupy, probowala z bialymi, ale ci ja uwazali za czarna, probowala przystac do czarnych, a ci z kolei uwazali ja za biala. Zostala sama, znienawidzila swojego ojca i sie powiesila.
  To jest prawdziwa historia. W amerykanskim filmie takiej histori nie pokaza.

 31. Sław. said

  Powinno się mówić homoś, ponieważ fiki-mikiemu gej kojarzy się z gów..m.

 32. Kapsel said

  Trzech pedałów zastanawia się jaki jest najbardziej podniecający sport:
  Pierwszy mówi: Zapasy, dwóch spoconych mężczyzn przewraca się po macie, ściskają się, przepychają…
  Drugi: Eeeee, najlepiej jest na basenie, grupa rozebranych mężczyzn, prawie nago, pływają w wodzie, ocierają się o siebie…
  Trzeci na to: ..najbardziej podniecający sport to piłka nożna!!!
  ???
  Wyobraźcie sobie, biegniesz z piłką prosto to bramki, coraz bliżej, sam na sam z bramkarzem, kiwasz go i… przed sama bramka walisz 10 m w górę!!! A tu 100 tys. ludzi krzyczy: Ch…j Ci w dupę!!!
  A ty kładziesz się wypięty i marzysz…marzysz…

 33. Marucha said

  Re 29:
  Pani Aniu, o czym Pani mówi?
  Niech mi Pani pokaże homoseksualistę, który stawia jakiekolwiek wartości moralne wyżej, niż własny popęd… Albo takiego, który jest „świadomy swej inności” i uważa, że nie powinien jej na chama propagować…
  To prawda, że nie każdy homoś jest pedofilem, ale większość jest i jednym, i drugim. 90% pedofilów jest zarazem homoseksualistami.

 34. efka said

  Działalność pp Springerów w Toruniu, hm czemu się dziwić – nazwisko

 35. bakałarz z grodu Krakusa said

  Sprawa prof. Nalaskowskiego pokazuje,że w Polsce nie ma wolności słowa, są tematy których nie można rozważać, za poglądy można być ukaranym. Drugim przykładem jest proces wytoczony prof. Wolniewiczowi również za poglady. Prof. Legutko został skazany za naruszenie godności nieletnikch ciemniaków-ateistów, którzy chcieli narzucić społecznośći szkolnej swój sztubacki kaprys domagający się usunięcia krzyża z klasy szkolnej. Okazuje się, że usunięcie krzyża według sądu jest czynem, który nie dotyka godności wiernych, ale nazwanie ciemniaków rozwydrzonymi smarkaczami jest wielkim naruszeniem ich godności. Gdyby oni mieli za grosz godności to powinni uszanować profesora szacownej uczelni i z pokorą wysłuchać jego stanowiska wypływającego z jego dużej wiedzy filozoficznej. Sąd wydając wyrok skazujący profesora sprzeniewierzył się europejskiej tradycji uniwersyteckiej według, której uczeń nie mógł pozywać profesora, podobnie jak syn nie mógł pozywać swojego ojca przed sąd. Naruszono w ten sposób autorytet człowieka nauki i zaakceptowano bluźnierczy czyn ateistów. Środowisko naukowe powinno zdecydowanie przeciwstawić się ograniczaniu wolności słowa i wolności wygłaszania poglądów przez ludzi nauki, co zawsze było istotym warunkiem autonomii akademickiej i dochodzenia do obiektywnej prawdy.

