Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ! o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  lewarek.pl o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Panicz Pawełek o Jedno zdjęcie – trzy kłam…
  Olo o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  lewarek.pl o Struktura muzyki
  Listwa o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  Listwa o Struktura muzyki
  UZA o Niemiecka dziennikarka opowiad…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  revers o Wolne tematy (59 – …
  revers o Wolne tematy (59 – …
  Mietek o Niemiecka dziennikarka opowiad…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Unia Europejska-triumf niemieckiej myśli politycznej

Posted by Marucha w dniu 2012-06-06 (Środa)

Pogłębiający się kryzys gospodarczy, polityczny i społeczny świata zachodniego jest zjawiskiem wielowymiarowym i skomplikowanym. Z tego też powodu może on być interpretowany z różnych punktów widzenia. Jego źródeł można upatrywać w działalności międzynarodowej finansjery, sił globalistycznych próbujących skonstruować Nowy Porządek Światowy (NWO), zachodniego neokolonializmu, czy też wpływu judaizmu na cywilizację łacińską, stanowiącą fundament współczesnej Europy.

Innym zasadniczym czynnikiem kształtującym naszą współczesną rzeczywistość jest też wielowiekowe dążenia Niemców do podporządkowania sobie Europy. Dążenia te przybierały różne formy, od „łagodnego” imperializmu austriackich Habsburgów, do ludobójczego hitleryzmu z okresu ostatniej wojny. Jednym z analityków zajmujących się tym wątkiem, jest były brytyjski doradca ministerialny, profesor uniwersytetu w Mainz (Niemcy) Rodney Atkinson [1]. Jest on autorem paru opracowań na ten temat [2] [3].

Zasadnicze tezy swojej oceny Unii Europejskiej przedstawił on w swym przemówieniu z 2008 roku w parlamencie brytyjskim. Uaktualnioną ( o najnowsze wydarzenia) wersję można znaleźć na Youtube [4].

Atkinson zwraca uwagę na niezwykłe podobieństwo obecnych struktur UE do tych opracowanych w Berlinie w 1941 roku, a opublikowanych rok później. Dotyczyły one planowanego systemu organizacyjnego hitlerowskiej Europy. Ze względu na klęskę Niemiec w 1945 roku, nie udało się go nazistom wprowadzić w życie. Zrozumieli oni, że wszelkie próby narzucenia tego systemu narodom Europy przez jedno tylko państwo, z góry skazane są na niepowodzenie. Dlatego też zaraz po wojnie rozpoczęli oni konstrukcję „wspólnego europejskiego domu”. Głównymi ideologami tego projektu byli naziści skupieni w zachodnioniemieckim rządzie Adenauera. Ich pomysł polegał na „wydrążeniu” od środka poszczególnych państw europejskich, tak by stopniowo i niepostrzeżenie pozbawiać je zarówno suwerenności, jaki i potencjału ekonomicznego. Ludzie ci stanowią już od dawna przeszłość, ale pozostały po nich nazistowskie struktury unijne i ideologiczni spadkobiercy wdrażający projekt w życie.

W miarę umacniania się UE i transferu suwerenności z państw członkowskich do centrum, znikała też potrzeba maskowania tego projektu demokratycznymi procedurami. Dzisiaj przywódcy unijni zachowują się tak jakby wyborcy w ogóle nie istnieli-stwierdza Atkinson.

Proces konstrukcji niemieckich rządów w Europie Wschodniej został praktycznie sfinalizowany. Post-komunistyczna część Europy przypomina już praktycznie tą z okresu hitlerowskiego. Na obszarze tym funkcjonują państewka satelickie III RP (GG), Republika Czeska (Protektorat Czech i Moraw), Słowacja, Chorwacja itd.

Gospodarki tych państewek, a w większości i ich administracje, „zintegrowane” są już z niemiecką centralą. Po zlikwidowaniu kluczowego przemysłu stanowią one rynek dla wyrobów niemieckich, oraz rezerwuar taniej siły roboczej (Polska) i strefę „pomocniczej” wytwórczości dla niemieckiej gospodarki. Obecnie wysiłek niemiecki skupia się na ostatecznym zadłużeniu południowych i zachodnich peryferii „germańskiego jądra”- twierdzi Atkinson. Taktyka ta, podobnie jak dokonana już deindustrializacja wschodnioeuropejskich kolonii, okazuje się być niezwykle korzystna dla ekonomicznej potęgi Niemiec.

W charakterze dygresji, należy tu dodać że największym osiągnięciem Niemców na kierunku wschodnim, była udana transformacja Narodu Polskiego w społeczeństwo „podludzi”. To, co nie udało się Hitlerowi siłą, podstępem zrealizowali jego następcy. Obecnie społeczeństwo to z gorliwością służy nie tylko Niemcom, czy innym zachodnim „nadludziom”, ale każdemu, kogo w cichości ducha uzna za lepszego od siebie, czyli Arabom, Hindusom, Turkom, itd., itd. Ułatwia to znakomicie zarówno zarządzanie III RP, jak i finalizację procesu „etnicznej eksterminacji” tubylców, którzy w ogóle nie zauważają tych groźnych dla siebie trendów. Atawistyczny instynkt stadny, jaki im pozostał po patriotyzmie, jest zręcznie kanalizowany wszelakim „cyrkiem”. Biorąc chociaż by pierwsze z brzegu nadchodzące Mistrzostwa Europy w piłce, uwidaczniają wzrost patriotyzmu mierzony ilością wypitych „browarków”, oraz ogólnokrajowym konkursem na najbardziej błazeński strój w polskich barwach narodowych. No cóż starożytna maksyma powiada: „panem et circenses”. Tyle, że chleba jakby brakowało.

Wielki triumf niemieckiej myśli politycznej widać więc już gołym okiem. Czołowi jego twórcy honorowani są, jak przykładowo Donald Tusk [5], Nagrodą Karola Wielkiego, która ustanowiona była przez nazistów, a po przegranej przez nich wojnie, reaktywowana w 1950 roku już przez „demokratyczne” władze-pisze Atkinson.

Kończy on swe rozważania pesymistycznie, stwierdzając że hekatomba 50 milionów ofiar dwu wojen światowych okazała się zmarnowana. Zwłaszcza polscy ich bohaterowie i ofiary muszą się dziś przewracać w grobach – należy ze smutkiem dodać.

[1] http://www.rodneyatkinson.freeuk.com/
[2] http://www.amazon.co.uk/Europes-Full-Circle-Corporate-Fascism/dp/0952511002
[3] http://www.amazon.co.uk/Fascist-Europe-Rising-Repression-Resurgence/dp/0952511045
[4] http://www.youtube.com/watch?v=7Nf5KeC4dAs
[5] http://wyborcza.pl/1,76842,7877830,Donald_Tusk_odebral_nagrode_Karola_Wielkiego.html

Ignacy Nowopolski
http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl

Komentarzy 15 do “Unia Europejska-triumf niemieckiej myśli politycznej”

 1. lopek said

  Pełna zgoda z tym tylko, że Niemcami rządzili i rządzą une! Ponadto w budowie eurokołchozu, pomimo przeniesienia centrali z Moskwy do Brukseli, bierą także idział rządzący Rosją.
  Dlaczego?
  Ano i kanclerz i prezydent jest z byłego NRD a przecież owo NRD stworzyli kiedyś – rządzący CCCP.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Wie Pan, między Niemcami i Żydami istnieje dziwna symbioza, sporo zbieżności interesów, nieraz trudno odróżnić jednych od drugich…

 3. zazazas said

  Jakaś Żydówka w neokońskim Fox News strzela z piz*y
  http://narodowcy.net/amerykanska-dziennikarka-oskarza-polakow-o-mordowanie-zydow/2012/06/05/

 4. zazazas said

  http://www.debbieschlussel.com/50114/poles-were-complicit-in-holocaust-outrage-over-obama-gaffe-is-fraudulent-ignorant/

 5. 166 bojkot TVN said

  Tu zaś próbka kultury amerykańskiej dedykowanej przez blogera Burakowi Obamie
  http://wirtualnapolonia.com/2012/06/05/marian-miszalski-barak-obama-nie-przeprosi/#comment-66484
  kultura całkiem podobna do zjudaizowanej niemieciej, czyli co nas czeka, jeśli pozwolimy na postęp tego gó..na

 6. WW said

  Trzeba brać pod uwagę to że plany Niemiec (Hitlera nieco później już kupionego Hitlera) to jedne plany przy istniejących innych planach, nazwijmy to „innych”.
  W tym czasie mniejszy plan to budowanie państwa Izrael. To nie był plan Hitlera ale do tego Hitler został użyty. Zrealizował ten plan, nie zupełnie jak początkowo to zamyślono, ale w końcowym efekcie lepiej niż zrealizowanie początkowego scenariusza, – pozbyto się częściowo żydowskiego elementu który nie był potrzebny w Palestynie, nie był tam chciany i stanowił problem dla budowanego państwa Izrael. Początkowy plan to reedukacja, adaptacja, kwarantanna. Późniejsza eliminacja, przynajmniej części, okazała się bardziej praktyczna.

  Inny plan „innych” to daleko szerszy plan. Zastosowano ten plan pod koniec lat 1929 – 32 z późniejszymi „usprawnieniami” w dużym terenie –głównie USA. Wzlot, czym wyższy tym skuteczniejsze zniszczenia upadkiem i łatwiejsze budowanie czegoś nowego na zgliszczach. Jeśli brać pod uwagę szybkość x masa to nie trzeba profesora fizyki.
  U Hitlera ten wzlot wspomagano ale o mało nie skończyło się to upadkiem bardzo bolesnym „innych”.
  Brakowało kilku lat a może nawet mniej żeby technologiczne osiągnięcia Niemców doprowadziły do krachu planów „innych” i planów wszystkich „innych” czyli tych szerszych „innych”.
  Czas naglił. Wspomaganie i doprowadzenie do ataku na ZSRR, ogromnego przedsięwzięcia jeszcze nie przygotowanych do takiej operacji Niemiec było strategią. Czym najdalsze zaangażowanie militarne w ogromną strefę ZSRR (wzlot), tym pewniejszy będzie tego upadek a więc niedopuszczenie do realizacji technologii militarnej Niemiec.
  Zaczęło się atakiem na Polskę poprzedzonym odmowa Polski udziału w ataku na ZSRR.
  W ataku na Polskę Niemcy straciły niewspółmiernie więcej swojego potencjału militarnego niż we wszystkich poprzednich swoich akcjach militarnych. Nie zahamowało to decyzji zaangażowania się militarne na ogromnym terenie ZSRR. To było wspomagane przez tych „dużych innych” (US i The City), jeszcze wtedy bardziej lub mniej dyskretnie ale wyraźnie widoczne. Kiedy już wszedł wystarczająco głęboko upadek z tej wysokości musiał być druzgocący. The City z potęga militarną, techniczna i finansową US zadbały o to (był już Federal Reserve). Ogromny materiał ludzki był do dyspozycji Stalina tych czasów wsparty niczego nie rozumiejącymi ale najprzyzwoitszymi ludźmi, – aliantami.

  Wracam bliżej do tematu artykułu, – „…triumf niemieckiej myśli politycznej.”
  Wspomniałem na początku o wzlocie. Niemcy późno powojenne to wzlot za pieniądze (Plan Marshalla) Wyższy wzlot Niemiec to Unia Europejska (masa). Upadek samych Niemiec choć z dużej wysokości to nie to samo co upadek większej masy Unii Europejskiej nawet z mniej wysokości.

 7. Fran SA said

  Zjednoczona Europa bylo to marzenie Hitlera. Dlatego obiecywal rozne rzeczy Ukraincom, muzulmanom z Kosowa, (SS Skandenberg), ustaszom, Slowencom.
  I wlasciwie spelnily sie jego marzenia.
  Mysle, ze nie da sie dyskutowac Hitlera bez przeczytania jego przemowien. Wszystkie ukazaly sie w ksiazce, ktora mozna nabyc przez Amazon. Chyba jeszcze mozna, bo ostatnio mieli problemy z tzw. cenzura

 8. Brat Dioskur said

  Eureka!Jedna z prawicowych holenderskich ,raczej Polakom niezbyt przyjaznych gazet w koncu walnela tytulem: „Kadra wybiera sie do KL.Auschwitz, niemieckiego obozu koncentracyjnego zalozonego na ziemiach polskich „. Czlowiek oczom nie wierzy i czyta to nawet od tylu!Znowu przegrana Grossa.Zreszta wokol wycieczek do tego obozu odbywanych przez poszczegolne reprezentacje ( a nasza to co?)naroslo juz sporo dyskusji.Okazalo sie ,ze nie wszyscy niemieccy reprezentanci spelnili swoj obowiazek , ale na pewno nie zawiodl Polak ,Miroslaw Kloze.W niemieckiej TV moderatorzy raczej tegich min nie mieli bedac zmuszonymi relacjonowac te wizyte zdajac sobie z tego sprawe ,ze masy dziennikarzy takim wycieczkom towarzyszacy przekonaja sie na wlasne oczy ,ze lagier byl niemieck! Swiat zobaczy tez owe 22 tablice ,poswiecone takiej samej liczbie narodowosci ,ktore znalazly sie za drutami !Nie ma tez ani slowa o homosiach,zelaznych lokatorach Kl.Auschwitz tak opieanym w licznych publikacjach.Najbardziej na uznanie zasluguje postawa Sneijdera,pomocnika kadry holenderskiej ,ktory zapowiedzial ,ze o niczym innym dotad nie myslal jak tylko o odwiedzeniu tego obozu!To sie chwali ,a gdzie nasi wybrancy?Czy szefowie PZPN- sowicie oplacani z pieniedzy podatnikow a wiec i moich ,juz nie mowiac o samym prezesie Lacie w ogole o tej tak bardzo waznej wizycie pomysleli?Skandal i wstyd i hanba.Stosowny donos zostanie wkrotce zlozony we wlasciwych instancjach.Ochlonawszy z emocji przechodze do dywagacji n.t meandrow europejskiej demokracji.Widac je doskonale na przykladzie holenderskim.Jak wiadomo romans Wildersa z liberalnym ,ale mniejszosciowym rzadem sie zakonczyl.Poszlo o role Brukseli.Co prawda Wilders dal sie poznac jako polonofob ,ale w kwestii Eurokolchozu zajmuje mile Polakom (swiadomym) stanowisko.Jednakze dyktat Brukseli znalazl zwolennikow w kilku partiach dotychczas zajmujacych odmienne i sprzeczne stanowiska a ich koalicja slusznie zostala nazwana „Pieskami Brukseli”.A roznej sa one rasy a wiec mamy tam i chadekow i liberalow i …komunistow ukrytych pod nazwa „Zieloni”.Braklo tam natomiast socjalistow zgrupowanych w 2 oddzielnych partiach.Jednej pryncypaialnej i drugiej ,dosc obrotowej, takiej namiastki PSL-u.Dysponujac wiekszoscia „pieski” zaczely tworzyc koncepcje tragicznych w skutkach dla narodu ustaw.Wydawalo sie ,ze pojdzie jak po masle ,bo nawet pozew sadowy Wildersa nie zatrzymal przekazania €40 mld do europejskiego funduszu ratunkowego przeznaczonego dla ratowania kolejnych plajtujach panstw…Tymczasem do gry wlaczyly sie sondazownie.W Holandii sa tylko dwie ,ale solidne i nie majace nic wspolnego z naszymi „fabrykami snow” produkujacymi sondaze na zamowienie politycznych klik.Okazalo sie ,ze „pieski” zostaly masowo porzucone przez swoje elektoraty i nagle stal sie demokratyczny cud!Teraz tak jak wczesniej gorliwie to wszystko wymyslali to teraz z jeszcze wieksza gorliwoscia zaczeli sie tego wypierac! Raj dla dziennikarzy ,ktorzy z luboscia lapali za slowa jakajacych sie przd kamerami TV politykow czolowych partii.Nagle w sondazach na czolo wysuneli sie socjalisci ,ktorzy zapowiedzieli,ze nie beda brali pod uwage „zalecen” Brukseli.To juz jest prawdziwa secesja.Zastanawiajaca jest tez reakcja aktualnego premiera ,ktory nagle wykazuje sie heroizmem zapowiadajac interwencjwe w Centrali w kwestii …zaleznosci od niej!Czyzby biedak ,podobnie jak Tusek,nie czytal „Lesbony”?

 9. Kibic said

  HISTORIA – HOLDY: OD Pruskiego do Tuskiego
  środa, 06 czerwca 2012 18:37
  >>>
  http://szachimat.bloog.pl/?pod=1&ticaid=6aa6a

 10. feliks said

  @WW
  Zgadza się, Niemcy wykorzystywani są od lat jako „mięso armatnie” .Polecam wszystkim książkę „Wojna o pieniądz”(Song Hongbing) , winna być lekturą obowiazkową zaczynając od gimnazjalistów

 11. Brat Dioskur said

  Re6@WW,
  Pozwole sobie zuwazyc ,ze spekulowanie n.t zdalnego sterowania Hitlerem przez „duzych innych” ,celem zapobiezenia uzyskania przez III Rzesze technologicznej supremacji jest nieco ryzykowne.Atak Hitlera na Sowiety byl podyktowany jawnymi przygotowaniami Stalina do wojny z Niemcami.Juz w Norymberdze Sowieci proponowali Rudlfowi Hessowi urzad namiestnika NRD jezeli ten poswiadczy ,ze uderzenie na ZSRR nie bylo posunieciem prewencyjnym tylko czysta agresja.Losy kampanii zachodniej na pewno bylyby inne gdyby Hitler nie wybral falszywej koncepcji wykorzystania pierwszej operacyjnej maszyny odrzutowej jaka byl ME262 „Schwalbe” .Otoz uparl sie on ,zeby to byl mysliwiec bombardujacy a nie czysty mysliwiec.Opoznilo to dokladnie o rok wprowadzenia do walki tego cuda techniki przy pomocy ktorego Niemcy juz w 43′ zastopowali by bombardowania ich miast i fabryk.Uzyskaliby przez to miazdzaca przewage w powietrzu w dniu ladowania w Normandii o ile alianci by sie na nie w ogole w takiej sytuacji zdecydowali .Jaka zas role odgrywalo lotnictwo w walce z flotami morskimi pokazaly Pearl Harbour i Midway.Nie potrzebuje chyba dodawac ,ze Kurs zakonczylby sie innym wynikiem bo Alianci nie byliby w stanie wyladowac na Sycylii ,co zmusilo Hitlera do przerwania ofensywy na Luku i przerzucenia elitarnych dywizji SS do Wloch.Naturalnie ,ze Niemcy musialy stracic wiecej materialu wojennego we Wrzesniu 39′ niz we wszystkich poprzednich swoich akcjach militarnych bo takowych akcji nie bylo ,jezeli nie liczyc udzialu „Condora” w Hiszpanii.Odkuli sie za to Niemcy we Francji skad wywiezli np. blisko 2tys. swietnych czolgow Renault.Dyskusyjna jest tez przyzwoitosc Aliantow czego dowodem byl El-Kebir czy bombardowanie U-boota holujacego szalupy z .rozbitkami z zatopionych…alianckich statkow o skandalicznej biernosci w reakcji na Powstanie juz nie wspomne.Juz wtedy wiedzieli ,ze sprzedadza Polske i byc moze rozpaczliwa decyzja o jego wybuchu byla proba odwrocenia tego zamiaru.Nie kto inny jak Gen.Patton udowodnil ,ze moglo byc inaczej…..

 12. Kibic said

  Premier Polski…przyjal nagrode (!)
  piątek, 08 czerwca 2012 16:41

  http://szachimat.bloog.pl/?pod=1&ticaid=6aa6a

 13. 166 bojkot TVN said

  12/Kibic
  Bierze od swoich mocodawców wszystko jak leci. Ten sam świetny tekst Wojciecha Właźlińskiego w PRP
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=6751&Itemid=56

  Dziwnym trafem media nie piejo z zachwytu nad tą nagrodą, ani nie omawiają szeroko i głęboko jaki to był niemiecki bohater i co ma wspólnego z Polską – mniej więcej tyle co Tusk.
  Trzeba usilnie i masowo pytać swoich bliźnich, sympatyków PO, czy mają już świadomość swojego wyboru i tego że stali się współczesną Targowicą? Jeśli Tusk do pary z bulem podpiszą z Niemcami albo/i Rosją układ o podporządkowaniu Polski obcej administracji i wojsku, a potem abdykują na inne stanowiska, to będziemy mieli powtórkę z historii zrealizowaną współcześnie przez 2 sprzedajnych historyków, dla których polskość to nienormalność i którą to nienormalność usiłują zlikwidować.

 14. Wandaluzja said

  Prof. Cyprian Iwo Pogonowski z USA mówił w TV Trwam, że politolodzy Uniw. Monachijskiego tłumaczyli Adofowi, że Rosja to Niemieckie Indie. Niemcy przegrały zaś Wielką Wojnę bo tych Indii nie zdobyły z powodu BRAKU miliona żołnierzy polskich, niezbędnych do okupacji tych Indii, gdy plan pocięcia podstawy finansowej Imperium Brytyjskiego Koleją Bagdadzką nie wypalił.
  Te milion żołnierzy miał dać Pakt Antykominternowski, ale Beck NIE PODPISAŁ go, więc zastąpiono go POLITYCZNYM Planem Barbarossa, który Beck złamał PUŁAPKĄ w Jedwabnem. Plan Barbarossa zakładał podbój Niemieckich Indii BEZ WYSTRZAŁU.
  Teraz Kanclerz Schroeder zafundował Supermocarstwowe Chiny dla sojuszu Niemcy-Izrael-Chiny, który – po wyeliminowaniu Polski milionem ton złota z satelitarnej detekcji – ma przynieść Niemcom granicę z Chinami na Uralu i z Żydami na Missisipi.

 15. Wandaluzja said

  Finanzille Repression, VERMEGEN VERLOREN – Inflation und niedrige Zinsen fuehren im Ergebnis zu einer sanften Enteignung durch Staat; WirtschasftsWoche 4.6.2012 Nr.23, s. 137

  Artykuł ilustruje AKT LIKWIDACJI Wielkiego Kryzysu z podpisem: Federstrich: US-President Roosevelt verbietet Am 5. April 1933 privaten Goldbesitz. Brakuje tylko nazwisk stojących za plecami Podpisującego z miną strutego Prezydenta plutokratów, którzy ugięli się pod presją FASZYSTÓW Keynesa i Paderewskiego.
  WW napisał Nareszcie to, o czym pisałem dawno, i nie wykluczone, że było to jednym z Argumentów wprowadzenia Eurosa – że Państwo żeruje na rencie inflacyjnej. Ilustrowałem to jako POWODEM Wielkiej Rewolucji Francuskiej – że iluminaci bawarscy przysłali do Paryża 2 emisariuszy: Robespiera i Buonarotiego.
  Ci skontaktowali się z tępionymi przez monarchistów Mirabeau’em i La Fayette’m, których powiadomili, że Maria Antonina zamierza zwołać parlament, żeby uchwalił emisję pieniądza papierowego, aby przy pomocy polityki inflacyjnej Stopić Dług Ludwika XIV. Wobec tego ci porozumieli się z posiadaczami skryptów dłużnych większych pakietów obligacji.
  Gdy król rozwiązał Parlament to Mirabeau poprowadził deputowanych Stanu III do hali tenisowej, gdzie zażądał od Mistrza Ceremonii FIZYLIERÓW. Ci zjawili się jako Dowództwo garnizonu paryskiego z Prośbą o ROZKAZY. Z tej racji Tusk mówi jak Alfred Lampe: PO CO NAM ARMIA POLSKA SKORO MAMY BUNDESWEHRĘ.
  Istotne jest to, że za Bismarcka robotnik mógł utrzymać 10-osobową rodzinę, gdy obecnie nie stać go na dwójkę dzieci, gdyż Kanclerz pilnował, żeby masoneria czyli Kościół Korupcji nie łupiła roboli a tylko Podżerała. W USA było sakramentalne pytanie sądowe o PRZYNALEŻNOŚĆ DO MAFII, na co nie uzyskano pozytywnej odpowiedział. Zlikwidowano to pytanie, gdy wytłumaczyłem Amerykanom, że Mafia to masoneria czyli łykacze złota, czyli amerykańska policja polityczna.
  Masoneria jest alternatywą i ANTYTEZĄ państwa obywatelskiego, przejmując mafijnie jego administrację, atrybuty i podatki, które POTĘGUJE – zabierając robotnikowi korupcyjnie 66% jego należności, żeby jego żona NIE RODZIŁA europejczyków. Zostało to powiedziane w krakowskiej książce „Prawo wyższej rasy”, że skoro MY zawłaszczyliśmy Francuzkami – karmiąc np. Francuzów fekaliami pruskimi – to Francuzom pozostały REZERWATY. Książka PWR jest nawet deklaracją: FRANCUZ TO SPERMA JEROZOLIMSKA czyli Arab.
  Obecnie polityka inflacyjna nie ma już zasadniczego znaczenia, z powodu Eurosa, który miał być NIEINFLACYJNY. Jest to jednak waluta sztuczna, skazana na Krach Europejski. Żydzi bowiem, czyli Arabowie Jezusa Chrystusa, w wyniku łupów w II wojnie światowej i skonsumowania Żydokomuny, dywidendy NIE POTRZEBUJĄ, gdyż są zasilani z tajnych kont izraelskich, I tą właśnie Techniką postępuje wywłaszczanie gojów, szczególnie przez PODATEK KATASTRALNY.
  Krach Euro doprowadzi do Białego Bolszewizmu lasalowskiego – czyli hitlerowskiego – z bardzo krwawym spacyfikowaniem Europy przez armie prywatne opłacane z tajnych kont izraelskich, i bardzo łatwym Ozłoceniem waluty, czyli powrotu do parytetu złota, co nazywa się Monetaryzmem – z czym zgodzą się WSZYSCY. Sęk w tym tylko, że będzie to podział Kastowy, na zasadzie waluty hitlerowskiej: Reichsmarka dla Niemców i rentenmarka dla nie mających spermy arabskiej.
  Wstępem do tego – a nawet Warunkiem – było obiecanie POLKOM przez Żydogermanię miliona ton złota z satelitarnej detekcji za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej – wyjaśnienia czego zażądałem od politologa amerykańskiego Francisa Fukuyamy, gdyż ja na podział tego złota: 750 tys ton Amerykanom a 250 tys ton Anglikom się nie zgodzę.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: