Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Potwierdzono negatywny wpływ wychowania dzieci przez homo-pary

Posted by Marucha w dniu 2012-06-14 (Czwartek)

W minioną niedzielę w USA opublikowano wyniki badań potwierdzających tezę, że wychowywanie dzieci przez np. dwie lesbijki lub dwóch pederastów odbija się na dziecku bardzo negatywnie. Tym samym badania te obalają twierdzenia wielu socjologów, jakoby dzieci miały się co najmniej tak samo jak w normalnych rodzinach. [Socjolog, jak wiadomo, za pieniądze napisze, co mu każą, albowiem jest to zawód równie sk,,,wiony, co dziennikarstwo- admin] 

Mark Regenrsu z uniwersytetu w Teksasie przeprowadził jedno z badań na grupie blisko 3 tys. losowo wybranych dorosłych Amerykanów. Zgodnie z tzw. złotym standardem, obejmującym 40 kategorii różnych zachowań emocjonalnych i społecznych, analizował postępowanie wybranych osób.

U grupy osób, wychowywanych przez homoseksualistów, odkryto aż 24 rodzaje negatywnych skutków wychowania. Potwierdzono także, że dużo lepiej mają radzą sobie osoby rozwijające się w stabilnych rodzinach, opartych na małżeństwie kobiety i mężczyzny. Osoby takie mają m.in. większe szanse na odniesienie sukcesu życiowego, a więc nie są zagrożone ubóstwem itp.

W periodyku „Social Research Science”, w którym opublikowano wyniki badań naukowca z Teksasu, znalazła się również analiza prof. Loren Marks z uniwersytetu w Luizjanie. Profesor krytycznie odniosła się do raportu Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego nt. homoseksualnych rodziców, chętnie cytowanego przez pederastów. Raport stwierdza m.in., że nie ma różnicy między wychowywaniem dzieci przez normalne pary a pary homoseksualne.

Prof. Marks skrytykowała raport APA m.in. za to, że swoją analizę przeprowadziła na niereprezentatywnej próbie. Do badań wybrano niewielką grupę dzieci wychowywanych przez zamożne i dobrze wykształcone białe lesbijki. Nie zbadano m.in. efektów w nauce dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne, ich zdolności znalezienia zatrudnienia w wieku dorosłym, zagrożenia ubóstwem, przestępczością, podatności na uzależnienia od alkoholu, narkotyków, seksu, skłonności do samobójstw itp.

Źródło: The Washington Times, AS

http://www.pch24.pl/

Komentarze 3 to “Potwierdzono negatywny wpływ wychowania dzieci przez homo-pary”

 1. O Panienko przenajświętrza, to trzeba było potwierdzać?

 2. Obserwator said

  A jakże mogło być inaczej?

  Przecież zboczeńcy mogą wychować tylko dewianta podobnego do nich i o to żydowszczyźnie właśnie chodzi. O demoralizację, osłabienie moralne okupowanego kraju. Oni nie są w stanie nic pozytywnego zrobić. Po co im normalni ludzie? Powinno się absolutnie zakazać adopcji i wychowywania dzieci przez zboczeńców.

  Cytat z ich „świętych” ksiąg:

  „Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37a.
  Żyd może gwałcić dziewczynkę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić” – Gad. Sachs. 2,2.

 3. Mordka Rosenzweig said

  re 2

  Ja pan Mordka prosi pan Obserwator aby nie wydawac nasze swiete prawdy, bo to jest bardzo dusza antysemicznosc.

  Dla szanowny pan podaje do wiadomosc, sze nasza rasa wybrana nie nazywa jusz te żeczy gwalt tylko edukacja seksualna.

  Dla szanowny pan podaje ruwniesz do wiadomosc, sze nasza rasa wybrana podczas II Sobur pracowala nad zdefiniowaniem sex education, bo to bylo bardzo waszne dla nasza rasa:

  „AS THEY GROW OLDER THEY SHOULD RECEIVE SEX EDUCATION OF A POSITIVE AND PRUDENT KIND”

  Co to znaczy, sze nauczyciel z nasza rasa wybrana mosze zdefiniowac kiedy sie zaczyna „grow older” i co to jest „positive and prudent”.

  Dla czlowieki kture nie sa obeznane z II Sobur, to ja pan Mordka chce powiedziec, sze II Sobur to nie byl tylko po to, szeby pan Budda i pani Shiva byli w KK, ale ruwniesz dzieki nasze wielkie papiesze, moszna bylo robic w szkole edukacja seksualna.

Sorry, the comment form is closed at this time.