 36. Isreal said

  ad33
  Szanowny Panie Marucha, Pan to masz zdrowie

  do nas
  no i do takich Ań

 37. Isreal said

  „Środowisko naukowe powinno zdecydowanie przeciwstawić się ograniczaniu wolności słowa i wolności wygłaszania poglądów przez ludzi nauki, co zawsze było istotym warunkiem autonomii akademickiej i dochodzenia do obiektywnej prawdy.”

  większość sra w gacie, boją się o karierę, i chyba coraz bardziej o pracę
  instynkt powinien im mówić jak się zachować, ale nic z tego,
  źle odbierają znaki,
  a z „kundlami” nikt się nie liczy

 38. Re.35
  Czy nie dociera do was, że w niewoli nie może być mowy o wolności słowa?
  Polska do tej pory ani na moment od 1939 r. nigdy nie odzyskała wolności, nie odzyskała suwerenności, nie odzyskała niepodległości.
  Nowy rodzaj niewoli nazwano wolnością, suwerennością, niepodległością.
  Kłamstwo kłamstw 1000-lecia zostało przyjęte za prawdę.

 39. JoziuRadyjko said

  Panie Marucha.. interesują mnie pańskie statystyki, skoro 90% pedofilów jest zarazem homoseksualistami to ile procent z nich jest biseksualnych?

  Se Pan poszukaj i nie zawracaj d…y – admin

 40. Kapsel said

  Re 6
  tylko kwestią czasu jest zalegalizowanie pedofilii
  A w kolejce czeka już kazirodztwo, zoofilia, nekrofilia itd.

  Kanibale

  Kanibalizm to zjawisko spotykane u ludzi — nekrofagia, ludożerstwo czyli antropofagia (gr. anthropos — człowiek, phagein — pożerać), często ma podłoże religijne jak konsumpcja macy z krwią w tradycji judaistycznej.
  Kanibalizm zdarza się wśród morderców, często seryjnych zabójców, mając niekiedy podłoże seksualne.
  Istnieje ogólno-światowa sieć powiązań kontrolowana przez Izraelskich rabinów handlu organami ludzkimi, a Izrael jest miejscem największego przemytu tych organów w świecie.

  Sześciu członków izraelskiego gangu handlu ludźmi, który działał w Republice Azerbejdżanu, są oskarżeni przez specjalny sąd na Ukrainie.
  Trzech członków gangu, który specjalizuje się w sprzedaży narządów od ofiar handlu ludźmi, pracował w klinice w stolicy Azerbejdżanu Baku.
  Prowadzona przez izraelskich biznesmenów bez wykształcenia medycznego, klinika została użyta jako zasłona dla handlu narządami zbieranymi od Azerskich dzieci.
  Oficjalny raport wydany przez władze Ukrainy potwierdził, że izraelski gang o charakterze kryminalnym był zaangażowany w 25 przypadkach handlu narządami, choć rzeczywista liczba operacji jest uważana za znacznie wyższe.
  Mimo, że gang działa w Azerbejdżanie, prasa azerska milczy w tej sprawie, tak aby nie zakłócić stosunków z Izraelem.
  Uważa się, że prowadzony proces w ukraińskiej stolicy, Kijowie, ma na celu niedopuszczenie do ujawnienia innych przestępstw popełnionych przez przestępczy gang, który jest bezpośrednio obsługiwany przez władzę w Izraelu.
  Obserwatorzy polityczni uważają, że zapał Azerbejdżan do zacieśnienia z Izraelem relacji bilateralnych jest głównym powodem, który ośmielił władzę w Izraelu do popełniania takich zbrodni w tym kraju.
  Nie jest to pierwszy przypadek handlu organami ludzkimi przez Izraelczyków. W sierpniu 2010 policja ukraińska rozbiła izraelskie struktury kryminalne które chciały uruchomić sieć handlu narządami nielegalnych dawców, aby wysyłać ich narządy do Izraela.
  Powodzenie miały głównie nerki, za którą oferowano aż 10.000 dolarów i według ministerstwa spraw wewnętrznych Ukrainy większość dawców rekrutowano wśród biednych młodych kobiet.
  Tymczasem cena takiej nerki to około USD 140.000, a były takie przypadki że niektóre z dawczyń nie otrzymywała żadnych pieniędzy za nerkę nawet w przypadku jej usunięcia.

