Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Gazeta Wyborcza” razem z „Gazetą Polską”

Posted by Marucha w dniu 2012-06-05 (Wtorek)

Co je połączyło? Piotr Skwieciński, redaktor „Rzeczpospolitej” i jej korespondent w Moskwie. Wczoraj pisałem, co rozsierdziło „GP”. Okazuje się, że także „GW” uznała, że redaktor Skwieciński jest na usługach Moskwy. Piotr Pacewicz w pełnym złych emocji tekście zarzuca mu, że w sprawie „mniejszości seksualnych” zajmuje takie samo stanowisko jak Moskwa.

Czytamy: „Piotr Skwieciński oburza się w „Rzeczpospolitej” na poparcie Parady Równości przez ambasady USA i Wielkiej Brytanii, i demaskuje je jako próbę „kulturowego przekształcania polskiego społeczeństwa”. Jego zdaniem prawa „mniejszości seksualnych” (pisze w cudzysłowie) to coś z gruntu innego niż „prawa człowieka bez cudzysłowu, te autentyczne, stojące kością w gardle dyktatorom” (…) Z takimi akurat poglądami, choć nie z innymi, Piotr Skwieciński bez trudu dostałby dobrą posadę w Rosji, a jako człek elokwentny mógłby może liczyć nawet na rzecznika MSZ. Przed ostatnim szczytem G8 Rosja odmówiła podpisania fragmentu komunikatu o ochronie praw mniejszości seksualnych. Wiceszef MSZ Siergiej Riabakow grzmiał na zachodnich partnerów: – W Moskwie uważa się za niedopuszczalną sytuację, kiedy pod pretekstem obrony przedstawicieli tzw. mniejszości seksualnych w praktyce jest prowadzona agresywna propaganda i próba narzucania określonego modelu zachowania i systemu wartości, które mogą urazić znaczną część społeczeństwa.

To porozumienie Skwieciński-Riabakow nie powinno zaskakiwać. Obaj dżentelmeni wyrażają tę samą, z gruntu wykluczającą, homofobiczną postawę: praw osób LGBT nie należy postrzegać w kategorii praw człowieka i obywatela”.

Tak oto, w ciągu kilku dni Piotr Skwieciński raz został uznany przez organ sekty smoleńskiej za tubę Kremla w sprawie katastrofy z 10 kwietnia, a następnie przez „Gazetę Wyborczą” za godnego pracy w rosyjskim MSZ. Pewnie Pacewicz nie znał publikacji „GP” atakującej Skwiecińskiego, ale może to i lepiej. Wyszło bowiem na jaw, że rusofobia ma w Polsce wiele barw, od histeryczno-patriotycznej do ideologicznej – od „Gazety Polskiej” do „Gazety Wyborczej”.

Jedni atakują Rosję za to, że to kraj taki sam jak za Stalina, kraj morderców i kagiebistów, myślących tylko o jednym – jak zniszczyć Polskę.

Drudzy nienawidzą Rosji za to, że nie kupuje zachodnich wzorców na życie, to znaczy całej tej degeneracji, nihilizmu, rozkładu i dekadencji.

Ci drudzy są oczywiście znacznie silniejsi i bardziej wpływowi, to oni organizują główny czarny pijar przeciw Moskwie. Ci drudzy są tylko żałosnymi pożytecznymi idiotami, pomocnikami na drugorzędnym odcinku frontu.

Jan Engelgard
http://sol.myslpolska.pl/

Już sam wstęp do artykułu Pacewicza, który można sobie przeczytać po kliknięciu na zamieszczony obrazek, jednoznacznie mówi nam, z jakiego rodzaju mendą dziennikarską mamy do czynienia. Gdyby ktoś tego nie wiedział. – admin.

Komentarzy 30 to “„Gazeta Wyborcza” razem z „Gazetą Polską””

 1. efka said

  Najbardziej na deprawacji społeczeństwa zależy tylko jednej nacji, która bruździ nam od lat. W tym czasie kiedy namawiają młode kobiety do feminizmu, swoje młode kobiety uczulają na wartości rodzinne. Można o tym przeczytać na ichnich portalach. Gdy nasi mężczyźni mają zajmować się homoparadami ich mężczyźni uczą się o religii o wartościach ponadczasowych, które kiedyś zaprocentują w rodzinie.

