Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  Lily. o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Rozbieramy z uwagą Naczelnika…
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  revers o Facet o ksywce „Margot”
  revers o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  Anucha o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Oświadczenie

Posted by Marucha w dniu 2012-06-19 (Wtorek)

W ubiegłym roku otrzymałem z poważnego źródła wiadomość, że w pewnym wpływowym gronie rozważano kwestię „uciszenia mnie na zawsze”. Nie było pewności, czy decyzja w tej sprawie zapadła.

Okoliczności przekazania tej informacji, nie pozwalały na jej ujawnianie. Nie mogąc dowieść prawdziwości informacji, zostałbym uznany za cierpiącego na manię prześladowczą lub oskarżony o pomawianie niewinnych ludzi.

Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu.

W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.

Romuald Szeremietiew
http://naszdziennik.pl/

Samobójstwo to oczywiście nie jedyny sposób. Istnieją przecież wypadki samochodowe, zatrucia pokarmowe, czy tradycyjna już instytucja nieznanych sprawców – a nawet pomówienia o homoseksualizm i zemstę „partnera”. Tym niemniej oświadczenie p. Szeremietiewa nieco zawęża możliwość manewru bandytom trzymającym władzę w Polsce. – admin.

Komentarze 23 do “Oświadczenie”

 1. Isreal said

  wiedza kosztuje, czasem wszystko trzeba oddać tym, którym się służyło (wysługiwało) – Petelicki źle wybrał pana

 2. 166 bojkot TVN said

  W oświadczeniu na antenie RM RSz mówił jeszcze o zdeponowaniu jakichś dokumentów u prawnika.
  Trochę to naiwne postępowanie, bo A.Lepper tez przecież zdeponował u prawnika, więc pierwszego załatwili prawnika.
  Jedyna metoda na morderców to ujawnienie ich tajemnic za życia, niech oni się boja i uciekają stąd gdzie ich mocodawcy. czyli do piekła.
  Więc oprócz oświadczenia o niechęci popełnienia samobójstwa trzeba się spodziewać drugiego oświadczenia, kto byłby zainteresowany śmiercią pana Szeremietiewa, i kto planował pozbawienie go życia.
  Przecież natychmiast powinien ujawnić publicznie JAKIE TO GRONO ROZWAŻAŁO „ucieszenie go na zawsze”?
  Tymczasem media, nawet RM przyjmują te sensacje jako coś oczywistego, coś czego nie należy drążyć – TO NALEŻY WYDRĄŻYĆ DO KOŃCA!

 3. Inkwizytor said

  No jak to kto byłby zainteresowany jego śmiercią ? Belkotka powinnaś to wiedzieć i nam tu objawić, że zainteresowani są Ruskie i Putin, który wysłał kilera ze specnazu przebranego za ruskiego boleszczika 🙂

  A propos drążenia, jak tam ściana hotelu Bristol ? Ruskie przebili się do Pałacu, jak nam mówiłaś ? 🙂

 4. Zastraszeni najszybciej płacą wraz z innymi. Tylko prawi mają szansę wydać zbrodniarzy a z tego widać, że pan Szeremietiew chce jeszcze coś ugrać. Tylkoz kim. Oby się nie przeliczył. Natychmiastowa publikacja na konferencji publicznej postawiłaby Prokuraturę na nogi, zmuszając do działania. Ryzykant z Niego i to wielki. Takie jest moje zdanie.Gen. S. Petelicki sądził, licząc na zmiany ale nie wiedział, że to degeneraci mentalni. Oni zmierzają z tą swoją pewnością do samozagłady.

 5. 166 bojkot TVN said

  3/Inkwizytor
  … tym wpisem znowu potwierdził swoją przynależność do zbioru debili 🙂
  Po co Ruscy mieliby się przebijać (nie podkopywać jak chciał Marucha) do żyrandoli skoro mają tam swojego pionka-szpionka?

  Pani(e) 166, nie kręć Pan(i), mieli się przebić (nie przekopać) przez ścianę, mimo iż mają tam swoich szpionków-pionków. – admin

 6. Inkwizytor said

  Nie dość, że streczy Pis to jeszcze bezczelnie kłamie, podła. Pisałaś, że Rosjanie mieli przebić się przez ścianę, co Gajowy Marucha i ja doskonale pamiętamy 🙂

 7. błysk said

  Pana Szeremietiewa pamiętam jako dość miernego polityka. Był zdecydowanie antyrosyjski i to prawd. zadecydowało o jego karierze /był zdaje sie wiceministrem MON/. Toteż i nic dziwnego ,że udostępnia mu się Radio Maryja ,które włącza się w chór antyrosyjski .Co to daje Polsce ? Mamy zdaje się ,wg Radia Maryja i przybudówek walczyć z odwiecznymi wrogami,Rosjanami, także z Niemcami ,o żydach nie można mówić ,ale jest oczywiste ,ze to także wrogowie. Jak RM chce budować Polskę ? I z kim ? Wracając do p. Szeremietiewa ,a raczej do kwestii rzekomych samobójstw: ktoś musi postawić te sprawę na forum sejmowym. Ludzie chcący działać dla dobra Narodu muszą przestać się bać.

 8. NC said

  Szeremietiew: „W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.”

  Naiwne to oswiadczenie. P. Szeremietiew moze byc bardzo chory, tyle, ze w momencie tej wypowiedzi jeszcze o tym nie wiedzial, itd.

 9. Zerohero said

  Re 5

  https://marucha.wordpress.com/2012/05/24/wypierdalac-motlochu-tak-urzednicy-kancelarii-prezydenta-potraktowali-zwiedzajacych-podczas-nocy-muzeow/#comment-165955

  Bojkota, sama to przecież napisałaś.


  Scenariusz geometryczny tego co podejrzewa w 21 Piotr Zarębski może być prosty” “kibice” rosyjscy przejmą hotel Paderewskiego “Bristol”, przekują ścianę do sąsiedniego budynku, czyli Pałacu Namiestnikowskiego, obecnie siedziby polskiego prezydenta, i ani się obejrzymy, jak pałac będzie siedzibą innego rodzaju.
  Już bez bulu i ściemy.

  Albo się do tego ustosunkujesz albo nie będziesz mieć tu łatwego życia.

  Pan serio myśli, że 166 Bojkot TVN przyzna się do wypisywania bzdur? – admin

 10. efka said

  Pamiętam jak z chichotem „kapciowy” Wałęsy mówił o zdeponowaniu dokumentów w banku „ziemnym”. Chyba warto iść za jego przykładem, a publikowanie oświadczeń, że nie zamierza się popełnić „sepuku” to dobra inicjatywa. Niestety mało skuteczna przy takiej mnogości wypadków komunikacyjnych. Lepiej więc zabezpieczyć się w dokumenty, spisać pamiętniki i w razie nieszczęścia publikować w necie.

 11. Zerohero said

  Re 7, Blysk

  Szeremietiew kreuje się na patriotę, stratega, znawcę amrii i historyka, ale jak go posłuchałem, to specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił ani swoją wiedzą ani poziomem analizy. Ot człowiek wykształcony, elita społeczeństwa (ajk się porówna z motłochem) ale nie taka by kopara opadała.

  W jednym ze swoich wykładów nawijał długo (godznę, może dwie) czemu potrzebna jest armia. Może to zrobi wrażenie na starszych paniach, dla mnie to dość niski poziom, bo dotyczy rzeczy oczywistych. Nie podobało mi się też, że obecny układ uznał za gwarantujący suwerenność i bezpieczny. Armia wg. Szeremietiewa ma być szykowana na Rosję. Nawet pamiętam jak w czasie wykładu powiedział tajemniczo: „jest taki duży kraj na wschodzie…”.

  A ja bym odwrócił pytanie. Po co Polsce armia jeśli nawet głupie rezerwy złota trzymane są w Londynie, prawo stanowi Bruksela, a nawet gdyby ktoś chciał nas podbić, to się musi liczyć z imperium Rotszildów, ich NATO, sankcjami itd? Czy Szeremietiew wie na jakim śweice żyje?

 12. Zerohero said

  Czy Szeremietiew nie rozumie, że nasza „armia” ma pasować zarówno do Afganistanu, do Iranu jak i konieczności udzielenia bratniej pomocy jakiejś republice członkowskiej UE w której do głosu doszli nacjonaliści, ekstremiści i antysemici? Nam też może pomóc analogiczna armia np. z Niemiec, Czech i Włoch.

  Tak chwalony GROM, to przecież nic innego jak banda najemników. Mental podobny do Blackwatersów. Nie liczyłbym na postawę nawiązującą do Cichociemnych.

  Jeśli Szeremietiew tego nie zauważył, to mnie jego tajemnicze wypadki, zgony albo samobójstwa obchodzą tyle co śmierć Petelickiego albo Lecha Kaczyńskiego. Zafrasuję się nad okrucieństwem świata, losem, ale nie będę płakał po nim jako bohaterze, bo to nie jest mój bohater. Ja go kurczę nawet specjalnie nie szanuję (poza szacunkiem należnym każdemu człowiekowi).

 13. Inkwizytor said

  Re: 5

  166 bojkot TVN powiedział/a
  2012-06-19 (wtorek) @ 07:39:32

  3/Inkwizytor
  … tym wpisem znowu potwierdził swoją przynależność do zbioru debili 🙂
  Po co Ruscy mieliby się przebijać (nie podkopywać jak chciał Marucha) do żyrandoli skoro mają tam swojego pionka-szpionka?

  a tymczasem

  166 bojkot TVN powiedział/a
  2012-05-24 (czwartek) @ 20:18:01

  Scenariusz geometryczny tego co podejrzewa w 21 Piotr Zarębski może być prosty” “kibice” rosyjscy przejmą hotel Paderewskiego “Bristol”, przekują ścianę do sąsiedniego budynku, czyli Pałacu Namiestnikowskiego, obecnie siedziby polskiego prezydenta, i ani się obejrzymy, jak pałac będzie siedzibą innego rodzaju.
  Już bez bulu i ściemy.

  Nie będą przekuwać ściany. Rozwalą ją młotkami laserowymi. Bula zastąpią humanoidalnym robotem. Wprowadzą ruble i cyrylicę. – admin

  pamieć cię zawodzi pisiacka stręczycielko ? 🙂

 14. wet3 said

  @ Marucha
  Za Szeremietiewa glowy bym nie dawal. Tez nie jest wiarygodny. Moze jego slowa jakos tam zawezaja zakres. Gdyby byl w porzadku, to by powiedzial otwarcie to, co chcial powiedziec. On mowi tak jakby chcial, a nie mogl.

 15. Zerohero said

  W Polsce niszczono potencjał przemysłu zbrojeniowego. To jest papierek lakmusowy stosunku do kraju. Jak ktoś nie robił z tego wielkiej afery, nie darł szat, to reszta jego czynów jest bez znaczenia. Zbrojeniówka w obronności to jest temat nr. 1. Żołnierza można wyszkolić w rok. Inzyniera szkoli się kilkanaście lat (Pomijam żołnierzy takich jak snajper alb pilot, ale nawet ich dni są policzone dzięki rozwojowi robotyki ). Mobilizację można ogłosić w jeden dzień. Na rozkręcenie produkcji trzeba lat. Owszem, broń można kupić. Grecja dla przykładu wystawiła wielką armię, ale sprzęt był z importu, więc psuł bilans płatniczy Grecji, był kamieniem u szyi gospodarki a nie kołem zamachowym. Za 20 lat to będzie złom, a smród z odsetek za długi będzie nadal realny.

  Ilu wielkich prawicowych patriotów poruszało ten temat? Punkt dla Szeremietiewa, że go przyłapałem na tym dwa razy, ale to było mimochodem, na luzie, zupełnie bez emocji. Wyraźne emocje kierowały Szeremietiewem gdy mówił o Smoleńsku, więc stać go na nie. Z pasją pisał o swoich przejściach z „układem”. Tej pasji zabrakło w temacie nr. 1.

 16. konstanty said

  Panie Blysk ! Pan ma blysk idiotyzmu Jak sie rzuca takie bandyckie inwektywy to przynajmniej powinno sie je uzasadnic ! Zachowujesz sie pan jak smiec i degenerat ! Wielokrotnie sluchalem pana Szeremietiewa i go cenie za patriotyzm, ogromna wiedze,erudycje,rozwage,przytomnosc umyslu ! Krytyczny do Rosjan – jak sie zachowyja zle nalezy o tym mowic i tyle ! Wyslijcie jakas delegacje do Putina zeby odwzajemnil wasza milosc i spolegliwosc ! Moze to co da ?

 17. Zerohero said

  Re 16, Konstanty

  W pierwszym rzędzie należy być krytycznym do tych co mają w Polsce najwięcej do powiedzenia. Jak już Szeremietiew-Wojsko, to pozostańmy w tym temacie. tzw. „zachód” sprowadził większość polskich zakłądów zbrojeniowych do roli podrzędnych montowni, bo SAM JE KUPIŁ za psi grosz. Armię Polską tzw. „zachód” sprowadził do kontyngentu pacyfikatorów. tzw. „zachód” zrąbał nas na offsecie, tzw. „zachod” karze płacić za kontyngent w Afganistanie co odbija się na oszczędnościach w zasadniczej części armii. To tzw’ „zachód” buduje NWO w którym niepotrzebne są liczne armie narodowe, bo nie będzie już państw. Ja tu w Polsce Rosji nie widzę.

  Trzeba mieć niezły tupet aby widząc tą sytuację bawić się ciągle w krytykę Rosji. Trzeba być niezłym gnojem żeby ostatnich widzących rzeczywistość taką jaka jest odsyłać do Putina za rzekome prorosyjskie włazidupstwo.

  A może ty Konstanty pojedziesz do Jerozolimy, Brukseli albo Waszyngtonu i tam się dasz swoim sojusznikom wypieścić jak taki znawca pieszczot jesteś.

 18. RomanK said

  Pan Szerenietiew wzorem zaby podstawia nozke,,,niech powachaja…jak pachnie:-))))) cymes kosher….
  Zawodowcy sa w cenie. takie zampowienie kosztuje.,…..Pan Szeremieioew nie wart jest garsci pogietych gwozdzi:-)) Kto zaplaci??? komu??? Chyba szczurolkapowi zeby go potrzepal azptoxem:-))))

 19. Inkwizytor said

  Słusznie panie Zerohero

 20. konstanty said

  Panie Zerohero ! Pan piszesz kompletne brednie i tyle ! To wszystko prawda co pan piszesz ,ale inny adres ! Przypisywanie tego Szeremietiewowi jest zwyklym swinstwem ! Pan bijesz siekiera i cepem na oslep! Rzadnych konkretow pod adresem Szeremietiewa, same pustoslowie demagogia i prymitywizm! Uwazaj pan przy tym biciu, na siebie zebys sobie pan nie rozwalil swojego lba ! W polityce trzeba by trzezwym .! Moze pojedziesz osobniku do Putina i i wyjasnisz wreszcie sprawe Katynia ! Moze takze wyjasnisz katastrofe Smolenska,przywieziesz wreszcie wrak,protokoly sekcji zwlok ! Zrozum cymbale zeby w polityce cos ugrac to druga strone MUSI TEGO CHCIEC ! Idz i przekonaj Rosjan zeby chcieli ! Panie Roman K ! Pan jestes tak glupi ze panu tylko psychiatra pomoze poza wylewaniem pomyj,plugastwa i idiotyzmow pan niejestes j w stanie nic z siebie wydobyc !

  A co jeszcze zostało do wyjaśnienia w sprawie Katynia, bo nie wiem?
  Kto prowadzi śledztwo w sprawie Smoleńska? Czy przypadkiem nie są to władze polskie? Może Pan do nich skieruje swe żądania?
  Co do p. Romana K. to obawiam się, że on więcej zdążył zapomnieć, niż Pan się nauczyć.
  Admin

 21. Zerohero said

  Re 20, Konstaty co na łbie nosi poplamione majty.

  Oczywiście zamieściłem konkrety pod adresem Szeremietiewa. Po prostu jak każdy funkcjonaly analfabeta nie potrafisz wyłowić informacji z tekstu, a w cienkich ripostach używasz inwektyw. Nie wiem tylko po co. Żeby się popisać przed podobnymi sobie baranami? U ludzi na poziomie budzisz niesmak chamstwem i nieporadną pisownią.