  Istnieje ogólno-światowa sieć powiązań kontrolowana przez Izraelskich rabinów handlu organami ludzkimi, a Izrael jest miejscem największego przemytu tych organów w świecie.

  Levy Izhak Rosenbaum, 60, 31 października 2011 roku przyznał się do trzech zarzutów handlu organami i zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej podczas rozprawy w sądzie federalnym w Trenton, New Jersey.
  Rosenbaum pośredniczył w nielegalnym rynku sprzedaży ludzkich nerek i innych organów w Stanach Zjednoczonych które były dokonywane podczas operacji przeszczepu w znanych ośrodkach medycznych, w tym Johns Hopkins Hospital w Baltimore.
  « Transplantacje miały miejsce w prestiżowych amerykańskich szpitalach i były wykonywane przez doświadczonych lekarzy i ekspertów nerek, » oświadczyli adwokaci Richard Finkel i Ronald Kleinberg.
  Ustalono, że zapłacono ponad 410.000 dolarów za sprzedaż nerki od zdrowych dawców w Izraelu dla trzech osób w New Jersey.
  Rosenbaum przyznał się w dokumentach sądowych, że « mógłby pomóc dawcy wierząc, że oddawanie nerek była czysto dobrowolnym aktem, a nie transakcją handlową. »
  Rosenbaumowi grozi do pięciu lat pozbawienia wolności na każdy zarzut, które liczą według informacji w sumie cztery oraz 250.000 dolarów grzywny, gdy zostanie skazany.
  Po aresztowaniu Rosenbauma, władze Stanów Zjednoczonych zatrzymały kolejne ok. 44 osób, w tym rabinów i burmistrzów w New Jersey, którzy zostali oskarżeni o pranie brudnych pieniędzy i handel ludzkimi organami.

  Na miesiąc przed aresztowaniem, rabina Rosenbauma raport opublikowany w szwedzkiej gazecie Aftonbladet, oskarżył żołnierzy izraelskich o porwanie Palestyńczyków na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu i Strefy Gazy i pobranie od nich organów, wskazując na możliwy związek pomiędzy izraelskim wojskiem i mafią narządów ludzkich wykrytą w USA.

 41. JoziuRadyjko said

  Re:39
  Widzę, że obca jest Panu zasada tolerancji.

 42. 166 bojkot TVN said

  Z tym rządem wszyscy mają kłopoty.
  Jutro manifestacja w spawie miejsca na multipleksie dla TV Trwam.http://wpolityce.pl/wydarzenia/27037-o-tadeusz-rydzyk-tu-nie-chodzi-tylko-o-telewizje-trwam-tu-chodzi-o-wolnosc-wszystkich-tu-chodzi-o-polske-przeczytaj-nasz-wywiad
  Jakby ten fakt skojarzyć z oszołomskim wywiadem-kryptoreklamą Żyda z Mossadu w TVP Info http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6128&Itemid=100
  który to wywiad oszołomił 166 od samego rana tak, ze spadła moja wydajność pracy, to można się jutro spodziewać jakiegoś większego lub mniejszego buuuum.

  Dlatego uczestnicy marszu powinni mieć jakieś własne środki opatrunkowe i sposoby samoobrony, może nawet kamizelki kuloodporne. Mamy do czynienia z zawodowymi mordercami, więc coś takiego jak przyzwoitość w ich przypadku nie występuje,

 43. Rysio said

  Taaaaaaaaa – jak wygra żydowski PIS – to nikt nie będzie z nim miał kłopotów – prawda Bojkotka?

 44. Re.42
  Te kamizelki kuloodporne powinni zabezpieczyć ci co nawołują do takich marszy.

 45. Inkwizytor said

  Re: 42

  „który to wywiad oszołomił 166 od samego rana tak, ze spadła moja wydajność pracy”

  Bełkotka, nic ci nie spadło, jak żarliwie stręczyłas koszerPiS tak stręczysz nadal 🙂

 46. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

Sorry, the comment form is closed at this time.