Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Atomowy „Grad”

Posted by Marucha w dniu 2012-06-29 (Piątek)

Zasłużony POseł PO, Aleksander Grad poprosił marszałek Ewę Kopacz, równie zasłużoną POsłankę PO o wygaszenie swojego mandatu.

zzzz.jpg Podobno, jako „świetny manager”, będzie zajmował się budową pierwszej polskiej elektrowni jądrowej.

Aleksander Grad zasłynął tym, że tuż przed wyborami do PE oraz ramadanem, uratował polski przemysł stoczniowy znajdując, najprawdopodobniej z pomocą fachowców z dawnych WSI, „katarskiego inwestora”, którym okazał się międzynarodowy handlarz bronią, Abdul Rahman El-Assir.

Warto przypomnieć inne dokonania tego patrioty z PO, jakich byliśmy świadkami przez 11 lat, które spędził w parlamencie.

Cofnijmy się do działalności posła Grada na krajowym podwórku, w kadencji 2001-2005.

Po pierwsze w swoim oświadczeniu majątkowym nie ujawnił, że jest posiadaczem akcji spółki geodezyjnej Compass wartych 105 tys. złotych.

W sejmie był wtedy szefem sejmowej podkomisji do spraw monitorowania i wdrażania Zintegrowanego Systemu Zarządzania i Kontroli (IACS).

Przetargi na stworzenie lotniczej mapy kraju i bazy danych niezbędnych do wypłacania rolnikom unijnych dopłat jakimś zrządzeniem losu wygrywały firmy, których współwłaścicielką była żona posła PO, Małgorzata.

I tak zdjęcia wykonywała firma Geokart, w której to radzie nadzorczej zasiadała małżonka posła.

 Była też w radzie nadzorczej firmy Compass z Krakowa, która to firma otrzymała zlecenie od kontrolowanej przez męża, jako szefa sejmowej podkomisji agencji na kwotę 1, 2 mln złotych.

Przetarg na stworzenie bazy danych o działkach warty 6, 5 mln złotych wygrała Małopolska Grupa Geodezyjno-Projektowa SA, której współwłaścicielką o dziwo była również Małgorzata Grad.

Z takimi kwalifikacjami i osiągnięciami w poważnych państwach wylatuje się z polityki na zbity pysk, albo ląduje w więzieniu.

III RP trzyma się mocno.

Zachęcam do kupna mojej książki:

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900

http://niepoprawni.pl

Komentarzy 8 to “Atomowy „Grad””

 1. Zerohero said

  A ja ocenię książke po okładce :):

  brak flagi Unii Europejskiej, brak flagi Izraela, brak flagi USA, brak facjaty Buzka, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego i Michnika. Są za to bieżace ryjki np. Palikot, który liczy się tylko w partyjnym teatrzyku.

  Czyli pisiorska agitka robiąca ludziom wodę z mózgu.

  A przy okazji zabijania Polski…Rozumiem, ze to min. rozkradanie. W jakich prywatyzacjach wzieli udział Rosjanie w ostatnich 20 latach? PZU, TPSA SA, cement, Kwidzyń, FSO, FSM, PKO….? Z okładki wynika, że dominują tu razem z Niemcami, a chyba ktoś kto dominuje powinien konsumować owoce swojej dominacji, nie? Pytam: czemu nie ma tu rosyjskich inwestorów, a Polscy żołnierze nie walczą z „terrorystami czeczeńskimi” tylko irackimi i afgańskimi, czemu rząd Tuska obradował w Jerozolimie.

  No co pisiorki?

 2. Zerohero said

  PS

  Ostatnie wpisy u Maruchy

  https://marucha.wordpress.com/2012/06/29/izrael-przejmie-nasze-wodociagi/

  https://marucha.wordpress.com/2012/06/29/tarnow-ambasador-izraela-interweniuje-w-liceum/

  Prawda jest taka, że PiS to zydowscy kolaboranci i nie będę kąsać ręki swojego pana. Panu zależy również na tym by odciagać uwagę od swoich machlojek. I gitara gra. Mamy kolejną „patriotyczną” książkę pisiorską pt. „cała prawda”. Można postawić na jednej półce obok książki syjonisty Ziemkiewicza, syjonisty Wildsteina, syjonisty Cejrowskiego i syjonisty Łysiaka. Oni też są specami od patriotyzmu, konserwtyzmu i całej prawdy. Fani daliby sobie głowy uciąć, że ci panowie to prawdziwi Polacy tworzący przeciwwagę np. dla Wyborczej.

 3. Brat Dioskur said

  Pewnie Donio nie ma tak wesolej miny jak na powyzszym zdjeciu ,bo szkopy dostaly po d…ie !!!!A butny Schweisteiger zapowiadal przed meczem ,ze wygrali juz ze wszystkimi i teraz kolej na Wlochow…not yet szkopie,not yet!

 4. EC said

  Od 2 lat głową Państwa Polskiego jest były agent wojskowych

  służb informacyjnych działający w polskich WSI, który pierwsze co zrobił w kilka godzin po zamachu w Smoleńsku jako p.o. Prezydenta to przejął tajny aneks do raportu WSI w którym na podstawie zebranych dokumentów obecna Głowa Państwa odegrała negatywną rolę dla bezpieczeństwa i suwerenności Państwa Polskiego.

  Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP był także sowieckim agentem.

  Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wyborczej??? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ???

  Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli ( do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego ) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie ?

  Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje znikły z oficjalnej strony Komorowskiego ??

  Dlaczego dziś Prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK’u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa ” egzotycznymi naukowcami” i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm??

  Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU ( radzieckie służb specjalne ) kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB, sam fakt,że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna powinny wywołać burzę w demokratycznym kraju!

  Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana bolszewickimi agentami i osobami, które są zależne globalnej mafii, media w Polsce nie są polskie, Grupa ITI czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi media ( TVN,TVN24 ) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez wojskowe służby specjalne PRL.

 5. Marcin said

  Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich!

  Opublikowano: 29.06.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

  Prezent rządu PO dla branży farmaceutycznej na koszt podatników!

  Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa.

  Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.

  Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.

  Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

  Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15.06.2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

  Więcej informacji w pliku PDF dostępnym TUTAJ.

  Źródło: Wykop

  OD AUTORA

  Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian.

 6. 166 bojkot TVN said

  http://jerzygolebiewski.nowyekran.pl/post/66987,czy-w-polsce-jest-telewizja-publiczna
  ………………………..
  …Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji doskonale była i jest poinformowana, że w związku z tym, że „sprywatyzowano” Polską Telewizję ( i Polskie Radio ) przekształcając obie te instytucje w spółki prawa handlowego, spółki akcyjne, to dalsze pobieranie od obywateli „abonamentu telewizyjnego ( i radiowego ) chociaż legalne w świetle anachronicznej ustawy, jest nielegalne w kategoriach rozumu i zasad gospodarki rynkowej. W takiej gospodarce, a w Polsce ona jest faktem i zasadą ustrojową, organ państwowy, jakim jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie ma żadnego prawa pobierać od obywateli „abonamentu”, teraz już jednoznacznie daniny, haraczu – jak określił to premier rządu Donald Tusk, na rzecz podmiotu gospodarczego, jakim w świetle prawa jest Telewizja Polska S.A. ( i Polskie Radio S.A.)…

  …chyba, że przyjmiemy, że jest to danina na rzecz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji , ale tu jest nowy wielki problem, ponieważ nie ma ustawy, która by nakazywała obywatelom utrzymywanie „abonamentami” , organu państwowego, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, organu finansowanego jak cała administracja państwowa z budżetu państwa. A jeżeli budżetu państwa nie stać na utrzymywanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a rząd chce aby finansował tę Radę ściągany abonament, to – bardzo proszę – wprowadźmy „abonament KRRiT”, ale nie radiowo-telewizyjny, zmieniając wcześniej ustawę „o abonamencie” to po pierwsze. A po drugie, wracając do jeszcze pobieranego „abonamentu” to rodzi się pytanie o to, w jaki sposób dotychczas Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji transferowała i transferuje środki zebrane z „abonamentu” do Telewizji Polskiej S.A.? Jako dotację celową? Jako darowiznę publiczną? Kto Krajowej Radzie dał takie uprawnienia, bo – jeśli potrafię czytać, a potrafię – to w ustawie o Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji nie znalazłem ani jednego zdania na temat takiego „pośredniczenia w przekazywaniu środków finansowych komu się chce”…
  ………………………..

 7. W.K. said

  polecam Państwu tekst prof.Bartyzela:
  http://mercurius.myslpolska.pl/2012/06/patriotyzm-czy-klientyzm/

 8. Zbyszko said

  Polsce potrzebna jest ta elektrownia po to, by stanowiła uzasadnienie dla programu EA. A ta ściema programu EA (elektrowni atomowych) potrzebna jest po to, by w Polsce mogły powstac legalne składowiska odpadów atomowych z tej całej lepszej ełropy

Sorry, the comment form is closed at this time.