Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Izraelczycy w kolejce po polskie obywatelstwo

Posted by Marucha w dniu 2012-06-30 (Sobota)

Israelis line up for Polish citizenship
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4243495,00.html
Itamar Eichner -29.06.2012, tłumaczenie: Ola Gordon

Od kiedy Polska weszła do UE, wielu obywateli Izraela ma nadzieje na otrzymanie polskiego obywatelstwa. Dla Izraelczyków polski paszport jest biletem do europejskiego dobrobytu [Hmmm…  dobrobytu…  raczej biletem do krajów, gdzie będą traktowani jak święte krowy – admin].

Jak mówi Ambasada RP w Izraelu, od 2004 roku, kiedy Polska dołączyła do UE, jej budynek w Tel Awiwie stał się miejscem pielgrzymek dla rosnącej fali szukających tego pożądanego dokumentu.

Według danych opublikowanych z okazji corocznej konferencji Możliwości Biznesowych w Polsce, około 20.000 Izraelczyków posiada polskie obywatelstwo, z których połowa została obywatelami Polski po jej wejściu do UE. [Łatwiej Izraelczykowi, niż Polakowi zza granicy – admin]

Liczby te pokazują również, że gwałtownie wzrasta popyt na polski paszport, który otwiera drzwi do innych krajów i innych możliwości. W latach 2006-2010 liczba Izraelczyków którym przyznano polskie paszporty zwiększyła się 4-krotnie.

W przeciwieństwie do innych krajów europejskich, od aplikantów szukających polskiego obywatelstwa nie wymaga się znajomości języka. Faktycznie 95 % izraelskich aplikantów nie zna polskiego [A po co ma go znać? Niech polska hołota się uczy jiddysz. Tak, jak Polacy z Kazachstanu, którym pod tym właśnie pretekstem odmawia się prawa pobytu  w Polsce  – admin].

Jak mówi polska ambasada, 25% aplikantów to drugie pokolenie polskich obywateli, a 55% trzecie pokolenie. Większość z nich przyznaje, że nie chcą emigrować do Warszawy, lecz chcą być obywatelami UE.

“W ciągu ostatnich kilku lat, Polska utrzymuje stabilność gospodarczą i udało jej się ściągnąć zagraniczne inwestycję”, wyjaśnił prawnik Alroy Canbal, specjalizujący sie w polskich inwestycjach.

Komentarzy 55 do “Izraelczycy w kolejce po polskie obywatelstwo”

 1. Nemo said

  Płakać się chce nad naszą biedńą Ojczyzną……..

 2. Fran SA said

  Nie mam rosyjskiej czcionki ale to jakos tak bylo:

  Wy, izbrannyj narod i Izrail zjemla abietowannaja.
  No was tam wsjewo 4 miliona.

  – A eto nasz office.

 3. jadnamy said

  Żydzi prą do antysemickiego kraju co to z „mlekiem matki”???? koniecznie o tym musi napisać pewien bajkopisarz J. Gross. A swoją drogą dlaczego ostatni spis powszechny zwany dostojnie europejskim nie wykazał …..ani jednego Żyda w Polsce? czy rachmistrze mieli zakaz odwiedzenia czerskiej?? TVP??? sejmu? „góry” Episkopatu,atrapy Wojska Polskiego? ….etc?

 4. Obserwator said

  Chroń nas Boże przed tą zarazą. Gdzie wejdą tam zaraz smród i zgnilizna. To wielce destrukcyjne stwory, z poprzestawianymi talmudycznie mózgami, podłe i mściwe bestie. Oni urządzą nam tutaj druga Palestynę na 100.000%. To gówno powinno być gdzieś w rezerwacie zamknięte po ścisłą kontrolą.

 5. Mary said

  http://dzierzgon.info.pl/aktualnosci/206-protest-mieszkancow.html

 6. Zerohero said

  Dla Izraelczyków polski paszport jest biletem do europejskiego dobrobytu

  Środowiska żydofilsko-szabesgojskie oraz sami Żydzi rozpowszechniają mit rzekomo wysoko rozwiniętego intelektu żydowskiego. A tu taka siurpryza. Nie potrafią sobie zbudować dobrobytu w Izraelu i muszą korzystać z dobrobytu zbudowanego przez rasy niższe. Tutaj widać teraz kto się pod kogo podczepia.

 7. karl85 said

  …oby to nie był ich bilet w jedną strone
  oby wstając rano nie musieli (PŁAKAĆ !)

 8. Radosław37 said

  …wrócą kur…i nas wykończą. Polska jest bardzo atrakcyjnym krajem pod każdym względem, żydostwo wie ile można wycisnąć. Baron Srul i Mordka rosengwiz (jak zwał tak zwał) pewnie są uradowani z takiej możliwości.

 9. strach się bać said

  Wroca i zrobia z Polski Palestyne i Libie razem wziete
  Wiadomości z Syrty i Kufry (29 czerwca)
  http://antyimperializm.wordpress.com/category/libia/
  Raport z Libii
  http://antyimperializm.wordpress.com/2012/06/29/raport-z-libii-28-czerwca/

 10. Kronikarz said

  Gajowy = [Hmmm… dobrobytu… raczej biletem do krajów, gdzie będą traktowani jak święte krowy – admin].

  A przede wszystkim beda zasilac mafie roznego typu oraz siatki wywiadowcze, generowac kryzys, strzec demokratycznej dyktatury unijnej.

 11. RomanK said

  Jeszcze takich sprzecznosci na Gajowce nie bylo… z jednej strony pogarda dla ciemnej i malointeligentnej spolecznosci zydowskiej i… jak przekladaniec – paniczny strach, ze nas wykoncza????
  Typowy polski koszerny ..boczek:-))))
  POlska jest wolna!!!!!
  Kiedy przedstawilem paszport konsularny powiedziano mi, ze to nie jest zaden dokument!
  Ze co???
  Ano …”zginely ” wszystkie dane” z bazy MSZ…..
  Poswiadczal moje obywatelstwo Wojewoda Rzeszowski ( nie, nie konsulk bo nie ma takiego prawa choc zastepuje wojewode za granicami PR:-))) na podstawie oswiadczenia swiadkow…..
  Hej stszelcy whrazzzzz
  nad nami taki biay ges….
  Swoja droga po co panika…20 tys przy 2 mln…to zaledwie 1%…. wykopali samych dzieciskow do roboty na saksy ok 6 mln… wiecej niz caly Israel..i nei przeszkadzalo nikomu z was….ocoloto???

 12. Agnieszka said

  Co się dziwić, przez z górą 20 lat szykowali sobie tu Judeopolonię (rękami tych, co nie weszli do powszechnego spisu), wyszykowali, to i przyjeżdżają jak do siebie. Bo dla kogo te wspaniałe nowoczesne osiedla rosące wszędzie, gdzie nie splunąć? Luksusowe mieszkania? Przecież nie dla młodych Polaków z pensjami 1200 zł. A nawet nie z pensjami tylko ze zleconymi pracami, które żadnej emerytury nie dadzą (a jeszcze są tacy przecież, co żadnej pracy nie mogą dostać).
  Matko Boża! Ku ratunkowi naszemu pośpiesz się!

 13. Joanna said

  ad/ 10
  Panie Romanie! Nikt nikogo nie wykopywał, tylko sami pojechali bo otwarli im granice.A kto miał ich nauczyć patriotyzmu w Polsce, gdzie co drugi/trzeci współpracował? Szkoła prowadzona zgodnie z dalekosiężnymi założeniami unych.jeszcze wcześniej zawierała elementy folkloru, potem i w miarę upływu czasu debilizacja przekracza wszelkie dopuszczalne granice a uczycielki z chrześcijańskich rodzin idą do przodu zgodnie z tryndem (a w niedzielę do kościoła). Ja osobiście mam wyjątkową pogardę dla kłamców i podejrzewam, że w gajówce wszyscy, którzy tu zaglądają z sympatii dla katolickich poglądów Gajowego oraz aby porozmawiać (bo akcji się nie podejmuje) o antypolskich posunięciach korytowych. Fakt, że przybłędy z własnymi zadaniami się trafiają świadczy tylko o tym, że brudne interesy mają swoich zwolenników,. I to bardzo wielu.Każdy chce upiec pieczeń własną chociaż jest durny jak pień: albo z ignorancji albo z dokładnej demoralizacji.Może Pan do mnie napisze w sprawie tegp paszportu (oczywiście za pośrednicwem Gospodarza blogu)że jest los andos burdelos w żondzie i jego składowych to ja skądinąd dobrze wiem.

 14. Sław. said

  Można bardzo szybko wyjść z 1000 letniego zniewolenia mafii żydoniemieckiej: odwróć bieg wydarzeń, http://www.youtube.com/user/Polonocentryzm.

 15. Zimny said

  Zimy mroźne u nas w kraju ,opał drogi ,żydzi zapraszamy (…)

  Tego typu wpisy, obliczone na kompromitowanie gajówki, są cenzurowane – admin

 16. RomanK said

  Pani Joanno…niech mi pani nie wciska..plissss…30 lat emigracji…wiem co mlodych goni i zawraca..kazdy rok mi wyjezdzaja z domu i ogladaja..i wracaja:-))) bo nie ma …jak w domu….
  Co ich czeka w Polsce..smieciane umowy,….,bezrobocie,calowanie klamek, wiszenie na garnuszku i wstyd biedy..braku grosza na podstawowe potrzeby????
  To zgotowaliscie swoim dzieciom ????w ciagu ostatnich 20 lat???
  To i wam podziekuja….
  Bijcie czolem, klaniajcie sie i liczcie ……na co…. Matke Boska..przeciez Pan Bog widzi co dzieje sie w Polsce w polskich kosciolach, dmach, dyskotekach na ulicach Jana Pawla II go…. ona na was przestala liczyc…wiedzac -ze oszukujecie…wstydzi sie …

 17. Sław. said

  28.06. 2012 roku minęła 93 Rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego. Prawdziwy Dzień Niepodległości Polski. Polacy zachwyceni „przemianami”, nie widzą utraty swojej państwowości.

 18. Ostatni said

  Kopiujmy i archiwizujmy tą i podobne strony na wszystkie możliwe sposoby!!!
  Rozprowadzajmy między sobą !
  Wolność w internecie wisi na przysłowiowym włosku
  Szczególnie dotyczy to planowanej okupacji żydowskiej w Polsce( wtenczas – Judeopolonii) a docelowo II IZRAELA!!!! – gdy Polacy zostaną wykończeni.
  Gdy doprowadzą swoje plany do finału nie będzie śladu tego i tym podobnych blogów.
  Może się tak stać że graniczący dziś z absurdem (dla niektórych) tytuł artykułu „Czy w Polsce będzie kara śmierci za antysemityzm” stanie się FAKTEM!!!
  Pozostała nam jedynie walka na śmierć i życie z żydostwem.
  Zapamiętajcie to raz na zawsze.
  2000 lat pokazały nam dobitnie iż NIE MOŻLIWA JEST NORMALNA KOEGZYSTENCJA ŻYDÓW Z CHRZEŚCIJANAMI!
  TO DWIE PRZECIWSTAWNE CYWILIZACJE: ŻYCIA I ŚMIERCI.
  DIALOG TO FIKCJA!
  OWOCEM TEGOŻ DIALOGU i TOLERANCJI JEST:
  INFILTRACJA ŻYDOMASOŃSKA WŁADZY, WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI, MEDIÓW,
  A NAWET EPISKOPATU RP(zasłanianie lub usuwanie krzyża, zmiany liturgii, zdradziecki ekumenizm, protestantyzacja, podważanie dogmatów wiary, likwidowanie świąt kościelnych, usuwanie tabernakulum, umieszczanie pederastów w seminariach, nadużywanie świeckich szafarzy przy Komunii Św!!!, usuwanie modlitw itd..)
  DEGENERACJA i OGŁUPIANIE NARODU POLSKIEGO ORAZ JEGO WYWŁASZCZENIE
  TO SIĘ DZIEJE!
  LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY!
  WYŁĄCZCIE TELEWIZJE (ANTY)POLSKĄ NIE PRZEKAZUJĄCĄ NICZEGO POZA PORNOGRAFIĄ, ZDZICZENIEM, SODOMIĄ, PROPAGANDĄ, SATANIZMEM
  ZNISZCZYLI W NASZYM KRAJU WSZYSTKO CO SIĘ DAŁO: GOSPODARKĘ, OŚWIATĘ, KULTURĘ, WIARĘ,
  MŁODYCH WYGONILI NA ZACHÓD DO MIOTŁY I ŁOPATY
  STARYM ZABRALI EMERYTURY (67 lat to w niektórych regionach średnia długość życia mężczyzn)
  JESZCZE ZOSTAŁY NIERUCHOMOŚCI ALE I NA TO JEST SPOSÓB – PODATEK KATASTRALNY!
  POLSKI PRZEMYSŁ NIE ISTNIEJE! SĄ TYLKO ZAGRANICZNE PRZEDSIĘBIORSTWA ZWOLNIONE Z PODATKU!!!
  BEZROBOCIE SIĘGA ZENITU
  NFZ WYDRENOWANY!!!
  JESTEŚMY NA WYMARCIU!

  POZOSTAJE ZATEM OSTATNI AKT DRAMATU:

  ———————————ZASIEDLENIE NOWEJ ZIEMI OBIECANEJ PRZEZ PLEMIĘ ŻMIJOWE————————–

  goodbye Winnetou

 19. 25godzina said

 20. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka sie zgadza z komentasz od pan Gajowy i tesz uwasza, sze Polaki z Kazachstan musza sie uczyc yidish aby muc wjechac do Polsza i dostac dobra praca.

  re 15

  Szanowny pan Zimny,

  Szanowny pan sie bardzo myli bo nasza rasa bedzie miala bardzo cieplo i pszytulnie w swoje wille w Polsza.

 21. karl85 said

  Cechy charakteru żyda.

  1. Żydzi ukrywają swe pochodzenie
  2. Żydowska rodzina wpaja dzieciom silne poczucie świadomości narodowej
  3. Żydowskość jest ekspansywna i żądna władzy. Władza to naczelny motor jej aktywności
  4. Żydzi brzydzą się praca fizyczna
  5. Żydzi wykazują niezwykłą solidarność plemienną
  6. Wśród Żydów silnie umocowana jest instytucja zemsty
  7. Żyd nigdy nie przyłoży reki do potępienia swoich, choćby przedstawiono mu niezbite dowody zbrodni
  8. Żydzi są mistrzami konspiracji
  9. Żydzi łatwo się adaptują
  10. Łatwo opanowują języki obce.
  11. Nie uznają żadnej świętości ani niezmiennej prawdy
  12. Kierują się podwójną moralnością
  13. Są mściwi i okrutni. Nigdy nie okażą żadnego miłosierdzia obcym
  14. Żydzi nigdy za nic nie przepraszają
  15. Żydów cechuje poczucie wyższości i wybraństwa
  16. Żyd będzie pochlebcą i przyjacielem dopóki ciągnie z goja korzyści
  17. Specjalnością Żydów jest przewrotność i pokrętna logika w argumentowaniu
  18. Żydowskość jest “nierozpuszczalna” i niezniszczalna
  19. Żydzi nie czują żadnego przywiązania do narodu, wśród którego żyją
  20. Żydzi przyjaźnią się i zawierają małżeństwa przeważnie tylko miedzy sobą
  21. Rasa żydowska wykazuje swego rodzaju “nadaktywność”
  22. Jedną z najgorszych zniewag dla Żyda jest, gdy inny Żyd zarzuci mu asymilacje w jakiejś społeczności gojów

 22. 45 said

  Od dłuższego czasu staram się patrzeć na to co się dzieje również przez pryzmat Słowa Bożego (chociaż nie jest to łatwe). Po przeczytaniu tego artykułu przyszły mi na myśl słowa z Księgi Apokalipsy: „Oto postawiłem jako dar przed tobą drzwi otwarte, których nikt nie może zamknąć, bo ty chociaż moc masz znikomą, zachowałeś moje słowo i nie zaparłeś się mego imienia. Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem”. Być może wypełniają się w ten sposób proroctwa zawarte w tej Księdze.

 23. Fran SA said

  No to moze przyjdzie i kolej na Polske.

  Skad Zydow wypedzano:

  http://www.biblebelievers.org.au/expelled.htm

 24. RomanK said

  Ludzie….to nie zydzi wypedzaj was z Polski… ale wy sami..wasza gnusnosc, falsz, brak solidarnosci , niechec jeden do drugoego, pycha , lenistwo i zwykly tumiwisizm….z klotliwoscia i naiwnoscia przekraczajca kilkakrotnie glupote….
  NIktr nikmu nie wlazi do lozka..chyba ,ze widzi jak gospodarz sam z przyjemnoscia lokuje sie pod lozkiem …. zaraz obok psa…
  Nie wpadnei wam do lba ze nalezy sie organizowqa, zbierac fundusze,,popierac nawzajem????
  Kto kuzwa…. za was ma to zrobic?>??????

 25. Obserwator said

  Wspaniały wiersz wiceprezesa Warszawskiego Związku Literatów Polskich, Stefana Jurkowskiego, Czytajcie:

  Duma narodowa

  z chorągiewkami
  godłem
  piosenką
  buńczuczni odrębni polityczni
  anachroniczni

  wierzący w szmatkę
  obrazek
  amulet
  gotowi umrzeć
  za skrawek ziemi
  na której tylko
  chwasty i pomniki

  w czapkach z piórami
  śmieszne gołe stado
  które pustoszy
  swe łowne tereny

  chciałoby zeżreć
  i cały glob ziemski
  dumne i święte
  świętością swej klęski

  Stefan Jurkowski, Poezje wybrane, Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza Warszawa 2010, ISBN 978-83-205-5450-2

  Narodowości tego pana nie wymienię z bo nie chcę się narażać na antysemityzm. Nasza flaga to szmatka, Polska to chwasty i pomniki a my to śmieszne gołe stado, dumne i święte ze swojej klęski. Ręce opadają. Sami to dzieło oceńcie.

 26. Zbyszko said

  Myślę jednak, że nie można tak bezkarnie wchodzic z buciorami do Kraju uświęconego Chrztem, narzucac pogańskie zwyczaje, niszczyc Wiarę tego Narodu, niszczyc Dzieło Boże. Ja nie podjąłbym za żadne doczesne srebrniki takiej odpowiedzialności. Tak na mój chłopski rozum, dziwne i zupełnie niezrozumiałe jest zachowanie tych ludzi

 27. 25godzina said

  @RomanK (23)
  Bzdura. Polacy nie różnią się NICZYM od innych nacji, różnica jest w warunkach w jakich przyszło im żyć. Żyją pod okupacją, nie maja swojego państwa, NIKT za nimi się NIGDZIE nie wstawi, nie tylko nie ułatwi, ale utrudni realizację swoich narodowych interesów itd.

  W związku z tym tzw zwykli ludzie redukują swoje zainteresowanie do tego na co mają REALNY wpływ, czyli do swojego najbliższego otoczenia, swoich spraw, rodziny itd. a jak tylko powstanie jakaś inicjatywa, która łączy te rozproszone wysiłki, to ja parchy zaraz starają się zniszczyć, skłócić ludzi, wstawić tam swoich i judzić.

  Polecam zaglądanie na stronę żydowskiego brukowca Gazeta.pl i poczytanie samych tytułów tekstów tam zamieszczanych.

 28. Obserwator said

  re 25
  To są talmudyczni dewianci. Za nich myślą naczelnicy plemienni pozostający w cieniu. Mają od dzieci wpajaną wyższość. I stąd jest właśnie ich kompleks wyższości, który jest konsekwencją kompleksu niższości.

 29. Zbyszko said

  @27 i stąd wzięło sie pojęcie kompleksu, czyli tuszowania poczuciem wyższości, poczuciem niższości

 30. Zbyszko said

  @27 miało byc tak:
  i stąd wzięło sie pojęcie kompleksu, czyli tuszowania poczuciem wyższości, poczucia niższości

 31. Ad. 23

  To prawda. Podpisuję się pod tym, co pan napisał.

 32. karl85 said

  …po co mielić klawiaturę, jak komisarz GW / i tak na posterunku ?

 33. Obserwator said

  Re 29

  I takie bezwzględne charaktery, podłe i nienawistne dochodzą do władzy za pieniądze, które nam zrabowali. Żyd to złodziej i bandzior. Oni nic własnymi szponami nie wyprodukowali. Żyją do dziś z rabunku innych narodów. Żeby z nimi walczyć trzeba się wyzbyć dobrych zasad. Postępować z nimi w/g odwróconego o 180 stopni Talmudu. I tak z nimi postępować jak Talmud nakazuje. Talmud będzie wtedy na nich gilotyną. A będzie się nazywać Dumlat. Jak nie staniemy się dla nich tacy sami jak oni dla nas to nas te wszy zjedzą.

 34. RomanK said

  Panowie….jak nie podoba sie wam to co w lusterku widzicie….rozbijcie lusterko!
  To co uprawiacie to choroba umyslowa…polegajaca na niezdolnosci do ocey rzeczywistosci i do dzalania..jakiegokolwiek zgodnego zorganizowanego dzialania!

  KTo moze niech sprobuje jeszcze raz…moze tu:

  Partie „okrągłostołowe” nie chcą narodu w partii (nie przyjmują członków – kanapy dawno obsadzone), boją się struktur oddolnych, boją się inkubacji nowych młodych liderów, boją się prawdziwej demokracji wewnątrzpartyjnej, wodzowie tych partii wyznaczają swoich namiestników terenowych, a oni wodzowi chcą służyć jako baronowie, warują przy listach wyborczych by bez zasług dla ludu wskoczyć na miejsca samo wybieralne na tych listach. Wielokadencyjnym cwaniakom, klikom kanapowym, a zwłaszcza mniejszościom religijnym zagraża wymiecenie przez nowy milionowy ruch obrony Ojczyzny. Jest ten RUCH ODNOWY możliwy bo narosła taka świadomość w narodzie i w prawdziwej Polsce terenowej zwłaszcza, ale należy im pozwolić się organizować oddolnie, musimy z czymś dotrzeć do młodzieży ( chociażby CiL-e ), a My niezwłocznie zorganizujmy grupowe uczenie się internetowych narzędzi komunikowania się.

  Konstytucja daje partiom priorytety do zgłaszania list wyborczych do Sejmu – zaś komitety wyborców w kilku ostatnich wyborach odpadły. Suwerenność Polski i Polaków tracimy gdy nas nie ma w partiach przy układaniu list kandydatów na wybory – potem przy urnach zdarzają się tylko nieliczne poprawki z woli głosujących . By przywrócić Polakom władzę nad Polską i większości katolickiej większość w Sejmie to musimy stworzyć nową partię oddolnie z inicjatywy terenowych patriotów. My lud polski jesteśmy suwerenem, a posłowie muszą być na służbie narodu i zawsze muszą być odwoływalni przez elektorat .
  Nowa nasza partia będzie tworzona oddolnie i będzie „własnością” polskiego ludu
  i Pani i Pan ją tworzysz i rządzisz.

