Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Ben Buja Nago Bramaputra
  Maverick o Czy następny będzie Władimir…
  Kwal o Wolne tematy (65 – …
  Bogdan Goczyński o Maseczkowy szwindel
  Marucha o Wolne tematy (65 – …
  Staszek z Przyborowa o Duchowa przestrzeń Polski?
  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  PJO o Twórca „Patrioty” nie żyj…
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Dzisiaj jest 10-tego. Nie dajmy się sprowokować – to nie są Rosjanie

Posted by Marucha w dniu 2012-06-10 (Niedziela)

Satanista, niby-Rosjanin

Już wiadomo, że na Polskę napuszczono agenturę z Rosji. Nie, to nie jest agentura rosyjska, podobnie jak pod Krzyżem Smoleńskim bydła nie robiła agentura polska, choć polskojęzyczna.

To są agenci międzynarodowej mafii Rotszyldów – Sorosów – Rockefellerów itd.,  ludzi zwanych globalistami, syjonistami, satanistami – tych, którzy przez organizacje międzynarodowe i terrorystyczne, wraz z podporządkowanymi sobie siłami zbrojnymi takimi jak NATO, chcą wprowadzić na całym świecie jedno wielkie państwo policyjne.

Cel jest jasny, zresztą oni z tym się wcale nie kryją – wymordowanie większości ludności globu, która z ich punktu widzenia jest już niepotrzebna i tylko zużywa cenne surowce naturalne, będące są ich własnością.

Widzieliśmy co się działo w Egipcie i Libii, wygląda na to, że podobny scenariusz przewidziano dla Polski. W Europie zagnieździła się już ich agentura – grupy terrorystyczne w Kosowie, oddziały bojowe takie jak Antifa w Niemczech, mają też swoich przeszkolonych ludzi w Polsce – widać to podczas wszelkich „parad”, czy pod wspomnianym Krzyżem, ale jest ich za mało, by cokolwiek tu zdziałać, szczególnie, że w Polsce są bardzo dobrze zorganizowane, patriotyczne grupy kibiców.

Dlatego też puszczono silne bojówki z Rosji, które robią tam ciągłe zadymy – widać to było np. po wyborach wygranych przez Putina. Ci prowokatorzy teraz tu przyjechali, manifestując się flagami rosyjskimi, co ma wzbudzić naszą nienawiść do tego kraju. Cel jest jasny – zaostrzenie konfliktu pomiędzy Polską i Rosją, gdyż oba narody nie dają się łatwo usidlić satanistycznym międzynarodowym spiskowcom.

Dlatego nie możemy dać się sprowokować, nie można dopuścić by na polskich ulicach polała się krew. Nie łudźmy się, władza w większości miast jest podporządkowana interesom globalnej mafii – po wczorajszym incydencie we Wrocławiu powinno nastąpić gruntowne śledztwo, a zostało to zignorowane. Widać, że oczekiwane są poważniejsze zajścia i ci bandyci są potrzebni na wolności.

Można się obawiać, że „Rosjan” wzmocnią bojówki z innych krajów, dlatego też należy być bardzo ostrożnym na wszelkie prowokacje. Polscy kibice, szczególnie ci młodsi, powinni zostać poinformowani o zagrożeniu, nie wolno dać się sprowokować. Pokój jest najważniejszy, globalni bandyci źle sobie radzą z krajami, w których nie ma chaosu.

Tu są ci prowokatorzy:

*                       *                        *

Mamy już potwierdzenie tego, że nie są to zwykli rosyjscy kibice. Wczorajsze komentarze potwierdzają tę tezę, że ci „kibice: niewiele mają wspólnego z rosyjskimi miłośnikami futbolu:

Jeden z 9 czerwca 2012 o 20:42:
Zacytuje to co znalazłem na : http://niezalezna.pl/29627-wroclaw-rosjanie-brutalnie-pobili-polakow – tłumaczenie ruskiego komentarza po incydencie: Привет мужики! Пишу из Вроцлава, все видел своими глазами. Это были реальные бойцы, все подтянутые, мускулистые, видать за тем и приехали. Я сначала даже не поверил, что наши, потому как без символики и по сравнению с нашими большими дядьками с животами просто выглядели атлетами. Били профессионально, ноги взлетали выше головы. Потом моментально рассеялись, в белых, красных и черных майках. На белых майках сзади надпись ЛАДА ТОЛЬЯТТИ. Зрелище не приятное, я думаю эти люди еще себя проявят. Поляки очень дружелюбные, но эти твари делают все, чтобы нас ненавидели!

Pozdrowienie faceci! Piszę z Wrocławia, wszyscy widzieli to na własne oczy. To byli realni żołnierze,  wszyscy sprężyści, muskularni, widać po co przyjechali. Od początku  nie uwierzyłem, że to nasi, dlatego że nie nosili naszej symboliki, a ponadto, w porównaniu z naszymi wielkimi wujkami z brzuchami, po prostu wyglądali na atletów. Uderzali fachowo, nogi wzlatywały wyżej głowy. Potem momentalnie rozproszyli się, w białych, czerwonych i czarnych koszulkach. Na białych koszulkach z tyłu napis Zgody Togliattiego. Widok nieprzyjemny; myślę, że ci ludzie jeszcze się wykażą. Polacy są bardzo przyjaźni, ale te kreatury robią wszystko, żeby nas znienawidzono! http://www.sovsport.ru/news/te/

(…)

Za http://www.monitor-polski.pl

Komentarze 54 do “Dzisiaj jest 10-tego. Nie dajmy się sprowokować – to nie są Rosjanie”

 1. bobola said

  Przyjazni czy nie przyjazni, ale Polacy powinni zrobic wszystko aby rosyjscy kibice nie wracali do Sojuza na wlasnych nogach.
  Rosjanie rozumieja tylko sile i taka sile trzeba im pokazac na ulicy.

  Obrzezani Rosjanie – admin

 2. Aśka said

  Przecież w tekście masz napisane, że to nie są Rosjanie. Nie podburzaj …

 3. Zbyszko said

  Ten tekst należy porozsyłac po wszystkich forach naszych kibiców

 4. Radosław37 said

  Bobola mamy bić rosyjskich kibiców, tylko dlatego, że kilku prowokatorów robiło zadymy? 99% z nich to normalni ludzie, sympatyczni i otwarci. Zostawią u nas trochę kasy (wypija wódki i piwa) i pojadą.

 5. ojojoj said

  Ostatnio ciagle slychac jak ruskie pobili polskich stewartow. Pytanie, kim sa stewarty? Dla mnie to sa wynajeci ludzie do ochrony. A kim sa ochraniarze? to chyba wszyscy wiemy

 6. Zbyszko said

  Widac z tego że Polscy Kibice także powinni byc przygotowani na takie starcia w przyszłosci, także powinni regularnie trenowac jakieś sporty walki i kulturystykę

 7. bozydar said

  Jezeli wszyscy Ruski sa bandytami, to my tez, bo tak uogolniaja ci, ktorzy podaja sie za Zydow .
  Prymitywna nienawisc zaslepia ludzi.
  ‚”Czyncie ludziom to, co byscie chcieli, aby wam ludzie czynili”

 8. wi42 said

  Re: 1
  Czy Bobola przynajmniej troche mysli?

 9. wet3 said

  @ 7
  „Bobola” to bidula umyslowa. Moze pomysli jak kopa w dupe dostanie …

 10. 25godzina said

  „(…)W 1998 r. 19-letni Szprygin został członkiem nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR), gdzie pełni funkcję doradcy ds. sportu lidera ugrupowania Władimira Żyrinowskiego. W 2003 r. jego karierę polityczną przerwała bójka w mieszkaniu jego przyjaciela, lidera zespołu heavymetalowego „Korozja Metalu”, uwielbianego przez skinów i zwolenników ideologii faszystowskiej. Szprygin spędził prawie rok w areszcie śledczym. Sprawa zostaje ostatecznie umorzona w 2008 r. – rok po zajęciu przez Szprygina stanowiska szefa Wszechrosyjskiego Związku Kibiców.”
  http://tinyurl.com/bqalwfr

 11. bobola said

  Widze, ze przebywaja tutaj sami dyplomaci , Geremki i Rotfeldy, zawsze zatroskani o obraz Naszej Umeczonej Ojczyzny. Gdyby jeszcze slownictwo szlo z tym w parze pomslalbym, ze blog Maruchy nawiedzaja zapoznani dyplomaci. Tymczasem jest tak jak mowie. Rosjanie i Niemcy moga byc sympatyczni i zostawic troche grosza ale to co wezma ze soba jesli wyjada w pokoju to takze swiadomosc niesamowitego skundlenia polskiego spoleczenstwa. Same tuskopodobne kreatury, ktore korza sie przed pieniadzem i sila militarna naszych odwiecznych wrogow.

 12. Kibic said

  http://pl.gloria.tv/?media=290491

 13. TomUSAA+ said

  według mojej skromnej opinii, na video z rozróby we Wrocławiu widać, ze ci bijący, to profesjonaliści.

 14. Maciej said

  Oglądałem początek meczu Chorwacja – Irlandia i kibic na trybunach pokazywał taki sam gest. Myślicie, że to nasłaniec Rotszylda ?? Ten Ruski błazen to taki sam koleś jak w Polsce Ci którzy chodzą w koszulkach z Leninem i myślą, że są fajni i modni. Takie gesty są wynikiem ich implikowania do społeczeństwa po przez mass-media, muzykę, filmy. Dres adidasa, butelka coli w ręce flaga z sierpem i młotem i jestem wiracha z Rosji …

  Odp: 12

  Jeśli pan Tom stwierdza po tym filmie, że bili na nim profesjonaliści, to jestem w szoku, że zwykła bitka jest uznawana za jakąś formę profesjonalizmu, to bitka rodem z boiska mojej szkoły podstawowej, a nie profesjonalizm … Szukali zaczepki, bitki i sobie pokopali i obili jakiś ochroniarzy … Proste …

  http://www.dailymotion.com/video/xrf466_rosja-czechy-4-1-ruscy-zadymiarze-na-euro-2012_sport

 15. RomanK said

  TYm bojowkarzom robcie zdjecia….i odsylajcie je do Rosyjskiej Ambasady, czy Konsulatow!
  TO bojowkarze Kolorowej Miedzynarodowki Globalistycznej…

 16. Rysio said

  re 2. Aśka, przecież Bobola też jest obrzezany.

 17. Rysio said

  re 8. Nie. Bobola nie myśli – to taki typowy głupi żyd.

 18. Rysio said

  re 11. „……….naszych odwiecznych wrogow………..”

  Bobola, ty głupi parchu – naszym odwiecznym wrogiem była zawsze żydo-komuna.

  PS. Z przyjemnością bym ci otrzaskał ryj pie…lony jewreju.

  🙂

 19. Polskie służby pokazały we Wrocławiu, że cechuje je amatorstwo a nie profesjonalizm. Na dworcu powinna natychmiast pojawić się nieumundurowana grupka i wyłuskać 1-3 bijących. Gdyby ten w bereciku spokojnie podszedł to by zwinęli sztandar czerwony i odeszli. Mam nadziejęna dojżałość i stateczność obu stron w Warszawie a panu Bobolinależy wydzielić pola i tam niech oczekuje harcowników.

 20. revers said

  Wyglada to, jak i cala ta manifestacja w Warszawie wolnosci Rosji, na wielka
  manipulacje soctechniczna, PsyOP na sprawdzenie wytrzymalosci psychologicznej
  grup narodowych, a takze sprawdzenie sil policyjnych w imprezach masowych.

  Napewno dojdzie do kilku prowokacji jak z dnia 11.11.11, oraz medialnej zadymy.

  Przy okazji igrzysk odsuwa sie na plan dalszy przekrety przy budowie autostrad, a na szefow firm podwykonawczych zadajacych uregulowania zaleglych rachunkow, faktur preparuje sie zarzuty np. jazdy po pijanemu, sprawe emerytur, odplyw depozytow za granice z siostrzanych bankow.

 21. Rysio said

  re 14. „…Jeśli pan Tom stwierdza po tym filmie, że bili na nim profesjonaliści, to jestem w szoku, że zwykła bitka jest uznawana za jakąś formę profesjonalizmu, to bitka rodem z boiska mojej szkoły podstawowej, a nie profesjonalizm …”

  TomUSAA+ nie ma racji.
  Rację ma Maciej.

  Od razu widać na tym filmie, że biją się tam zwykli amatorzy. Poznać to po ich bardzo szerokich zamachowych ciosach – głównie sierpowych i wzrokowo widowiskowych, bardzo wyskokich kopnięciach – w stylu Brca Lee i jego słynnej bajki pt. „Wejście Smoka”. Typowa bijatyka wyrośniętej gówniażerii z podwórka jak słusznie zauważył Maciej.

  Takie ciosy i kopnięcia stosuje się głównie w walkach sportowych, w walkach bezpiecznych np. w boksie i różnych odmianach karate. Są one bardzo widowiskowe i minimalnie szkodliwe.

  Już nie raz pisałem, że w brutalnych i śmiertelnych systemach walki np. silat (a zwłaszcza kuntao) takich ciosów i kopnięć się nie stosuje, bo są one bardzo nieskuteczne.

  Przypominam, że z kuntao, które jest najbardziej brutalną formą kung-fu (zupełnie zresztą go nieprzypomina) nigdy nie udało się zrobić walki sportowej.

  Wszelkie próby usportowienia go zakończyły się niepowodzeniem.
  Głównym celem w Kuntao jest całkowite unieszkodliwienie systemu nerwowego przeciwnika tzn. jego mózgu, kręgów szyjnych i kręgosłupa.

  W kuntao w drodze do głównego celu tj. systemu nerwowego przeciwnika – tak niejako przy okazji – łamie się ręce i nogi przeciwnika.

  Nic takiego na tym filmie nie widać.

  Zainteresowani kuntao powinni sobie obejrzeć ( jeżeli jeszcze nie są zdjęte z internetu ) filmy kutntao i profesora Rick’a Hernandeza.

  http://softarchive.net/blogs/donke/primal_warrior_vol_rick_hernandez.741215.html

  Człowiek zaatakowany przez kogoś kto zna kuntao – albo zginie, albo w najlepszym wypadku zostanie sparaliżowany na resztę życia. Tak się składa że mechanika i technika ciosów w kuntao nie pozwala np. na „połowiczne” złamanie kręgów szyjnych.

  Koncepty Silat i Kuntao można znaleźć w książce Boba Orlando pt. „Indonesian Fighting Fundamentals: The Brutal Arts Of The Archipelago”

  Uff ! Idę na piwo – mamy tutaj lokalny festyn w NY.

  Może dam komu w ryj.

  😉

 22. Rysio said

  Nauka kuntao pod karą więzienia jest zabroniona na Filipinach i w Indonezji.

 23. Zerohero said

  re 1

  Jestem przeciwny rosyjskiemu marszowi, ale…

  Jak na profesora chemii to Bobola wyraża się o polityce w sposób bardzo uproszczony, prostacki wręcz. Irytująco prostacki. Niech się Pan nie dziwi zebranymi jobami.

  1. Z biciem, wojną i wszelkim awanturami trzeba ostrożnie. Mało było w Polsce powstań wywołanych tylko po to byśmy związali siły czyjegoś wroga? Kto wie, może tam kilku polskich „patriotów” w świętym oburzeniu zasadzi Ruskowi kosę w brzuch i będzie, że w Polsce są neonazi, których trzeba monitorować.

  2. W Polsce regularnie organizowane są marsze żywych, z wielkimi flagami Izraela i z uzbrojoną ochroną żydowską. Raz nawet przeleciały izraelskie F16. Nie słyszałem by wielcy przeciwnicy marszu Rosjan byli na nie! Może się boją, że ich Mossad pojedzie serią z UZI? Raz nawet żydowski ochroniarz skatował polskiego obywatela w Polsce za zwrócenie uwagi na hałas żydowksich autokarów. A może w gorącej wodzie kąpani przeciwnicy marszu Rosjan sami uczestniczą w Marszu Żywych?

  3. Z amerykańskiego okrętu zacumowanego na polskim wybrzeżu oddano z ciężkiego karabinu maszynowego dla żartu strzały w stronę miasta. Amerykańscy żołnierze na terenie Polski pobili taksówkarza. Czy Pan Bobola tak chętny do wysyłania rodaków na ulice zrobił coś? Pan mieszka w USA, liczę więc na petycje, a najlepiej jakiś akt sabotażu lub pobicie jankeskiego mundurowego :).

  4. Pan Bobola sprowadza polskie problemy i strategię do rynsztoka. Bójka uliczna grupy tępych kafarów. To ma być walka o Polskę? No tak, bo banki, MZS itp. to za wysokie progi dla polactwa. Tam się nie dzieje nic. Mamy być falującą czernią wypełnaiającą miasta jak na bliskim wschodzie.

  5. Polski rząd siedzi w kieszeni USA-UE-Rothshildów. Media mainstremaowe są antyrosyjskie. Zgoda na marsz wydaje się z lekka podejrzana. Z drugiej strony, jakby na to spojrzeć oczami zimnego czekisty Putina 😉 nie ma sensu wysyłać desantu prowokatorów, bo to nie Rosjanie będą pacyfikować polskich patriotów, a za to sami zbiorą minusy u Polaków. Ja bym się zainteresował kto po stronie rosyjskiej wpadł na taki genialny plan. Obstawiam spisek, ale nie wykluczam głupoty. Głupców w Rosji nie brakuje, tak jak u nas.

 24. Zerohero said

  Rysiu. Bobola to na 99% nie Żyd, tylko jest taki oryginalny i pisze prowokacyjnie. Obawiam się, że 166 też nie jest Żydówką, choć bardzo bym chciał. Wygodniej by się wtedy było z nią spierać. i z Tobą też! Rysiu skoro Ty promujesz Miltona Friedmana, to… he he

 25. Zerohero said

  Rysiu! Te kuntao to straszna rzecz, aż ciary przechodzą. Niech się kravmaga schowa.

 26. robertgrunholz said

  Rusofobia na polskiej prawicy: Ziemkiewicz, Cejrowski, Korwin… Jak to naprawić? Pozostaje dzielić się prawdziwą historią i informować o realnej sytuacji politycznej w Rosji, miast straszyć o ich rzekomo ogromnym potencjale militarnym.
  Nowy wpis o wychowaniu
  http://rgrunholz.wordpress.com/2012/06/10/nowy-porzadek/

 27. Rysio said

  re 24. Kravmaga to walka żydów. A jak dobrze wiadomo, żydzi bić się nie umią.

  Za to są bardzo dobrzy w reklamie.

  😉

 28. Rysio said

  re 23. ” Bobola to na 99% nie Żyd..”

  A co? Zaglądałeś mu w rozporek?

  Jeżeli tylko na 99% nie żyd tzn. że na 1% to żyd.

  🙂

 29. wi42 said

  Re: Rysio

  Mowimy, ze deszcz bedzie jutro na 40%. Ale jutro okazuje sie, ze deszcz jest (100%) lub go nie ma (0%). Podobnie o Boboli, to sa tylko przypuszczenia, a co jest napratwde nie wiemy.

 30. wi42 said

  Re: 22 Zh
  „Głupców w Rosji nie brakuje, tak jak u nas.” = To chyba jest najwazniejszy czynnik.

 31. RomanK said

  Rusofobia to znak rozpoznawczy Prawicy Parchatopolskiej:-)))))
  Panie Rysio..ogladalem filmik…to spece od prowokacji..gdyby zastosowali techniki prez pana stosowane tzn opisane polozyliby trupem badz ciezko okaleczyli..tu maja wywrzec efekt medialny…stad medialne wystepy..pan obserwuje wszystkich w ciemnych i czerwonych swetrach…to doskonale przygotwowana grupa bojowkarska do zadymy, obstawiajace i zabezpieczajaca doskonale obserwujaca zdarzenie..pan obejrzy jeszcze raz…
  Nie mam najmniejszej watpliwosci, ze to ludzi nie majacy nic wspolnego ani z kibicami ani z Rosjanami ani z Polakami:-)))) pan zobaczy reakcje policji:-)))) oni wiedza o co chodzi:-))))

 32. guła said

  Tak też powinno być z antifą panie Bobola.
  I nie ma o czym dyskutować.

  To nie My, nie Oni. To une.
  Eksterminacja jest, winnych nie ma.

  Rżnąć i nie patrzeć czy równo.

 33. guła said

  W myśl zasady jak nie ty Kaśkę to Kaśka ciebie.
  Potem się rozpatrzy kto winawat a kto kamuflaż.

 34. Kapsel said

  Atak kibiców z Rosji. Policja publikuje zdjęcia

  Wizerunki sześciu rosyjskich kibiców, którzy pobili stewardów na Stadionie Miejskim podczas meczu Rosja-Czechy, zostały opublikowane na stronie dolnośląskiej policji. Zgodę na upublicznienie wizerunków wydała wrocławska prokuratura.

  Jak poinformował PAP w niedzielę rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, zamieszczone na stronie policyjnej wizerunki pięciu najbardziej agresywnych kibiców uczestniczących w bójce oraz mężczyzny podejrzanego o odpalenie i rzucenie podczas meczu na płytę boiska racy – nie są zbyt wyraźne. – Zdjęcia mogłyby być lepsze, ale daliśmy to co mamy – powiedział PAP rzecznik.

  Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które przekazali do laboratorium kryminalistycznego. Z materiału wybrane zostały klatki filmu, na podstawie których policjanci będą ustalać sprawców, chodzi przede wszystkim o ich dane osobowe.

  Wybrano zdjęcia w sumie kilkunastu osób, które zostały przekazane policjantom, a także koordynatorowi spottersów Rosji oraz Straży Granicznej. Sprawcy będą także poszukiwani na drodze międzynarodowej wymiany informacji. Jednak wrocławska prokuratura wydała zgodę na upublicznienie wizerunków tylko sześciu najbardziej agresywnych Rosjan.

  Do awantury między kibicami a stewardami doszło chwilę po tym, jak na płytę boiska upadła odpalona raca. Jeden ze stewardów wymagał opatrzenia medycznego.

  UEFA wszczęła w sobotę procedurę dyscyplinarną przeciwko Rosyjskiej Federacji Piłkarskiej w związku z nagannym zachowaniem kibiców z tego kraju podczas piątkowego meczu we Wrocławiu.

  Według zapisów wideo, rosyjscy kibice rzucali z trybun race i wywiesili zabronione banery. UEFA chce także zbadać czy nie doszło do incydentów rasistowskich ze strony fanów z Rosji wobec piłkarzy z Czech. Komisja dyscyplinarna UEFA ma zbadać tę sprawę 13 czerwca.

  Z kolei przywódca Wszechrosyjskiego Związku Kibiców (WOB) Aleksandr Szprygin winą za incydent na stadionie obarczył pobitych przez fanów z Rosji stewardów, którzy – jak to ujął – zachowywali się po chamsku i pewnie za to dostali. Szprygin powiedział to w wywiadzie dla gazety Sowietskij Sport, opublikowanym w niedzielę na stronie internetowej.

  – Napakowani stewardzi z tatuażami Śląska (Wrocław) na rękach podeszli i w brutalny sposób próbowali zatrzymać człowieka, który niczego nie zrobił. Po prostu był na trybunie. Był obok, ale racy nie rzucił. Stewardów ostrzeżono raz, potem jeszcze raz… Takie zachowanie stewardów, a tak naprawdę – przedstawicieli polskiego kibolstwa, nie spodobało się kolegom naszego fana. Stewarda – powiedzmy – wyparto i nie dano zatrzymać człowieka – oznajmił lider WOB.

  Obrazek na wideo – być może – wygląda strasznie, ale stewardzi pewnie dostali za chamskie zachowanie. Chłopcy nie wytrzymali, gdy steward powiedział słowo +kurwa+. Później wszyscy spokojnie opuścili stadion – dodał Szprygin.

  Zaznaczył, że WOB nie popiera rzucania rac na stadionach. Smutne będzie, jeśli drużyna zostanie ukarana za zachowanie kibiców – powiedział. Pytany o rasistowskie okrzyki rosyjskich fanów pod adresem jednego z czeskich piłkarzy, szef WOB odparł, że niczego takiego nie słyszał.

  Szprygin zasugerował, że zarzuty wobec kibiców z Rosji mogą mieć związek z pozaboiskowym wspieraniem reprezentacji Polski. Niewykluczone, że polski zespół będzie ciągnięty za uszy. Jeśli polska reprezentacja nie będzie na miejscu zapewniającym awans, to Rosji odebrane zostaną trzy punkty za zachowanie kibiców. Nasza drużyna wyjdzie z pierwszego miejsca albo wcale nie awansuje – oświadczył.

  http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/atak;kibicow;z;rosji;policja;publikuje;zdjecia,111,0,1102447.html

  Koczownicy !

  Przestańcie szczuć Polaków na Rosjan !

 35. Guła said

  Jak u Batki

 36. ŻYDO-bolszewicy z pod znaku sierpa i młota WYMORDOWALI po 1917 roku ponad 25 MILONÓW rdzennych Rosjan, czyli ponad 1/5 Narodu Rosyjskiego ! said

  PYTAM się bardzo poważnie rdzennych Rosjan z Rosji – DLACZEGO POZWALAJĄ tak się strasznie UPAKARZAĆ tym, którzy wspierają tradycję ŻYDO-bolszewików, którzy z zimną krwią ubranym w koszulki z nadrukiem SIERPA i MŁOTA lub niosacych czerwone flagi-szturmówki z symbolami sierpem i młotem – symbolem kontynuatorów ŻYDO-bolszewików KOMUNISTÓW z obywatelstwem Rosji.

  To że atentyczni rdzenni Rosjanie noszą z dumą biało-niebiesko- czerwone flagi lub ubrani są w koszulki z nadrukiem dwugłowego pozłacanego orła to jest dla mnie Polaka ZROZUMIAŁE.

  Ale to, że rdzenni etniczni Rosjanie DOPUSZCZAJĄ oraz głupio tolerują, aby w ich tłumie znajdowali się ZWOLENICY ŻYDO-bolszewi afiszujący się ŻYDOSKIMI symbolami sierpa-młota, czyli tych PROWOKATORÓW, którzy przecież w 100% utrzsamiają się z tymi, którzy cynicznie WYMORDOWALI elitę Rosji oraz ponad 25 MILONÓW etnicznych rdzennych Rosjan czyli ponad 20% Narodu Rosyjskiego to tego NIE jestem w żaden sposób zrozumieć !

  Przecież ci osobnicy obnoszący się symbolami sierpa i młota czyli MORDERCÓW ŻYDO-bolszewików to są autentyczni WROGOWIE Rosjan i Narodu Rosyjskiego, którzy RAZ i na ZAWSZE powinni być w końcu WYELIMINOWAĆ z polityki Rosji, aby NIE szkodzili Rosjanom, a tym czasem to następne ROZWYDŻONE pokolenie ŻYDO-bolszewii z obywatelstwem rosyjskim(udający „rosjan”) wspierane przez żydostwo śiatowe dalej działa na SZKODĘ Narodu Rosyjskiego mieszajac się z tłumem etnicznych Rosjan !

 37. Marucha said

  Re 36:
  Dokładnie takie same pytania można postawić Polakom.

 38. james said

  ta data tez ma szwoja kabalistyczna wymowe 12,06 ; 6,6,6 w sam raz do ogromnej prowokacji, pewnie rakiety juz gotowe, i w koncu bedzie mozna miec nowa ziemie obiecana

 39. dtzkyyy said

  Ten kij ma dwa końce, Panowie: http://kicking-foot.livejournal.com/141923.html.

  U nas tu też tym sierpem z młotem dzisiaj powiało.

  Utrzymamy się od wzajemnej bojki, te sierpomłotowce się obsrają, o czym wolę pomodlić się gorąco.

 40. Brat Dioskur said

  Zachodnie media doniosly ,ze w zwiazku z rozruchami we Wroclawiu przedst. rosyjskiego zwiazku p.noznej ,trener i kapitan ekipy w gescie pojednawczym zlozyli wieniec wmiejscu upamietniajacym katastofe smolenska.Nie podano jednak dokladnej lokalizacji ,wiec nie przypuszczam ,zeby to zrobiono pod nosem chrabiemu Bulowi ,czyli przed Pal. Namiestnikowskim.
  Inny mily dla nas gest to zlozenie holdu ofiarom katynia przez Chorwatow.

 41. Brat Dioskur said

  …Katynia ,oczywiscie.

 42. czupryn said

  Zgadzam się tylko z jednym – nie wolni dać się sprowokować.

 43. dziecko Boga said

  JAKZE JESTESMY DUMNI Z PATRIOTYCZNEJ POLSKIEJ MLODZIEZY NASZYCH KOCHANYCH KIBICOW PILKARSKICH….BOG, HONOR I OJCZYZNA … TYLKO KRZYZEM ZWYCIEZYMY…RAZEM Z JEZUSEM CHRYSTUSEM KROLEM POLSKI!!! RYCERZE CHRYSTUSA KROLA KSIEDZA NATANKA SA WYRZUCANI DZIS Z KOSCIOLOW BO NOSZA CZERWONE PLASZCZE NA KTORYCH JEST KRZYZ, OBRAZ CHRYSTUSA W KORONIE I ORZEL POLSKI…KSIEZA WYSMIEWAJA TE „KOLOROWE SZMATKI”, KAZA JE PALIC, DRWIA, KPIA I KASAJA NA KAZDEJ MSZY…WCZORAJ PROBOWALI WYRZUCIC DWOCH RYCERZY W PLASZCZACH, ALE INNI WIERNI ZACZELI KRZYCZEC, ZE NIKT NIE BEDZIE NIKOGO WYRZUCAC Z NASZEGO KOSCIOLA…DODAM TYLKO ZE W TYM SAMYM CZASIE BYLI RYCERZE KOLUMBA W CZERWONYCH PLASZCZACH, BEZ SYMBOLI POLSKICH I BOSKICH..I ICH KSIADZ PROBOSZCZ NIE WYRZUCAL…MIEJSCE TORONTO…W NAJBLIZSZA SOBOTE 16 CZERWCA O 16 ZAPOWIEDZIAL ZJAZD MASONOW-KOLUMBOW Z CALEGO TORONTO I OKLOLICY ORAZ MASONSKIE PASOWANIE NA KOLUMBOW 4 STOPNIA…. CHCA NAM UKRASC I POLSKE I KOSCIOL…czy masoni zrobia zamach w Polsce 16 czerwca okolo 22.00 czasu polskiego???jest to czas tej masonskiej mszy u nas…zwykle msza jest o 17.00 a zmienili na 16.00 w Polsce jest wowczas 22.00!!!

 44. Brat Dioskur said

  No gdzie sa te gieroje z ONR-ow tak chetnie hajlujacy na polskich swietach narodowych.Teraz trzeba tworzyc 5-6 osbowe teamy i takiemu napotkanemu gnojkowi z nalana od tluszczu morda wyrwac czerwona szmate z reki a jak podskakuje to przemeblowac facjate….

 45. Piotrx said

  „Już wiadomo, że na Polskę napuszczono agenturę z Rosji. Nie, to nie jest agentura rosyjska, podobnie jak pod Krzyżem Smoleńskim bydła nie robiła agentura polska, choć polskojęzyczna.”

  Nie bardzo rozumiem przeciez w innym wątku niektórzy usiłowali udowadniać, że

  Жиды już w Rosji nie правят
  https://marucha.wordpress.com/2012/06/04/жиды-juz-w-rosji-nie-правят/

  no więc skąd ta wymieniona w artykule obca agentura w Rosji? Kto ją tam stworzył i kto napuscił? Jak jest ona liczna? Dlaczego taki Szprygin jest szefem Wszechrosyjskiego Związku Kibiców? (vide wpis 10) Czyżby sami Rosjanie w Rosji nie mieli na to wpływu tak jak nie mają na swoje sprawy Polacy w Polsce czy Amerykanie w USA?

  niestety ale i w Polsce i w Rosji i w USA nadal правят ….

 46. Zerohero said

  Przecież większość żydowskich oligarchów, którzy się nakradli za Jelcyna nadal sobie żyje spokojnie. Putin wymusił na nich tylko kompromis. TYLKO. Może czytelnikom Gazety Polskiej i Gazety Wyborczej się wydaje, że Putin tam rządzi żelazną ręką i jak cokolwiek się dzieje, to za jego wiedzą, przyzwoleniem albo i podpuszczeniem. Gucio prawda.

  Poza tym w tym linku wcale nie ma kategorycznych stwierdzeń, że w Rosji nikt z zagranicy nie miesza. Z resztą gdyby były, to co to za argument? Gajowego Pan nie zna? Gajowy wkleja różne rzeczy. Gdyby sam pisał teksty, to można ewentualnie wypomnieć niekonsekwencje.

 47. Marucha said

  Re 45:
  Obca agentura może oczywiście znajdować się w Rosji – i się znajduje, czego dowodem liczne demonstracje antyrządowe „opozycji demokratycznej”. Nie znaczy to jednak, że agentura rządzi Rosją. Przeciwnie, owe demonstracje świadczą, że Putin nie jest ich człowiekiem.

 48. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 49. dtzkyyy said

  Re. 47.

  Ot co: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UTn66PMGucE#!

 50. aga said

  Panie Dtzkyyy,
  coś dla Pana:

  W książce „Masoneria polska 2012” przyjmuję hipotezę, że polska masoneria rytu francuskiego, dla której matecznikiem było WSI współpracuje ściśle z rosyjską masonerię rytu francuskiego ukrytą w GRU.

  1. Masoneria w Rosji

  Rosja to taki kraj, w którym wszystko podlega specyficznej rusyfikacji przybierając nowy, często bardzo daleki od pierwowzoru „rosyjski” kształt. Rosyjski komunizm, przede wszystkim w wersji stalinizmu, był chyba bardziej rosyjski niż marksistowski. Rosyjska demokracja jest bardziej rosyjska niż demokratyczna. Rosyjska masoneria rytu francuskiego również podlegała przez ponad 200 lat swojego istnienia specyficznej ewolucji. Jeśli chcemy się o tym przekonać powinniśmy studiować teksty Aleksandra Dugina.

  2. Kim jest Aleksander Dugin?

  To rosyjski intelektualista umieszczany na trzydziestej szóstej pozycji na liście osób posiadających wpływ na sposób myślenia w Rosji. Jego notę biograficzną znajdującą się w rosyjskiej Wikipedii zaczyna informacja, że jest synem generała GRU (to jakoś bardzo rosyjskie; w Polsce i w Europie biografię zaczyna się od daty urodzenia). Swoją intelektualną, publiczną aktywność rozpoczął on w 1991 r. wydając pracę pod znamiennym tytułem „Drogi absolutu”. Tytuły jego pozostałych głównych prac też są znamienne: „Misteria Eurazji”, „Teoria hiperborejska”(hiperboreje to północny lud w mitologii greckiej, który cieszył się „ciągłym i idealnym szczęściem oraz wieczną młodością”; „Hiperborejczyk jest sprawcą, podmiotem działającym, bojownikiem walczącym w porządku materialnym, ziemskim o realizację porządku zupełnie innego, wyższego rzędu”; pojęcie to używane jest przez tzw. nową prawicę, ale również przez neopogaństwo i masonerię), „Konserwatywna rewolucja”, „Templariusze proletariatu” [1][1].
  Przed 1989 r. Dugin był zwolennikiem filozofii Nietschego i myślicieli reprezentujących neopogaństwo i okultyzm, takich jak Julius Evola, Rene Guenon, Hermann Wirth. Potem ewoluował w kierunku doktryny Eurazji[2][2].

  W 1999 r. rozpoczął wykłady w Akademii Wojskowej Sztabu Generalnego Federacji Rosyjskiej. Jego książka pt. „Podstawy geopolityki. Geopolityczna przyszłość Rosji” (1997) „została zalecona jako podręcznik dla studentów w rosyjskich akademiach wojskowych i dyplomatycznych”. Dugin „utrzymuje bliskie kontakty z oficerami Sztabu Generalnego, m.in. generałami Iminowem i Piszczewem oraz ze środowiskiem miesięcznika Orientir wydawanego przez Ministerstwo Obrony Rosji”. Z rosyjskiej Wikipedii dowiadujemy się, że: „Od czasu objęcia władzy przez Władimira Putina rozpoczął się nowy okres działalności politycznej Aleksandra Dugina – od radykalnej opozycji, przeniósł się na stanowisko lojalności wobec reżimu”[3][3].

  Dugin związany jest, jak widać, przede wszystkim z wojskiem i wyraźnie reprezentuje opcję GRU i, jak wszystko wskazuje, pozostaje w ścisłych kontaktach z jego dowództwem.

  Najważniejszą pracą Dugina jest, z naszego punktu widzenia, książka pt. „Konspirologia”. Można ją znaleźć w Internecie (w oryginale) pod adresem: http://arctogaia.com/public/consp/consp1.htm

  3. Masońska doktryna prezentowana przez Dugina

  Dugin twierdzi w „Konspirologii”, że historia świata jest ciągiem, przede wszystkim masońskich, spisków. Te spiski mogą być dobre i złe. Wiele dobrych spisków jest efektem „działalności tajnych organizacji okultystycznych”. Jedna z nich kryje się w GRU od początku jej istnienia. GRU zawsze była bowiem przeniknięta przez Tajny Zakon Eurazji i konsekwentnie zmierzała do realizacji idei Eurazji. Dugin tę ideę reprezentuje. Chodzi o to, by wytworzyć Eurazję – jednolite duchowo i kulturowo pogańskie państwo obejmujące Rosję, Chiny, wszystkie narody zamieszkujące na zachód od Uralu, w tym narody słowiańskie i Turcję[4][4].

  Ta koncepcja zgadza się z przyjmowana przez masonów wszelkich obediencji koncepcją powstawania państwa światowego, które byłoby federacją pięciu „związków narodów”: związku narodów brytyjskich, związku narodów paneamerykańskich, związku narodów paneuroazjatyckich (Eurazja), związku narodów paneuroafrykańskich i związku narodów panazjatyckich[5][5].

  Na ten temat pisałem trochę w swojej „Masonerii 1999”[6][6].

  Dugin nieco jednak modyfikuje tę wizję. Stwierdza bowiem, że to Amerykanie chcą stanąć na czele państwa światowego i niszczą w tym celu świat przez globalizację i że trzeba z nimi wałczyć tak, by to Rosja stała się liderem w tym Związku Wszechświatowym. Najbliższym sojusznikiem Rosji spoza Eurazji, mogą być tylko Niemcy[7][7].

  4. Masoneria rosyjska i GRU

  Dugin dużo miejsca w swej pracy poświęca GRU starając się wykazać, ze tylko GRU było wiernej tej koncepcji i że jest to jedyna organizacji, która może ten proces przeprowadzić[8][8].

  Warto przy okazji wspomnieć o innych książkach Dugina, które również dostępne są w Internecie. I tak np. książka „Spisek”( „Conspiracy”) poświecona jest prawie w całości masonerii światowej. Dugin omawiając szczegółowo poszczególne organizacje i instytucje masońskie, takie np. jak Komisja Trójstronna stwierdza, że przeciwni masonerii mogą być tylko ci, którzy wierzą w Chrystusa.

  W taki oto sposób komentuje koncepcję Dugina jeden z komentatorów politycznych portalu „Salon 24 – forum niezależnych publicystów”: „Artykułowana była (koncepcja tzw. Związku Europejskiego – dop. S. K.), m.in. przez Michaiła Gorbaczowa, a obecnie – m.in. przez Siergieja Karaganowa i Aleksandra Dugina z przyklaśnięciem wielu członków establishmentów państw zachodnich. Ma ona za cel pierwszorzędny integrację całego kontynentu Eurazji przez „Blok Kontynentalny” (opartego o oś Moskwa-Pekin, przy czym strefą wpływów ZSRS/Rosji Sowieckiej jest w tym planie właśnie Europa). Koncepcja „Europejskiego Wspólnego Domu”, jest częścią globalistycznych ambicji elit Rosji Sowieckiej i ChRL, z czym te zresztą się nie kryją i wielokrotnie oznajmiają, ustami swoich przedstawicieli takich, jak wspomniani Karaganow i Dugin.Koncepcja Dugina zakłada „nowy porządek światowy” oparty o podział na „wielkie przestrzenie”, gdzie jedną z dopuszczalnych opcji jest „eurazjatycka wielka przestrzeń” rozciągająca się od Atlantyku po Pacyfik. Inspiratorem tego „nowego porządku światowego” mają być oczywiście Moskwa i Pekin, zarządzające „międzynarodową walkę z globalizmem”, którego centralą są – w optyce sowieckiego geostrategia – Stany Zjednoczone”[9][9].

  5. Wobec Polski: „Trzeba rozkładać katolicyzm od środka”

  Najciekawsze zostawiłem na koniec. Są to wypowiedzi Dugina, dotyczące Polski, które pojawiły się w wywiadzie udzielonym przez niego Grzegorzowi Górnemu z „Frondy”. Można by założyć, że przedstawione jest w nich stanowisko masonerii ukrytej w GRU wobec Polski.

  Grzegorz Górny zadaje Duginowi następujące pytanie: „Czy są w polskiej tradycji jakieś pierwiastki, które wydają się Panu pociągające?”. A oto odpowiedź Dugina: „Stanowczo bliższe są mi słowiańsko-eurazjatyckie źródła polskości, ich element etniczny, a nawet pogański. Pociągają mnie pewne pierwiastki wschodnie czy też orientalne, kultura mniejszości. Myślę, że to, co najlepsze w polskiej historii, to tradycja żydowska w małych miasteczkach wschodniej Polski. Właściwie interesuje mnie w Polsce wszystko, co było antykatolickie: polska masoneria i okultyści, Jan Potocki i Hoene-Wroński, Mienżyński (zastępca szefa Czeka Feliksa Dzierżyńskiego – dop. S. K.) i Dzierżyński… Oni wszyscy wybrali drogę eurazjatycką”. [10][10]

  A oto następne pytanie Górnego: „Słowem, z Pana punktu widzenia korzystne są wszelkie działania antykatolickie w Polsce?”. Odpowiedź Dugina: „Dokładnie tak. Trzeba rozkładać katolicyzm od środka, wzmacniać polską masonerię, popierać rozkładowe ruchy świeckie, promować chrześcijaństwo heterodoksyjne i antypapieskie. Katolicyzm nie może być wchłonięty przez naszą tradycję, chyba że zostanie głęboko przeorientowany w kierunku nacjonalistycznym i antypapieskim. Gdyby w Polsce działała loża w rodzaju irlandzkiej Złotej Jutrzenki, której liderzy, np. William Butler Yeats czy Maud Gonne, z jednej strony byli katolikami, z drugiej zaś – fanatycznymi okultystami zainspirowanymi kulturą celtycką, to można mieć jakąś nadzieję. Tacy ludzie mogliby rozkładać katolicyzm od wewnątrz i przeorientowywać go w kierunku bardziej heterodoksyjnym, a nawet ezoterycznym. Moi znajomi w Polsce mówią mi zresztą, że są u was takie grupki, mające związek z telemizmem czy dorobkiem Alistaira Crowleya”[11][11].

  6. Rosja, Niemcy, Polska

  Dugin wprost mówi o ścisłej więzi pomiędzy Rosją i Niemcami i o tym, że należy ją maksymalnie pogłębiać: – „Koneczny miał rację. Niemcy są wewnętrznie podzielone. Bawaria ciąży ku Zachodowi, Prusy ku Wschodowi. Prusy to taka mała Rosja wewnątrz Niemiec. (…) To nasze zadanie. Zjednoczyć się z Niemcami i stworzyć potężny blok kontynentalny”[12][12].

  7. „Rosja nie jest zainteresowana w istnieniu niepodległego państwa polskiego w żadnej formie”

  Dugin stawia wreszcie kropkę nad „i”: „Jesteśmy zainteresowani wchłonięciem, przy pomocy wywieranego przez nas nacisku, maksymalnej liczby dopełniających nas kategorii. Nie jesteśmy zainteresowani kolonizowaniem tak jak Anglicy, lecz wytyczaniem swoich strategicznych granic geopolitycznych bez specjalnej nawet rusyfikacji, chociaż jakaś tam rusyfikacja powinna być. Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana w istnieniu niepodległego państwa polskiego w żadnej formie”[13][13].

  Dodaje jeszcze: „Polska znajduje się w tragicznej sytuacji geopolitycznej. Zarówno oni (tzn. Nowy Światowy Porządek), jak i my (Eurazjaci) chcemy pozbawić was waszego katolicyzmu. Nasza oferta jest jednak lepsza, ponieważ przy nas będziecie mogli przynajmniej rozwijać i realizować swoją słowiańską tożsamość. Im mniej wpływowe są więc siły prowschodnie w lobby antykatolickim, tym wasza sytuacja staje się tragiczniejsza. Mam jednak nadzieję, że pojawią się u was siły ciążące ku eurazjatyzmowi, może nastąpi jakaś synteza skrajnej prawicy ze skrajną lewicą”[14][14].

  8. Kultura i duchowość masońskiej Eurazji

  Jaka ona jest czy, raczej, jaka powinna, według masonów, być?

  Dugin w znacznej mierze odpowiada na to pytanie w następującej swojej wypowiedzi: „Wszystko zależy od tego, co nazwiemy chrześcijaństwem. Prawosławie i chrześcijaństwo to dwie różne rzeczy. Kiedy mówi Pan: „chrześcijaństwo”, ma Pan na myśli katolicyzm albo coś analogicznego do katolicyzmu. Tymczasem prawosławie definiuje się jako niekatolicyzm. Jeśli więc katolicyzm to chrześcijaństwo, wówczas prawosławie to niechrześcijaństwo. I na odwrót: jeśli my jesteśmy chrześcijanami, to wy nie jesteście. Opieram się tu nie tylko na twierdzeniach naszych ojców po wielkiej schizmie, ale także na autorytetach z VIII czy IX w. takich jak Focjusz. Prawosławie, które nie jest religią, lecz tradycją, jest o wiele bliższe temu, co nazywamy pogaństwem. Ono obejmuje i włącza w siebie pogaństwo. Nauka ojców kapadockich czy palamitów nie wchodzi w totalny konflikt z normami pogańskimi, a jedynie transformuje przedchrześcijańskie archetypy w prawosławnych kontekstach”[15][15].

  Z powyższej wypowiedzi wynika, że Eurazja masonerii rytu francuskiego ma być krainą, w której duchowość i kulturę będzie wyznaczać specyficzna forma teologii różokzyża czyli tzw. kabały chrześcijańskiej. Duchem i zasadą ma tu być kabała, formą chrześcijaństwo, treścią wypełniająca tą formę kabalistyczny panteizm uwspółcześniony o pewną formę New Age – nowego pogaństwa, co w praktyce oznacza bogatą mieszankę różnorodnych kultów pogańskich z akcentem na kulty powstałe na obszarze Eurazji.

  Dugin sugeruje w poprzednio zacytowanych wypowiedziach, tak jak Rybicki, że jednym z istotnych, dominujących nurtów duchowych i kulturowych ma być autentyczny nurt kabalistyczny, a zatem wyrastający z kabalistycznej tradycji żydowskiej.

  9. „Trzeba organizować zamachy”

  Mówi też: „Europa ma dziś wybór: eurazjatyzm lub atlantyzm. Albo pójdzie z Rosją, albo z Ameryką. Jeżeli europejska Nowa Prawica wybiera nas, to znaczy wybiera żywioł barbarzyński, a więc musi przyjąć nasze metody działania. Trzeba organizować zamachy, zajmować się sabotażem, podpalać, wysadzać w powietrze mosty. Prawdziwy antymondializm to destrukcja i terror. (…) Trzeba stworzyć guerillę. Jeśli jesteś przeciw Nowemu Światowemu Porządkowi, to weź nóż, załóż maskę, wyjdź wieczorem z domu i zabij choć jednego yankie. Dlatego tak bliska jest mi Nowa Lewica, Czerwone Brygady, Rote Armee Fraktion. Nasze zadanie nie ogranicza się tylko do kultury, nasze zadanie to dokonanie realnej rewolucji. Do tego potrzebna jest ideologia i przygotowanie intelektualne, ale bez konkretnego uczestnictwa w akcji, bez przeżycia frontowego, bez chrztu bojowego – pozostanie to dla nas nieosiągalne.(…). Nowa Prawica to tylko projekt, my zaś jesteśmy projektantami i realizatorami, architektami i budowniczymi. Przyszłość nasza jest”[16][16].

  Czy te wypowiedzi Dugina, fakt, że wskazuje on na GRU jako jedyną organizację, która może zrealizować przedstawione przez niego idee nie rzucają pewnego światła na „katastrofę” smoleńską?

  A oto spis treści książki „Masoneria polska 2012”

  http://krajskiomasonerii.nowyekran.pl/post/64283,czy-polska-masoneria-wspoldziala-z-rosyjska

 51. aga said

  [1][1] http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Dugin; patrz też: rosyjska Wikipedia pod hasłem Aleksander Dugin; http://pl.wikipedia.org/wiki/Hiperboreadzi; Hiperborejczyk, rozmowa z Bogdanem Herbutem Koziełem, Fronda, za: http://niniwa2.cba.pl/FASZI.HTM

  [2][2] Patrz: rosyjska Wikipedia pod hasłem Aleksander Dugin.

  [3][3] Tamże; http://niniwa2.cba.pl/rosja10.htm

  [4][4] http://arctogaia.com/public/consp/consp1.htm; pot.: http://politykawschodnia.salon24.pl/227351,futurologia-rosji-czesc-ii-pozytywny-scenariusz; http://wbimab.salon24.pl/146469,polscy-euroazjaci-kolejna-odslona-zdrady

  [5][5] Por. Epiphanius, Ukryta strona dziejów. Nowy Porządek Świata. Nowy Ład Ekonomiczny. Globalizm. Masoneria i tajne sekty. Tłumaczenie J. W., Komorów 2009, 580.

  [6][6] S. Krajski, Masoneria 1999, Warszawa 1999, s. 201-203.

  [7][7] http://arctogaia.com/public/consp/consp1.htm; por. http://politykawschodnia.salon24.pl/227351,futurologia-rosji-czesc-ii-pozytywny-scenariusz; http://politykawschodnia.salon24.pl/221320,arktyka-2100-nowy-uklad-geopolityczny; http://wbimab.salon24.pl/146469,polscy-euroazjaci-kolejna-odslona-zdrady

  [8][8] http://arctogaia.com/public/consp/consp1.htm

  [9][9] http://jaszczur09.salon24.pl/327404,zamach-w-norwegii-w-cieniu-kremla

  [10][10] Czekam na Iwana Groźnego, Fronda, 11 12, 1998, rozmowa z Aleksandrem Duginem, rozmawiał: Grzegorz Górny, Moskwa, marzec 1998), za: http://niniwa2.cba.pl/rosja10.htm

  [11][11] Tamże.

  [12][12] Tamże.

  [13][13] Tamże.

  [14][14] Tamże.

  [15][15] Tamże.

  [16][16] Tamże.
  [1][1] http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Dugin; patrz też: rosyjska Wikipedia pod hasłem Aleksander Dugin; http://pl.wikipedia.org/wiki/Hiperboreadzi; Hiperborejczyk, rozmowa z Bogdanem Herbutem Koziełem, Fronda, za: http://niniwa2.cba.pl/FASZI.HTM

  [1][2] Patrz: rosyjska Wikipedia pod hasłem Aleksander Dugin.

  [1][3] Tamże; http://niniwa2.cba.pl/rosja10.htm

  [1][4] http://arctogaia.com/public/consp/consp1.htm; pot.: http://politykawschodnia.salon24.pl/227351,futurologia-rosji-czesc-ii-pozytywny-scenariusz; http://wbimab.salon24.pl/146469,polscy-euroazjaci-kolejna-odslona-zdrady

  [1][5] Por. Epiphanius, Ukryta strona dziejów. Nowy Porządek Świata. Nowy Ład Ekonomiczny. Globalizm. Masoneria i tajne sekty. Tłumaczenie J. W., Komorów 2009, 580.

  [1][6] S. Krajski, Masoneria 1999, Warszawa 1999, s. 201-203.

  [1][7] http://arctogaia.com/public/consp/consp1.htm; por. http://politykawschodnia.salon24.pl/227351,futurologia-rosji-czesc-ii-pozytywny-scenariusz; http://politykawschodnia.salon24.pl/221320,arktyka-2100-nowy-uklad-geopolityczny; http://wbimab.salon24.pl/146469,polscy-euroazjaci-kolejna-odslona-zdrady

  [1][8] http://arctogaia.com/public/consp/consp1.htm

  [1][9] http://jaszczur09.salon24.pl/327404,zamach-w-norwegii-w-cieniu-kremla

  [1][10] Czekam na Iwana Groźnego, Fronda, 11 12, 1998, rozmowa z Aleksandrem Duginem, rozmawiał: Grzegorz Górny, Moskwa, marzec 1998), za: http://niniwa2.cba.pl/rosja10.htm

  [1][11] Tamże.

  [1][12] Tamże.

  [1][13] Tamże.

  [1][14] Tamże.

  [1][15] Tamże.

  [1][16] Tamże.

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1052-stanis%C5%82aw-krajski-czy-polska-masoneria-wsp%C3%B3%C5%82dzia%C5%82a-z-rosyjska

 52. dtzkyyy said

  Dziękuję, Pani Ago. Poczytam wieczorem, bo teraz patrzę na moskiewski „Marsz milliardów” liczący kilka tysięcy antyputinowców.

  PUTIN ynów zwyciężył, Pani.

 53. Brat Dioskur said

  Holenderski pomocnik van Bommel ma byc przesluchany przez polska policje na okolicznosc rzekomo rasistowskich okrzykow wydawanych przez grupe kibicow na stadionie Wisly w czasie otwartego treningu kadry holenderskiej.W programie TV hol. siedzacy obok niego trener Marvijk stwierdzil ,ze nic podobnego nie slyszal. Wydaje sie wiec ,ze „akcja” van Bommela moze byc jedna z serii tzw. upokarzania Polski na arenie swiatowej ,co zapowiedzaino juz bodajze w 97′.Poza tym mecz Polska -Rosja ma byc powtorka Bitwy Warszawskiej ,tak przynajmniej twierdza zachodnie media.

 54. Kapsel said

  Marsz kibiców z Rosji na Stadion Narodowy

  Marsz rosyjskich kibiców wstrzymała policja przed Stadionem Narodowym po tym, jak doszło do przepychanek. Marsz próbowali zakłócić pseudokibice. Zatrzymano 56 osób, 10 jest rannych

  10 osób, w tym dwóch Rosjan, Niemiec i siedmiu Polaków, zostało – według wstępnego bilansu policji – rannych w burdach, do których doszło w Warszawie podczas przemarszu rosyjskich kibiców na Stadion Narodowy.

  – Przemarsz rosyjskich kibiców próbowała zakłócić grupa chuliganów. W tym momencie mogę powiedzieć jedynie, że policjanci reagowali na bieżąco, były zatrzymania – powiedział rzecznik KSP Maciej Karczyński. Według nieoficjalnych informacji PAP, zatrzymanych zostało kilka osób.

  – Z naszych informacji wynika, że grupa ok. 100 chuliganów, zarówno polskich jak i rosyjskich, próbowała doprowadzić do konfrontacji. Policjanci do tego nie dopuścili. W tej chwili na komendy przewieziono już 40 osób – powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.

  Przed zejściem z mostu na czele marszu doszło do bójek i przepychanek, rzucano kamieniami i puszkami. Według reportera PAP, w czasie interwencji policja użyła gazu. Kilka osób w przepychankach odniosło obrażenia, były opatrywane na miejscu.

  Rosyjscy kibice byli kierowani przez policję w kierunku zejść z mostu; udawali się w kierunku stadionu przez Wał Miedzeszyński.

  Przed wymarszem w pobliżu stacji Warszawa Powiśle zgromadziła się kilkusetosobowa grupa polskich kibiców, którzy na śpiewy i okrzyki Rosjan reagowali własnymi okrzykami i skandowaniem: „Polska biało-czerwoni”, „Polska do boju”, „Biało-czerwone to barwy niezwyciężone”; wznoszono też nieprzychylne wobec Rosjan okrzyki. Policja oddzieliła kordonem obie grupy. Doszło do drobnych przepychanek z policją.

  Rosyjscy kibice szli lewą stroną mostu Poniatowskiego, oddzieleni kordonem policji.

  Wcześniej, bliżej centrum Warszawy, na rondzie de Gaulle’a, doszło do utarczek kibiców obu reprezentacji. Reporterka PAP była świadkiem agresywnych zachowań polskich psedukibiców. Część z nich miała zamaskowane twarze; rzucano petardy. Interweniowała policja.

  W trakcie marszu rosyjscy miłośnicy piłki nożnej zapewniali, że ich kibicowanie nie ma charakteru politycznego. „Dla mnie liczy się tylko sport, a nie walka ani polityka” – powiedział PAP Aleksander Samary. „Bardzo mi się u was podoba, Warszawa jest piękna” – dodał.

  Już przed wejściem na stadion rosyjscy kibice oceniali, że prowokatorzy są po obu stronach, a ich zachowanie to głupota.

  Przejście Rosjan uzgodniono z władzami Warszawy. Przedstawiciele fanów z Rosji spotkali się m.in. z dyrektor biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego Ewą Gawor, którą poinformowali, że przemarsz nie będzie miał podtekstu politycznego.

  Rosyjscy fani piłki nożnej w piśmie do warszawskiego magistratu napisali, że „przemarsze kibiców rosyjskich są tradycją w czasie mistrzostw Europy”. Mecz Polska-Rosja zbiega się również z obchodzonym 12 czerwca świętem narodowym Federacji Rosyjskiej – Świętem Niepodległości, nazywanym Dniem Rosji.

  http://www.rp.pl/artykul/10,890982-Marsz-kibicow-z-Rosji-na-Stadion-Narodowy.html

Sorry, the comment form is closed at this time.