Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

US Army: gwałtowny wzrost liczby przestępstw seksualnych, zwłaszcza homoseksualnych

Posted by Marucha w dniu 2012-04-20 (Piątek)

Ilość przestępstw na tle seksualnym w amerykańskiej armii gwałtownie wzrasta z roku na rok. Tylko w 2011 r. udokumentowano 515 przypadków gwałtów, 414 brutalnych napaści na tle seksualnym i 349 przypadków aktów sodomskich.

Szefowa Centrum Gotowości Bojowej, Elaine Donnelly nie pozostawia suchej nitki na programach „społecznej różnorodności” realizowanych w ostatnich latach przez Pentagon. Urzędnicy Departamentu Obrony chwalą się sukcesami, fałszując wyniki badań. Tymczasem rzeczywistość jest porażająca.

– Urzędnicy Pentagonu regularnie chwalą swoją pracę i głoszą niezasłużony „sukces”, choć liczba dowodów na popełniane przestępstwa seksualne lawinowo wzrasta z roku na rok – twierdzi Donnelly. Centrum przeprowadziło kilka analiz, by na ich podstawie ocenić, co się dzieje w szeregach armii od kiedy Barack Obama i jego poplecznicy w Kongresie podjęli starania, by znieść politykę „Don’t Ask, Don’t Tell,” zezwalającą na służbę jawnym pederastom i lesbijkom.

– Nadszedł czas, aby rozważyć i zmienić wadliwe zasady, które osłabiają kulturę w wojsku – twierdzi Donnelly. Z raportu, opublikowanego przez Centrum Gotowości Bojowej, który opiera się na informacjach zaczerpniętych z tzw. wojskowej Złotej Księgi oraz innych wojskowych dokumentów wynika, że gwałtownie pogarsza się morale żołnierzy. Analiza wyraźnie wskazuje na błędność przyjętej polityki, ułatwiającej dostęp kobiet i pederastów do armii.

– Zarówno Złota Księga wydana w styczniu i raport SAPRO Departamentu Obrony, który został opublikowany w ub. piątek, starały się ukryć złe informacje – twierdzi szefowa Centrum Gotowości Bojowej. Uważa ona, że Pentagon zamiast zrezygnować z realizowanych w armii kosztownych programów „społecznej różnorodności”, które jedynie przyczyniają się do narastania problemów z dyscypliną, kontynuuje je. Donnelly wyjaśnia, że Pentagon wydaje setki tysięcy dolarów na bezsensowne szkolenia, konferencje i utrzymywanie biurokracji.

Podjęte przez sztab biurokratów szkolenia zaowocowały 22 – procentowym wzrostem przestępstw na tle seksualnym w ciągu czterech lat we wszystkich sektorach armii. Od 2006 roku podwoiła się liczba brutalnych napaści i gwałtów w wojsku z 663 w 2006 r. do 1313 w zeszłym roku. Liczba brutalnych przestępstw seksualnych rośnie w tempie 14,6 procent rocznie (!!!) i trend ten wydaje się ostatnio przyspieszać. Zaobserwowano ponadto 28- procentowy wzrost mniej brutalnych napaści na tle seksualnym i 20-procentowy wzrost liczby przestępców seksualnych w latach 2006-2011. Co jednak jest szczególnie niepokojące, to gwałtowny skok ilości napaści na męskie ofiary – to wzrost z 10 procent w 2010 roku do 14 procent w 2011 r. – wynika z poufnych danych. Co miesiąc wydalanych z armii jest dwóch starszych szeregowych oficerów marynarki wojennej z powodu zachowań seksualnych.

Donnelly twierdzi, że te niekorzystne zjawiska nasiliły się w ostatnich latach. Jeszcze w 1997 r. komisja Kassebaum-Baker wydała zalecenia dla armii, by zrezygnować ze zintegrowanych szkoleń podstawowych, w których brały udział zarówno kobiety jak i mężczyźni, ze względu na „mniejszą dyscyplinę, mniejszą spójność jednostek i odwracanie uwagi od treningu”. Zalecenia te jednak zostały zignorowane, mimo że I sekretarz marynarki Ray Mabus potwierdził, iż codziennie dochodzi w oddziale do co najmniej trzech ataków na tle seksualnym.

Pomimo namacalnych dowodów na błędność realizowanych strategii, urzędnicy realizowali politykę, która jedynie pogarszała sytuację. Ostatnio, 9 lutego br. Pentagon ogłosił swój zamiar dalszego promowania „różnorodności” poprzez stopniowe wdrażanie kontrowersyjnych zaleceń Komisji Wojskowej – „Leadership Diversity.”

Raport Centrum Gotowości Bojowej przypomina, że wprowadzenie do armii kobiet doprowadziło m.in. do skandalicznych zachowań po wojnie w Zatoce Perskiej w 1991 r. Kobiety lotnicy i mężczyźni, jak się wyrażono w raporcie, „dziko imprezowali.” Z tego powodu kariera setek oficerów została zrujnowana.

Dziś w armii mają miejsce jeszcze gorsze praktyki. Morale żołnierzy podupada. Kultura i siła armii mogą ulec nieodwracalnemu osłabieniu. Autorzy raportu zalecają rezygnację z promocji tzw. różnorodności w armii, wzmocnienie podstawowych wartości i zasad oraz dyscypliny wśród żołnierzy. W tym celu konieczne jest także rozdzielenie szkoleń ze względu na płeć. Sugeruje się zwolnienie kobiet z bezpośrednich jednostek bojowych naziemnych. Autorzy raportu domagają się pociągnięcia do odpowiedzialności urzędników, którzy podjęli błędne decyzje dotyczące liberalizacji dostępu do armii.

Ostro też skrytykowano obecną administrację, której zarzucono fałszowanie danych dot., stosunku oficerów do rezygnacji z polityki zabraniającej służby w armii jawnym homoseksualistom. Dane świadczące o tym, iż aż 70 proc. wojskowych opowiadało się za zmianą polityki wobec pederastów, miały przekonać kongresmenów do unieważnienia odpowiedniej ustawy. Manipulacja danych została potwierdzona przez sam rząd w tajnym raporcie Inspektora Generalnego.

Źródło: wnd.com, AS.
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 8 to “US Army: gwałtowny wzrost liczby przestępstw seksualnych, zwłaszcza homoseksualnych”

 1. Wojwit said

  Panie Gajowy, wie Pan co? Może to i dobrze, że się unym żandarm świata psuje. Im bardziej będzie zdemoralizowany tym mniejsza będzie jego zdolność bojowa. A technika to jednak nie wszystko. Nawet na współczesnym polu walki.

 2. Obserwator said

  Obamy boskie, PEDO-ARMIA USA. Sodomia i Gomoria. Tylko komu na tym zależy? Przecież ktoś tą ”pedoarmię” kontroluje. Może też zboki?
  A fe wy wstrętne brzydale, poobsrywacie sobie swoje śliczne mundurki.

 3. W Polsce coś mimo starań kiepsko idzie aby nie powiedzieć ledwo człapie. Na Bliskim Wschodzie co i raz marnieje więc trzeba tych górali ze wzgórków Golan i synajskiej górki przesiedlić będzie. Drugi raz na „swojej” ziemi nie da się powtórzyć holoszubrawstwa więc od kilku dekad niszczą największą gospodarkę świata aby całkowicie przejąć kontrolę nad sterroryzowanym policyjnie społeczeństwem i przesiedlić do nowej obiecanej strefy. Kierunek nie ten, nic nie szkodzi Talmud wszystko uzasadni.

 4. konstanty said

  To jest efekt tej degeneracji i zgnilizny moralnej ktora toczy USA Armia jest odpryskiem tej sytuacji. Napoleon zawsze podkreslal ze najwazniejsze jest ideowosc i moralnosc – bez tego nie ma armii. Panie Dabrowski ! W Polsce idzie im calkiem dobrze,nadspodziewanie dobrze. Maja w zasadzie absolutnie wszystko. Urzedy,sady prokuratury,wszelakie policje jawne ,tajne ,partie parlamenty,wszystki srodki przekazu, banki i wszystko czego dusza zapragnie .Teraz juz nawet zaczynaja mowic ze czas skonczyc z gra pozorow i chwycic towarzystwo za morde ( ostatnie wypowiedzi rozmaitych hersztow ) Obawiam sie ze jak sie Polacy obudza to moze juz byc pozamiatane.

 5. Brat Dioskur said

  Tylko ta US Army coraz bardziej dziczeje.I tak po aferze ze zdjeciami zabitych bojownikow Talibanu jest nowy skandal.Ostatnio marines znalezli sobie lepsze obiekty do pozowania na fotografiach grupowych ,mianowicie czesci cial rozerwanych wybuchem w samobojczych zamachach.Makabryczne fotografie z urwanymi rekami czy nogami obiegly US prase ,tylko dziwne ,ze Pentagon okazal sie bezsilny w probie ich zablokowania ,a sadzilem ,ze moze wiecej.

 6. Kapsel said

  Barack Obama i jego poplecznicy w Kongresie podjęli starania, by znieść politykę „Don’t Ask, Don’t Tell,” zezwalającą na służbę jawnym pederastom i lesbijkom.

  Pani Elaine Donnelly wie dobrze że to strzał w stopę i dlatego się wkurzyła . .Wszyscy teraz będą się bić do ostatniego naboju bo lepiej zginąć niż poddać się takim skurwielom i pójść do niewoli.

 7. Las said

  Do „armii” usraela powinni tylko rekrutowac zboczencow – normalnych nie.

 8. Fran SA said

  Problem ‚kultury przestepstw seksualnych’ w USA polega na tym, ze dotyczy nie tylko armii. Zeby to jeszcze chcieli zazywac amorow tylko miedzy soba!
  Armia amerykanska chyba probuje przescignac Mongolow Dzingis Chana, i Armie Czerwona z czasow stalinowskich w ‚podbojach seksualnych’. To co wyprawiaja zolnierze w Afganistanie i co wyprawiali w Iraku, a i u siebie w USA jest chyba gorsze od Sodomy i Gomory.

  http://www.sbs.com.au/documentary/program/1001

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2111016/8-female-Marines-claim-gang-rape-sex-assault-Washington-D-C-barracks.html

  http://www.significancemagazine.org/details/webexclusive/1424839/Rape-more-common-than-smoking-in-the-US.html

Sorry, the comment form is closed at this time.