Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Obama użył określenia „polski obóz śmierci” podczas wręczania Medalu Wolności

Posted by Marucha w dniu 2012-05-30 (Środa)

Medal Wolnosci USraela.png

Podczas wręczania Medalu Wolności dla Jana Karskiego prezydent USA Barack Obama użył określenia „polski obóz śmierci”.

Jan Karski jesienią 1942 roku wyprawił się do Wielkiej Brytanii z najważniejszą misją swojego życia, podczas której jako naoczny świadek zdał relację o eksterminacji Żydów. Przekazał także informacje o strukturze, organizacji i funkcjonowaniu Państwa Podziemnego w okupowanej Polsce. Rząd generała Sikorskiego postanowił „Raport Karskiego” przekazać z prośbą o pomoc rządom Anglii i USA. Na podstawie dokumentów przywiezionych przez Karskiego w postaci mikrofilmów i potwierdzonych jego świadectwem, ówczesny minister spraw zagranicznych w rządzie RP w Londynie, Edward Raczyński, przygotował i 10 grudnia 1942 przedstawił aliantom szczegółowy raport o holokauście.

Czy wiecie, jak wygląda „rzadka mina”? Jeżeli nie, to obejrzyjcie relację z wręczania medalu, który odbierał w imieniu nieżyjącego już Jana Karskiego Adam Rotfeld. Właśnie on miał niesłychanie „rzadką minę”. Ktoś inny powiedziałby „ponurą minę”. Uśmiechać się nie miał najmniejszego powodu.

A czy widzieliście ten medal z bliska?
Otóż w pięcioramienną gwiazdę (to chyba symbol USA, ale także Sowietów) wpisane jest 13 małych gwiazdek układających się w kształt… no, czego?

http://niepoprawni.pl/

Komentarze 104 do “Obama użył określenia „polski obóz śmierci” podczas wręczania Medalu Wolności”

 1. Niedaleko said

  Gardzą Polską jak tylko mogą. A dając nagrodę Rotfeldu po prostu plują na pamięć Karskiego który ratował ludzi. A Rotfeld ???? Życiorys tego diabła w Wiki w prosty sposób pokazuje że to „aparacik” z wyższej pułki.

  To jest metoda „przywłaszczania na chama” by gojom pokazać kto ma kontrole by w końcu nagroda nie miała żadnego sensu dla goja.

 2. olagordon said

  przekłamania. . .

  1. ref. ‚masakra’ w Houla, Syria, proszę zobaczyć co pokazała BBC. Zamieszczone przez nią zdjęcie pochodzi z Iraku z 2003 roku. Potem usunieto je

  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=49623

  2. ref. wypowiedź prezydenta Obamy o polskich obozach. To samo piszą znani amerykańscy parający się piórem, m.in. J B Campbell. Napisałam do niego w tej sprawie, bez skutku.
  Poniżej fragment jego artykułu:

  Behind the Holocaust

  Za kulisami holokaustu
  http://www.jbcampbellextremismonline.com/behind-the-holocaust.html
  J B Campbell – 22.08.2011

  . . . Liczba 6 milionów Żydów zabitych przez nazistów zależała w ogromnej części (66%) od Auschwitz, gdzie 4 miliony Żydów haniebnie zaprowadzono na śmierć. Dzięki Ernstowi Zundelowi i Międzynarodowemu Czerwonemu Krzyżowi (IRC), Michail Gorbaczew w 1989 roku przekazał IRC odnalezione listy tych, którzy zginęli w Auschwitz. 46 tomów dotyczyły okresu 1941-1943 i odnotowano 69.000 zgonów, wiele z nich na skutek chorób czy z przyczyn naturalnych. IRC przeprowadzał inspekcje we wszystkich niemieckich i polskich obozach podczas i po wojnie i oszacował około 200.000 zgonów, część z nich Żydów. Kiedy armia USA wyzwalała Dachau, np., na około 32.000 więźniów, około 1.200 było Żydami. Żydowska reprezentacja w II wojnie światowej była tak mała, że była nieistotna, z wyjątkiem tego, co mieli w swoich umysłach. W ich umysłach, 60 mln faktycznych ofiar było nieistotne, niewarte ich rozważań. . .
  * * *

  „Kto kontroluje przeszłość trzyma w rękach przyszłość” – George Orwell.

  I na koniec fragment książki Juri Lina „Pod znakiem Skorpiona”, zakazanej na Zachodzie:

  . . . 30 września 1992 roku, węgierski dziennikarz Andras Bencsik, redaktor naczelny Pesti Hirlap, opublikował w swoim dzienniku artykuł „The Art of Crushing the Hard Core” [Sztuka miażdżenia rdzenia], w którym w sposób alegoryczny opisał podstawowe problemy, z którymi musi sie zmierzyć każde post-komunistyczne społeczeństwo.
  Andras Bencsik zadeklarował: „Wewnętrzny kryzys polityczny w Republice Węgierskiej jest wynikiem pułapki, która ma wciągnąć społeczeństwo głębiej w pułapkę, im bardziej to społeczeństwo będzie chciało się z niej uwolnić. Jeśli naród będzie cierpliwie czekał i zaakceptuje swój los, nie jest jeszcze pewne, że będzie bezpieczny.
  Ta pułapka przypomina pajęczynę, z której złapana mucha, brzęcząc desperacko, próbuje się wyrwać. Mucha wydaje się rozrywać najcieńsze nici pajęczyny jedną po drugiej ale pająk, który siedzi ukryty na brzegu pajęczyny, czuje siłę nitek i cierpliwie czeka, pozostaje w ukryciu, staje się prawie niewidoczny. Ale nie dlatego że się wstydzi. . . Ten dramat jest tragiczny dla muchy. Tu chodzi o jej życie. Dla pająka jest to normalne – w ten sposób się odżywia.
  Tu chodzi naprawdę o walkę o przetrwanie. Charakter tej walki jest taki, że obie strony uważają, że mają rację. To dlatego możliwy rezultat końcowy jest także podobny. Zwycięży albo ład społeczny muchy, albo pająka. Jeśli wygra pająk, społeczność much przerodzi się tylko w farmę much. Będą się rozmnażać tylko po to, żeby wyżywić pająki. W społeczności much jest demokracja, podczas gdy w społeczności pająków jest dyktatura. Obecnie znamy już obie formy.

  Tylko niewielu z nas odkryło, że kiedy nasza stara i droga pajęczyna wyschła i obumarła, nowe pająki rozciągnęły pod nami nową, błyszczącą pajęczynę, tak że nasze wyzwolenie faktycznie oznacza, że wpadniemy w nowszą, mocniejszą pajęczynę, zamiast móc swobodnie latać.

  Pająki, które zorganizowały swój pasożytniczy naród jako rdzeń, miały dużo korzystniejszą sytuację kiedy zaczęły reorganizację struktury społeczeństwa, które się rozpadło. Ich korzyść polega na tym, że one bardzo dobrze znały swoją kulturę, i nie miały żadnych wątpliwości, że ich pozycja stała się dużo gorsza. Świat nie został stworzony dla pająków, ale wola nieba miała także miejsce dla nich, jak dla komarów. Możemy wyrazić to w ten sposób, że to wydarzyło sie po to, żeby stworzenia nastawione pokojowo nie zaczęły czuć się zbyt bezpiecznie. . .”

  Jest to najlepsza analogia jaką kiedykolwiek widziałem odnośnie obecnej sytuacji w Europie. . .

 3. Niedaleko said

  Sprawa kłamań BBC już się rozsiała po Netcie. Wiarygodność BBC, CNN, FOX i Al Jazeera poszła do kibla dawno temu. błędy które robią po prostu są bardziej nachalne teraz bo wszystko dzieje się zbyt szybko dla nich.

 4. hawo said

  nie Obama , tylko pewnie ktos mu to przemowienie napisał , on pewnie nawet nie wie gdzie ta Polska jest

 5. slawek said

  po raz kolejny okazuje sie ze nie mamy przyjaciol na swiecie …
  angole wyswietlaja film zarzucajac nam antysemityzm i rasizm
  a amerykanie powtarzaja i powielaja klamstwo w sprawie obozow ….

 6. Marucha said

  Re 5:
  Na tym tle trzeba oceniać Rosjan.

 7. JO said

  ad.6. Co swiadczy o Rosjan sile….

 8. Niedaleko said

  Następny „robot propagandy Zachodniej” po Biedroniu, Kaczynski.

  „Jarosława Kaczyńskiego ocenił słowa Baracka Obamy o „polskim obozie śmierci” jako skandaliczne. „Ignorancja wobec Polski jest negatywnym efektem naszej polityki zagranicznej” – powiedział prezes PiS.”

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/392435,pis-zada-natychmiastowej-reakcji-prezydenta-bronislawa-komorowskiego-i-premiera-donalda-tuska-na-slowa-obamy.html

  Błąd jest „efektem naszej polityki zagranicznej” !!! To znaczy że wydajemy za mało na wojny prowadzone przez USA ???

  Chce się wymiotować słuchając tego durnia.

 9. aga said

  ad.2
  „Tylko niewielu z nas odkryło, że kiedy nasza stara i droga pajęczyna wyschła i obumarła, nowe pająki rozciągnęły pod nami nową, błyszczącą pajęczynę, tak że nasze wyzwolenie faktycznie oznacza, że wpadniemy w nowszą, mocniejszą pajęczynę, zamiast móc swobodnie latać. ”

  Pod hasłami wolności, demokracji,etc.
  Im głośniej krzyczą ,tym perfidniej „sieć” zacieśniają.

 10. aga said

  ad.7
  Siły czy może perfidii?

  Rosja zwraca irańską przedpłatę wskutek zerwania kontraktu na dostawę S-300

  Komentarz: Putinologom, mendelofilom oraz zwolennikom teorii o roli Rosji w dziedzinie utrzymywania pokoju na świecie polecam szczególnej uwadze.

  Źródło: http://english.farsnews.com/newstext.php?nn=9102111207

  08/05/2012

  Tłum. wMordechaj

  TEHERAN (FNA)- irański urzędnik wyższego szczebla poinformował we wtorek, że Moskwa zwróciła Iranowi przedpłatę wraz z należnymi odsetkami wskutek odmowy dostarczenia systemów obrony przeciwlotniczej S-300, które miały znaleźć się w Iranie na podstawie umowy dwustronnej wiążącej te dwa kraje.

  “Należność główna wraz z odsetkami została oddana Iranowi przez stronę rosyjską”, powiedział rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ramin Mehman-Parast, na konferencji prasowej, jaka miała dziś miejsce w Teheranie.

  „W umowie przewidziany został zapis dotyczący odszkodowania”, wyjaśnił Irańczyk, twierdząc że w oparciu o brzmienie prawa międzynarodowego, każdy kraj, który zrywa umowę zawartą skutecznie z innym państwem, jest zobowiązany do zapłaty odszkodowania.

  Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy zajmuje się rozstrzyganiem sporów wynikłych na tle funkcjonowania międzynarodowych sporów handlowych, a ze względu na fakt, że spółka rosyjska (dostawca systemów S-300 zgodnie z umową) ma charakter własności nie-rządowej, Iran złożył pozew do tego sądu celem wyrównania poniesionej szkody.

  W myśl umowy zawartej w 2007 roku, Rosja zobowiązana była dostarczyć Iranowi co najmniej 5 systemów obrony przeciwlotniczej typu S-300.

  Jednakże przedłużająca się zwłoka Moskwy z wypełnieniem warunków umowy wzbudzała wiele głosów krytyki przy licznych okazjach ze strony Republiki Islamskiej.

  Rosja odmawiała wykonania umowy z Iranem posługując się pretekstem, że system obronny jest objęty zapisem rezolucji z czwartej rundy posiedzeń Rady Bezpieczeństwa w sprawie Iranu.

  Prezydent Miedwiediew podpisał we wrześniu 2010 roku dekret zakazujący sprzedaży systemów antyrakietowych S-300 do Iranu, kierując się restrykcjami nałożonymi na Iran przez Radę Bezpieczeństwa w czerwcu z powodu jego rzekomych postępów w sprawie wojennego programu atomowego.

  Iran odrzucił argumentację strony rosyjskiej, że zakaz dostawy systemów S-300 do Iranu jest w zgodzie z (zaaranżowanym przez USA) zapisem Rezolucji 1929 RB ONZ, i stwierdził że jest to system obronny, którego nie obejmują ograniczenia zapisane w tej rezolucji.

  9 czerwca 2010, RB ONZ zastosowała przeciw Iranowi sankcje, jakie zostały wyreżyserowane przez USA w związku z podejrzeniami o prowadzenie prac w zakresie wojskowego programu atomowego.

  Po uchwaleniu rezolucji Moskwa oświadczyła, że nie jest zobligowana do zerwania umowy na S-300, gdyż do tego typu umów rezolucja nie ma odniesienia.

  Lecz wskutek ciągłych nacisków Waszyngtonu, potem Moskwa stwierdziła, że po kolejnym przebadaniu treści rezolucji w sprawie sankcji, wstrzymuje realizację kontraktu.

  Iran skrytykował Rosję, twierdząc że ponieważ rezolucja 1929 nie zakazuje w szczególności dostawy rakiet służących obronie, Moskwa nie ma żadnego powodu, aby nie wywiązać się z umowy.