  Koniec z wodzami, żadnych spadochroniarzy i namiestników , kanap, baronów.
  Demokracja wewnątrzpartyjna wraca z kąta i żadnych odstępstw .
  Władza musi wrócić do Polaków, a w niej katolicy nie będą mniejszością w Sejmie. Żadnych wielo-kadencyjnych działaczy na tym samym szczeblu przez dwie kolejne kadencje – gdzieś muszą rodzić się i doskonalić liderzy z ludu.
  Wszystkie kadencje w partii tylko kwartalne (grudzień, marzec, czerwiec, wrzesień).
  Nikt nie pełni jednocześnie funkcji na różnych szczeblach. Wybory zawsze na trzy kadencje wprzód (zgłoś się sam ). Struktury budujemy oddolnie.
  Każdy buduje tyle ile mu staje patriotyzmu, energii, poświęcenia dla służebności naszym rodzinom, plemieniu i narodowi, innym ludziom.
  To Pani i Pan i ja i tacy sami jak my w końcu musimy uratować naród i kraj i siebie.
  Tyle będzie ile Pani/Pan udźwignie, dlatego nie daj się bezrozumnym zawrócić i nie pytaj o drogę lub pozwolenie, ale życzliwie współdziałajmy.
  Patriotyczny polski lud czeka na swoją Polaków reprezentację w postaci partii wyłonionej oddolnie w taki sposób, że każdy z nas zgłosi przez siebie utworzone koło co najmniej dziesięcioosobowe z trzyosobowym zarządem ( prezes, v-ce, skarbnik ). Nie możesz zebrać dziesiątki osób to zgłoś się do grupy najbliższej Ci terytorialnie znalezionej na mapie zamieszczonej na stronie: http://www.konwent-narodowy-polski.pl lub napisz do nas na adres e-mail: knp@.pl Każda pełna dziesiątka osób/kół/rejonów wystawia reprezentanta do następnie wyższego szczebla zarządzania partią. Przedstawiciel wyższego szczebla zawsze może być biernym uczestnikiem zebrań niższych ogniw osobiście lub zdalnie (telekonferencja) , ale prosi o głos na czas mu przysługujący w takiej samej części czasu całego zebrania jak każdemu uczestnikowi zebrania. Uczestnik zebrania może część lub całość swojej działki czasu przekazać komukolwiek przez siebie wybranemu.
  Spotykajmy się w paltalkowym pokoju: „Konwent- Narodowy-Polski – dyskusje Polaków” codziennie od godziny 22.00.

  Zbieraniem pisemnych wniosków i odpisywaniem zajmuje się zespół dostępny pod adresem: centrum.info@wp.pl Tymczasowym szkoleniowym biurem KNP i pracownią szkoleń komputerowych okręgu nr 3 jest lokal we Wrocławiu ul. Krasińskiego 44, a w nim dyżurni przy tel. 601 424 490 , faksie: 71 341 76 08, skype: henryksw.

  KONWENT NARODOWY POLSKI
  DEKLARACJA I PRZYRZECZENIE – nie ma obowiązku wypełniania całej deklaracji (kolorem czerwonym dobrowolnie podaję informacje nie przeznaczone do rozpowszechniania)
  Zgłaszam swoją przynależność do Konwentu Narodowego Polski
  Imię/Imiona ………………………………………Nazwisko……………………………………
  PESEL; ………………………………Miejscowość urodzenia: ………………………………… Adres zamieszkania:…………………………………………………………………………….. Kod pocztowy: …………………… Poczta: ……………………………………….…… Adres dla korespondencji: ……………………………….………………………………..…… Adresy e-mail……………………………………………………………………..…………….. Numery kom. i tel.: ……………….………………………………. GG ……..…….…………. Skype: ……………………………….………, Paltalk (nick): …………………….…..………

  Moje wszystkie miejsca zamieszkiwania, szkoły, praca: …………………..………….…… …..……………………………………..………………………………………………………. ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………. ………………………………………………………………………………………………….

