Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Sebastian o Facet o ksywce „Margot”
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Google przyrzeka Mossadowi zapewnienie pełnych usług

Posted by Marucha w dniu 2012-06-25 (Poniedziałek)

Google Vows Full Service to Israeli Mossad
http://zen-haven.dk/google-vows-full-service-to-israeli-mossad/
Posted on June 24, 2012 by Soren Dreier

Premier Netanyahu i Eric Schmidt

Dyrektor naczelny internetowej wyszukiwarki Google podczas ostatniego spotkania z premierem Izraela obiecał zapewnienie pełnego wachlarza usług dla agencji wywiadowczej Mossad.

„Zainwestowanie w Izrael należy do najlepszych decyzji kiedykolwiek podjętych przez Google” powiedział dyrektor Eric Schmidt na spotkaniu z Netanyahu.

Netanyahu wręczył Schmidtowi rysunek przedstawiający flagę Izraela wciągniętą powyżej emblematu Google.

Zachodnie massmedia już wcześniej donosiły, iż Google dostarcza ciągłych, specjalistycznych usług kilku agencjom szpiegowskim, włącznie z CIA.

W grudniu [2011] Eric Schmidt powiedział, iż jest zaskoczony talentami okazywanymi przez Irańczyków w wojnie cybernetycznej:

„Irańczycy są niezwykle utalentowani [w cyberwojnie] z powodów, które nie do końca rozumiemy” stwierdził dla CNN. Miał na myśli infiltrację przez nich duńskiej cyberprzestrzeni metodami, jakie wciąż nie są zrozumiałe dla Google. [Zgodnie z izraelską teorią rasową, Irańczycy zapewne powinni być ciemni i głupi – admin]

Schmidt zwrócił również uwagę na możliwość zhakowania systemu kontrolnego bezzałogowego amerykańskiego drona, przechwyconego ostatnio przez Iran. Dron przedostał się do Iranu przez granicę z Afganistanem, gdzie został schwytany niemal bez żadnych uszkodzeń.

Tłum. Gajowy Marucha

Komentarze 4 do “Google przyrzeka Mossadowi zapewnienie pełnych usług”

 1. Walerian Dąbrowski said

  Ach co za pech. Co ten dron, miłującego pokój państwa tam robił, wiatrgo zapędził przypadkowo tak daleko od rodzinnego kraju? Coś takiego, ta ciemnota sprowadziła go bezpiecznie na ziemię i jeszcze skopiuje ulepszając aby służył do właściwych zadań.

 2. maran said

  tu nieciekawa wiadomosc,
  „On Saturday, the Israeli newspaper Haartez reported a senior Israeli official as saying Prime Minister Benjamin Netanyahu has decided to attack Iran prior to the elections in the U.S”
  Wyglada na to ze Israelowi sie juz bardzo pali do ataku na Iran. Przestepuja niecierpliwe z nogi na noge bo pewnie gwiazdy juz sie im tak ustawliy, ze musza zaatakowac.
  http://www.infowars.com/october-surprise-will-israel-attack-iran-before-the-election/

 3. Jak nie urzywasz żydoskich GOOGLE, FACEBOOKa, TWITTERa itp. to jesteś „terrorystą”. Nowa DEFINICJA „terrorysty” ! said

  W tym i zeszłym roku podróżując różnymi liniami lotniczymi po Europie i innych kontynentach po przejściu już tych wszystkich MOLESTUJACYCH prześwietleń i sprawdzeń ciała oraz bagażu przez SPECJALNE molestujace pasażerów lotniczych, zostałam NIE legalnie kilkakrotnie ZATRZYMANA przez tajnych agentów ochrony lotnisk w momencie gdy już wchodziłam na samolot tzn. gdy ostatni raz sprawdzano elektronicznie ten papierowy „PASS” przy wchodzeniu na samalot.

  Po przesunięciu tego papierka zaświecała się czerwona lampka i właczał się sygnał dzwękowy. Wtedy w tym momencie podbiegał do mnie „oficer ochrony lotniska” ale ubrany po cywinemu, odciągał od tłumu wchodzacego do samolotu oznajmiając mi że muszę pujść do PONOWNEGO PEŁNEGO sprawdzenia prześwetlenia(przeskanowania) i sprawdzenia moich podręcznych bagaży… itp.

  Za pierwszym razem było to dla mnie wielkim zaskoczeniem, a pozostali pasażerowie patrzyli na mnie jak na terrorystkę…
  Obok wejść już do samolotów na lotniskach w Europie mają DODATKOWE małe pomieszczenia zamykane na klucz, do których tak „wyłowione” osoby są tam zaprowadzane, następnie poddawane ponownym TORTUROM chamskiego obmacywania, sprawdzenia i MOLESTOWANIA pasażerów.
  Ten że „oficer ochrony lotniska” MOLESTOWAŁ mnie seksualnie MACAJĄC mnie w kroczu pomimo że przeszłam PONOWNE prześwietlenie rakotwórczym skanerem w tej sali do dodatkowego MOLESTOWANIA pasażerów.

  Po tym MOLESTOWANIU grzecznie zapytałam lubieżnie się do niego uśmiechając, aby jakość podejść tego „officera” na usługach zonistów, zapytałem dlaczego akurat ja zostałam wybrana do PONOWNEGO sprawdzenia?
  Wtedy usłyszałam: Jesteś młoda to DLACZEGO nie masz konta na FACEBOOK-u ani na TWITTERe, nie kożystasz z GOOGLE, nie płacisz kartą kredytową tylko gotówką, nie urzywasz „smart” telefonu … więc NIC o TOBIE nie wiemy co masz faktycznie w głowie i co kombinujesz… Tacy są niebespieczni, a może jesteś terrorystką ? (usłyszałam to w Kopenhadze w masońskiej Danii z której świta królewska „monarchów” Danni są głownymi aktywistami w organizowaniu zjazdów MAFII globalistycznej o nazwie „Bilderberg MAFIA”)

  Gdy to usłyszałam o „officera lotniskowego” to włosy mi na głowie staneły!
  Dlatego, że bandycka BANDA globalistyczna NIC o mnie NIE wie co „mam w głowie” tzn. nic o mnie nie byli wyszpiegować z FACEBOOK-a ani z Twittera lub z Googla, gdyż tych żydoskich maszynek do zbierania informacji o ludziach nie urzywam ani też nie mam tam pozakładnych kont, więc Mossad czy CIA nie mają o mnie zbyt wiele informacji „jak myślę” wiec jestem dla nich terrorystką … bo nie wiele wiedzą o mnie … WIDZICIE co się narobiło !

  Mossad i CIA oraz inne służby specjalne organizujace najwększe AWANTURNICTWO żydoskie na świecie w obecnej „digital era” MUSZĄ przecież koniecznie wiedzieć KOGO konkretnie i jakiego TYPU tzn. o jakich zapatrywaniach ma swoich za znajomych.

  Teraz jest tak, że Mossad lub CIA też musi przecież wiedzieć jak każdy człowiek wydaje pieniądze, ale nawet „co ma w głowie” czyli jak myśli czyli czy sprzyja najgroźniejszej MAFII światowej czyli żydom, aby panowali jako jedyna władza nad nad całym światem …
  Mossad i CIA też koniecznie musi wiedzieć jak każdy człowiek przemieszcza się za pomocą „smart telefonu” aby na niego na przykład wysłać latajacego „Drona” czyli taki bez załogowy samolot aby np. z powietrza zastrzelić takiego „człowieczka” wiedząc gdzie się on w każdej chwili zjaduje …

  Jeśli dzisiaj ktoś nie sprzyja żydom, masonom, NWO lub globalistom czyli właścicielem wielkich ponadnarodowych GIGANT-korporacji lub jakiś „człowieczek” inaczej myśli niż ŻYD tego sobie życzy, to dzisiaj jest taki człowiek jest „terrorystą” i bardzo podejżanym człowiekem, a nawet do unicestwienia fizycznego, eksterminacji, czyli jak wszyscy Palestyńczycy – TAKA jest właśnie dzisiaj DEFINICJA tzw. „terrorysty”.

 4. Facebook i jego właściciel ŻYD Mark Zuckerberg też ZAPEWNIA pełne USŁUGI Mossadowi i CIA ! ! said

  Nie ma najmnieszych wąpliwości co do tego, że internetewy network społecznosciowy Facebook założony przez żyda z obywatelstwem amerykańskim Marka Zuckerberga jest na usługi Mossadu CIA i kazdego kto zapłaci jego właścicielowi.
  O tym się oficjalnie nie mówi, że to właśnie Mossad i CIA za pomocą swojej władzy „przekonał” oraz wpłynoł na agendy rzadowe USA, aby w momencie organizowania tego tego networku Facebook pomagać jemu finansowo ora oraz dać jemu SPECJALNE przywileje prawne, tępić sabotażem i zwalczać urzedowo inne tego typu powstajece konkurencyjne networki społcznościowe, do których Mossad i CIA nie będą maiłay PEŁNEGO wglądu.

  Na początku marca 2012 przyjechał do USA prezydent Izraela Shimon Peres który bezczelnie nakłaniał rzad USA oraz samego buraka obamę, aby jak najszybciej zaatakować Iran bo to będzie drogą do „zachowania pokoju” na świecie …

  6 marca 2012 roku jak Shimon Peres był w Kaliforni i tam został zaproszony na lancz do mijscowości Polo Alto do światowego zarzadu FACEBOOK-a porzez młodego żyda z amerykańskim obywatelstwem Mark Zuckerberg, właściciela FACEBOOK-a.

  Treść rozmowy tych dwóch żydów została ujawniona i jest wręcz zdumiwajaca.
  Na przykład właściciel FACEBOOK-a Mark Zuckerberg otwarcie wyjaśniał prezydentowi Iraela, że ten społecznościowy network był tworzony zgodnie z TALMUDZCZYM sposobem rozumowania, oraz przede wszystkim z myślą o żydoskiej dominacji oraz zochowanie przywódctwa żydów zamieszkałych poza izraelem w społecznościach całego świata.

  Tak jest właśnie pomyślany FACEBOOK od samego poczatku i modernizowany, aby nadać odpowiedni kierunek polityczny, sposób myślenia, oceny świata tak aby to wszystko razem było zgodne z interesem żydów zamieszkałych w Izraelu oraz żydów zamieszkałych jako dobrze zoorganizowany diaspory we wszystkich krajach świata tworząc dobrze zoorganizowny network strejujacy innymi sołecznosciami na całym świecie – taka jest konkluzja z wypowiedzi właściciela FACEBOOK-a Marka Zuckerberga.

  Oto urywki NIESAMOWICIE szczerej żydoskiej rozmowy opublikowanej przez Jewish Telegraphic Agency z właścicielem FACEBOOK-a Mark Zuckerberg w czasie lanczu z prezydentem Izraela Shimonem Peresem w Polo Alto w Kaliforni 6 marca 2012 roku które KONIECZNIE należy przetłumaczyć na język polski i inne języki aby ROZPOWSZECHNIĆ, tak aby ludzie na świecie WIEDZIELI czemu służy FACEBOOK całkowicie penetrowany przez Mossad i CIA:

  http://www.jta.org/news/article/2012/05/15/3095541/facebook-ipo-good-for-the-jews

  Facebook IPO: Good for the Jews?

  By Uriel Heilman May 15, 2012

  Israeli President Shimon Peres meeting with Facebook founder Mark Zuckerberg at Facebook headquarters in Palo Alto, California as Peres launches his official page on the social networking site. March 6, 2012. (Moshe Milner/GPO/FLASH90)

  If the Talmud were written today, would it look like Facebook?

  First, the rabbis of the Mishnaic period post a Jewish legal rule. Then, Talmudic sages weigh in with their comments, all pithy and lacking punctuation. Almost immediately, the comments grow far longer than the original post. Eventually, outside links to the Shulchan Aruch and Maimonides’ compendium of Jewish law appear on the right side.

  It may sound too cute by half, but if you look closely, the Talmud and Facebook actually share similar layout.

  They also share a few basic ideas about commentary and community. The Talmud enabled scholars who lived in different times and different places to argue with each other, creating a virtual community. Facebook allows people who live in different places and may not know each other to do the same.

  “Every piece of information that’s offered opens up the opportunity for commentary, for amplification — whether it’s a link from The New York Times or something that happened to you at the Israeli Interior Ministry or an idea that you simply want to express.” said Esther Kustanowitz, a Jewish social media expert. “And Facebook doesn’t just amplify the message, it expands the conversation.”

  In light of Facebook’s initial public offering, Jews — like everyone else — are still figuring out how Facebook can serve their personal or professional needs.

  What started out in a college dorm room in 2003 as a way for Harvard students to rate women’s comparative “hotness” (it was then called Facemash.com) has morphed into a medium for more than 900 million people worldwide to communicate with each other, rally support or opposition, publicize news, make money, flirt and fulminate in ways both profound and mundane about the million and one things happening at any given moment.

  For a few in the Jewish community, Facebook’s IPO raises the $64,000 question — or in this case, the $64 billion question — of how much of that newly created wealth will go to Jewish causes. The jury’s still out on whether Facebook’s Jewish creator, Mark Zuckerberg, will turn into a major Jewish giver following the IPO, when the just-turned 28-year-old figures to become one of the richest people in the world.

  But the real story of Facebook’s impact on the Jewish world ultimately is likely to be more about the ways it is prompting Jews to change the way they think, behave, organize, and even mourn and celebrate than it will be about Zuckerberg’s tzedakah.

  Facebook helped thousands of Israelis coordinate last summer’s socioeconomic protests, the biggest in Israel’s history. The site helped J Street turn from a fledgling, little-known upstart into a broad-based, left-wing alternative to the right-wing American Israel Public Affairs Committee.

  Most Jewish community institutions, however, haven’t yet figured out how to maximize the potential of Facebook, according to Lisa Colton, president of Darim Online, a Virginia-based company that helps Jewish organizations adapt to the digital age.

  Partly, Colton says, that’s because Facebook is inherently threatening to institutions.

  “Facebook is about people more than it is about institutions. It supports individuals connecting with and learning from each other,” she said. “It’s a wonderful way for individuals to circumvent institutions.”

  Facebook enables Jews to construct communities organized around areas of interest rather than geography, religious denomination or institution.

  When Hindy Poupko Galena and her husband, Seth, began using Facebook to update friends and family about their year-old daughter’s fight against a rare bone marrow disease, a community of sympathizers quickly emerged that included thousands of people who had never met the toddler, Ayelet.

  Strangers reached out to the Galenas — members of the Modern Orthodox community on Manhattan’s Upper West Side — not just with messages but with care packages.

  “It allowed people to connect with what was going on on a very deep and real level,” Hindy said. “So many people came out of the woodwork and emailed me and said, ‚I had a sick kid and never told anyone about it, but I now feel that I can tell people about it.’ ”

  Even now, months after Ayelet’s death in January at age 2, the Facebook-based community, which they call Ayelet Nation, serves as a source of sympathy for the Galenas.

  “For a girl who only lived two years, it’s very comforting to know that people know her name, and I think that was only possible because of Facebook,” Hindy said.

  Whereas many Jewish institutions define their community by who’s inside and who’s out — synagogues, JCCs and the Israeli Rabbinate, to name just a few — Facebook offers an opportunity for Jewish community with no bounds.

  “It can take Jewish leaders off their pedestals and get them to interact with real people and real life in a multidimensional way,” said William Daroff, the director of the Washington office of the Jewish Federations of North America who has more than 3,000 “friends” on the social networking website. “And it’s not just about the Jewish world, but a place for us to talk about our kids and our dogs and the games we like to play and who we really are.”

  As Facebook evolves, the Jewish communities it enables will change, too.

  “I think it really is analogous to having phone lines, which later enabled faxes and early Internet,” Colton said. “With Facebook, it’s not about what we see and use today, it’s about what its foundations and widespread adoption make possible in the future.”

  $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $

  Oczywiście aby wzmocnić siłę ideologiczną żydów zamieszkałych w całym USA, aby wierzyli w swoja siłę to ta rozmowa tych dwóch żydów została opublikowana we wszystkich twardych wydaniach tzn. papierowych lokalnych stanowych żydoskich dzienników lub tygodników rozpowszechnaianych w USA jak np. w to wydaniu z 15 maja 2012 roku w „The Chicago Jewish News” :

  http://www.chicagojewishnews.com/story.htm?sid=3&id=255304

Sorry, the comment form is closed at this time.