  Dodaj do
  Dodaj do ulubionych:LubięBądź pierwszą osobą, która doda ten wpis do listy ulubionych. Komentarze (5)
  Trackbacki (0)
  Dodaj komentarz
  Trackback

  aa 29 Maj 2012 o 18:37 | #1 Cytat ech Rosja gdzie Nikita Chruszczow i rosyjska duma -juz wszystko poszlo w sina dal. Nadzieja w Chinach i ze Iran zdola sie obronic sam. ruskie makiety niech zgnija w dolach albo moze je oddac bandzie sjonistycznych mordercow -moze wybuchna im w mordy. Naprawde swiat stoczyl sie na samo dno

  papillon 29 Maj 2012 o 19:33 | #2 Cytat Z jednej strony dobrze, bo polegać na systemach obronnych chazarskiej dziczy, to diabelnie duża nieodpowiedzialność. Z drugiej strony kacap pokazał też totalnym oszołomom kim jest (aczkolwiek bezmózgim lemingom to niewiele da). A jest tą samą szmatą co jankes, czyli chazarsko-żydowską bladzią, która ma tyle wspólnego z człowiekiem co karaczan nie obrażając robali. Natomiast o system obronny Iranu nie martwiłbym się, wojna już dawno byłaby, gdyby go nie było.

  Admin 29 Maj 2012 o 20:08 | #3 Cytat Papillon, rozumiem wiele rzeczy, ale do jasnej cholery, ile razy można powtarzać że FR znajduję się w niewoli chazarskiej barbarii?

  “kacap”

  “jest tą samą szmatą co jankes”

  Takimi epitetami niestety zaniżasz poziom SS. Czytają nas ludzie z całego świata, niekiedy nie mający nic wspólnego z tematem. Jak mamy ich przekonać do swych racji – moralnie słusznych i nienagannie przekazywanych – gdy zamiast merytorycznej krytyki czytają u nas bluzgi?

  Następny komentarz w podobnym tonie zostanie usunięty.

  Pozdrawiam

  Jony 29 Maj 2012 o 20:12 | #4 Cytat I dobrze się stało wreszcie ludzie przejrzą na oczy czym jest putinowska rosyja.

  za stopsyjonizmowi.

 11. 166 bojkot TVN said

  http://www.pogonowski.com/?p=2724

 12. Marucha said

  Re 10:
  Pani Ago, nie wiemy absolutnie NIC na temat prawdziwych powodów zerwania irańskiego kontraktu przez Rosjan. Oczywiście możemy z góry założyć, iż Rosja wypełnia polecenia Obamy – co będzie równie prawomocne, co np. przypuszczenie, iż Rosja przede wszystkim musi zadbać o swoją własną obronność w sytuacji okrążania jej przez USRael.

 13. JO said

  Utrzymywanie w Polsce drog w Fatalnym stanie , wdrozenie przepisow pozwalajacych jezdzic Polakom samochodami ze szrotow zachodnich Panstw, ktore tam w swietle Prawa sa Kasowane-Zlomowane + dprowadzenie Polakow systemem finansowym do POGONI za praca – pieniedzmi by przezyc = JEST FORMA LUDOBOJSTWA POLAKOW poprzez wyrafinowana forme tego Aktu (jest jedna z form wyrafinowanego ludobojstwa Polakow….)

  Wzywam Wszystkich Polakow by Budowali Szubienice w Kazdym Polskim Domu i jak za dawnych czasow wieszali na nich Obrazy Tuska, Komorowskiego, Walesy, Cimoszewicza, Millera, Kwasniewskiego Olszewskiego, Walesy, etc, etc

 14. Maciej said

  Dzięki błyskawicznej reakcji prezydenta wszystkich Polaków tym samy zwierzchnika sił zbrojnych nasz kontyngent wojskowy dziś o godzinie 06:00 czasu polskiego rozpoczął ewakuację z Afganistanu ! Po południu prezydent wyda oświadczenie dlaczego nie podpisze reformy emerytalnej. Brawo panie prezydencie !

 15. JO said

  ad.13. To mialo pojsc do tematu Polskich Drog 🙂

 16. Radosław37 said

  Klakstein od rana tupie nózkami i protestuje. Facet zapomniał, że razem z bratem prowadził politykę uległości wobez USA i tel-avivu. Kto wysłał kontyngent do Afganistanu, kto prowadził proizraelską politykę w Gruzji? Trzeba jasno powiedzieć, USA ma w głębokiej d… przyjaźń z Polską, liczą tylko na odzyskanie majątku żydowskiego.

 17. paravita said

  Przynależność Polski do osi lub trójkata Paryż-Berlin-Moskwa wydaje się jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Pytanie tylko jaka ma być w tym rola Polski. Bycie dalej koniem trojańskim osi anglosasko-syjonistycznej może skończyć się dla Polski tragicznie bo chociażby więcej przyjedzie do Polski rosyjskich kibiców niż mamy obecnie liczebna armię a tak pogrążony kraj w chaosie jak Egipt jest lepiej przez USA uzbrojony niż Polska. Obawiam się daty 10 czerwca bo siły zła moga próbować prowokacji. Za dużo się o tym trąbi. Jeżeli komuś bardzo będzie zależało na wbiciu klina w oś Paryż-Berlin-Moskwa to będzie miał teraz wspaniałą okazję.

 18. 166 bojkot TVN said

  Afera z „polskim obozami koncentracyjnymi” rozwija się, Już ukazały się amerykańskie gazety , które miażdżą Obamę.

  Tymczasem może zajść sytuacja, kiedy ze zła wyniknie dobro. Tu zapewne, po tej światowej awanturze do największych matołów dotrze, że to nie Polacy mordowali Żydów i nie Polacy stworzyli obozy koncentracyjne, ale przodkowie współczesnych Niemców, Angeli Merkel, Eriki Steinbach. Może wielu młodych zainteresuje się jak to naprawdę było.
  A było tak, że od ataku Niemiec na Polskę, to Polacy byli masowo mordowani. Jeśli byli budowniczymi obozów koncentracyjnych, to jako przymusowi niewolnicy, tacy euro-pejscy murzyni do darmowej roboty zniewoleni przez Hitlera, kumpla Stalina, a potem mordowani i zniewolenie przez samego Stalina.

  Po wypowiedziach w polskiej telewizji widać, który polityk brał/bierze od kogo forsę. Stypendyści amerykańscy bagatelizują sprawę.

  Bardzo dobrze. Bóg potrafi przemienić zło w dobro. – admin

 19. Marucha said

  Re 17:
  Ta oś Paryż-Berlin-Moskwa powinna zostać jak najszybciej złamana i wyrzucona na śmietnik.

 20. maciek said

  http://demotywatory.pl/3815441/Po-pierwsze-logika

 21. 25godzina said

  Ta kukła przecież tego nie napisała, co oni wszyscy od niej chcą.

  @Marucha (6)
  Nie chwaliłbym dnia przed zachodem słońca. Niemcy już się do żydowskiej BBC przyłączyli ( http://tinyurl.com/7wqqt9l ). Jeszcze niech chłopcy-putionowcy pomaszerują przez Warszawę w swoje narodowe święto z sierpem i młotem na flagach.

  Nikt nie zaprzeczy, że Obama dobrze mówił.

 22. 25godzina said

  Czy w ogóle jest cokolwiek innego co ma się obcokrajowcom z Polską kojarzyć? http://tinyurl.com/7xebt8h

 23. Niedaleko said

  „Już jest zapowiedź komunikatu potępiającego ze strony Kongresu Polonii Amerykańskiej. Ale komunikaty są nieskuteczne, potrzebna jest mobilizacja wyborcza, żeby wywrzeć wpływ i stworzyć wiarygodną groźbę, że Polonia będzie masowo odwracać się od demokratów, na których w większości głosuje.”

  Nie, wiedza że dużo dużo ludzi nie pójdzie glosować bo wiedza że czy to Demokrata czy Republikan, nie będzie zmian dla 99% ludności. To jest sztuczka by zmobilizować Polaków którzy by NIE glosowali.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/392452,kostrzewa-zorbas-uwaza-ze-wpadka-obamy-odbije-sie-echem-podczas-wyborow.html

  „Mógł powiedzieć, że cieszy się z tego, iż przedstawiciel narodu polskiego Jan Karski został odznaczony za zakomunikowanie światu, w tym prezydentowi Rooseveltowi, prawdy o niemieckich nazistowskich obozach śmierci w Polsce.”

  Rotfeld by tego nigdy nie zrobił. Nigdy !!!!

 24. Niedaleko said

  „Jestem pewien tego, że wypowiadając te słowa miał przed oczami kogoś w mundurze gestapowca i wiedział dokładnie, że to nie był Polak – tak Szewach Weiss, izraelski polityk, profesor nauk politycznych i były ambasador Izraela w Polsce komentuje użycie przez prezydenta USA Baracka Obamę sformułowania „polski obóz śmierci” w czasie ceremonii pośmiertnego uhonorowania Jana Karskiego Prezydenckim Medalem Wolności.”

 25. 25godzina said

  @24
  Skoro Szewach „65miliardów” Scheiss wie co Obama „miał przed oczami”, to musiał też wiedzieć co ma napisane na kartce. Może sam pisał?

 26. Maciek said

  Ad. 2 „. . . Liczba 6 milionów Żydów zabitych przez nazistów zależała w ogromnej części (66%) od Auschwitz, gdzie 4 miliony Żydów haniebnie zaprowadzono na śmierć.”

  Kurde faja, znowu te 6 milionów, bez żadnej refleksji powtarzają ci amerykańce, no chyba, że Campbell to Żyd, to już co innego…

 27. Obserwator said

  Obóz zagłady w Oświęcimiu zbudowali nie żadni hitlerowcy, lecz kartel powstały z połączenia koncernów; niemieckiego IG FARBEN oraz AMERYKAŃSKIEGO Stan dard Oil Company (SOC). Współudziałowcem SOC był żyd Dawid Rockefeler – założyciel powojen nej Komisji Trójstronnej (Trilatarale) – obok tak zwanego klubu Bildberger, najważniejszej nieformalnej strukturu żydo-masońskiego „rządu światowego”. Wybudowane za pieniądze żydowskich bankierów z Ameryki (USA) komory gazowe w Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy Standard Oil Company (SOC) z USA. Dodam, że cyklon „B” wynalazł żyd niemiecki Fritz Haber – noblista. Lenina i Hitlera finansowali żydowscy bankierzy, Klub Londyński i banki czołowych krajów obecnej Unii Europejskiej.
  I jeszcze o czymś wspomnę. W XX wieku zginęło na wskutek wszystkich rewolucji i dwóch wojen światowych wywołanych przez żydostwo około 200 milionów ludzi. Z tego 3-6 milionów żydów. To jest 3%. A gdzie holokaust tych 194 milionów ludzi? Zobaczcie jacy to podli złodzieje i oszuści i obudźcie się w końcu. Żaden naród na świecie nie wydał tylu potworów co żydostwo. To nie sa ludzie, to zwierzęta.

 28. Gość said

  ad.27.
  Nie obrażajmy zwierząt.

 29. xyz said

  Obama do Auschwitz !

 30. żyrafa said

  http://nczas.com/publicystyka/niech-obama-nie-przeprasza-niech-przeprosi-rotfeld/

 31. Marek said

  Na mieczu amerykanskich „marines”widnieje podobna gwiazdka.Oni beda gineli w obronie interesow Izraela do ostatniego zolnierza

 32. gałązka said

  Hej, „Ciemnogrozie!” Przeczytajcie tylko blog pani jaśnie-oświeconej:
  http://realiaszaraka.blogspot.com/

  Zastanawia mnie tylko, czy inhalowanie się twórczością Kotlińskiego i Urbana powoduje takie ubytki w mózgu, czy autorka jest tylko z tzw. mniejszości. ^^

 33. Zerohero said

  Nawiazując do wpisu Obserwatora nr 27 cytuje Bojkota 166 z wpisu nr. 18:

  „Tymczasem może zajść sytuacja, kiedy ze zła wyniknie dobro. Tu zapewne, po tej światowej awanturze do największych matołów dotrze, że to nie Polacy mordowali Żydów i nie Polacy stworzyli obozy koncentracyjne, ale przodkowie współczesnych Niemców, Angeli Merkel, Eriki Steinbach. Może wielu młodych zainteresuje się jak to naprawdę było.”

  Suma sumarum i tak po raz N-ty wyjdzie, że Żydzi byli szczególnie mordowani przez gojów. Przynam, że ja mam już dosyć bronienia polskiej racji stanu przez wypominanie Niemcom mordowania Żydów, bo tylko nakręca holopropagandę.

  Tak samo drażni mnie metoda obrony polegająca na nagłaśnianiu sylwetek Polaków ratujących Żydów w czasie 2 wojny. To sieje mem „dobrego goja”. Trzeba być dobrym gojem i ratować Żydów, wspierać ich i tak dalej. W normalnej sytuacji dotyczącej innego narodu, to by nie szkodziło, ale tu sytuacja normalna nie jest…siedzi sobie Żyd, którego dziadek skazywał AKowców, a sam osobiście kilka tygodni wcześniej zdzielił na check-poincie 5 letnie palestyńskie dziecko kolbą karabinu i słucha jak to się Europejczycy licytują się kto bardziej ratował Żydów. Chore! Skoro jacyś przyzwoici ludzie ratowali Żydów w czasie wojny, to OK, ale nie róbmy z tego wyścigu merdających do żydowskiego nadczłowieka piesków.

 34. Carlos said

  http://nowyekran.tv/index.php?page=videos&section=view&vid_id=100230

 35. TomUSAA+ said

  Zerohero @33: znakomicie!

 36. żyrafa said

  Swoją drogą wygląd tego „Medalu Wolności” mówi sam za siebie i na kilometr cuchnie satanizmem i żydowskością: pentagram, pentagon i heksagram, a obramowanie (o ile się nie mylę) to róża będąca symbolem różokrzyżowców.

 37. żyrafa said

  A tak wygląda najwyższe odznaczenie wojskowe w USA – „Medal Honoru” (po prostu pentagram)

 38. żyrafa said

  http://nczas.com/publicystyka/propagandowa-wojna-na-slowa-czyli-polityka-historyczna/

 39. Brat Dioskur said

  Wypadek ten dobitnie swiadczy o tym jak obecnie slaba jest nasza Polonia.Trzeba pamietac ,ze Reagan doslownie sie przed nia skladal za kadencji sw.p.Moskala !

