Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

WYPIERDALAĆ MOTŁOCHU – tak urzędnicy Kancelarii Prezydenta potraktowali zwiedzających podczas Nocy Muzeów.

Posted by Marucha w dniu 2012-05-24 (Czwartek)

Jako dowód zamieszczamy zawiadomienie o przestępstwie złożone w tej sprawie przez Edwarda Mizikowskiego – świadka zajścia i legendę Solidarności z Huty Warszawa.

W tej sprawie Edward Mizikowski pisze m.in.:

„Z przyczyn dla mnie niezrozumiałych, ale akceptowalnych Polacy tłumnie ustawili się w dość olbrzymiej kolejce aby zwiedzić cześć muzealną Pałacu Namiestnikowskiego przy Krakowskim Przedmieściu. W tym obiekcie czasowo bywa Pan Bronisław Komorowski – człowiek podejrzany i oskarżany o mord SMOLEŃSKI. ALE NOC MUZEÓW RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI. Czas oczekiwania na pokonanie progu drzwi wejścia, bacznie chronionych przez młodych BOR-owców, to ok. 150-180 minut. Oczekujący w kolejce Polacy przybyli z Przasnysza, Pułtuska, Wejcherowa, Radzymina, Łomży, Wąchocka, Łodzi, Kłodzka, Radymna, Sopotu, Krakowa, Wołomina, Białegostoku, Nysy, Katowic, Kielc, Kłodawy – byli i też z Warszawy. […]

Tych 724 ludzi zostało potraktowanych z pogardą. Urzędnicy Pana Bronisława Komorowskiego słowami oględnymi wypowiedzianymi przez „urzędniczkę” kancelarii powiedzieli IM – WYPIERDALAĆ MOTŁOCHU.”

Poniżej zawiadomienie udostępnione Nowemu Ekranowi przez Edwarda Mizikowskiego kierowane do Ministra Sprawiedliwości i Prokuratury Generalnej:

Mamy zatem kolejny (który to już) przykład niebywałej arogancji władzy w stosunku do obywateli.

Edaward Mizikowski, nota biograficzna za Wikipedią:

Robotnik w Hucie Warszawa. W grudniu 1981 był głównym organizatorem „Robotniczego Komitetu Samoobrony Społecznej „Solidarność” Huty Warszawa, który przekształcił w kwietniu 1982 się w Międzyzakładowy Robotniczy Komitet Samoobrony Społecznej NSZZ „Solidarność”, a następnie Międzyzakładowy Robotniczy Komitet „Solidarności” (MRKS).

Wieloletni członek NSZZ „Solidarność”, redaktor i wydawca prasy podziemnej („Głos Wolnego Hutnika”, „Głos Wolnego Robotnika”, „CDN – Głos Wolnego Robotnika”), organizator manifestacji antykomunistycznych na Mazowszu. Aresztowany przez Służbę Bezpieczeństwa 29 listopada 1982, przebywał w więzieniu na Rakowieckiej do 26 lipca 1983. Sprawę umorzono w wyniku amnestii. 22 sierpnia 1988 organizator strajku w Hucie Warszawa, aresztowany i skazany na miesiąc aresztu.

W latach 90. działacz Związku Piłsudczyków i Związku Strzeleckiego. W wyborach parlamentarnych w 1993 bez powodzenia kandydował do Sejmu z listy Koalicji dla Rzeczypospolitej. Wychowawca młodzieży. Autor tomików poezji „Serce i pazury” (2004) „Wybiłem się na Niepodległość” (2007).

http://dziennikarze.nowyekran.pl/

Komentarzy 51 to “WYPIERDALAĆ MOTŁOCHU – tak urzędnicy Kancelarii Prezydenta potraktowali zwiedzających podczas Nocy Muzeów.”

 1. JO said

  Panie Gajowy dziekuje ze Pan jest i Trwa-Walczy… I ja jestem i Trwam… i czytam Gajowke.
  JO

 2. anatom said

  tych skurwieli tylko w proch rozbic bo na zmiane ich zachowania niema co liczyc oni juz hoduja nowych zydkow borowskich.

 3. WW said

  Tak wygląda lumpen dyplomacja ze znakiem firmy współczesnego prezydenta państwa ktore jeszcze nazywa sie Polska ale niebawem będzie to Polin.

 4. Może tym razem dotrze do Państwa to, że faktycznie po całkowitym przejęciu władzy i adm. państwowej, jako Naród jesteśmy pod okupacją.

 5. revers said

  Chrabia bul takze ma to w odbycie, co zaowocowalo wygwizdaniem chrabiego i jego swity w Chicago, nie taki matloch sie wygwizdalo.

 6. Joanna said

  Jaki prezydent, takie otoczenie.

 7. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka uwasza, sze:

  „WYPIERDALAĆ MOTŁOCHU” od pan prezydent Komorowski, jest w takim samym dobrym tonie jak „SPIEPRZAJ DZIADU” od pan prezydent Lech Kaczynski.

  Do glupie Polaki nie moszna inaczej muwic.

 8. revers said

  „Laduj Mordka” w Smolenskim blocie, lub na sacharze tam czekaja na was egipskie skarabeusze.

 9. Zerohero said

  Smoleńskiego sekciastwa i twierdzeń, że Kaczyński reprezentował wolną Polskę nie będę komentować, za to zgadzam się, że chamski incydent domaga się reakcji.

  Wątpię (nie znam się na prawie) czy takie rzeczy jak znieważanie ścigane są z urzędu. Wydaje mi się, że z powództwa cywilnego. Do prokuratury nie piszemy: „potraktowano ich jak gówno”. Nie wiem czy autorowi chodzi o brak WC, o wulgarny język urzędasa czy zachęcenie prokuratury do badania „mordu smoleńskiego” wykonanego rzekomo przez Komorowskiego (co za nobilitacja dla miernoty). Nieporadność porażająca, dająca tylko wodę na młyn przeciwników. Chamowo kancelarii Bula ginie w tym gąszczu, a niepotrzebnie. Powinno być nagłośnione i napiętnowane. Z tym się zgadzam, szkoda tylko, że autor na własne życzenie przedstawił się niewiarygodnie.

