Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Jane Burgermeister: Znów chcą nas wymordować szczepionkami

Posted by Marucha w dniu 2012-06-26 (Wtorek)

Austriacka dziennikarka Jane Burgermeister znów ostrzega przed fałszywą akcją pandemii jaką szykują ludności globu masońskie elity.

W 2009 roku, głównie dzięki nagłośnieniu przez nią sprawy zatrucia przez Baxtera materiału szczepionkowego na świńską grypę, nie doszło do masowych szczepień. Szczepionka miała na celu eksterminację dużej ilości ludzi pod pozorem pandemii świńskiej grypy. Przez panikę wykreowaną przez media, sporo ludzi się zaszczepiło – nie zatrutą szczepionką, ale tą “bezpieczną”, firmy Glaxo Smith Kline. Jak się okazuje było to przyczyną fali zachorowań neurologicznych. Poniżej zamieszczam transkrypt najnowszego programu z udziałem Jane Burgermeister.Daniela Dahl, 19-letnia Szwedka, jest jedną z tysięcy osób, których życie zostało zniszczone przez szczepionkę na świńską grypę w 2009 roku. Szczepionka spowodowała u niej narkolepsję, chorobę mózgu, której symptomami są niekontrolowane ataki senności, halucynacje i katalepsja. “Ufałam im, ufałam… jeden zastrzyk zmienił moje całe życie…”

50,000 ludzi w Niemczech ma obecnie narkolepsję, jak podano w artykule Die Welt ze stycznia tego roku. Co szósta ofiara jest dzieckiem. Średnia wieku to 15 – 25 lat. Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii, potwierdziły, że wiele z przypadkow narkolepsji jest wynikiem szczepień. Oczekuje się pojawienia się wielu nowych przypadków zachorowań. Przerażającą rzeczą jest, że nic się nie zmieniło. Ludziom na całym świecie wciąż zagraża kampania masowych szczepień, taka jak w 2009 roku. Ta sama szczepionka jest zalecana przez Światową Organizację Zdrowia, a w rezultacie jest jeszcze większym zagrożeniem dla populacji globu. Zezwala na zaszczepienie ludzkości jeszcze większą ilością szczepionek, w jeszcze krószym czasie.

Największą zmianą w 20011 roku jest prywatyzacja systemu ostrzegania przed pandemią. Mamy tu do czynienia z jawnym konfliktem interesów. Przemysł farmaceutyczny, który ma największe dochody na skutek ogłoszenia zagrożenia pandemią, ma obecnie pod kontrolą system ostrzegania przed pandemią Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kompanie farmaceutyczne takie jak Glaxo Smith Kline, stały się głównymi udziałowcami w sieci laboratoriów WHO na całym świecie, które mają za zadanie śledzenie rozprzestrzeniania się wirusa pandemicznego.

Tajny wpływ kompanii wielkiego przemysłu farmaceutycznego na strategię Światowej Organizacji Zdrowia odnośnie szczepień w 2009 roku, został od tego czasu ujawniony. WHO zmieniła nawet definicję pandemii, by móc ogłosić 6 stopień zagrożenia pandemią i w ten sposób rozpocząć wielomiliardowe kontrakty dla przemysłu farmaceutycznego.

Baxter niemalże doprowadził do światowej pandemii w 2009 roku, gdy wysłał 72 kilogramy materiału szczepionkowego na świńską grypę, skażonego śmiertelnym wirusem ptasiej grypy ze swojego laboratorium w Austrii, które miało trzeci stopień bezpieczeństwa biologicznego. Baxter miał także wcześniej wynegocjowane kontrakty na sprzedaż szczepionek pandemicznych. Od tamtego czasu wyszło, że Baxter jest placówką krytyczną dla bezpieczeństwa USA, jak wynika z depesz dyplomatycznych opublikowanych przez Wikileaks.

Zachodzi więc pytanie, kto rządzi tymi placówkami bezpieczeństwa biologicznego? Czy jest to CIA? Czy jest to tajne laboratorium biologiczne? Jak to co się stało w 2009 roku mogło mieć miejsce w placówce Baxtera? Jest jeszcze gorzej.

Ta sama szczepionka jest nie tylko rekomendowana przez Światową Organizację Zdrowia. WHO ogłosiła, że zrobi zapasy 150 milionów dawek szczepionek. Celem jest jeszcze szybsze dostarczenie ich populacji globu. Także kompanie farmaceutyczne ogłosiły plany transportu szczepionek i dystrybucji technologii produkcji adjuwantów, by każdy mógł być szybciej zaszczepiony.

W 2009 roku aktywowano plany zaszczepienia 6 miliardów ludzi na całym świecie przez WHO. Tak, 6 miliardów ludzi… Pamiętacie to straszenie wirusem, który mógł zabić 96% populacji? Pamiętacie te doniesienia o krematoriach i masowych grobach? Wyobraźcie sobie co by się stało gdyby kampania szczepionkowa się udała. Byłoby teraz miliony ludzi na świecie, głównie młodych, jak Daniela Dahl, cierpiących na narkolepsję i inne choroby autoimmunologiczne.

W 2009 roku we Francji doszło niemalże do ogłoszenia stanu wyjątkowego, związanego z pandemią. Na terenie kraju powstało setki ośrodków szczepienia. Wiele z nich miało specjalny stopnień bezpieczeństwa, np. z oknami z żelaznymi kratami. Policja wchodziła do szpitali i zmuszała lekarzy by szli do tych ośrodków by prowadzić szczepienia na świńską grypę. Ostatecznie, tylko 6% populacji Francji zostało zaszczepione, dzięki informacjom dostępnym w mediach alternatywnych. Kampania szczepień we Francji została gwałtownie przerwana gdy grupa aktywistów założyła sprawy o masowe trucie w sądzie cywilnym w Paryżu, przeciwko francuskiej Minister Zdrowia Roselyne Bachelot, pod koniec 2009 roku. Jej adwokaci nie mogli odpowiedzieć na dowody. Po pierwszym dniu w sądzie, Roselyn Bachelot wystąpiła w telewizji i ogłosiła koniec kampanii szczepionkowej, która początkowo miała na celu zaszczepienie 100% populacji Francji do końca stycznia 2010 roku.

Tę masową kampanię szczepień rozpoczęto nie zważając na to, że wirus świńskiej grypy był tak słaby. Oficjalnie tylko 29 osób zmarło w 2009 roku na świńską grypę. Zazwyczaj około 3000 ludzi umiera na zwykłą grypę sezonową każdego roku. Mimo tego całego szumu ze strony przemysłu farmacutycznego i mediów, tylko 1 % ludności Włoch i Hiszpanii się zaszczepiło, 3 % Austrii, 3 % w Izraelu, około 6 % w Niemczech i Francji, oraz 5 % w Szwecji – czyli około pół miliona.

W Polsce nikt się nie zaszczepił, ponieważ minister zdrowia, Ewa Kopacz, która jest lekarzem, zdecydowała że nie byłoby to zbyt bezpieczne. “Jako lekarz, kieruję się zasadą jest nie szkodzenia innym” – powiedziała Kopacz w polskim parlamencie w 2009 roku. – “Nie zakupimy szczepionki na świńską grypę”.

Polska minister zrowia była jedyną, która odmówiła podpisania kontraktu na szczepionkę pandemiczną z korporacjami farmaceutycznymi, obok Rosji, kraju, w którym także nie występują opryski chemiczne z samolotów (chemtrails).

Rząd polski zapłacił straszną cenę. Kilka dni po tym gdy Kopacz przedstawiła dowody na szczepionkę pandemiczną podczas zebrania parlamentarnego Rady Europy, PACE, 96 czołowych przedstawicieli rządu i armii zginęło w tajemniczej katastrofie samolotu w Smoleńsku. Obecnie odbywa się śledztwo na ten temat, ale istnieje olbrzymia ilość dowodów na to, że nie był to wypadek, ale zbrodnia.

Przewodzący dochodzenia PACE, brytyjski poseł Paul Flynn, usunął wszelkie wzmianki o tym, że adjuwanty szczepionki na świńską grypę były szkodliwe, co było właśnie powodem tego, że Kopacz odmówiła zakupu. Było to w ostatecznym raporcie, opublikowanym w czerwcu 2010. Ewa Kopacz odtąd milczy na temat szczepionek.

Dochodzenie PACE, które było oszustwem, miało przekonać ludzi, że coś się dzieje, ale w rzeczywistości nic się nie zmieniło. Przed nami jest to samo monolityczne niebezpieczeństwo powszechnej kampanii szczepionkowej z tymi samymi toksycznymi szczepionkami, co w 2009 roku.

Paul Flynn wraz z PACE nie zbadał tego, że szczepionki pandemiczne są niebezpieczne. Wyłączył sprawę politycznych i militarnych czynników związanych z ogłoszeniem szóstego stopnia zagrożenia pandemicznego. Nie sprawdził możliwości siłowych szczepień i przepisów przymusowej kwarantanny. Dochodzenie PACE miało przekonać ludzi, że zostało podjęte efektywne działanie, podczas gdy nie podjęto takowego.

Nikogo nie ukarano, jak Jamesa Murdocha, syna Rupperta Murdocha, który zasiadał w radzie firmy Glaxo Smith Kline pomiędzy styczniem 2009 i styczniem 2012. Imperium medialne Murdocha straszyło wirusem pandemii. Sprawiedliwość nie dosięgnęła Andrew Witty, prezesa Glaxo Smith Kline, producenta Pandemrix. Andrew Witty został nawet uhonorowany mianem rycerza przez księcia Karola w maju tego roku. Dyrektorzy Baxtera, którzy niemal wywołali globalną pandemię w 2009 roku, także nie ponieśli kary.

Alex Jones i Infowars odgrywali kluczową rolę promując fałszywe dochodzenie PACE w sprawie pandemii. Od samego początku Alex Jones promował straszenie wirusem. Gdy informacje o szczepionkach zaczęły się pojawiać w internecie, to Alex Jones podążył za tą falą, by nie utrzymać wiarygodność. Od samego początku wyłączył wszystkich głównych krytyków szczepionki pandemicznej, jak dr Rebeca Carley czy mnie ze swojego programu. Alex Jones okłamał nawet swoich słuchaczy dlaczego nie pojawiłam się w jego programie. Prawda jest taka, że byłam zaproszona przez jego pracowników, ale gdy miano do mnie zadzwonić z Infowars, nikt nie zadzwonił. Znikąd w programie Alexa Jonesa pojawił się niemiecki prawodawca, Wolfgang Woodarg, gdy kampania szczepionkowa się zakończyła i było jasne, że się nie udała. Alex Jones promował Wolfganga Woodarga i dochodzenie PACE by stać na czele krytycyzmu wobec programu powszechnych szczepień.

Oszustwo roztacza się poza program Alexa Jonesa na inne media alternatywne, wliczając w to Jima Corr z Irlandii. Jim Corr nigdy nie użył swojej sławy podczas jego licznych występów w telewizji irlandzkiej, by szerzyć informację o tym jak szkliwe są szczepionki pandemiczne.

To co się działo ze mną od 2009 roku jest ostrzeżeniem jak naprawdę mało zostało nam wolności słowa w Europie. w 2010 roku trzykrotnie próbowano mnie unieszkodliwić za pomocą psychiatrów, przez elementy w austriackim rządzie, a także globalnych elit. Rząd przepłacił badacza z Instytutu Ludwiga Boltzmanna, Lukasa Kennera, którego sposoruje Baxter. Dwukrotnie próbował mnie zamknąć na początku 2010 roku. Jest ona także lekarzem i patologiem w gównym wiedeńskim szpitalu. Jego publikacje na temat raka pojawiają się w Rockefeller Journal. Nigdy mnie nawet nie widział, ale podszedł także psychiatrę pracującą w rządowej Komisji Etyki i poprosił ją by mnie zamknęła. Austriacki inspektor policji założył mu sprawę kryminalną, ale nie ruszyła ona jeszcze w sądzie. Rada Instytutu Ludwiga Boltzmanna przedstawia kto jest kim w austriackich elitach. Bankierzy, przemysłowcy, mogule medialni i politycy – oni wszyscy się tam zgromadzili. Jest tam szef banku Raiffeinsen Bank, dr Ferdynand Meier z tego banku, Franz Loshniak, były demokratyczny minister zdrowia, Christian Rainer, redaktor naczelny magazynu Profil czy też Markus Beyrer z austriackiej kompanii giełdowej. Beyrer ma teraz mieć pozycję w Brukseli.

Trzecia próba “spsychiatryzowania” mnie polagała na oddaniu mnie pod kuratelę. To im się jednak też nie udało, gdyż udowodniłam, że sędzia kłamał, a nagłośnienie tego było zbyt duże. Jestem doświadczoną dziennikarką medyczną, pisałam dla Nature, The Medical Journal, The Scientist i wielu innych publikacji. Prezentowałam fakty i dokumenty na temat pandemii i szczepionki pandemicznej. To co mówiłam okazało się prawdziwe. To dlatego globalistyczne elity chcą mnie wyeliminować.

Obecnie przygotowywane jest wszystko by wywołać nową pandemię. Teraz jest możliwe użycie aktu bio-terroryzmu. Albert Osterhaus, główny doradcza Światowej Organizacji Zdrowia, twierdzi, że odkrył wyjątkowo zabójczy wariant wirusa ptasiej grypy. Opublikowano to w Nature, zaledwie kilka tygodni temu. Osterhaus także ma udziały w firmie, która produkowała szczepionkę pandemicznąw 2009 roku.

Olimpiada w Londynie na przykład, mogła by być świetną okazją na rozpylenie jakichś trucizn by wywołać następną fałszywą pandemię i rozpocząć kolejną globalną kampanię szczepień. Tym razem WHO i laboratoria kontrolowane przez wielki przemysł farmaceutyczny nagłośniły by zagrożenie wirusem nawet w większym stopniu niż to byo w 2009 roku.

Jest coraz to więcej sygnałów, że globalne elity planują straszenie pandemią. W maju rząd Bokina Faso w Afryce zakończył wielkie ćwiczenia pandemiczne, oparte na scenariuszu pojawnienia się wirusa takiego jak grypy w odległej wiosce. Stoimy przed tym samym niebezpieczeństwem jak w 2009 roku. Ta sama toksyczna szczepionka pandemiczna może być nam wstrzyknięta, w przypadku szóstego stopnia zagrożenia pandemią. Kompanie wielkiego przemysłu farmaceutycznego mają większą kontrolę systemem ostrzegania antywirusowego WHO, co pozwwala im na jeszcze większe straszenie wirusem.

http://www.monitor-polski.pl/

Komentarzy 29 to “Jane Burgermeister: Znów chcą nas wymordować szczepionkami”

 1. Peryskop said

  Wielkie dzięki dla Jane i dla Marka za kolejną akcję w obronie ludzkości !

  Ta pandemiczna tragikomedia powtarzana jest jak zdarta płyta i jak z kapelusza wyciągane są zjadliwe mikroby, na przykład tu:
  Groźna choroba zagraża Europie. “Sytuacja jest krytyczna”
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/grozna-choroba-zagraza-europie-sytuacja-jest-kryty,1,5171257,wiadomosc.html

  Przecież w zeszłym roku szalało “zabójcze” e-coli, a co jakiś czas wywleka się wirusowe gorączki krwotoczne: Ebola, Coś znad Nilu, albo z Marburga. Wciąż nawraca epidemia gruźlicy, komary roznoszące te wirusy mają dokonać depopulacji, wirus z ptaka już prawie “przeskakuje” na człowieka, ze świni podobno przeskoczył, ale jak się okazało dał mniejszą śmiertelność niż zwykła grypa sezonowa.

  Po rzeżączce chyba powinna przyjść kiła, też NAPRAWDĘ groźna. No a potem przez hiszpankę i SARS przejdziemy do czarnej ospy, dżumy i cholery. Potem znowu Ebola, e-coli, coś znad Południowego Nilu…

  Jednym słowem cykliczny SYF medialny !

  To wszystko trzeba dokumentować, bo będzie potrzebne gdy zakończymy obecny “okres błędów i wypaczeń”.

  A na drzewach zamiast liści zadyndają szczepionkiści…

 2. maran said

  To wszystko trzeba dokumentować, bo będzie potrzebne gdy zakończymy obecny “okres błędów i wypaczeń”.
  jak zakonczymy ten okres bledwo i wypaczen to juz nas nie bedzie.
  a ludziska sa tak zaczadzone ,ze jakby znowu jaka swinska grypa wybuchla, to by znowu w te pedy lecieli w kolejke po zastrzyk. W USA ostatnio czolgi i inny sprzet wojskowy pokazal sie na ulicah miasta ST Louis. robia to pewnie w celu uodpornienia ludzi na obecnsoc wojska na ulicach. stan wojenny w USA tuz, tuz za rogiem.
  a ludzie?? czesc przepytywana przez tzw dziennikarzy stwierdziala ze super, ze obecnosoc wojska na uliacach daje im poczucie bezpieczentwa itp. nie zastanowili sie po kiego grzyba to wojsko z tymi czolgami pojawia sie na ulicach in the first place.
  na drzewach nidlugo beda chrzescijane /katolicy wisiec, drogi panie persykop. do tego ta Elita zmierza.

 3. żyrafa said

  Mający wejść w życie od 1 stycznia 2013 r. zakaz importu pasz GMO do karmienia polskich zwierząt właśnie przedłużyli o 4 lata:
  http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/agrobiznes/wideo/26062012-1210/7602335

 4. Zerohero said

  Temat bardzo ważny, bo jedna sytuacja kryzysowa, jeden masowy program obowiązkowych szczepień i można ludziom wcisnąć do ciał cokolwiek. Apeluję by w razie masówki, kwarantann itp. dać nogę za pas albo jeszcze lepiej – walczyć. Do policjantów i wojskowych apeluję by w jakiś rozumny sposób podnieśli bunt, bo co prawda jako ostatni, ale też będą zaszczepeini.

  Metoda daje świetne pole do popisu. Można ludzi okaleczyć (uszkodzenie mózgu), uśmiercić lub uzależnić od regularnie podawanego serum. To trochę histerycznie brzmi, ale skoro ONI zarzynają małe dzieci w Syrii i w głównych kanałach informacyjnych kłamią, że to Asad, ONI mają hopla na punkcie 500 milionowej populacji, ONI wspierali komunizm, to mogą posunąć się spokojnie i do tego.

 5. ojojoj said

  Po przeczytaniu tego artykulu, przyszly mi na mysl plastikowe trumny i te niby obozy „koncentracyjne” w USA. Moze to byl tez straszak? Pod przykrywka, ze niby tajne, a jednak filmow i zdjec na internecie tych obozow i trumien jest pelno. Wyglada mi to na robote aby zastraszyc spolecznosc. Pandemia ogloszona przez WHO, plastikowe trumny, budowy obozow – wszystko po to, by wystraszeni ludzie poszli sie masowo szczepic, brac jakies pigulki, zakwarantowywac sie, itp. z wlasnej woli.

 6. Rysio said

  Jak będzie dużo trupów, to nikt nie będzie się bawił w trumny, tylko spychem zepchną do wspólnego dołu.

 7. ojojoj said

  re 6. Wlasnie. Tym bardziej akumulownie tych trumien jest podejrzane. W dodatku plastikowych. Cialo ma sie rozlozyc naturalnie, inaczej gdzie nie wbijesz lopate tam trumna. Ciekawe tez dlaczego te trumny sa plastikowe. Czyzby koncerny olejowe maczaly w tym palce?

 8. Zerohero said

  O to na takiej ilości plastiku można sowicie zarobić? Wątpię.

 9. ojojoj said

  re 8. Widziales zdjecia ? Widziales hektary pol wypelnione tymi trumnami siegajacymi ponad 2 metry jak nie wiecej ? I wiesz ze jedna trumna jest wsadzona w druga ? Sa one tez wielkosci takiej ze mozna tam pochowac kilku ludzi, a wiec sciany tej trumny musza byc grube.

  Jezeli to wszystko nie wazne, to nich mi ktos wytlumaczy – dlaczego akurat plastikowe i w takich ilosciach ?

  Jak Rysio powyzej napisal, ze masowo to sie zepchnie do rowu, z czym sie w zupelnosci zgadzam. Wiec po co ta zabawa w trumny, ktore nigdy sie nie rozloza w ziemi ?

  Chodzi o samo straszenie ludzi? No dobrze, ale dlaczego akurat w ten sposob strasza ? Mogli np. pokazac tony workow foliowych przeznaczone dla trupow (takie co sa uzywane w policji i sluzbie zdrowia), albo jeszcze taniej – poprostu wykopac wielkie doly przeznaczone do masowych pogrzebow.

  Moze sie czepiam, ale dla mnie ten szczegol jest wazny – bo rzuca watpliwosc w to co mowia i pisza o tym „konspiratorzy” typu Alex J.

 10. maran said

  ad 9 Proponuje zeby pan napisal list do Obamy z prosba o wyjasnienie. moze odpowie??
  jesse ventura zapytal sie wprost jedengo z senatrow o obozy FEMA. tamten najpierw o malo z gaci ze strachu nie wyskoczyl, poczym udal, ze nie wie osochozi.
  w swoim czasie sie dowiemuy po co te trumny i czemu w takich ilosciach, po co te obozy usytuowane po calych USA i czemu w takich ilosciach i tak dobrze strzezone, a i po co te pociagi Femy itd. przyjdzie czas to sie dowiemy.

 11. Prawda said

  http://www.eioba.pl/a/1×86/tysiace-plastikowych-trumien-dla-amerykanow

 12. A to (z artykułu) to kapucha.

  „Rząd polski zapłacił straszną cenę. Kilka dni po tym gdy Kopacz przedstawiła dowody na szczepionkę pandemiczną podczas zebrania parlamentarnego Rady Europy, PACE, 96 czołowych przedstawicieli rządu i armii zginęło w tajemniczej katastrofie samolotu w Smoleńsku. Obecnie odbywa się śledztwo na ten temat, ale istnieje olbrzymia ilość dowodów na to, że nie był to wypadek, ale zbrodnia.”

  To koniecznie trzeba podesłać Macierewiczowi – jako kolejną wersję alternatywną.

 13. Ciekawe czy te trumny są z materiału palnego?
  może to są miejsca rozlokowania jakiejś broni rakietowej, a trumny to tylko przykrywka, a do tego służące jako ochrona przed odłamkami, chwilowa zapora ogniowa, itp. – tak aby zdążyć odpalić to co trzeba.

 14. maran said

  ad 13 a moze przezanczone sa do robienie kiszonej kapusty.
  ad 11 te wyjasnienie spod linku kupy sie nie trzymaja, a co dopiero sensu.

 15. maran said

  a tu dla rozluznienia

 16. Z satelity połać ziemi przykryta grubą warstwą trumien też może być trudno rozpoznawalna co jest w ziemi pod tymi trumnami.
  Ciekawe jaki jest skład chemiczny tych trumien.

 17. Przy okazji zwożenia tych trumien można w nich w sposób niezauważony zwieść w częściach (zamiast kapusty) cały arsenał różnego rodzaju broni i potrzebnego sprzętu.

 18. Przeprowadzanie w ten sposób dyslokacji części sprzętu wojskowego w warunkach cichego przygotowywania się do wywołania awantury światowej miałoby sens.
  Wówczas też ma sens odwracanie uwagi poprzez nagłaśnianie (takie półgębkiem – jako odkrywczą sensację), że trumny są przygotowywane dla ludzi.

 19. maran said

  ad 18 a po co oni cicho mieliby cos wywolywac, jak ludzie i tak nie zareaguja. oni wiedza co moga i to robia,i wcale sie tym nie kryja.

 20. Re.19
  Kryją się, kryją. Inaczej to nie byłoby służb wywiadowczych i kontrwywiadu.
  A zwykli ludzie są o tyle niebezpieczni, że wszystko wypaplają z tego co wiedzą i co widzieli.

 21. Kapsel said

  http://pl.memgenerator.pl/mem-image/nie-wierze-w-to-co-pacze-pl-d46f1c

 22. Marylka S. said

  Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia.
  I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.
  Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.
  Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie „decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki.
  Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.
  Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli.
  Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
  Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.
  Jeśli jesteś rodzicem i nie chcesz by właścicielem twojego dziecka było państwo dołącz się
  http://www.petycje.pl zwiń

  Tylko jedno pytanie: jak się czują Ci, co poszli i głosowali ? (Bez względu na kogo.)

 23. Z monitorapolskiego said

  Joanna on 27 czerwca 2012:

  Podczas pobytu w Izraelu (od 25.06) Putin zapewnił, że pokój i bezpieczeństwo Izraela to interes narodowy Rosji. Polazł pod Ścianę Płaczu modlić się o III świątynię.

 24. Przebieg legislacji TU:

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=293

  Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej

  projekt dotyczy dostosowania przepisów do zmieniających się potrzeb nadzoru epidemiologicznego i zwalczania chorób zakaźnych; umożliwienia Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmowanie określonych działań przeciwepidemiologicznych w celu przerwania szerzenia się dróg zakażeń, zdefiniowania podmiotów uprawnionych do przetwarzania danych osobowych uzyskanych w celu sprawowania nadzoru epidemiologicznego zasad wymiany danych o zachorowaniach między różnymi inspekcjami, doprecyzowania kwestii stosowania przymusu bezpośredniego w czasie interwencji medycznej oraz nowelizacji przepisów dot. finansowania niektórych zadań realizowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną”

  Głosowanie Tu:
  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=16&NrGlosowania=15

  Głosowanie nr 15 – posiedzenie 16.
  Dnia 15-06-2012 godz. 09:06:31
  Pkt 1. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o projekcie ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej

  Głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Zdrowia

  Głosowało – 403 Za – 402 Przeciw – 1 Wstrzymało się – 0 Nie głosowało – 57

  Klub/Koło Liczba czł. Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
  PO 206 190 190 16
  PiS 135 115 115 20
  RP 43 39 39 4
  PSL 28 21 20 1 7
  SLD 25 20 20 5
  SP 21 17 17 4
  niez. 2 1 1 1

  Przeciw był Sawicki Marek z PSL.

 25. Tekst uchwalonej ustawy jest tu
  http://orka.sejm.gov.pl/opinie7.nsf/nazwa/293_u/$file/293_u.pdf

 26. 166 bojkot TVN said

  http://gazetawarszawska.com/
  Żydówka do Polki:
  -Was Polaków nie będzie

 27. Moja opinia? Wogole nie poddawac sie jakimkolwiek szczepionkom ani jakimkolwiek sugestiom o tym, ze szczepionki sa dobre i bezpieczne zwlaszcza, jesli je „rzond” reklamuje dajac zarazem za „darmo!!!”…
  ===============================

  Plastikowe trumny (w USA) sa po to, aby „niepotrzebne” zwloki szybko spalic, a struktura tego plastiku w zasadzie umozliwia takowa koncepcje szybkiego pozbycia sie zwlok…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. Re.27
  A wydobywającym się przy spalaniu plastiku silnie trującym gazem wytruć następnych – łącznie z tymi co spalają. A i jeszcze po kilogramie białego fosforu trzeba dorzuć do każdej trumny.

 29. Re.26
  No i 166 robi wszystko, aby to się ziściło ganiając jak Żyd po pustym sklepie..

Sorry, the comment form is closed at this time.