 40. Piotrx said

  ” Otóż w pięcioramienną gwiazdę (to chyba symbol USA, ale także Sowietów) wpisane jest 13 małych gwiazdek układających się w kształt… no, czego?”

  Piecioramienna gwiazda to przede wszystkim jeden z waznych symboli masonerii i bywa interpretowany jako symbol człowieka będącego w drodze do „odrodzenia” i „ubóstwienia” – jest to więc symbol pogańskiego humanizmu inicjatycznego. a takze jest także uznawany jako symbol „dobrego” /wedle doktryn masońskich/ Lucyfera.

  Podobna jak przedstawiona w artykule kontelacja 13 gwiazd piecioramiennych ułożonych na kształt heksagramu jest na banknocie jednodolarowym i na tzw. Wielkiej Pieczęci USA (The Great Seal)

  Ponoć w sprawę umieszczenia rysunku Wielkiej Pieczęci na banknocie jednodolarowym był wmieszany Henry A.Wallace, mason 32 stopnia wtajemniczenia, będący w 1934 roku ministrem rolnictwa , a później w latach 1940-44 także wiceprezydentem USA, ktory miał to zasugerować prezydentowi Rooseveltowi a ten zatwierdził te zmiany w 1935 r.
  Wallace, będąc wolnomularzem 32 stopnia wtajemniczenia, znajdował się pod głębokim wpływem swojego „duchowego przewodnika”, którym był niejaki Nicholas Constantine Roerich (Serge Makaronowsky) o którym Pierre Virion pisze , że był to „Żyd z Rosji, guru sekty Vedanta i członek towarzystwa teozoficznego. To on miał przyczynić się do umieszczenia na banknotach dolarowych trójkąta z wszechwidzącym okiem (…) z dewizą Novus Ordo Seclorum – Nowy Porządek Wieków.” Co więcej, jak poinformował w 1940 roku, w czasie obrad Kongresu USA , senator Thorkelson, figurująca na banknocie jednodolarowym pieczęć Stanów Zjednoczonych, okazała się być identyczna z pieczęcią organizacji „British Israel” . Nicholas Roerich był znanym malarzem, okultystą oraz mistykiem i mieszkał wcześniej w Rosji nazywając się Nikołaj Roerich. Jak podaje oficjalny zyciorys – urodził sie w Petersburgu w 1874 r jako syn – p r a w n i k a.

  Wraz ze swoją żoną Heleną dzielił on zainteresowanie okultyzmem i religiami wschodnimi, będąc wraz z nią członkiem tamtejszego „Zakonu Martynistów”. Na początku lat 20. Helena Roerich wydała w Ułan-Bator książkę pod tytułem „Podstawy buddyzmu”, w której próbowała udowodnić, że buddyzm i marksizm są właściwie tym samym. Pod koniec lat 20. z jednej ze swoich wypraw w Himalaje, gdzie była wraz z mężem, przywiozła do Moskwy pismo z rzekomym posłaniem indyjskich mahatmów do władz sowieckich. W piśmie tym tajemniczy „mahatmowie” pochwalali bolszewickie niszczenie cerkwi, kultury i starego świata w imię „świetlanej przyszłości”. Roerich spędził wiele lat podróżując po Nepalu i Tybecie w „poszukiwaniu zaginionego miasta” o nazwie „Shambhala”. Wedle pewnej doktryny ezoterycznej wyznawanej przez wielu teozofów miało ono być miejscem gdzie przebywali „Wielcy Mistrzowie”

  Zresztą również sam Roosevelt był masonem 32 stopnia wtajemniczenia, i należał także do elitarnego bractwa masońskiego występującego pod nazwą „Dawnego Arabskiego Zakonu Szlachty Kaplicy Mistycznej” („The Ancient Arabic Order of Nobles of the Mystic Shrine”). Elitarność „Zakonu Kaplicy” polegała na tym, że jego członkiem mógł zostać tylko taki mason, który zaliczył trzydziesty drugi stopień Obrządku Szkockiego lub trzynasty stopień (czyli stopień Templariusza) Obrządku York . Wybitnymi „Kaplicznikami” („Shriners”) byli między innymi: J.Edgar Hoover, generał Douglas Mac Artur, prezydenci Warren Harding, Harry Truman, Gerald Ford i omawiany Franklin D. Roosevelt. Chociaż oficjalnie mówi się, że założyciele „Zakonu Kaplicy” czerpali jego rytuały i symbole ze „znanych powierzchownie wątków biblijnych i bliskowschodnich” /charakterysteczne nakrycie głowy/ to w istocie jest to tajemna masoneria kabalistyczna.. Jeden z jej rytuałów był podobny do satanicznego obrzędu znanego pod nazwą „L’air Epais”, w której inicjowany miał do wyboru albo zachować swoją dotychczasową tożsamość, albo dalej „rozwijać się” duchowo poprzez wybranie, „leżącej na lewo” drogi do miejsca określanego jako „Shambhala”. W doktrynie ezoterycznej miejsce to odnosiło się wprost do mitycznego „podziemnego królestwa Szatana”

 41. Piotrx said

  Zapomniałem dodać – niektórzy dodają też że ów układ 13 gwiazd 5-ramiennych w postaci haksagramu w nimbie na symbolu Wielkiej Pieczęci USA to „zasługa” żydowskiego bankiera Chaima Salomona. który sfinasował swego czasu rewolucję amerykańską zawrotną jak na owe czasy sumą 400 000 dolarów……….

 42. żyrafa said

  42
  Z tego co wiem, to nieprawda. Po prostu Żydzi zmienili część symboliki państwowej USA po wielkim kryzysie lat 30 (przez nich wywołanym), w wyniku którego przejęli już praktycznie całą prasę w USA (a więc wzięli demokratyczny system wyłaniania polityków na ręczne sterowanie), zubożyli Amerykanów i skonfiskowali im złoto (w czasie wielkiego kryzysu poszedł dekret zakazujący posiadania złota obywatelom USA i nakazujący oddanie go państwu) i poczuli się już na tyle pewnie, by sobie na to pozwolić.
  W ciągu następnych kilku dekad przeprowadzili jeszcze rewolucję seksualną i zlikwidowali dominację kulturową WASPów i Stany Zjednoczone stały się państwem ściśle żydowskim, co dziś widać jak na dłoni.

 43. żyrafa said

  to było do 41

 44. żyrafa said

  @40
  „Piecioramienna gwiazda to przede wszystkim jeden z waznych symboli masonerii i bywa interpretowany jako symbol człowieka będącego w drodze do “odrodzenia” i “ubóstwienia” – jest to więc symbol pogańskiego humanizmu inicjatycznego. a takze jest także uznawany jako symbol “dobrego” /wedle doktryn masońskich/ Lucyfera.”

  5-ramienna gwiazda to masońska, satanistyczna tzw. gwiazda płomienna. Tu zdjęcia znalezionych w Warszawie, pochodzących z przełomu XVIII/XIX w., czyli z czasów upadku I RP

 45. JO said

  ad.42. To samo zrobili z Francja a przede wszystkim z Anglia…

 46. JO said

  ad.44. Ta sama Masoneria dziala w Zwiazku Szlachty Polskiej…..

 47. maran said

  Ta biala gwiazdka ma 13 malych gwiazdek, w srodku tworzacych heksagram, a umieszczona jest na czerwonym pentagramie.
  Wyjatkowo paskuda symbolika lucyferiankso-masonka.
  te orly (feniksy? ) trzymajace sie za skrzydla tez sa podejrzane.
  Bardziej przypominaja orla hitlerowskiego. Ale one wygladaja mi na feniksy.
  tez symbol masonki.

 48. zazazas said

  Mam pytanie – czy rzeczywiście takie godło zostało wprowadzone tuż po wojnie przez Żydów? A jeśli tak, to jak długo obowiązywało i dlaczego zostało zmienione?

 49. Przekaz Obamy zgodny z przekazem Grossa – Karski dostał medal za obronę Żydów przed polskimi bandytami. Zniewaga jak przystało na Obamę niosącego pokój i demokrację innym narodom – na bagnetach.

 50. maran said

  tu dosc ciekawy link wyjasniajacy symbolike masonko-lucyferinsko-okultystyczna.
  http://www.radioliberty.com/Symbolsandtheirmeaning.html

 51. zazazas said

  Barack Obama jest częściowo Żydem, to nie żart. Jego brat przyrodni – Mark Obama Ndesandjo, ma matkę Żydówkę. Sam o tym mówi na poniższym reportażu CNN i sam się narodowo określa Żydem. Ojca mają wspólnego – Murzyna.

 52. Piotrx said

  Re 42:

  To prosze spojrzec na widok pieczeci z 1782 roku

  Na wszystkich matrycach (wliczając w to także matrycę z 1782 roku) nimb z 13 gwiazdami nad głową ” orła” też układa się w kształt nawiązujący do heksagramu
  choć w projekcie pieczęci zatwierdzonym przez Kongres nie okreslono tego kształtu w jaki mają sie ukladac gwiazdy. Ponadto początkowo (matryca z 1782 roku) ów „orzeł” był bardziej stylizowany na feniksa. Dopiero począwszy od matrycy z 1841 roku zaczął on przypominać swoim wyglądem tego amerykańskiego ptaka. Tak więc pierwszym „pierzastym” symbolem Stanów Zjednoczonych był feniks, a nie orzeł. Wykorzystanie motywu feniksa nie jest wcale przypadkowe, gdyż dla tajnych towarzystw jest on symbolem „nieśmiertelności i zmartwychwstania” oraz reprezentuje „wtajemniczonego” , który „narodził się powtórnie” w wyniku inicjacji.

  W sumie do naszych czasów matryc było bodaj siedem – powstały one w latach 1782, 1825, 1841, 1877, 1885, 1904 i 1986. Druga strona pieczęci była bardzo rzadko używana i długo nie pojawiała się publicznie. Dopiero nagle, w wyniku decyzji prezydenta Franklina D.Roosevelta, począwszy od 1935 roku obie strony pieczęci znalazły się na banknocie jednodolarowym.

  http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar/dol.html

 53. Marucha said

  Re 33:
  Brawo, Panie Zerohero. Świetny komentarz. Szkoda, że nie da się z niego zrobić artykułu, za krótki…

 54. Zerohero said

  Re 35, 53
  Dziękuję. To tylko skromna opinia, choć żyłem z nią już od dość dawna. Artykuł daloby się napisać podbudowując ją kilkoma faktami. Ja nie obiecuję, może ktoś podobnie czujący rozwinie.

  W tym miejscu przypomina mi się szpila jaką wbił Ziemkiewicz Amerykanom za coś podobnego (chyba kwestię odszkodowań dla Żydów). Mianowicie zaproponował aby oddali ziemię Indianom. Czy to nie sprytne? Niby nas broni, a zrównuje polskie poczynania z grabieżą kontynetu i skłóca nas z Amerykami, choć to nie Amerykanie lansują termin „polskie obozy”. Przy okazji…Od biedy interes mogą mieć Niemcy jeśli do odzyskania swoich strat po 2 wojnie wykorzystają przypisanie polskim gojom żydobójstwa 1 stopnia. Jednak Niemcy w pojedynkę nic nie zrobią, np. nie obsmarują nas w amerykańskiej prasie.

  Teraz na Onecie wiadomość:

  „Polscy Żydzi chcą osobistego sprostowania od Obamy”

  http://wiadomosci.onet.pl/wpadka-baracka-obamy,5146504,temat.html

  Genialne. Żydzi obrabiają Polsce d i jeszcze z tego tytułu czerpią profity jako obrońcy dobrego imienia Polski :). To jest właśnie efekt kontroli mediów. Co by nie zrobili, to zawsze pojawią się ci „dobrzy” i zdominują temat. Narobili bigosu w XX wieku z komunizmem i już teraz to oni są czołowi antykomuniści a komunistami okazują się ich pierwsze ofiary – Rosjanie.

 55. Zerohero said

  PS. ciekawa dyskusja nt. pieczęci i symboliki. Niektórzy (nie w tym wątku) doszukują się jej przesadnie, w każdym logo, w każdej piramidzie, ale tutaj sprawa jasna i bez wątpliosci. Aż bije po oczach hucpą. Przypomina mi ona zachowanie gangów znaczących mury swoimi grafiti albo zwierzęta oznaczające teren.

 56. Re.54
  Te wszystkie elementy są m.in. ujęte w wizycie L. Kaczyńskiego w Izraelu w 2006 r.
  i na zakończenie 13.06.2006 w Autonomii Palestyńskiej.

  z „Zasługi Lecha Kaczyńskiego – wizyta w 2006 r. w Izraelu w obrazkach.”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2012/03/30/wizyta-w-2006-r-w-izraelu-prezydenta-rp-lecha-kaczynskiego-w-obrazkach/

 57. maran said

  „“Signs and symbols RULE the world, NOT words NOR laws.” -Confucius

  This timeless quote perfectly sums up the aims of this website.
  To understand the world we live in, we must understand the symbols surrounding us.
  To understand those symbols, we must dig up their origin, which are often deeply hidden in occult mysteries. …..

  My efforts to further understand the forces governing the world lead me to study secret societies, mystery religions, esoteric sciences and ancient civilizations.
  I’ve spent the last seven years researching Theosophy, Freemasonry, Rosicrucianism, the Bavarian Illuminati and Western Occultism.
  These schools of thoughts have many things in common: they are based on Hermetic teachings (Hermes, Thoth, Enoch, Mercury), they attach EXTREME importance to symbolism and they recruit within their ranks the most prominent people of all fields of society: politics, law and public service.
  The natural result of this phenomenon is the display of occult symbolism in all aspects of society, especially music, movies and buildings.
  My goal is to bring out the meaning of these symbols in a clear, concise and entertaining way.

  I am also a music producer who has composed music for some fairly well-known “urban musicains.
  Through my experiences and my contacts, I have discovered some of the darker aspects of the entertainment industry, which I found were in direct connection with my studies in occultism.
  It is necessary to understand of the state of mind that prevails in the higher levels of the music industry to “get” the full meaning of the symbolism found in music videos.
  Some things are simply not intended to be understood by all, they are meant for the “few”.

  That being said, there is a reason WHY occult teachings ARE held secret.
  THEY REVEAL the naked Truth WITHOUT ANY compromise.
  Very few people are prepared to face those facts…”
  http://vigilantcitizen.com/about/

 58. maran said

  ” there is a reason WHY occult teachings ARE held secret.
  THEY REVEAL the naked Truth WITHOUT ANY compromise.”

 59. Maciej said

  Te gwiazdki mówią wszystko … Piękne zdjęcie …

 60. JO said

  Od wielu lat ogladam zabytki sakralne Anglii.

  Przejezdzajac przez Polske w miejscowosci Skwierzyna ogladalem Kirkut. Jest on umiejscowiony na wzgorzu, teraz obrosniety drzewami wsrod ktorych stoja podzis dzien Zydowskie Macewy

  Wedrujac po Anglii, poszukiwalem jakiegos namacalnego dowodu, ze Anglia jest wciaz Katolicka i ku mojemu smutkowi , nie znalazlem. Znalazlem wiele Swiadectw Angielskiej Swietnosci – Katolickiej Anglii, tak pieknych jakich zaden moze i nawet nie ma….ale to w wiekrzosci Ruiny Klasztorow lub koscioly niegdys Katolickie zamieniony na Anglikanskie…..

  Przy tych Kosciolach , kazdym z nich znajduja sie zawsze Cmentarze i o zgrozo one sa niemalze identyczne jak Ten Kirkut Zydowski w Skwierzynie, identyczne Macewy a nawet Symbolika wielokrotnie lub symbolika masonska nawet z „gilotyna” wielokrotnie.

  Cmentarze Angielskie sa dowodem Zniewolenia Narodu Angielskiego Duchowego, Umyslowego oraz dowodem na to, ze to wlasnie Anglia jest Sercem skad zlon sie rozchodzi.

  Nie ma kosciola w Anglii, ktory by nie mial znakow Masonskich

  Tak opanowanego Panstwa i Narodu przez Masonerie 2 go ja nie widzialem

  Anglia jest sztandarowym Narodem w Europie na ktorym dokonuje sie postanowien NOWO o wymieszaniu Ras i likwidacji swiadomosci Narodowej a przede wszystkim religii Katolickiej

 61. Guła said

  Rosja zwróciła przedpłaty Iranowi za dostawę S-300 prawie rok temu. Więc wiadomość nie jest świeża. Nic nowego.
  Co Rosja z tego ma, ano ewentualne wyeliminowanie konkurenta co zagwarantuje zwiększenie ilości zbywanej ropy i gazu. Biznes jest biznes i o własne interesy dbać trzeba.

  „Ta oś Paryż-Berlin-Moskwa powinna zostać jak najszybciej złamana i wyrzucona na śmietnik.”
  Ależ skąd.
  Moskowia jest tak zaczadzona Niemcami a dokładniej Prusami iż wszystko zrobi aby się zniemczyć tzn sprusić.
  I gdzie tu miejsce na panslawizm. A? Na sojusze?
  No chyba że kozackie.

 62. Re.60
  Panie JO.
  Czy Pan może zauważył, że w telewizji angielskiej to głównie się mówi o Anglii (tudzież o Królowej Anglii i jej rodzinie), a o reszcie świata o tyle, o ile i to wówczas, gdy coś jest bardzo ważne dla interesów angielskich?

  Kolorowych to ja tam zbyt wielu nie widziałem. Za to mają z Polski.
  Wbijanie dumy w Anglika za to, że jest Anglikiem widoczne jest na każdym kroku.
  Kulturowo Anglia jest obca dla Polaka. To widać, słychać i czuć.
  Co do masonerii i katolicyzmu – to ma Pan rację. A tam, gdzie są np. kościoły katolickie, to przesiąknięte są wpływami masońskimi.
  Tak, że zrobił Pan chyba groch z kapustą.

  Poligonem doświadczalnym jest Polska!!!

 63. Guła said

  „Kibice rosyjscy 12 czerwca planują w Warszawie przemarsz z okazji swojego święta państwowego. Czy stołeczny ratusz powinien wydać na to zgodę? – Nie powinno być takiej zgody – uważa Mariusz Błaszczak (PiS). – Kibice nie przyjeżdżają po to, by manifestować przekonania polityczne, to jest niestosowne – dodaje przewodniczący Klubu PiS. Stanisław Żelichowski (PSL) nie dość, że nie widzi problemu, to nawet dostrzega w takim marszu pewne plusy. – Przejdą się ulicami, to będą mieli mniej energii do rozróby na stadionach – zauważa poseł. ”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,title,Janusz-Palikot-to-prowokacja-Tuska-i-Muchy-by-po-wszystkim-oskarzyc-PiS,wid,14527254,wiadomosc.html

 64. RD said

  “Jarosława Kaczyńskiego ocenił słowa Baracka Obamy o “polskim obozie śmierci” jako skandaliczne.

  PiS musi znow wyslac Macerewicza na kolejne dupolizanie, a nalezy zaczac od wszystkich czlonkow AIPAC i jak sie sprawdzi to moze pozwola mu lizac wszystkich kongressmanow i dodatkowo koniecznie trzeba wyslac nastepny transport polskiego miesa armatniego do Afganistanu. O zniesieniu wiz mozna marzyc dalej.

  A w ogole co sie dziwic? Obamus otoczony jest zydami i chyba sam tez ma wlasciwe korzenie i czytal czytal z kartki lub telepromptera. Zreszta Johnson tez kiedys palnal gafe co do Polski i przegral wybory, ale to byl wyjatkowy matol.

  Amerykanska polonia powinna olac wybory.

  # 33 Doskonale spostrzezenia. Nalezaloby rozwinac temat i artykul na pierwsza strone.

 65. Re.64
  Tyle tylko, że tu powstaje takie swoiste perpetum mobile rozwijając temat w zakresie poruszanego tematu.

 66. TomUSAA+ said

  @RD: Johnson….wyjątkowy matoł? LBJ? A to Waść palnąłeś jak kulą w plot.

 67. Marcin said

  Ad 4

  Przemówienia pisze Bambo pejs Jonathan „Jon” Favreau !

 68. jaszmija said

  Nie czepiajcie się Obamy 😉

  Wszyscy teraz jadą po Obamie jak po łysej kobyle. A ja go wezmę w obronę. Czy naprawdę wymagacie od człowieka, który nie potrafi podać swojej daty urodzenia (http://foxmulder2.blogspot.com/2011/12/barak-obama-nie-zna-swojej-daty.html), by pamiętał jakieś duperele typu kto 70 lat budował jakieś obozy zagłady w jakiejś europejskiej głuszy? Czy wymagacie tego od człowieka, który mówi o swoich córkach „moi synowie” (http://cnsnews.com/blog/terence-p-jeffrey/obama-twice-mistakenly-mentions-my-sons-while-defending-contraception-mandate)? Czy nie bierzecie pod uwagę tego, że ten człowiek może mieć lepsze informacje od was. Przecież twierdził, że jego wujek (nie mylić z dziadkiem Tuska!) wyzwalał Auschwitz (http://www.youtube.com/watch?v=eVRaA_Z7430) a jego ojciec walczył podczas drugiej wojny światowej (http://www.youtube.com/watch?v=nBm4n2zdaqQ&feature=related). Ten człowiek poznał świat o wiele lepiej od was. Mówił przecież, że w kampanii wyborczej objechał wszystkie 57 stanów (http://www.youtube.com/watch?v=EpGH02DtIws), i został mu tylko jeden do odwiedzenia. Bądźcie więc wyrozumiali. 😉

  Źródło: http://foxmulder2.blogspot.com/2012/05/nie-czepiajcie-sie-obamy.html

 69. Rysio said

  http://roguejew.files.wordpress.com/2009/02/welcometomissouri-thumb1.jpg?w=404&h=604

 70. Zerohero said

  Re 63

  Kuriozalny pomysł z tym marszem. Nie praktykuje się takich rzeczy raczej. Poza tym zabroniłbym przemarszu rosysjkich kibiców bo to jest prawdopodobnie jakaś prowokacja. Łatwo przewidzieć, że „patryoci”, którzy nie zbliżą się na kilometr do ochraniających marsze żywych drabów z UZI (bo się boją albo sympatyzują), w przypadku Rosjan mogą się wykazać nadzwyczajną odwagą i poświęceniem. Komu to posłuży? Może ci Rosjanie to tacy sami „patryoci” jak nasi. Czyli tchórze, durnie i agenci. Kilku agentów zawsze owinie sobie wokół palca stadko durniów.

  Re 56

  Podlizuchy nic nie dają.

  Z Tory Królewskiej:

  „Wszędzie, gdzie wpływ gojów stanowi zagrożenie dla Izraela jest dozwolone zabijać, nawet gdyby chodziło o Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata”

  http://szygiel.salon24.pl/320270,wolnosc-slowa-w-izraelu-najnowsze-wiesci

  W praktyce to działa. np. Folke Bernadotte ratował tysiące Żydów w czasie 2 wojny. Zabili go potem Żydzi za głos w sprawie Palestyńczyków.

 71. wi42 said

  1. Polecam uwadze Maruchy:
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2515
  2. Media glównego nurtu w USA trochę się pogubiły, straciły tupet w oskarżeniu Assada za zbrodnię w Houla. Widocznie narazie nie zebrano „dowodów”. Czekają na nowe wytyczne…
  3. Wiadomość z dzisiejszego Newsweeka – 18 weteranów USA codziennie popełnia samobójstwo, to jest najlepsze świadectwo jakie wojny prowadzą. Sumienie zabija wiecej niż przeciwnik….
  A tak na marginesie – jak łatwo policzyć ilość samobóstw weteranów za 2 lata przekracza straty armii sowieckiej w Afganistanie za 9 lat….

 72. z monitorapolskiego said

  dr Piotr Bein z Vancouver

  Piotr Bein: Fukushima, kompleks jot, NWO, Euro 2012, NIEPOKONANI – 24 maja 2012

 73. MatkaPolka said

  HOLOKAUST – ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS
  i jest olbrzymia ilość materiałów na ten temat.

  Żydowska Międzynarodówka Finansowa finansowała Hitlera i to jest również po stokroć udowodnione.

  Głównym celem ludobójstwa zbrodniczej nazistowskiej Trzeciej Rzeszy niemieckiej byli Polacy, a nie Żydzi.

  W wyniku II wś Polska strąciła ok. 12 mln obywateli. Ok. 8 mln zginęło.
  W wyniku II wś zginęło ok. 500, 000 Żydów. Dużo Żydów przeżyło – stad tyle „Holocaust survivors”.
  Sam termin Holokaust zaczął być używany przez Żydów w 1967 r. po agresji Izraela na Egipt , aby usprawiedliwić ta agresje w oczach opinii międzynarodowej.

  Była olbrzymia współpraca nazizmu i syjonizmu w celu stworzenia Państwa Izrael.
  Ta bliska współpraca istnieje do dziś. I Jest to szeroko udokumentowane.

  Żydzi za wszelka cenę chcą przerzucić odpowiedzialność za swoją współpracę z Hitlerem i swoje zbrodnie na wszystkich innych, a najlepiej na swoje ofiary.

  Prezydent USA jest Żydem,. Jest marionetka w rekach światowego Syjonizmu.

  BARACK OBAMA obecny prezydent USA – sterowany przez Rahm Emanuela – ŻYDA z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela. Rahm Emanuel o przezwisku Rambo jest proizraelskim, ortodoksyjnym żydem, wyedukowanym w talmudycznej jesziwie, który ochotniczo służył w armii izraelskiej.

  (Rahm Emanuel był również szefem kampanii wyborczej prezydenta Bila Clintona )

  Ojciec Rahma Benjamin Emanuel był członkiem terrorystycznej grupy Irgun. Rahm Emanuel jest synem terrorysty, powiązanego z zamachem na księcia Bernadotte, szwedzkiego dyplomaty, który przebywał z misją pokojową w Palestynie z ramienia ONZ-tu.

  Michelle Obama z domu Robinson ,żona prezydenta USA Baraka Obamy, to bardzo bliska kuzynka czarnego rabina z Chicago Caprersa Funney. Matka rabina Funnye , Verdelle Robinson Funnye i dziadek Michelle Obamy , Fresier Robinson to rodzeństwo siostra I brat. Kto nie wierzy niech poczyta żydowskie pisemko internetowe

  PORÓWNAJMY DWA ZDJĘCIA
  Nagroda Nobla za stwierdzenie, że Czarny Żyd (Caprersa Funney) to ta sama rasa co Biały Żyd (Michael Schudrich)

  Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family
  http://www.forward.com/articles/14121/
  http://www.forward.com/articles/14148

  Michael Schudrich (born 1955) is the Chief Rabbi of Poland. He was born in New York City to a Polish Jewish family from Baligród. Schudrich is a graduate of SUNY Stony Brook and Columbia University, and received rabbinic ordination from Jewish Theological Seminary of America and later, an orthodox rabbinical ordination through Yeshiva University from Rabbi Moshe Tendler.

 74. MatkaPolka said

  Michael Schudrich (born 1955) is the Chief Rabbi of Poland. He was born in New York City to a Polish Jewish family from Baligród. Schudrich is a graduate of SUNY Stony Brook and Columbia University, and received rabbinic ordination from Jewish Theological Seminary of America and later, an orthodox rabbinical ordination through Yeshiva University from Rabbi Moshe Tendler.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Schudrich
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Schudrich
  Sfałszował podpis na dokumencie konwersji, co wywołało halachiczną dyskusję, co do legalności całego procesu konwersji[2]. Ponadto rabin Schudrich jest krytykowany za liberalny stosunek do halachy.

  Judaizm to także oksymoron – to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
  Żydostwo i judaizm to nie religia . Co ma wspólnego prorocy biblijni lub Dekalog Mojżesza z Talmudem ?

  Żydzi to również NIE –Semici – to Hunowie, to mieszanka rasowa Hunów, czyli Mongołów, Słowian i Turków.
  Jeśli mówić o etniczności i pochodzeniu to ojczyzną Żydów jest Mongolia.

  Sama religia Żydów zawiera wewnętrzną sprzeczność – Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd. Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini. Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.
  Co ma wspólnego Talmud z Dekalogiem Mojżesza, lub prorokami biblijnymi – NIC, ZERO, NILL, NADA
  Żydostwo to uzurpacja do wszystkiego, to system kompletnego fałszu i zakłamania.

 75. MatkaPolka said

  BARACK HUSSEIN O’BAMA – POCHODZENIE ŻYDOWSKIE
  Witam
  Jako, że niektórzy blogowicze (nie tylko z tego forum) zarzucają mi mówienie nieprawdy o pochodzeniu Prezydenta USA (jako rodowitego Żyda) pozwalam sobie przytoczyć treść mojego wpisu na blogu z dnia 20.01.2009 roku
  (http://krzysztofjaw.pardon.pl/dyskusja/1615913/prezydent_usa_-_pochodzen…)
  „Dzisiaj zaprzysiężenie nowego, 44 Prezydenta USA: Baracka Husseina O’Bamy.
  Wszędzie pełno o tym, że to nowy rozdział w życiu Ameryki. Pierwszy Afroamerykanin Prezydent USA. W każdym internetowym portalu, telewizji, gazecie przedstawiany jest jego oficjalny, starannie przefiltrowany życiorys Prezydenta. Harwardczyk, prawnik, działacz społeczny to wszystko można wyczytać wszędzie.
  Jak wiecie nie byłem i dalej nie jestem jego zwolennikiem, o czym pisałem dużo wcześniej, ale życzę mu powodzenia.
  Swego czasu zastanawiałem się nad jego fenomenem. Skąd się wziął i jak mu się udało dojść tak wysoko w Partii Demokratycznej i wygrać wybory w USA?. Jego wykształcenie, zawodowe koleje losu, działalność społeczna i polityczna, są przecież typowe dla solidnych polityków amerykańskich wywodzących się z zamożnej klasy średniej lub też nawet z tzw.: establishmentu.
  No właśnie zamożnej klasy średniej… On Afroamerykanin musiał więc, aby przejść przez te wszystkie szczeble nauki i kariery, bądź mieć solidne rodzinne zaplecze finansowe, bądź też wykorzystywać darowizny i stypendia bo innej możliwości nie było.
  Otóż wgłębiając się w jego życiorys odkryłem, że jego zapleczem zarówno finansowym jak i ludzkim jest jego rodzina ze strony matki i sama matka: Stanley Ann Dunham, z pochodzenia majętna Żydówka (jej żydowskie korzenie sięgają: Irlandii, Niderlandów, Francji, Szkocji, i Niemiec). Mówi się też, że w matce Prezydenta płynie też drobniutka część czirokeskiej krwi indiańskiej.
  No tak. Czyli Barack Hussein OBama jest więc w prostej linii ŻYDEM i przez całe swoje życie mógł liczyć na poparcie swoich bratnich duszy posiadających przeogromne wpływy w USA.
  I nie rozumiem, dlaczego nigdzie w mediach (no poza mediami żydowskimi przeznaczonymi dla Żydów) o tym się nie mówi?. Czy to jest powód do wstydu, że Obecny Prezydent USA jest jednocześnie Afroamerykaninem i prawowitym po linii matki Żydem?
  I właśnie ten fakt (i tylko on): pomijania i omamiania ludzi czarnym kolorem skóry Prezydenta, skłonił mnie do napisania niniejszego postu. Dąże do prawdy a nianawidzę zakłamania!
  Matka Prezydenta – Stanley Ann Dunham była Żydówką i to spowinowaconą z wielkimi żydowskimi rodzinami. Jej rodzice: Madelyn Payne i Stanley Armour Dunham byli obydwoje Żydami a poprzez swojego ojca matka Baracka Husseina Obamy (tym samym sam Prezydent) była spowinowacona rodzinnie m.in.z: Żydem i b. Prezydentem Harry’m Trumanem; Żydem i b. Wiceprezydentem Dickiem Cheneyem; Żydem i bardzo zamożnym brytyjskim bankierem Gustavem Anthony de Rothschildem (w prostej linii związanym bezpośrednio rodzinnie z Nathanem Mayerem Rothschildem współtwórcą finansowej potęgi Żydów niemieckich Rothscildów) i Żydem premierem Wielkiej Brytanii Winstonem Churchillem (jego matka Janette Jerome była Żydówka i córka amerykańskiego finansisty).
  Skreślone http://en.
  wikipedia.org/wiki/Barack_Obama_Sr
  wikipedia.org/wiki/Ann_Dunham
  wikipedia.org/wiki/Madelyn_Payne
  http://en.wikipedia.org/wiki/Stanley_Armour_D
  Ostatnio nawet pojawiły się informacje (L’Osservatore Romano), że jednym z przodków mamy Prezydenta był polski Żyd: Jakub Izaak z Przysuchy. (na konferencji prasowej temu poświęconej B. Obama pojawił się w ortodoksyjnym stroju chasydzkim i nie odpowiedział na żadne pytanie dotyczące jego żydowskiego pochodzenia). Natomiast ja nie znalazłem nigdzie takich śladów, ale nie jestem historykiem – więc, kto wie?
  Reasumując: TAK, po linii matki B.H. O’Bama (mimo, ze po ojcu murzynie jest mulatem) zgodnie z judaizmem jest Żydem. I to spowinowaconym z wielkim światem syjonistycznej polityki oraz finansjery.
  Tak, więc nie dziwmy się, że Prezydent otacza się ludźmi z dawnego otoczenia (administracji) Billa Clintona, która to w przeszło 80% składała się wyłącznie z Żydów.
  I w tym miejscu pojawiają się wątpliwości o etyczność wykorzystywania swojego koloru skóry w kampanii prezydenckiej. Amerykanie potrzebowali zmiany po rządach nieudacznika i głupca (jak określił to Olvier Stone) G. Buscha juniora. Potrzebowali też nowej jakości: tą nowa jakość dawali Demokraci. I to w dwóch wymiarach: 1) Pierwsza Kobieta Prezydent USA, 2) Pierwszy Afroamerykanin Prezydent USA.
  Cała walka pomiędzy Obamą a H. Clinton była po prostu jednym wielkim spektaklem marketingowym stworzonym i zrealizowanym dla, w większości raczej mało rozgarniętych intelektualnie, Amerykanów. Elita wiedziała swoje: niezależnie, kto wygra i tak będziemy u władzy (jakby wygrała Clinton to zapewne B. Obama zajmowałby się polityką zagraniczną oj hipokryzja).
  Uzyskano jeszcze dodatkowy efekt tej niby kłótni: Partia Demokratyczna jak nigdy dotąd pozyskała i zaktywizowała ogromne raczej do tej pory mało angażujące się w wybory – elektoraty Afroamerykanów i amerykańskich kobiet.
  Niestety elity zdominowane są w większości przez Amerykanów pochodzenia żydowskiego. Przeciętny Afroamerykanin jest naprawdę (niczego nie ujmując, a zresztą z własnej winy) mało inteligentny (nawet infantylny). Zresztą wśród białych jest podobnie. A kampania B. Obamy była perfekcyjna. Kobiety widziały w nim drugiego Kennedyego a Murzyni swojego kompana z ulicy. Ciekawe jakby głosowali wiedząc, że jest to jeszcze jeden z tych bogatych dupków spowinowacony dodatkowo z bogatymi żydowskimi białasami?
  Ale! – przecież powiedzą niektórzy – B. Obama ma piękną żonę Murzynkę i fajniusie czarniutkie dzieciaczki. Tak to prawda ale i tu NIESPODZIANKA!. Okazuje się, że kuzyn jego żony jest jednym z najbardziej znanych w USA czarnych rabinów!!! Michelle Obama, żona Prezydenta, i czarny jak smoła rabin Capers Funnye, duchowy przywódca synagogi w chicagowskiej South Side, są kuzynostwem drugiego stopnia. Matka rabina Funnye, Verdelle Robinson Funnye była bowiem siostrą dziadka pani Obamy. Rabin Funnye jest naczelnym rabinem hebrajskiej kongregacji etiopskiej Beth Shalom B’nai Zaken w południowo zachodnim Chicago. W kręgach żydowskich jest znany głównie, jako pośrednik pomiędzy głównym nurtem judaizmu a małą i dosyć wyizolowaną kongregacją czarnych Żydów, nazywanych niekiedy czarnymi Hebrajczykami lub Izraelczykami. Rabin Funnye często apeluje do wspólnoty żydowskiej o większą akceptację w stosunku do Żydów, którzy nie są biali.
  (żródło: Anthony Weiss, Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family,
  Forward Jewish Daily Sep 02, 2008).
  Tak, więc mamy czarne (mulatowate), znów żydowskie małżeństwo prezydenckie w USA!!!
  Pozdrawiam
  Poniżej: ciekawe notki biograficzne rodziców Prezydenta
  MATKA PREZYDENTA

  Stanley Ann Dunham (29.11 1942 – 07.11.1995, później znana jako Dr. Stanley Ann Dunham Sutoro była antropologiem specjalizującym się w rozwoju obszarów wiejskich. Urodziła się w Forcie Leavenworth w stanie Kansas w USA. Jej rodzice, Madelyn Payne i Stanley Dunham, spotkali się w Wichita (Kansas), a związek małżeńskii zawarli 05 maja 1940 roku. Po ataku na Pearl Harbor Stanley Dunham – jej ojciec (który nie posiadał wykształcenia wyższego) wstąpił do armii amerykańskiej a po wojnie rodzina Ann przeniosła się do Tekasau a następnie w 1956 do Waszyngtonu. Tam 13 letnia Ann uczęszczała do Mercer Island High School. Ojciec zajmował się handlem meblami a jej matka – Ann Madelyn Dunham pracowała w lokalnej bankowości. Ann Madelyn (babka Prezydenta) była bezpośrednio córką Falmoutha Kearneya – irlandzkiego żydowskiego emigranta, rolnika, który osiadł w Jefferson Township i podobno miała dalekich przodków z indiańskiego plemienia Czirokezów. W 1960 roku rodzice Ann przenieśli się na Hawaje, gdzie Madelyn (mataka Ann) została – jako pierwsza kobieta – Viceprezesem Banku Hawaje. Ojciec Ann (dziadek Prezydenta) Stanley Armour Dunham z pochodzenia Żyd – poprzez swojego przodka Mareena Duvalla (zamożnego żydowskiego, ale katolickiego – Hugenod – kupca) był związany rodzinnymi więzami krwi m.in. z: Żydem i b. Prezydentem Harry’m Trumanem; Żydem i b. Wiceprezydentem Dickiem Cheneyem ; Żydem i bardzo zamożnym brytyjskim bankierem Gustavem Anthony de Rothschildem (w prostej linii związanym bezpośrednio rodzinnie z Nathanem Mayerem Rothschildem – współtwórcą finansowej potęgi Żydów niemieckich Rothscildów) i Żydem premierem Wielkiej Brytanii Winstonem Churchillem (jego matka Janette Jerome była Żydówka i córka amerykańskiego finansisty).

  Kontynuując: Rodzina Ann (matki Prezydenta) w roku 1960 przeniosła się na Hawaje a Ann rozpoczęła studia na Uniwersytecie Hawajskim. Tam poznała Baracka Obamę Seniora i wyszła (pomimo sprzeciwu obydwu rodzin „młodych”) za niego za mąż oraz w wieku 18 lat urodziła Berrego – Baracka Obamę Juniora (obecnego Prezydenta USA). Małżeństwo nie trwało długo, tylko do roku 1964. W 1967 roku poślubiła indonezyjskiego studenta Lolo Soetoro i wyjechała do Indonezji. Póżniej wiele podróżowała. W 1992 uzyskała doktorat z antropologii, działała społecznie na rzecz rozwoju biednych obszarów afrykańskich, współpracowała z wieloma rzadmi państw, fundacjami miedzynarodowymi, pomagała m.inb. w Pakistanie. Zmarła na raka jajnika i szyjki macicy w roku 1995 w wieku 52 lat.
  wikipedia.org/wiki/Ann_Dunham)
  OJCIEC PREZYDENTA-

  Barack Hussein Obama senior (1936 / 24 listopad 1982). Barack Obama senior urodził się w Kenii w miejscowości Kanyadhiang, powiat Rachuonyo na brzegu Jeziora Wiktorii. Należał do grupy etnicznej Luo. Był synem czarnego muzułmanina Onyango Obama (ok. 1895-1979), który miał co najmniej trzy żony. Obama senior w 1954 roku jako osiemnastolatek ożenił się z przedstawicielką wojego plemienia o imieniu Kezia, z którą miał czworo dzieci. Od 1950 do 1953 roku, studiował na Maseno National School, ekskluzywnej uczelni chrześcijańskiej prowadzonej przez kościół anglikański. pokład szkoły w Maseno, który był prowadzony przez Kościół anglikański Kenii (stypendium na studiowanie ekonomii uzyskał od nacjonalistycznego Afrykanera Toma Mboya). Po czym dzięki fundacji Kennedych (promujących wybitnych studentów z Czarnego Ladu) zaczął studiować (przez rok) w USA na Uniwersytecie Stanforda. W wieku 23 lat Obama senior podjął studia ekonomiczne na Uniwersytecie Hawajskim na Manoa. Pozostawił swoją żonę (Kezię) w ciąży i z trójką dzieci. Na Hawajach poznał Ann Dunham, z która ożenił się 02.02.1961 roku, w międzyczasie odchodząc od Islamu i stając się ateistą. Ciekawostka jest fakt , że Ann Dunham (matka prezydenta USA) nie wiedziała, że jej nowy mąż jest już żonaty i ma czwórkę dzieci . Ta informacje uzyskała duzo później już po rozwodzie z Obamą Seniorem. Po ukończeniu w 1962 roku uniwersytetu hawajskiego wyjeżdża do USA by studiować na Uniwersytecie Harwarda W 1964 roku rozwiódł się z Ann Dunham (swojego syna, obecnego Prezydenta USA odwiedził tylko raz, gdy młody Obama miał 10 lat – w roku 1971). Wrócił do Kenii, gdzie został Głównym Ekonomista w Kenijskim Ministerstwfie Finansów. Był socjalistą. W roku 1965 napisał książkę: „Problemy socjalizmu”. Po konflikcie z prezydentem Kenii stracił stanowiska a jego kariera legła w gruzach. Zaczął pić, stracił wszystkie pieniadze. Stracił pracę, w wypadku samochodowym spowodowanym pod wpływem alkoholu stracił dwie nogi. Kolejnego w 1982 roku w Nairobi już nie przeżył. Zmarł w 1982 roku w wieku 46 lat.

  wikipedia.org/wiki/Barack_Obama_Sr)

  Krzysztofjaw, ndz., 14/06/2009 – 21:44

 76. MatkaPolka said

  Zob. też: https://marucha.wordpress.com/2011/02/14/temat-dla-grossa-jak-zydowscy-pretorianie-hitlera-zainicjowali-holokaust%E2%80%A6/
  Admin

  Nasza Polska – 18 Lipiec 2006
  Temat dla Grossa:

  Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali holokaust
  Jan Tomasz Gross, polakożerca o symptomach obłędu, buduje za oceanem swoją pozycję naukowca na oszczerczych oskarżeniach Polaków o rzekome zbrodnie dokonane w Jedwabnem i w tragicznych godzinach pogromu kieleckiego, ewidentnej prowokacji enkawudowsko-ubeckiej. Po książce Sąsiedzi wydał właśnie nie mniej antypolską pozycję Strach. Antysemityzm polski po Auschwitz.

  Żydzi ginęli masowo jako skutek realizacji zbrodniczej ideologii Hitlera, która zakładała totalną zagładę niemieckich, a w następstwie podboju Europy Żydów europejskich. Siłę sprawczą holokaustu, choć brzmi to jak surrealizm do entej potęgi, stanowili… rdzenni Żydzi! Niemieccy Żydzi jako narzędzie biologicznego unicestwienia współplemieńców na skalę masową!

  Byli to Żydzi w cywilnych ubraniach, urzędnicy agend Hitlera na szczeblu administracyjnym oraz Żydzi w mundurach najwyższych oficerów Wehrmachtu, a nawet w mundurach formacji SS ze złowieszczym emblematem trupiej czaszki.

  By ułatwić p. Grossowi (który ma żydowskie korzenie po ojcu, matka była Polką, walczyła nawet w AK) zadanie w doborze materiału dokumentalnego do proponowanej przeze mnie książki, przypomnę o niepodważalnych faktach, które doprowadziły do apokaliptycznego unicestwienia jego współplemieńców.

  Oto rdzenny Żyd stał się prawdziwym rekinem hitlerowskiej ideologii i jednym z głównych patronów, ba, animatorów ostatecznego rozwiązania (Endlosung), czyli masowej eksterminacji braci w Mojżeszu! To Reinhard Heydrich, generał SS, od 1939 r. szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy (podlegały mu wszystkie obozy koncentracyjne, w których zdecydowaną większość stanowili Żydzi).

  On to przewodniczył w styczniu 1942 r. zbrodniczej w założeniu konferencji poświęconej Endlosung, na której zdecydowano (i ustalono wytyczne) o biologicznej zagładzie Żydów… owe zalecenia wynikające ze strategii ostatecznego rozwiązania znalazły tragiczne odbicie także w późniejszym niemieckim sprawstwie spalenia Żydów w jedwabieńskiej stodole. I w innych niezliczonych aktach ludobójstwa.
  Przypominając o decydującej o losie Żydów podberlińskiej konferencji, wybitny historyk, profesor uniwersytetu monachijskiego Friedrich Glum, pisze na kartach swej książki Narodowy socjalizm (1962): Przewodniczącym konferencji w Wannsee był Reinhard Heydrich, syn rdzennego Żyda… (s. 413). Owo przypomnienie dedykuję p. Grossowi, gdyby zechciał się zabrać za pisanie sugerowanej książki.

  Żydzi na najwyższych szczeblach dowódczych u führera

  Wzbogacę potrzebną wiedzę p. Grossa także przypomnieniem, iż oberegzekutorem misji biologicznego wyniszczenia Żydów był… brat w Mojżeszu generała SS Heydricha niejaki Adolf Eichman, także rdzenny Żyd, który zniemczył swoje nazwisko, dodając do rodowego nazwiska Eichman – jedno „n”. To Eichman wysyłał współplemieńców masowo do komór gazowych. Ironią losu było to, że ofiary holokaustu uśmiercano cyklonem B, którego wynalazcą był rdzenny Żyd Fritz Faber, niegdysiejszy laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii. W wyniku aktywności Eichmana do obozów zagłady trafiło blisko 12 milionów ludzi!

  Antypolski Wybór Zofii

  Po wojnie były liczne próby zniesławiania Polaków (co trwa do dzisiaj) jako rzekomych współsprawców holokaustu. Piramidalnym przykładem takiego usiłowania jest książka Styrona Wybór Zofii, według której powstał film w reżyserii Pakuli. Oto ojciec tytułowej bohaterki, granej przez Meryl Streep, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, humanista, miał być pierwszym człowiekiem, który wpadł na pomysł masowej eksterminacji Żydów! Polak, wykładowca szacownej uczelni, miałby być pomysłodawcą takiej apokalipsy i to na kilka dobrych lat przed tym, jak na taki sam pomysł wpadła elita SS i SD.

  Czy po premierze filmu Wybór Zofii zareagowały na tę fabularną brednię polskie placówki dyplomatyczne lub sam MSZ (gdzie był Bartoszewski)? Bynajmniej. Natomiast uczynił to mieszkający w Wiedniu – a mógł to być krok jedynie symboliczny – syn znakomitego pedagoga i rektora UJ, dr Wojciech Lehr-Spławiński. Ta i podobne kampanie oszczerstw mogły się okazać zapładniające na chory z nienawiści do Polski i Polaków umysł p. Grossa.

  GÖRING WYRABIA ARYJSKIE PAPIERY SWEMU ZASTĘPCY

  Panie Gross, przypomnę Panu o Liście 77, która obejmowała najwyższych rangą oficerów-Żydów, gotowych przelać krew dla Hitlera! Był wśród nich gen. Helmut Wilberg, twórca koncepcji blitzkriegu – wojny błyskawicznej (wdrożonej w napaści na Polskę!). To dzięki blitzkriegowi hordy Wehrmachtu i formacji SS oraz gestapo mogły wkrótce uczestniczyć w morderczym polowaniu na Polaków, w tym także na polskich Żydów. Jedwabne było jednym z milowych kamieni aktów ludobójstwa na mieszkańcach polskiej ziemi.

  Na Liście 77 znajdowało się m.in. 2 generałów, 8 generałów pułkowników, 5 generałów majorów i 23 pułkowników. Większość z nich otrzymała od führera najwyższe odznaczenia – Żelazny Krzyż I klasy. Tak, panie Gross! Ci żydowscy pretorianie Hitlera, współuczestniczący w zbrodni ostatecznego rozwiązania, należeli do tego wcale niemałego odłamu żydowskiej społeczności w Niemczech, która w latach krzepnięcia władzy Hitlera oceniała go pozytywnie. Wyrazem tego był m.in. głos znanego żydowskiego działacza Zvi Cohena, który stwierdził: – Gdyby Hitler nie był antysemitą, nie opieralibyśmy się jego ideologii. Hitler uratował Niemcy.

  O zaangażowaniu niemieckich Żydów, także tych, a może przede wszystkim tych w mundurach w zbrodniczą apokalipsę Hitlera, napisał przed kilku laty, bardzo obszernie dokumentując temat zdjęciami, brytyjski dziennik „Daily Telegraph”. Niezależnie od personaliów Listy 77, brytyjska gazeta przypomniała o żydowskich korzeniach feldmarszałka Erharda Milcha, skazanego w procesie norymberskim na 10 lat więzienia za współsprawstwo zbrodni niemieckich.

  Hitler i Göring doskonale wiedzieli o żydowskim pochodzeniu feldmarszałka Milcha, lecz by to zatuszować, ustalili dlań odpowiedni życiorys. Otóż dokonali mistyfikacji, że prawdziwym ojcem Milcha miał być wuj jego matki, katoliczki, dowodząc tym samym (na własny użytek), iż był dzieckiem nieślubnym, bo zrodzonym nie z ojca Żyda, lecz z ojca goja, jakim był jego wuj. Göring wszak kiedyś powiedział: – Ja decyduję, kto jest Żydem… Przypomnijmy, że feldmarszałek Milch był zastępcą Göringa, wodza Luftwaffe, więc współodpowiedzialnym za bombardowanie obiektów cywilnych, w tym szpitali w podbijanych krajach. Od bomb ginęli także jego bracia w wierze…

  Młody amerykański badacz historii Niemiec Bryan Rigg, pracujący na Cambridge University, w artykule we wspomnianym „Daily Telegraph”, któremu dał tytuł Żydzi, którzy nosili się jako naziści, dodał do wspomnianej Listy 77 nazwiska jeszcze ponad 60 oficerów-Żydów, którzy służyli wiernie führerowi w Wehrmachcie, Luftwaffe i w marynarce wojennej. Stanowili tym samym zaplecze dla dokonujących zbrodni i ich siłę napędową na podbitych społeczeństwach formacji SS i SA oraz gestapo (a także zbrodniarzy w mundurach Wehrmachtu), co umożliwiło okupantowi wprowadzenie ludobójczego procederu również w obozach koncentracyjnych w Auschwitz, Treblince, na Majdanku, którego ofiarami byli Polacy i Żydzi. Niejako więc firmowali również niemiecką zbrodnię w Jedwabnem i w innych regionach Polski, gdzie podobnie mordowano ludzi przez spalanie w stodole, co stało się jakby znakiem firmowym niemieckiego okupanta. Jak przypomina Mr. Rigg, niektórzy z nich byli pół-Żydami lub tzw. mischlingami, czyli mieszańcami (według niemieckiej ówczesnej nomenklatury mischling to jedna czwarta Żyda), jednakże z uwagi na talenty zaakceptowanymi przez reżim nazistowski.

  Żydowska policja w getcie: hańba pół miliona więzionych

  Przytoczone wyżej fakty to tylko część zbrodniczych grzechów niemieckich Żydów na służbie u fuhrera. W okupowanej Polsce ich polscy współplemieńcy w mundurach żydowskiej policji kolaborowali z Niemcami, okazując okrucieństwo wobec własnych ludzi. Kronikarz warszawskiego getta Emanuel Ringelbaum pisał: Okrucieństwo policji żydowskiej bardzo często bywało wyższego rzędu niż Niemców, Ukraińców, Łotyszy. Wstrząsający opis poczynań policji żydowskiej w getcie zawarł we wspomnieniach Baruch Goldstein, w okresie przedwojennym organizator bojówek żydowskiego Bundu. Pisał: Z poczuciem bólu wspominam żydowską policję, tę hańbę pół miliona Żydów w warszawskim getcie (…) Żydowska policja, kierowana przez ludzi z SS i żandarmów spadała na getto, jak banda dzikich zwierząt (stali się mimowolnymi wykonawcami nakazów Endlosung, wypracowanych przez rdzennego Żyda Heydricha! – przyp. Rog.). Każdego dnia, by uratować własną skórę, każdy policjant żydowski przyprowadzał 7 osób, aby je poświęcić na ołtarzu dyskryminacji. Przyprowadzał ze sobą kogokolwiek mógł schwytać – przyjaciół, krewnych, nawet członków najbliższej rodziny. Byli policjanci, którzy ofiarowywali swych własnych wiekowych rodziców z usprawiedliwieniem, że ci i tak szybko umrą.

  Dyskryminacja Polaków

  W tych tragicznych latach, w odróżnieniu od hańbiących praktyk żydowskich policjantów, Polacy ratowali z getta przede wszystkim dzieci. Prawdziwą heroiną okazała się Irena Sendler, pielęgniarka-aryjka, która uratowała zza muru 2500 dzieci, przemycając je w trumnach i w workach na kartofle. Wszystkie te maluchy znalazły bezpieczny azyl w aryjskich domach.

  Inną taką bohaterką była mieszkająca w Kalifornii Irena Odyka. Wiele mi opowiadano o jej dokonaniu. Odyka pod samym nosem gestapo ukrywała i uratowała kilkudziesięciu Żydów. I znalazł się sprawiedliwy rabin, który w wywiadzie radiowym mówił o bohaterskiej Polce. To rabin Harold Schulweis (chętnie udostępnię panu, panie Gross, jego adres), który powiedział: – W okresie rosnącej polaryzacji, ksenofobicznego nacjonalizmu na świecie, przemocy i egoizmu powstaje absolutna konieczność, by nasze dzieci poznały prawdziwych moralnych bohaterów z krwi i kości, takich jak pani Odyka. Czy uczniowie szkół, także młodzi Żydzi i młodzi parafianie spotkali się kiedykolwiek z tą dzielną kobietą? Niechże dzieci okresu po holokauście zetkną się z dowodami na to, że Boża iskra rozświetliła ciemność hitlerowskiej nocy.

  W tych tragicznych latach żydowskiej martyrologii, gdy Polacy ratowali Żydów w miastach i wsiach (za co tylko w okupowanej Polsce groziła kara śmierci) Ameryka, w której dziś zapuścił korzenie p. Gross, nie chciała przyjąć transportu Żydów, płynącego z Europy

  Zaraz po wojnie zilustrował to film fabularny francuskiego reżysera Louisa Daquina Pierwszy po Bogu, opisujący desperacką sytuację kapitana statku, który zatopił go u wybrzeża Ameryki, aby zmusić władze tego kraju do ratowania i przejęcia Żydów, także polskich, których na szlaku z Europy żaden kraj nie chciał przyjąć. W Europie groziła im zagłada – może nawet w obozie w Auschwitz albo los palonych w stodole na podobieństwo niemieckiej zbrodni w Jedwabnem.

  Kuzynka prezydenta Roosevelta Laura T. Delano zasłynęła w owym czasie dyskryminującym komentarzem odnośnie ewentualnego przyjęcia dzieci żydowskich, oświadczając: – Dwadzieścia tysięcy umorusanych maluchów w szybkim tempie wyrośnie na dwadzieścia tysięcy paskudnych Żydów… W tym samym mniej więcej czasie wspomniana Irena Sender ratowała z warszawskiego getta umorusane, z racji organicznej biedy żydowskie pacholęta (co pan na to, panie Gross?).

  Niewdzięczność

  Po wojnie Żydzi, często również ci bardziej znani, nie potrafili wyrazić wdzięczności dla Polaków, którzy ratowali ich współplemieńców. Co gorsza, oczerniali nas, nie szczędzili paszkwilanckich opowieści i komentarzy. Wystarczy wspomnieć choćby polskiego Żyda, którego uratował od gułagu gen. Anders, przyjmując do II Korpusu tworzonego z ZSRR. To Menahem Begin, przyszły premier Izraela – w wojsku gen. Andersa kapral, który w Palestynie zdezerterował z polskich szeregów, by włączyć się z podobnymi mu dezerterami w akcje terrorystyczne przeciwko Brytyjczykom. Po wojnie w wywiadzie dla holenderskiej tv powiedział: – Nigdy nie odwiedzę kraju mego urodzenia, Polski. Wśród Polaków nie było zdrajców, walczyli przeciwko Niemcom. Lecz jeśli chodzi o Żydów kolaborowali z Niemcami. Spośród 30 milionów Polaków może stu pomagało Żydom. Te dziesiątki tysięcy katolickich księży w Polsce nie uratowały żadnego żydowskiego życia (sic!). Wszystkie obozy zagłady znajdowały się na polskiej ziemi.

  Autor bestsellerowego Malowanego ptaka Jerzy Kosiński, ukrywany na polskiej ws i, zawarł na kartach tej książki antypolskie oszczerstwa. Przybytkiem szczególnie oszczerczego antypolonizmu jest Simon Wiesenthal Center w Los Angeles, noszący właśnie imię tego polskiego Żyda, który przed wojną jadł polski chleb, mógł swobodnie uprawiać religijne i kulturowe praktyki. Przez pewien czas związał się nawet z polskim harcerstwem. Centrum grupuje ludzi o antypolskim nastawieniu, tu odbywają się pokazy filmów o antypolskiej wymowie, na jego stronach internetowych do niedawna znajdowało się blisko 60 antypolskich haseł. Przed budynkiem widywałem Żydów rozdających ulotki o zniesławiających nas treściach.

  W Simon Wiesenthal Center odbył się premierowy pokaz antypolskiego filmu Z piekła do piekła, którego fabułą jest pogrom Żydów w Kielcach dokonany rzekomo przez polską tłuszczę. Producentem hańbiącego nas obrazu był Artur Brauner, mieszkający w Berlinie polskie Żyd, uratowany w czasie wojny przez ukrywających go polskich wieśniaków.

  Wiesenthal doskonale wiedział o antypolskiej postawie Centrum jego imienia w Los Angeles, zapewne ją inspirował. Niewdzięczny również i za to, że w czasie wojny młodzi akowcy uratowali jego żonę Cylę, przechowując ją wśród swoich, Wiesenthal, by ratować życie, miał być agentem Gestapo. O tę współpracę oskarżył go ni mniej, ni więcej tylko kanclerz Austrii Bruno Kreisky, sam wyznania mojżeszowego. Fakt godny refleksji. Również i nad tym, że w owym czasie, gdy niemieccy Żydzi walczyli w szeregach armii, która podbiła Polskę i która utorowała drogę do ludobójstwa Polaków, Żydów, Cyganów, to w owym czasie polscy chrześcijanie spieszyli z pomocą zagrożonym żydowskim współobywatelom.

  I tak polskie organizacje podziemne dostarczały tysiącom Żydów fałszywych dokumentów, schronienia, opieki lekarskiej, żywności. Polscy lekarze, ryzykując życie leczyli Żydów i ukrywali ich na specjalnych oddziałach szpitalnych. Polscy księża dostarczali fałszywych aktów chrztu, które były pomocne przy instalowaniu Żydów w bezpiecznych miejscach. Tak, panie Gross, to chlubne dla nas fakty, które pan przemilcza, woląc nas szkalować i oczerniać, pomawiać o współudział w holokauście. Bo to się dobrze sprzedaje!

  Szacuje się, że Polacy uratowali od zagłady od 150 tysięcy do 250 tysięcy Żydów, w tym w samej Warszawie ok. 28 tysięcy (tak, panie Gross!).

  Gross i Dershowitz w duecie antypolonizmu

  Naukowe wyczyny książkowe p. Grossa (vide Jedwabne i najnowsza książka, w której zarzuca nam zbrodnie popełniane na Żydach również po wojnie, mordowanie z nienawiści – ze wskazaniem na rzekomo polskimi rękami dokonany pogrom w Kielcach) są wypadkową wszechobecnej wśród żydowskiej społeczności, szczególnie za oceanem, antypolskiej fobii.

  Wystarczy zajrzeć choćby na karty książki (w Ameryce to bestseller!) Alana Dershowitza pt. In Search of Jewish Identity for the Next Century. Według tego autora, instytucjonalny antysemityzm, obok Niemców, Kościoła katolickiego, Har-vard University, krzewią również Polacy. W jego poprzedniej książce Hucpa (1991), którą ktoś dla mnie wypożyczył w bibliotece Simon Wiesenthal Center mogłem przeczytać, że to właśnie Polska stanowi szczególnie groźną, wściekłą kombinację antysemityzmu, zarówno religijnego, jak i rasowego, który tam wcześnie zapuścił korzenie (s. 78). Dershowitz jako przykład uzmysławiający jego oszczerczą teorię przytacza karygodne rozpasanie wymienionych z nazwiska dzikich antysemitów w szatach duchownych – księdza prymasa Glempa i ks. Jankowskiego (sic!)…

  Aby uzmysłowić, jak głęboko sięgają korzenie polskiego antysemityzmu, Dershowitz w innym miejscu książki posługuje się cytowaniem historycznej rozmowy z prezydentem USA Woodrowem Wilsonem czołowego polskiego antysemity… Ignacego Paderewskiego. Oto treść rzekomej pogawędki: Paderewski, premier Polski po I wojnie światowej dyskutował nad przyszłością swego kraju z prezydentem Wilsonem. „Jeśli nasze żądania nie zostaną wysłuchane przy stole konferencyjnym” – stwierdził Paderewski – „przewiduję poważne problemy w moim kraju. Nasi obywatele będą tym tak poirytowani, że wielu z nich wyjdzie na ulice i będzie masakrowało Żydów”. Na to dictum Wilson zapytał: „A co się stanie, jeśli wasze żądania zostaną spełnione?”. Paderewski: „Wówczas moi rodacy będą tak szczęśliwi, że kiedy się zupełnie upiją, wyjdą na ulice i będą masakrować Żydów” (s. 78-79).
  Oczywiście próżno by szukać tego nikczemnego, obraźliwego cytatu, potwierdzającego prawdziwość takiej rozmowy. Bo Paderewski nigdy by czegoś podobnego nie powiedział. To było naruszenie jego godności i oszczercze ośmieszenie i poniżenie Polaków.

  Terapeutyczny dozór na kozetce wyleczy Grossa z antypolonizmu?

  Pan Gross może obficie czerpać inspirację także z antypolskich filmów dokumentalnych, jak Shoach, Shtetl czy fabularnych, jak Lista Schindlera albo wspomniany obraz Z piekła do piekła.
  Książka Grossa, wykwit ślepej nienawiści do polskości, tchnące wściekłym antypolonizmem, są kolejnym przykładem jego oszołomstwa odnoszonego do Polski i do Polaków. Czy to casus z pogranicza psychiatrii? Nawiązując do Sąsiadów, jeden z warszawskich publicystów napisał: Niewykluczone, że Jana Tomasza Grossa należy położyć na kozetce. Cóż, niechże tam poleży, ale w międzyczasie najnowsza jego książka pogłębia wielce niekorzystny wizerunek Polski na świecie tak uporczywie lansowany przez żydowskie lobby. Roszczenia pójdą w górę!

  Na wstępie artykułu proponuję p. Grossowi, by wykazał straceńczą odwagę i wziął na warsztat historię wkładu Żydów jako inspiratorów i sprawców tragedii holokaustu tych współplemieńców w hitlerowskich mundurach, którzy wierni fuhrerowi, realizując posłusznie nakazy ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej, doprowadzili do tragedii Żydów w Auschwitz i innych obozach zagłady. Którzy pośrednio sprawili, że nawet niewielkie terytorialnie Jedwabne było miejscem niemieckiej zbrodni ludobójstwa. A na zatrważająco wielką skalę – niemieckie obozy koncentracyjne rozsiane w podbitej Europie.

  Pod piórem Jana Tomasza Grössa mogłaby powstać książkowa epopeja ze stemplem żydowskiej hańby domowej.

  Zbigniew K. Rogowski

 77. MatkaPolka said

  http://www.hirhome.com/israel/leaders1.htm Historical and Investigative Research
  How the mainstream Jewish leadership failed the Jewish people in World War II
  The British Foreign Office, like the US State Department, did its very best to sabotage the rescue of Jews,

  Jak Żydowskie elity zawiodły Żydów w czasie II WŚ
  Brytyjskie tak samo jak Amerykańskie MINISTERSTWO Spraw Zagranicznych uczyniło wszystko, aby nie ratować Żydów w czasie IIwś.

 78. MatkaPolka said

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html obszerne fragmenty po polsku. Ksiazke mozna kupic na e-Bay

  Elektroniczna angielska wersja książki – FREE !!

  Click to access founder_of_Israel.pdf

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól żydami –
  • Eichman 100% żydem był – ten od ostatecznego rozwiązania .
  • Goebbels – syn rabina – ten od propagandy.
  • Hans Frank był Żydem – ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów
  Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 42r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG
  Reinhard Heydrich, -żyd -szef policji i służby bezpieczeństwa
  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi nie mających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…) Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”. Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.
  Generał policji i służby bezpieczeństwa Reinhard Heydrich zajmujący się zwalczaniem Żydów dokonał ciekawego odkrycia. Odkrył mianowicie pewnego człowieka. Człowiek ów był katolickim Żydem urodzonym w Hajfie, znał hebrajski i jiddisz, tak jak niemiecki. Jako dziecko przybył z ojcem do Solingen. Potem zaniosło go do Linzu, gdzie na długo przed anschlussem walczył dla Hitlera. Po ucieczce z Austrii wstąpił do SS. W gimnazjum w Linzu historii uczył go prof. Leopold Poetsch, który jak pamiętamy wpajał Adolfowi Hitlerowi antyżydowskie poglądy. Adolf Eichmann – bo o nim mowa – ambitny i rokujący wielkie nadzieje unterfuehrer SS, spotkał się z Adolfem Hitlerem, który podczas leśnego spaceru ujął za ramiona i długo patrzył w oczy człowiekowi, który chodził do tej samej szkoły co on. Resztę załatwił Heydrich dostarczając nowemu współpracownikowi odpowiednią metrykę z Solingen i wprowadzając go w obowiązki. W inne sprawy wtajemniczył go żydowski oficer SS Leopold von Mildenstein, przyjaciel syjonistów, który opracował plan mający na celu „wzbudzenie u możliwie największej liczby Żydów chęci wyjazdu do Palestyny”. Gdy koledzy z SS dziwili się, co szuka w ich organizacji Żyd Eichmann odznaczający się typowym semickim nosem („przecież on ma na gębie klucz do synagogi”), słyszeli w odpowiedzi: „Nie gadać tyle! Rozkaz fuehrera

 79. Guła said

  A czegoż to innego można spodziewać się po budowniczych „muzeów wstydu”

  http://free.of.pl/w/wolnapolska/nichthauser.htm

  Relacja opracowana przez pana Józefa Bizonia z wizyty w Izraelu śp. Lecha Kaczyńskiego w 2006 roku, a dokładniej jego wypowiedzi mają w tej sytuacji niewymierną wartość w obronie tego co było rzeczywiście.

 80. Guła said

  #70

  Wychodzi na to, że za nwo to panowie nie nadążają.

 81. Guła said

  Na Gajówce jest artykuł na temat modernizacji miejsc „gdzie królowie na piechotę chadzają” i ten układ figur geometrycznych „cuzamen do kupy” zdałby się na ich oznaczenie, panie Admin

 82. Guła said

  Miejsc w Szwecji (spiesz się powoli)

 83. Marucha said

  Re 70:

  Informacje o jakimś „marszu Rosjan” są tak samo wiarygodne, jak wieści, iż Irak posiadał broń atomową, biologiczną i chemiczną – albo że przebrani za piłkarzy agenci FSB chcą przekopać tunel do Pałacu Namiestnikowskiego, aby przejąć w Polsce władzę. 🙂 🙂 🙂

  Oczywiście nie można wykluczyć prowokacji ze strony zarówno dziwnych ugrupowań rosyjskich (w Polsce też istnieją różne ugrupowania, które nie wiadomo kogo reprezentują), jak i polskojęzycznych władz. Lemingi wezmą to za dobrą monetę.

 84. 166 bojkot TVN said

  83/Marucha
  A to Marucha popłynął z tym podkopem – przecież tam wystarczy przekuć ścianę, bo oba budynki stykają się ścianami…

  Mam prezent dla Obamy – powinien sobie obejrzeć
  http://nowyekran.tv/index.php?page=videos&section=view&vid_id=100227
  albo przynajmniej przeczytać notkę profesora W.Bojarskiego


  Konzentrationslager – KL Warschau to (wg. samego Rudolfa Hoessa) Vemichtungsłager – obóz zagłady.
  Był niemieckim kompleksem obozowym zagłady setek tysięcy Polaków, mieszkańców stolicy i jej okolic oraz przebywających tu uciekinierów i osób wysiedlonych z innych miast. Obejmował kilka podobozów na terenie miasta, komory gazowe, tereny męczeństwa i rozstrzeliwań oraz krematoria. Stanowił wielką fabrykę śmierci, w której Niemcy przerabiali setki osób w ciągu doby na popiół zmieszany z gruzem. Działał od jesieni 1942 r. do sierpnia 1944 r.

  Ta straszliwa zagłada ludności polskiej była dokonywana systematycznie, zgodnie z wcześniejszym, morderczym Planem Pabsta całkowitego zniszczenia Warszawy l. Jego realizacja została znacznie zintensyfikowana zaraz po likwidacji warszawskiego getta w 1942 r. Mobilizowała też do obrony i była jednym z czynników stymulujących przygotowanie i wybuch Powstania Warszawskiego. Całkowite zburzenie miasta było dalszym ciągiem realizacji wspomnianego planu zagłady polskiej stolicy.

  Szacunki wskazują, że w kompleksie obozowym zamordowano około 200 tysięcy Polaków 2, niezależnie od ponad 160 tysięcy pomordowanych później i zabitych w czasie Powstania Warszawskiego. To zbrodnia parokrotnie większa jak Katyń i Miednoje i podobnie jak tamte przez lata przemilczana i ukrywana.

  Po wojnie, w lagrze przy stacji PKP-Warszawa Zachodnia, kontynuowana była zbrodnicza działalność przez organy sowieckie NKWD, a następnie przez krajowy Urząd Bezpieczeństwa. Ci oprawcy dbali, aby o lagrze nie mówiono. Także Żydzi i syjoniści, dawniej liczni w organach UB, wolą głosić, że Warszawa była miastem męczeństwa tylko Żydów, a nie Polaków. (Tymczasem Żydzi byli masowo wywożeni i mordowani w Treblince oraz w Oświęcimiu – wraz z Polakami). Prawda o Kl-Warschau przeszkadza również nowym kolaborantom niemieckim. Wielu usiłuje więc tę prawdę jakoś przemilczeć i zamazać.
  Włodzimierz Bojarski

  Komu zależało na ukrywaniu istnienia KL Warschau gajówkowiczom nie trzeba tłumaczyć, ale młodym trzeba powiedzieć wprost: po wojnie w Polsce rządzili rosyjscy Żydzi, albo ich agenci.
  To, że prawda o KL Warschau do tej pory nie znalazła się w przestrzeni publicznej, tzn w mediach publicznych, a pozostałości obozu zostały częściowo zniszczone w czasie modernizacji tunelu pod Warszawą Zachodnią, świadczy tylko o tym, że cały czas Polacy nie mają nic do powiedzenia we własnym kraju.
  Dotychczasowi prezydenci Warszawy są gotowi wydać kosmiczne pieniądze na muzeum Żydów, albo na koszmarny bunkier tzw. sztuki współczesnej w centrum polskiej stolicy, albo na premie dla siebie, a nie na upamiętnienie miejsca kaźni Polaków, przerobionych na proch.
  Pan Marek Borowski, Adam Michnik Aleksander Kwaśniewski, Lech Kaczyński, Donald Tusk, Bronisław Komorowski, pani Hubner – czy którekolwiek z nich wspomniał o KL Warschau?
  Nie – i nie wspomni, bo to ich przodkowie, byli zbrodniarzami, katami Polaków, dla których ten obóz, albo podobne rozsiane po całej Polsce miejsca UB-eckiej kaźni, były miejscami codziennej „pracy”, za którą pobierali, lub jeszcze pobierają olbrzymie emerytury „mundurowe” z ZUS, który nigdy nie miał pieniędzy dla Polaków, przedwojennych nauczycieli, żołnierzy, dla bliskich ofiar niemieckich i żydowskich zbrodni.

 85. Marucha said

  Re 84:

  A to Marucha popłynął z tym podkopem – przecież tam wystarczy przekuć ścianę, bo oba budynki stykają się ścianami…

  Rzeczywiście. Palę się ze wstydu. Przekucie ściany jest dużo łatwiejsze, a zatem zapewne ten sposób przejęcia władzy w Polsce zostanie użyty przez agentów FSB. Dobrze chociaż, że informacja o ruskich planach jakoś wyciekła. Może tę ścianę w Pałacu prezydenta ochrona zdąży zastawić szafą?

 86. 166 bojkot TVN said

  Przy okazji znaleziony przypadkowo film R.Gawrońskiego, film, który może wyjaśniać, dlaczego R.Gawroński siedzi w więzieniu, zamiast na wolności.
  „Największa w świecie komora gazowa / KL Warschau”

 87. Inkwizytor said

  Re: 83

  Panie Marucha, niech pan nie podpowiada PiSuarom i ich streczycielkom bo jeszcze gotowi są to uczynić 🙂

 88. Jaś Nieoświecony said

  Gdyby tak Rosjanie przejęli w Polsce władzę, to co by się zmieniło?
  Jedna niewola zastąpiłaby drugą. Przy okazji pewnie zniknęłyby parady równości, owsiakomania i stowarzyszenie Lambda. Może w sumie nie byłoby tak wszystko na minus.

 89. 166 bojkot TVN said

  Świetny pomysł wart rozpropagowania natychmiast:
  http://orks.nowyekran.pl/post/63976,definitywne-tak-dla-polskich-obozow-koncentracyjnych
  Te same obozy koncentracyjne i zalady w zależności od przyjętego kryterium opisu mozan nazwać równoprawnie:
  – polskie – wg kryterium geograficznego
  – niemieckie – wg kryterium inwestor , administracja, państwo
  -żydowskie – wg kryterium nacji, która była najliczniej reprezentowana, stanowiła „target” inwestora, czyli głównego użytkownika

  Autor tego genialnego wpisu proponuje rozpowszechnianie określenia obozów koncentracyjnych wg tego ostatniego kryterium, nazywając je zgodnie z prawdą żydowskimi obozami koncentracyjnym …. Proste!
  Obama powinien natychmiast się poprawić

 90. Rysio said

  W obozach koncentracyjnych:

  mordowani byli żydzi, polacy, niemcy(komuniści) i inne nacje.
  obozy założone były przez niemców
  wybudowane (pod przymusem) przez więźniów polskich i żydowskich.
  obozy koncentracyjne znajdowały się na terenach polskich (Generalnej Guberni) i niemieckich.

  Dlatego proponuję nazywać je

  Żydowsko Niemiecko Polskie obozy koncentracyjne.

  Oczywiście najlepjej gdyby nazwa czciła ofiary obozów tak, że nazwa

  Żydowskie Obozy Śmierci

  była by chyba najwłaściwsza.

  😉

 91. revers said

  g*wniana nie widzi zadnej zdroznosci w okresleniu obozow smierci, tylko skoro nie widzi w tym zadnej akcji, oprocz promowania nazwiska Karskiego, to niech zaplaci jeszcze 64 mld. $, tym ktorzy tak ladnie ukrywaja sie pod znakiem hexagramu w srodku orderu z ulozonych gwiazdek w ksztalt gwiazdy Davida za pozostawione mienie.

  To nie jedyna akcja, takich nekan bedzie wiecej, dopuki nekani nie wyrzuca kasy.

 92. 166 bojkot TVN said

  http://niezalezna.pl/29230-nie-popuszczac-burakowi
  SEAWOLF:
  …… I niech nikomu się nie wydaje, że, co tam, chlapnęło się ignorantowi i wszyscy zapomną. Nie, Prezydent USA uświęcił swym autorytetem kłamstwo, podniósł do rangi prawdy, która będzie cytowana i która będzie zamykać usta polemistom. Pamiętam, swego czasu wspomnienia profesora, który pracował na jakimś amerykańskim uniwersytecie. Nie przedłużono mu kontraktu, bo jeden z jego kolegów, profesorów zaprotestował, że z faszystą i antysemitą pracować nie będzie. A ten profesor walczył w AK. O AK zaś ten drugi wiedział tyle, że przeczytał w stenogramach rozmów jałtańskich, że Stalin żalił się Churchillowi, że AK to faszyści, którzy strzelają w plecy skrwawionej Armii Czerwonej. I wystarczyło.

  I dlatego trzeba zrobić wszystko, wszystko, by Obama oficjalnie odszczekał i przeprosił. Ch… z poprawnością, dyplomacją i grzecznością, dbałością, by nie zawstydzać Drogiego Przyjaciela. Po pierwsze, żaden tam on przyjaciel, Polskę ma w DUPIE, Europę olewa, do Putina się mizdrzy, obiecując, że na razie będzie palił głupa, a po wyborach będzie bardziej spolegliwy, więc niech się drogi Władymir na razie nie denerwuje. Więc do stracenia tutaj nie mamy nic. Stawka jest zbyt wysoka. Paradoksalnie, ten oburzający incydent może wyjść nam na zdrowie, jak przecięcie nabrzmiałego wrzodu. Jak Obama przeprosi dostatecznie głośno, kundle z przemysłu nienawiści też przyhamują, a jak odpuścimy, to już tego nigdy nie zatrzymamy.

 93. RD said

  # 66
  Gdyby wskazano pomylke nazwisk, Jonshona z Fordem, wtedy komentarz mialby wartosc za co bym podziekowal. W istniejacej formie jest typowym wpisem polskiego czytacza „udowodniajacego wyzszosc wiedzy”.
  Co do matolstwa obu prezydujacych pajacow zadnej watpliwosci ani pomylki nie ma.

 94. Nemo said

  Brawo Matka polka za #76.Myślę,że pan(pani?)mógłby napisać konkurencyjna dla tej mendy Grossa książkę.Piszę poważnie.POZDRAWIAM!

 95. 166 bojkot TVN said

  Porady dla zwycięzców z okazji Dnia Dziecka
  http://niezalezna.pl/29243-dwie-niepedagogiczne-historie-z-okazji-dnia-dziecka

 96. Nemo said

  Nie czepiajmy Baracka;każdy ma swoje słabe strony.On jest kiepski z historii a nasz Bronek z ortografii,jak zapewne pamiętamy. 🙂

  http://wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=4433:ortograficzne-wpadki-prezydenta-komorowskiego&catid=5:panstwo&Itemid=2

 97. Rysio said

  re 92. bojkotka – widać wyraźnie, że masz o jeden zwój w mózgu więcej niż kura.

  🙂

 98. 166 bojkot TVN said

  97/Rysio
  Sam na swoim przykładzie widzisz, co z ciebie robią te kapłony, które szczać wyprowadzasz . Żenua.

 99. yeti said

  Z innej beczki, ale bardzo ważne, proszę to rozpowszechniać. EU Times pisze, że Obama rozpoczął kampanię na rzecz złamania Polski w sprawie forsowanego w naszym kraju przez Monsanto GMO. EU Times to mainstreamowe pismo, więc to raczej nie wymysł. W tym kontekście zupełnie inaczej należy spojrzeć na niedawną „gafę” Obamy z „polskimi obozami śmierci”.
  http://www.eutimes.net/2012/06/obama-moves-to-crush-poland-after-global-genetic-disaster-revealed/
  http://www.eutimes.net/2012/05/poland-bans-ge-corn-to-protect-bee-populations/

 100. whatsapp said

  There is definately a great deal to know about this subject.
  I like all the points you made.

 101. However, there are several online interfaces available where one needs
  to click on different types of options to send HTML code in email or to generate HTML code.
  There are many web designers who charge huge amount of money to
  do this job for you. You can make corrections directly instead of having to search mistake through the
  code, if something does not seem OK for you.

 102. However, there are several online interfaces available where one needs to click on different types of
  options to send HTML code in email or to generate HTML code.

  It’s a good idea to have separate email promotions for prospects and customers, too, because you typically need to send different information to the different groups. You wont get a true imitation of your signature with this Android app, unless you can cleverly manipulate the mechanics behind its operation, but that is highly unlikely.

 103. All they need to do is to enroll with their name, email,
  contact number and country and vemmabuilder will cater to the particular
  country of the person. Wouldn’t it be easier if we could be able to save changes ourselves whenever we want. Once safely at Thebes, though, the obelisks were brought to the temple at Karnak with much fanfare.

 104. However, there are several online interfaces available where one needs to click on different types of options to send HTML code in email or to generate HTML code.
  ) and installation used are correct for your situation and the
  location of your wine cellar. The specific combination of reps, sets, exercises, and weight depends upon
  the desires of the body builder.

Sorry, the comment form is closed at this time.