Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kalifornia: zakaz leczenia homoseksualizmu u nieletnich

Posted by Marucha w dniu 2012-06-05 (Wtorek)

Kalifornijski Senat zatwierdził ustawę, zabraniającą terapeutycznego leczenia homoseksualizmu u nieletnich. Zdaniem krytyków, ustawa nie ma względu ani na prawa jednostki, ani rodziny.

Dr Krzysztof Rosik, prezes Krajowego Stowarzyszenia Badań i Terapii Homoseksualizm (NARTH), powiedział, że w dużej mierze głosowanie z 30 maja było „triumfem politycznego aktywizmu ponad obiektywną nauką”.

Skandaliczny projekt poparło 23 senatorów, 13 było przeciw. By ustawa mogła stać się obowiązującym prawem w Kalifornii, konieczna jest jeszcze akceptacja stanowej Izby Reprezentantów.

Rosik w specjalnym oświadczeni potwierdził, iż Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne stwierdziło, że nie istnieją żadne badania, które określałyby poziom szkód, wywoływanych przez podjęcie ewentualnej terapii reparacyjnej, polegającej na zmianie upodobań seksualnych. Tym samym, nie ma żadnego dowodu naukowego na to,że nie należy podejmować terapii leczenia homoseksualizmu. Szef NARTH dodał, że proponowana ustawa narusza prawa jednostki i rodziców.

Przewiduje ona m.in.zakaz leczenia dzieci poniżej 18. roku życia,niezależnie od ich woli lub decyzji ich rodziców. Co więcej, projekt zawiera przepis o objęciu „stanową ochroną prawną nieletnich, narażonych na poważne szkody, spowodowane przez podjęcie prób, zmierzających do zmiany orientacji seksualnej”.

Krajowe Stowarzyszenie Badań i Terapii Homoseksualizmu zamierza kontynuować walkę z projektem we współpracy z Pacific Justice Institute. NARTH wzywa obywateli do kontaktu z kongresmenami i wywierania nacisku na nich, by nie przyjęli ustawy, naruszającej prawa dzieci i rodziców.

Projekt ustawy krytykuje m.in. redakcja gazety „Los Angeles Times,” która chociaż odrzuca terapeutyczne leczenie homoseksualizmu, uważa że terapii nie można prawnie zabraniać.

Źródło: CNA, AS.
http://www.pch24.pl

HIV to również styl życia i powinno się zakazać jego leczenia, a zarażonych objąć ochroną prawną – admin.

Komentarze 4 to “Kalifornia: zakaz leczenia homoseksualizmu u nieletnich”

 1. Fran SA said

  To jest bardzo piekna i wzniosla mysl! Pedalstwo nalezy leczyc! Gazety izraelskie reklamuja lecznie pedalstwa, bez bariery wiekowej. (NARTH) Mnie sie osobiscie bardzo ten pomysl podoba. Bo jak juz wyleczymy wszystkich ‚homikow’ z tej paskudnej choroby i wysterylizujemy przy pomocy skrobanek wszystkie panie, to wreszcie zaczniemy dyskutowac programy ekonomiczne w czasie kampanii wyborczych!

 2. JO said

  ad.1. Jak kleptomanow, seksistow, masturbantow, …oraz schizofrenikow wszelkiej masci….

  Co do mojej choroby widocznej na tym forum, ktora nazywam Dysleksja. Oswiadczam wrzystkim, ze moja Dysleksja jest Choroba z Zaniedbania ortografii, brakiem przylozenia sie do przedmiotu, takim „przepraszam” do mojego braku…, ktory powstal z przyczyn nie li tylko ograniczen zdolnosci umyslowych ale malej ilosci pracy mojej nad problemem….

  Dysleksja, to przewaznie wyimaginowana choroba a prawdziwa jej przyczyna jest brak umiejetnosci panowania nad wlasnymi slabosciami. Jest mi b przykro, ze Gorsze czytajacych moje wpisy swoja Orografia jezyka polskiego.

 3. Stary Pies said

  A moze by tak opracowac szczepionke przeciwko heteroseksualizmowi? Obowiazkowa rzecz jasna.
  Propatriol przeciez juz byl w projektach za czasow smiesznych.

 4. Brat Dioskur said

  Dokladnie podobna sytuacja zaistniala w Holandii.Poniewaz ped.o.fil.e zalozyly sobie stowarzyszenie „Martin” to zwolennicy tezy ,ze pedalstwo jest choroba wyszli z projektem „Different”.Stowarzyszenie to zajelo sie leczeniem pedalstwa bez wzgledu na wiek.Oczywiscie „une” natychmist skontrowaly reportazem opowiadjacym o pewnym wyleczonym przypadku,posiadajacym zone i dzieci ale….po latach jednak uznajacym ,ze to nie jest jego istota zycia.Ostatecznie wrocil on do pedalstwa.Jednakze „Different ” niezrazony tym propagandowym sztyletem dalej prowadzil swoja dzialanosc odkrywajac ,ze leczenie pedalstwa prawnie powinno byc pokrywane z pakietu ubezpieczeniowego!Tego „unym ” bylo za duzo,nie dosc,ze ich sabotowano to jeszcze za ich pieniadze!Rozpetala sie wiec stosowna kampania i wlasnie min. zdrowia oswiadczyla,ze problem ludzi wierzacych ,pragnacych sie pozbyc pedalskich ciagatek nie jest problemem psychicznym a natury religijnej ,wiec powinien byc rozwiazywany przez ksiedza a nie lekarza ,zatem jakiekolwiek pokrywanie kosztow leczenia z puli ubezpieczeniowej jest bezprawne.Oczywiscie promocje pedalstwa w szkolach jest subsydiowane no jeszcze nie przez ubezpieczenie ,ale przez panstwo!
  Inny medrek tym razem w USA ,nie byle kto bo sam szef ubezpieczeniowego giganta AIG stwierdzil ,ze ludzie powinni pracowac do 70 roku zycia a nawet do 80-tki!U nas rzadzacy uznaja to za objawienie!
  Dalej na gruncie US…. znana spiewacza lafirynda ,ta od profanacji Krzyza i imienia Matki Boskiej wystapila w T.Avivie na tle gigantycznego bannera z Maria Le Pen.Nie byloby w tym nic zdroznego gdyby nie nalozenie swastyki na czolo francuskiej polityczki a potem projekcje oczow Adolfa na oczach francuski.Lafirynada teraz wybiera sie do Francji a szefowa Front Nationale zapowiedziala proces sadowy na wypadek powtorzenia takich numerow.Media zachodnie wyja z zachwytu ,bo „rebelianci” mieli zabic nawet do 100 zolnierzy Assada i spalic kilka czolgow.Naturalnie o tym ,ze bylo to zlamanie warunkow rozejmu Annana nawet sie nie zajaknieto.Na koniec cos z Brukseli.Komisarz Rehn, srubujacy budzety poszczegolnych prowincji a wiec i Polski ,zyskal przydomek cara.Aha, nie moze sie obyc bez Euro2012.Telewizja hol. nadala obszerny reprtaz z Polski chwalac wzrost gospodarczy.Zdumienie ich budzili liczni robotnicy z ukrainy zbierajacy polskie truskawki podczas gdy holenderskie truskawki zbieraja …Polacy!

  p.S. Fuck blokady!

Sorry, the comment form is closed at this time.