  Nazwiska i imiona rodziców i dziadków, ich miejsca zamieszkiwania, szkoły, praca, zasługi dla Polski: …………………………..………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………. ………………………………………………………………………………………………… Nie przetrwa naród nie dbający o groby swoich przodków. Groby moich bliskich, rodziców, dziadków i babć, pra.. znajdują się na cmentarzach (nazwy, ulice, miejscowości): …………………… …………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………… Zapoznałem się z celami KNP. Pragnę działać dla dobra Polski i Polaków, a także dla mojej społeczności lokalnej oraz tworzyć i wspierać koła KNP, a zwłaszcza młodzieżowe koła KNP i młodzieżowe centra zarządzania informacją lokalną. Data i podpis kandydata: ……………………………………….……………………………
  Osoby wprowadzające mnie do KNP i moje autorytety: moralne, polityczne, religijne, zawodowe, ..
  Nazwisko i imię osoby wprowadzającej
  ( nr kom. i adres e-mail ) Osoby będące dla mnie autorytetami

  Moje wykształcenie, zawód, funkcje, umiejętności: …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..…………… Moja dotychczasowa działalność społeczna i polityczna: ………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  Oświadczam, że nie pracowałam/em, nie pełniłam/em służby ani nie byłem/byłam świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w okresie od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. Data………………….…., podpis………………………
  Mogę wspomagać KONWENT NARODOWY POLSKI, członków i sympatyków: .… ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………oraz wnosić składkę miesięczną w wysokości ……………….. zł.
  Rekomenduję do KONWENTU NARODOWEGO POLSKI znane mi osoby: (proszę podać ich nr kom., adres e-mail ) – zaprosimy : …………..………………………………… ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie (także w przyszłości) w rozumieniu art. 7 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. /DzU 133 poz. 883/ moich danych osobowych przez Konwent Narodowy Polski. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawienie. Zanim zacznę pełnić funkcje lub reprezentować KNP to udostępnię wszystkim swoje cv z wszystkimi adresami zamieszkiwania. kształcenia oraz pracy by ułatwić sprawdzenie mnie.
  Data przyjęcia deklaracji ………………… i czytelne podpisy osób przyjmujących
  przyrzeczenie : ……………….…………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………….……..

 35. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 36. Polak said

  Narodzie Polski !!! Wyrzućmy z naszej Ojczyzny żydowskich bandziorów i ich pobratyńców !!!! Precz z IZRAELEM !!!!!!!!! Polska tylko dla Polaków !!! Polska tylko dla Słowian !!! Tak wychowujcie swoje dzieci, aby nie nawidziły obcych ras a najbardziej żydowskich psów !!!!

 37. RomanK said

  Polak…pokaz wodzu-prowadz wodzu….. jak to sie robi ….my zara za tobom….bij zydow./..a. ja bede rznal zydowki…..

 38. Zerohero said

  Re 36. „Tak wychowujcie swoje dzieci, aby nie nawidziły obcych ras a najbardziej żydowskich psów !!!!”

  A to w jakim celu? Jaki związek ma postulat aby Polska była dla Polaków z wychowywaniem w nienawiści do obcych? Pan „Polak” dobrze się czuje?

  Innych trzeba szanować, trzeba miec trochę altruizmu. Z jednoczesnym pamiętaniem, że każdy rządzi u siebie. My nie eksploatujemy Afryki, a czarni nie zwalają do nas milionami. I oni zadowoleni i my zadowoleni. A tymczasem żydomasoneria promuje obłędne wędrówki ludów. Oni nie czują się dobrze wyrwani z korzeni, my nie czujemy się dobrze mając kolorowe dzielnice gdzie strach chodzić. komu to służy. Jakiemuś idiocie co chce walczyć z rasizmem na stadionach? Niech on powalczy z rasizmem przy ujęciu wody w Palestynie. Prawo tubylca prawem nadrzędnym.

  Tak ciężko to zrozumieć?

 39. galaszek said

  A moze by tak niby- ze ze stracha przed palenstynskiem terrorystem- ogrodzic tego polskiego ambasada w Tel-Avivie, jakims czestokolem z drewnianych pali z pozatykanemi na wierchu wieprzowemi lbami a wokolo ambasada wyscielic ziemie- niczem bialymi kamykami w ogrodkach – wykastrowanemi wieprzowemi jadrami….. tak coby z daleka juz wygladala i czuc ja bylo jak rzeznie…..i I wtego czas p. Osielek Betlejemskie jako ambasador niech zaprasza swoich braci napisem- Tesknie za toba zydzie

 40. RomanK said

  Tak Galaszek masz mlotek i gwozdzie???? jak nie…… dam ci forse na nie,,wez Polaka do pomocy….bedziecie mieli i lby i jadra….w zasiegu rak:-))))

 41. Obserwator said

  Re 34

  Nie wiem czy to nie jest żydowska podpucha, żeby wyłapać chętnych do do likwidacji bandziorów politycznych rabujących Polskę.

 42. 166 bojkot TVN said

  http://wirtualnapolonia.com/2012/06/29/artur-zukow-83/

 43. Re.36
  Dajcie mu spokój. upadł z dachu głową na beton.
  Musi dojść do siebie po tym jak mu we łbie trachło.

 44. Miet said

  Ja uwazam, ze tutaj cos jest nie tak.
  Jak to jest mozliwe aby Izraelczycy stali w kolejce po polskie obywatelstwo.
  Przeciez to najzwyklejszy polski antysemityzm.
  Ambasador polski w Tel Aviwie powinien akty nadania (zwrotu) obywatelstwa polskiego w zebach zanosic do kazdego Zyda ktory sobie zazyczyl byc polskim obywatelem.
  Przeciez to wielki honor dla Polakow gdy Izraelczycy chca u nas zamieszkiwac – a szczegolnie ci Izraelczycy, ktorzy zostali tak haniebnie wykopani z Polski po 1968.
  Pomyslcie ile Polska moze przez to zyskac!

 45. Centuria said

  Nieco inne wiadomości, ale muszę sie podzielić. Izrael wybierał wlasnie Miss Holocaust. Uczestniczyło 14 kobiet w wieku od 74 do 97 lat. Wygrala 79-letnia Hava Hershkovitz.

  Sama nie wiem, czy się śmiać czy płakać.

 46. Kapsel said

 47. Miet said

  Ojjjj…. dzisiaj to mialem duzo ubawu – Wiadomosci TV oznajmily, ze na final Euro 2012 Janukowicz zaprosil (o zgrozo) prezydenta Lukaszenke.
  Ten nie odmowil i bedzie siedzial w lozy honorowej i to moze nawet w sasiedztwie naszego Komorowskiego – Bula – ma sie rozumiec.
  No i teraz wszyscy sobie glowy lamia co nasz Bul powinien zrobic – no bo jak mu przyjdzie usiasc obok takiego despoty to co sobie swiat pomysli????
  Ale zagwozdka!!!

 48. 166 bojkot TVN said

  47/Miet
  Nie zagwozdka, tylko jaja.
  Bul powinien w zastępstwie wysłać wojewódzkiego i figurskiego, jako swoich przedstawicieli. To ten poziom. Ale wówczas jaja polityczne będą jak berety. Byłoby to jak na bula genialne posunięcie, bo nie siedziałby z despotą tylko despota musiałby siedzieć koło tych dwóch żydowskich debilów od gwałcenia Ukrainek. Bul miałby spokój, a my nie mielibyśmy problemu z dwoma idiotami, bo przecież nie mieliby szansy wrócić z Ukrainy. Nawet gdyby wrócili żywi, to tak dobrze przecweleni, że pewnie już nigdzie by ich nikt nie zatrudnił.

 49. wow said

  @46 Panie Kapsel takie trendy da się odwrócić-pod warunkiem że ludzie zechcą mieć dzieci i państwo im to ułatwi. Oczywiście w obecnym systemiie jest to nie możliwe. Pranie mózgów robi swoje, podobnie jak promocja hedonizmu, dodatkowo dusi sie ludzi podatkami, no i rozpowszechnia antykoncepcję hormonalną. Najważniejsze jest jednak pranie mózgów-bo są kraje gdzie żyje się łatwiej niż np w POlsce (UK,Francja itp) a dzieci i tak rodzi się tam mało, więc to nie ekonomia decyduje.

 50. Jan Tarwid said

  … Ochrona …
  Przyjdzie taki dzien kochani rodacy
  gdy sie przekonacie, ze macie ochrone
  lotnicza, ktora jest przygotowana
  i na pustyniach testowana.
  Na pewno Jan Pawel II sie raduje,
  ze blekitne lotnictwo polskie
  z blekitna gwiazda trenuje.
  Janwid.Rochester,July 01/2012

 51. potatos said

  Jeszcze 1-2 miesiace i banka peknie —beda spieprzac!!! i wypierac sie obywatelstwa!!!!!!Oby znow nie bylo darcia mordy , NIE OBRONILISCIE NAS!!!!!!!!

 52. 166 bojkot TVN said

  Do obowiązkowego przypomnienia G.Braun
  http://www.nowyekran.tv/index.php?page=videos&section=view&vid_id=100311

 53. alexirin said

  DZIAŁKOWCU, zapłacisz 20 000zł rocznie za działkę!
  jawny skok nie tyle na kasę co na grunty

  http://www.sekretyameryki.com/index.php/dzialkowcu-zaplacisz-20-000zl-rocznie-za-dzialke/

 54. 166 bojkot TVN said

 55. 166 bojkot TVN said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: