Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  mazurekjanek o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  NICK o Monolog o Konfederacji
  Fot Pani z postu 47 o Polacy wśród „najbrzydszych na…
  Boydar o Monolog o Konfederacji
  Boydar o Wolne tematy (25 – …
  mazurekjanek o Wolne tematy (25 – …
  NICK o Wolne tematy (25 – …
  NICK o Monolog o Konfederacji
  Carlos o Wolne tematy (25 – …
  andzia o Monolog o Konfederacji
  NICK o Wolne tematy (25 – …
  Orzeł o Wolne tematy (25 – …
  Boydar o Wolne tematy (25 – …
  Greg o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 480 obserwujących.

Muzułmańska sekta buduje kolejny meczet w Warszawie

Posted by Marucha w dniu 2012-06-23 (Sobota)

Z inicjatywy muzułmańskiego stowarzyszenia Ahmadiyya ma powstać w stolicy kolejny meczet. Przeciwko temu pomysłowi, który ma być zwieńczony 18-metrowym minaretem, protestują mieszkańcy dzielnicy.

Wnioskodawcą i inwestorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Ahmadiyya, będące rodzajem islamskiej sekty, atakowanej przez ortodoksyjnych muzułmanów. Wspólnota zasłynęła m.in. budową największego meczetu w Wielkiej Brytanii. Kolejny warszawski meczet, wraz z centrum kultury muzułmańskiej, ma zostać wybudowany w dzielnicy Włochy, w okolicy mieszkalnego osiedla domków jednorodzinnych. Działka, na której planowana jest inwestycja od prawie 20 lat należy do Stowarzyszenia. Tam też mieści się jego obecna siedziba.

Afera rozpoczęła się dwa lata temu, gdy Ahmadiyya złożyła wniosek o przebudowę domu na meczet. Momentalnie rozpoczęły się protesty mieszkańców.

– Postępowanie wszczęto w 2010 r. na wniosek Stowarzyszenia Ahmadiyya o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Decyzja ta jest konieczna do uzyskania pozwolenie na budowę, a finalnie do rozpoczęcia prac budowlanych. Obecnie jesteśmy wciąż na etapie postępowania administracyjnego o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Ten etap jest istotny, gdyż przy postępowaniu dotyczącym wydania pozwolenia na budowę nie mogą uczestniczyć na prawach strony stowarzyszenia i organizacje społeczne, sąsiedzi posiadający status strony postępowania oczywiście tak, ale strona społeczna już nie – wyjaśnia Damian Pietrzyk, pełnomocnik strony postępowania, która nie zgadza się na budowę meczetu.

– Gdy postępowanie się rozpoczęło, wywołało spore zamieszanie w społeczności lokalnej. Dwa niezależne od siebie środowiska złożyły protesty do Burmistrza Dzielnicy Włochy, poparte kilkuset podpisami mieszkańców z najbliższej okolicy. Jak na tak małe osiedle, są to bardzo duże liczby – dodaje. – Mój mocodawca, którego działka graniczy z siedzibą Stowarzyszenia, nie chce aby tuż za ich płotem odbywały się spotkania muzułmanów. Postanowili brać aktywny udział w tym postępowaniu, dbać o przysługujące im prawa i dążyć do tego aby meczet nie powstał – tłumaczy Pietrzyk. Zawiązano również stowarzyszenie Nasze Włochy, które zostało dopuszczone do postępowania na prawach strony i będzie działać w interesie mieszkańców.

Mieszkańcy chcą dbać o swoje prawa, gdyż powodów do niepokoju mają wiele. Planowany meczet według projektu Stowarzyszenia Ahmadiyya miałby stykać się z budynkiem mieszkalnym – ściany ośrodka islamskiego kultu będą przylegały do prywatnego domu z 1929 roku, który już teraz odczuwa wstrząsy związane z różnymi budowami na osiedlu. Jakiekolwiek głębsze fundamenty położone w pobliżu mogą spowodować poważne naruszenia struktury domu, może również dojść do pęknięć. Meczet, przy uwzględnieniu założeń architektonicznych, nie pasuje również do osiedla.

– Przy wydaniu decyzji o warunkach zabudowy, jedną z kluczowych przesłanek do wydania decyzji jest tzw zasada dobrego sąsiedztwa, która polega m.in. na tym, że musi zachodzić kontynuacja funkcji, parametrów i cech zabudowy co najmniej jednej z działek sąsiednich – opisuje Damian Pietrzyk. – Załóżmy, że mamy na jakimś terenie domki jednorodzinne o wysokości 5 metrów, to na działce sąsiedniej nie postawimy wieżowca. Służy to m.in. temu aby utrzymać w miarę cywilizowaną, pozbawioną chaosu zabudowę w mieście. Moim zdaniem, nie jest spełniona przesłanka kontynuacji funkcji, parametrów i cech, ponieważ w najbliższej okolicy nie ma budynku o charakterze kultu religijnego. Meczet ewidentnie będzie zaburzał zabudowę lokalną. W pierwotnym projekcie minaret miał mieć wysokość 18 metrów, jednak urzędnicy akceptują wysokość 14 metrów, która odpowiada wysokości najwyższemu budynkowi w najbliższej okolicy – dodaje.

Po złożeniu protestów mieszkańcy postanowili podjąć kolejne kroki aby nie dopuścić do budowy. Niestety, trafili na szereg utrudnień. – Uznałem, że postępowanie nie jest podparte głębszym materiałem dowodowym. Złożyłem wniosek o przeprowadzenie oględzin nieruchomości aby zobaczyć działkę, na której planowana jest inwestycja, oraz działki sąsiednie w celu bezpośredniego ustalenia charakteru lokalnej zabudowy, co ma znaczenie dla wyjaśnienia sprawy – tłumaczy Pietrzyk. – Po złożeniu wniosku o oględziny miałem nieprzyjemność doświadczania na każdym kroku niekompetencji i ignorancji pracowników urzędu dzielnicy, którzy wykazują się drastycznym brakiem przygotowania do pełnionych funkcji. Wszystkie tego typu postępowania toczą się na podstawie kodeksu postępowania administracyjnego, natomiast panie w Urzędzie na każdym kroku udowadniają, że ten kodeks jeszcze się u nich nie przyjął, mimo że obowiązuje od ponad 50 lat. Po nieformalnej dyskusji usłyszałem, że „my tego proszę Pana nie stosujemy” – wyjaśnia.

– W maju zwołano rozprawę administracyjną jednak ponownie panie wykazały się niekompetencją bo „zapomniały” zawiadomić mnie o tej rozprawie. Po moim wezwaniu do usunięcia tego naruszenia rozprawę odroczono o miesiąc, aby dokonać prawidłowego zawiadomienia, a w konsekwencji umożliwić realizację praw przysługujących mojemu mocodawcy. Najbliższa rozprawa odbędzie się 27 czerwca 2012 r. o godz. 14:00 w Urzędzie Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy Pełnomocnik stowarzyszenia muzułmańskiego planuje podczas tej rozprawy prezentację meczetu, jako czegoś wspaniałego dla okolicy – dodaje Damian Pietrzyk.

Mieszkańcy, którzy chcą pozostać anonimowi, również opowiadają o problemach z jakimi się borykają. – Na spotkaniu w Urzędzie Dzielnicy rozmawiałam z urzędniczką, która od razu mi powiedziała, że to przecież ma być ośrodek kulturalny, będzie tu prowadził działalność usługową i nie powinno to nikomu przeszkadzać – mówi jedna z lokatorek osiedla. – Przy całej tolerancji naszej społeczności myślę, że to rzecz priorytetowa najpierw zapytać nas o zdanie – czy w ogóle wyrażamy zgodę na budowę meczetu – dodaje.

Działanie Urzędu Dzielnicy Włochy wyjaśnia dla PCh24.pl rzecznik prasowy Mikołaj Foks. – Obowiązują nas procedury. Jesteśmy urzędnikami i bez względu na to czy jestem muzułmaninem, katolikiem czy żydem, muszę postępować zgodnie z procedurą. Stowarzyszenie muzułmańskie składa dokumenty a my na te dokumenty zgodnie z prawem odpowiadamy. Jesteśmy związani przepisami prawa. Jeżeli ktoś ma przesłanki ku temu, że w dzielnicy powstanie osiedle terrorystów, to powinien to jak najszybciej zgłosić na policję.

Mówiąc o osiedlu terrorystów rzecznik nawiązał do obaw mieszkańców o przyszłość dzielnicy. Lokatorzy boją się muzułmańskiej imigracji. – Istnieje obawa, że kiedy powstanie meczet, okolica stanie się muzułmańskim gettem. Bardzo atrakcyjna okolica, meczet, nowe osiedla – w Warszawie może powstać muslim town. W pobliskiej szkole niedługo będą otwierane klasy muzułmańskie, przy ich przyroście naturalnym to całkiem możliwe – komentuje jeden z mieszkańców. – Obserwując sytuację na świecie i to jak intensywnie rozwijają się wspólnoty islamskie, możliwe jest, że przy korzystnym wietrze do tego dojdzie. A takie warunki są, gdyż u nas jest większa tolerancja wobec obcych niż wobec swoich – mówi inny. Jeśli już taka tolerancja jest zaplanowana, to niech Urząd Miasta pozwoli im budować meczet ale w miejscu, gdzie nie kłóci się to z podstawowym interesem mieszkańców – dodaje.

Marcin Musiał
http://www.pch24.pl

Komentarze 32 to “Muzułmańska sekta buduje kolejny meczet w Warszawie”

 1. Walerian Dąbrowski said

  Wolność i swoboda religijna – tak. Natomiast w mojej katolickiej Ojczyźnie muzułmanie mogą się modlić w dowolnym czasie i miejscu, nikt Im nie będzie przeszkadzał. Zgadzam się też wymiennie na budowę tego drugiego centrum wraz z meczetem na zasadach równoćści, tzn. po wybudowaniu przez Polaków po dwa kościoły naszego wyznania w każdym muzułmańskim kraju.

 2. JO said

  ad.1 .
  Z Religiami w Libetalno-Masonskiej Polsce jest jak z mniejszoscia narodowa – Ma takie same prawa co Narod Polski – czyli Wiekrze.
  Mniejszosci Narodowe w Rzeczpospolitej mialy Prawa nigdy te same co Polacy, gdyz chodzilo o plynne wchloniecie mniejszosci w Krwioobieg Narodu – Religii Panujacej

  Dzis dajac te same prawa mniejszosciom i religiom Rozbija sie Narod i KKatoloicki w Polsce tworzac roznorodnosc Mas Ludzkich, ktora NIE MA NIC WSPOLNEGO z NARODEM

  SMIERC dla tych co wydaja decyzje rownouprawnienia …..co Zabijaja Narod i Nasza Wiare – Mamy prawo sie Bronic. Mamy Prawo zabijac w Obronie, gdy sami jestesmy Zabijani przez Nich. A lista mala ludzi, ktorz sa zabici bo dzialali w wiekrzej lub mniejszej formie dla Polski jest na Stronie GM

 3. Joanna said

  Od tego są przepisy, aby je interpretować. Jaki urzędnik (jego szef), taka interpretacja. W Polsce ma powiać zachodem, w końcu ciemnogrodzianie zaakceptują egzotyczne śpiewy muezzina na minarecie.

 4. jasnowidz said

  syjonistyczny islam (wahabityzm) finansowany przez bandyckie monarchie z Kataru i Arabii Saudyjskiej wchodzi tylnymi drzwiami do Polski, by w niedalekiej przyszłości, tak jak niedługo to się stanie w Syrii i Libanie, rozwiązać problem chrześcijan raz na zawsze…

 5. Obserwator said

  To muszą być „przyjaciele-narzędzia” żydów, bo skoro to robią muszą na to mieć przyzwolenie żydostwa. Ciekawe,prawda?
  Przecież Polską rządzi żydostwo na każdym odcinku. Czyli rękoma muzułmanów chcą chrześcijaństwo – które im się ze dwa tysiące lat wymknęło spod kontroli – zlikwidować. Owieczki już są przecież gotowe, dostatecznie ogłupione i można je skierować do rzeźni. Zresztą oni zawsze się wysługiwali innymi, nie-żydami. To są zbyt wielkie tchórze i jest ich za mało, żeby samemu coś zrobić. Manipulacje za to opanowali do perfekcji. Od lewitów, faryzeuszy, talmudystów, emancypantów po judaistów.

 6. Radosław37 said

  Nie miałbym nic przeciwko, gdyby budowali to nasi Tatarzy. Od wieków mieszkają na naszych ziemiach, po polskiej stronie są dwa zabytkowe meczety w Kruszynianach i Bohonikach (reszta na Białorusi i Litwie).

 7. Fran SA said

  Islam, podobnie jak Chrzescijanstwo czy Buddyzm, nie jest religia homogeniczna, tzn. jednorodna. Gdy mowimy o chrzescijanstwie w Polsce, to nie mamy na mysli amerykanskich ewangielikow, czy Moromonow, adwentysow, Baptystow, Anabaptystow, Pentakostalistow, Protestantow: Luteranow, Purytanow, Metodystow, Kalwinow. Nie zawsze przychodzi nam na mysli Prawoslawie, czy Unici.

  Miedzy chrzescijanskim odmianami religii jest wiele roznic. Kosciol katolicki nie uznaje rozwodow i nie daje slubow osobom rozwiedzionym, ktore nie mialy anulowanego uprzednio slubu.
  Anglikanie zas, udzielaja slubu komu sie da; rzeczywistym malzenstwom, ale i pedalom, przestepcom w wiezieniach, wielozencom, zboczencom itp. Rozwod tez jest latwo dostac i nikt sie tym tak bardzo nie przejmuje. Mamy tez roznice w koncepcji, antykoncepcji, aborcji itp.

  Wiadomo powszechnie i nie odkrywam tu Ameryki, ze jest wiele sekt i tzn. odlamow ‚chrzescijanstwa’, stworzonych sztucznie, a przewaznie przez zydow, czesto przy pomocy Anglikow.
  Tak powstali Swiadkowie Jehowy, czyli tzw. badacze Pisma Swietego, ktorzy nie maja absolutnie nic wspolnego ani z Pismem Swietym ani naukowym badaniem czegokolwiek.
  Podobna szalenie podejrzana sekta sa Bahaje, z Iranu. Zalozono ich wylacznie po to, zeby dostac sie do ropy iranskiej. Szalenie ciekawa historia, ale moze zostawie ja na inna okazje.
  Mormony maja sie za Chrzescijan ale nie bardzo wiem dlaczego. Wierza w Chrystusai ze podobno urodzil sie w Utah – ale popieraja wielozenstwo i szalenie dbaja o ‚skromny ubior kobiety’.
  Maja za zadanie hcrzcic posmiertnie zydow, o co jest teraz w USA awantura. Romneyowi nie zaszkodzi bo z niego jest taki Mormon jak z futeralu instrument.

  No wiec gdy chodzi o Islam, czy Judaizm to mamy do czynienia z tak bardzo skrajnymi odlamami podobno tej samej religii, ze czasami trudno uwierzyc, ze sa to wyznawcy tej samej religii.
  Bardzo duzo zydow nie uznaje panstwa Izrael, bo w Torah pisze wyraznie, ze nie wolno im wrocic do Jerozolimy dopoki nie wroci Mesjasz. Do takich zydow naleza np. Chasydzi – m.innymi polscy zydzi, ktorzy zapelniali obozy koncentracyjne. Ciekawe, ze zaden niemiecki zydowski bankier nie dostal sie z lapanki do obozu. No, wiadomo, Havara (Transfer Agreement)

  ZYdzi pozakladali tez rozne odmiany Islamu. Do takiej absolutnie idiotycznej grupy religijnej naleza Wahabici , wlasciwie zydzi, ktorzy udaja wyznawcow Islamu. Bardzo ciekawa jest historia podbicia Mekki przez Wahabis. Naturalnie usadowili sie w samym sercu Isalmu. No i przy okazji w poblizu ropy.
  Wahabis nie maja nic wspolnego ani z Judaizmem ani z Islamem; jest to okrutna perwersja religijna. Zajmuja sie glownie polityka i rabowaniem pod plaszczykiem Islamu.
  Zadziwiajace, ze Zydzi-syjonisci pyskuja na Islam ( ale ten palestynski) natomiast popieraja np. budowe meczetu w Warszawie, Czarnogorze i w ogole na Balkanach.

  ZYdzi sa mistrzami mistyfikacji. I do tego maja w rekach ponad 90% prasy; wiec niszcza mozgi propaganda.
  W czasie balkanskiej rzezi nazjezdzalo sie do Bosni kupe tych przebierancow z Arabii Saudyjskiej i po wypedzeniu Serbow z Bosni pozajmowali ich mieszkania i domy. Klopot mieli z porozumiewaniem sie z Bosniakami- muzulmanami, bo nie znali jezyka.
  Utworzenie dwoch panstw muzulmanskich na Balkanach jest zwyklym (niezwyklym) pretekstem do opanowania Balkan przez ZYdow poprzebieranych za muzulmanow. Widac to i po tym, ze Kosowo nie wpuscilo jak dotad zadnej Komisjii ONZ w sprawie dochodzenia handlu nerkami z niedobitych Serbow i Cyganow (teraz sie nazywaja Romy – jakby im to cos pomoglo). Kto sie osmieli nie wpuscic Komisji ONZ??
  No wiec z jednej strony oskarzamy muzulmanow o wszystkie zbrodnie swiata, a z drugiej strony budujemy za pieniadze podatnika kolejne zgola nie religijne pseudo swiatynie. Moim zdaniem jest to swietokradztwo!
  W Polsce zyje wielu muzulmanow od ponad 600 lat. Nigdy nikomu nie wadzili i nie naleza do bonzow naftowych.
  Najbardziej podejrzane jest to, ze syjonisci popieraja budowe tego meczetu. Czy ktos sie pytal polskich muzulmanow o zdanie??
  Moim skromnym zdaniem, tylko oni maja prawo decydowac czy chca meczetu w Warszawie. I do nich powinno nalezec utrzymanie tego meczetu.
  Tymczasem zydzi wybudowali jakies muzeum w Warszawie, ktore przypomina bunkier z czasow okupacji.

  To, co zydzi wyprawiaja w Polsce to sie juz przestaje miescic w glowie.
  Nasi wiezniowie porzadkuja groby zydowskie. Ja sie pytam: gdzie sa polskie wladze koscielne, ktore na to pozwalaja??????
  Kto wymyslil ‚judeochrzescijanstwo’?? Przeciez te dwie religie nie maja ze soba nic wspolnego. Dlaczego nie uczymy historii religii i historii Kosciola? A w ogole dlaczego nie uczymy historii starozytnej? Mam zgadywac???

  http://www.haaretz.com/print-edition/news/polish-prisons-teaching-jewish-studies-to-inmates–1.413852

  http://www.haaretz.com/jewish-world/2.209/convicts-help-rescue-neglected-jewish-cemeteries-in-poland-1.3733

  No i jeszcze taka ciekawostka napisana przez Egipcjanina – muzulmanina:

  http://ashraf62.wordpress.com/2012/02/08/jewish-roots-of-islams-extremism/

 8. jasnowidz said

  syjoniści od początku zimnej wojny wspierali radykalny sunnicki islam, co miało stanowić przeciwwagę dla idei postępu serwowanej państwom arabskim przez Układ Warszawski. oni budowali im meczety, my drogi i fabryki. ekstremiści islamscy to w gruncie rzeczy ich dzieci i wychowankowie, którzy teraz na życzenie swoich mocodawców, mają z powrotem cofnąć Arabów do czasów średniowiecza i religijnych wojen. taka mała depopulacja.

 9. Kuba said

  Drodzy mieszkancy osiedla, proponuje ubic prosiaka i poswiecic leb w imie spokoju.
  Skladniki:
  – Leb swinski
  – barczysty sportowiec(rzut kula/dyskiem)

  W deszczowa noc lub, jesli sportowiec ma jaja, w godzinach modl, wrzucic lub podrzucic pod drzwi owa glowe I po zawodach:))

  To takie proste

 10. maran said

  no ,ale przeceiz mamy wolnosc religina ,szumnie poparta przez posoborowy neo-KK.
  JPII bardzo szanowal muzulmanow, ich Ksiege Koran wycalowal , do Asyzu na wspolne modltwy zaprosil, kaplice
  ( z ktorej uprzednio wyniesiono krzyze ) do modlitw ofiarowal.
  prosze sobie wyobrazic odwrotna sytuacje, w ktorej czolowy przywodca muzulmanow publicznie wycalowuje Pismo Sw,wnosi krzyz do meczetu i zaprasza chrzesijan do publicznych modlitw w owym meczecie.
  A tak zrobil czolowy niby przedstawiciel KK. I bylo koko spoko.
  katulicy to nie tylko przelkneli, ale i poparli, a teraz geby dra.
  moze odrobina konsekwencji w zachowaniu??

 11. Fran SA said

  Kuba
  Znam lepsze pomysly: ( z prasy zydowskiej)

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2011/07/glatt-kosher-pig.html

  http://www.thejc.com/news/world-news/52397/kosher-pork-sale-new-york-deli

 12. Radosław37 said

  do Fran SA- bardzo ciekawy artykuł

 13. gazda said

  Pewny sposób na powstrzymanie budowy meczetu?

  Świńska głowa, pogrzebana razem z chrześcijańskim krzyżem oraz kilkoma obraźliwymi inskrypcjami została znaleziona na przyszłym miejscu budowy meczetu w jednym z miast na południu Belgii. Jak podała agencja AFP, szczątki świni zakopane i podpisane „Tu leży Mohamed” zostały znaleziony na placu budowy meczetu w francuskojęzycznym Charleroi. Według oświadczenia wydanego we wtorek przez Xaviera Godefroida z urzędu miasta Charleroi, świnka Mohamed została pogrzebana z licznymi „nieakceptowalnymi i obraźliwymi” treściami. Policja wszczęła już śledztwo w tej sprawie, a budowa meczetu prawdopodobnie zostanie wstrzymana – islamska świątynia nie może stać na ziemi „skażonej” nieczystymi, świńskimi szczątkami.
  Pomysł na pogrzebanie świńskich szczątek nie jest całkiem nowy – kilka miesięcy temu internet obiegł amatorsko nagrany film, na którym grupa Hiszpanów inscenizuje „pogrzeb” świni ochrzczonej arabskim imieniem również na placu budowy meczetu – w Sewilli. Analogiczną strategię wykorzystuje się w Izraelu aby zapobiec samobójczym zamachom bombowym w komunikacji miejskiej. Pojemniki ze świńskim tłuszczem zostały zamontowane w autobusach, a informacja o takim zabiegu podana do wiadomości publicznej. Ewentualny zamachowiec-samobójca detonując bombę naraziłby się na pobrudzenie świńskimi szczątkami, a tym samym nie trafiłby do raju.

  żródło: http://autonom.pl/index.php/news/informacje/1117-pewny-sposob-na-powstrzymanie-budowy-meczetu

 14. RomanK said

  Nie czyn drugiemu co tobie nie mile!
  MIluj nieprzyjacioly swoje!
  Nie mow falszywego swiadectwa!
  Nie mow bratu swojemu rakah!

 15. Rysio said

  „…Muzułmańska sekta buduje kolejny meczet w Warszawie..”

  Jest to typowo żydowskie odwrócenie uwagi od ich synagog, które wyrastają w całej Polsce jak grzyby po deszczu.

  No ale, że nawet i Gajowy daje się tak parchom podpuścić?

  😦

 16. Ad. 14

  „Miluj nieprzyjacioly swoje!”

  – Że co??? Zamiast się bronić przed nimi, mamy ich MIŁOWAĆ???

  Durnia pan tu szukasz???

 17. kar85 said

  …no synagog u nas jest 😉

 18. RomanK said

  Nie… nie szukam,,,dawno wiem- kto nim jest. A kto nie:-))))

 19. Marucha said

  Re 15:
  Każda informacja jest – według kogoś – odwracaniem uwagi od innej informacji.

 20. 166 bojkot TVN said

  http://niezalezna.pl/30300-pomyslowa-akcja-w-obronie-tv-trwam

 21. Rysio said

  re 19. To może Gajowy wie, (albo któryś z blogowiczów) ile to synagog w ostatnich latach wybudowano w Polsce?

  😉
  (…)

  Jak napiszę o synagogach, to wyjdzie na to, że odwracam uwagę od problemów gospodarczych itd. – admin

 22. Rysio said

  „…Każda informacja jest – według kogoś – odwracaniem uwagi od innej informacji…”.

  Święte słowa Panie Gajowy.

 23. albtps said

  To jakiś, delikatnie mówiąc, obłęd, aby szukać Żyda „za każdym drzewem.” Panowie, trochę umiaru. Sam w sobie islam był i jest zagrożeniem dla chrześcijaństwa (śliczny wyjątek potwierdzający regułę to nasi potomkowie Tatarów). Nie mieszajmy do tego judaizmu i synagog, bo się pogubimy. To inna, choć podobna, filiżanka herbaty.

  P.S.
  Nowy, od allaha, wlaściciel sklepu „na rogu” nie sprzedaje już piwa. W żydowskiej restauracji obok piwa też nie uświadczysz. Most troublesome.

 24. Rysio said

  re 21. „…Jak napiszę o synagogach, to wyjdzie na to, że odwracam uwagę od problemów gospodarczych itd. – admin..”

  A ja, jeżeli napiszę, żeby policzyć nie meczety ale synagogi, to czy to znaczy, że jestem mahometaninem?

  🙂

 25. Rysio said

  Give me your tired, your poor,
  Your huddled masses yearning to breathe free,
  The wretched refuse of your teeming shore.
  Send these, the homeless, tempest-tost to me,
  I lift my lamp beside the golden door!

 26. Tatarzyn said

  Ad. Albtps.

  Proszę, nie wrzucajmy wielce zasłużonych polsko-litewskich Tatarów, którzy od początku wierni byli Rzeczypospolitej i płacili za nią swoją krwią, do tego samego worka co żydowskich islamofaszystów (zwanych także SALAFITAMI) z Arabii Saudyjskiej i Kataru, bo to ZARDZEWIAŁE WIADRO POMYJ, nie żadna filiżanka, a już na pewno nie islam.

 27. Marusia said

  Abu Nagie uważa, że „człowiek, który nie służy Allahowi, jest jak zwierzę, i powinien od razu poszukać sobie psychiatry. Ludzie, kierujący się zasadami chrześcijańskiej Biblii, nie trafią do raju, ale prosto do piekła”.

  Więcej: http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/czy-bac-sie-salafitow

 28. Fran SA said

  Marusia
  Cytujesz zadziwiajace rzeczy. Podobne cytaty znajdujemy u wszystkich durniow, chyba wszystkich wyznan, ktorzy z religii robia sobie wlasna interpretacje. No wiec nie ma sensu cytowac np. co poniektorych rabinow, ani roznych chrzescijanskich ‚madrali’, co wymyslaja na biegu rozne wariactawa. (Composing while singing)
  Tacy ewangielisci z USA uwazaja, ze nalezy pomagac Izraelowi, bo to przyspiesza koniec Izraela. (Bo jak przyjdzie Sad Ostateczny to sie zydzi z wdziecznosci za te pomoc nawroca?) . Bardzo ladny powod. I moze i maja racje.
  Natomiast radze zagladnac do historii chrzescijanstwa. Moze sie okazac, ze mamy wiecej wspolnych punktow z Islamem niz z Judaizmem.
  Islam uznaje Jezusa jako Proroka i bardzo Go szanuje. Podobnie jak Matke Boska.
  Nie bede sie rozpisywac co zydzi opowiadaja o Jezusie i Matce Bozej.
  Natomiast zyjemy w czasach falszywych prorokow i nalezy sie bronic przed nimi trzymajac sie zasad wiary i Boskich Przykazan. ( a nie wymyslac nowych zasad i nowej wiary)

  Gdy chodzi o budowe meczetu to wlasciwie tolerancja religijna polega na stosowaniu sie do litery prawa.
  I prawo powinno zadecydowac o miejscu kultu, na zyczenie wyznawcow.

  Jesli na osiedlu, na ktorym bez zgody i wiedzy lokalnej kongregacji ma powstac jakas swiatynia, o ktora kongregacja wcale nie prosila, to budowa jest niezgodna z prawem i konstytucja. Wszystkie swiatynie na calym swiecie buduje sie na zyczenie ( a nie wbrew zyczeniom) zamieszkalej ludnosci.
  Nawet w takim Katarze, do ktorego nie mam sentymentu, wybudowano kosciol katolicki dla filipinskich gestarbeiterow, bo sobie Filipinczycy zazyczyli.

  Ja to nie bardzo rozumiem tego powtarzania gebelsowskich klamstw o Islamie.
  My nie musimy zachwycac sie innymi religiami, ale jak powiedzial Lord Chesterton, kto nie szanuje innych kultur nie szanuje wlasnej.
  Nasi muzulmanscy Tatarzy stosuja sie do muzulmanskiego prawa, ze muzulmanin ma honorowac prawo kraju w ktorym zyje.
  (Dlatego np. uboj wedlug halal moze byc tylko w takim kraju, w ktorym prawo tego kraju na to zezwala).

  Natomiast NIE interesuja mnie prowokacje; ani przeciwko muzulmanom, ani przeciwko Katolikom. Bo to co sie teraz dzieje, to jest walka przeciwko Chrzescijanstwu, a wlasciwie KOsciolowi katolickiemu i Islamowi – jak sie tak dobrze przyjrzec z bliska. A prowokacjom najbardziej ulegaja ci co nie tylko nie wiedza wiele o Islamie ale i o wlasnej religii nie maja za bardzo pojecia.. Jakos wszyscy zapalency anty-muzulmanscy powoluja sie na Koran a nie znaja nawet Nowego Testamentu. Koranu tez nie mieli w rekach. Zalosne.

  Troche podrozuje, to wiem gdzie sa kosciloly katolickie.
  I zamiast pyskowac na Islam to postarajmy sie stanac w obronie kosciolow chrzesijanskich w krajach, gdzie sie te koscioly aktualnie rowna z ziemia. Zamiast bronic Chrzescijan w Iraku , Jerozolimie, Etiopii, Egipcie Syrii, Libii, Iranie – to my sie czepiamy i szczekamy nie na to drzewo, na ktorym siedzi kot… Bankster..

  Kazdy polski turysta wiedzial jeszcze do niedawna, ze przyjezdzajac do Egiptu na wakacje do takiej np. do Hurghady mogl sie pomodlic w dwoch kosciolach katolickich w tej malej miejscowosci turystycznej. . Teraz pewnie dlugo nie bedzie mogl nawet jechac tam na wakacje.

  http://www.bibula.com/?p=22460

  http://www.bibula.com/?p=46846

  (oba te artykuly sa przedrukami z prasy izraelskiej)

 29. błysk said

  Budowa meczetu w podwarszawskich Włochach obrazuje stan katolicyzmu w Polsce. Dziś o 12,oo widziałem w telewizji biskupa niby polskiego, który chciałby ze wszystkimi”dialogować”,a na pytanie redaktora jak by ustosunkował się do grupy katolików ,która miałaby walczyć ze złem ,odpowiedział,że z takimi nie chce mieć do czynienia .

 30. Jack Ravenno said

  do 28 FRAN SA

  cyt. „Islam uznaje Jezusa jako Proroka i bardzo Go szanuje. Podobnie jak Matke Boska.”

  Ty sobie, *****, kpisz.

 31. RomanK said

  Nie,,,nie kpi..wie co pisze!
  Uznaja Jezusa Chrystusa za najwiekszego Proroka..ktory przyjdzie na Ziemie w dniu Ostatecznym ,,nieProrok Mmhamad, ale Prorok Jesus..Mariam matka Proroka Jezusa jest wzorem dla kobiet Muzulmanek!
  Islam to hrezja Katolicka bazujaca na arianizmie, do ktorego Mahomet dokonal wielu uproszczen….i herezja jedyna w katolicyzmie i chrzecijanstwie ,ktora powstala poza Kosciolem..ale herezja.chrzescijanska.

 32. Lepsze jaja odchodzą we Francji, bo tam algierski odpowiednik naszego pana Biedronia o jakże dostojnej twarzy, postanowił uruchomić meczet dla ped… yyy-dla muzułmanów kochających inaczej. 😉 Mioodzio! Wyobrażacie sobie, jak przyjemnie będzie się w nim pomodlić? Pierwszy standardowo siada jak piesek na tylnich łapkach i niczym wykonujący asanę jogin rozciąga się przed się z dyńką przytkniętą do gleby i pupcię wypina, a drugi z tyłu go ostro zapina, intonując radośnie ‚ALLACH AKBAR!!!’, tak że i stąd nawet pan Gejowy Porucha… 😉
  PS. Drogie panie! (Samiczki!)
  Jak was swędzą piczki, to nie przepłacajcie za podróże do krajów arabskich – mój allach też jest wielki… ;D

Sorry, the comment form is closed at this time.