Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Terroryści zmasakrowali 49 dzieci i 34 kobiety w syryjskim Houla

Posted by Marucha w dniu 2012-05-30 (Środa)

O tym nie poinformują nas ani psychopatyczni kryminaliści rządzący w Unii Europejskiej i USRaelu, ani też media głównego nurtu. Rada Bezpieczeństwa ONZ też nie zbierze się pospiesznie, aby potępić brutalne mordy… – admin.

Pomimo akceptacji przez władze w Damaszku planu pokojowego autorstwa Kofi Annana nie ustają ataki zagranicznych najemników i salafickich/wahabickich ekstremistów na wojska rządowe i ludność cywilną.

Tzw. syryjska rewolucja, finansowana i popierana przez Stany Zjednoczone, Izrael, Arabię Saudyjską oraz ich sojuszników zainteresowanych destabilizacją tego kraju po raz kolejny pokazała swoje oblicze w prowincji Homs. W mieście Houla, po starciach wojsk rządowych z uzbrojonymi w moździerze i broń przeciwpancerną bandami terrorystów, odnaleziono ciała 108 osób, w tym 49 dzieci i 34 kobiet. Ofiary w większości zostały zabite strzałami z bliskiej odległości lub poderżnięto im gardła.

Masakrę w ostrych słowach potępiły Iran oraz Chiny. Irańscy deputowani do parlamentu w specjalnej uchwale odpowiedzialnością z tragedię obarczyli Stany Zjednoczone dodając, iż terroryści są trenowani i uzbrajani przez Zachód i jego sojuszników w regionie. „Atak przeprowadzono z myślą o wprowadzeniu chaosu i niestabilności w Syrii, a jego wykonawcy chcą zablokować drogę do pokojowego rozwiązania kryzysu” czytamy w dokumencie.

[Według rzetelnego serwisu BBC maskary dokonały wojska rządowe – admin
http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-18245225]

Na podstawie: SANA/Press TV

Komentarz: Pełna solidarność z narodem syryjskim i jego prezydentem Baszarem al-Assadem. Miejmy nadzieję, iż wkrótce zmiażdży spisek, a Syria powróci na ścieżkę pokoju i harmonii.

http://www.nacjonalista.pl/

Komentarzy 21 do “Terroryści zmasakrowali 49 dzieci i 34 kobiety w syryjskim Houla”

 1. kiriki said

  serce sie kraje…
  a ludobojcom swiat dupokratyczny daje przyzwolenie na szerzenie nastepnych kolorowych rewolucji…
  no, ale mniejszy koszt Coli i MCDonalda… bezcenny….

 2. KaRabin said

  Jak można taką fotografię? Admin!!!!!!, serca Pan nie ma? Człowieku ??

  Taka jest rzeczywistość. Mnie też serce krwawi… – admin

 3. KaRabin said

  Admin
  Uważa Pan ,że czytelnicy Gajówki są mało rozgarnięci i żeby dotarło do nich przesłanie trzeba im zaserwować barbarzyńską ilustrację?Większość na forum to chyba rozumni ludzie zatem znęcanie się na czytelnikach jest zbędne.

 4. aga said

  O ile Berlin uważa za nieuzasadnione spekulacje n.t. militarnej interwencji w Syrii ,o tyle miałki lewak Hollande już nie wyklucza akcji militarnej w Syrii; czy nie to samo głosiłby dzisiaj pseudoprawacki Sarko?

 5. aga said

  Karabin patrz na to zdjęcie i wiedz ,że takich obrazów – n.p. z terenowe Palestyny – jest bez liku we współczesnym świecie a zbrodniarzami w przeważającej większości sa pieniądze żydowskie; Bo nie ręka tych bestialskich,skorumpowanych rzezimieszków – „rebeliantów.” się liczy.
  Kto jest zatem większym barbarzyńcą? Czy nie ten kto to finansuje i steruje?

 6. Joanna said

  ad/3 Rozgarnięci, nierozgarnięci- te dzieci nie żyją i jak widać obraz przemawia bardziej niż opis.

  ad/4 Nie wyklucza, o ile rada bezpieczeństwa óenzytu podejmie taka decyzję. Zatem uny panują nad sytuacją.

 7. Zerohero said

  KaRabin jest bardzo „wrażliwy” :). To jak w dowcipie:

  – nie mogę patrzeć jak się tak męczysz.
  – pomożesz mi?
  – nie, pójdę do drugiego pokoju

  Patrzcie na te zdjęcia! Za masakrę odpowiadają władze USA i Europy. Tyle dla nich znaczy życie dziecka i jeśli tylko będą mieć w tym interes to pojadą wam po gardłach. Teraz nie, bo kto rozsądny zabija dojną krowę. Ale tylko odmówcie dawania mleka, to wasze dzieci ułożą podobne stosiki.

 8. maran said

  ad 3 Panie karabin. Mendzi pan bez sensu.
  To nie ilustracja jest barbarzynska .
  To dzialania tych, ktorzy doprowadzili do tego barbarzynstwa sa barbarzynskie.
  Pan krytykuje poslanca za to, ze wiadomosc jest niedobra??
  Absurd. Jak panu sie ta ilustracaja nie podoba, to niech pan idzie na pudelek.com i tak se poglada ladne ilustracje gwiazd i gwiazdeczek.

 9. żyrafa said

  Za ten mord został obarczony legalny rząd syryjski, Francja, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Włochy, Hiszpania i Australia wydaliły syryjskich dyplomatów (a Sikorski jeszcze nie? dziwne), a tzw. opozycja syryjska, czyli terroryści finansowani przez zachód wzywają ONZ do uchwalenia rezolucji w sprawie „misji humanitarnej”, czyli inwazji zbrojnej na Syrię. Prawdopodobnie ten mord to coś w rodzaju prowokacji gliwickiej.

 10. Brat Dioskur said

  Jezeliby z wpisu KaRabina usunac nonsensy to zostana tylko znaki interpunkcyjne…

 11. KaRabin said

  Re
  Jak na miłosiernych,wrażliwych i dobrodusznych chrześijan macie dość ciekawe podejście do bestialskich zdjęć zamordowanych dzieci.Gołe cycki wam nie pasują do ideologi ale patrzenie na przybite do drzwi czy zakrwawione zwłoki dzieci sprawia wam radochę.Moje wcześniejsze stwierdzenie „większość na forum to chyba rozumni ludzie” nie bierzcie sobie tak dosłownie do serca

  A jeśli dla „Maran” ilustracja nie jest barbarzynska to wspólczuje Pana/ni bliskim.

  Temat wesoły więc „Zerohero” katolik?,ripostuje żarcikiem .Nooo…. usmiałem się po pachy.

  Brat Dioskur jak zwykle niewiele mając do powiedzenia w temacie ,wspiął się na swoje wyżyny intelekualne wklejając gotowca z netu błysął i napisał „pomidor”.

  Totalna znieczulica.Żal mi was

 12. Marucha said

  Re 11:
  Pokazywanie zwłok pomordowanych ludzi, w tym dzieci, naprawdę nie sprawia nam „radochy”. Ilustracja nie jest barbarzyńska – ona ukazuje barbarzyństwo „bojowników o demokrację”.

 13. JO said

  ad.11. A Ka Rabin udajacy jak zawsze niezgrabie Zyda, jak zawsze puszcza baki w stolek z wysilku intelektualnego piszac w Gajowce, a rozpoznajemy smrod i ten wysilek po jego wpisach.

 14. Ad. 11 To może opisze Waści kilkuletnie zdjęcie BBC pochodzące z Iraku a przypisane Syrii. Tylko nie zakręcaj waści, że to pomyłka. To zdjęcie na tej stronie jest dokumentem i ma wartość dowodową a nie estetyczno – moralną. Polski obóz śmierci w ustach Obamy to też pomyłka ale dla mnie osobiście to spektrum poziomu prezydenta USA.

 15. maran said

  ad 11 Dobra odpowiedz panie Marucha.
  Ilustracja tylko ukazuje barbarzynstwo do jakich sie dopuszcza czlowiek ktory nie ma w sercu milosci i szacunku dla zycia ludzkiego.
  Jak pan sie tak rozczula, to niech pan sie poudziela charytatywnie w jakies noclegowni dla bezdomnych lub na oddziale onkologi.
  Takie gledzenie jakie pan uprawia, to z reguly sisiu-majtki uprawiaja.

 16. domremy said

  Jak nas informuja :

  http://www.telegraph.co.uk/culture/tvandradio/bbc/9293620/BBC-News-uses-Iraq-photo-to-illustrate-Syrian-massacre.html

 17. KaRabin said

  Re12 Marucha
  Ilustracja jest barbarzyńska i ukazuje barbarzyństwo bezwzględnych zwyrodnialców.Nie mogę pojąć jak człowiek może bez wstrząsu emocjonalnego przyglądać się tej fotografii a tym bardziej firmować nią artykuł.Nie przekonują mnie żadne argumenty iż w imię prawdy czy ideologii można wykorzystywać tego typu ilustracje.

  Rozumiem zastrzeżenia.
  Publikując zdjęcie doszedłem jednak do wniosku, iż wstrząśnięcie sumieniami jest ważniejsze, niż troska o unikanie drastycznych obrazów. Tak mi się wydaje – ale, powtarzam, rozumiem w jakimś sensie Pana obiekcje.
  Admin

 18. KaRabin said

  RE 14 Walerian Dabrowski
  Napisał
  „To zdjęcie na tej stronie jest dokumentem i ma wartość dowodową a nie estetyczno – moralną.”

  Ja się z Panem zgadzam ,ale jak napisałem wcześniej nie uważam za stosowne takimi makabrycznymi dowodami okraszać swoje myśli
  Nie wiem czy Obama sie pomylił czy nie .Wiem ,że nie sprostował tego kłamstwa a to dyskwalifikuje go jako męża stanu

 19. JO said

  ad.18. A krew jest czerwona a dzik jest przewaznie dziki i niebezpieczny…..

 20. KaRabin said

  Re 15 Maran

  A Maran jako katolik ilu biednym ludziom pomgół,że pozwala sobie na takie uwagi? Ale o co ja pytam skoro ta fotografia nie wywarła na Panu większego wrażenia to bezdomny potrzebujuący pomocy człowiek jest dla Maran niezauważalny

 21. Brat Dioskur said

  Cytata: „Brat Dioskur jak zwykle niewiele mając do powiedzenia w temacie ,wspiął się na swoje wyżyny intelekualne wklejając gotowca z netu błysął i napisał “pomidor”.

  A KaRabin jak zwykle nie wychylil sie ponad poziom tyczki od pomidorow grzeznac w swoim wytartym juz jak plyta kontekscie z „polotem „, „intelektem” czy „blysnieciem” jako skladowymi….o „zelaznym” juz pomidorze nie wspominajac .Wobec widocznie wygasajacego juz natchnienia radze poszukac w necie jakiegos dowcipnego „gotowca”!

  Osobna kwestia jest juz powtorne strofowanie gajowego przez KaRabina z powodu „drastycznych” zdjec.Maniera ta i pseudointelektualne moralizowanie,nawiasem dosc niskich lotow , sklaniaja do wniosku ,ze mamy tu do czynienia z tym samym typem moralnoscvi ,ktory zakazuje propagowania wystaw obrazujacych mord na dzieciach nienarodzonych!
  Niech wiec wszyscy wezma ten aspekt to pod uwage zanim zdecyduja sie na jakakolwiek z nim polemike ,ktorej wlasciwie nie jest on wart….

Sorry, the comment form is closed at this time.