Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Będą ścigać za „obrazę” Komorowskiego

Posted by Marucha w dniu 2012-04-21 (Sobota)

Warszawska prokuratura rejonowa wszczęła postępowania sprawdzające, czy 10 kwietnia 2012 roku pod Pałacem Prezydenckim doszło do znieważenia prezydenta RP oraz konstytucyjnych organów państwa – poinformowała prokuratura.

– Postępowanie sprawdzające zostało wszczęte z urzędu przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Śródmieście-Północ – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Dariusz Ślepokura. Jak dodał, postępowanie sprawdzające dotyczy wydarzeń z 10 kwietnia przed Pałacem Prezydenckim podczas obchodów drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Zgodnie z zapisami kodeksu karnego przestępstwem ściganym z oskarżenia publicznego jest m.in. znieważenie prezydenta RP lub konstytucyjnego organu państwa. Według prawa „kto publicznie znieważa prezydenta RP podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech”, zaś karze do dwóch lat więzienia może podlegać osoba, która „publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej”.

– Żarty się kończą – grzmiał wczoraj podczas rozdania nagród „Krzesło roku” przyznawaną przez tygodnik „The Warsaw Voice” premier Donald Tusk – i głównym zadaniem polskiego rządu będzie zapewnienie takiego poczucia bezpieczeństwa wszystkim Polakom, nie tylko wobec kryzysu, ale także wobec kryzysu politycznego, którego jesteśmy świadkami. Mam nadzieję, że to uznanie, jakim jest ta nagroda, będzie dodatkową motywacją – podkreślił Tusk.

http://niezalezna.pl

Gajowy zmilczy, bo nie chce podlegać karze pozbawienia wolności do lat trzech. – admin.
rRhzqespamUUvyuN6RGe

Komentarzy 40 do “Będą ścigać za „obrazę” Komorowskiego”

 1. centurion said

  Panu Chrabiemu Bula skacze ponieważ uświadomił sobie że nie jest ojcem narodu takim jak Hitler albo Stalin a na jego pogrzebie ludzie nie będa płakać jak w przypadku Kim Dzong Ila

 2. Nic nowego; za sanacji było nawet gorzej, bo ścigano także za krytykę pośmiertną:

  Zob.: Ustawa o ochronie Imienia Józefa Piłsudskiego
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_ochronie_Imienia_J%C3%B3zefa_Pi%C5%82sudskiego

  Ustawa ta obowiązywała nawet w PRL-u: „przestępstwo uwłaczania imieniu Józefa Piłsudskiego było przestępstwem ściganym z urzędu. Ustawa formalnie została uchylona wraz z wejściem w życie kodeksu karnego z 1969, czyli 1 stycznia 1970.”

 3. Tomek said

  Mówiąc o obrazie zakłada się, że obrażony posiada honor lub godność. którą można naruszyć.
  Tak sobie myślę, czy „rzeczone organy” takowe posiadają i czy można je im naruszyć.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Widzi Pan, to jest tak: skoro można kogoś odgórnym dekretem mianować autorytetem moralnym, to czemu nie można uznać innego za człowieka honoru?

 5. veri said

  Coś mi tu nie gra – czytając, oglądając media każdy wie,że rządzi PiS i Kaczyński 🙂

 6. Tomek said

  Re.4
  Mam teraz jasność. Dziekuję.

 7. 166 bojkot TVN said

  No to dla przykładu za znieważenie prezydenta powinien ponieść odpowiedzialność karną bul-Komorowski i Tusk. przecież to oni wprowadzili tę manierę …..

 8. revers said

  do niedawna mozna bylo jechac na zimnym Lechu, rzucac fekaliami w tablice pamiatkow, a teraz miod bez dziegcu, ze palce lizac na KRZESLE .

 9. mironik said

  Kiedyś te krzesło dostał Hausner za szukanie skarbu w kieszeni emerytów, zapamiętałem sobie dobrze wyleniałego w paskudny sposób redaktorka.

 10. Pokręć said

  Czy ja popełnie przestępstwo pisząc „Jego Ekscelencja, Najmiłościwiej Nam Urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Bronisław Hrabia Komorowski”? Jesli nie, to piszę a mądry niech sobie pomyśli, jak kwieciście potrafię wyrażać się o Panu Prezydencie w mojej własnej kuchni. Znajomi jak mnie słyszą, to są zdziwieni moim zasobem leksykalnym i poetycką wymyślnością epitetów. Niektórzy nawet notują, żeby użyć tych słów na swoim podwórku, jak chcą sobie podnieść morale, kiydy im cygła na stopę łupodnie abo się lemisz wygni.

 11. Zbyszko said

  Nie wolno obrażac prezydenta i premiera nawet gdy dopuszczają do rabowania naszych Sreber Rodowych a takim z całą pewnościa jest Puszcza Białowieska, rabowana z drzew także tych 100letnich

 12. Zbyszko said

  @11 z tego całego wrażenia zapomniałem wstawic linka:
  http://wyborcza.pl/1,75476,7819170,Dalej_rabia_puszcze.html

 13. Znieważenie prezydenta to jeden z najbardziej absurdalnych przepisów.

 14. AniaK said

  „Żarty się kończą” – to był dopiero super żart! Przez prawie dwa lata z ust przedstawiciela rządu padają poważne oskarżenia pod adresem najwyższych rangą urzędników państwowych i nie tylko, a pan premier nazywa to żartem. Dla mnie jest to raczej kompromitacja rządu. Ciekawe jak Rosjanom przypadły do gustu te żarty. Moim zdaniem panowie niezwłocznie powinni wyjaśnić tę sprawę, jeżeli już nie w swoim interesie, to przynajmniej ze względu na szacunek do zajmowanych stanowisk. Swoją postawą wyrazili tylko zgodę na podobne zachowania. To jest niepoważne traktowanie społeczeństwa. W tej całej sytuacji naprawdę trudno zachować powagę.

 15. Kapsel said

  Żarty się kończą – grzmiał wczoraj podczas rozdania nagród „Krzesło roku” przyznawaną przez tygodnik „The Warsaw Voice” premier Donald Tusk

  A dzisiaj grzmi Warszawa tylko że pod adresem obydwóch sprzedawczyków.Prokuratura będzie miała pełne ręce roboty bo takie jak …zdrajcy …na dzisiejszym pochodzie w obronie Telewizji Trwam to słychać co krok.
  I jeszcze dużo więcej …

 16. Mordka Rosenzweig said

  „Warszawska prokuratura rejonowa wszczęła postępowania sprawdzające, czy 10 kwietnia 2012 roku pod Pałacem Prezydenckim doszło do znieważenia prezydenta RP oraz konstytucyjnych organów państwa”

  Ja pan Mordka uwasza sze prokuratura musi tesz sprawdzac czy nie bylo jakis oznak antysemitycznosc, bo jesli ktos jest pszeciw nasz żont to jest pszeciw nasza rasa wyzsza.

 17. Realista said

  Kto jest prawdziwym wrogiem?

  Who is the Real Enemy? by E. Michael Jones | Darkmoon

  http://www.darkmoon.me/2012/who-is-the-real-enemy-by-e-michael-jones/

 18. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Natomiast gdy naczelna władza poniża własny Naród, okradając Go z praw i dóbr zasługuje w pełni na najwyższy szacunek. Właśnie za te dokonania, których nikt nawet w myślach by nie przywołał a cóż dopiero w czynie.

 19. Pokręć said

  @17: w tym artykule cos im się pokickało, Dzierzyński nie był Żydem, to 100% Polak. I dziwię się, że mu pomników w Polsce nadal nie stawiamy. W końcu robił za nasza V-ta kolumnę w obozie wroga. Owszem, selektywnie, ale nie zapominajmy, że i wśród „Białych” tylko chyba gen. Wrangel był za przyznaniem Polsce pełnej niepodległości.

 20. olagordon said

  oto lista iluminatow z 2010 roku, m.in. Marek Belka, Zbigniew Brzezinski i papież Benedykt XVI
  http://www.illuminatimembers.com/illuminati%20members%20list.html

 21. Kapsel said

  ad.15
  Manifestujący przeszli z placu Trzech Krzyży przed Kancelarię Premiera i Belweder, gdzie wystąpili między innymi Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro. Około 18.00 zakończyła się demonstracja przeciwko nieprzyznaniu Telewizji Trwam miejsca na multipleksie cyfrowym. W marszu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/590002,Wielki-marsz-w-obronie-TV-Trwam-w-Warszawie

  Osób było o niebo więcej i padały takie okrzyki że w myśl artykułu p.Ślepokura ma teraz zajęcie na ładnych kilka lat!

  i jeszcze to:
  Zwracam się do ciebie Zbyszku. Zapomnijmy o tym co było złe. Idźmy razem! Wracajcie! To jedyna droga! A to zwycięstwo jest w zasięgu ręki – mówił prezes PiS.

  – To, co było, zapomnieliśmy. Jarku, jesteśmy razem, chcemy działać wspólnie, razem Solidarna Polska i Prawo i Sprawiedliwość! Razem wygramy! – odpowiedział na słowa Jarosława Kaczyńskiego Zbigniew Ziobro.

 22. wet3 said

  @ 19
  Rufin vel Dzierzynski byl zydem i chyba byl tez kuzynem Selmana vel Pilsudskiego.

 23. EC said

  Niewielu jest ludzi dobrej woli, a za to głównie Lud Wyborczej. Dlatego robią i będą robili swoje i wybiorą typowych prezydentów jak powieści „Kariera Nikodema Dyzmy” (Wałęsa; Komorowski) toż to jest bezbłędny przykład.
  Dedykuję krótki cytat z Kariery Nikodema Dyzmy. „Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!.”.

 24. wet3 said

  Tak sie zastanawiam czy tskoidow Bula i wszystkie wredne pejsomendy postawia kiedys pod prawdziwie obiektywny sad i osadza za wszystkie popelnione przestepstwa? Jak dotychczas, wszystkie peerelowskie mendy albo zdazyly powyzdychac, albo tez zostaly wybronione przez komuszeta PRL-bis. Chyba do tego czasu nie dozyje …

 25. Kapsel said

  Re 23
  Tadeusz Dołęga Mostowicz o mało nie przypłacił życiem za krytykę piłsudczyzny i całej tej kołtunerii

  …Przez publikację kilku ostrych felietonów na łamach gazety, zrodził się ostry konflikt między Mostowiczem a zwolennikami Józefa Piłsudskiego. Mając na uwadze, że w tamtych czasach, piłsudczycy nie patyczkowali się ze swoimi politycznymi przeciwnikami, Mostowicz miał świadomość, że za swoje niezwykle dotkliwe artykuły oraz felietony, prędzej czy później poniesie wymierne konsekwencje. Pomimo tego, nadal nie odkładał swojej broni, którą stanowiło pióro. W dniu 8 września 1927 roku, ok. godziny 23.30, gdy wracał ulicą Grójecką do domu, został napadnięty i pobity przez uzbrojonych w pałki siedmiu napastników. Następnie wywieziono go poza miasto, gdzie na skraju sękocińskich lasów (tereny te, stanowią dzisiejsze Janki), pobitego i nieprzytomnego Mostowicza, wrzucono do przydrożnej glinianki. Spędził w niej kilka godzin. Będąc nieprzytomnym, jego bezwiedne ciało powoli pogrążało się w gęstym mule. Dopiero nad ranem obolały i sparaliżowany Mostowicz, zaczął powoli odzyskiwać przytomność. Był bliski utraty życia przez utonięcie w pogrążającym go coraz bardziej mule, ostatkiem sił, jęcząc z bólu wołał po pomoc. Jego rozpaczliwe nawoływania usłyszał przypadkowo przejeżdżający nieopodal rolnik (mieszkaniec okolicznej wsi). Ów, słysząc to wołanie, zeskoczył z wozu i dosłownie w ostatniej chwil wyciągnął literata z objęć śmierci. Następnie, jego wybawca, zawiózł uratowanego pisarza do domu jego wuja, gdzie został otoczony opieką medyczną. Zdarzenie to miało olbrzymi wydźwięk i wstrząsnęło ówczesną opinią publiczną. Nazajutrz o całej sprawie, pisały już wszystkie dzienniki. Swoją solidarność z Mostowiczem manifestowało wiele osób. Otrzymał też dziesiątki kwiatów i listów od swoich wielbicieli. Były także słowa uznania od wielu czołowych i wpływowych polityków Tym samym, jego popularność sięgnęła zenitu. …

  http://www.filmweb.pl/person/Tadeusz+Do%C5%82%C4%99ga-Mostowicz-77905

 26. Guła said

  Juści panie admin.

  prędzej czy później „gdzieś poleci”

 27. ARTUR said

  Nie można znieważyć czegoś ,można znieważyć kogoś .Czy znieważeniem jest kopnięcie podmurówki ogrodzenia Pałacu Prezydenckiego ,lub zapory przed wjazdem do sejmu ? Jak można znieważyć organ o ile to nie jest organ ludzki ? Jeśli chodzi natomiast o człowieka reprezentującego dany organ to jest on zwykłym pracownikiem wybranym do reprezentowania grupy ludzi ,nie posiada żadnych szczególnych cech jakich nie miałby człowiek pracujący w fabryce ,na szacunek każdy musi sobie zapracować a jeśli nie potrafi lub zaczyna się szarogęsić na swoim stanowisku próbując przejąć władzę absolutną nad społeczeństwem to obywatele mają go prawo zwolnić jak np. premier fotografa i rozpisać nowe wybory .Każdy musi pracować a jak komuś ciąży stanowisko lub zaczyna się obrażać to może się zwolnić i zostać nawet cieciem ,ważne aby nie działał przeciw ludziom .

 28. abc125 said

  Wypowiedź Ewy Stankiewicz (Solidarni 2010) przed kancelarią prezydenta podczas Wielkiego Marszu w obronie TV Trwam w Warszawie.

  „… Panie premierze, zwracam się do Donalda Tuska, proszę tchórzliwie nie grozić politykom. To społeczeństwo, a przynajmniej większa jego część, nazywa pana zdrajcą stanu. Solidarni 2010 już kilka dni po katastrofie smoleńskiej pytali: Czy to co pan robi to amatorszczyzna czy zdrada stanu? Stopniowo dowiadywaliśmy się o pana roli w rozbiciu wizyty smoleńskiej, o dogadywaniu się z premierem Rosji, ponad głową Prezydenta polskiego państwa. Później o oddaniu śledztwa w ręce Rosjan. Złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez pana, przestępstwa wobec polskiego społeczeństwa. Demonstruje pan siłę wobec słabszych.

  Wobec silniejszych, którzy mają bronić interesów polskich obywateli, jest pan wyjątkowo uległy. To postawa niegodna przywódcy ale i po prostu mężczyzny. Widziałam na jednym z polskich wiaduktów gigantyczny napis: „Tusk to zdrajca”. I jeśli nawet pana służby zamalują ten napis to powstanie dziesięć nowych. Jestem przekonana, że przechodzi pan do historii w czołówce polskich zdrajców narodowych. Branicki, Rzewuski, Potocki mogli by uczyć się od pana technik zdrady władnego narodu. Panie prezydencie, zwracam się do Bronisława Komorowskiego, wstydzę się za pana, ale nie dlatego, że w moich oczach jest pan półanalfabetą, mającym problemy z polską ortografią na poziomie klasy czwartej szkoły podstawowej ale za kompromitującą pana złotą myśl, że „przyczyny katastrofy są arcyboleśnie proste”.
  Jeszcze przed wynikiem śledztwa, z góry żyrował pan rosyjską wersję wydarzeń w ślad za KGB-owcem Putinem, który morduje niezależnych dziennikarzy i wysadza budynki z własnymi obywatelami. Ani pan ani ja nie, nie mamy dowodów, wszystkie dowody polskie władze oddały Rosji. Pozostaje opierać się na przesłankach, a one każą poważnie brać pod uwagę, że to był zamach. Rosja zaciera ślady na pana oczach. Panie prezydencie Rosja zaciera ślady na pana oczach. Niszczy i myje wrak samolotu- nasz najcenniejszy dowód, mający kluczowe znaczenie w dochodzeniu do prawdy. Pana obowiązkiem jest zadbać o bezpieczeństwo Polaków, o rzetelne śledztwo na podstawie dowodów, a nie dywagować bez pokrycia w faktach. Zastanawiam się czy słowa pana i pana doradców to tylko miałkość intelektualna, czy reprezentowanie obcych interesów w Polsce na najwyższym szczeblu władzy…”

  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1143736

 29. konstanty said

  Zarty to chyba sie koncza ale dla pana Tuska. Bardzo przyzwyczail sie do bezkarnosci.. Pani premier Ukrainy zostala pociagnieta do odpowiedzialnsci kryminalnej za podpisanie bardzo niekorzystnego kontraktu gazowego z Rosja. ,i skazana na 7 lat wiezienia .Pan Tusk podpisal podobny, co z Panem Tuskiem ? Litania innych zarzutow czeka w kolejce. !

 30. Kuku na muniu said

  Jak wyjdziemy z wiezienia po odsiadce za obraze prezydenta lub premiera koniecznie wtedy trzeba zadbac o zdrowie
  Drogowskazy zdrowia

 31. Re.28
  Tak – podniecajcie mową pani Stankiewicz.
  Jedni warci drugich. Grają z Polakami w gumy.

  Na okoliczność Wielkiego Marszu w obronie TV Trwam w Warszawie w dniu 21.04.2012 r. – ku opamiętaniu.

  Judasz w cieniu Smoleńska
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/07/31/judasz-w-cieniu-smolenska/

  Chodzi bowiem o to, czy Polska będzie polska, czy też Polska będzie … Sami sobie resztę już dopowiedzcie.

  Potrzeba powstania szczeropolskiej partii politycznej staje się wręcz dziejową koniecznością. No i trzeba się przy tym przygotować na ataki wszystkich mediów realizujących jawnie, a i ukrycie, strategię wygłoszoną u Sorosa przez Jarosława Kaczyńskiego.

 32. 25godzina said

  W Rosji, jak mama każe się uspokoić to nie ma gadania.

 33. Ryszard said

  PO to najbardziej obłudna i hipokryzyjna partia jaka rządziła w Polsce. W tajemnicy przed narodem wprowadzają antydemokratyczne i totalitarne ustawy iście Orwellowskie. Niewiarygodne media takie jak TVN, Wyborcza, TVP ciągle tylko mówią , że Tusk z PO prowadzi politykę miłości. Jest to wierutne kłamstwo. Tusk postępując identycznie jak Putin w Rosji. Niby demokracja a służby specjalne po cichu rożnymi metodami pacyfikują niepokornych. Niestety strach przed PIS-em poPRL-owskich elit , które wyrosły na zuchwałej grabieży państwowego mienia, skutecznie chroni ten pro-złodziejski system, w którym uczciwość jest karana, a oszustwa i bandytyzm są premiowane .

 34. Marucha said

  Re 33:
  Nie, panie Ryszardzie. Tusk nie postępuje identycznie jak Putin w Rosji.
  Za czasów Putina Rosja się wzmocniła gospodarczo i politycznie. Ponownie stała się mocarstwem, z którym każdy się liczy. Jej gospodarka nie została rozgrabiona tak, jak w Polsce.
  Na temat tego, co stało się z Polską, szkoda czasu pisać.

 35. retro said

  lub wstep do globalitaryzmu
  http://zbzukowski.bloog.pl/id,331021420,title,Zamach-nad-lasem-smolenskim,index.html?ticaid=6e519

 36. I znów politycy dopuścili się cenzury internetu:
  http://www.mojageneracja.pl/9287076/blog/3486213664f8b0f4d521df/

 37. 166 bojkot TVN said

  Kwiatek urodzinowy dla Donka Tuska
  http://contessabalcanese.nowyekran.pl/post/60101,donaldu-tusku-w-dniu-urodzin-zycza-polscy-patrioci

 38. MatkaPolka said

  SMOLEŃSK – KONIECZNOŚĆ WYJAŚNIENIA

  Smoleńsk trzeba wyjaśnić, dlatego że:

  1.Popełniono morderstwo
  2.Dokonano zamachu na instytucje państwowe – urząd prezydenta, finanse państwa– prezesa NBP, dowództwo Armii Polskiej, prezesa IPN …

  Nie wiem, dlaczego cala dyskusja o katastrofie smoleńskiej kreci się wokół Kaczyńskiego?
  Kaczyński nic dobrego dla Polski nie zrobił i goście Gajówki wielokrotnie to w swoich wypowiedziach wyrażali
  Ale tu nie chodzi o Kaczyńskiego

  Jest jednak Fundamentalna różnica i FUNDAMENTALNE NIEPOROZUMIENIE

  Trzeba rozróżnić miedzy ELEKTORATEM, czyli wyborcami, a KIEROWNICTWEM przez to kierownictwo OSZUKIWANYM
  Elektorat PiS-u jest patriotyczny i narodowy
  Elektorat PO to neo- post -Komuna to „otwarciuchy” i „Światli Europejczycy” i straszne prostaki

  Chodzi o ELEKTORAT – rzesze ludzi , którzy popierają program PiS-u i wierzą , że program PiS-u jest narodowy i patriotyczny.

  Ktoś może powiedzieć, że Elektorat PiS-u jest naiwny i „moherowy” , bo przecież PO i PiS to ta sama partia.
  Ale mam pytanie do gości Gajówki i gospodarza Gajowego Maruchy.
  Czy to wina Elektoratu, że Kaczyński oszukuje ? Że jest zdrajca

  To zupełnie naturalne i oczywiste, ze chce się wierzyć politykom, bo tak być powinno !!!
  To, że Elektorat został oszukany to nie wina Elektoratu. To wina Kaczyńskiego.
  Za oszustwa i krzywoprzysięstwo, za Zbrodnie Zdrady Stanu Kaczyński powinien być postawiony przed plutonem egzekucyjnym. Tymczasem pod pręgierzem stawia się Elektorat.

  Następne pytanie. Czy „mohery” sa głupsze i bardziej naiwne niż „Otwarciuchy -Wykształciuchy”
  i tzw. „Światli Europejczycy”, Paligłupy i pedały?

  Zacytujmy zatem dla Światłych Polaków, którzy uważają się za światłych iluminowanych i wykształconych dwie wypowiedzi Kanclerza Schroedera , jak bardzo sa przez Niemca i Żyda brutalnie i bezczelnie robieni w tak zwana Wielką Rurę

  Proszę zwrócić uwagę , że ok. 70% wpisów na rożnych forach i to nawet na tych „politycznie poprawnych” jest pro polskich i narodowych i z reguły „Otwarciuchy- Wykształciuchy” nie maja nie maja nic do powiedzenia, nie maja żadnych rozsądnych argumentów. A wiec nie jest tak źle w Polsce ze świadomością narodową Polaków.

  Trzeba jeszcze na jedno zwrócić uwagę

  Te dwie siły, dwa żywioły niszczące Polskę sa świetnie zorganizowane i finansowane. Jest to działanie grupowe i zorganizowane przeciw niezorganizowanemu polskiemu Pospolitemu Ruszeniu .

  Żydzi czyli Przestępczość Zorganizowana sa mafia polityczno- gospodarcza zorganizowana w lokalnych centrach kierowniczych zwanych Kahałami czyli Gminami i są finansowani przez Międzynarodówkę Finansową.

  Natomiast Niemcy są zorganizowani i finansowani centralnie przez państwo Niemieckie – np. Neo nazistowska NDP jest finansowana z budżetu państwa, tak samo jak tzw. Ziomkostwa Pruskie.

  Ponadto Niemcy aktywnie ingerują w życie Polityczne Polski.. Zilustrować to można takim artykułem

  Jak zmanipulowano wybory 2007 roku

  Artykuł ilustruje wpływ fundacji niemieckich na życie polityczne w Polsce . – to skandal.
  Finansowanie kampanii wyborczej Tuska przez tradycyjnie wrogie Polsce ościenne Państwo. To stały element tajnej dyplomacji pruskiej – osadzić na czołowej decyzyjnej pozycji swojego agenta. Robili to przez wieki – w tym konkretnym przypadku chodzi o volksdeutscha Tuska, niemieckiego Żyda
  http://niepoprawni.pl/category/tagi-z-blogow/fundacja-konrada-adenauera

  Fundacja Konrada Adenauera należy do najważniejszych zagranicznych instytucji wpływu działających w Polsce. W minionych kilkunastu latach silnie oddziaływała na polskich polityków, przyczyniając się pośrednio do powstania III Rzeczypospolitej w jej obecnym półkolonialnym kształcie. Określenie to nie jest przesadą, jeśli wziąć pod uwagę kolosalne zaangażowanie niemieckiego kapitału w polskiej bankowości, w biznesie i mediach.

  Donald Tusk odebrał nagrodę Człowieka Roku *Wprost*.

  http://www.wprost.pl/ar/304501/Donald-Tusk-odebral-nagrode-Czlowieka-Roku-Wprost-Dedykuje-ja-Polakom/?K=1&KI=819262 Czytaj komentarze

  HUCPA NA CZTERY FAJERKI. Niemiecko żydowska prasa nagradza Tuska za wzorowe robienie Polaków w rurę. To już kolejna *prestiżowa* nagroda dla ObergruppenführeraTuska. po otrzymaniu nagrody *Karola Wielkiego* od Niemców; no przecież nie dla zasługi dla Polski tylko za zasługi dla Niemców.

  Zadaniem środków masowego przekazu powinno być kształtowanie postaw i opinii społecznej w duchu pro polskim, pro narodowym, pro państwowym, pro społecznym.

  Wierzących w PiS jest całkiem dużo i z tego potencjału społecznego można wyłonić inny leadership zupełnie inne przywództwo i kierownictwo. – Kaczyński nie jest jedyny i nie jest niezastąpiony. To narodowy Elektorat

  PiS na dobrze rozwinięte media internetowe znacznie lepiej od POtworow

  . Tajna narada rządu po katastrofie smoleńskiej.

  To prawda, mówi się, że PiS jest najbardziej zażydzoną partią.
  Ale mam pytanie. Czy PO jest mniej zażydzone?

  PiS nie jest ani lepszy, ani gorszy niż POtwory.(mówimy cały czas o kierownictwie). Goście i bywalcy gajówki o tym wiedzą.
  PiS zlikwidował koalicje LPR i Samoobrone , która wyniosła PiS i Kaczyńskiego na szczyty władzy, najwyraźniej na polecenie obcych ośrodków politycznych i, tak samo jak POtwory, sPiS-kowcy wplatani są w rożne afery. L.Kaczyński podpisał Traktat Lizboński ( z Tuskiem iż Sikorskim) i razem wepchnęli Polskę do UE -czyli w struktury zła .
  Kaczyński jak Reytan bronił Stocznie Szczecińska w Sejmie, aby na drugi dzień podpisać Specustawę o likwidacji tejże Stoczni !!

  Natomiast trzeba wyraźnie powiedzieć PO to mordercy !! .
  To nie tylko Smoleńsk, to także inne i cały szereg Tajemniczych Zgonów wiążący się ze Smoleńskiem

  Tajemnicze Zgony w Samoobronie.
  Dr Ryszard Kuciński – prawnik Leppera, „zmarł” w maju 2011
  Wiesław Podgórski – doradca Leppera, „zmarł” w czerwcu 2011
  Róża Żarska – adwokatka Leppera, „zmarła” w lipcu 2011 w Moskwie
  Andrzej Lepper – „powiesił się” w sierpniu 2011.

  Tajemnicze Zgony
  http://alexirin.wordpress.com/tajemnicze-zgony/

  1. Biskup Mieczysław Cieślar 2. Krzysztof Knyż operator ‘Faktów 3. prof. Marek Dulinicz 4. Dr Dariusz Ratajczak 6. Szyfrant Zielonka 7 Eugeniusz Wróbel

  Skazani na egzekucje cz.1 Tajemnicze zgony..mp4 wyszukaj na You Tube

  Film „Skazani na egzekucję-tajemnicze zgony”
  „Po 1989 roku w Polsce miała miejsce cala seria dziwnych zgonów wysokich urzędników państwowych. Czy zginęli przypadkowo czy tez zostali zamordowani bo byli zagrożeniem dla interesów pewnych grup wpływów bądź stanowili niebezpieczeństwo dla interesów obcych agentur w Polsce ?”

  To również mord polityczny na Andrzeju Lepperze i kilku jego najbliższych współpracownikach i to tuż przed wyborami

  POtwory to psychopaci i seryjni mordercy rządni władzy.
  Ktoś skrytykował mnie za porównanie mordu na Kaczyńskim z mordem na Lepperze

  Wierzący w dobrodziejstwo UE i Niemców ulegli agresywnej propagandzie – media i prasa sa w Polsce w 90 % niemieckie i tak sa kształtowane postawy społeczne i świadomość społeczeństwa na modle niemiecka i żydowska – oczywiście w swoim interesie i na swoja korzyść.

  A tymczasem prasa i media masowego rażenia kształtują w Polsce Polaków w duchu antynarodowym, antyspołecznym, antypaństwowym, kosmopolitycznym.
  Na swoja modłę i w swoich interesach
  To Jerzy Urban * Goebb stanu wojennego *kiedyś powiedział *ja chcę skurwić naród polski* . i tez to robi.

  Właścicielem prasy i mediów w Polsce sa w 80 -90 % Niemcy i żydzi i tak kształtują opinie społeczną wg. swoich potrzeb i upodobania.

  KTO JEST WŁAŚCICIELEM prasy i mediów w Polsce, kto MIAŻDŻY ŚWIADOMOŚCI Polaków świadomość.

  Kondycja rynku prasy w Polsce – analiza.
  Rynek prasy w Polsce na podstawie danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy
  http://zeten.nowyekran.pl/post/7845,kondycja-rynku-prasy-w-polsce-analiza

  Władza oznacza rozrywanie umysłów na strzępy i składanie ich ponownie według obranego przez siebie modelu. George Orwell.

  Dla mnie katastrofa w Smoleńsku na odległość śmierdzi Perfidią Krzyżacką

  To był zamach przygotowany w Polsce przez Spec Służby najprawdopodobniej na zlecenie Aliantów No cóż, Kaczyński rozwiązał WSI i odsunął ich finansowanie ze środków publicznych, już przeorientowanych na zachód. I interesy z zachodem. I to było nie do przyjęcia dla SS

  Koncentrujemy się na technikaliach, a trzeba koncentrować się na WCZEŚNIEJSZEJ WIEDZY w Polsce o Katastrofie i wcześniejszych przygotowaniach Tuska i Komorowskiego do katastrofy.

  Ten zrobił, kto skorzystał. A na pewno nie skorzystają Polacy.

  A skorzystali Tusk i Komorowski – PO, Służby Specjalne. Pełnia władzy a w tym – pełne oddanie i służalstwo Niemcom, UE i zachodowi , a także USA i Izraelowi. W istocie korzysta w ten sposób zachód

  Skorzystał MFW. Nowym szefem NBP został Belka i od razu przyjął pożyczkę, czego Skrzypek nie chciał zrobić.

  Korzystają Niemcy, bo cała złość na Ruskich, odwracanie uwagi, a tymczasem Polska jest kolonizowana i eksploatowana przez Niemcy – miliardowe zyski płyną na zachód.(Banki wywożą miliardy)

  Kierowanie całej złości Polaków na Rosję, podczas gdy największe korzyści z kolonizacji Polski odnoszą Niemcy – to stały element tajnej polityki, dyplomacji, propagandy niemieckiej po więlokroć potwierdzony przez historię.
  Ponownie zginęli wszyscy polscy generałowie. To kolejny zamach, niemal identyczny jak CASA w Mirosławcu – gdzie również zginęli polscy generałowie. Komu zależy na likwidacji czołówki polskich generałów ?

  Komu zależy na likwidacji polskiej armii i sil zbrojnych, komu zależy na tym, aby Polska była bezbronna.?
  Likwidacja armii zdolności obronnych to również staly element tajnej dyplomacji i polityki pruskiej.

  Wobec bezprecedensowej agresji Niemiec i Izraela na Polskę , jakiej jesteśmy świadkami odpowiedź wydaje się być oczywista.

  Dla ilustracji zacytujmy wypowiedź z innego opracowania

  Rzeczpospolita z lutego 1993 (1/46):

  W grudniu 1990 w budynku Związku Wypędzonych w Bonn odbyła się tajna narada poświecona metoda walki o odzyskanie ziem, które po roku 1945 są w posiadaniu Polski Czechosłowacji i ZSRR. W naradzie brał udział wysokiej rangi urzędnik kanclerza Kohla i przedstawiciele MSW I MSZ RFN-u

  Ustalono wówczas, że Niemcy zastosują w Polsce dwa warianty tzw. „FRIEDENSPLAN.” (pokojowy) I „KRIEGSPLAN.” (wojenny), aby odzyskać stracone na rzecz Polski ziemie w ciągu 10-15 lat.

  Przyjęto tam, ze razem z realizacja pokojowego sposobu ponownej kolonizacji, będą przygotowane i tworzone tajne struktury na naszych Ziemiach zachodnich „Schlesischrebellion” – Bunt Śląski.

  Pokojowy plan Niemców polega na tym, aby powiązać Polskę z gospodarka RFN układami, ale takimi gdzie prawo wyłącznego decydowania będą mieli Niemcy. Trzeba stworzyć 6-7 tysięcy małych firm gdzie dyrekcja i kadra kierownicza będzie w rekach niemieckich. Ludzie ci będą oswajali się z nowymi warunkami i przygotowywali zakłady, aby w przyszłości polskie zakłady zastąpić wyłącznie Niemcami.

  Należy korumpować polskich prominentów tak politycznych jak i ekonomicznych popierać finansowo polskie media przychylne Niemcom i popularyzować tzw. ”niemiecką bramę do Europy”. (..) Trzeba postępować ostrożnie i inwestować w Polsce poprzez inne firmy zachodnie USA, Francji, Austrii, które są powiązane z Niemcami.

  Kanclerz Niemiec Schroeder. na Zjeździe wypędzonych w Berlinie 2001:

  „Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce.. Zawierzcie mej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie Landy, w ten sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, czyli Polacy, będą nam jeszcze wdzięczni, że zostali wreszcie Europejczykami.” .

  Te dwa cytaty szczególnie polecam „Otwarciuchom-Wykształciuchom” ponoć mądrzejszych od naiwnych i prostackich „moherów”

  Ciekawa jest rola posła Macierewicza. w wyjaśnianiu Katastrofy Smoleńskiej.
  Wszyscy zwolennicy PiS –u maja go za bohatera i silnego człowieka ( ten to im dopiero pokaże – ma wszystkie argumenty w ręku).

  Tymczasem mimo wszelkich zebranych dowodów, tzw. śledztwo jest prowadzone w ŚLEPY ZAUŁEK.. Chodzi tak naprawdę o to żeby nic się nie stało. Chodzi o to, aby ochronić UKŁAD., którego członkiem jest Macierewicz.

  To głównie Macierewicz kieruje uwagę opinii publicznej na winę Rosji i „dymiący nagan Putina”
  Z tym, że również mówi o odpowiedzialności Tuska

  (To podobny numer Singera/Macierewicza, tego lawiranta politycznego, który stanął na czele Komisji PiS-u do zbadania „Czy Traktat Lizboński jest zgodny z Konstytucja RP”. Chodzi o to, aby zablokować inne inicjatywy., bo skoro już jest jedna Komisja , to po co druga. No i co? Czy coś się stało? Ano nic!! A wszyscy przecież wiedza, ze Traktat Lizboński nie jest zgodny z Konstytucją RP, (aż w 54 artykułach) i w sposób oczywisty prawnie jest nieważny!!
  – jest to geremkowski fakt prasowy, czyli fakt dokonany.

  W tym procederze uczestniczą razem ramie w ramie POtwory i sPiS-kowcy tj. kierownictwo robiąc
  równo „W Rurę” swój własny naiwny Elektorat – jedni i drudzy.!! .

  Ostatnio powołana przez Macierewicza Komisja Międzynarodowa nie jest kompetentna i nie ma kompetencji.
  Wprawdzie kilku profesorów (amerykańskich ) w Komisji może pochwalić się dobrym dorobkiem naukowym , ale nie sa specjalistami w dziedzinie lotnictwa w pilotażu i nawigacji. I ich ekspertyza nie ma znaczenia
  (Pilotom LOT-u zabroniono się wypowiadać)

  Z materiałów dostępnych na stronie polonii kanadyjskiej w Ottawie, gdzie ostatnio Macierewicz zorganizował spotkanie, jest wypowiedź gen. Sławomira Petelickiego o tym ,że od dwunastu lat Polska jest w NATO, zginęli generałowie NATO i zgodnie z procedurami to NATO powinno powołać komisje do zbadania wypadku . Warto zajrzeć i na ta stronę
  Krótka historia Smoleńska 2010
  http://www.komott.net/smolensk/Komott_feb1_2012.htm

  W tak ważnej sprawie jak zamach na prezydenta i generałów NATO powinna być powołana komisja natowska
  I odpowiednie władze i organy śledcze Unii Europejskiej jeśli skorumpowany system śledczy w Polsce tego nie robi , bo w istocie osłania sprawców. ( tym samym jest współodpowiedzialny!!).

  Gdzie powinno być skierowane śledztwo?
  Eksperci NATO
  Europejski trybunał
  Interpol

  Ale Macierewicz i jego Komisja Sejmowa nie kieruje śledztwa, do tych instytucji europejskich powołanych do tych celów. Polska, jak na razie, jest członkiem UE ( czy to się komuś podoba czy nie).

  Pytanie dlaczego instytucje ani polskie , ani europejskie się tym nie zajmują? Polskie służby sądowe umywają ręce. , matacza i lawiruja Raport Millera został utajniony?

  To powinno być powodem zdymisjonowania całego aparatu sędziowsko – prokuratorskiego. Bo właśnie to ten aparat to rdzeń post-stalinowskiej żydokomuny!!

  Brak reakcji, mataczenie, utrudnianie śledztwa jest najzwyczajniej dowodem współudziału i współwiny całego UKŁADU!!!.

  Dlaczego Macierewicz zwraca się do organizacji międzynarodowych, a nie może przebić się do instytucji krajowych do tego powołanych?

  Cały UKŁAD jest chory, projekcja żydowskiej schizofrenii

  I niech ktoś mi nie mówi, ze sprawa wyjaśnienia Katastrofy smoleńskiej jest dołączeniem do hasbary i popieranie Kaczyńskiego i PiS-u jest w bledzie w tym sensie , ze identyfikuje żydowskie kierownictwo PiSu z z Narodowym Elektoratem PiSu, co jest fundamentalnym nieporozumieniem

  Na dzień dzisiejszy mamy sytuacje taką , że nie ma innej siły w Polsce oprócz PiS-u, która mogłaby wyjaśnić Katastrofę Smoleńską

  Za wszelka cenę trzeba odsunąć od władzy POtwory i Służby Specjalne . Bo to psychopaci i mordercy, którzy celowo niszczą państwo i naród i ustawiają się ponad prawem. !!!
  Służby Specjalne kontrolują od czasów strajków w Gdańsku, od 1980 r. całość sytuacji w Polsce.

  Kto dał im taka władzę, przez kogo zostali wybrani, z jakiego mandatu społecznego ją sprawują?

  Władzę POtwory zdobyły w wyniku oszukanych wyborów na każdym etapie procesu wyborczego od niekonstytucyjnego Kodeksu wyborczego(Konstytucja mówi o ordynacji i glosowaniu bezpośrednim – tymczasem zastosowano trik glosowania „korespondencyjnego”), przez ograniczanie kandydowania i „cudów nad urna , a więc dosypywania głosów itd. itp.

  Jedynym rozwiązaniem jest zakazać i zdelegalizować wszelkie tajne organizacje typu loże masońskie ,Kahały
  loże B’nai B’rith, obce fundacje typu Fundacja Adenauera (dalej w tekście link do artykułu) działające pod płaszczykiem organizacji charytatywnych a mające tajną Agende – tajna , a więc nielegalna, a więc wroga Polsce i państwu polskiemu.

  Dla przeciwstawienia i lepszego zrozumienia – może to Polska powinna zakładać w Niemczech , USA i innych krajach tajne organizacje wywrotowe mające na celu destrukcje państwa.

  Ktoś powie: to niemożliwe, nikt na to nie pozwoli, żaden rząd niemiecki czy amerykański na to się nie zgodzi.

  To dlaczego „rząd polski” się na to zgadza i zezwala na funkcjonowanie tych antypaństwowych organizacji.

  Inna sprawa to aparat prokuratorsko sądowniczy
  Mamy alternatywę –

  Akt Powołania Sądu Obywatelskiego
  http://www.aferyprawa.eu/Prawo/Akt-Powolania-Sadu-Obywatelskiego
  Sądy w Polsce straciły wiarygodność. W wymiarze sprawiedliwości szerzy się korupcja i jest on często postrzegany, jako narzędzie niszczenia społeczeństwa. Dlatego zdecydowaliśmy się powołać sądy mające rzeczywisty mandat demokratyczny.

  Pamiętajmy jednak, że Macierewicz jest wyjątkowo inteligentną osobą. Po prostu, jeśli się chce wygrać z przebiegłym przeciwnikiem, to przeciwnika trzeba docenić. Bo inaczej przegrywamy

  Wracając do głównego tematu

  WCZEŚNIEJSZA WIEDZA O KATASTROFIE
  ( ważniejsze niż cala dyskusja nad techniką)

  „GW” podała informację o katastrofie
  W s24 jest informacja, że portal gazeta.pl podał informację o katastrofie już o 8:38 od razu informując, że wszyscy zginęli.

  Michnik na portalu GAZETA.PL
  3 MINUTY PRZED katastrofą

  • Wypowiedz Komorowski – prezydent poleci, a wszystko może być inaczej
  Smoleńsk: Czyżby Komorowski cos wiedział?

  • Komorowski Orendzie „W tych trudny chwilach bądźmy razem”
  opublikowane na TVP.INFO o godz. 5:57
  3 godziny PRZED katastrofą

  Dla tych, którzy nie wierzą:
  http://www.itv24.com.pl/film/891/oredzie_w_tvp_info_przed_katastrofa_tu-

  (ciekawe komentarze internautow)

  Urban – piątkowe wydanie „Fakty i Mity” . z karykaturami Gosiewskiego siedzącego na nurkującym samolocie. Kolejny „przypadek”

  Bater wiedział o katastrofie pod Smoleńskiem 16 min przed.

  Chronologię intryg zmierzających do odrębnego lotu prezydenta i jego ekipy

  Książka H.Pająka pod linkiem

  Ostatni transport do Katynia 10.04.2010
  Henryk Pająk
  Osobnym lotem po śmierć w Smoleńsku
  forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=487&sid=10ece3debac387b29e40ebee594c46e3&start=10

  Wśród spekulacji na temat zamachu najbardziej trafia mi do przekonania wersja zamach.eu

  Mordu dokonano w Polsce, i po kolei wyłapywano ofiary w piątek wieczorem w Warszawie.
  Ciała preparowano w rzeźni
  Katastrofa Smoleńska to operacja medialna mająca skierować uwagę opinii publicznej na Rosje i odwrócić uwagę od Warszawy.

  9 kwietnia 2010 – wydania weekendowe tygodników „Fakty i Mity” i „Nie” posiadały pierwszostronicowe artykuły zatytułowane.: „Lotnisko Odkrywkowe”, „Mały Katyń”, „Katastrofa prezydenta K.”

  Wydania wydrukowano przed sobotnią katastrofą. Skąd wiedzieli? A jeżeli nie wiedzieli… to jakimi szubrawcami są, życząc im tej śmierci, tak z nich kpiąc?

  Pokazali jakimi są szubrawcami, hienami ludzkimi i redakcyjnymi. Prokuratura nie przesłuchała redaktorów żadnych z tych redakcji.

  Politycy PO, dziennikarze, policjanci, prokuratorzy to ogromna rzesza proroków w RP. Oni wiedzą przed czasem wydarzenia, że to samobójstwo (Michniewicz, Zielonka, Lepper, opisany poniżej oficer polskiej Służby Kontrwywiadu Wojskowego w Wejherowie), czy też naciski, za nisko, pijany Błasik w kabinie, mgła, cztery podejścia do lądowania, prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni…

  KATASTROFA SMOLEŃSKA powinna być wyjaśniona

  Z jednej strony wypadałoby pochylić głowy i uszanować dostojeństwo śmierci i zawołać
  „ Ciszej nad tymi trumnami”

  Tak jednak nie jest. Nie jest dlatego, bo ofiarami katastrofy były osoby publiczne i cała frustracja i dyskusja wokół katastrofy przeniosła się przeniosła się( i nabrała wymiaru) ze sfery prywatnej (- uszanować śmierć i ból po stracie najbliższych dla ofiar katastrofy) – na sferę publiczną.

  Bo też katastrofa stała się NAJWIĘKSZĄ FRUSTRACJĄ , życia publicznego w Polsce i nie tylko.
  Rodziny ofiar należy prosić o wybaczenie i zrozumienie tego, że właśnie tak jest.

  Chciałoby się wierzyć, że to wypadek i katastrofa – zbyt wiele jednak wskazuje, że tak nie jest.

  *Inne samoloty jakoś wylądowały wcześniej i bezpiecznie – dlaczego nie TU154 -101 ?
  *Nie interesują mnie, jak to nazywam „Technikalia, Fekalia” – interesuje mnie WCZEŚNIEJSZA WIEDZA o katastrofie.

  *Wszystkie „Teorie Spiskowe” – kierują uwagę publiczna na winę i zaangażowanie Rosji

  * Ten zrobił, kto skorzystał (Es fecit qui prodest) , ale skorzystał przecież ktoś inny – pytanie kto?
  – PO, Międzynarodowy Fundusz Walutowy – Belka, a nie Skrzypek, Unia Europejska ( przede wszystkim Niemcy, dla których UE to przykrywka dla roszczeń terytorialnych, i zniewolenia Polski przez wprowadzenie waluty Euro)

  Perfidia prusacka/krzyżacka bardzo dobrze skryta i skuteczna – i zawsze kierowała złość Polaków, a to na Ruska, a to na tzw. ŻYDA.

  Istnieje bardzo wiele ukrytych warstw tej perfidii krzyżackiej i tego zakłamania. !!

  Rozbój, kłamstwo, agresja, przekupstwo, perfidia – to immanentna cecha krzyżactwa.
  Krzyżacy potrafili osadzić na tronach europejskich swoich wasali – to również bardzo charakterystyczne.
  Rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego zona to Sofia Augusta Anhalt – Zerbst Prusaczka rodem ze Szczecina znana, jako Katarzyna II

  Tak jak kiedyś Gubernator Generalny Guberni SS-Obergruppenführer Hans Frank – namiestnik Hitlera na Polskę (Generalgouvernement für die besetzten polnischen Gebiete ) tak dziś agentem niemieckim jest niemiecki, Żyd i volksdeutch Donald Tusk – nowy namiestnik okupowanej Polski
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Generalne_Gubernatorstwo

  Po wojnie generalny gubernator (Generalgouverneur) Hans Frank został skazany jako zbrodniarz wojenny na kare śmierci.
  Miejmy nadzieje, że taka sama kara spotka Donalda Tuska za zbrodnie zdrady stanu (podpisanie Traktatu), konsekwentna realizacje polityki niemieckiej tj. agresji Niemiec na Polskę i konsekwentną depopulacje Narodu Polskiego !!!

  Zastanówmy się, dlaczego Prusy/Niemcy nie miały żadnych roszczeń w stosunku do Polski przez cały okres PRL-u, a teraz mają !!

  Toć Prusy były odpowiedzialne za rozbiory Polski od początku do końca – tymczasem cała złość Polaków kierowana jest na Rosję.

  To Prusy inspirowały wszystkie zrywy i powstania narodowe zawsze skierowane przeciw Rosji, nigdy przeciw Prusom – Polacy zrywali się bez broni przeciw Rosji, Rosja wysyłała Kozaków dla poskromienia buntu i zsyłała Polaków na Sybir, a na miejsce wypartego żywiołu polskiego wchodził żywioł niemiecki i żydowski !!

  To Prusy, mimo przegranej I wojny światowej nasłały Żyda Lenina , i bolszewików do zrobienia Rewolucji bolszewickiej i Żyda Piłsudskiego do kontroli nad wyzwoloną Polską.

  To Krzyżacy są twórcą masonerii. już po sekularyzacji zakonu 1520 r. Nie mogą najwyraźniej wybaczyć i zapomnieć Grunwaldu , Hołdu Pruskiego, chwały oręża polskiego … i w końcu następnego zwycięstwa słowiańszczyzny – Rosji i Polski nad Militaryzmem Pruskim w II Wojnie światowej zakończonej w Poczdamie.

  Umowa Poczdamska stworzyła nowy ład prawno polityczny w Europie i n a świecie unicestwiając Militaryzm Pruski – Niemcy musiały nad tym długo popracować, aby to zmienić.. A osiągnęli to przez skomplikowany proces tworzenia Unii Europejskiej. To nowa forma agresji nie tylko na Polskę, ale na cala Europe Wschodnią.
  Te same procesy rozkładu państwa zachodzą we wszystkich krajach , bylego bloku sowieckiego włącznie z sama Rosją. Jest to proces długotrwały

  Proszę zwrócić uwagę jak propaganda prusko /krzyżacka przedstawia sprawę np. Powstania Warszawskiego 1944 r.

  Okazuje się już , że to NIE Niemcy sa winni za zburzenie Warszawy – to Rosja, która nie pomogła tej awanturze inspirowanej przez żyda Retingera i masonerię angielską, bo Rosja stała z frontem na linii Wisły i nic nie robiła. Powiedzmy wyraźnie – to Niemcy obrócili w kupę gruzów Warszawę i Polskę.

  Dziś nie wspomina się zniszczeń wojennych i zrujnowania Polski przez zbrodniczą, nazistowską Trzecią Rzesze niemiecką, śmierć ponad 7,322,000 , 1000-ce niemieckich Katyniów .

  Dziś nie obchodzi się rocznic zakończenia II WS i zwycięstwa Polski – zachowanie mimo opresji żydokomuny jedności terytorialnej i narodowej Polski, jako Polski i odbudowy Polski po zniszczeniach
  Dziś chwalimy nowy rozbiór Polski przylaczenie Polski do UE przez Nowe Prusy.

  Polactfo chce być Europejczykami tj. nowymi niewolnikami „Żydostwa” i „Prusactwa”

  Dziś mówi się o 20,000 ofiarach Katynia. Nie mówi się o żydowskich sprawcach tej zbrodni – z żydowskiego NKWD. Nie mówi się, że to żydzi w interesie Prus/Krzyżaków podczas rewolucji namordowali więcej Rosjan niż Polaków.

  Dziś nie mówi się o WYEGZEKWOWANIU MINIMUM 537 mld dolarów OD NIEMCÓW za zbrodnie i zniszczenia wojenne, o tym że kolejne ekipy rządzące nie wykonały uchwał sejmowych z 1990 r. i z 2004 r. zobowiązujące rządy do wyegzekwowania od Niemiec odszkodowań prawno cywilnych.

  Każda ofiara lub spadkobierca ofiary zbrodniczej nazistowskiej Trzeciej Rzeszy niemieckiej uprawniona jest do odszkodowań. Dziś mówi się o roszczeniach niemieckich. Polacy z ofiar wojny staja się sprawcami.

  Były aż dwie uchwały sejmu z czerwca 1990 i września 2004 zobowiązujące Rząd Polski do wyegzekwowania roszczeń i reparacji wojennych dla Polski od Niemiec. ŻADEN Rząd Polski ani prezydent Polski tego nie zrealizowali . Odszkodowania dostali i wyegzekwowało wiele państw europejskich, ale nie POLSKA.
  NIEMCY WYKPIŁY SIĘ OD WYPŁACENIA POLSCE ROSZCZEŃ OSZACOWANYCH PRZEZ PROF. A. KLAFKOWSKIEGO NA SUMĘ 537,1 mld Marek (częściowa suma – tylko za prace niewolnicza i wywózki )

  Zakładając Fundacje ‘Pojednanie’ i wypłacając Fundacji A NIE POSZKODOWANYM POLAKOM. suma 5,371 mld marek odszkodowań za deportacje i odszkodowania za niewolniczą prace stanowiące jedynie jeden procent (1%) CZĘŚCIOWEJ tylko sumy 537,1 mld marek niemieckich ( wartość z 1972 r.) należnej Polakom od Niemców jako cywilno – prawne odszkodowania wojenne..

  SUMA Z PROCENTEM SKŁADANYM OD 1945 R POWINNA WYNOSIĆ OK. 25 bilionów a po amerykańsku 25 TRYLIONÓW DOLARÓW.

  Bo taka była skala zniszczeń wojennych Polski dokonanych przez zbrodniczą, nazistowska Trzecia Rzesze niemiecką.

  CZY PREZYDENT KOMOROWSKI ODDAJE POLSKĘ W ZARZĄD NIEMCOM?
  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Czy-prezydent-Komorowski-oddaje-Polske-w-zarzad-Niemcom

  Profesor prawa Krystyna Pawłowicz alarmuje: w listopadzie ubiegłego roku Prezydent przedłożył Sejmowi projekt Ustawy o zmianie Konstytucji, który jest aktem samolikwidacji odrębności państwowej Rzeczypospolitej i jej inkorporacji do Unii.

  Jednocześnie zostaje uchylony obecny art. 90 Konstytucji, który ogólnie zezwala na przekazanie nieoznaczonej imiennie organizacji międzynarodowej kompetencji polskich organów w niektórych sprawach.

  *Przynależność Polski do UE trwałą cechą naszego ustroju
  *Likwidacja barier ustrojowych podporządkowywania polskiej waluty i finansów Niemcom i Francji
  *NBP przestaje być elementem realizacji interesów państwa polskiego
  *Likwidacja Rady Polityki Pieniężnej i niezależność NBP od polskiego NIK
  *Zmiany dotyczące NBP mają wejść w życie po przyjęciu przez Polskę waluty euro – euroentuzjaści już teraz zabezpieczają samolikwidację państwa polskiego
  *Ułatwianie procedur przekazywania polskich kompetencji Unii i utrudnianie wystąpienia z niej
  *Dostosowanie konstytucyjnego ustroju państwa polskiego do interesów UE; obniżenie rangi Parlamentu, Prezydenta, obywateli
  *Sejm nie będzie mógł zainicjować wystąpienia z Unii
  *Marginalizacja roli polskiego Parlamentu i Prezydenta w stosunkach z UE
  *Zagrożenie podstawowych praw i wolności chronionych przez polską Konstytucję (w zakresie małżeństwa, życia, rodziny, obyczajów)
  *Unia Europejska nadrzędnym suwerenem w Polsce

  I jeszcze jedno na zakończenie

  W poszukiwaniu tożsamości i identyczności dwóch żywiołów – Żydów i Niemców.
  Niemcy i żydzi to to samo przynajmniej w stosunku do agresji na Polskę

  Mojżesz Majmonides to kodyfikator żydowski żyjący na przełomie XII i XIII w.
  Żydostwo powstało w tym czasie, kiedy w potęgę rośli Templariusze i Krzyżacy.

  Po Wyprawach Krzyżowych rycerstwa europejskiego Krzyżacy osiedli w Polsce i wycieli w pień słowiańskie nadbałtyckie plemię Prusów i przybrali ich nazwę ( mieli nawracać na chrześcijaństwo przez ewangelię i dobrą nowinę – wycieli ogniem i mieczem)

  Nikt nie łączy do tej pory wzrostu potęgi i znaczenia Templariuszy / Krzyżaków ze wzrostem Żydów, ukształtowaniem się żydostwa skodyfikowanego przez Mojżesza Majmonidesa.
  (Krzyżacy zakon militarny Żydzi zakon cywilny? )

  To mój domysł i wymaga zbadania. Wielki temat dla historyków.
  Czy ktoś jest w stanie podjąć ten temat?

 39. MatkaPolka said

  usiluje zamiescić ciekawy, obszerny i kontrowersyjny artykul na temat koniecznosci
  wyjasnienia smoleńska
  artykul obszerny z duza iloscia linkow , jakos nieprzechodzi

  Wysylam na e-mail

 40. MatkaPolka said

  SMOLEŃSK – KONIECZNOŚĆ WYJAŚNIENIA

  Smoleńsk trzeba wyjaśnić, dlatego że:

  1.Popełniono morderstwo
  2.Dokonano zamachu na instytucje państwowe – urząd prezydenta, finanse państwa– prezesa NBP, dowództwo Armii Polskiej, prezesa IPN …

  Nie wiem, dlaczego cala dyskusja o katastrofie smoleńskiej kreci się wokół Kaczyńskiego?
  Kaczyński nic dobrego dla Polski nie zrobił i goście Gajówki wielokrotnie to w swoich wypowiedziach wyrażali
  Ale tu nie chodzi o Kaczyńskiego

  Jest jednak Fundamentalna różnica i FUNDAMENTALNE NIEPOROZUMIENIE

  Trzeba rozróżnić miedzy ELEKTORATEM, czyli wyborcami, a KIEROWNICTWEM przez to kierownictwo OSZUKIWANYM
  Elektorat PiS-u jest patriotyczny i narodowy
  Elektorat PO to neo- post -Komuna to „otwarciuchy” i „Światli Europejczycy” i straszne prostaki

  Chodzi o ELEKTORAT – rzesze ludzi , którzy popierają program PiS-u i wierzą , że program PiS-u jest narodowy i patriotyczny.

  Ktoś może powiedzieć, że Elektorat PiS-u jest naiwny i „moherowy” , bo przecież PO i PiS to ta sama partia.
  Ale mam pytanie do gości Gajówki i gospodarza Gajowego Maruchy.
  Czy to wina Elektoratu, że Kaczyński oszukuje ? Że jest zdrajca

  To zupełnie naturalne i oczywiste, ze chce się wierzyć politykom, bo tak być powinno !!!
  To, że Elektorat został oszukany to nie wina Elektoratu. To wina Kaczyńskiego.
  Za oszustwa i krzywoprzysięstwo, za Zbrodnie Zdrady Stanu Kaczyński powinien być postawiony przed plutonem egzekucyjnym. Tymczasem pod pręgierzem stawia się Elektorat.

  Następne pytanie. Czy „mohery” sa głupsze i bardziej naiwne niż „Otwarciuchy -Wykształciuchy”
  i tzw. „Światli Europejczycy”, Paligłupy i pedały?

  Zacytujmy zatem dla Światłych Polaków, którzy uważają się za światłych iluminowanych i wykształconych dwie wypowiedzi Kanclerza Schroedera , jak bardzo sa przez Niemca i Żyda brutalnie i bezczelnie robieni w tak zwana Wielką Rurę

  Proszę zwrócić uwagę , że ok. 70% wpisów na rożnych forach i to nawet na tych „politycznie poprawnych” jest pro polskich i narodowych i z reguły „Otwarciuchy- Wykształciuchy” nie maja nie maja nic do powiedzenia, nie maja żadnych rozsądnych argumentów. A wiec nie jest tak źle w Polsce ze świadomością narodową Polaków.

  Trzeba jeszcze na jedno zwrócić uwagę

  Te dwie siły, dwa żywioły niszczące Polskę sa świetnie zorganizowane i finansowane. Jest to działanie grupowe i zorganizowane przeciw niezorganizowanemu polskiemu Pospolitemu Ruszeniu .

  Żydzi czyli Przestępczość Zorganizowana sa mafia polityczno- gospodarcza zorganizowana w lokalnych centrach kierowniczych zwanych Kahałami czyli Gminami i są finansowani przez Międzynarodówkę Finansową.

  Natomiast Niemcy są zorganizowani i finansowani centralnie przez państwo Niemieckie – np. Neo nazistowska NDP jest finansowana z budżetu państwa, tak samo jak tzw. Ziomkostwa Pruskie.

  Ponadto Niemcy aktywnie ingerują w życie Polityczne Polski.. Zilustrować to można takim artykułem

  Jak zmanipulowano wybory 2007 roku

  Artykuł ilustruje wpływ fundacji niemieckich na życie polityczne w Polsce . – to skandal.
  Finansowanie kampanii wyborczej Tuska przez tradycyjnie wrogie Polsce ościenne Państwo. To stały element tajnej dyplomacji pruskiej – osadzić na czołowej decyzyjnej pozycji swojego agenta. Robili to przez wieki – w tym konkretnym przypadku chodzi o volksdeutscha Tuska, niemieckiego Żyda
  http://niepoprawni.pl/category/tagi-z-blogow/fundacja-konrada-adenauera

  Fundacja Konrada Adenauera należy do najważniejszych zagranicznych instytucji wpływu działających w Polsce. W minionych kilkunastu latach silnie oddziaływała na polskich polityków, przyczyniając się pośrednio do powstania III Rzeczypospolitej w jej obecnym półkolonialnym kształcie. Określenie to nie jest przesadą, jeśli wziąć pod uwagę kolosalne zaangażowanie niemieckiego kapitału w polskiej bankowości, w biznesie i mediach.

  Donald Tusk odebrał nagrodę Człowieka Roku *Wprost*.

  http://www.wprost.pl/ar/304501/Donald-Tusk-odebral-nagrode-Czlowieka-Roku-Wprost-Dedykuje-ja-Polakom/?K=1&KI=819262 Czytaj komentarze

  HUCPA NA CZTERY FAJERKI. Niemiecko żydowska prasa nagradza Tuska za wzorowe robienie Polaków w rurę. To już kolejna *prestiżowa* nagroda dla ObergruppenführeraTuska. po otrzymaniu nagrody *Karola Wielkiego* od Niemców; no przecież nie dla zasługi dla Polski tylko za zasługi dla Niemców.

  Zadaniem środków masowego przekazu powinno być kształtowanie postaw i opinii społecznej w duchu pro polskim, pro narodowym, pro państwowym, pro społecznym.

  Wierzących w PiS jest całkiem dużo i z tego potencjału społecznego można wyłonić inny leadership zupełnie inne przywództwo i kierownictwo. – Kaczyński nie jest jedyny i nie jest niezastąpiony. To narodowy Elektorat pewien w końcu dojść do głosu i wylonic z tego grona właściwej reprezentacji i liderów.

  To wielka praca niezależnych publicystów nad odzyskaniem narodowego elektoratu . i pozbyciu się uzurpatorów.

  PiS na dobrze rozwinięte media internetowe znacznie lepiej od POtworów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: