Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

W związku z meczem Niemcy – Włochy

Posted by Marucha w dniu 2012-06-30 (Sobota)

W związku z meczem Niemcy – Włochy w Warszawie nasunęła mi się pewna refleksja…

Kilkanaście dni temu w tej samej Warszawie grupy prowokatorów urządziły uliczne bitwy z kibicami rosyjskimi i z policją. A tysięce podejrzanej prowencji “polskich patryjotów” z oburzeniem wypowiadało się o przemarszu rosyjskich kibiców na stadion w związku z meczem Polska – Rosja. Na szczęście znaleźli się i rozsądni Polacy.


.
Dzisiaj na stadion w Warszawie szły ulicami stolicy tysiące kibiców niemieckich. Z niemieckimi flagami.

Ostatni raz tylu Niemców na raz w Warszawie było podczas okupacji. Tyle, że flagi wówczas mieli cokolwiek inne. Inaczej też byli ubrani. Niektóre aspekty ich ówczesnego pobytu przypominały nieco “igrzyska sportowe”: były to np. łapanki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81apanka

Stawką ich były dla Polaków nie medale, a wolność, a nawet życie. Kto przegrał, lądował w obozie koncentacyjnym lub na przymusowych robotach. Najwięksi pechowcy lądowali na Szucha (centrala Gestapo)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mauzoleum_Walki_i_M%C4%99cze%C5%84stwa
lub po prostu “w piachu”…

Warszawa doznała pięcioletniej okupacji. Były masowe egzekucje publiczne, był nieomal zapomniany KL Warschau (zapomniany – bo służył eksterminacji przede wszystkim Polaków).
http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_123.html

Na koniec była hekatomba powstania. Po powstaniu z 1944 Niemcy starli Warszawę nieomal całkowicie z powierzchni ziemi.
http://henryk.rycko.pl/foto/v/Erice+Steinbach+przypominam/

Nie nawołuję do nienawiści. Dzisiejsi Niemcy nie ponoszą za tamte wydarzenia odpowiedzialności. Ale dlaczego Niemcom wybaczyli “polscy patryjoci”, a Rosjanom nie?

W czasie nagonki na Rosję wypominano jej rozbiory Polski. Choć “rozbiorową” carycą była rodowita Niemka.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_II_Wielka

Z germańskimi pobratymcami pokroiła ona “polski tort” na kawałki.
O zaborach pruskim i austriackim rzadko wspominają “polscy patryjoci”. A w zaborze pruskim też były powstania. I to więcej niż w zaborze Rosyjskim.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_wielkopolskie_%28ujednoznacznienie%29

W zaborze austriackim także były powstania: krakowskie i chochołowskie. Przy czym władze Austrii napuszczały chłopów na szlachtę, aby uchronić Galicję przed większymi powstaniami.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_galicyjska

To wszystko germańskim zaborcom wybaczyliśmy i nieomal zapomnieliśmy o tych sprawach. Jedynie do Rosjan mamy za Niemkę na ich tronie pretensję. I za jej potomków tłumiących powstania.

Albo wypominamy Rosji bolszewizm. Choć bolszewizm był całkowicie zdominowany przez Żydów. Po dojściu gruzińskiego rzeźnika Stalina do władzy wszyscy szefowie zbrodniczej NKWD byli Żydami. To im powierzył Stalin wymordowanie naszych w Katyniu i paru innych miejscach.
http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993&Itemid=46

Najwięcej ofiar z łapsk żydobolszewii ponieśli Rosjanie. Dziesiątki milionów poszło do piachu. A tymczasem “polscy patryjoci” gruzińsko-żydowskie zbrodnie zwalają na Rosję – najbardziej wykrwawioną ofiarę żydobolszewickiego terroru.

Czy tym podejrzanej prowencji “polskim patryjotom” otworzą się kiedyś oczy?
A może oni znają prawdę. A szczują na Rosję po prostu służbowo…

http://opolczykpl.wordpress.com/

Komentarzy 51 do “W związku z meczem Niemcy – Włochy”

 1. !

 2. bluke said

  Coś na temat:

 3. ojojoj said

  bo w Warszawie jest najwiecej tych ze wschodu, wiec tak naprawde rzadza tam ludzie ktorzy zyli i bili sie z ruskimi od pokolen – i tak juz im zostalo

 4. jowram said

  Jutro wybieramy się do Wilna pokłonić się Panience co Swieci w Ostrej Bramie i na groby naszych przodków,którzy tam zostali.Mamy problem z noclegiem,może ktoś ma namiary na dobry tani nocleg .
  Pozdrawiam

 5. RomanK said

  27 Rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks.Jerzego Popiełuszki
  Wtorek, 18 Październik 2011, 18:31

  Zbliża się kolejna rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Warto odpowiedzieć na pytania. Kim był ten człowiek, o co walczył, dlaczego zginął?

  „Rodzice Jerzego Popiełuszki – Władysław (1910–2002) i Marianna z Gniedziejków (ur. 1920 prowadzili gospodarstwo rolne. Mieli pięcioro dzieci, jedna z córek zmarła w dzieciństwie. Rodzina była wielopokoleniowa, mieszkali z nimi dziadkowie. W domu kultywowano pamięć stryja Alfonsa Popiełuszki, członka partyzantki akowskiej, który zginął po wojnie z rąk sowieckich.

  Popiełuszko był ministrantem i wyróżniał się głęboką religijnością. Był typem samotnika. Pierwszą Komunię Świętą i bierzmowanie przyjął w tym samym roku – 1956. W latach 1961–1965 uczęszczał do liceum w Suchowoli. Był sumienny, ale uczył się przeciętnie. Z powodu jego religijności rodzice byli wzywani do szkoły.

  Po maturze, 24 czerwca 1965 wstąpił do Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Po pierwszym roku studiów został skierowany do przymusowej zasadniczej służby wojskowej, którą odbywał w latach 1966–1968 w specjalnej jednostce dla kleryków o zaostrzonym rygorze w Bartoszycach (54 szkolny batalion ratownictwa terenowego – JW 4413). 28 maja 1972 otrzymał święcenia kapłańskie z rąk prymasa kardynała Stefana Wyszyńskiego, a 11 czerwca 1972 odprawił prymicyjną mszę świętą w kościele w Działoszynie. Następnie pracował w parafiach w Ząbkach (1972–1975) i Aninie (1975–1978). Później był księdzem w warszawskich kościołach: Dzieciątka Jezus, św. Anny, a od czerwca 1980 św. Stanisława Kostki.

  W latach 1974–1976 był studentem Studium Pastoralnego Instytutu Teologii Pastoralnej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W 1978 został duszpasterzem środowisk medycznych w Warszawie.”

  Żródło : http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Popie%C5%82uszko

  Czy za taki, życiorys można ponieść ofiarę największą?. Nie.

  Bł. Ks.Jerzy Popiełuszko, był głębokim orędownikiem ujawnienia planu niemieckiej polityki demograficznej względem Polski.
  Polityka władz okupacyjnych niemieckich wobec ludności polskiej, została zawarte w opracowanym na zlecenie Urzędu dla Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP, przez doktora E. Wetzla, kierownika Centrali Doradczej Urzędu dla Spraw Rasowo-Politycznych, oraz doktora G. Hechta, kierownika Oddziału dla Volksdeutschów i mniejszości w Urzędzie dla Spraw Rasowo-Politycznych, dokumencie zatytułowanym Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo-politycznego punktu widzenia, noszącym datę 25 listopada 1939 roku. Czytamy w nim m. in.:

  Opieka lekarska z naszej strony ma się ograniczyć wyłącznie do zapobieżenia przeniesieniu chorób zakaźnych na teren Rzeszy. (…) Wszystkie środki, które służą ograniczeniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publicznie oferowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za niekaralny. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia. (…)”

  Niezależnie od fizycznej eksterminacji poszczególnych grup obywateli RP – przede wszystkim ludności żydowskiej, a także elity polskiej zwłaszcza na terenach wcielonych do Rzeszy, hitlerowcy starali się niszczyć polski potencjał biologiczny również metodami bardziej wyrafinowanymi – wchodzącymi częściowo w zakres totalnej wojny informacyjnej. Dowody na to znaleźć można w dokumentach sprawy SS-Brigadefhrera Carla Clauberga. Jeden z tych dokumentów dotyczy Genralnego Planu Wschodniego Reichsfhrera SS, omawia politykę demograficzną nie tylko w stosunku do ludności polskiej, ale również rosyjskiej, ukraińskiej, a nawet narodow kaukaskich, opracowany został przez dr Erhardta Wetzela – radcę w Urzędzie dla Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP. Pochodzi on z 1942 r., a więc z okresu gdy hitlerowcy odnosili sukcesy na froncie wschodnim i wydawało im się, że wygrają wojnę, a w związku z tym będą mieli dość czasu i możliwości by w pełni zrealizować swe plany. W dokumencie tym czytamy m. in.:

  Powinno być oczywiste, że polskiej kwestii nie można rozwiązać w ten sposób, że zlikwiduje się Polaków, podobnie jak Żydów. Tego rodzaju rozwiązanie kwestii polskiej obciążyłoby naród niemiecki na daleką przyszłość i odebrałoby nam wszędzie sympatię, zwłaszcza że inne sąsiednie narody musiałyby się liczyć z możliwością, iż w odpowiednim czasie potraktowane zostaną podobnie. Moim zdaniem, musi zostać znaleziony taki sposób rozwiązania kwestii polskiej, ażeby wyżej wskazane polityczne niebezpieczeństwa zostały sprowadzone do możliwie najmniejszych rozmiarów. (…) Aby doprowadzić na wschodnich terenach do znośnego dla nas rozmnażania się ludności, jest nagląco konieczne zaniechanie na wschodzie tych wszystkich środków, które zastosowaliśmy w Rzeszy celem podwyższenia liczby urodzin. Na terenach tych musimy świadomie prowadzić negatywną politykę ludnościową. Poprzez środki propagandowe, a w szczególności przez prasę, radio, kino, ulotki, któtkie broszury, odczyty uświadamiające itp. należy stale wpajać w ludność myśl, jak szkodliwą rzeczą jest posiadanie wielu dzieci. Powinno się wskazywać koszty, jakie dzieci powodują, na to, co można by zdobyć dla siebie za te wydatki. Można wskazywać na wielkie niebezpieczeństwa dla zdrowia, które mogą grozić kobiecie przy porodzie itp. Obok tej propagandy powinna być prowadzona na wielką skalę propaganda środków zapobiegawczych. Przemysł produkujący tego rodzaju środki musi zostać specjalnie stworzony. Nie może być karalne zachwalanie i rozpowszechnianie środków zapobiegawczych ani też spędzanie płodu. Należy też w pełni popierać powstawanie zakładów dla spędzania płodu. Można wykształcić np. akuszerki lub felczerki w robieniu sztucznych poronień. Im bardziej fachowo będą przeprowadzane poronienia, tym większego zaufania nabierze do nich ludność. Rozumie się samo przez się, że i lekarz musi być upoważniony do robienia tych zabiegów, przy czym nie może tu wchodzić w rachubę uchybienie zawodowej lekarskiej godności. Należy również propagować dobrowolną sterylizację. Nie powinno się zwalczać śmiertelności niemowląt. Nie może mieć miejsca również uświadamianie matek w zakresie pielęgnacji niemowląt i chorób dziecięcych..”

  Źródło : Zeszyty Oświęcimskie, nr 2, 1958 r., s. 49-50.

  Kto stanął na ławie oskarżonych w tzw. procesie toruńskim toczącym się od 27 grudnia 1984 do 7 lutego 1985 przed Sądem Wojewódzkim w Toruniu:

  kpt MSW: Grzegorz Piotrowski. Jako współpracownik nrdowskich służb HSA/STASI,
  był spadkobiercą Generalplan Ost, którego ” założeniem najistotniejszym,
  była fizyczna likwidacji warstw przywódczych narodu polskiego,
  a następnie pozostałej części Polaków określanych jako „niebezpieczni”.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Generalny_Plan_Wschodni.

  Warto w tym miejscu przypomnieć, że dziś do Sejmu weszła osoba z Ruchu Palikota, która wyciągnęła pomocną dłoń, do Grzegorza Piotrowskiego. A tą osobą jest redaktor „Faktów i mitów” Roman Kotliński.

  Budzi się pytanie czy zatrudnienie Piotrowskiego wyszło od Kotlińskiego, czy od tzw. czynników niemieckich?.

  Ciekawostką jest fakt, że krzyż wiszący w Sejmie, został wzięty z grobu ks. Popiełuszki.
  To przypadek czy działanie w określonym celu.
  Wkrótce się o tym przekonamy.

  Redakcja Mroczne Kulisy III RP

 6. Miroslaw Bernard D said

  Autor zapomnial dodac ze sa pewne roznice:
  – to Rosyjscy kibice w mediach jeden z zaslonieta twarza mowili o tym ze zamierzaja przejsc pod stadion uczcic swoje swieto niepodleglosci.
  – to Rosjanie obnosili sie z siepem i mlotem po Wroclawiu i Warszawie
  – to Rosjanie pobili pierwsi Polakow w Wroclawiu
  – Coz historycznie okupacja niemiecka to bylo przedszkole w stosunku do sowiecekiek – Podobne slowa powiedzial w porownaniu oswiecimia i UB/NKWD rotmistrz Pilecki ale pewnie byl chorym rusofobem
  – Mieszkancy Slaska pamietaja co ten dobry narod rosyjski przyniosl nam po wojnie. I nie zwalajcie wszystkiego na pejsow bo bez udzialu Rosjan komunizm by po prostu upadl. Jakos w Polsce przed wojna Polacy na komunizm nabrac sie nie dali.
  Abstrachuje od tego ze na blogach i nieoficjanlie forach grupy rosyjskich chuliganow zapowiadaly przyjazd do Warszawy i konfrontacje z Polskimi chuliganami. Tak wiec auto powinin byc bardziej obiektywny.
  Dodatkowo masa Polakow ma rodziny w niemczech a nie w Rosji wiec wielu Polakow sympatyzuje z Niemcami a nie Rosjanami.

 7. 25godzina said

  Krzyżacy też mieli dobrą propagandę i ludzie im wierzyli, a zamordowani nigdzie świadkami nie będą.

 8. Marucha said

  Re 6:
  I co w tym złego, że Rosjanie chcieli pomaszerować w swoje Święto Niepodległości? Czy wyobrażacie sobie Państwo reakcje polskich mikrocefalów na wieść, że Rosjanie utrudnili podobny marsz polskich kibiców w Rosji?

  Skąd Pan ma informacje, że to Rosjanie zaczęli burdy? Skąd Pan wie, czy to byli Rosjanie, czy ichniejsze michnikurestwo?

  Porównywanie okupacji niemieckiej z sowiecką jest już ordynarnym kłamstwem – Druga Wojna – to sześć milionów ofiar, Sowieci – to ok. 200 tysięcy ofiar.

  Kto wierzy w pierwsze lepsze blogi, gdzie byle kto pisze co chce, włącznie z planowanym zrzuceniem bomby atomowej na Warszawę, ten sam sobie szkodzi.

  Dodatkowo masa Polakow ma rodziny w niemczech a nie w Rosji wiec wielu Polakow sympatyzuje z Niemcami a nie Rosjanami

  Oooo, to to my świetnie rozumiemy…. Polskie folksdojcze ramię w ramię z Wasserdeutschami.

 9. wi42 said

  Re: 6 MBD
  „Coz historycznie okupacja niemiecka to bylo przedszkole w stosunku do sowiecekiek ”
  Coz – odkryl sie MBD calkowicie. Ignorancja MBD, czy cos innego.

  Na tym formum bylo wiele materialow dotyczacych obu okupacji – podaje z pamieci w przyblizeniu:
  5 lat okupacji niemieckiej: ok. 5,5 mln zamordowanych w tym ok. 1/2 nie byly wyznania Mojrzeszowego
  3 miesiace okupacji niemieckiej: 30 tys zamordowanych i ponad 1 mln wyrzuconych z domow ( Polacy nie mogli mieszkac w Reichu)
  45 lat okupacji sowieckiej: ok. 150 tys. ofiar w tym 30 tys. zamordowanych, 1 do 1,5 mln. represjonowanych (Sybir, oboz jeniecki, represje powojenne itp.)

  To nie sa sowieckie dane, tylko IPN, ktorego trudno posadzac o rusofilie.

 10. Zerohero said

  Niemcy mają w Polsce swoje media a Rosjanie nie.

 11. wi42 said

  Re: 10 Z.
  A czy Polacy maja swoje media w Polsce?

 12. chemtrail said

  Panie Gajowy ważne bardzo: http://www.wykop.pl/ramka/1186159/obowiazkowe-szczepienia-dla-wszystkich-prezent-rzadu-dla-lobby-farmaceutycznego/
  \
  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 13. chemtrail said

  Nowa ustawa sankcjonująca przymusowe szczepienia po cichu przepychana przy poparciu WSZYSTKICH frakcji w parlamencie.

  OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!

  CZYLI PREZENT RZĄDU PO DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ

  KOSZTEM PODATNIKÓW!

  „Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do
  powiedzenia. Będą MUSIELI kupić
  szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I
  to nie jest teoria
  spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym)
  przepychana jest zmiana
  Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.
  Zmiany polegają między
  innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie
  tylko jak dotąd dzieci),
  zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda
  choroba wywołana przez
  biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji
  sanitarnej o nadzór nad
  wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad
  szczepieniami), oraz
  zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły
  fizycznej) przy aplikowaniu
  procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i
  pracowników medycznych,
  nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza.
  Dotąd polski Minister
  Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie „decydował”
  główny inspektor sanitarny na
  polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem
  epidemicznym. Minister zdrowia
  zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do
  płatnika rachunków za
  szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań
  (planowany płatny dostęp do danych,
  tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których
  jedynym właścicielem będzie
  sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową
  nad działaniami sanepidu.
  Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w
  szpitalach, przychodniach i
  laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym
  systemie Sentinel. Zmiany ustawy
  likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów
  poszczepiennych. Uprawnienia
  sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe
  niż wojska, policji,
  prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli.
  Sanepid będzie miał prawo
  wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i
  elektronicznych) osób podejrzanych lub
  zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji-
  wszystkimi chorobami), do wejścia
  do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to
  wszystko bez konieczności
  uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna
  będzie miała uprawnienia
  większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania
  rozporządzeń regulujących
  jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

  Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się
  15,06,2012, posiedzenie nr
  16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby
  parlamentarne. Nikt się
  nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

  (Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych
  mediach i miejscach pod
  warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian)”

  Więcej informacji:

  Click to access 293.pdf

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 14. wet3 said

  Ale sobie wybrali miejsce! Spojrzecie na zdjecie. „Sephora” to chyba po hebrajsku „ptak”, albo imie zenskie „Ptaszyna”. Czyli wiadomo, jaki to ptaszek ten sklep ma…

 15. bardzo said

  Panie Wet3, niech Pan mi wierzy, to jest empik, a nie zaden sklepiczek Sephory. Znajduje sie na rondzie Nowego Swiatu, po przekatnej od domu partii. Ja znam w Stolicy kazda bakterie. Na zdjeciu jest fragment inskrypcji: CALY NAROD BVDVJE SWOJA STOLICE. Sephora to byc moze fragment jakiegos plakatu w oknie empikowskiej wystawy.
  Tam daja nienajgorsza kawe.

 16. bezgdybania said

  Fußball Polka – Der EM Song der Herzen!
  EURO 2012 Drink some vodka and enjoy the Polka!

 17. Przecław said

  Co do tego, że „uliczne bitwy” były wyreżyserowane od A do Z nie ma najmniejszych wątpliwośći.

  Zaczęło się we Wrocławiu, gdzie „rosyjski kibic” „dziwnym trafem” czujący się zupełnie bezkarnie, ze zręcznością kaskadera kopał w twarz stojącego porządkowego czyli tzw. „stewarda” /polaczkowie to dziki ludek muszą przy byle okazji posiłkować się słówkami rasy wyższej bo nie są pewni czy własne słówka są odpowiednie/.
  Wszystko to na oczach milionów widzów. Wkrótce okazło się, że polskie prawo nie przewiduje ukarania bandyty, który może czuć się w Polsce zupełnie bezkarnie. Na pocieszenie podano, że na granicy zapewne zostanie rozpoznany, co jednak nie za bardzo uspokoiło polski tłum zważywszy na pamięć o zwolnieniu przez „polski sąd” bandytów niemieckich, którzy pluli w centrum Warszawy na polski mundur w dniu 11.11.1911.
  Świadkowie wydarzenia twierdzili, że policjanci obecni na miejscu, zamiast udzielić pomocy „stewardowi” czmychnęli na boki, zostawiając go leżącego na ziemi, podczas gdy „kibic rosyjski” kopał go w twarz. O konsekwencjach prawnych w stosunku do policjantów już nie usłyszęliśmy.

  Dalszego przebiegu wydarzeń, tym razem w Warszawie, nie będe opisywał, były równie „spontaniczne” co incydent wrocławski. Tym razem więcej „własnej” inicjatywy wykazali „polscy kibole”.
  Wygląda na to, że jesteśmy całkiem bezbronni wobec prowokatorów i reżyserów tłumu. Jeden Korwin Mikke i jeden Zakrzewski z pomocnikami nie powstrzymali nawałnicy.

  Ogólne wrażenie jest takie, że potomkowie powstańców warszawkich, rządzeni przez spółkę p.Gronkiewicz-Waltz pozwalają sobie bezkarnie pluć w twarz pomiotowi gestapowców i bezkarnie podpuszczać na bratni naród słowiański, który za cenę własnej krwi nas od nich uwolnił.

 18. Przecław said

  korekta: w Iszym zdaniu powinno być „uliczne bitwy”.

  Poprawiono – admin

 19. Kibic said

  Dzien dobry,

  „Mysli” wyrazone przez N°6, przy pomocy zbitki klamstw, daja przerazajacy obraz. Obraz jak za cene paru srebrnikow mozna zmanipulowac swiadomosc historyczna Polakow.
  Koszmar!
  Krzysztof Pytel
  Kibic
  z Reims, 1.07.2012

 20. Kibic said

  Na czyich bagnetach Hitler podbił Niemcy?
  http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/Na-czyich-bagnetach-Hitler-pod,2,ID476892923,RS1,n

 21. vera said

  JESLI CHODZI O DRUZYNE NIEMIECKA TO NALEZY PRZYPOMNIEC ZE NIEMRA PRZYJECHALA TU PO TO BY PODTRZYMAC NIEMCOW NA DUCHU MOWILA IM ZE W GDANSKU JEST JEST ICH MALA OJCZYZNA ! POTEM TRENER NIEMIECKI POWTARZAL TO SAMO ! OKAZALO SIE ZE GDANSK NIGDY NIE BYL ICH NAWET MALA OJCZYZNA ! NIGDY TEZ NIE BEDZIE ICH ZADNA OJCZYZNA ! POTEM OKAZALO SIE ZE TO PRAWDA ! A NIEMRA WYJECHALA Z POLSKI TAK SZYBKO JA TU PRZYJECHALA ! MOI ZNAJOMI Z BERLINA MOWIA MI ZAWSZE ZE POLSKA GORA SZCZEGOLNIE PARLAMENT BYLA ZAWSZE INWIGILOWANA I ZADANIOWANA PRZEZ STASI ! ODPOWIEDNIE DOKUMENTY SA W ARCHIWACH ROSYJSKICH TAKZE ! ZNAJOMI Z WARSZAWY ZWRACZJA UWAGE NA MALY DETAL ! PODOBNO PIOTROWSKI PRACOWAL DLA STASI ! COS W TYM JEDNAK MUSI BYC WAZNEGO PONIEWAZ SPECE OD RAZWIEDKI ZAWSZE MOWILI ZE O ZABOJSTWIE X. JERZEGO MOGLI TYLKO ZADEYDOWAC W MOSKWIE ! TERAZ TO WSZYSTKO TO TYLKO SFERA DOMYSLOW ! JEDNAK SWIECIE W TO WIERZE ZE NIEDLUGO WSZYSCY BEDZIEMY O TYM WIEDZIELI !

 22. Gugu said

  Ta refleksja to nasuneła się temu panu pewnie po przeczytaniu tego komentarza http://narodowcy.net/po-wtorkowych-zajsciach-kwitnie-konfidenctwo/2012/06/16/comment-page-1/#comment-142949 😉
  @ 6
  Rzęzisz człowieku, „to Rosjanie pobili pierwsi Polakow w Wroclawiu”. Zwykłe kibicowskie ekscesy jakich było wiele np. z Chorwatami i innymi kibicami, ale nie zostały nagłośnione przez media. „To Rosyjscy kibice w mediach … z zaslonieta twarza mowili o tym …” – chciałbym cię poinformować, że Rosyjscy kibice nie mają dostępu to polskich mediów, to one same decydują co pokażą itd…
  A już totalnym pustosłowiem, które nie wiem jak skomentować jest ten fragment „bez udzialu Rosjan komunizm by po prostu upadl”. [SIC] ????
  Też tak mogę. No bo przecież bez udziału Polaków PRL by się nie ostał. Bez udziału chłopów pańszczyzna i cały feudalizm też by upadł, że już nie wspomnę, że bez udziału Amerykanów syjonistyczne interwencje w Iraku i Afganistanie też by nie doszły do skutku. Ja tak mogę jeszcze długo… Liczy się to, kto pociąga za sznurki, kto stoi na górze i kto podejmuje decyzje. Liczy się kto ma władzę………

 23. Fran SA said

  To przeciez widac golym okiem, kto te draki urzadza. My juz mamy to za soba, choc sie smrod po gaciach jeszcze wlecze; Teraz zydki przygotowuja sie do kolejnej draki w Londynie. Juz jest awantura o bilety, ze iles tam osob dostalo bilety na sobote, pewnie mecz do dupy a wtedy wszystkie zydki religijne; to znowu ktos inny sie wypiera, ze nie cyganil z biletami; a banda niespokojnych podjudzaczy nawoluje do uczczenia minuta ciszy pamieci tych co zgineli w Monachium. No do tego Iranczykom zydki londynskie odmowily wizy. A takim Izraelitom za zakuwanie w kajdany malych dzieci palestynskich – nie ma kto odmowic czegokolwiek.
  Juz sie chwala., ze jada po zloto. Sama nazwa ladnie pachnie.. (‚Israel hopes London is paved with gold’.- Jewish Chronicle- 7/06/12)

  Gdzies zawsze cos musi zaiskrzyc; i bez draki jak bez majtek.

  Mnie najbardziej oburza to zajezdzanie historii jak starej kobyly. I to tylko pod jednym katem. Co ma piernik do wiatraka? Albo sie bawimy albo wojujemy.
  I za przeproszeniem pieprzenie o Hitlerze czy Stalinie w czasie kopania glupiej pilki jest totalnym zboczeniem.
  Nie lubimy Rosjan? To po cholere urzadzamy miedzynarodowe rozgrywki? Pograjmy se w piwnicy ze szwagrem w zechcyka!

  A jakies za przeproszeniem amatorskie autorytety naukowe n/t drugiej wojny swiatowej, uwazaja, ze za te parszywa II wojne swiatowa i zbombardowanie np. Warszawy mamy kochac ciotke Merkel ( i jej zaslugi np. dla Stasi) a nienawidzic Putina – za KGB. (i np. ‚wyzwolenie’ Oswiecimia)

  A kiedy zaczniemy brac pod lupe tych z NKWD?? Proponuje Mistrzostwa w szachach. Jeszcze lepszym powodem do politycznych rozwazan slowno – fizycznych bylyby zawody wedkarskie.

 24. Zerohero said

  Re 11

  W tym miejscu chodziło mi tylko o wyjaśnienie fenomenu, że ludność Polski generalnie jest nastawiona przychylnie do Niemiec, a nieufnie do Rosji.

  To że Polacy swoich mediów nie mają to fakt, który nie umknął większości gajówkowiczów. Iluż to Polaków pluje na polski węgiel, na stocznie, szanuje Grossa, zrzeka się suwerenności? Najwidoczniej Polaków Polacy też nie lubią i to też jest skutek propagandy. Niestety wolny dostęp do Internetu nie rozwiązuje sprawy, bo na samodzielne szukanie decyduje się mniejszość a i ta ląduje na róznych podstawionych stronkach, np. na „buntowniczej” rebelya pl gdzie agitatorzy w komentarzach powtarzają „David Wildstein jest OK”.

 25. błysk said

  Ja nie wiem czy ludność Polski „generalnie jest nastawiona przychylnie do Niemiec”.Wydaje mi się,że jest sporo antyniemieckości ,szczególnie w Warszawie. Inna sprawa to kompletny brak jakiejkolwiek obiektywnej propagandy , w tym naświetlenia kwestii rosyjskiej. Nikt prawie nie orientuje sie,że rządy sowieckie to były rządy żydowskie, w trakcie których Rosjanie ponięśli ogromne,milionowe straty , dużo większe od strat polskich .Ale z kolei Putin nie robi nic, by nastawić przyjaźnie do Rosji Polaków.Tymczasem sytuacja jest paradoksalna : większość Rosjan, w tym ludzi prostych ,jest nastawiona przyjaźnie do Polski i Polaków,ale w Polsce nikt o tym nie wie i nadal szaleje propaganda antyrosyjska ,w której celuje PIS i Radio Maryja. Po co to wszystko? I jaka korzyść dla Polski?