  Bądźmy zatem tak jak oni, piszmy jacy są nietolerancyjni w swoim kraju dla innowierców, obśmiewajmy ich zaściankowość i oszołomstwo. Róbmy to samo tylko skierowane do ich społeczeństwa, a naszej młodzieży należy uświadamiać, kto i po co to robi, oraz wskazać w jakim celu.
  Wiadomo! Od lat chodzi o to samo, chociaż zmieniają się metody i środki jakimi się posługują.
  Największą wagę jednak nasi przeciwnicy zwracają na historię na jej upamiętnianie i opisywanie, pochylają się nad każdym jednym przypadkiem. A my?

 2. aga said

  Na zneutralziwanie tej pustyni duchowej spod znaku faryzeuszy z GazWyb i GazPol piękne kazanie ks. Stanisława w Grzechynii:

  http://pl.gloria.tv/?media=296640

 3. aga said

  Slawek:
  Ponad 10 tyś wejść i ponad 600 maksymalnych ocen.
  I pewnie nie mniej ludzi, którzy dzięki tym kazaniom odnaleźli żywą wiarę i odkryli w sobie, jak napisał Jan Paweł II – PAMIĘĆ I TOŻSAMOŚĆ.

  Króluj nam Chryste!!!
  « Edytuj komentarz » « Powiadom redakcję » .malgorzata16 — 2012-06-04 18:06:27:
  Wiadomo nie od dzisiaj,że kazania w Pustelni należą do najlepszych w Polsce.Dlatego taka oglądalność.Pozdrawiamy Księdza Piotra Natanka!

 4. revers said

  ad1, mało tego, powstana obozy przejściowe na pustyni dla przybyszów z Afryki, europejki moga liczyc na miejsca w burdelach, to sa efekty podwójnych standardów multi kulti byle nie u siebie.

 5. lopek said

  Jest pierwszy wyrok w Rosji za propagowanie pedalstwa!
  Co to znaczy?
  1. Une trzęsące swiatem uznali, że są narody, które należy wykończyć wcześniej – niż Rosjan.
  2. Rosjanie są w stanie pokazać (jakimś cudem) środkowy palec i pokazali ów palec unym zza wielkiej wody.
  Pożyjemy – zobaczymy.

 6. sopel said

  Chyba nie tylko z mendą dziennikarską mamy tu do czynienia… Czy on czasem też nie jest amatorem zwiewnych sukienek jak Krzysia Piesiewiczówna?

 7. RomanK said

  KOcietom oczka otwieraja sie po tygodniu???? POlakom trzeba troszke wiecej czsu ,miej wiecej 20 lat:-)))
  Prosze:
  Najwyzszy czas przyjzec sie blizej, gazetom polskim…Mendeli Gdanskich.

  Oto udalo sie zebrac razem kilka polskich ugrupowan politycznych . Ida w gore notowania Akcji Wyborczej Solidarnosci, poszczegolni liderzy dogaduja sie i wcale sie nie zanosi, ze Polacy zachowaja sie, jak w przyslowiowym ” Polskim Kotle”.
  Narod znowu obdarzyl zaufaniem Solidarnosc, i oto dzieje sie cos czego nie przewidzieli polityczni gracze. Solidarnosc odzyskuje sily i skupia wokol siebie Polakow, budzi sie Duch, ktory zstapil na nasza ziemie -odpowiadajac na zawolanie blagalne syna tej ziemi Jana Pawla II.
  Poczatkowo z ironicznym poblazaniem, drwinami powitala poczynania Solidarnosci zarowno lewica, jak i prawica. Przyczyniajac sie do unicestwienia pierwszych usilowan w postaci Konwentu Sw. Katarzyny bunczucznie zapowiadala taki sam koniec Akcji Wyborczej Solidarnosci.
  Coz, nie dziwie sie lewicy zwlaszcza tej skomuszalej o wyraznym zapaszku,… tytuly ich gazet strasza. Odwolujac sie do starego arsenalu kalumni i wyzwisk, wytartych frazesow i pomowien. Ze szpalt Polityki, halatowa arystokracja krzyczy niczym imc Zagloba pod Zbarazem, ” …do widel…. do gnoju…” . To samo inne ichnie pismidla….”oszolomstwo wprowadzi lustracje, ktora jest niczym innym, jak zwyklym faszyzmem”…., ” spowoduje to caly szereg klesk i kataklizmow”…. i zatrzyma krowom mleko towarzysze( ta ostatnia podpowiedz- to moje).
  Patrzac na ten rejwach, siegam do prasy przedwojennej….lata trzydzieste, prawie to samo- taki sam rejwach, …faszyzm juz…tuz, tuz,juz, juz…polskie, ksenofobiczne ant- inteligenckie, niekoszerne mialo mordowac, palic , gwalcic i jesc zywe…….
  I co!!!! Te polskie, narodowe , ksenofobiczne, staje naprzeciw czalgow, broni do ostatniego naboju, przedziera przez granice i kordony do tworzonych polskich armii. Te setki tysiecy skrajnych, ekstremalnych, idzie w lasy, pada na ulicach naszych polskich miast…po prostu walczy…. ten ksenofobiczny narod..ratuje jak moze swoja najwieksza mniejszosc….w czym Polakom najwiecej przeszkod czyni (!!!!!)-… zorganizowana w Judenraty….. „elitarna elegancja” owej mniejszosci z wyslugujaca sie w mokrej robocie Niemcom wlasna policja i armia wypasionych i platnych szpicli z ligitymacjami gestapo i sluzbowymi pistoletami w kieszeniach…
  Natomiast o dziwo ta przepelniona oszolomami i skrajnymi nacjonalistami Polska, jest miejscem… podkreslmy ….jedynym miejscem w Europie, gdzie nie powstaly oddzialy SS zlozone z miejscowych ….z Polakow i to z braku…. ochotnikow !!!!! ….gdzie zatem podziali sie ci………polscy faszysci…te miliony antysemitow????????
  Znikli ????….A dlaczegoz to….. jedynie tylko w Polsce Niemcy wprowadzaja kare smierci za pomoc Zydom?????….. czy istnieje lepszy dowod na brak antysemityzmu i antysemitow??? Okazalo sie bowiem, ze istnieli tylko w wyobrazni…lepszej czesci elegancji!!!!!!
  Tej lepszej czesci elegancji, ktora wynioslo na Wschod, skad wrocila uszlachcona przez bolszewickich Medrcow w nahaje, przywileje i falszywe tytuly przy falszywych nazwiskach. Wraca, aby pelnic namiestnicze, lupiezcze,”tolerancyjne i wyrozumiale” rzady knuta i donosu…..przez piecdziesiat lat …..pardon z tym bedzie juz piecdziesiaty szosty.
  I jak tu wierzyc, ze historia sie nie powtarza…… kiej sie ona bestyja w kolko zatacza, kiejby ci to sam Pan Prezydent….

  Achtung!! Achtung!!!! Wnimanije!!!! Wnimanije!!!!Polsce, grozi syndykalizm!!!!!!
  ….. rwia szaty nasi prawicowcy i lewicowcy….zwiazek nie moze rzadzic….etc itp…. em…pstrem…bzdrem…… az chcialoby sie zapytac?????
  A dlaczego niby nie????? Pan-o-kol-e-rzysze??? dlaczego nie??????
  Skoro moze rzadzic banda zlodzieji!!! Moze mafia !!! Moze roznej masci agentura!!!!! Czemu Zwiazek nie mialby sprobowac, a noz… widelec, jak mawiano na Podkarpaciu!!!!
  Oto z prawej( w znaczeniu kierunku) dwie poczytne gazety, w zasadzie rozne, ale chyba nie zabardzo skoro ton nadaja te same dwa filary.
  Na lamach jednej Szef Partii oglasza wszem i wobec czym wg, Niego jest patriotyzm!!!!!
  Jezeli kto kolwiek ma jakie takie pojecie czym jest patriotyzm, jesli was tego w domu polskim uczyli to i tak jestescie w bledzie!!!!!….jak i w bledzie byl…wg Samego Prezesa… niejaki Traugutt. Prawda, glupi swolocz…i pieniadze tego mu placili i awanse i pozwolenstwa, tego i sorty taka jego mac mundurowe…i tak do Lachow do powstania poszedl …wot niegadiaj!!!!
  Drugi Szef rowniez oglasza swoje credo, i ze nigdzie indziej -a tylko przy jego straganie- zobaczycie …”prawdziwego” Zyda, ktorego Wam za jedyne 1zl70 gr pokaza. Nie Zyda bogacza syjoniste, nie Zyda Shloma enkawidziste, ale prawdziwego…(!!!!) smarkatego(????) parchatego(????)
  Gazeta ta wlasnie skonczyla zwycieska bitwe wyborcza w Ameryce, sromotna przegrana swego kandydata, ktora prowadzil z krwia w oczach i piana na ustach naczelny „specjalista od spraw amerykanskich” owego pisma. Co najciekawsze specjalista ten uchyla rabka tajemnicy -skad czerpie swe wiadomosci i opinie. Oto szokuje swych czytelnikow znajomoscia i obyciem z periodykiem neokonserwatystow Commentary. Czyzby nie wiedzial , ze to oficjalny organ (?????) Amerykanskiego Komitetu Zydowskiego?????, czyzby nie wiedzial, ze owi „neokonserwatysci”, ktorzy stworzyli periodyk ( Levin, Podhoretz & ska) byli czolowymi przywodcami ideologicznymi ruchow lewackich???? Ajjjjjj!!!!! Wajjjjjj!!!
  Az taki glupi to on nie jest!!!!!! On o tym dobrze wie, ale wie tez, ze wy nie wiecie !!!!
  Obydwie gazety dolaczaja do komuszych i zaczynaja obrzucac blotem jednego z najbardziej godnych szacunku ludzi, zaczynaja strzykac jadem na… Zygmunta Wrzodaka.
  Nazywaja go posmiewiskiem gazet, niedouczonym…..trybunem robotniczym.
  To zaszczytne tytuly panowie, tak jest ……Zygmunt Wrzodak jest i trybunem robotniczym,
  i posmiewiskiem gazet!!! Ta-a-akich gazet….panowie, ze dopiero bycie chwalonym w tych gazetach, byloby dla porzadnego czlowieka prawdziwa obelga.
  Oto glosno zastanawia sie jeden z wielkich, dlaczego Zygmunta Wrzodaka
  ” prawica” nie edukuje, tak jak lewica Bujaka……. wolne zarty mlody czlowieku!!!!
  Stanze ty na drodze zlodziejskiej mafii, sprzeciw sie piratyzacji gospodarki Kraju, obron chociaz jeden zaklad pracy piecdziesieciokrotnie mniejszy nizli Ursus, przed zrabowaniem i unicestwieniem, a …….wszyscy przyjdziemy do ciebie po nauki.
  Bo tak, jak przed wojna tak i teraz obowiazuje ta sama prawda. Te oszolomy te nacjonalisty te, te znienawidzone przez elegancje Wrzodaki sa …. przedewszystkim Polakami…. ich lewicowosc, tak samo zreszta, jak i prawicowosc konczy sie tam , gdzie zaczyna sie jurgielt.
  I dlatego wlasnie nie ma zadnego…ale to zadnego!!!! niebezpieczenstwa w tym, ze spoleczenstwo odzyska w koncu nalezne mu miejsce. Ze Polska przemowi swoim glosem i uporzadkuje swoje sprawy.
  Czas najwyzszy, aby to nastapilo… swiat sie nie zawali, a wrecz przeciwnie zacznie budowac. Bedzie po prostu porzadniej. A ze straca ci co z rejwachu zyja….. no coz niech robia rejwach….gdzies indziej……najlepiej ….u siebie!

  Roman Kafel Dallas Texas 20 December 1996

 8. ojojoj said

  Jezeli Polacy sa tacy antykoszerni, nacjonalisty wredne i rasisty niedobre, to dlaczego te jehudy nie opuscily ten kraj, przeciez maja swoj, a wlasciwie kilka „swoich” panstw – usa, anglia, francja, dojczland. Co oni jeszcze tutaj robia? No tak, robia chaos, bo w panstwie prawa (a szczegolnie bozego prawa) by nie istnieli. Klamia, zeby okrasc, nachapac sie a potem zakopac sie w grobie z tymi kosztownosciami – bo jak bedzie koniec swiata i wszycy wstana z grobow, jehudy juz beda ustawione.

 9. Mordka Rosenzweig said

  re 1

  Pani Efka,

  Ja pan Mordka pszeczytal komentasz:

  „W tym czasie kiedy namawiają młode kobiety do feminizmu, swoje młode kobiety uczulają na wartości rodzinne. Można o tym przeczytać na ichnich portalach. Gdy nasi mężczyźni mają zajmować się homoparadami ich mężczyźni uczą się o religii o wartościach ponadczasowych, które kiedyś zaprocentują w rodzinie.”

  Ja pan Mordka sie bardzo zdziwiwl sze szanowna pani tak dobsze to zauwaszyla, sze wartosci religijne u nasza rasa wybrana nie sa dla gojuw tylko dla nasza rasa.

 10. Radosław37 said

  Przecież GP i GW to te same środowisko. Tylko, że jedni udają obóz narodowy, drudzy liberałów i zachodnich demokratów.

 11. Ad 10 Gazeta Polska nigdy nie była związaną ani ideowo, ani prawnie z żadnym ruchem narodowym. Jako działacz narodowy całkowicie dementuję te założenie. GP od początku swojego istnienia jest medium jakobińskim, które swoje tradycje polityczne bierze od XIX-wiecznych romantyków. Z kolei GW jest medium lewackim, ale raczej socjalistycznym, trockistowskim, nie liberalnym (może tylko w sferze obyczajowej).

 12. Radosław37 said

  Napisałem, że udają, bo bardzo wielu ludzi popierających pis i czytelników GP uważa że reprezentują obóz narodowy. tak jak w przypadku czytelników GW( liberalizm i wolnorynkowość). Z Pana wypowiedzią co do GW zgadzam się, ale, że GP jest medium jakobińskim – naprawdę nie wiedziałem.

 13. Radosław37 said

  Co do środowiska to znajduje się ono nad morzem martwym – to miałem na myśli.

 14. Posłuchajcie uważnie….

 15. maran said

  tu w celu przypomnienia z jakimi silami mamy do czynieni i kto je promuje.
  Miliony ludzi to pochlanie radosnie jak porcje zrodlanej wody. Tylko z jakiego zrodla to wyplywa??http://www.youtube.com/watch?v=zlY6z_DgO6E&feature=relmfu

 16. maran said

 17. No, ale to wszystko [GW i GP] współbrzmi z ostatnim kuglarstwem St. Michalkiewicza.

  O układzie Europejskim z 16.12.1991 r. i o potrzebie przepchania przez parlament bandyckiego tego układu [pod UE i grabież Polski] to oczywiście Michalkiewicz nic nie wie – no bo wówczas jak tu z nie naszym dziennikiem uprawiać takie oto kuglarstwo.

  „Rocznicowe suplikacje

  Stanisław Michalkiewicz
  ________________________________________

  28 maja 1992 roku Sejm podjął tzw. uchwałę lustracyjną, mającą postać polecenia wydanego ministrowi spraw wewnętrznych, by poinformował posłów i senatorów, kto z parlamentarzystów, członków rządu i wojewodów był w przeszłości tajnym współpracownikiem UB lub SB. Bezpośrednim impulsem do podjęcia próby ujawnienia komunistycznej agentury w strukturach państwa była informacja, jaką miesiąc wcześniej podał Krzysztof Wyszkowski – że traktat polsko-niemiecki o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy jest niesymetryczny na niekorzyść Polski, bo ministrowi Skubiszewskiemu grożono, że w razie jego nieustępliwości zostanie ujawniona jego agenturalna przeszłość.

  Jak pamiętamy, próba ta zakończyła się obaleniem rządu premiera Jana Olszewskiego z inicjatywy prezydenta naszego nieszczęśliwego kraju Lecha Wałęsy. Również i on był odnotowany w zasobach archiwalnych MSW jako tajny współpracownik SB. Kulisy obalenia rządu oraz powołania nowego, pod przewodnictwem Waldemara Pawlaka, kto chciał, mógł obejrzeć na filmie „Nocna zmiana” z udziałem m.in. Donalda Tuska i Stefana Niesiołowskiego.

  Epilogiem całej sprawy był wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który – przy votum separatum prof. Wojciecha Łączkowskiego – uznał uchwałę lustracyjną za niezgodną z Konstytucją. Żeby było śmieszniej, Trybunał ogłosił wyrok w półtorej godziny po zamknięciu przewodu sądowego, zaś prof. Andrzej Zoll po ogłoszeniu wyroku odczytał 30 stron maszynopisu gotowego już uzasadnienia.

  Od tamtej pory minęło 20 lat, na przestrzeni których coraz bardziej odczuwamy niekorzystne dla naszego Narodu skutki okupowania państwa przez tajne służby z komunistycznym rodowodem. Po pierwsze – okupujące państwo tajne służby nie kierują się interesem Polski, tylko krajów, do których ci tajniacy przewerbowali się jeszcze pod koniec lat 80., kiedy przygotowania do ewakuacji imperium sowieckiego z Europy Środkowej były widoczne gołym okiem.

  Służą Rosji, służą Niemcom, służą Stanom Zjednoczonym, służą Izraelowi, służą każdemu, kto im zapłaci – tylko nie Polsce. Dlatego żadne z państw ościennych nie jest zainteresowane ujawnieniem agentury w strukturach państwa polskiego – tak samo jak w wieku XVIII.

  Po drugie – okupacja Polski odbywa się właśnie za pośrednictwem agentury, przy pomocy której bezpieczniackie watahy kontrolują kluczowe segmenty gospodarki, z sektorem finansowym i paliwowym na czele, scenę polityczną, media głównego nurtu i różne gałęzie przemysłu rozrywkowego.

  Dlatego właśnie podjęta 28 maja 1992 roku próba ujawnienia komunistycznej agentury w strukturach państwa zakończyła się niepowodzeniem – bo w przeciwnym razie cała kombinacja, jaką w Magdalence wykoncypował generał Kiszczak z gronem osób zaufanych, wzięłaby w łeb. Konfidenci stanowią sól naszej ziemi i kiedy jedna generacja odchodzi w stan spoczynku, konfidenckie dynastie dostarczają kolejne generacje – dzięki czemu od roku 1944 zachowana jest polityczna ciągłość.

  Po trzecie – okupacyjna eksploatacja kraju i jego zasobów odbywa się dzięki ustanowionemu w roku 1989 ekonomicznemu modelowi państwa – kapitalizmowi kompradorskiemu, w którym o dostępie do rynku i możliwości działania na nim decyduje przynależność do bandy, której najtwardsze jądro stanowią bezpieczniackie watahy z PRL-owskimi korzeniami. Skutkiem kapitalizmu kompradorskiego jest częściowe tylko wykorzystanie narodowego potencjału ekonomicznego, w następstwie czego nasz Naród się zwija, a nie rozwija, Polska zaś nie może stworzyć siły w żadnym segmencie życia państwowego, z segmentem militarnym na czele.

  Ocenia się, że poza kontyngentem afgańskich askarisów nie ma w armii formacji zdolnej do wykonania jakiegokolwiek zadania militarnego, poza służbą wartowniczą. I tego stanu rzeczy nie zmieni narkotyzowanie się Euro 2012 czy innymi przedsięwzięciami rozrywkowymi, jakie zaplanowano na początek czerwca.”

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120601&typ=dd&id=dd04.txt
  ND – Piątek, 1 czerwca 2012, Nr 127 (4362)
  ====

  Owszem Michalkiewicz mówi o układzie, ale nie tym co potrzeba, bo to jemu(???) pasuje na użytek uprawianego kuglarstwa.

  A przecież
  MATRIX 1 – Mechanizmy władzy kolonialnej nad Polską – PDF
  http://jozefbizon.wordpress.com/opracowania-matrix-ue-2002/

  mechanizmy nowej niewoli Narodu Polskiego zostały stworzone na fundamencie Układu Europejskiego z 16 grudnia 1991 r. Zostały stworzone nie w Magdalence, nie w Moskwie, a przez środowiska nazwijmy około-brukselskie.

 18. “Gazeta Wyborcza” razem z “Gazetą Polską” i razem ze St. Michalkiewiczem (czytaj i z UPR) i z nie naszym dziennikiem i …… cały front, a nawet cała reszta świata.

 19. Re. 10, 13
  A co z St. Michalkiewiczem począć?
  Gdzie go wsadzić? W jakie środowisko?
  Może ad.11 coś tu też poradzi?

 20. Zerohero said

  Pan SM napisał: „Służą Rosji, służą Niemcom, służą Stanom Zjednoczonym, służą Izraelowi, służą każdemu, kto im zapłaci – tylko nie Polsce.”

  Racja. Tylk czemu SM był łaskaw wymienić Rosję a pominął Francję? Francja dla przykładu ma tutaj sporo sklepów, a w latach 90 kupiła monopolistę – TPSA. Włochów SM też nie wymienił, a mają w Polsce banki i to duże. I czemuż to SM jak na światłego razwiedkologa nie zauważa, że geopolitycznie Niemcy, USA, Francja, Izrael to jedno, przy czym Izrael jest tej jedności głową? Czyżby to już była nieuzasadniona teoria spiskowa?

 21. Francję pominął, bo TPSA kupiło teraz w kwietniu Orange.

  http://www.mowimyjak.pl/technologie-i-auto/komputery-internet/tp-sa-znikneo-co-oznacza-dla-klientow-zmiana-marki-z-tp-sa-na-orange,33_40709.html

 22. A o głowie nie chce gadać, bo straci dochody.

 23. Zerohero said

  Orange to jest France Telecom. A jeszcze Francuzi będa budować reaktory w Polsce, no i wielu Polaków kupuje w francuskich sklepach, gdzie nieopodatkowany zysk Francuz zabiera do Francji.

 24. Zerohero said

  Polska wysyłała uzbrojenie do Gruzji gdy Gruzja walczyła z Rosją. Wyobraża sobie ktoś, że Polska wysyła uzbrojenie do Iranu, Palestyny, Syrii…Nie? No to teraz proszę się zastanowić nad michalkiewiczowym zrównywniem zależności od Rosji i Izraela. Tym bardziej, że w Polsce istnieją mainstremowi publicyści i politycy, którzy otwarcie deklarują niechęć albo nienawiść do Rosji, a Żydom nie podskakuje nikt.

 25. No i Michalkiewicz jest politycznie poprawny, bo przestrzega wytyczne

  „Tabu – o tym nie wolno mówić, pisać!”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/11/tabu-%E2%80%93-o-tym-nie-wolno-mowic-pisac/

 26. Realista said

  Bozyszcze polskich durni, czyli Michalkiewicz pojechal do Vancouver w Kanadzie gdzie bedzie mial odczyt, a moze seminarium na temat rozwiedki w piatek, 8 czerwca.

 27. Realista said

  re 16

  Bardzo ciekawy, wywiad z Malachi Martin na temat egzorcyzmow.

  Coast to Coast – Malachi Martin full interview

 28. błysk said

  Gazeta Polska ma swoje kluby w Polsce i działa dość prężnie. Swego czasu w czasie kryzysu związanego z biskupem Wielgusem jej powiązanie z prez. Kaczyńskim i amb. Suchocka w Watykanie było ewidentne. Dlatego oskarżano ja o związki z masonerią. Jest antyrosyjska ,podobnie jak PIS i Nasz Dziennik i Radio Maryja. Ale rzecz dla mnie zastanawiająca ,chyba z jej okolic wyszedł film ,całkiem niezły o masonerii , z akcentami o masonerii w Polsce. Co tu jest grane?

 29. yeti said

  Z innej beczki, ale bardzo ważne, proszę to rozpowszechniać. EU Times pisze, że Obama rozpoczął kampanię na rzecz złamania Polski w sprawie forsowanego w naszym kraju przez Monsanto GMO. EU Times to mainstreamowe pismo, więc to raczej nie wymysł. W tym kontekście zupełnie inaczej należy spojrzeć na niedawną „gafę” Obamy z „polskimi obozami śmierci”.
  http://www.eutimes.net/2012/06/obama-moves-to-crush-poland-after-global-genetic-disaster-revealed/
  http://www.eutimes.net/2012/05/poland-bans-ge-corn-to-protect-bee-populations/

 30. Re.28
  Zawsze się tak robi.

Sorry, the comment form is closed at this time.