Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mordercy szczepionkowi nadal bezkarni. Kolejne ofiary.

Posted by Marucha w dniu 2012-06-14 (Czwartek)

Email od prof. Marii Doroty Majewskiej

Szanowni Panstwo,
Przekazuje tę smutną informację o tragicznej śmierci Tomka wkrótce po podaniu mu szczepionki DT i posiedzeniu sądu w tej sprawie . Ta sprawa nie może być umorzona. Ilu jeszcze rodziców bedzie oplakiwać swe dzieci „profilaktycznie ” zabite lub okaleczone szczepionkami w interesie karteli farmaceutycznych?

———- Forwarded message ———-
From: (…)
Date: 2012/6/1
Subject: posiedzenie sądu w sprawie śmierci po szczepieniu

Będę wdzięczna za przekazanie tej informacji zainteresowanym osobom.
Justyna Socha

Posiedzenie sądu w sprawie śmierci po szczepieniu

18-letni Tomek Gaicki zmarł dwa dni po szczepieniu przeciwko błonicy i tężcowi. Prokuratura umorzyła śledztwo uznając, że nie było błędu lekarskiego oraz związku przyczynowego między podaniem szczepionki a śmiercią. Jest świadectwo rodziny, że Tomek był chory, gdy podano mu szczepionkę. Są również poważne zaniedbania dot. zabezpieczenia dokumentacji medycznej.

Rozprawa o wznowienie śledztwa odbędzie się 4 czerwca 2012 r. o godzinie 10:00 w Sądzie Rejonowym na ul.Sądowej 2 w Ostrowie Wilekopolskim, sala nr 33. Po posiedzeniu planowana jest pikieta w ramach solidarności z rodziną Tomka.

*                      *                        *

Niestety, rodzice, a szczególnie matki, nie zdają sobie sprawy jaką robią dzieciom krzywdę bezmyślnie pozwalając na szczepienia. Nie zadają sobie nawet trudu by przeczytać ostrzeżenia na ulotkach dołaczanych do szczepionek. Jeśli by to bowiem przeczytały, to nie pozwoliły by na narażanie życia swoich dzieci.

Uczciwi lekarze wypowiadają się przeciwko szczepieniom. „To, że szczepionki są szkodliwe, wiedzą wszyscy lekarze”  usłyszeliśmy podczas spotkania zorganizowanego przez StopCodex w Warszawie, gdzie gościem była m.in. dziennikarka austriacka Jane Burgermiester – ta sama, która nagłośniła fakt skażenia szczepionek na świńską grypę śmiertelnym wirusem ptasiej grypy przez firmę Baxter .


.

Jeden z najlepszych w Polsce immunologów klinicznych, dr Wanda Brajczewska–Fischer, mówiła wprost, że szczepionki podawane niemowlętom mogą być zabójcze. Dr Fischer słusznie apelowała o powołanie niezależnej rady ekspertów, która by oceniła wartość i ewentualne zagrożenie szczepionek.

Niestety, więszość lekarzy postępuje zgodnie ze wskazówkami firm farmaceutycznych – ludzie ci nie zdają sobie sprawy, że współuczestniczą w ludobójstwie na wielką skalę. Udowodnione jest bowiem, że szczepionki mogą powodować groźne schorzenia neurologiczne, jak autyzm. Mogą też zabijać.

Można zadać pytanie – czy sami szczepią swoje dzieci?

http://www.monitor-polski.pl/

Komentarzy 5 to “Mordercy szczepionkowi nadal bezkarni. Kolejne ofiary.”

 1. JO said

  szczepionki sa powodem Autyzmu Dzieci, Chorob psychocznych a nawet chorob nowotworowych , dzialaja z opoznionym efektem…

 2. ojojoj said

  Doroslych za bardzo mi nie szkoda, skoro sa ignorantami i nie chce im sie poszukac zadnej info na te tematy, albo zbywaja smiechem tych co chca ich uswiadomic, niech sie szczepia, nawet na zapas na przyszly rok. Jeden zastrzyk w mozg a drugi w odbyt powinno wystarczyc do konca roku.
  Czego natomiast nie rozumiem i oburza mnie do bialej goraczki, to jest to, dlaczego lekarze szczepia dzieci doslownie w kilka minut po porodzie, nawet nie pytajac zgody rodzicow ?! Procedura jakas czy co? A jezeli procedura, to dlaczego zaden lekarz nie kwestionuje niczego tylko slepo robia to co szef szpitala im powie? Jak sa robotami, to po jaka cholere robili szkoly ?
  Gdyby mojemu dziecku, zaraz po porodzie, taki lekarz wbil tylko igle (nawet bez wpuszczania tego syfu w organizm) to by latal po wszystkich scianach po calym szpitalu przemalowujac je na czerwono.

  Apel do mezow: Nie zostawiajcie zony same przy porodzie, one sa wtedy nafaszerowane chemia i nawet za bardzo nie wiedza co sie wokol nich dzieje. Badzcie przy porodach i nie spuszczajcie dzieciaka z oka nawet na sekunde. Jak nie ma komplikacji, zabierajcie swoje zony i dzieci do domu jeszcze tego samego dnia. I nie pozwalajcie aby lekarz wbil igle w niemowlaka. Jesli chca zbadac krew, w pepowinie maja pol litra. Nie badzcie ignorantami, bo dzieci wam tego nie wybacza gdy prawda wyjdzie na jaw.

  Z tego co wiem, to lekarze tez pobieraja dziecku krew, ale nie po to zeby sprawdzic stan zdrowia dziecka (jak to beda wam wmawiac), ale po to aby zarejestrowac dzieciaka do populacji. A potem, gdy sytuacja tego bedzie wymagala, uzyc krew do roznych celow – np. sprzedac zydom na mace, szczegolnie gdy wasze dziecko urodzi sie przed Wielkanoca. Nie pozwolcie pielegniarce zabrac wam dzieciaka nawet na pol sekundy (byc kolo dziecka caly czas i patrzec na lapska ktore je dotykaja, gdziekolwiek ono bedzie przetrzymywane) – wlasnie wtedy robia z dzieciakiem rzeczy o ktorych nie wiecie jezeli was tam nie ma. Jesli chca zbadac dziecku krew, moga ja pobrac z pepowiny. Jednak tego nie robia, tylko wola kluc malenca ktory co dopiero wszedl do tego swiata i jest w szoku.

  Na marginesie:
  A tych co obrzezuja te zszokowane malenstwa, powinno sie obrzezac jeszcze raz tepym szklem albo pilka do metalu, oczywiscie z powylamywanymi zebami.

 3. RomanK said

  Wystarczy powiedziec NIE!

  Selekcja pozytywna.

 4. ojojoj said

  re 3: Wlasnie ze nie wystarczy powiedziec „nie”. Lekarze nie pytaja o nic tylko ida z igla prosto do dziecka. A jak zaczynasz protestowac to lekarz zaczyna cie straszyc, np. nie przyjeciem malca do szkoly czy przedszkola (nielogiczne, bo malec ma jeszcze kilka lat przed soba zanim zacznie sie bawic z innymi dziecmi, dlaczego wiec nie mozna wykonac szczepionki za kilka lat?). Poza tym sa mocno zdziwieni, bo procedura im nakazuje co maja zrobic a tutaj delikwent lamie ichnie procedury. Slyszalem tez ze czasami dochodzi do rekoczynow pomiedzy ojcem dziecka a lekarzem. To sa powazne sprawy, bo lekarz jezeli nie wykonuje pracy wzgledem procedur narzuconych z gory, moze ta prace stracic. A to juz jest niebezpieczne. Te rzeczy dzieja sie juz praktycznie w kazdym kraju, w ue jak i w stanach czy kanadzie.

  Jezeli chodzi o prawo, to prawo sobie a lekarze sobie. Jezeli lekarz (a wlasciwie jego szef) nie wstrzyknie 1000 szczepionek miesiecznie, to firma farmaceutyczna nie da mu biletow na Bahamas.

 5. AQQ said

  Niesamowity materiał o NOP. zlekceważony jak zawsze przez służbę nie-zdrowia.

Sorry, the comment form is closed at this time.