Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Europejski satanizm – przewodnik dla początkujących

Posted by Marucha w dniu 2012-05-23 (środa)

EUROPEAN SATANISM, A BEGINNER’S GUIDE
http://eusat.wordpress.com/2012/05/06/european-satanism-a-beginners-guide/
Seymour Light, 6.05.2012 – tłumaczenie Ola Gordon, nadesłał PiotrX.

Damaszek 1840

To co Henry Makow nazwał ‘najsłynniejszym przykładem satanistyczno-żydowskiej rytualnej ofiary ludzkiej”, wydarzyło się w Damaszku:

Najistotniejsze punkty afery w Damaszku są następujące: 1. Wybitny włoski kapucyn mnich, o. Tommaso został rytualnie zamordowany (i jego krew spuszczona) przez wybitnych kabalistycznych Żydów. 2. Przyznali się i zaprowadzili władze do jego identyfikowalnych szczątków i ubrania. 3. Rotszyldowie wysłali delegację wybitnych angielskich Żydów do Damaszku i naciskali na wszystkich zainteresowanych by stwierdzili, że ich zeznania uzyskano za pomocą tortur. 4. Papież Grzegorz XVI, miał niezawodny wywiad i nie uległ. Ani żaden przyszły papież. Mieli również zeznania mołdawskiego kapłana, byłego rabina żydowskiego, który opisał i wyjaśnił wszystkie rytuały, w tym wykorzystywanie chrześcijańskiej krwi do paschalnej macy’.

W internecie jest bestsellerowa książka opisująca to historyczne wydarzenie ‘The Matzo of Zion’ [Maca Syjonu]. Maca – rodzaj opłatka rzekomo nasączonego chrześcijańską krwią sporządzanego na ich święto Jom Kippur. Wzywam każdego do przeczytania tej książki i nie uwierzenia, że to wszystko było prawdziwe. Cytat:

5 lipca 1840 roku, żydowska dzielnica w Damaszku, zeznanie Żyda:

Zabiliśmy go dla krwi, i krew umieściliśmy w butelce w domu rabina Moussa Abou Al-Afieh, zgodnie z naszymi naukami religijnymi. Istotą sprawy było zdobycie krwi, gdyż tego wymaga od nas religia. Rabin Moussa Salaniki dostarczył krew rabinowi Moussa Abou Al-Afieh, tradycyjnym obowiązkiem religijnym jest by krew przetrzymywali rabini.

Pytanie: “Dlaczego konieczna jest krew? Czy prawdą jest, że dodaje się ją do chleba? Czy wszyscy Żydzi go spożywają?”

Odpowiedź: “Tradycyjnym religijnym zwyczajem establiszmentu jest dodawanie krwi do chleba dla przywódców religijnych, nie dla zwykłych ludzi. Jeśli chodzi o sposób robienia chleba, rabin Jacob Al-Intabi pozostaje w piekarni w nocy Jom Kippur. Wtedy przychodzą do niego wierzący z mąką na chleb. On bez ich wiedzy miesza krew z ciastem chlebowym. Oddaje im chleb zrobiony z ich mąki”. […]

Jeśli chodzi o krew, nie spełnia żadnej innej roli niż święto Fatir (święto przaśnego chleba – żydowska Wielkanoc)”.

Ten sam los spotkał asystenta o. Tomasso, skończył w butelce. W kwietniu 1840 roku, z 16 sprawców podwójnego mordu, 4 uniewinniono, a 12 skazano na śmierć. Zgłaszali się inni obywatele, by złożyć zeznania o tajemniczych zaginięciach ich bliskich na przestrzeni lat, zwłaszcza dzieci, i opisywali swoje podejrzenia. Niemiecki dziennik skomentował: ‘Chociaż co roku w Damaszku nagle i bez śladu ginęły dzieci, chociaż zawsze podejrzewano o to Żydów, nikt nie odważył się ich oskarżać, faktycznie, nikt nie odważył się kontynuować sprawy dobrze uzasadnionych podejrzeń, tak wielki był wpływ ich pieniędzy na skorumpowane władze tureckie’.

W Damaszku społeczeństwo oczekiwało egzekucji podwójnych morderców. . . Na próżno! Zamiast tego pokazali się ludzie-kłamcy, poświadczając, że wszystkie informacje uzyskano torturami itd. – ale tak nie było.

Historia Toaffa

Ariel Toaff, profesor Historii Średniowiecza i Renesansu na izraelskim Ben-Ilan University i syn głównego rabina w Rzymie, opublikował książkę ‘Pasque di Sangue’ , przełożoną na angielski pt. ‘Passovers of Blood: The Jews of Europe and Ritual Murders’ [Pascha krwi: Żydzi Europy i mordy rytualne]. Komentarz badacza Talmudu Michaela Hoffmana: “Książka Toaffa potwierdza szokujące i przerażające fakty, hipnotyczne i przyprawiające o mdłości zafascynowanie ortodoksyjnego judaizmu krwią. Nie każdą krwią – krwią niewinnych chrześcijan, łącznie z krwią dzieci”. Jego książka omawia jak ‘Od tysięcy lat oskarżano Żydów o mordy rytualne’ [Ritual murder accusations have been made against the Jews for thousands of years] (s. 125)

Izrael Szamir z pewnością jest człowiekiem rozsądnym. Tak napisał o tej książce:

‘Toaff odkrył wiele przypadków takich krwawych ofiar wiążących się z okaleczaniem dzieci, upuszczaniem krwi i pieczenia jej w macy (przaśny chleb) na przestrzeni 500 lat historii Europy’. Jak wam się to podoba? I jeśli będziemy o tym mówić, nazwie się nas antysemitami?

Toaffowi grożono i go złamano, w końcu tak zaskamłał o swoim magnum opus:

“Najserdeczniej przepraszam wszystkich tych, których obraziłem swoimi artykułami i przekręconymi faktami, przypisywanymi mnie i mojej książce”.

Rój go dorwał! Cienie Davida Cole’a. . . czy Henry’ego Forda w 1927 roku, odżegnującego się od wszystkiego co napisał w Dearborne Independent. Czy faktycznie Galileo, jeśli chcecie by wyglądał jak bohater. Poniżej komentarz wnikliwego p. Hoffmana:

“Początkowo Toaff był niepokorny przed opublikowaniem jego książki w języku włoskim. Ale w ciągu tygodnia od tego ogłoszenia stał się szlochającym wrakiem, po otrzymaniu zwykłych gróźb dotyczących życia i pracy nauczyciela ze strony wiecznie prześladowanych. Wkrótce potem, prof. Toaff  zakazał swojej książki, ale nie wcześniej niż kiedy pokazała się na ulicach Włoch i znalazła się w rękach włoskich uczonych, którzy przetłumaczyli ją na język angielski dla naszego dobra

Nakazy Talmudu ważne dla tego kultu śmierci (cytowane w ‘Macy Syjonu’):

“Jeśli Żyd powie coś, co może krzywdzić naród żydowski, powinien zostać bezlitośnie zabity; bo taka jednostka przysparza mu hańby; Talmud nie pozwala mu żyć. . . Każdy kto stawia w niekorzystnej sytuacji religijnej towarzysza swoimi deklaracjami na rzecz obcego [„obcy” wyraźnie oznacza „nie-Żyda”], wydaje oświadczenie przeciwko niemu dla rządu kraju, które może sprowadzić grzywnę, karę cielesną lub śmierć, sam zasługuje na śmierć. Taki zdrajca nie ma nadziei na inny świat. . . i jeśli tylko pozna się intencję wydania takiego oświadczenia, jego miejsce lub najmniejszy szczegół, od tego momentu jest winien śmierci, a ci obecni są odpowiedzialni za zabicie go lub zrobienie wszystkiego co mogą, by zmarł, zanim spełni swój zamiar” – “księga religii” – Kethim.

Czy to oznacza, że istotą judaizmu jest tajnym stowarzyszeniem kultu śmierci?

Angielski zakaz

Władze Damaszku powinny porównać oświadczenie Edwarda I, króla Anglii, odnośnie wypędzenia Żydów z Anglii w 1290 roku: zasadniczo król miał dosyć historii o mordach rytualnych chrześcijańskich dzieci dokonywanych przez Żydów i postanowił ich wypędzić (zob. rozdział ‘Żydowski mord rytualny w Anglii’). Podobnie hiszpański edykt z roku 1492 o wypędzeniu zawierał taki sam powód. Skąd wzięły się te historie? Jeśli są nieprawdziwe, to dlaczego je wymyślano?

Aspekt ukrzyżowania gojowskich dzieci w angielskim dekrecie o wypędzeniu pokazuje się na przestrzeni stuleci, jako praktykowany na rytuał paschalny: proces w którym ściąga się krew z umierającego dziecka, i dokonuje się nakłuwania ciała. Odnośnie charakteru potęgi satanistycznej, śmierć wymaga stosowania terroru i horroru, i ma nie być natychmiastowa: zgon dziecka ma być powolna i wywoływać terror – i taka jest istota praktyki przywoływania szatana. (Pascha to ceremonia Wielkiej Nocy ‘świętująca’ rzekome zabicie pierworodnego syna w każdej egipskiej rodzinie wiele lat temu, kiedy Egipcjanie byli gospodarzami Hebrajczyków. Może to staje się bardziej ‘realne’ jeśli doda się śmierć dziecka narodu gospodarza?)

Izraelscy żołnierze, jak widzieliśmy dawno temu w Gazie, są jedynymi, którzy strzelają do małych gojowskich dzieci dla zabawy, dla sportu – nie zrobią tego nawet amerykańscy żołnierze.

Historia wypędzenia Żydów

W Europie było pięć głównych narodów, które przez stulecia wypędzały Żydów, począwszy od wypędzeń brytyjskich w 1290 roku. W sumie 109 razy wypędzano całe społeczności żydowskie z krajów, miast i księstw. Nikomu z nas nie wolno dyskutować na ten straszny ciągnący się temat w dziejach Europy: ale jest to jednoznacznie definiująca cecha żydowskiej religii – żadna inna nie ma takich historii! Dobrze byłoby, gdyby ktoś przeczesał wszystkie odnoszące sie do tego teksty, żeby ocenić ile z nich dotyczyło zarzutów o rytualne ‘gojowskie’ ofiary. Ze względów historycznych to naprawdę powinno się przeprowadzić w Damaszku.

Żydzi mogą być wspaniałym, inteligentnym, utalentowanym narodem, ale trzeba przyznać, że w sensie zbiorowym, wydaje się brakować mu znajomości samych siebie. Czy jest jakieś miejsce żeby zbadać sumienie judejskiej psychiki? Jak w ogóle ich rabinom może udawać się potwierdzenie pojęcia, że w wyniku wielokrotnego wypędzania ich z chrześcijańskich (i innych) społeczności, moralna wada musi leżeć całkowicie w tych innych narodach, a nie w samych ‘Żydach’? Na pewno taki sposób myślenia może być tylko wynikiem indoktrynacji społeczności żydowskich talmudycznymi nakazami rabinicznymi, tzn. że tylko Żydzi są ludźmi, a wszyscy inni nimi nie są? Co jeszcze może tłumaczyć taki katastrofalny koślawy sposób myślenia? Te serie wypędzeń były wynikiem tego, że ludzie odkrywali to co było w Talmudzie!

‘W różnych czasach Żydów wypędzano z każdego kraju w Europie. I w prawie każdym przypadku było to na skutek oskarżeń o mord rytualny. Najbardziej obiektywną książką na ten temat jest ‘Jewish Ritual Murder’ [Żydowski mord rytualny] Arnolda Leese’a z 1938 roku’.

250 Kartagina
415 Aleksandria
554 Diecezja Clermont (Francja)
561 Diecezja Uzès (Francja)
612 Wizygocka Hiszpania
642 Imperium Wizygotów
855 Włochy
876 Sens
1012 Mainz
1182 Francja
1182 Niemcy
1276 Górna Bawaria
1290 Anglia
1306 Francja
1322 Francja (ponownie)
1348 Szwajcaria
1349 Hielbronn (Niemcy)
1349 Saksonia
1349 Węgry
1360 Węgry
1370 Belgia
1380 Słowacja
1388 Strasbourg
1394 Niemcy
1394 Francja
1420 Lyons
1421 Austria
1424 Fribourg
1424 Zurych
1424 Kolonia
1432 Savoy
1438 Mainz
1439 Augsburg
1442 Holandia
1444 Holandia
1446 Bawaria
1453 Francja
1453 Breslau (Wrocław)
1454 Wurzburg
1462 Mainz
1483 Mainz
1484 Warszawa
1485 Vincenza (Włochy)
1492 Hiszpania
1492 Włochy
1495 Litwa
1496 Neapol
1496 Portugalia
1498 Norymberga
1498 Navarre
1510 Brandenberg
1510 Prusy
1514 Strasbourg
1515 Genua
1519 Regensburg
1533 Neapol
1541 Neapol
1542 Praga i Bohemia
1550 Genua
1551 Bawaria
1555 Pesaro
1557 Praga
1559 Austria
1561 Praga
1567 Wurzburg
1569 Państwa Papieskie
1571 Brandenburg
1582 Holandia
1582 Węgry
1593 Brandenburg, Austria
1597 Cremona, Pavia i Lodi
1614 Frankfurt
1615 Worms
1619 Kijów
1648 Ukraina
1648 Polska
1649 Hamburg
1654 Białoruś (Mała Rosja)
1656 Litwa
1669 Oran (Afryka Północna)
1669 Wiedeń
1670 Wiedeń
1712 Sandomierz
1727 Rosja
1738 Wurtemburg
1740 Białoruś
1744 Praga, Bohemia
1744 Słowacja
1744 Livonia
1745 Morawy
1753 Kovad (Litwa)
1761 Bordeaux
1772 Polska / Rosja
1775 Warszawa
1789 Alzacja
1804 wioski w Rosji
1808 wioski w Rosji
1815 Lubeka i Brema
1815 Frankonia, Szwabia i Bawaria
1820 Brema
1843 granica Rosji, Austria i Prusy
1862 USA tereny gen. Granta
1866 Galatz, Rumunia
1880 + Rosja
1891 Moskwa
1919 Bawaria (Żydzi obcokrajowcy)
1938-45 tereny pod rządem nazistów
1948 kraje arabskie

Jeśli chodzi o to dlaczego ich wykrywano (następnie wypędzano), to powód jest prawie komiczny. . . na skutek szczególnej integralności (czy może powagi, lepsze słowo) ich nabożeństwa dla magicznego satanistycznego krwawego rytuału. Naprawdę chcieli by działała magia, więc stosowali zasady przerażającej gry. Święty Talmud zakazuje pochówku martwych zwierząt, a także definiuje wszystkich nie-Żydów jako zwierzęta. Według prawa żydowskiego, zakazany jest pochówek zwierząt. Po rytualnym złożeniu ofiary, satanistycznym rytuale czarnej magii, nagie, podźgane ciało dziecka, po upuszczeniu z niego krwi, musi zostać wyrzucone na śmietnik. Ten żydowski rytuał zakazuje pochówku ciała, nawet gdyby to miało ukryć wszystkie dowody ich zbrodni. Podoba mii się to, że lękliwi goje są zbyt uprzejmi by się temu sprzeciwić! Można nas teraz oskarżyć o negowanie holokaustu!

Świat potrzebuje by ktoś, jeśli możliwe w Damaszku, przyjrzał sie każdemu z tych wypędzeń i skomentował ich przyczyny, przyjrzał się obrzędom Purim i Paschy, i zbadał do jakiego stopnia zachowała się w ciągu wieków trwająca tradycja picia krwi w Europie, dzięki uczonym Mędrcom Syjonu. Według żydowskiej doktryny Talmudu, dusza zamieszkuje w krwi – nie zamierzam powiedzieć nic więcej; poza tym, że podejrzewam, iż legenda o wampirach w Europie pochodzi z tego zjawiska.

Odnoszę także wrażenie, zwróćcie uwagę na to lękliwi, uprzejmi goje, że renesans, ten potężny wybuch ludzkiego optymizmu, kreatywności i pojmowania piękności, miał miejsce kiedy SAK (Satanistycznych Aszkenazyjskich [K]Chazarów) wypędzono z każdego europejskiego narodu – może mogli wałęsać się w Amsterdamie, mimo że wypędzono ich z Holandii w latach 1442 i 1444 – i w wyniku tego można było rozwinąć system bankowy wolny od niszczących wpływów żydowskich. (Faktycznie miliony zaczynają rozumieć, że system bankowy który jest przedmiotem, raczej niż panem rządów które mu służą, jest dokładnie tym, czego obecnie potrzebuje świat.) Ta sytuacja zakończyła się w 1643 roku kiedy Cromwell pozwolił im na ponowne osiedlanie się, w zamian za finansowanie jego armii i zgodę na rozkazy bankierów w jaki sposób usunąć i zabić zasiadającego króla Anglii, Karola I. (Istotna książka kpt Ramsaya ‘The Nameless War’ [Ohydna wojna] o II wojnie światowej, za którą go uwięziono). Te fakty, jak również wiele innych, zostały usunięte z naszych podręczników historii.

Święty Talmud

Każdy kto szuka religii opartej na brudzie i perwersji, sprawdźmy komentarze Elizabeth Dilling na temat Talmudu:

Berakoth Tytuł książki rzekomo oznacza błogosławieństwa, ale jest tak brudnym zbiorem wulgaryzmów jaki można znaleźć, 405 stron “tajnych rozmów”.

Megillah to sadystyczna celebracja pijaństwa i żądzy krwi, talmudyczne przypomnienie o obowiązku Żyda by spił się w Purim, żeby nie rozróżniał “błogosławieństwa Mordechaja” od “przeklinania Hamana” (Zobacz http://www.come-and-hear.com/dilling/299.html)

Seder Nashim (kobiety) Ta sekcja zawiera 13-str wstęp do wydania Soncino autorstwa rabina J H Hertza. Książki te różnią się między sobą rynsztokowym brudem i plugawościami.

Baba Kamma (pierwsza brama): 719 stron talmudycznej gadaniny, ogólnych przepisów na temat krzywd, że uszkadzanie własności gojowskiej jest dozwolone; a żydowskiej jest jak atak na boską własność, bo tylko “Żydzi” są “ludźmi”, nie-Żydzi są zwierzętami. Jest to “braterstwo” forsowane przez Talmud.

Z tym nie da się wygrać!

“Głównymi cechami Talmudu są: pompa, głupota, plugawość i więcej plugawości, zbiór przepisów pozornie w celu wynajdowania podstępów i uników; zachwycanie się sadystycznym okrucieństwem, odwrócenie wszystkich biblijnych nauk moralnych o kradzieżach, mordach, sodomii, krzywoprzysięstwie, traktowaniu dzieci i rodziców; szalonej nienawiści do Chrystusa, chrześcijan i każdego etapu chrześcijaństwa” (cytat E. Dilling).

Czy jakiś rozsądny człowiek mógłby nie zgodzić się z jej opinią? Poświęcanie gojowskich dzieci demonowi Molochowi jest kazuistycznie aprobowane przez ten święty tekst, według niej, pomaga wyjaśnić trzykrotnie powtórzone potępienie wypowiedziane przez Jezusa Chrystusa:

“Właśnie wy, faryzeusze, dbacie o czystość zewnętrznej strony kielicha i misy, a wasze wnętrze pełne jest zdzierstwa i niegodziwości” (Łk 11:39) i “Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” (J 8:44) i trzeci raz: “Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa” (Mt 23:27).

Och, dziwne, że Go nie aresztowano za antysemityzm! Faryzeuszy uważano za strażników tradycji werbalnej, co później spisano jako Talmud.

Judaizm jest jedyną religią na świecie mającą satanistyczne teksty, a mianowicie święty Talmud Babiloński. Jak słusznie zauważył Kevin Boyle: ‘Talmud to całkowicie satanistyczny dokument’. Jeśli zdefiniujemy tekst satanistyczny jako taki, który licencjonuje mord dziecka w celach rytualnych, to istnieją dwie i tylko dwie księgi w nowoczesnym świecie (mające jakieś znaczenie), do których to sie odnosi: jedna Alastaira Crawleya z 1929 roku (powstrzymam sie przed podawaniem jej tytułu)  i druga – Talmud.

Czasami pojawiają się wyprane teksty Talmudu-dla-Gojów, więc zwróćmy uwagę na oryginalną wersję: ‘W nieocenzorowanym Talmudzie Babilońskim, wrogie, pogardliwe i samobójcze odnośniki i mowa nienawiści skierowane są do Gojów, co oznacza narodów, wszystkich nie-Żydów’ – Michael Hoffman

Poniżej współczesna opinia Sherry Shriner z internetu w ‘NWO i Talmud’ [New world order and the Talmud’] (www.thewatcherfiles.com):

‘Talmud to satanistyczna wersja Tory. Żydzi mają werbalną wersję Tory zwaną Tenach, lub jak niektórzy nazywają Talmud, ale Talmud który zna tylko mniejszość prawdziwych Żydów nie jest Talmudem używanym obecnie. Talmud Babiloński jest nadrzędny od 1905 roku. . . Faktycznie każdy Żyd dzisiaj uczony jest z tego konkretnego Talmudu. O Jezusie mówi jako bożku, a Jego wyznawcach jako o bałwochwalcach. Twierdzi, że Jezus zajmował się bestialstwem i pali się w piekle w bajorze nasienia.

Więc skąd to się wzięło? Od samego szatana. Księgo Talmudu oparte są na naukach faryzeuszy. Żeby zrozumieć dlaczego Jezus tak gardził tą starą sektą elitarystów, chrześcijanie muszą mieć pewna wiedzę na temat Talmudu – zbioru 63 ksiąg napisanych przez starożytnych rabinów. Księgi te zawierają kodeks prawny, tworzący podstawę dzisiejszego judaizmu i żydowskiego prawa. Faktycznie judaizm talmudyczny jest przede wszystkim systemem prawnym w dosłownym sensie. Ma mało wspólnego z religią. Jest bardziej starożytną grupą polityczną z licznymi zwolennikami, którzy nie są otwarcie Żydami. To dlatego tak wielu Żydów otwarcie twierdzI, że są Żydami i jednocześnie ateistami.

‘Faktycznie Talmud pochodzi od starożytnego kultu kabały i faryzejskich sekt. Jezus powiedział im, że byli synagogą szatana. Każdy współczesny syjonista trzyma się tego co uważa za tajne nauki Talmudu. . . Obecnie większość Żydów w Izraelu to praktycy prawa faryzejskiego – prawa talmudycznego – które jest wrogiem prawdy, Jezusa i Pana Boga’.

Talmud jest księgą wykorzystywaną do szkolenia rabinów. W 204 roku Menachem Elon, wice-przewodniczący Sądu Najwyższego Izraela, wyjaśnił skąd pochodzi władza konstytucyjna jego kraju, skoro nie ma napisanej konstytucji: ‘Wszystko co jest w Talmudzie Babilońskim obowiązuje w całym Izraelu. Każde miasto i kraj musi przestrzegać wszystkich zwyczajów, wprowadzać w życie dekrety i wykonywać akty prawne mędrców talmudycznych, gdyż cały naród żydowski zaakceptował wszystko zawarte w Talmudzie’. Ten fundament izraelskiego prawa opartego na Talmudzie wywiera ogromny wpływ, że realia izraelskiej polityki są kontynuacją koszmarnego horroru dla reszty świata.

Poniżej sensowna opinia amerykańskiej witryny VeteransToday:

“Czy Talmud da się obronić jako święty tekst? I czy Żydzi mogą być akceptowani przez świat, tak długo jak nie wyrzekną sie go i nie przeproszą? Uważam, że odpowiedź jest nie. Izrael Szahak i inni twierdzą, przekonywująco, że jego ludobójcza doktryna inspiruje ukryte zło. Polecam wspaniała książkę Izraela Szahaka ‘Jewish History, Jewish Religion: The Weight of 3000 Years’ [Żydowskie dzieje i religia żydzi i goje XXX wieków historii], warto przeczytać” – Casandra.

Opinia Rosjanina

Żeby poznać opinię rosyjskiego uczonego, zajrzymy do klasycznego dzieła dr Wladimira Iwanowicza Dala, obrazowo zatytułowanego ‘Searching for the Jews who Murder Christian Babies and How the Jews Use the Babies’ Blood’ [Szukanie Żydów którzy mordują chrześcijańskie dzieci i jak Zydzi wykorzystują krew dzieci], opublikowanego w 1844 roku, w ślad za aferą w Damaszku:

“Zbadałem wszystkie straszne przypadki, prawnie udowodnione na przestrzeni historii. Oskarżenia, że Żydzi boleśnie mordują chrześcijańskie dzieci w czasie Wielkanocnym, można uważać za opowieść o duchach i zabobon, i konieczne jest by nabrać przekonania, że oskarżenie to jest rzeczywiście uzasadnione. . . Oczywiście, żaden inteligentny człowiek nie zaprzeczy, że w krajach gdzie Żydzi są tolerowani, od czasu do czasu, znajdowano zwłoki noworodków – prawie zawsze znajdowane się w takim samym okaleczonym stanie, lub co najmniej, wykazującym na to, że doznali podobnej burzliwej śmierci. . . To nie jest tylko mord, a raczej z premedytacją dokonane bolesne tortury niewinnych dzieci, popełnione przez tych, którzy lubią te tortury ze szczególnych wiążących się z nimi względów. . . Skąd biorą się te zwłoki niewinnych dzieci, umyślnie okaleczane w ten sam sposób? Dlaczego te zwłoki znajduje się na terenach gdzie mieszkają Żydzi? I w końcu, dlaczego te przypadki, prawie wyłącznie, mają miejsce w okolicach Wielkanocy? Ceremonia religijna, której wynikiem jest zniekształcanie, nie zdarza się wśród wszystkich Żydów, a raczej, bez żadnych wątpliwości, tylko wśród ich najmniejszej części: ma miejsce wyłącznie w sekcie chasydzkich Żydów, sekcie o najbardziej uporczywym fanatyzmie, która uznaje tylko księgi talmudyczne i rabiniczne i odrzuca Stary Testament.

Słabe, niewystarczające poszukiwania śledczych, różne sztuczki Żydów, ich bezczelne i uparte zaprzeczenia, nierzadko przekupstwa, twierdzenie większości wykształconych ludzi, że oskarżenie to jest tylko niesławnym oszczerstwem, i wreszcie człowieczeństwo naszych przepisów karnych, wszystkie te rzeczy ratowały żydowskich sprawców, niemal za każdym razem, przed zasłużoną egzekucją. A oni, używając swoich machinacji, przez składanie fałszywych zapewnień pod przysięgą o niewinności, przy użyciu fałszywej propagandy, która sugerowała, że takie oskarżenia były jedynie wynikiem dokonanej niesprawiedliwości z wbudowanymi w nie oszczerstwami, prawie zawsze dobrze przygotowanymi na takie oskarżenia. Żydzi karali tych, którzy pokazywali wiarygodne dowody przeciwko nim. W roku 1817 [w Rosji] 28 lutego wprowadzono prawo, które ogłosiła Najwyższa Komenda 6 marca: Zakazuje się nawet podejrzewać Żydów o takie zbrodnie, a opinię że Żydzi potrzebowali nie-żydowskiej krwi nazwano uprzedzeniem. Tymczasem badanie miejsc gdzie odbywało się potajemne szkolenie talmudystów potwierdza dokonanie tego okaleczenia-zabójstwa, i bezstronna opinia przedstawiona w tych sprawach przekonuje, bez wątpienia, że to prawda”.

Zasady dotyczące składania ofiar dziwnie przypominają instrukcje czarnej magii Alistaira Crawleya, jak to idealnie nadają się do tego “inteligentni” biali 9-letni chłopcy. Dr Eric Bischoff, słynny niemiecki badacz żydowski, odszukał wyraźne uzasadnienie praktykowania żydowskiego mordu rytualnego w Tikunne Zohar, wydanie Berdiwetsch, 88b, księdze o rytuałach kabalistycznych:

“Ponadto jest nakaz odnoszący się do zabijania obcych, którzy są jak zwierzęta. Ten mord ma być dokonany sposobem legalnym (żydowskim). Ci którzy nie podlegają żydowskiemu prawu religijnemu, muszą stanowić ofiarę dla (żydowskiego) boga (szatana)”.

Ten tekst wyraźnie wymienia wymóg na białe i małe dziecko – a jeśli nie ma gojowskiej ofiary, można wykorzystywać wysuszoną krew ze wcześniejszej ofiary. Ale żydowskie prawo mówi, że ofiarą Paschy musi być białe dziecko w wieku poniżej 7 lat, które należy wykrwawić do białości, ukoronować cierniami, torturować, bić, dźgać i w końcu zadać mu ostatni cios sztyletem w bok ciała, sztylet ma być w rękach rabina, by całkowicie odtworzyć ukrzyżowanie Chrystusa. To odtworzenie ukrzyżowania, zgodne z czarną magią, był głównym powodem wypędzenia żydów z Anglii w roku 1290.

Dwa niedawne rosyjskie przypadki świadczą wyraźnie o tym, że policji brakuje pewności, jeśli chodzi o satanistyczny mord rytualny – jeśli faktycznie nie jest współwinna.

1. Wrzesień 2006, mord rytualny w Kijowie: ukraińskie dzienniki doniosły o mordzie rytualnym dokonanym w stolicy Ukrainy na początku września. Kijowska witryna Ura Inform opublikowała artykuł zatytułowany “Does the Ghost of Beilis Wander Over the Dnieper River?” [Czy duch Beilisa błąka się nad Dnieprem?] Beilis był rosyjskim Żydem, postawionym przed sądem w Kijowie za mord rytualny 10-letniego chłopca w 1913 roku. “Tym razem ofiara była także chrześcijaninem, rosyjski działacz prawosławny i dziennikarz Cyryl Bereżnoj. Jego nagie ciało znaleziono 8 września blisko stacji metra, nie daleko od brzegu Dniepru. Ukraińska policja stwierdziła, bez dalszego śledztwa, że było to rzekomo samobójstwo.

“Nikt nie wierzy policji w Kijowie. Po pierwsze. p. Bereżnoj nie miał powodu by popełnić samobójstwo. Po drugie, był pobożnym chrześcijaninem i samobójstwo jest grzechem śmiertelnym dla każdego chrześcijanina. Po trzecie, rany na ciele są typowe dla mordu rytualnego. Po czwarte, lekarze policyjni w Kijowie zrobili co mogli by ukryć charakter, miejsce i liczbę ran, poprzez dokonanie cięć dokładnie w miejscach ran podczas autopsji. Po piąte, policja odmawia wydania zwłok rodzicom w celu pochowania go”.

2. Styczeń 2011, mord rytualny na Ukrainie: Kozacy oskarżają talmudycznych Żydów o ostatni podwójny mord rytualny dwojga dzieci na Ukrainie. Charakterystyczna powolna śmierć, najpierw wykrwawienie do sucha: “ślady ran zadanych nożem pokazują, że dziecko było powoli wykrwawiane, a następnie zabite jednym lub dwoma uderzeniami noża, co wskazuje na mord rytualny. . . wg obrządku talmudycznego lub kabalistycznego’. Ciało drugiej dziewczynki było pocięte na 4 części. Panuje publiczny strach, i uważa się, że satanistyczni sprawcy pochodzą z wysokiej klasy społecznej. Dzieci zniknęły 4 stycznia, zwłoki znaleziono 29, policja szacuje, że zabito je tydzień wcześniej. Przetrzymywano je przez parę tygodni w celu wywołania terroru, po dokonaniu tego mordu zwłoki przetrzymano przez tydzień, by ukryć fakt, że nie był to atak na tle seksualnym.

“Rytualny charakter obu mordów potwierdza fakt, że jedna z dziewczynek zginęła od noża, a druga pocięta na cztery części. Pierwsze rany nożem były drobne, co jest typowe dla obrządku talmudycznego czy kabalistycznego, jako właściwa metoda wykrwawiania ofiary”.

“Drugim dowodem jest fakt, że dziewczynki zostały zamordowane tydzień przed znalezieniem ich zwłok. Błony śluzowe ich narządów płciowych były w stanie rozkładu. Gdyby mordercami byli sataniści, to ofiary najpierw zostałyby zgwałcone, potem zamordowane. Ale zgodnie z zasadami talmudycznymi, stosunek z żywymi chrześcijankami jest bestialstwem. Zwłoki obu dziewcząt wyrzucono dokładnie tydzień po mordzie by ukryć fakt, że nie zostały zgwałcone i zmarły jako dziewice.

“Zgodnie z przepisami talmudycznymi, że szczególnie cenna jest krew chrześcijańskich dzieci i chrześcijańskich dziewic. Mordu nie dokonała jedna osoba, każdy mord rytualny oznacza pewien porządek. Ten porządek działa, mord miał miejsce w którymś z pobliskich apartamentowców, i najprawdopodobniej mordercy mają wysoki status społeczny, i jedynie brak stanowczego stanowiska władz uniemożliwia złapanie ich.

“Jeśli człowiek zajmuje wysoką pozycję społeczną, przede wszystkim stanowisko publiczne, można go zobaczyć, można zidentyfikować, ale ludzie boją się mówić, i obserwują dziwne stanowisko władz. Na przykład obawiają się powiedzieć, że widzieli szanowaną osobę wchodzącą do auta z dziewczynami. W związku z tym, nasze chrześcijańskie dzieci z rosyjskiego miasta Sewastopol nie mają obecnie żadnej ochrony. Władze nie spełniają swojej podstawowej funkcji – ochrony dzieci. Dlatego my, rosyjska społeczność chrześcijańska będziemy przyglądać się tej sprawie, i nie pozwolimy przenieść winy za te brutalne mordy na niewinnych ludzi. I mówimy, że ci którzy je popełnili nie unikną kary”, zakończył lider grupy “Sobol”.

Nie unikną? Żeby każdy naród mógł się rozwijać, musi stawić opór drapieżnikowi, a to znaczy, że musi rozumieć metody drapieżnika. Rój zwycięży, jeśli społeczność-ofiara zareaguje w sposób niepodzielny, bo każdy człowiek znosi swoje prywatne cierpienie. W ciągu wieków, ujawnienie takich praktyk doprowadzało do pogromów antyżydowskich, ale dzisiaj potrzebujemy reakcji bez przemocy – indywidualna przemoc tylko wzmacnia schizoidalną mentalność zaprzeczania. Co może miasto Kijów zrobić? Nikt nie pokazuje dowodów, a władze uznają, że jest to dlatego, że są zbyt przestraszeni by to zrobić. Ten akt kwestionuje pojęcie świeckiego społeczeństwa – sprawcy są ukryci, zgony ‘bezsensowne’ z każdego świeckiego punktu widzenia, zwłoki pozostawione w widocznym miejscu, czyli jakby był to jakiś rodzaj aktu publicznego. Wtedy każdy żyje w strachu, co było po części celem tego czynu.

Pożądana jest tu reakcja publiczna. Kijów powinien zorganizować lekcje wieczorowe o Talmudzie, o żydowskich ofiarach rytualnych i o tysiącletniej historii stu żydowskich wypędzeniach z różnych kultur, powinien ponownie opublikować książkę Toaffa w języku rosyjskim, plus “Macę Syjonu” i brytyjski nakaz wypędzenia z 1290 roku, lub części istotne dla ofiar ludzkich, również książkę dr Władimira Dala; oraz powinien umieszczać plakaty w każdym budynku zawierające kopię Talmudu z cytatami, na przykład:

Rozdz. I: Chrześcijanie i kościoły chrześcijańskie mówią i robią przeciwieństwo prawdy. Przeciwstawiają się naszej (żydowskiej) prawdzie. Nie są inni od wyznawców bożków. Obowiązkiem żyda jest działać przeciwko tym kościołom i chrześcijanom. Chrześcijańska Biblia jest niczym więcej niż doktryną grzechu, wyraźnie głoszonego. Obowiązkiem żyda jest palenie Biblii wszędzie gdzie ją znajdzie.

Rozdz. I p. IV: Obowiązkiem żyda jest przeklinanie chrześcijanina trzy razy dziennie, i modlitwa do Boga by zniszczył ich wszystkich, zwłaszcza ich królów i rządy. Ten nakaz odnosi się zwłaszcza do ich przywódców religijnych; konieczne jest wzniecanie nienawiści wobec chrześcijan. Bóg dał żydom prawo do odbierania bogactwa chrześcijanom na wszelkie możliwe sposoby, czy przez handel, czy z dobroci i uprzejmości, czy przez oszustwo i podstęp, a nawet kradzież.

Rozdz. IV p. II: Żyd musi być przekonany, że chrześcijanin jest dzikim zwierzęciem, i musi traktować go jako takie. Żydom nie wolno działać ani dobrze ani źle z bałwochwalcą, ale musi starać się zniszczyć chrześcijan. Gdyby żyd zobaczył chrześcijanina w głębokiej czeluści (dół), musi go spychać dotąd aż chrześcijanin wpadnie na dno czeluści (dołu).

To na początek. W ten sposób niewidzialna hierarchia SAKów [wsch.-europejskie nazwisko aszkenazyjskie] zostanie wyciągnięta na widok publiczny i zmuszona do protestów.

W Brytanii rocznie giną tysiące, jeśli nie dziesiątki dzieci. Policja musi potrafić rozpoznać nacięcia wykonane w celu powolnej, wykrwawiającej śmierci rytualnej. Celem i metodą satanistycznej inwokacji jest powolny terror z jednoczesnym wykrwawianiem się ofiary.

Uwagi końcowe

Ludzie na ziemi potrzebują mieć świadomość istnienia satanistycznego programu i tego co on oznacza. Problemem – można powiedzieć – jest to, że bóstwo Jahwe naprawdę kiedyś istniało, naprawdę przewodziło ludowi hebrajskiemu, ale nie teraz. Inwokacje religijne, obrzędy i modlitwy nie będą wzywały tego bóstwa, które faktycznie było przez co najmniej 2000 lat. Tak więc trzeba było zrobić coś innego w zamian. . .

‘Żyd’ ostentacyjnie posiada poczwórną definicję: członek państwa, żydowskiego państwa; rasy, żydowskiej rasy’ religii, żydowskiej religii; lub kultury, żydowskiej kultury. Żadna z nich nie jest bardzo pomocna. Prawdziwa definicja (wg Henryego Makowa) może być taka: tajne stowarzyszenie jak masoneria, którego zwykli członkowie nie znają sedna jego programu. Formalnie możemy zdefiniować ‘Żyda’ jako grupę etniczną, której członkowie nie mają zdolności do samopoznania ich wspólnych działań i programu. Dlatego wspólnie przedstawiają nieprawdę – w możliwie najprzyjemniejszy sposób.

Może w tym pomóc zastanowienie sie nad poczwórnym aspektem ‘MY’, które przemawia w Protokołach mędrców Syjonu: iluminata, bankier, mason i Żyd. (N.B. Uważam, że Ochrana lub rosyjska Tajna Policja nie odegrała tu żadnej roli w stworzeniu tego dokumentu pod koniec XIX wieku).

Żyjemy w wieku świeckim, kiedy zwykli ludzie nie chcą uwierzyć, że mord rytualny ma miejsce, czy że ‘zrobiliby’ wszystko gdyby występował. Jezus Chrystus wzywał swoich uczniów ‘bądźcie więc roztropni jak węże’ i żeby dostrzec niebezpieczeństwo potrzebny jest ten rodzaj mądrości, która jest po trochu okultem, a nie ziemską mądrością. Alistair Crowley praktykował rytuał składania ofiar z dzieci (opisał w swojej książce), i sugerowałem by mieć pewnego rodzaju moc. Spróbujcie docenić, jak znacznie większa jest ta okultystyczna moc szatańska, jeśli praktykuje ją wspólnie grupa najlepszych rabinów. Tak, to naprawdę istnieje.

Policja powinna być wyposażona tak, by móc zajmować się zbrodniami okultystycznymi, wyszkolona do zajmowania się mordami w których nie było przemocy seksualnej czy kradzieży, a były za to widoczne ślady przemocy rytualnej. Obecnie policja unika ich jak ognia, ze względu na kpiny opinii publicznej i mediów, wie, że przez to przegra sprawę, będzie miała postawione zarzuty o zniesławienie. Policja powinna przestać zajmować się ‘wojną z terrorem’, co represjonuje i torturuje niewinnych muzułmanów, zmuszanie ich do przyznawania się do nieistniejących zamiarów ‘terroru’. Policja w każdym kraju, która ma problemy z zaginionymi dziećmi musi zapisywać takie sprawy według daty zniknięcia, z podziałem na płeć: czy mają miejsce około nowiu czy pełni księżyca, zwłaszcza w pełni po wiosennej równonocy? Opisany powyżej przypadek z Damaszku był mordem w nowiu (początek żydowskich miesięcy).

Droga do wyzdrowienia

Gdyby ktoś chciał by nastąpiło wyzdrowienie, takie żeby mogły szczęśliwie koegzystować różne religie, co nigdy jeszcze sie nie wydarzyło, pozwolę sobie zasugerować, że chrześcijanie powinni rozpocząć to od przestania obwiniania żydów za śmierć ich Zbawiciela. Wina i obwinianie nie pomagają w religiach. Jerozolimscy żydzi zebrali się wokół Jezusa i lubili Go słuchać. Ukrzyżowano Go bez procesu – aresztowano w czwartek wieczorem i zabito w piątek rano, dlatego, że gdyby był proces, żydzi pokazaliby się i wyrazili sprzeciw. Kajfasz wynajął tłum, który wołał o Jego krew. Według mnie Jego winę orzekła zmowa między sanhedrynem i władzami rzymskimi, bez konsultowania jerozolimskich żydów. Nadszedł czas żeby przerwać rasistowską, zbiorową winę i okazać szacunek tym żydom, których religia opiera sie na Torze, a nie Talmudzie, i takim jak Yehudi Menuhin czy Albert Einstein, którzy nie opowiadali sie za katastroficznym ‘państwem żydowskim’.

SAKi posiadają specyficzną zdolność manipulowania waszym postrzeganiem rzeczywistości. Oni w końcu rządzą Hollywoodem. SAKi wymyślili obraz 6 mln Żydów zagazowanych przez Niemców. Nałożenie na większość ludzkości tego dającego się udowodnić kłamstwa, może być dowodem na działanie czarnej magii. Nie można wątpić w to, że ‘mord rytualny’ wiąże się z umiejętnością talmudycznych żydów wykorzystujących nadzwyczajną moc szatańskich czarów nad zbiorową świadomością ludzkości. Tu działa coś więcej niż tylko ludzka natura. Moce i księstwa, te same zastępy niebios i wszystkich niższych klas są z pewnością pobudzone szczerością naszych określeń i rytuałów. Być może nasz obecny wielki kryzys istnieje, jako sugerują bp Williamson FSSPX i prof. Michael E. Jones, z powodu zbiorowego przez nas odejścia od Chrystusa, Syna Dobrego Ojca, zasady “Logos”.

Nigdy nie usłyszycie o najmniejszym dowodzie istnienia takich komór gazowych, ani o jednej osobie zmarłej na skutek cyjanku podczas II wojny światowej, ani o żadnym dokumencie potwierdzającym taki program, itd., ale o tym na pewno już wiecie? Dlatego przenieście te bajki na półki z fikcją. Albo, jeszcze w to nie wierzycie? To już wbijano wam bez przerwy w szkole, i wiecie jak bylibyście społecznie potępieni, gdyby wyszło, że macie wątpliwości? O nie, co by powiedzieli wasi przyjaciele?

I z bardziej niedawnych wydarzeń, izraelski Mosad brał udział w wypadkach 11 września, dowiedz się o tej sprawie. Fakty są bardzo jasne.

Jezus Chrystus posiadał umiejętność używania słów, które rozwścieczały ludzi, do tego stopnia, że chcieli Go ukamienować, innym razem tak ich sprowokował, że “Porwali Go z miejsca, wyrzucili Go z miasta i wyprowadzili aż na stok góry, na której ich miasto było zbudowane, aby Go strącić”. (Łk 4:29) Być może czytelnik ponownie przemyśli swoją własną bierność w obliczu trwającego przerażenia, że to współczesna historia? Być może czytelnik dostrzeże znaczenie wyjścia ze sprawą ‘komór gazowych’ z holokaustu, czy mordem 20-30 mln Rosjan przez w większości żydowską Czeka, cechującą się strasznym okrucieństwem tych zgonów?

SAKi manipulują waszym postrzeganiem rzeczywistości, używając słów. Tak jak w przypadku ‘the blood libel’ [zniewaga krwi], jakby było to tylko pomówienie, jak w ‘sfałszowaniu Protokołów Syjonu’, jakby to była tylko podróbka. Gdyby była to podróbka, to podróbka czego? W tym zakresie są silni.

Moc szatańskich czarów wykazywaną przez talmudycznych Żydów można podsumować hebrajskim znakiem, znajdującym się obok basenu w Auschwitz (teraz dobrze odbudowanym przez władze), który faktycznie mówi

“To nie był basen do pływania”.

Chociaż wyraźnie widać, że to JEST basen z platformą do nurkowania na jednym końcu. W jakiś sposób każdy wydaje się wierzyć, że to nie był basen do pływania, czyli napis działa. Taka jest moc propagandy głoszonej o Auschwitz, że nawet wspomnienie o istnieniu basenu wystarcza, żeby zaniepokoić większość ludzi, kiedy oni zaczynają krzyczeć i nazywać kogoś nazistą.

Taka jest zdumiewająca rzeczywistość.
Rządzi dysonans poznawczy.
Kłamstwa są prawdą.
Jak nisko upadliśmy.

Przy okazji, brytyjscy uczniowie są mile widziani w Auschwitz. Sponsorowana 3-dniowa wycieczka kosztuje £99. Zwiedzanie obozu nie obejmuje basenu, ani jedynej prawdziwej komory gazowej, tej o ścianach z niebieskimi plamami, używanej do odwszenia odzieży więźniów, tzn. zachowania ich w zdrowiu i nadających się do pracy, co było prawdziwym celem obozu.

[Bez przesady, Auschwitz to nie było jakieś sanatorium, tam tez ginęło tysiące ludzi – PiotrX)

Wcześniej był jeden ruch religijny, który dobrze znał ten temat, wypowiadał się o nim – Kościół Katolicki. Wypowiadał się bardzo odważnie, ale II wojna światowa to skończyła! ‘Historia holokaustu to wieczna tarcza SAKów przed wszelkimi oskarżeniami o podłość / zbrodnie. Kłamliwy Naród wykorzystuje oskarżanie o ‘antysemityzm’ do potępienia każdego kto próbuje opisać ich prawdziwą istotę – a więc kradzież tożsamości Palestyńczyków, którzy są prawdziwymi Semitami, bo SAKi nie mają w sobie kropli semickiej krwi. Jezus Chrystus był Palestyńczykiem, teraz najbardziej torturowanym narodem na ziemi. Nie-taki-Katolicki Kościół teraz jęczy o ‘holokauście’ i zapewnia dysydenckiego księdza, że wiara w to jest obowiązkowa. To brzmi jak nauki Jezusa! Odważny papież z czasów wojny, Pius XII, jest oczerniany za to, że nie krytykował ‘holokaustu’ – oczywiście nie krytykował, bo ten nigdy nie miał miejsca. Goje muszą podjąć próbę wszczepienia sobie mocnego kręgosłupa.

Świat nie może oczekiwać szczęśliwej przyszłości, jeśli zezwala się na kult zawierający kopię Świętego Talmudu Babilońskiego. Ludzie muszą zrozumieć, że nie chcą by ta Moc działała, jest zbyt potężna! Stanowi pożywkę dla zbiorowego roju – Kłamliwego Narodu. Talmud nie ma w sobie bóstwa, i w tym sensie nie jest tekstem religijnym. Jak mówi Michael Hoffman, jest to religia samouwielbienia.

Icke nie ma racji

Główną postacią w nowoczesnym świecie mówiącą o mocy szatańskiej jest David Icke. Z niesamowitą umiejętnością unika używania słowa na ‘Ż’, i dlatego może głosić swoje wykłady. Posłuchajcie początkowych słów z jego niedawnego wywiadu – jak bardzo się myli:

Icke on ‘Satanic Ritual:’
Mamy starożytnych bogów, których przetłumaczono na boga, które są czczone przez religie nieświadomie, i to samo jest z tajnymi stowarzyszeniami, a ci sami bogowie – demonicznymi bytami jak się je nazywa w tym przypadku, które są czczone przez satanistów , to te same bóstwa, które są czczone przez tajne stowarzyszenia i religie, ale nieświadomie, w satanizmie jest to świadomie – ci bogowie, te nie-ludzkie byty. . .

Starożytne boskie moce zainicjowały wielkie religie starożytnego świata, początkowo politeistyczne, później powstał monoteizm. Ich faktycznie możemy nazywać bogami, i przypuszczalnie wszyscy mają rożne sposoby przedstawiania tego, to jest w porządku. Ale byty, które potrzebują ofiar z ludzkiej krwi są bytami demonicznymi, i są czymś zupełnie innym. Skoro pokarm czerpią z ludzkiej udręki, nie są bogami lecz czymś zupełnie innym. Tylko krwiopijcy z piekła pozwalają się przywoływać rytualnymi mordami dzieci podczas Purim i Paschy.

David, jak bardzo nie masz racji, dlaczego nie zrobisz sobie przerwy do czasu, kiedy to pojmiesz?
………………………………………………………………………………..
* Dlaczego wypędzono Żydów z Aleksandrii w 415 AD, miasta wtedy słynnego ze wspaniałej eklektycznej tolerancji religijnej? Podpowiedź pochodzi od historyka Josepha Flawiusza, który mieszkał w Aleksandrii w I wieku chrześcijańskiej ery:

‘Mówi się, że Antioch Epifanes, po wejściu do świątyni, był zaskoczony widząc Greka rozciągniętego na łóżku i otoczonego wykwintnym jedzeniem i bogatymi daniami. Zeznanie więźnia było nadzwyczajne i przerażające. Grek powiedział, że został schwytany przez Żydów, zabrany do świątyni i ukryty przed wszystkimi, karmiono go na siłę każdym rodzajem jedzenia. Początkowo, te niezwykłe okoliczności w jakich się znalazł, nie były dla niego nieprzyjemne, do czasu kiedy posługacze świątynni ujawnili jaki może go spotkać los: miał umrzeć, był predestynowaną ofiarą morderczych żydowskich praktyk ofiarnych. “(Żydzi) dokonują tego (obrządku) co roku we wcześniej ustalonym dniu. Chwytają greckiego kupca i karmią go przez cały rok. Później zabierają go do lasu, zabijają i ofiarują w sposób zgodny z ich religią. Następnie delektują się jego wnętrznościami, i w momencie składania z niego ofiary, przysięgają swoją nienawiść do wszystkich Greków. Potem wyrzucają resztki zwłok do dołu”.

Flawiusz pisze, że historia zapisana przez Apiona nie został przez niego wymyślona, a raczej pochodzi od innych pisarzy greckich, co wskazuje, że jej rozpowszechnianie musiało być o wiele szersze niż mamy wierzyć na podstawie tylko dwóch zachowanych dokumentach, tj. z Damocritusa i Apiona’. (Toaff s. 126)

Czy nasi żydowscy przyjaciele mogą nam, uprzejmie prosimy, powiedzieć, czy jest jakiś okres w dziejach cywilizacji europejskiej, w którym nie można znaleźć takich strasznych historii, przypisanych tylko jednej rasie, a nie innej?

Postscriptum:

Większość Żydów nie ma nic wspólnego z tymi sprawami. Są jedynie oszukiwani, jak reszta ludzkości. . . ale to, że rabiniczne pranie mózgów i religia ‘holokaustu’ (wyznają ją prawie wszyscy, Żydzi i nie-Żydzi) wydaje się, że przekonało Żydów do tego, iż ‘antysemityzm’ (bez powodu nienawiść Gojów do wszystkich Żydów) jest realny. To stworzyło nadzwyczajną lojalność zbiorową Żydów do ich przywódców.

Prawda jest taka, że LOJALNOŚĆ GRUPOWA ŻYDOWSKIEGO NARODU PEŁNI ROLĘ ZASŁONY, ZA KTÓRĄ DZIAŁAJĄ SATANIŚCI. NIE WSZYSCY ŻYDZI SĄ SATANISTAMI. ALE SĄ SUPREMATYSTAMI. DĄŻĄ DO ZDOBYCIA ABSOLUTNEJ WŁADZY NAD RESZTĄ Z NAS.

Ich narzędziami, jak chwalą się Protokoły, są “siła i udawanie”. Większość Gojów jest uwięziona wewnątrz tego samego więzienia umysłowego jak ‘Żydzi’, ale naród żydowski zajmuje uprzywilejowaną pozycję by przełamać tę szatańską siłę w sposób, w jaki nie mogą tego zrobić Goje. Zanim uda się przełamać tę siłę, należy ją podzielić (o czym wiedzieli wszyscy dobrzy psycholodzy Szkoły Frankfurckiej i imperialiści).

Naród żydowski musi zdecydować czy oni są jedynymi ludźmi, czy reszta z nas jest nimi także. Jeśli tak zdecydują. . . że my, Goje, jesteśmy z tego samego surowca jak oni, to muszą oderwać się od swojego przywództwa. Muszą ujawnić Talmud, jego nauki i straszne doktryny; i zacząć odciągać dusze od zatracenia, do którego nieuchronnie doprowadzi oddawanie się takim pomysłom

Bibliografia i odnośniki – na stronie
http://eusat.wordpress.com/2012/05/06/european-satanism-a-beginners-guide/#respond

Komentarzy 27 to “Europejski satanizm – przewodnik dla początkujących”

 1. Kapsel said

  ŻYDOWSKIE MORDY RYTUALNE

  Żydzi nienawidzą chrześcijan. Ich „święta księga” Talmud jest chyba jedyną święta księga religijną świata, opartą w całości na niewyobrażalnym wprost rasizmie, nienawiści i pogardzie dla gojow.
  Jezus Chrystus jest w niej zwany „bękartem”, zaś Najświętsza Maria Panna – „nierządnica”.

  Zajmiemy się w niniejszym cyklu tylko jednym ze specyficznych wynaturzeń judaizmu – dobitnym przykładem nienawiści Żydów do chrześcijan.

  Chodzi o tzw. mord rytualny.

  Żydowski mord rytualny jest (jeśli pominąć azteckie ofiary z ludzi) całkowicie nieznany żadnym innym religiom.
  Oczywiście Żydzi z furia i wściekłością zaprzeczają istnieniu mordów rytualnych, starając się ze wszelkich sił zaszkodzić ludziom, którzy zajmują się ich badaniem – szkalując ich, rzucając klątwę (herem) lub nawet uciekając się do przemocy fizycznej, czyli zbrodni.
  Mord rytualny kompromituje Żydów, dlatego tak gorliwie zaprzeczają jego istnieniu. Twierdzą, że jest to bajeczka pochodząca z mroków Średniowiecza i wymyślona przez antysemickich chrześcijan.
  Szczególnie zaciekle bronią tej tezy dwaj księża-Żydzi: ks. prof. Michał Czajkowski i ks. dr Weksler-Waszkinel. Obaj usilnie starają się, aby z Katedry w Sandomierzu usunąć starodawne obrazy, przedstawiające… właśnie żydowski mord rytualny.
  Nie będziemy oczywiście zwracać na żydowskie wrzaski najmniejszej uwagi. Zapiski historyczne mówią same za siebie.
  2. Co to jest żydowski mord rytualny?
  Zanim zajmiemy się materiałem dowodowym, skreślmy krotki opis tego niesłychanego i niespotykanego wśród cywilizowanych narodów „obrzędu”.
  Otóż polega on na zadaniu chrześcijaninowi ran klutych specjalnym nożem oraz na doprowadzeniu do śmierci ofiary przez wykrwawienie.
  Rany te zawsze zadawane są w te same, określone przez obrzęd miejsca.

  Mord rytualny nie jest jakimś odosobnionym wypadkiem – ale zjawiskiem, które powtarzało się co najmniej kilkadziesiąt razy w ciągu ostatniego tysiąclecia. Jest rzeczą absolutnie nieprawdopodobną, aby tego rodzaju regularnie powtarzający się mord, noszący zawsze te same cechy i zawsze w ten sam sposób wykonywany, mógł być „przypadkiem”.
  Na świecie popełnia się co roku miliony morderstw – ale nigdy w taki sposób, jaki relacjonują stare (i nowsze) kroniki.

  Skąd sprawcy mordu popełnianego w rożnych miejscach i w rożnym czasie – np. odległym 500 lat jeden od drugiego – dokładnie wiedzieli, w jaki sposób i gdzie należy zadawać rany? A przecież zawsze były one zadawane w ten sam sposób.
  Jedynym logicznym wytłumaczeniem może być tylko to, iż gdzieś istnieje „przepis” na wykonanie mordu rytualnego, starannie przez Żydów ukrywany i wykorzystywany w „miarę potrzeby”.
  Należy również zauważyć, ze ofiarami mordów rytualnych padali zawsze chłopcy lub mężczyźni – nigdy dziewczęta lub kobiety. Żydzi – owi szermierze „tolerancji” i „równouprawnienia” – po prostu zawsze uważali kobiety za istoty gorsze i niższe, wręcz niegodne. Kobiety nie mogą być rabinami, muszą poddawać się pewnym obrzędom oczyszczania, a pewne tajemnice są dla nich niedostępne. Niedawno sąd w Jerozolimie skazał na dwa lata wiezienia pewną Żydówkę tylko za to, że… dotknęła ręka Ściany Płaczu!
  Jasne więc, że zemsta na kobiecie, to tak jakby zemścić się na kimś zabijając mu psa albo kota.
  3. Dowody na istnienie mordów rytualnych
  Istnieją liczne zapiski historyczne, z których w sposób niezbity wynika, iż mordy rytualne miały miejsce.
  Sprawców mordu rytualnego wielokrotnie chwytano, sadzono i skazywano. Sprawcami okazywali się zawsze Żydzi i zawsze ofiarami mordu byli chrześcijanie, przeważnie (i to jest chyba najbardziej odrażające) – bezbronne dzieci.
  Metodom śledczym i procesom sadowym dawnych epok można zapewne sporo zarzucić, tym niemniej za ich statystyczną poprawnością przemawiają tak ważkie argumenty, jak:

  powtarzalność zjawiska

  zawsze jednakowy sposób i miejsce zadawania ran kłutych

  zawsze jednakowe wyznanie ofiary

  zawsze jednakowa narodowość i wyznanie sprawcy

  My, katolicy, mamy dodatkowy, szczególny powód, aby wierzyć w mordy rytualne, albowiem niektóre jego ofiary zostały wyniesione na ołtarze, zostały świętymi Kościoła Powszechnego!
  Znając olbrzymią, wręcz pedantyczna drobiazgowość i staranność, jaka przykładana jest przez Kościół do procesów kanonizacyjnych, można być całkowicie pewnym ich uczciwości i rzetelności.
  Świętych ofiar żydowskiego mordu rytualnego było całkiem sporo. Miedzy innymi:

  Święty Andrzej z Rinn koło Innsbrucka, zamordowany przez Żydów w roku 1462

  Święty Szymon z Trydentu, zabity rytualnie przez Żydów w roku 1475

  Święty Laurenty, zamordowany przez Żydów w Padwie i kanonizowany przez Papieża Benedykta XIV w roku 1485.

  W Polsce czasów Jagiellońskich utrwaliło się wśród polskiej ludności przekonanie, iż Żydzi dokonują rytualnych mordów katolickich dzieci, co doprowadzało w wielu miastach do wystąpień antyżydowskich oraz wypędzania Żydów – np. w 1566 Żydów wygnano z Urzędowa, w 1678 roku z Kościana, w 1600 roku z Bochni, Biecza, Secza i Ujścia, a w roku 1610 ze Staszowa.

  Tłumaczenie takich wystąpień wyłącznie „antysemityzmem” – który oczywiście miąłby brać się nie wiadomo z czego – jest po prostu niepoważne.
  Interesujące jest, że o rytualnych mordach katolickich dzieci mówili sami Żydzi-neofici (przechrzczeni na katolicyzm). Oświadczenie potwierdzające wykonywanie mordów rytualnych przez Żydów złożył pod przysięga m.in. Jan Feltro w 1475 roku w Trydencie.
  Z takim samym zarzutem pod adresem Żydów wystąpił Jakub Frank Dobrudzki w prowadzonej publicznej dyskusji z rabinami w 1759 roku we Lwowie.
  Ochrzczony rabin Moldawno w swej pracy „Koniec religii żydowskiej” z 1803 roku stwierdził, iż „misterium krwi znają wśród Żydów tylko rabini, nauczyciele, uczeni i faryzeusze”.
  Niemiecki uczony, prof. dr August Rohling w swej pracy „Moja odpowiedź rabinom” („Meine Antwort an die Rabiner” 1883) stwierdza wprost, że mord rytualny stosowany przez Żydów istnieje, powołując się na świadectwa Jana Feltro, Paola Medici, Moldawa i Baroniusa, a także na akta sądowe dwu procesów na tle mordu rytualnego w Trydencie i Damaszku, znajdujących się w archiwach watykańskich.
  Reasumując: nawet, jeśli nie zawsze osoba sprawcy (sprawców) mordu rytualnych była udowodniona, sam fakt zaistnienia takiego mordu jest poza wszelką dyskusją i tylko – znani ze swej prawdomówności Żydzi – mogą negować oczywiste fakty.
  4. Słynny proces Mendla Bejlisa
  Ostatni – udowodniony ponad wszelką wątpliwość wyrokiem sadu – przypadek mordu rytualnego w historii miał miejsce w roku 1909 w Kijowie.
  Ofiarą był 13-letni Andrzej Juszczyński, oskarżonym – Żyd Mendel Bejlis.
  Proces Bejlisa stał się światowa sensacją.
  Jako biegłego Carskie Ministerstwo Sprawiedliwości powołało ks. dr-a Justyna Bonawenturę Pranajtisa, Polaka, profesora Akademii Teologii Katolickiej w Petersburgu, wybitnego hebraistę i znawcę Talmudu, bez wątpienia najlepszego w całej Rosji.

  5. Sprawa zamordowania Bohdana Piaseckiego
  Pisaliśmy powyżej, iż ostatnim, ponad wszelką wątpliwość udowodnionym mordem rytualnym była tzw. sprawa Mendla Bejlisa.
  Wiele wskazuje jednak na to, że żydowskim mordem rytualnym było również o ponad czterdzieści lat późniejsze okrutne zabójstwo Bohdana Piaseckiego, syna Bolesława – znanego działacza politycznego, twórcy przedwojennego ONR Falanga i powojennego PAX-u.

  Opiszmy krotko przebieg wydarzeń.
  Bohdan zniknął 22 stycznia 1957 roku.

  6. Uwagi końcowe i podsumowanie
  Jak się wydaje, znaczenie żydowskich mordów rytualnych w naszych czasach zmalało – a być może zostały one nawet zakazane. Przy dzisiejszym rozwoju technik śledczych i szybkości działania mass-mediow (zwłaszcza elektronicznych), rytualne mordowanie chrześcijan przyniosłoby Żydom więcej szkody, niż pożytku.

  O wiele łatwiej jest konwencjonalnie mordować Palestyńczyków.
  (Nie jest jednak wykluczone, iż Żydzi – znani z aroganckiego domagania się dla siebie specjalnych przywilejów – zaczną żądać legalizacji mordów rytualnych i bezkarności dla morderców) .

  Pozostaje zając się poglądami na mord rytualny dwu księży „katolickich”, ks. prof. Michala Czajkowskiego i ks. dr-a Romualda Jakuba Wekslera- Waszkinela.
  Obaj, wbrew faktom i dowodom, zaprzeczają istnieniu mordów rytualnych wśród Żydów. Obaj są fanatycznymi filosemitami, co jest w ich przypadku zrozumiale, gdyż obaj są… Żydami.
  Żydzi, nie Żydzi – obydwaj jednak zostali wyświęceni na kapłanów i obaj zostali pracownikami naukowymi wyższych uczelni katolickich. Znają zatem świetnie historie Kościoła i postaci Świętych, zamordowanych rytualnie przez Żydów. Nie mogą wiec ignorować faktu przeprowadzenia ich procesów kanonizacyjnych, które takie mordy potwierdzają.
  A jednak obaj Żydzi, Czajkowski i Waszkinel, idą w zaparte i negują rzeczy najoczywistsze. Czyż ich zachowanie nie jest typowe dla Żydów – „usraj się, nie przyznaj się”?
  Czyż nie podobnie postępuje odrażające indywiduum Jan Tomasz Gross, dla którego antypolskie kłamstwa stały się misja do wypełnienia, która mu zlecili prawdziwi jego mocodawcy?

  Ksiądz Czajkowski znany jest m.in. z tego, ze zrobił dziecko swej studentce. Będąc profesorem etyki (sic!).
  A później wyczyny tego Żyda i jemu podobnych są zaliczane na konto Kościoła Katolickiego… Można by dać głowę, że większość owych biskupów i księży, zamieszanych w afery homoseksualno-pedofilskie, jest również żydowskiego pochodzenia: Żydzi są bowiem narodem mającym niezdrowe skłonności płciowe, lubują się w zboczeniach, pornografii, urynie, ekskrementach itp. czego dowodem cale fragmenty Talmudu, przypominające raczej jakieś wydawnictwo dla totalnych zboczeńców, niż „Świętą Księgę”.
  Choć owszem – Kościół Katolicki tez ponosi odpowiedzialność za tego typu indywidua, co Czajkowski. Wykazał zbyt wiele tolerancji, zbyt wiele zaufania. Żydów nie powinno się wpuszczać do seminariów duchownych aż do piątego pokolenia. Nie byłoby wówczas skandali z „duchownymi”.
  Ks. Waszkinel jest żydowskim dzieckiem, uratowanym w czasie wojny przez Polaków, tak jak dziesiątki innych Żydów. Groził on pewnemu studentowi, który przyszedł na egzamin z odznaka orla wplecionego w krzyż na piersi, że jeżeli tego krzyża nie zdejmie, to nie zostanie dopuszczony do egzaminu!

  W naszym cyklu na temat mordów rytualnych wykazaliśmy w sposób niezbity, iż były one faktem historycznym, na co istnieją dowody w archiwach – zarówno świeckich, jak i kościelnych.
  Byliśmy też świadkami żydowskiej wściekłości, włącznie z ciskaniem obelg.
  Zaprzeczanie oczywistym faktom przez Żydów nie jest oczywiście niczym nowym i zupełnie nas nie zaskakuje. Naród ten bowiem nie jest znany ani z prawdomówności, ani z cywilnej odwagi. Również obrzucanie oponentów obelgami, gdy brakuje argumentów, należy do typowych żydowskich wzorców zachowań.

  Warto jednak zaobserwować, kto – w reakcji na artykuły o mordzie rytualnym – wrzeszczał najwięcej; kto najgoręcej negował jego istnienie i kto wyrażał się w sposób plugawy, usiłując zastąpić argumentacje laniem gnojówki.
  Pozwoli to bez wątpienia na rozpoznanie niektórych Żydów, zapaskudzających soc.culture.polish.
  (Klimon Solowiecki )

  całość tutaj

  http://www.mojawyspa.cba.pl/teksty/mordy.rytualne.htm

 2. Kapsel said

  Artykuły z Gajówki które warto przypomnieć

  https://marucha.wordpress.com/2012/04/12/wegierski-posel-opowiedzial-o-rytualnym-mordzie/

  https://marucha.wordpress.com/2011/11/25/zlosc-zydowska-przeciwko-bogu-i-blizniemu-mord-rytualny-epizod-z-przeszlosci-lwowa/

  https://marucha.wordpress.com/2009/04/14/mamy-wierzyc-ze-to-tylko-spisek/mord_rytualny/

  https://marucha.wordpress.com/2012/02/17/talmud-najlepszy-kodeks-mafijny/

 3. Kapsel said

  Bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sandomierzu

  na dzisiaj zabity deskami i ponoć przeznaczony do renowacji a może już go nie ma ?
  czy ktoś z Państwa wie coś więcej na ten temat ?

 4. Halina said

  Dziwisz przechowywał w szklanych ampułkach – krew, o której mówił, że to krew śp.papieża Wojtyły.
  Niezwykłe to zdarzenie – niespotykane w religii chrześcijańskiej.
  W katolicyzmie nie upuszcza się krwi ani ciężko, przewlekle chorym, ani – umierającym. Nie ma to – przedśmiertne – upuszczanie krwi – również – żadnego uzasadnienia medycznego. Czy Dziwisz jest żydowskim rabinem? Dlaczego ten „sekretarz – kardynał” – uprawiał w Watykanie jakieś „rytuały” – nie mające nic wspólnego z Chrześcijaństwem?

  W 1569 wygnały żydów Państwa Papieskie. Czy w obecnym KK znajdzie się grupa wiernych Chrystusowi – zdolna do przywrócenia Watykanowi chrześcijańskiego charakteru???

 5. Kapsel said

  Re 4
  Z tego co mi wiadomo to ponoć ta krew ma pochodzić „przy okazji” operacji papieskich czy tez pobrana w wyniku ran postrzałowych.Ale ja jeszcze nie spotkałem się z tym aby krew była relikwią oczywiście nie mylić Cudów Eucharystycznych oprócz Cudu św Januarego w Neapolu.A może i są już takie relikwie a ja po prostu nie wiem ale to co Pani mówi rzeczywiście daje do myślenia.

  a tutaj o Cudzie św.Januarego męczennika:

  W Neapolu od kilkunastu stuleci, każdego roku ma miejsce nadzwyczajny fenomen, tak zwany „cud krwi” św. Januarego. Męczennik ten został ścięty w 305 r. Jak mówi tradycja, jedna z pobożnych kobiet obecna podczas egzekucji, zebrała do flakonika pewną ilość krwi. Krew Świętego przechowywana jest w specjalnym relikwiarzu. Od tamtego czasu, każdego roku dokonuje się niewytłumaczalny fenomen.Skrzepnięta krew „ożywia się” przechodząc w stan płynny. Badania naukowe wykazały, że jest to prawdziwa ludzka krew, która ma właściwości i zachowuje się jak tętnicza krew żyjącego człowieka.

  Ten cudowny znak powtarza się 19 września w rocznicę męczeństwa Świętego, a także w pierwszą niedzielę maja oraz czasami 16 grudnia, z okazji wyjątkowych wydarzeń.

  http://adonai.pl/cuda/?id=5

 6. Slaw. said

  Jakie są obowiązki POLAKA- PATRIOTY http://www.youtube.com/user/Polonocentryzm.

 7. revers said

  Bp. Fellay „To mogę wam powiedzieć: diabeł zerwał się z łańcucha! Działa naprawdę wszędzie. Zatem jedna rzecz jest dla nas oczywista: modlić się! Musimy się modlić, jak nigdy dotąd. W przeszłości zawsze powierzaliśmy się Matce Bożej i Ona z pewnością nas nie opuści, zwłaszcza jeśli tak dużo się modlimy i jeśli pragniemy jedynie tego, by wypełniła się wola Boża. Dlatego nadal będziemy się modlić pokładając ufność w Bogu. To właśnie. Nie pozwólmy, by zachwiały nami nasze namiętności, nieuzasadnione obawy…

  Powiadam wam, diabeł naprawdę działa. I to wszędzie. W samym Bractwie i w całym Kościele. Tam naprawdę są ludzie, którzy nas nie chcą — moderniści i progresiści. I również oni wywierają dużą presję, by nie stało się to, co słuszne, by nie dokonała się sprawiedliwość, abyśmy znów nie zostali oficjalnie uznani za katolików. Nie oznacza to oczywiście, że nagle zaakceptujemy to, co wyrządziło w Kościele tak wiele szkód. Trzeba mieć świadomość, że nie o to w tym wszystkim idzie. To, że zostaniemy uznani takimi, jakimi jesteśmy, mamy w zasięgu ręki — że będziemy mogli kontynuować Tradycję, że będziemy mogli ją innym nie tylko pokazać, ale także przekazać.”
  http://www.bibula.com/?p=57006

 8. Joanna said

  Fragmenty książki Zofii Kossak „Przymierze: „Obecnie ustawieni w dwa rzędy wedle godności, nieruchomi i dostojni, patrzyli na kupca Nanna – tum prowadzącego syna na ofiarę. Ojciec, mężczyzna w pełni lat, wspaniale odziany, otwierał pochód poprzedzając dziecię, kilkoletniego chłopca w wieńcu kwiatów na głowie, w białej, długiej, otwartej od góry do dołu szatce. Malec odurzony mocnym winem z korzeniami, jakim pojono ofiary, by im odebrać świadomość, rozglądał się wkoło półprzytomnie wielkimi czarnymi oczami. Tym samym winem zamroczona matka szła tuż za nim. Pierś jej połyskiwała od klejnotów, długie kolczyki zwisały z uszu, „nezem”, czyli duży złoty pierścień przetykający nozdrza, leżał na wargach. Kroczyła jak we śnie, wpatrzona w dziecko. Za tym trojgiem postępowała liczna rodzina kupca, za rodziną słudzy i niewolnicy obładowani darami. Wszyscy zachowywali milczenie skupiając uwagę, by się nie potknąć, nie chrząknąć, a nawet nie odetchnąć głośniej, najmniejsze bowiem uchybienie ceremoniałowi niweczyło skuteczność ofiary. Posuwający się z wolna orszak wszedł już na stopnie ołtarza, stanął przed arcykapłanem. Dwóch isakku zdjęło z chłopca szatkę zostawiając tylko wieniec na lśniących puklach włosów. Stał zdziwiony, śliczny, nagi. Ojciec jego nie zmieniając obojętnego wyrazu twarzy, pchnął lekko syna ku arcykapłanowi. Ten położył starą, kościstą dłoń na szyjce dziecka, podniesiony nóż świsnął w powietrzu. Jakby otrzeźwiony dotknięciem, mały krzyknął przeraźliwie. Odpowiedział mu krzyk drugi. Obudzona z odrętwienia matka zawyła dziko jak zwierzę. Oba głosy zamarły, ledwo się zerwały. Arcykapłan z zadziwiającą siłą zdusił gardło chłopca, brat kupca Nanna – tum ogłuszył bratową silnym ciosem pięści, a słudzy wywlekli ją na boczny dziedziniec. Ojciec stał bez ruchu, wciąż z tym samym obojętnym wyrazem, lecz pot kroplisty wystąpił mu na czoło. Wielki nóż opadł tnąc głęboko, szeroko pierś dziecka. Krew buchnęła. Rozległ się pisk żałosny, niby ptaka. Arcykapłan powalił na kamienny stół drgające ciało, rozszerzył ranę bacząc, by krew, ten ulubiony pokarm bogów, esencja życia, oblała obficie ołtarz spływając aż na boki. Zanurzył ręce w otwartej piersi, wyrwał z niej serduszko, maleńką drgającą wątrobę, splot drobnych parujących wnętrzności i wpił się w nie wzrokiem nie zapowiadającym nic dobrego. Snadź wróżba była niepomyślna. Kapłani sangu podeszli do martwego już ciałka, jeden z płonącą pochodnią, drugi z żywicą, którą posypał zwłoki, trzeci ze smolnymi szczapami. Buchnął płomień. W zetknięciu z ogniem krew syczała, żywica płonęła trzeszcząc, swąd palonego mięsa wypełnił powietrze. Chór kapłanów podjął śpiew ku czci Marduka:
  „…Kto jest najwyższy na niebie?
  Marduk jest najwyższy na niebie.
  Kto jest najwyższy na ziemi?
  Marduk jest najwyższy na ziemi…”

 9. Joanna said

  cd.”Skręcił za filar, w przejście dostępne tylko kapłanom. Zeszli po schodach do obszernej krypty leżącej pod ołtarzem. Ponure to było miejsce. Na półkach wgłębionych w ścianę stały urny zawierające zwłoki niemowląt ofiarowanych bogom tuż po urodzeniu. Wpuszczano je w naczynie główką w dół i otwór zalepiano żywicą. Na pokrywach widniały imiona rodziców dziecka, by bóg pamiętał, komu ofiarę zawdzięcza. Urn tych było bardzo wiele

 10. Joanna said

  Odkąd przed tysiącami lat bóg El ofiarował bogom syna swojego Jeduda, by uchronić kraj od klęski, ofiarowywanie pierworodnych było uważane za rzecz słuszną, owocną i godną naśladownictwa.”

 11. Joanna said

  Myślę, że autorka szerzej studiowała te obrzędy istniejące jeszcze przed Przymierzem. Judaizm to nie tylko religia, ale przede wszystkim tradycja i prawo. Obok rozmaitych nurtów judaizmu istnieje np. judaizm humanistyczny (nie-teistyczny) definiowany jako kultura i doświadczenie narodu.

 12. 166 bojkot TVN said

  2/Kapsel
  166 było w Sandomierzu i chciało zobaczyć obraz 4 lata temu. Kiedy zaczęło prostym aparatem filmować wnętrze, nagle ktoś wyskoczył z gębą, ze nie wolno filmować wnętrza. Obraz z mordem rytualnym był szczelnie zasłonięty i zabity dechami.
  Trzeba molestować kurię, dlaczego obraz, który jest nierozerwalnym elementem wyposażenia i całej nietypowej galerii wielkich obrazów ściennych zawierających historię Sandomierza w Bazylice katedralnej Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sandomierzu.
  Niesamowite byłoby, gdyby tak „Ojciec Mateusz” w jednym z odcinków odkrył tajemnicę kilkuletniej „renowacji” tego jednego obrazu, chociaż wszystkie inne sąsiednie, malowane w tym samym czasie, przez tych samych artystów wiszą sobie spokojnie świadcząc o wielkości Polski w poprzednich wiekach.

  Jakim prawem Polacy są pozbawieni własnego dziedzictwa tylko dlatego, że jeden obraz zawierający udokumentowany fakt mordu rytualnego przez Żydów (skazanych przez sąd) nie podoba się jakiejś mniejszości etnicznej?
  To może zaraz kuria czy inny dysponent obiektów zabytkowych – bo przecież obraz w Sandomierzu nie jest osobistą własnością biskupa, ani ministra, ani nikogo – jest własnością wiernych – zacznie zasłaniać obrazy, na których Polacy biją Szwedów, zwyciężają pod Smoleńskiem i kilkanaście lat panują na Kremlu, albo biją Niemców hitlerowskich? Może zaraz trzeba będzie zasłaniać Auschwitz, albo Cytadelę Warszawską, bo potomkom zbrodniarzy nie podoba sie wspominanie o ich zbrodniach?

 13. 166 bojkot TVN said

  …..Trzeba molestować kurię, dlaczego obraz, który jest nierozerwalnym elementem wyposażenia i całej nietypowej galerii wielkich obrazów ściennych zawierających historię Sandomierza w Bazylice katedralnej Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sandomierzu jest ZASŁONIĘTY? NA CZYJE POLECENIE? DLACZEGO KURIA WPISUJE SIĘ W ANTYPOLSKĄ NAGONKĘ, DLACZEGO USIŁUJE FAŁSZOWAĆ HISTORIĘ?
  …..

 14. z sieci said

  re:4
  Panie Kapsel prosze sie nie dac nabierac pani Halinie. Wszystko to co pisze pani Halina ma jeden cel, ktory realizuje ona od dluzszego czasu bardzo konsekwentnie.

 15. z sieci said

  Pani Halina bedzie sie czula razniej w towarzystwie swojego mentora JO:

  JO powiedział/a
  2011-01-14 (piątek) @ 22:29:22

  Jan Pawel II to talmudzista z krwi i kosci. Co innego mowil, co innego robil i zapewne co innego myslal.

  Nie jest tylko jeden Fakt Namawiania Paolakow do wejscia do EU, ktory mocno bije w pamieci przeciw JPII.

  Osobiscie dla mnie to “sztanskie bydle w ludzkiej skorze” skrzywdzilo miliony Polakow tym, ze kazal swoja postawa i czynem i mowa przebaczac NIE po Katolicku. Razem z “bydleciem szatanskim w ludzkiej skorze” – Mazowieckim i innymi postawilo kreske na tych co mordowali, niszczyli, klamali, grabili i zadali tego samego od Narodu Polskiego swoimi decyzjami….

  Poruszam raz jeszcze temat wybaczania. Katolik wybacza , gdy ktos o to prosi. Znani byli krzywdziciele. Znane byly glosy o ich rozliczenie , odpowiedzialne poniesienie kary, zadoscuczynienia pokrzywdzonym. Znane byly glosy Katolikow a wiec Kosciola Katolickiego i jego wolanie o sprawiedliwoc.

  Glowa Kosciola zgodnie z Magisterium Pana Jezusa Powinna przywolac winowajce…. a jezeli ten nie skruszy sie…..Glowa Koscola winna kazac wszystkim oddalic sie od winowajcy “otrzepujac kazdy pyl…” – winowajce conajmniej zostawic bez slowa wybaczenia, oddzielic sie od niego…oddalic….

  JPII dal znak Polakom FALSZYWEGO katolicyzmu, nieprawdy, falszu, ktory pociagnal za soba nie tylko polityczne konsekwencje dla Polski ale osobiste dramaty zyciowe ludzi pojedynczych, pojedynczych rodzin, ktorzy czyniac zlo byli pewni , ze otzrymaja przebaczenie , bo zlu zawsze sie przebacza, zawsze nalezy wybaczac krzywdzacemu, zloczyncy….

  Ludzie OSMIELENI sklaniac sie do swych slabosci, brnei w grzech wiedzac, ze mimo czynienia bolu innym, zasluguja na wybaczenie swej ulomnosci, ktorych granice upadku ZOSTALY OTWORZONE PRZEZ ZBRODNICZEGO JANA PAWLA DRUGIEGO.

  Razem z gloszonym przez tego czlowieka opentanego szatanskim Duchem Ekumenizmu, KATOLICY uznali rownosc innych sekt a co za tym idzie postawy do zycia w tym innych cywilizacji za akceptowalne, gdyz wybaczac nalezy zawsze.

  Brak Sw Magisterium w ustach i zachowaniu JPII w tych jednych z najwaznieszych punktow doprowadzil do Upadku masowego przede wszystkim Polakow, gdyz modernizm w Polsce choc ogarna cala Chierarchie to poprzez Tradycje Polakow Zycie – Polakow w PRL jako Narodu w masowej skali nie niszyl.

  Ten Zbrodniaz podniosl reke na kregoslup Polskiej Tradycji, Katolickiej Tradycji.

  Ten zbrodniaz niech bedzie przeklety na wieki. Nie prosil o przebaczenie, wiec niech gnije w piekle, gdzie jest teraz wlasnie. Za nim podaza jego nasladowcy swiadomi i inni zbrodniaze z Dziwiszem na czele.

 16. Kapsel said

  Re 12
  bardzo dziękuję za to świadectwo,czyli słuchy mnie nie myliły.Biorąc pod uwagę historię św.Szymona z Trydentu gdzie już nie ma dnia na Jego wspomnienie to historia tego obrazu jest to ciąg dalszy judaizacji KK.

  Żywot świętego Szymona z Trydentu,
  Męczennika
  Od samego początku świata żaden język ludzki nie wymówił więcej zemstą tchnącego słowa, ani straszliwszego i bardziej zgrozą przejmującego przekleństwa, jak żydzi, gdy w Wielki Piątek z wściekłości przeciw Jezusowi wrzeszczeli: „Krew Jego na nas i syny nasze!” (Mateusz 27,25). Straszliwe to przekleństwo, rzucone na własne głowy, okrutnie się spełniło, albowiem wzgardzeni włóczą się odtąd po wszystkich zakątkach ziemi, ścigani przez Krew Chrystusową; wszędzie się ich obawiają, wszędzie są znienawidzeni, a jednak wszędzie ich można napotkać. Wiele krain skalali niegdyś żydzi przez mordowanie dziatek chrześcijańskich, powodowani pragnieniem ujrzenia krwi ochrzczonej niewinności i słyszenia jęków męczonej ofiary, jako też dania upustu nienawiści przeciw Jezusowi Chrystusowi.

  Dnia 24 marca roku Pańskiego 1475, we wtorek Wielkiego Tygodnia, zgromadzili się żydzi, mieszkający w Trydencie w Tyrolu, w synagodze, aby poczynić przygotowania do uroczystego obchodu Paschy, to jest ich Wielkanocy. Wtem ktoś rzucił myśl, aby dla odnowienia i zadowolenia nienawiści przeciw Ukrzyżowanemu zabić dziecko chrześcijańskie. Wszyscy wnioskiem tym wielce się ucieszyli, a lekarz Tobiasz przyrzekł postarać się o ofiarę. W środę wieczorem, kiedy katolicy znajdowali się w kościele na nabożeństwie, zwabił on do siebie słodyczami trzyletniego chłopczyka i zaprowadził go do domu Samuela, jednego ze znaczniejszych żydów. W Wielki Czwartek wieczorem uprowadził Samuel chłopca do domu stojącego tuż przy synagodze i o północy wzięli się żydzi do dzieła, na którego wspomnienie stają włosy na głowie. Zawiązawszy chłopcu usta i gardło chustką, zdarli z niego odzienie, rozciągnęli mu ręce w kształcie krzyża, po czym Samuel zranił go nożem w prawe ramię i wyciął kawałek ciała. Następnie siekł twarz chłopca nożyczkami, a wyciąwszy z niej kawałek ciała oddał je drugiemu. Potem rzucili się na dziecię inni żydzi, a gdy na jego twarzy nie było już ani kawałeczka zdrowego ciała, zaczęli mu kaleczyć nogi. Podczas tej męczarni spoglądał Szymon ze łzami w oczach ku Niebu, po czym skłonił głowę i oddał Bogu ducha.

  Nawet najdziksze serce ludzkie powinno było uczuć litość, ale żydzi nie mogli się nasycić strasznym widokiem. Aby tej rozkoszy dłużej doznawać, bluźniąc Jezusowi Chrystusowi kłuli ciałko szydłami, szpilkami i innymi ostrymi narzędziami od głowy aż do stóp tak długo, aż stało się jedną wielką raną, a drudzy straszliwie wrzeszczeli: „Jak zabiliśmy Jezusa, Boga chrześcijańskiego, tak i tego zabijmy! niech tak nieprzyjaciele nasi na wieki pohańbieni zostaną!” Aby władze nie wyśledziły zbrodni, ukryli trupa w magazynie siana, a potem zakopali go w piwnicy. Tym czasem zarządzono poszukiwania za przepadłym bez wieści dziecięciem, głośno wypowiadając podejrzenie, że porwali je żydzi i zamordowali. Przejęci strachem, wrzucili żydzi trupa do strumyka płynącego za miastem, a potem sami dali znać władzom, że w strumyku znajduje się trup jakiegoś dziecięcia.

  Zwierzchność kazała wydobyć trupa, a kiedy, dokładne badanie ran wykazało złośliwe morderstwo, wszyscy doszli do przekonania, że tylko żydzi zdolni byli do tak okrutnego pastwienia się nad niewinnym dziecięciem.

  Pozwani przed sąd, przyznali się żydzi do zbrodni z wszelkimi szczegółami, skazano ich zatem na śmierć, synagogę zburzono, a na miejscu, gdzie zamęczono Szymona, wystawiono kaplicę. Pan Bóg uwielbił to z nienawiści przeciw Jezusowi ..

  całość tutaj

  http://ruda_parafianin.republika.pl/swi/s/szymon04.htm

  a na dzień dzisiejszy

  Kult młodego świętego zaczął się szerzyć w całej Europie, przypisywano mu ponad 100 cudów. W 1588 roku papież Sykstus V zaaprobował kult, czyniąc go patronem osób uprowadzonych i torturowanych. Dzień jego wspomnienia określono na 24 marca.

  Po Soborze Watykańskim II postanowiono zmniejszyć liczbę obowiązkowych obchodów ku czci świętych. W związku z tym dokonano rewizji kalendarza liturgicznego i we współczesnym Martyrologium rzymskim[1] nie ma już wspomnienia św. Szymona. !!!!

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_z_Trydentu

 17. Kapsel said

  Re 14
  Dokładnie to mam na myśli to że relikwie świętych były pobierane zawsze po śmierci a tutaj Dziwisz postąpił zupełnie odwrotnie.Przynajmniej tyle na ten temat mi wiadomo ale nie jestem specjalistą w tym temacie i nie wiem na tyle żeby nie móc się pomylić.Pozdrawiam.

 18. kolo said

  Do dzisiaj się chyba nic nie zmieniło

 19. maran said

  „Krew jest jak świeżo pobrana

  W wywiadzie dla IAR kardynał powiedział, że relikwie Jana Pawła II otrzymał dzięki inicjatywie rzecznika Stolicy Apostolskiej – Joaquíno Navarro-Vallsa, który zasugerował, aby lekarze, pobierający Ojcu Świętemu krew na badania, dali jedną z ampułek ówczesnemu papieskiemu sekretarzowi. „Nie wiem, co dali do tej krwi, bo ta krew zachowała się taka, jak była pobrana: jest płynna, w kolorze czerwonym, żywa krew Ojca Świętgo. Więc to są najcenniejsze relikwie: żywa krew papieża” – mówi Stanisław Dziwisz”
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/312355,Kardynal-Dziwisz-ujawnia-jak-sporzadzono-relikwie-z-krwia-Jana-Pawla-II
  Jak widac kapciowy na wszystkim interesik ubija.
  W krew tez sie zaopatrzyl, coby potem ludzi tumanic.
  Krew, jezeli byla juz uznana za relikwie, to byla krew MECZENNIKOw, a nie krew cichaczem uzyskana od lekarzy pobierajacych ja do badania ,z jakim podejrzanym dodatkiem.
  A ludziska wierza w takie balamutnie.
  To nie jest zadna relikwa . To zwyczajna ampulka z krwia.

 20. ojojoj said

  Nie wiem czy ktos tutaj wspomnial o tym, ale miedzynarodowy czerwony krzyz odwiedzal Aushwitz kilka razy i za kazdym razem nie zanotowano jakis nieprawidlowosci. Dlatego panie PiotrX, moze ten oboz mial jakies znamiona sanatorium. Niestety, ale niemcy wycofujac sie zburzyli prawie caly oboz. Mowia nam ze zrobiono to aby nikt nie wiedzial co tam sie dzialo, ja jednak uwazam ze to kolejne klamstwo, niemcy wyburzali obozy (i nie tylko) zeby czerwona armia ich nie uzyla do wlasnych celow, np. jako wojskowy oboz, lub jeniecki dla politycznie niepoprawnych – jak np. Bereza Kartuska.

 21. Piotrx said

  Re 20: to niech Pan zapyta tych co przezyli jakie tam były warunki
  A rożnym delegacjom mozna pokazywać różne rzeczy
  Pewnie Św Maksymilian też był w „sanatorium” .Obóz w Auschwitz został stworzony dla eksterminacji Polaków i podboju Polski a nie dla celów „sanatoryjnych”.

 22. wet3 said

  @ Kapsel (17)
  Pamietam jak Hanka Bielicka w czasach PRLu w jednym ze swoich programow spiewala piosenke o „glowie handlowej” i ciuchach. Te piosenke powinno sie dzis zadedykowac p. Dziwiszowi …

 23. Zdziwiony said

  Re.12;
  …Może zaraz trzeba będzie zasłaniać Auschwitz, albo Cytadelę Warszawską, bo potomkom zbrodniarzy nie podoba sie wspominanie o ich zbrodniach?

  „Panorama Racławicka” – też się już nie zobaczy.

 24. Halina said

  Re 5 Kapsel
  Leczniczych „upustów krwi” nie stosuje się od dawna, a zwłaszcza nie upuszcza się krwi od wykrwawionych „postrzałami” lub „operacjami” – pacjentów. Takim wskazaniem do pobrania krwi może być konieczność wykonania badań laboratoryjnych. Krew potrzebna do wykonania badań lab. (np. do ustalenia grupy krwi chorego) – jest pobierana w ilości MINIMALNEJ, tzn. tylko tyle, żeby możliwe było wykonanie badania.Transfuzje krwi polegają na „dolaniu” do organizmu chorego – krwi zgodnej grupowo. W czasie operacji nikt bez uzasadnionych wskazań nie pobiera krwi od chorego. Kapciowy kardynał Dziwisz najprawdopodobniej – kłamał po raz kolejny. Motywy tego jego kolejnego kłamstwa mogą mieć związek z rytuałami antychrześcijańskimi, albo – to był tylko mały żydowski handelek – szwindelek.

  Kapsel powiedział/a
  2012-05-23 (środa) @
  cytat:
  Re 4
  „Z tego co mi wiadomo to ponoć ta krew ma pochodzić “przy okazji” operacji papieskich czy tez pobrana w wyniku ran postrzałowych.” koniec cytatu

 25. Kapsel said

  Re 24
  Pani Halina

  „Takim wskazaniem do pobrania krwi”
  Żona w służbie zdrowia ponad trzydzieści lat.

  „Leczniczych “upustów krwi” nie stosuje się od dawna”
  Oczywiście że tak, o ile upustem krwi nie można nazwać pijawek.Z dzieciństwa pamiętam obrazek u jednej pani, która mieszkała niedaleko mojego domu, jak w wielkich słojach hodowała pijawki i wiem że byli ludzie którzy z tego korzystali.Na dzisiaj znam osobę która regularnie jeździ do Poznania na przystawianie właśnie pijawek i twierdzi że naprawdę jej to pomaga.Czy takie pijawki można porównać do leczniczego, jak Pani nazwała,upustu krwi ? Myślę ze w pewnym sensie pewnie tak.Ale to tylko taka ciekawostka bo generalnie zgadzam sie z Panią że „leczniczych upustów nie stosuje sie od dawna”

  Może jeszcze słowo o takiej ludowej medycynie.Kiedyś czytałem że w USA karierę zaczyna robić….biały robak !. Właśnie ta mała i bardzo pospolita poczwarka jest badana pod katem pomocy w leczeniu bardzo trudno gojących się ran np.gangrena i inne.I chociaż może to trącić jakąś obrzydliwością ,to z tego co pamiętam, badacze bardzo pozytywnie oceniali rolę tej poczwarki.Ale nie wiem czy to się rozwija i czy znalazło zastosowanie bo nie śledziłem tego dalej.

 26. wsde said

  Co do larw muchy zwanych białymi robakami czytałem gdzies w literaturze, ale takiej zwykłej, niefachowej, że był to faktycznie sposób na trudno gojące się rany, a więc ludowa medycyna takie coś znała.

  Upust krwi miał sens tylko w przypadku zagrożenia wylewem do mózgu lub zawałem, kiedy niepomiernie wzrasta ciśnienie krwi (krew chce się „przebić” przez zatkane naczynia, a nie moze), ew. jako pewna ‚stymulacja” – organizm poprzez utratę jakieś części krwi jest pobudzony do zwiększonej jej produkcji. No i zawsze nowa krew jest lepsza od „starej”, co mogło poprawiać stan.

  Co do pijawek to „napicie się krwi” to niejako „skutek uboczny” całej tej procedury, gdyż inaczej pijawka nie wpuściłaby swojego „jadu”, który dziś analizowany jest pod kątem licznych (odkryto już ok. 300) tzw. hirudozwiązków, mających korzystne działanie dla człowieka.

  Ten fakt znała juz „medycyna ludowa” (ale nie znała wyjaśnienia) i była cała sztuka hodowli czy zbieractwa odpowiednich gatunków pijawek i „przykładania” ich na odpowiednie miejsca stosownie do dolegliwości. Dziś po analizie działania owych związków przeprowadza się testy a potem patentuje odpowiednie leki.

 27. wsde said

  http://www.mojawyspa.cba.pl/teksty/mordy.rytualne.htm – mój antywir sygnalizuje, ze jest tam jakis wirus na stronie:

  Requested URL: http://www.mojawyspa.cba.pl/teksty/mordy.rytualne.htm
  Information: Contains recognition pattern of the JS/Redirector.aqb Java script virus

Sorry, the comment form is closed at this time.