Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wałęsa nadal chce pałować Solidarność

Posted by Marucha w dniu 2012-06-26 (Wtorek)

Bezczelność zarejestrowanego przez komunistyczne służby jako TW „Bolek” Lecha Wałęsy nie zna granic. Oświadczył on w Gdańsku, że dziś też powtórzyłby swoją wypowiedź o potrzebie spałowania działaczy Solidarności podczas blokady Sejmu. Za te słowa podbeskidzkie struktury „S” odebrały mu tytuł „Zasłużonego dla Solidarności Podbeskidzia”.

„Jestem przekonany, że dobrze zrobiłem, a inni są przekonani, że źle – to jest ich sprawa. Gdyby dziś była podobna sytuacja, powiedziałbym to samo. I nie dlatego, że nie kocham Solidarności, bo to nieprawda. Jestem z Solidarnością. Ale parę razy nie posłuchali mnie i narobili głupot – Krzaklewski, Śniadek i inni. I widząc to i nie chcąc, żeby popełniali następne błędy, wystąpiłem zdecydowanie i to chyba odniosło skutek” – powiedział Lech Wałęsa.

„Ja wtedy, przyglądając się sytuacji, oceniłem, że jak Solidarność się włączy w protesty, to zakłóci nam mistrzostwa, dlatego postanowiłem uderzyć mocno, żeby spowodować refleksję, a nawet ich podzielić – żeby mieli problem, zrobić jakiś większy protest i wygłup w tym czasie. A więc zadziałałem na nich profilaktycznie, żeby nie szli w tym kierunku” – wyjaśnił Wałęsa.

B. prezydent podkreślił, że jego wypowiedź była w pełni przemyślana. „Tam nie chodziło w ogóle o pałowanie, do pałowania to daleka droga, ale chodziło o refleksję ze strony społecznej, (ze strony) Solidarności” – uzasadnił.

Wałęsa nie obawia się, że może stać się dla członków „S” na Podbeskidziu persona non grata. „Specjalnie wyszukam teraz parę okazji, żeby tam pojechać i pokazać im, że istnieję” – zapowiedział bezczelnie.

http://niezalezna.pl/

Komentarzy 11 to “Wałęsa nadal chce pałować Solidarność”

 1. kiriki said

  Mundrzec, agent, elektryk, noblista, prezydent, obecnie palownik Solidarnosci…. polski James Bond

 2. AV said

  „Bendem pałować…”

 3. Brat Dioskur said

  Re1@Kiriki,
  Bonda przypominac on moze tylko z eskapad seksualnych ,kiedy to Kapciowy sprowadzal mu 16-tki ,a bezpieka to wszystko filmowala….

 4. polo said

  bufon bufon bufon

 5. Marucha said

  Niezależny Sąd Najjaśniejszej zagwarantował Bolkowi bezkarność, więc z niej korzysta.

 6. Walerian Dąbrowski said

  To mentalne ZERO ” 0 ” może pałę pożyczyć od swojego prowadzącego oficera S B i nająć sobie pałownika ponieważ od samopałowania……… Tylko aby to był ktoś na miarę postury pana Pudziana i tak przylał zdrowo to może w tym pustym łbie coś się odezwało, np. echo. No i może Matka Boska nasza odpadłaby przypięta do tego zgnojonego, łajdackiego ubranka.

 7. anatom said

  Moj sw pamieci tatus zawsze mowil ze jesli to scierwo dojdzie do jakiej kolwiek wladzy to juz mozemy plakac.

 8. konik said

  W świetle prawa za zastraszanie publiczne obywateli naszego państwa z Urzędu Prokuratora powinno się Tego Elektryka postawić w akt oskarzenia

 9. gość said

  wąsaty troll

 10. Isreal said

  rozum (jaki rozum?) odszedł do bogów

 11. wet3 said

  @ Polo (4)
  Bufon – to za malo! Bolek jest wyjatkowym antypolskim pejsatym sukinsynem – superwieprzem i sprzedawczykiem bez zadnych zasad moralnych.

Sorry, the comment form is closed at this time.