 26. pawel30 said

  http://pawelkordianpawliczek.wordpress.com/

 27. Marucha said

  Re 25:
  Proszę rozważyć tylko ten fakt, że ogromna większość polskojęzycznej prasy jest w rękach żydoniemieckich.
  W rękach rosyjskich chyba nie ma ani jednego tytułu.

 28. 166 bojkot TVN said

  27/Marucha
  W rękach żydo-rosyjskich jest największe centrum rażenia mózgów,polskich początkujących inteligentów czyli TVN. Jest to medium wciąż najgorsze z najgorszych, pomimo kompromitacji tej stacji przed i po 10.04.2010.
  Marucha nie ma TVN 24 to nie wie. Tymczasem w dużych miastach kiedy wchodzi się do domów znajomych ta stacja jest stale włączona. Co gorsza, oni wszyscy płacą własne ciężko zarobione pieniądze, żeby dawać się ogłupiać wg najnowszych osiągnięć goebelsowskiej manipulacji.
  Oczywiście kiedy 166 musi to oglądać, gospodarze są narażeni na skrajnie krytyczne moje komentarze, więc czym prędzej wyłączają telewizor, albo przełączają na kanał przyrodniczy, w ostateczności na TVP-Info. Guwno, które nadają w TVN-ach łatwo zdemaskować, o ile ma sie choc trochę oleju w głowie. Niestety fachowcy od oglądalności stosują tricki podobne do Kaszpirowskiego i wielu siedzi i patrzy jak zaczarowani.
  Gajówka może ich odczarować o ile zechcą tu zajrzeć

 29. Re.25
  A to wszystko
  w imię miłości bliźniego specyficznie pojmowanej przez RM.

 30. Marucha said

  Re 28:
  Otóż, Pani(e) 166 Bojkot, Marucha ma bezpośredni dostęp do ogromnej większości polskojęzycznych kanałów telewizyjnych, włącznie z całym bukietem TVN.

  To tak w kwestii zasadniczej, ale na tym nie koniec.

  1. Co to znaczy, że TVN jest w rękach żydowsko-rosyjskich? Część Żydów, a część Rosjan? Czy może w rękach rosyjskich Żydów?
  Otóż nie ma czegoś takiego (z nielicznymi wyjątkami), jak polski Żyd, rosyjski Żyd czy amerykański Żyd, Jest Żyd, Pani(e) 166. Jeśli Pan się nie zgadza, to proszę o nazwiska Rosjan – etnicznych Rosjan – mających jakieś kierownicze funkcje w TVN czy TVN24.
  2. Chcę się dowiedzieć, w czym się objawia sugerowana prorosyjskość TVN24.

 31. Re.28
  A co to za poczwarę ‚166’ wymyśliło,
  „żydo-rosyjskich”,
  a może
  „żydo-eskimoskich”?

 32. nikt said

  Re 27:
  Być może P.Gajowy,ale co to jest?

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_Wa%C5%82dajski

 33. 166 bojkot TVN said

  30/Marucha
  Dokładnie w takim samym znaczeniu jak żydo-niemieckich
  166 nigdzie nie napisąło o prorosyjskosci TVN, tylko, że jest w rękach żydo-rosyjskich i robi co mu agenci każą. Tyle!

 34. Marucha said

  Re 32:
  Jakie jest znaczenie tego klubu?

  Re 33:
  Powtarzam (zapewne nie po raz ostatni) pytanie:
  – Czy chodzi o rosyjskich Żydów, czy Żydów do spółki z Rosjanami?

 35. 25godzina said

  @ 166 Bojkot… (28)
  >W rękach żydo-rosyjskich jest największe centrum rażenia mózgów,polskich początkujących inteligentów czyli TVN.
  Jakieś argumenty „za”?

 36. 166 bojkot TVN said

  35/25G
  Nie bardzo rozumiem – mam tłumaczyć skąd się wziął TVN?????? Skąd się wzięły pieniądze na TVN i dlaczego zaraz po uruchomieniu TVN został wyłączony sygnał telewizji moskiewskiej??????
  To żart, jak mniemam?

 37. Marucha said

  Re 36:
  Czego Pan(i) nie rozumie? Prostego pytania: czy TVN/TVN24 jest własnością „rosyjskich Żydów”, czy też Żydów do spółki z etnicznymi Rosjanami?
  Jedno muszę przyznać: jest Pan(i) niekwestionowanym autorytetem gajówki w dziedzinie rżnięcia głupa i nie odpowiadania na klarowne pytania.

 38. 25godzina said

  @ 166 Bojkot…
  >zaraz po uruchomieniu TVN został wyłączony sygnał telewizji moskiewskiej?
  Nie wiem czy tak było, ale jeśli nawet to takie „rozumowanie” to kompromitacja, albo rżnięcie głupa.

 39. 166 bojkot TVN said

  37/Marucha
  Marucha widzę dzieli włos na czworo i chce ode mnie prezcyzyneych definicji zjawisk masowych niedefiniowalnych
  38/25G
  Se poszuka kto za czyje pieniądze stworzył ITI ITVN. Podpowiedzi: FOZZ (był nieunijny – to tak na marginesie). Walter Rywin, to takie hasła najczęściej pojawiające się przy okazji..I pierwszy prezes „wolnej TVP, skąd się wziął.
  Co do telewizji moskiewskiej – TAK BYŁO! i nie bardzo wiem co mam udowodnić, że może nie było? Co ma fakt wyłączenia Moskwy do jakiegokolwiek rozumowania? Po prostu pewne fakty łączą się w bardzo dziwny ciąg zdarzeń. Jedni wietrzą w tym spiski i działania agenturalne, inni, żeby nawet w łeb dostali, niczego nie zobaczą, ani nie skojarzą.
  Proponuje sobie posprawdzać wygooglać, można się przy okazji dowiedzieć wielu jeszcze ciekawszych rzeczy.
  Przecież 166 to nie Wikipedia.
  Kilka osób, które za dużo wiedzy zdobyły jak M. Falzmann, o FOZZ nie zdążyło tej wiedzy przekazać publicznie.
  Ostatnio nie zdążył nic powiedzieć gen. Petelicki, który – jak sam mówił miał zakaz występów w TVN.

 40. 166 bojkot TVN said

 41. 25godzina said

  @ 166 Bojkot…(39)
  >Po prostu pewne fakty łączą się w bardzo dziwny ciąg zdarzeń
  Mniej pisać, więcej czytać. Nie przebywać zbyt długo na słońcu i pić dużo wody.

 42. 166 bojkot TVN said

  41/25G
  O wielka naiwności …..
  Czytanie nikomu nie zaszkodziło, ale jakoś 25G nie poczytał i nie doczytał o ITI, TVN i FOZZ ….

 43. Marucha said

  Re 39:
  Jak to słusznie przewidziałem (i explicite napisałem), 166 Bojkto TVN będzie się wiło jak piskorz, ale za Boga nie udzieli żadnej odpowiedzi na proste pytanie:

  Co 166 miało na myśli, pisząc że TVN24 jest w rękach żydowsko-rosyjskich? Czy chodzi o to, że jest własnością Żydów pochodzących z Rosji, czy też do spółki Żydów i etnicznych Rosjan?

  Bo skoro 166 napisało, że „TVN24 jest w rękach żydowsko-rosyjskich”, to chyba rozumie co napisało, potrafi to wyjaśnić oraz umie obronić swoje poglądy.

  Nb. Na kogo głosowało 166?

 44. Tekla said

  !66 pozjadało wszelkie rozumy,posadziło by degeneratów wojewodzkiego i tego drugiego od gwałtu ,obok męża stanu Łukaszenki..,
  166 manipulant/ka/..

 45. nikt said

  Re:34
  Nie wiem P.Gajowy,TVN o tym nie informowało ludu tubylczego.
  Re:41
  Szanowny P.25godzina,tu nie magiel.

 46. Przecław said

 47. 166 bojkot TVN said

  43/Marucha
  Oczywiście TVN jest w rękach Żydów pochodzących z Rosji wypełniających zadania powierzone np. przez tow. Putina, wiec jeśli Putin to Rosjanin ….

 48. 166 bojkot TVN said

  44/Tekla
  Szkoda, że Tekla nie zjadła chociaż jednego rozumu, bo wówczas potrafiłaby odróżnić sarkazm i kpinę od faktów.
  Powinna Tekla przynajmniej jeden rozum zjeść!
  166 oczywiście chętnie posadziłoby wojewódzkiego …. w pierdlu, gdzie jego miejsce.

 49. Inkwizytor said

  Pnie Marucha

  Bełkotka ma taka metode manipulacji,ze najpierw pisze iz TVN jest w rękach „zydowsko-rosyjskich” oczekując, ze lemingi skojarzą TVN z Rosjanami ale gdy ja sie przycisnie i zażąda odpowiedzi to kreci się i nie chce odpowiedzieć ale pan chyba zdziwiony tym nie jest 🙂

  Nawet do Tekli zastosowała ten sam manewr co do nas gdy pytaliśmy się czy Ruskie przebili sie przez sciane w Bristolu. Oczywiscie najpierw pisała o tym poważnie, jak też o ataku specnazu podczas Euro, by po czasie rżnąć glupa jak to umie najlepiej i zalić się, ze nie poznaliśmy sie na jej sarkazmie i kpinie 🙂

  Ty Bełkotka powiedz lepiej na którego Żyda głosowałaś podczas wyborów, które nam stręczyłaś

 50. 166 bojkot TVN said

  Inkwizytorze!
  Wielkie dzięki,
  166 do tej pory nie wiedziało, ze jest takim doskonałym manipulatorem. To naprawdę powód do dumy, że zostało uznane za lepsze w manipulowaniu nawet od Inkwizytora.

 51. 25godzina said

  @ 166Bojkot…
  >ale jakoś 25G nie poczytał i nie doczytał o ITI, TVN i FOZZ ….
  Stawia pan/pani tezę, a nie ma NIC na jej choćby prowizoryczne podparcie. Po co w ogóle siadać do klawiatury jeśli nie ma się nic do powiedzenia?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: