Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wiedza wspólna

Posted by Marucha w dniu 2012-06-10 (Niedziela)

Drodzy Przyjaciele. Dzielę się wiedzą z dwóch tematów z inspiracji innych.

Jest to wiedza powszechna wyrażona być może innymi słowami i zdaniami, ale wiedza wspólna a więc nie mogę sobie rościć do tego żadnych specyficznych praw. Jeśli ktoś chciałby dzielić się tym w swoim środowisku z moim nazwiskiem czy bez albo w innych słowach ma do tego drogę otwartą. Jeśli jednak z moim nazwiskiem i adresem to proszę nie zmieniać formy i treści.

Nazwisko Walther Raurhenau zasłynęło w 1922 niechlubnie w Polsce ale chlubnie wśród Niemców i generalnie mówiąc wśród Aszkanazi i im pochodnych i innych wrogów Polski, (Układ w Rapallo). Był bogatym przemysłowcem, żydem, ministrem Kanclerza Niemiec Josef(a) Wirth.

W 1922 roku Kanclerz Niemiec Josef Wirth oświadczył, że Polskę trzeba wykończyć i do tego będzie zmierzać jego polityka.

W późniejszych czasach ustanowiono w Niemczech Nagrodę Imienia Walther(a) Raurhenau:
http://wpolityce.pl/artykuly/29723-w-1922-roku-kanclerz-niemiec-josef-wirth-oswiadczyl-ze-polske-trzeba-wykonczyc-i-do-tego-bedzie-zmierzac-jego-polityka

Premier Polski Tusk (2012) przyjął tę nagrodę.

Inna nagroda/medal Niemiec to Gustawa Stresemanna innego śmiertelnego wroga Polski. Ten medal przyjął Władysław Bartoszewski, – minister w rządzie w Polsce „mianowany” autorytetem.

Bartoszewski, Tusk, Radosław Sikorski (też minister spraw zagranicznych) i jeszcze wielu innych tego rodzaju naci ministerialnych scharakteryzował Jerzy Robert Nowak w książce i przypomniał miedzy innymi „Gajowy” w „Gajówce” na przykładzie Bartoszewskiego:
https://marucha.wordpress.com/2007/11/28/pytania-na-ktore-profesor-bartoszewski-nie-odpowie/

W związku z tego rodzaju medalami przychodzi na myśl sytuacja w jakiej znalazł się Piłsudski kiedy Niemcy przyznały mu wysokie odznaczenie. Był w kłopocie. Wyjście z tego kłopotu podsunął mu Wieniawa. Odpowiedział, że nie może przyjąć odznaczenia ponieważ Polska nie ma tak wysokiego odznaczenia którym mógłby się zrewanżować.

Niemcy (Unia Europejska) w dalszym ciągu przyznają różne odznaczenia/nagrody lecz ignorują bohaterów, mało tego, mordują ich (Witold Pilecki. Morderstwem jest także eliminacja faktów.) Powinienem tu pewnie napisać 6 milionów. Nie 6 milionów, to dziesiątki dziesiątek milionów.

Nie tylko Niemcy. Nawet Obama, naczelny firmy US przyznał nagrodę swoim sponsorom na całym świecie którzy ustawili go na stanowisku prezydenta firmy US – „polskie obozy koncentracyjne” . Gafa? pomyłka? To przecież jest nagroda z ust samego Prezydenta US.

Goje, jak obraźliwie są nazywani, domagają się przeprosin. Nigdy ich nie było i nie będzie. Te słowa wypowiedział Obama ale one zostały mu napisane przez tych którzy nigdy nie przepraszają i mają to nakazane w swoim prawie – Halacha.

Bezrobocie? Nie, nie grozi. Nie groziło przez cały okres PRL. Było to specyficznie doskonale zorganizowane. W Polsce i mniejszych państwach (KPZR –>PZPR. Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego) łatwiej. W US i po-solidarnościowej Polsce trudniej ale równie dobrze jest to zorganizowane innymi metodami krok po kroku, łącznie z uwzględnieniem dalszej perspektywy.

Rewolucja przemysłowa kiedyś, teraz rewolucja komputerowo-internetowo-technologiczna. Pierwszą wykorzystano do sterowanej zapaści gospodarczej głównie w USA. Istniała już wtedy w USA w pełni działająca prywatna firma zwana Fed (Federal Reserve System). Do stworzenia globalnej firmy US na bazie rewolucji komputerowo-internetowo-technologicznej teraz jeszcze droga jest długa bo to samo ale na niewspółmiernie większą skalę.

Bezrobocie teraz jest łatwiej sterowane mając do dyspozycji fundusze. (Międzynarodowy Fundusz Walutowy , MFW).

Małe zmiany w bezrobociu łata się kilkoma pieczeniami na jednym ogniu mówiąc przysłowiowo. Jedną z takich „pieczeni” i przygotowującą następne „pieczenie” to Walka z Terroryzmem terrorystów. Ileż to dobrze płatnych stanowisk, urzędów, wręcz instytucji rządowych. Jakaż to armia i ileż tych armii, dywizji, batalionów i „straży miejskich”, firm nazywającymi się „ochroniarskimi”.

Jeśli dalej bezrobocie to czekają w pełnym pogotowiu, co najmniej w firmie US, „instytucje do walki z bezrobociem” – obozy koncentracyjne ze specyficznymi cmentarzami i zbiornikami do transportu zwłok („trumny”) których Obama, być może nie nazwie „polskimi obozami śmierci”, choć kto wie, lecz „obozy dla nielegalnych mieszkańców”.

Może coś jeszcze do tego przypomnę niebawem. Przypomnę tylko bo to jest wiedza publiczna nieznana albo zapomniana przez niektórych.

„Ściśle tajne” lub „Tajemnica państwowa” to są pieczątki które z czasem płowieją. Zanim wypłowieją zawartość tych tajności i tajemnic staje się wiedzą powszechną.

Wojciech Właźliński – 8 czerwiec, 2012

http://www.wicipolskie.org/

Komentarze 3 to “Wiedza wspólna”

 1. Cóż tu dodać, nasze kundle nie czują się urażone Polskimi Obozami Śmierci dla Żydów, nazwą płynącą z ust ich wybitnego Noblisty i przyjaciela a Polacy ich wcale nie obchodzą. Zresztą po kilku dniach wzięta dziennikarka amerykańsko-żydowska przypisała nam Polakom wymordowanie tylko połowy holokaustowych ofiar. I też żadnej reakcji a swoją drogą ciekawe, że tylko połową nas obciążyła. Może chciała być bliżej prawdy, co do ilości oczywiście.

 2. RomanK said

  Jakie nasze kundle./..panie Walerianie..poczuwa sie pan do jakichkolwiek zwiazkow z tymi kundlami????? bo ja wcale:-)))))
  Radze panu to samo ,,doskonale wpluwa na swioadomosc:”-)_))

 3. Wandaluzja said

  Cytuję WW: „Do stworzenia globalnej firmy US na bazie rewolucji komputerowo-internetowo-technologicznej teraz jeszcze droga jest długa…”
  ***
  Żydom nie udało się opanować Internetu, jak to zakładali, toteż zabiegają o jego CENZURĘ przy pomocy takich bogdanów zdrojewskich, a gdy to nie wyszło to ŁAGODNIEJ przez ACTA.
  Kiedyś znajomy mi tłumaczył, że nie ma WSPÓLNEGO MIANOWNIKA między marksistami a lasalowcami, toteż lasaliści, żeby po zwycięstwie Stalina nad Hitlerem marksiści nie wprowadzili dyktatury spermy marksistowskiej, urządzili Holokaust – również żeby w USA podporządkować askenazisów seferdyjcom czyli jezuitom.
  Przeczytałem bodaj u Maruchy, że gdybyśmy nie rozgromili w r. 965 Chazarów to Państwo Żydowskie na wschód od Dniepru byłoby faktem.
  MOŻE, ale Chazarów rozgromili wtedy Czesi, aby dać ich ziemie Prawdzicom, którzy byli Antysemitami. Chazarów, którzy byli dobrymi wojownikami, było 200 tys, a Czechów i Rusinów od Prawdziców mniej niż sto, ale na Chazarów uderzyła WRACAJĄCA Z CHIN polska jazda.
  Jak mi tłumaczył hr. Kurowski to w tym świetle należy patrzeć na Polskie Obozy Koncentracyjne. Niemcy zrobili wszystko dla WYMAZANIA Obozów Niemieckich więc po ANTYPOLSKIM sojuszy z Żydami robią dokładnie to co Stalin z faszyzmem jako nacjonalizmem BEZ ANTYSEMITYZMU: Przez mianowanie Hitlera FASZYSTĄ uzyskał synonim Największego Zła.
  Największą Zbrodnią Faszystów była Nacjonalizacja Złota, gdzyż zlikwidowała Wielki Kryzys i zapobiegła wykupieniau USA za złoto z niewolniczego Folwarku Żydowskiego.
  ***
  Dlatego odpowiedziałem dziś FFu
  http://www.infotuba.pl/technologia_nauka/fukuyama__demokracja_nie_pomoze_a17525.xml
  „Jestem wdzięczny Francisowi Fukuyamie za deklarację, że rewolucja solidarnościowa była efektem sojuszu liberałów z nacjonalistami – którzy po Zwycięstwie zostali WYSTRZELANI.
  Myli się on jednak, że TERAZ DEMOKRACJA NIE POMOŻE, gdyż masoni maja wielu ANTYROBOTNIKÓW, jak Wałęsa, czy polskich nacjonalistów ze spermą jerozolimską, którzy z ochotą podejmą się dyktatury, jak Adolf Hitler (Frankenberger od Frankensteina-Wszebora).
  FFu przyjechał do Polski w/s ZLIKWIDOWANIA Wielkiego Kryzysu przez Faszystów Keynesa i Paderewskiego Nacjonalizacją Złota dla ZAHAMOWANIA ucieczki pieniądza i kapitału od dywidendy do renty deflacyjnej złota. To teraz NIE WYSTARCZY, bo potrzebny jest SARMACKI Babski Monopol Złota.
  Powinien też wytłumaczyć się z ZAREJESTROWANIA przez FED 750 tys ton złota z satelitarnej detekcji z miliona ton, które Niemcy i Żydzi obieclali POLKOM za tuszowanie Funkcjnalnej Chronologii Architektury Niemieckiej.”

Sorry, the comment form is closed at this time.