  Żeby podsumować i być trochę merotorycznym…Szeremietiowi zarzucam:

  1. Stoicki sposób wobec likwidowania zbrojeniówki PRZEZ ZACHÓD.
  2. Brak krytyki kosztów wojny w Iraku i Afganistanie prowadzonych przez Polskę na zlecenie ZACHODU.
  3. Niedostrzeganie zagrożeń płynących Z ZACHODU, np. likwidacja państw narodowych poprzedzona ograniczeniem ich suwerenności ekonomicznej.
  4. Brak krytyki amoralnej i agresywnej postawy ZACHODNIEGO NATO.
  5. Straszenie ROSYJSKĄ klasyczną inwazją wojskową, co w obecnych warunkach jest idiotyzmem.
  6. Wręcz kibicowanie, by obecny porządek światowy oparty o hegemonię USA i Europy pod przywództwem Izraelitów utryzmał się, bo inaczej…utracimy niepodległość.
  7. Brak krytyki braku offsetu za F16.
  8. Pozowanie na znawce wojskowości i historii, przynudzanie. Szeremietiew to jest amator, kiepski analityk, ale chce być traktowany jako strateg. Strategiem nigdy nie był. Był urzędnikiem rządowym w okupacyjnej III RP.
  9. Egocentryzm małego człowieczka. Szeremietiew napisał całą serię artykułów jak to źle go potraktowali, ale nigdy nie włożył tyle emocji w sprawy polskie. Ale czego wymagać. Skoro w jajo robi nas ZACHÓD, np. sprzedaje F16 bez offsetu, to Szeremietiowowi to zwisa. Dlatego Szeremietiew znajduje sobie patriotyzm zastępczy, tzn. zamiast kochać Polskę, nienawidzi Rosję. Gdyby kochał Polskę musiałby krytykwać inwazję ZACHODU, która zaczęła się w latach 80 i osiągnęła apogeum w planie Balcerowicza Sorosa Sachsa (nie byli z Rosji).

  Natomiast poruszanie w tym temacie kwestii Katynia świadczy Konstanty o twoim bezmózgowiu.

  Po pierwsze nie wiem czemu nie czepisz się tak Izraela za ukrywanie Szlomo Morela, Szwecji za Stefana Michnika albo Ukrainy za UPA, nie wspominając o Polsce gdzie byli SBecy i TW rządzą krajem z nadania ZACHODU. Albo USA, które nie przeprosiły za współpracę z III Rzeszą przed napaścią na Polskę (transfery złota, technologia zgazowania węgla, fabryki Opla). Wy się pisorki zafajdane uparliście na Rosję z tym Katyniem, a czemu nie na Gruzję skoro Stalin był Gruzinem i mordował Polaków na równi z Rosjanami albo na Izrael, skoro ZSRR zbudowali Żydzi. Za Cara były wojny i prześladowania, ale Car takich pomysłów z rozmachem jak komuniści nie miał. Żaden.

  Po drugie, co ma Katyń do kwestii wojskowośći i militariow w XXI wieku. Rosja nas napadnie, bo nie przeprosiła za Katyń?

  A teraz zjeżdzaj stąd mały śmierdzielu na niezalezna pe el.

 22. Zerohero said

  PS. To jak się Szeremietiew udzielał na Nowym Ekranie, który ma niejasne kierownictwo też mi nie zjednuje sympaii. A oto ciekawy fragmencik:


  Nie wiem czy właśnie to skłoniło R.Szeremietewa do współpracy z zakamuflowanym oficerem KBW-WSI .Jednak szef parti RdR R.Szeremietew wchodzi do spółki z R.Opara razem próbują przejąć na własność pałac w Jadwisinie na początku lat 90 tych R.Szeremietew był osoba zarządzająca pałacem.Lokale w pałacu były wynajmowane dla rożnych parti politycznych oraz instytucji. Szeremietew zapewniał Oparę ze sprawę da się załatwić na tyle poważnie ze ten nawet już zaczął remontować pałac nie mając nawet aktu kupna czy własności.

  Właściciele, prawowici spadkobiercy walczyli o zwrot od wielu lat. niestety bez efektów.

  Strony chętne do własności pałacu pogodził Wejchert z ITI który tylko sobie znanymi układami w 3 miesiące załatwił sobie prawa kupna i to w dodatku za 1/3 ówczesnej wartości. Wiadomo do kogo należy i przez kogo została założona ITI.

 23. Zerohero said

  to jest z tekstu
  Parol Ryszarda Opary czesc 2 KBW Goldberg

Sorry, the comment form is closed at this time.