 10. Brat Dioskur said

  „popelnienie przestepstwa na Narodzie Polskim”?

  Dobre sobie ,ide w zaklad ,ze 95% ( moze nawet i wiecej) stojacych w tej kolejce a zaytanych co mysla o oddaniu glosu na Giertycha na pewno wybuchneloby gromkim smiechem….

 11. Brat Dioskur said

  Dodatek mogacy z bieda podchodzic pod tytul glowny .Mianowicie dyrekcja warszawskiego hotelu Bristol zazadala opuszczenia go przez przebywajaca w nim kadre Rosji p.noznej. Powodem maja byc zapowiedziane w poblizu wspomnianego hotelu comiesieczne obchody Katastrofy Smolenskiej .Ponoc ministrowa sportu uwaza ,ze w takiej sytuacji „mucha raczej siada” i moga grozic spore dyplomatyczne komplikacje .Rosjanie nie chca jednak hotelu opuscic ,czyzby wiec do akcji mialo wkroczyc ZOMO albo jakas prywatna firma ochroniarska jak w przypadku kupcow?Bufetowa ma w sprawach „wykwaterowywania” spore doswiadczenie…

 12. maran said

  super kazanie

 13. antka kobity szwagra brat said

  …ad 7….Panie Mordka…do głupich i durnych „ludziofcuf”…z bandy czworga – to sie zgadzam…do Polaków – nie!!…przykład Polaka…

  takich jest wielu….bo..

  …niedługo się Pan przekona…

 14. Piotrx said

  ŚWIADCZENIE: Lech Wałęsa był tajnym współpracownikiem SB 2012-05-24

  http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=6194

  Niniejszym chce wyrazić dezaprobatę dla metod Lech Wałęsa niszczy swego dawnego współpracownika Krzysztofa Wyszkowskiego, którego, nie bacząc na jego ciężką chorobę, procesami sądowymi chce doprowadzić do bankructwa. A czyni to nosząc w klapie wizerunek Matki Boskiej, przez co obraża uczucia religijne wielu osób. To wielki wstyd.

  Wraz z 700 innymi osobami, wśród których są m.in. duchowni, dziennikarze i naukowcy, podpisałem oświadczenie w tej sprawie. Jeżeli były prezydent (jeden z najgorszych jakiego do tej pory mieliśmy) chce nam wszystkim wytoczyć proces, to droga wolna.

  ———————————————————-

  Komunikat Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

  Lech Wałęsa był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie Bolek, donosił na kolegów i brał za to pieniądze – czytamy w oświadczeniu podpisanym przez 712 osób m.in. ze świata nauki, kultury, mediów, działaczy opozycji demokratycznej w czasach PRL, duchownych czy działaczy społecznych.

  Protest ma charakter otwarty. Wszystkich, którzy pragną złożyć swój podpis pod oświadczeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  listwobroniewyszkowskiego@gmail.com

  – z podaniem imienia, nazwiska, miasta i profesji –

  lub do odwiedzenia strony http://www.petycje.pl

  treś oświadczenia m.in. na stronie KSD:

  http://ksd.media.pl/aktualnoci/695-oswiadczenie-lech-walesa-byl-tajnym-wspolpracownikiem-sb

  Kto może niech umieszcza w swoich mediach to oświadczenie.

  Pozdrawiam
  Agnieszka Piwar ZG KSD

 15. Piotrx said

  P i l n e !!! Akcja pomocy Krzysztofowi Wyszkowskiemu – “BOLEK

  Drodzy Polacy !!!

  Jako Naród – zantagonizowani i podzieleni, okradzeni z majątku, zgromadzonego tak wielkim wysiłkiem naszych przodków, pozbawieni realnego wpływu na los własnego Państwa, którego podstawy materialnego bytu likwiduje w pośpiechu obcy nam, okupacyjny żywioł – jesteśmy słabi i nieporadni.

  Tli się w nas przecież jeszcze Polski Duch, którego udziałowcy zdradzieckiego „paktu okrągłego stołu” dotąd zniewolić nie potrafili a zabić nie zdołali. Usiłowań takich nigdy jednak nie zaprzestali i, w coraz to nowe szalbierstwa zbrojni, czynią je z zapałem.

  Oto bowiem, do wszechobecnej, kłamliwej propagandy i medialnej demoralizacji, dołączono ostatnio metodę nową, do której najlepiej zdaje się pasować miano deprawacji sądowej. Zmusza ona Obywateli Rzeczypospolitej do publicznego wygłaszania kłamstw, które zafałszowują naszą historię i kreują nam nowych bohaterów, na iście kominternowską modłę.

  Ofiarą takiego procesu padł Pan Krzysztof Wyszkowski, który broniąc w osamotnieniu naszej Narodowej Świadomości przed zdobyczami demokracji totalitarnej, uległ, bo ulec musiał. A wraz z nim zachwiała się i zwaliła PRAWDA – słaba i bezbronna jak my sami.

  Czy możemy coś zrobić, aby ją podtrzymać? Aby wesprzeć jej świadków, ranionych w bojach beznadziejnych i na całkowitą zagładę z góry przeznaczonych …

  Z pewnością można dać świadectwo i ku pomocy skłonić się braterskiej.

  Sprawa jest bardzo pilna!!!

  Poniżej apel Pani Haliny Spasowskiej z Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego, pilotującej akcję Obywatelskiego Sprzeciwu, o podpisywanie i przesyłanie OŚWIADCZENIA, które ujmuje niezwykłą złożoność zaistniałej sytuacji i może jeszcze wiele zmienić.

  M a r e k D e l i m a t

  Koordynator ds. Organizacyjnych

  Konwentu Narodowego Polski

  konwent-narodowy-polski@o2.pl

  *****************************

  Trzeba wspomóc Krzysztofa Wyszkowskiego, który całe życie poświęcił walce o wolność w Polsce, a dzisiaj jest upodlany za odważne i nieustępliwe mówienie prawdy.

  Szanowni Państwo!

  Podjęłam akcję pomocy Krzysztofowi Wyszkowskiemu w sądowym procesie z Lechem Wałęsą, w formie sygnowanego Oświadczenia poparcia dla Krzysztofa Wyszkowskiego.

  Sąd Okręgowy w Gdańsku, z powództwa Lecha Wałęsy, wznowił proces z 2007 roku. Rozprawa już za kilka dni: 24. maja 2012 roku o godzinie 10:30 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku – XV Wydział Cywilny przy ulicy Nowe Ogrody 30/34.

  Sygnatariuszami tego oświadczenia jest już wielu zacnych ludzi i instytucji obywatelskich, którym nieobojętne są podstawowe wartości społeczne, takie jak wolność, prawda, sprawiedliwość, praworządne i bezpieczne dla obywatela państwo.

  Oświadczenie skierowane do Sądu, zawiera wyjaśnienie problemu, przed jakim stoi Krzysztof Wyszkowski, w nierównej walce z wymiarem sprawiedliwości III RP. Trzeba wspomóc Krzysztofa Wyszkowskiego, który całe życie poświęcił walce o wolność w Polsce, a dzisiaj jest upodlany za odważne i nieustępliwe mówienie prawdy.

  Treść Oświadczenia zamieszczamy poniżej.

  Aby włączyć się do akcji sprzeciwu, proszę to Oświadczenie, po zaakceptowaniu jego treści:

  aprobować – poprzez skopiowanie i podpisanie zamieszczonego poniżej załącznika,

  przesłać następnie – na podany w oświadczeniu adres e-mail, do Sądu Okręgowego w Gdańsku oraz równolegle na mój adres e-mail ( patrz niżej ).

  Chcielibyśmy, żeby podpisy były składane indywidualnie: jedno oświadczenie – jeden sygnatariusz.

  Zdaniem Krzysztofa Wyszkowskiego, właściwą drogą przekazania Jemu sygnowanych już przez Państwa Oświadczeń będzie kontakt przeze mnie, jako że jestem inicjatorem tej akcji.

  Informacja skierowana do mnie o wysłaniu Oświadczenia do Sądu, pozwoli Krzysztofowi Wyszkowskiemu podziękować osobie, która udzieliła mu poparcia w tej, niezwykle trudnej dla Niego, sytuacji prawnej i osobistej.

  Z góry dziękuję bardzo za pomoc w tej skandalicznej sprawie: Lech Wałęsa contra Krzysztof Wyszkowski.

  Z wyrazami szacunku

  Halina Spasowska

  Dane kontaktowe:

  e-mail:

  sogdansk@gdansk.so.gov.pl

  spasowska.halina@gmail.com

  *******************************

  TEKST OŚWIADCZENIA DO SĄDU OKRĘGOWEGO W GDAŃSKU

  ***********************

  n a d a w c a:

  imię , nazwisko :

  ulica :

  kod, miasto: [ miejscowość, data ]

  Sąd Okręgowy w Gdańsku

  XV Wydział Cywilny

  ul. Nowe Ogrody 30/34

  80-803 Gdańsk

  sogdansk@gdansk.so.gov.pl

  sygnatura akt sprawy: XV C 54/12/XV

  [ poprzednia: I C 1439/07/IX ]

  O Ś W I A D C Z E N I E

  Sąd Apelacyjny w Gdańsku, wyrokiem z dnia 24 marca 2011 roku, nakazał Krzysztofowi Wyszkowskiemu opublikowanie w audycjach TVP i TVN przeprosin wobec Lecha Wałęsy, za to, iż w 2005 roku miał odwagę poinformować Polaków, że były przywódca związkowy i prezydent Rzeczypospolitej „współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa i pobierał za to pieniądze”. Zgodnie z nakazem sądowego orzeczenia, Krzysztof Wyszkowski musi teraz publicznie skłamać, stwierdzając przed kamerami, że „To oświadczenie stanowiło nieprawdę”.

  Krzysztof Wyszkowski został skazany, gdyż, postępując w zgodzie z własnym sumieniem, czuł się zobowiązany, jako człowiek i jako dziennikarz, poinformować nas, że „…dzisiaj status pokrzywdzonego nie oznacza, że się nie było agentem. Lech Wałęsa był tajnym współpracownikiem o pseudonimie BOLEK, donosił na swoich kolegów, brał za to pieniądze”. Poinformował nas o bardzo ważnej zależności, jaka, wskutek braku elementarnej konsekwencji stanowionego w postkomunistycznej Polsce prawa, została wykreowana przez okrągłostołowe siły polityczne i rozkłada porządek społeczny.

  Krzysztof Wyszkowski, w świetle powszechnie znanych faktów i dokumentów, dopełnił, z całą starannością, obowiązków dziennikarskich i powiedział Polakom prawdę o Lechu Wałęsie. Wiedzę o tych faktach i dokumentach posiadał także Sąd, wydając ten kuriozalny wyrok. Rodzi się zatem niepokojące pytanie: czy chodzi o to, żeby obywatele III Rzeczypospolitej nie mieli prawa wiedzieć, kto stał na czele najważniejszych instytucji w Państwie w ciągu ostatnich dziesiątków lat oraz, w jakich kręgach mogły faktycznie narodzić się inspiracje do tzw. przemian społecznych, które doprowadziły Polskę na skraj przepaści?

  Sąd, wykonując prawo, może, jak przekonuje nas codzienna rzeczywistość naszego kraju, rozmaite rzeczy orzekać. Nie może jednak jeszcze, póki co, przymuszać i wkładać w usta obywatela stwierdzeń, których celem ma być publiczne głoszenie nieprawdy lub zaświadczanie czegoś, o czym obywatel nie jest przekonany, albo czego zupełnie nie rozumie. Zakładamy, że decydujący się na podobne praktyki sąd, zapewne wie, że podobnie wykreowane oświadczenie woli nie ma żadnej mocy prawnej, a jako złożone pod przymusem narusza dobra osoby przymuszanej – narażając ją na utratę dobrego imienia i społeczny ostracyzm.

  A gdyby obecny wymiar sprawiedliwości, dowolną kazuistyką czy dialektyką prawną, zobowiązywał, tak jak miało to miejsce po II wojnie, kogoś do publicznego głoszenia poglądów, że Polska Rzeczpospolita Ludowa była jedną z emanacji prawdziwie niepodległego Państwa Polskiego albo, że Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego była szczytową formą rozwoju idei demokratycznej, do dzisiaj nieosiągalną w Europie i świecie – czy można godzić się na uleganie przymusowi wygłaszania podobnego dictum? Czy w ogóle istnieje gdzieś na świecie instytucja państwowa lub publiczna, mogąca w majestacie prawa, wywierać naciski i podżegać Obywateli, aby rozpowszechniali oczywiste kłamstwa w tak istotnej materii? Kłamstwa, które, w najlepszym razie, mogą prowadzić do swoistej schizofrenii w obszarze świadomości narodowej; mogą również, poprzez swój prowokacyjny charakter, doprowadzić do inicjacji niepokojów i wystąpień społecznych.

  Powyższe postanowienie sądu jest więc, co najmniej, przejawem skrajnej nieodpowiedzialności i świadectwem postępującej patologii w wymiarze sprawiedliwości, gdzie miejsce pozytywnie rozumianej obrony prawa obywateli, jako realizacji ważnego interesu Państwa, zajmuje kreacja demoralizujących jego interpretacji, których jedynym celem zdaje się być zapewnienie bezpieczeństwa rządzącego Polską układu politycznego, ustanowionego poza kontrolą Polaków przy „okrągłym stole”.

  Sprawa Krzysztofa Wyszkowskiego jest jednak także czymś o wiele więcej. Jest spektakularnym dowodem renesansu powojennych praktyk sądowych, kiedy to wydawane wyroki służyły publicznemu upodlaniu i niszczeniu ducha Narodu Polskiego, wpisując się nierzadko również w proces fizycznej eksterminacji największych Polskich Patriotów.

  Znając niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą społeczna zgoda na rozprzestrzenianie się przemocy sądowej, wyrażamy swój zdecydowany sprzeciw i protestujemy, wobec działań, które godzą w podstawowe prawo Polaków, jakim jest prawo do prawdy, a przez to, stają się poważnym zagrożeniem dla państwa, gdyż każdy tego typu wyrok osłabia je i przesuwa granice akceptowalnej deprawacji aparatu władzy – sprawia, że Naród traci swoją suwerenność.

  [ podpis ]

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1019-lech-wa%C5%82%C4%99sa-contra-krzysztof-wyszkowski

  Treść „Oświadczenia” została zamieszczona w wydaniu specjalnym naszego pisma “PATRIOTA”, które możecie Państwo pobrać z dołączonego załącznika, wydrukować i po uzupełnieniu własnych danych, przesłać na wskazany w nagłówku adres.

  Zachęcamy wszystkich Polaków do aktywnego wsparcia tej akcji i informowania o niej innych – broniąc Krzysztofa Wyszkowskiego bronimy PRAWDY.

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl

 16. maran said

  w tzw miedzy czasie w Izraelu ondbyly sie demonstracje i ataki na emigrantow z Afryki.
  Partia izraelska Likud prponuje utworzenie obozu/ghetta dla emigrantow i wywalenie ich z Eretz Israel. Zgodnie z zydowska zasada „ja ci mowie jak ty masz w swoim kraju rzadzic, a ja w swoim kraju robie tak jak ja uwazam.” Czyli odwrotnie.
  http://mondoweiss.net/2012/05/day-after-pograms-likud-mk-calls-for-internment-camp-for-african-refugees.html

 17. revers said

  trudno nie zauwazyc ze od czasu powstania Izraela, wszystkie panstwa powinny sie dezintegrowac, depopulowac, wynaradawiac, wyzbyc tradycji, oprocz jednego, wybranego i ponadnarodowego.

 18. błysk said

  Po co w ogóle pan Mizikowski się tam udał czyli do pałacu prezydenckiego? Co tam było ciekawego do obejrzenia . A już ludzie jechali z całej Polski.Ludzie ! Czy wy macie trochę rozumu i godnośći ?!!!

 19. błysk said

  Co ciekawego zainteresowało p. Mizikowskiego w tym pałacu prezydenta? I po co się tam pchał?Do tego podobno byli ludzie z całej Polski. Ludzie ! Czy wy macie wszystko w porządku w glowach ?

 20. revers said

  ad7, glupie moski sie odstrzeluje
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/05/20/w-moskwie-zastrzelono-waznego-syjoniste/

 21. 166 bojkot TVN said

  Może to „Wypierdalaj motłochu” to takie memento tego co ma się stać tuż po, albo w czasie Euro2012.
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6332&Itemid=100
  …………………….
  Otóż obecnej władzy, różnymi działaniami prowokacyjnymi nie udało się wywołać społecznego konfliktu wyprzedzającego Euro 2012 celem spacyfikowania narodu środkami przymusu.
  W związku z tym na tkance zbliżających się mistrzostw Euro 2012 będą podejmowane prowokacje przy użyciu tzw czynników zewnętrznych. Jedna z nich to będzie data 10 czerwca – czyli jak zwykle obchody tragedii smoleńskiej w Warszawie, gdzie tradycyjnie odbywał się po mszy marsz pod pałac prezydencki.

  W czerwcu na maszerujących czekać będą tzw kibice z Rosji (czyli przebrana bezpieka od Putina) która będzie dyrygowana z wynajętego przez sowietów hotelu Bristol (przypominam, że jest to 50m od pałacu prezydenckiego).

  Oficjanie wiadomo, że do Polski przyjedzie ok. 50 tys tzw kibiców z Rosji czyli tyle samo ile liczy Wojsko Polskie po redukcjach ministra Klicha (PO). Wiemy że ok. 1000 generałów w większości uzależnionych jest od swej komunistyczno-agenturalnej (patrz zwierzchników z Rosji) przeszłości co daje do myślenia.
  Należy dodać, że sprawne siły Wojska Polskiego + sprzęt, w tej chwili jest w „delegacji” w Afganistanie a certyfikowana generalicja zginęła w Mirosławcu (wypadek samolotu wojskowego Casa) oraz pod smoleńskiem. W Polsce nie ma też bazy wojsk NATO po za atrapami rakiet z USA.

  Nie ma jakiejkolwiek gwarancji, iż owe 50 tys. kibiców sowieckich jest w dostateczny sposób rozpracowywana przez polski wywiad, kiedy za rządów PO został odradzający się wywiad został kompletnie zdemolowany i wrócił pod wpływy dawnych – komunistycznych generałów.
  Przypominam też o uporczywych i niezrozumiałych działaniach min. Sikorskiego (PO) aby otworzyć bezwizowy ruch przygraniczny z obwodem Kaliningradzkim który może doprowadzić do niekontrolowanego napływu dalszej ilości tzw „kibiców”…

  Nie ma też 100% pewności co do szczelności polskich granic na wschodzie czy w portach morskich gdzie może być przemycana broń. Wiemy od działaniach dawnych służb WSI które taką bronią handlowały przy pełnej współpracy z KGB, GRU itp. Każdy widzi na szlakach polskich dróg tysiące tirów na wschodnich rejestracjach…

  11 listopada „przećwiczono” już prowokację na społeczeństwie, kiedy komuniści ściągnęli bojówki z Niemiec. Wtedy to była mała grupka wspierana przez policję (kopanie przechodnia przez tajniaka – zdjęcia, każdy widział, bezwolna prokuratura, bezradne „państwo”). Wiemy jakie ta prowokacja miała skutki dla Polaków i państwa stąd musimy zdawać sobie sprawę, że stoimy w przededniu jeszcze większej i bardzo niebezpiecznej – zaplanowanej zawieruchy, której skutki nikt dzisiaj nie może przewidzieć.

  Dlatego proszono mnie abym poinformował kogo się da, celem uprzytomnienia tych zagrożeń jako apelu do społeczeństwa o nie danie się sprowokowania a szczególnie do premiera J.Kaczyńskiego by 10 czerwca skupić się jedynie na mszy w kościele.
  Absolutnie wykluczyć marsz pod Belweder !
  Niech p. J.Kaczyński nie słucha zauszników tzw „pistoletów” z PiS, bo w obliczu takich jak wyżej faktów będzie to igranie z ogniem czyli marsz na rzeź…
  ( Musi też sobie zdawać sprawę, iż w jego gronie są tzw krety).

  Bardzo proszę o nagłośnienie tej wiadomości – może ona pozwoli uniknąć prowokacji 10 czerwca.
  Uwaga !
  Należy też pamiętać o drugim terminie 12 czerwca, kiedy będzie mecz Polska – Rosja, gdzie może być kolejna prowokacja wywołana na stadionie o tzw byle co… (trybuny, kopniak, zachowanie ekipy trenerskiej). Wiemy że sztab dowodzenia może być w tzw loży prezydenckiej wykupionej przez Abramowicza
  Tak nawiasem to p. Komorowski z Tuskiem będzie tam zaproszony na dywanik czy zasiądą jako kibice w tłumie…?
  Na te wszystkie wydarzenia ruscy żołnierze w przekraczającej sile 50-100tys będą w gotowości bojowej czekali w tzw „strefach kibica” + agentura w Polsce np. na Polach Mokotowskich przygotowanej przez usłużne władze Warszawy (patrz prezydent HG-W też PO).

  Ten apel jest skierowany też do „kiboli”, bo wśród nich też są prowokatorzy ze służb, którym na rękę będzie to co opisałem wyżej. Walką może być cisza i żywy transparent (stworzony poprzez ubiór) – to się przeniesie zagranicę a nie nawalanka, co przyklepie alibii zdrajcom.

  Piotr Zarębski

 22. 166 bojkot TVN said

  Scenariusz geometryczny tego co podejrzewa w 21 Piotr Zarębski może być prosty” „kibice” rosyjscy przejmą hotel Paderewskiego „Bristol”, przekują ścianę do sąsiedniego budynku, czyli Pałacu Namiestnikowskiego, obecnie siedziby polskiego prezydenta, i ani się obejrzymy, jak pałac będzie siedzibą innego rodzaju.
  Już bez bulu i ściemy.

  Nie będą przekuwać ściany. Rozwalą ją młotkami laserowymi. Bula zastąpią humanoidalnym robotem. Wprowadzą ruble i cyrylicę. – admin

 23. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 24. Marucha said

  Re 21 & 22:
  Komuś coś na głowę spadło.

 25. 166 bojkot TVN said

  166 bardzo się ucieszy, że nie miało racji, ani Zarębski.
  Bo jeśli okaże się, że miało rację, to zapewne nie da się tego obwieścić w gajówce.

  Tyle innych durnot ukazało się na dość gościnnych ścianach gajówki, że ukaże się i ta. – admin

 26. Rysio said

  re 7. Pan Mordka ma jak zwykle racje.

  A moze Komorowski rzekl „WYPIERDALAĆ MOTŁOCHU” tylko do tych ktorzy glosowali na PIS?

  😉

 27. Rysio said

  Bojkotce prosze wybaczyc – Panie Gajowy – ona czesto mowi od rzeczy.

  Zwlaszcza po naszych co tygodniowych gruppen-sex seansach.

  😉

 28. 166 bojkot TVN said

  25/Marucha
  Tu jest kolejna „durnota”
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13158&Itemid=56
  ……………………………..
  Media rządowo – „komercyjne” oficjalnie milczą , na temat poufnych spotkań rządu Japonii i Federacji Rosyjskiej na ewentualność przesiedlenia przymusowego JEDNEJ / TRZECIEJ populacji JAPONII !!!

  Blisko 60 milionów Japończyków miałoby zamieszkać na terytorium Rosji ! … Ofertę podobnej pomocy przedłożyły rządy Indonezji i Chin… Wszyscy wymienieni proponują swój potęcjał ekonomiczny i finansowy w jednym celu …. zapobieżenia ewentualnej hekatombie jaka mogłaby im zagrozić , gdyby odpady zużytych prętów paliwowych w basenie nad reaktorem nr. 4 wyzwoliły na skutek kolejnego pożaru czy trzęsienia ziemi kilkanaście razy więcej promieniotwórczego CEZU jak to się stało podczas katastrofy w Czarnobylu… Przelanie się cezu do Pacyfiku poraziłoby cały ten regioni spowodowało praktycznie nieodwracalne straty w ludziach i całym eco-systemie tej części świata… Dane – przeciekające – do opinii publicznej z trwającej akcji ” ratowniczej ” w Fukushimie Daichii mówią jednoznacznie : Temperatura w basenie nr. 4 niepokojąco rośnie , co dowodzi trwania reakcji łańcuchowej ….

  Ban Ki-Moon – sekretarz generalny ONZ wysłał do Fukushimy specjalny zespół ekspercki z byłym doradcą ministra energetyki USA prof. Roberetem Alwarezem, który potwierdził , że basen nr. 4 nad reaktorem jądrowym jest tykającą bombą i zagrożenie wybuchem i wyciekiem do Pacyfiku jest w najwyższym stopniu UZASADNIONE !!!… Masowe śnięcie ryb w kalifornijskiej zatoce Ventura i delfinów u wybrzeży Peru mogło spowodować uwalnianie się metanu po trzęsieniach ziemi w tym rejonie , albo też skażenie wód przez elektrownię Fukushima… Prądy równikowe mogły już rozprowadzić skażoną wodę do obydwu zachodnich wybrzeży obu Ameryk…
  …………………………

 29. Marucha said

  Re 28:
  Nie wiem, po co Pan łączy brednie z 21 i 22 w jedną całość z rzekomymi projektami przesiedlenia części ludności Japonii do Rosji – która to informacja jest skądinąd zaledwie marginalnie mniej nieprawdopodobna od planowanego przez Rosję przejęcia rządów w Polsce.

 30. Mordka Rosenzweig said

  re 20

  Szanowny pan Revers,

  Ja pan Mordka sie nie zgadza z szanowny pan w ocena sytuacji gdzie pan napisal sze:

  „glupie moski sie odstrzeluje”

  To jest po prostu niemoszliwe aby moski odstszelic, bo Polaki nie beda mialy na kogo glosowac pszy nastepne wybory.

  Ruwniesz, nasza rasa wybrana wie jak postepowac z glupie Polaki. Jak sie im naublisza to potem lepiej na nas glosuja.

 31. Rysio said

  re 30. Howogh!

 32. 166 bojkot TVN said

  29/Marucha
  Jak to co łączy? Probabilistyka po prostu.
  Obie są uważane za nieprawdopodobne 🙂

  Powiedziałbym raczej, że łączy je improbabilistyka – admin

 33. Zerohero said

  Bojkotka podaje scenariusze jak z Hollywood. Specnaz udający na Euro kibiców by Rosja mogła przejąć Polskę :). Bojkotka, głowa od góry. Zobacz jak Angole skopały manewr z królikiem:

  może Ruscy też sknocą.

  a na poważnie, to szkoda, że prof. Dakowski tak brzydko się zestarzał (umysł też się starzeje). Ten poziom analiz to juz niestety świadczy o zupełnym zagubieniu. Nie, nie chodzi mi o sianie rusofobii, choć to też. Po prostu manewr jest…masakryczny :). Jak ten z królikiem.

 34. 166 bojkot TVN said

  33/
  Lepszy był numer z Katyniem a potem Smoleńskiem, a króliczka proponuje sobie wsadzić …

  Jeszcze lepszy był numer, gdy Rosjanie wepchnęli Polskę pod władzę Berlina i Brukseli, w międzyczasie wykupując banki i obsadzając polski parlament krypto-ruskimi- admin

 35. 166 bojkot TVN said

  Tu też do śmiechu – se Marucha poczyta:
  http://niezalezna.pl/28896-teoria-spiskowa-rosjan-usa-stracily-samolot

  Teoria spiskowa Rosjan: USA strąciły samolot

  Rosjanie, którzy wyśmiewali się bądź oburzali, gdy niezależni dziennikarze i eksperci w Polsce podawali fakty wskazujące na możliwość zamachu w Smoleńsku, dziś sami oskarżają Amerykanów, że 9 maja strącili rosyjskiego Superjeta w Indonezji!

  Eksperci lotniczy poważnie rozważają hipotezę, że katastrofę rosyjskiego Superjeta, do której doszło 9 maja w Indonezji, mogli spowodować Amerykanie – donosi gazeta „Komsomolskaja Prawda”, którą cytuje radio RFM FM.
  …………………………

 36. Marucha said

  Re 35:
  Pan(i) 166 chce uwiarygodnić jedną durnotę powoływaniem się na inną durnotę, w co gajowy nie ma zamiaru dać się wciągnąć.
  Swoją drogą to Amerykanie znani są z różnych dziwnych operacji…

 37. Zerohero said

  Różnie to bywa. Wg. autora książki „Confessions of an Economic Hit Man” Amerykanie „wypadkiem” lotniczym zamordowali prezydenta Ekwadoru – Jaime Roldósa Aguilera. To był dla nich bardzo niewygodny polityk, nie chciał wziąć łapówki by przymknąć oczy na rozkradanie kraju. Motyw więc był, a Ekwador przez USA został strasznie ograbiony. Strasznie! MImo, że katastrofa wydarzyła sie w Ekwadorze, jej teren otoczyła armia USA i nie dała wstępu Ekwadorczykom. Czy takie bezczele jak Macierewicz żebrzące Jankesów o pomóc o tym wiedzą albo się tym przejmują?

  Nie wiem jak jest z tym Superjetem. Jaki motyw, po co? Na pewno nie było motywu dla zamachu w Smoleńsku. Kaczyński był człowiekiem układu rządzącego Polską z nadania…wiadomo kogo. Przed niczym nie protestował poza „ruskimi”. Bul i Ryży nie głośno protestują, ale Rosjan nie wpuszczają. Nic się nie zmeniło. No więc, o po co ten zamach? To ma sens jak przebieranie Specnazu za kibiców w celu opanowania kraju organizującego mecz. Absurd z chorej głowy.

 38. Zerohero said

  Kliknąłem na link podany przez Bełkotkę. Poziom komentarzy w Gazecie Polskiej poniżej poziomu Onetu. Kilkuwyrazowe stęknięcia, duknięcia bez treści. Tylko tacy ciomkacze są w stanie wysiedzieć na tym portalu.

  Poziom wiadomości równie tragiczny. Już nawet na moment załóżmy, że w Smoleńsku był zamach dokonany przez Rosjan. Wg. autora skoro jacyś zarzucają Amerykanom sabotaż lotu Superjeta, to pewnikiem muszą to być ci sami co wypierają się Smoleńska. Bo każdy jeden rusek z drugim to ten sam jeden diabol sterowany centralnie. 🙂

  A co do motywu zamachu na SuperJeta, to jednak jest, ale nie przesądza o nicyzm. Suchoj Superjet 100 jest nowym samolotem cywilnym. To próba Rosji by wytwarzać coś poza uzbrojneiem i gazem. Takie próby u przeciwnika geopolitycznego warto torpedować. Oczywiście w białych rękawiczkach. Tu rękawiczki były białe, bo zakłóceń nie można specjalnie udowodnić. Nadal jednak to niczego nie przesądza. Pewnie Rosajnie wstydzą się, że ich nowy samolot źle się sprawił i szukają winnych poza sobą. Tak było z Polakami, którzy nie dopuszczają myśli, że ich piloci są fatalnie wyszkoleni, łamią procedury i szarżują wożąc prezydenta.

 39. 166 bojkot TVN said

  38Zerohero
  Autor zapewne bardzo zadowolony ze swojej twórczości nie zauważa braku ciągłości logicznej? Nic to …. „nic niczego nie przesądza” to myśl powalająca swoją filozoficzną głębią

 40. revers said

  ad30,31

 41. wi42 said

  Re 38 ZH
  Jest to dla Rosjan podwojna tragedia – zgineli ludzie i samolot (nie ten jeden tylko nowa konstrukcja). A przynajmniej samolot zginal na jakis czas.
  Jednak jak dotychczas glosy ekspertow w prasy rosyjskiej uderzaja najpierw we wlasna piers. Firma Suchoj (szef) wypowiedzial sie, ze nie wyklucza usterki samolotu. Stowarzyszenie pilotow (nie pamietam nazwy organizacji) uwaza, ze to blad pilota: na drodze samolotu stanela chmura z deszczem tropikalnym. Trzeba bylo zrobic duze okrazenie, lub wzniesc sie na wysokosc z 3 km do ok. 10 km, lub obnizyc lot do 2 km. Pilot wybral to ostatnie. Przyczynic sie mogla tez wadliwa konstrukcja TAWS, ktory „patrzy” w dol na szerokosc ok. 15 stopni, dlatego tez nie sygnalizowal on zblizania sie do zderzenia czolowego.
  Jakkolwiek to bylo, w tym terenie wyjasnic bedzie jeszcze trudniej niz w Smolensku.

 42. Rysio said

  Nie ma się co tak dziwować bojkotce i marance.
  Ruskie przegonili w piź…dziec ich pobratymców, którzy musieli się spakować i szybko przenieść się do UE, do USA i innych krajów.

  Więc nie dziwota, że je obie cholera bierze na Putina, na Rosję – i wszystko związane z nimi działa na nie obie jak przysłowiowa płachta na byka.

  PS. A tak w ogóle to mam dzisiaj dobry humor bo wiele lat informatyki zaowocowało – przestawiłem Fedorę 16 na polskie znaki.

  I teraz będe mógł robić porządne byki ortograficzne, tzn pisać u przez ó i odwrotnie.

  Dokładnie tak jak mnie tego nie uczyły moje kochane Panie Profesorki Języka Polskiego.

  😉

 43. Norbert Rudolf said

  „Spierdalaj dziadu !” powiedział Pan Lech Kaczyński a wypierdalać motłochu-pracownik BORU -to wielka różnica.

  Lech Kaczynski powiedział „spieprzaj dziadu”, to jedno. A po drugie – powiedział to do nachalnego menela. Co i tak go nie tłumaczy. – admin

 44. aga said

  ad. Zerohero :”Kliknąłem na link podany przez Bełkotkę. Poziom komentarzy w Gazecie Polskiej poniżej poziomu Onetu”.

  Dokladnie tak,nawet w onecie podaja :

  1981, Jaime Roldos Aquilera

  Prezydent Ekwadoru zginął 24 maja 1981 roku podczas katastrofy samolotu Beech Super King Air 200 FAE-723, która miała miejsce z powodu złej pogody. Według kolejnych ustaleń śledczych do tragedii doprowadził błąd pilota i przeciążenie maszyny. Dziennikarze śledczy twierdzą jednak, że był to nie wypadek, lecz zamach zorganizowany przez CIA.

  1981, Generał Omar Torrijos

  Panamski przywódca zginął 31 lipca 1981, kiedy samolot Panamskich Sił Powietrznych rozbił się w podejrzanych okolicznościach. Jako powód katastrofy podano złe warunki pogodowe, jednak od lat otwarcie mówi się o tym, że był to zamach przeprowadzony przez CIA. Samolot został odnaleziony dopiero po kilku dniach przez panamskich komandosów.

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/13-tajemniczych-katastrof,1,3355170,wiadomosc.html

 45. revers said

  ad30 jest lepiej Likud jest za obozami koncetracyjnymi dla przybyszow z afryki, dla palestynczkow juz sa.

 46. alexirin said

  Francuski rząd Chce obniżyć wiek emerytalny do 60 lat

  http://forsal.pl/artykuly/619703,francuski_rzad_otwiera_puszke_pandory_chce_obnizyc_wiek_emerytalny_do_60_lat.html

 47. Mordka Rosenzweig said

  re 40

  Szanowny pan Revers,

  Ja pan Mordka sie pyta szanowny pan: No i co z tego sze pan Ron Paul to powiedzial?

  Czy to cos zmienilo? Nic!!!

  Tak jak sheriff z Arizona udowodnil, sze pan prezydent Schwartza nie jest Amerykanin. Czy to co zmienilo? Znowu nic.

  Natomiast, jesli nasza rasa wybrana powie, sze Iran ma bomby atomowe to sie wszystkie czlowieki bardzo boja.

 48. Zerohero said

  Re 39.

  Jakiej ciągłości logicznej Bojkotko? 🙂 Po prostu zwracam uwagę, że Amerykanie mają motyw do sabotowania Super Jeta, ale to jeszcze niczego nie przesąddza, nie jest dowodem. Po prostu staram się być powściągliwy i nie przyczepiać jakiejś tezy bo np. kogoś nie lubię i fajnie mu przypisać zbrodnię. Amerykański motyw sabotowania przemysłu lotniczego Rosji to coś więcej niż nielubienie jakiegoś nic nie znaczącego politycznego karła z Europy Środkowo-wschodniej. A proszę. Dla mnie to za mało. Staram się trzymać zdrowy dystans emocjonalny. Inaczej skończyłbym jak czytelnicy GaPola, którzy łykną każdą brednię, bo jak jeden tam w komentarzach napisał „Rosja to imperium zła”. No cóż, niech i nawet będzie, ale to tylko na głupich filmach i w bajkach dla dzieci „zły” czyni zło nie oglądając się na rachunek zysków i strat.

 49. Zerohero said

  Mała uwaga. Tam w Gapolu/niezależnej w komentarzach ktoś naśmiewał się z teorii jakoby Kurska zatopili Amerykanie. Znalazł się ktoś , kto przytomnie zwrócił uwagę, że naśmiewanie świadczy o ignorancji. Dobre i tyle, byłem mile zaskoczony, że tam koemntują i myślący ludzie. Bo oczywiście za zatopieniem Kurska świadczą mocniejsze argumenty niż dywagacje na temat liczby diabłów mieszczących się na brzozie, np. umorzenie długów Rosji krótko po incydencie…Może Amerykanom torpeda poleciała przez przypadek, ale woleli przeprosić po cichu? No cóż, gdyby Rosją rządził Kaczyński to, choć to tchórz, swymi nieodpowiedzialnymi reakcjami doprowadziłby do ryzyka wojny atomowej. Znam ten typ „wojownika”, np. dziad popijący w Londynie whisky i dający dzieciom w Warszawie rozkaz do ataku na silniejszego wroga. Bo taki z niego bohater!

 50. revers said

  panie Mordka, Pan lepiej pilnuje tych swoich bomb, bo skarabeusze nie spia jak wasz mossad, wpadna gdzie trzeba, kogo trzeba wyrzna, odpala bombke, i bedzie tak jak w Jotapacie AD67.

 51. 166 bojkot TVN said

  Ciekawe, czy ktoś delegacji pana Tuska powiedział; (wstaw tytuł notki j.w.), że premieru poleciał szybciej niż trzeba było, a teraz udaje, że pilotom kończyła się szychta?
  http://niepoprawni.pl/content/premier-wymknal-sie-ze-szczytu-bo-piloci-musieli-wracac#comment-298310

  Premier wymknął się ze szczytu, bo piloci musieli wracać…
  25 maj, 2012 – 00:36

  Już wiadomo, dlaczego premier Donald Tusk musiał opuścić brukselski szczyt. Przyznał to sam szef rządu na konferencji w Sejmie:

  Otrzymałem informację – ponieważ my bardzo rygorystycznie przestrzegamy procedur [w domyśle: inni nie przestrzegają i nie przestrzegali? – red.], one są zresztą jak państwo wiecie LOT-owskie, czyli cywilne, czyli bardzo rygorystyczne procedury, także dotyczące czasu pracy pilotów – i dostałem informację, że do 1:30 musimy być w powietrzu, jeśli mamy wrócić dzisiaj rano do Warszawy. I to wszystko.

  Tyle, że PLL LOT w oświadczeniu stwierdzał co innego.(…)

Sorry, the comment form is closed at this time.